Onroerend Goed J J J J J J J J J J na Teveelm2 kantoorruimte? Kostenbesparing huisvesting? Jazeker. De Hypotheker. 6800 HUURWONINGEN tL OCEAN ESTATES INTERNATIONAL Onroerend Goed Beurs Costa del Sol Costa Blanca Zuid-Afrika Thailand TE KOOP GOEDHART NVM de vlietstede b.v. IDAC 5 JULI 2003 HOC 919 Woningen Bedrijfspanden Verzekeringen Financieringen lblo Ld 7 woongalerie Den Haag verhuurt in de regio's Haag en Leiden zo'n 6800 eengezinswoningen ppartementen. Deze woningen zijn gelegen in Haag, Rijswijk, Wassenaar, Leidschendam, -j burg, Zoetermeer, Leiden en Leiderdorp, komen woningen in diverse prijsklassen 350,- tot 1200,- per maand) vrij. Wij hanteren minimum bruto inkomensgrens van 4,5 keer de Loop voor meer informatie of uw ijving gerust binnen bij de woongalerie; u bent van harte welkom! Vesteda woongalerie Den Haag Alexanderstraat 23, Den Haag Harpsingel 2a, Rijswijk (alleen op afspraak) Engelandlaan 270, Zoetermeer (alleen op afspraak) (070) 3131800 (geldt voor alle vestigingen) www.vesteda.com VENDUHUIS DER NOTARISSEN TE LEIDEN veilingmeester mr.P.G. Binkhorst Hfc ind Notaris mr. R.H. Breedveld, Z0lfcoeterwoudsesingel 62 te Leiden tel. 071-5162345, bericht dat de aangekondigde openbare verkoop g' j flatwoning Bachstraat 30 te Leiden d.d. 7 en 14 juli 2003 nni GEEN DOORGANG ZAL VINDEN 12 4,2 4-9 >8-: 14- Puerto Bonus» MotbHli Sinds 1085 Mijas Costa Marbella Duquesa Sotogrande Alraidesa Altca Calpe Moraira 9 |avea 9 Dr nia Overzicht van: strand-, golf- en investeringsprojecten NOORDWIIK Zaterdag 5 juli: Grand Hotel Huis ter Duin Koningin Astrid Boulevard Piké Zaal 1 11-18 uur Onze 100 pagina's lellende brochure is nu beschikbaar - bel nu om een exemplaar te ontvangen Algemene vragen Telefoon: +34 952 811 750 Costa Blanca Tel,loon:+34 966 491 800 GRATIS L TOEGANGr email: info@oceanestates.com Open 7 dagen per week www.oceanestates.com Mfn rdrs-Brns: International Properly Award* "Hesl Spanish Fslale Agent 211(12, 5 Slar Award" Per direct beschikbaar 2 x 340 m2 kantoorruimte op goede locatie. Nabij rijksweg A44. Eigen entree, eigen parkeerfaciliteit, goede OV voorz. Goede prijs/kwaliteit verhouding. 115,- p/m2 excl. Kijken en oriënteren kost niets! Info: van Duijn Expl. Mij II BV, 071-5148016 of 06-55181861 Lagewaard 11 Koudekerk aan den Rijn Uniek gelegen woning type 2-onder-1 -kap bouwjaar 1989, met ga rage nabij een parkeerterrein, welke middels een brug Is te berei ken. Het geheel Is aan een verkeersarme landelijke weg gelegen met schitterend uitzicht over historisch Koudekerk. Royale hal. geheel betegeld tollet met fonteintje In tol- letmeubel. meterkast met 14 groepen, zodat alle appa ratuur een eigen groep heeft. Woonkamer 855x536cm met fraaie openhaard (gas mogelijk), schuifpui naar on derheid terras en tuin. Open keuken 325x225cm met l-vormlge keukenopstelling v.v. vriezer, koelkast, kerami sche kookplaat, combimagnetron, afzuigkap, vaatwasser en close-In boller. Bijkeuken 430x243cm, geheel bete geld met royale kastenwand. keukenblok, aansluitingen wasmachine en droger, diepvriezer. close-In boller en tuindeur. Gang. oorspronkelijk 4 slaapkamers nu 2 royale slaap kamers 480x430cm en 800x380cm, belde met kasten- wanden en veel bergruimte. Geheel betegelde badkamer o.a. voorzien van hoek ligbad, aparte douche met scherm, toilet, dubbele wastafels in badkamermeubel met close-In boller. Bijzonderheden: - In 2002 zowel binnen als bulten geheel geschilderd - Begane grond vloer en badkamervloer voorzien van marmeren vloer met vloerverwarming en extra Isolatie. - Woning aan drie zijden met tuin omgeven In Japanse stijl met waterpartij, gedeelte op Z/W grenzend aan een uitloper van de Rijn met onderheid terras 850x250cm. - Tuin tevens voorzien van besproelingslnstallatle en geï soleerde berglng/hobbyrulmte met stroomvoorziening - Het woonhuis is gelegen op 310 m» eigen grond. VRAAGPRIJS: 497.500,- K.K. MAKELAARS TAXATEURS VBO MAKELAAR Herenweg 32,2465 AD Rijnsaterwoude Tel. 0172 - 509973 www.goedhartvastgoed.nl,inlo@goedhartvastgoed.nl 6.1 are 'ijd is geld. Een huis kopen is sowieso een kost- aangelegenheid, maar het kost u ook nog eens en hoop tijd. Tenzij u De Hypotheker inschakelt. dan wordt u kosteloos door het uil •njele koopproces begeleid. Vanaf de eerste ^jjriëntatie tot aan de sleuteloverdracht. En an de taxatie tot aan de voorlopige terug- e ^juf. Bovendien garandeert De Hypotheker I 11 l>r lli/liuthrkvr u 100% onafhankelijk advies. Zo wordt het maken van de juiste keuze een stuk makkelijker, zodat u daaraan in ieder geval ook geen kostbare tijd ver spilt. Bent u zuinig op uw tijd en geld kom dan gerust eens langs. U kunt natuurlijk ook altijd eerst even kij ken op www.hypotheker.nl. in Leiden, Lammenschansplein 6, UyJlLUJJ Leiden, Schipholweg la, (071) 532 01 22 (071) 521 08 08 n Er zijn ruim 120 andere vestigingen. Bel voor de vestigiog bij u in de buurt: 0800-1480 of kijk op www.hypotheker.nl Coebelweg 29, Leiden 199.000,- In fraai en modern gebouw gelegen 3-kamer hoek appartement op de 4e etage met vrij uitzicht en ruim en zonnig balkon (Z/O) en berging op de par terre. Het gebouw is direct a/h water van de Korte Vliet gelegen, in ruime en groene woonomgeving met uitstekende bereikbaarheid en vlakbij winkels. Royale parkeerruimte. Ind.: Entree in ruime en beveiligde hal m. 2 liften. Ind. appartement: Hal. ruime woonkamer m. schuifpui n. balkon en open keuken m. ingebouwde app 2 slaapkamers, ruime badkamer m. ligbad, apart toilet en wasmachine-/ bergruimte met o.a. de C.V.-combiketel. Uitstekend on derhouden. lichte en zonnige woning. Groenoordstraat 2, Leiden 249.000,- Modern en zonnig hoekappartement in "oude stijl" aan de Haarlemmerweg - hoek Groenoordstraat m. terras (Z) en uitzicht over Haarlemmertrekvaart. Ind.: Entree v.z.v. plavuizen, ruime hal m. garderobe, berging, meterkast en trapopgang. 1e et.: overloop m. grenen vloerdelen, kastruimte voor was- en droogaansl., badkmr. m. douche, toilet, 2 slaapkmrs. 2e et.: royale woonkmr. m. schuifpui n. ruim terras (Z), open keuken met div. app. De woning verkeert in uitstekende staat, voll. geïsoleerd en gunstig gelegen t.o.v. binnenstad, uitvalswegen, station, Kagerplassen en vrije parkeergelegenheid. Oude Singel 240, Leiden 259.000,- Prachtig 4-kamer appartement op de 1e en 2e verdieping, in geheel geres taureerd grachtenpand met historische uitstraling, vrij uitzicht over singel. V.v. dubbel glas en dakisolatie. Rustige ligging, centraal t.o.v. centrum. Vol doende parkeergelegenh. Ind.: Entree: monumentale vestibule m. marme ren vloer, origin, stucwerk, en opgang n. eigen entree. 1e Verd.: Hal m. toilet, woonkmr over gehele breedte m. marmeren schouw en balkenplafond, woonkeuken, ruim dakterras, keuken, provisiekast met w.m.a. 2e Verd.: 2e toilet, C.V.-ruimte, vlizotrap m. toegang tot opbergzolder. Badkmr m. ligbad (whirlpool), douche en dubbele wastafel, voorslaapkmr, achterzijde 2 slaapkmrs. Schaepmanplein 1, Leiden 285.000,- Op het fraaie groene Waardeiland gelegen zonnig 4-kmr Gardenapparte ment m. zonnige tuin, eigen parkeerplaats en buitenbergingen. Ind.: Entree vestibule m. flinke bergruimte, 2e voordeur m. ruime hal met parket in open verbinding m. de woonkamer, schoorsteenaansl. en schuifpui naar de tuin, open keuken m. div. inbouwapp., royale oudersslaapkmr met kastenwand. dubbele wastafel en eigen badkmr m. ligbad en toilet, 2e hal m. werkkast met CV-combiketel, bergkast, badkmr m. douche en wastafel, toilet m. fon teintje. twee slaapkamers m. ingeb kasten. Nabij uitvalswegen en openbaar vervoer. Pres. Kennedylaan 307, Oegstgeest. 149.000,- ln gebouw "Haeswyk" gelegen twee/drie-kamer service appartement, op de 3e etage met zonnig balkon (Z) en ruim uitzicht. Gunstige ligging t.o.v. win kels, openbaar vervoer en uitvalswegen. Ind.: Ruime hal m. garderobekast en toilet, woonkmr m. doorloop naar zijkmr en deur naar balkon, aparte keu ken m. ingebouwde apparatuur en ruime slaapkmr m. toegang tot balkon en vernieuwde badkmr m. ruime douche (m. zitje), wastafel, w.m.a. en doorloop naar toilet. Ruime berging onder het gebouw. De woning is uitstekend on derhouden. Haeswyk is v.v. receptie, eigen restaurant, alarmsysteem, lo geerkamers, wasserette, liften en ruime parkeergelegenheid. Kerckwervelaan 4, Oegstgeest 269.000,- Comfortabel, ruim woonhuis (6 kmrs) met fraai aangelegde voor- en diepe, zonnige achtertuin met schuur en achterom. Gelegen in kindvriendelijke woonomgeving, nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. Ind: hal, toilet, uitgeb. tuingerichte woonkmr m. stookplaats, lichtkoepel, trapkast en beuken parket, open keuken m. div. app. en veel kastruimte. 1e Verd.: 3 slaapka mers, badkamer m. douche, toilet. 2 wastafels en w.m.a. 2e Verd.: berging, kleine vliering, stookruimte m. C.V. combiketel, voor- en achter een slaapka mer m. berging en dakkapel. De woning is volledig geïsoleerd. Inh. 350 m3, woonopp. 132 m2. Prins Bernhardlaan 20, Oegstgeest 495.000,- Aan een van de mooiste lanen van Oud Oegstgeest gelegen karakteristiek en gezellig, uitgebouwd hoekherenhuis met garage en kantoor-werkruimte, voortuin, zijtuin met oprit en grote achtertuin op het zuiden. Uitstekende lig ging, nabij sportvelden, scholen, winkels, zwembad, station, ziekenhuizen en de Leidse Hout. Goede verbindingen en uitvalswegen. Ind. b.g.: Entree opzij, gang, toilet, cuime, uitgeb. woonkamer m. open haard en parketvloer, open keuken. 1e Verd.: 3 (slaap)kamers, badkamer m. ligbad, wastafel en toilet, balkon. 2e Verd.: 2 (slaap)kamers m. dakkapellen, badkamer m. toilet en douche, div. bergingen. Frederik Hendrikplantsoen 7, Leiderdorp 254.000,- Ruim woonhuis met voor- en flinke, zonnige achtertuin m. schuur en achter om. Gelegen aan groot, verkeersluw plantsoen, nabij winkels en scholen. Ind.: Ruime hal m. toilet en kelderkast, keuken m. app., ruime en lichte woonkmr m. parket, groot erkerraam, open haard (m. gasblok), schuifpui n. terras en tuin. 1e Et.: Overloop m. toilet, voorkmr m. ingeb. kastenwand, achterkmr m. deur n. balkon, zijkmr, badkmr m. ligbad. 2e Et.: Overloop m. C.V-ketel en elektr. boiler, studeerkmr m. dakkapel, grote zolderkmr m. flin ke dakkapel en grote berging. Vliering. STAAT HIER NIET BIJ WAT U ZOEKT? Bel even en u ontvangt een exemplaar van onze woningkrant. Boordevol aanbiedingen in verschillende prijsklassen. Inlichtingen: Makelaardij Eigen Haard, Geversstraat 63 Oegstgeest. Tel. 071 - 519 19 19, Fax 071 519 19 29 e-mail: makelaar@eigen-haard.nl VOORSCHOTEN WIJNGAARDENLAAN 47 Karakteristiek jaren 50 herenhuis met voor- en achtertuin op de zon, vrijstaande stenen schuur en achterom. Centraal gelegen nabij cen trum en openbaar vervoer. Indeling: entree, gang, kelderkast, toilet, woonkamer met erker en lami- naatvloer, lichte dichte keuken 1e Etage: overloop mei vaste kast, 3 slaapkamers met diverse vaste kasten, badkamer met douchecabine en 2e toilet. Vaste trap naar 2e etage: overloop mei w.m.a. en c.v. ketel, zol derkamer met dakkapel en veel bergruimte. V.v. gedeeltelijk dubbel glas, C.V. gas en geiser. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 279.000,- k.k. LEIDEN SCHUBERTLAAN 235 Op de 6e etage met schitterende vrij uitzicht over de Vliet een modern 4-kamerappartement van circa 90 m2 met balkon op het zuidwesten en inpandige berging. Via de centrale hal met lift naar de 6e etage: Entree met garderobe, woonkamer en toegang naar balkon, slaap/studeerkamer eveneens met toegang naar balkon, open keuken met inbouwapparatuur en w.m.a slaapkamer, apart toilet, bergkast. badkamer met douche en 2e toilet. Het appartement heeft een lichte laminaatvloer. V.v. grotendeels dubbel glas, CV blokverwarming en badgeiser Servicekosten 140.- per maand inclusief stookkosten en water. Bouwjaar 1965 Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 179.000,- k.k. LEIDERDORP LEEUWERIKSTRAAT 1 Ruime uitgebouwde hoekwoning met voor- en achtertuin, achterom en vrijstaande stenen schuur. Gelegen nabij winkels en scholen. Indeling: entree, gang, toilet, uitgebouwde woonkamer (circa 40 m2) met parketvloer en openhaard, open keuken met diverse inbouwapparatuur. 1e Etage: overloop met vaste kast, voorslaapkamer met balkon, 2 ach terslaapkamers, badkamer mei ligbad en 2e toilet 2e Etage: overloop, 3 kamers, dakkapel. Inhoud circa 400 m3. Bouw|aar 1969. Voorzien van C.V gas en gasboiler De woning dient opgeknapt te worden. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 259.000,- k.k. ZOETERWOUDE DORP ZUIDHOF 2 Aantrekkelijke vrijstaande woning, recentelijk voorzien van een complete 2e verdieping, met vrijstaande berging, fraai aangelegde voor-, zij- en achtertuin, gelegen in een kleine woonwijk temidden van het groene buitengebied van Zoeterwoude maar wel op korte afstand van openbaar vervoer, uitvalswegen, winkels en scholen. Indeling: entree, hal met toilet en bergkast, dichte keuken met inbouw apparatuur, bijkeuken, woonkamer met parketvloer Via trap in de woon kamer naar 1e verdieping; overloop. 2 voorslaapkamers, badkamer met ligbad. 2e toilet en badmeubel, achterslaapkamer mei dakterras. 2e Verdieping: grote nieuwe lichte zolderruimte met dakka pellen en grenen vloer (2 kamers mogelijk). Vlizotrap naar bergzolder. Voorzien van nieuwe C.V gas combi-ketel, dubbel glas, dak-, en muuri solatie Inhoud circa 380 m3. Bouwjaar 1957 Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs 369.000,- k.k. FUUT 3 Ruim (circa 640 m3), smaakvol herenhuis met inpandige garage (split-level type) en mooi aangelegde achtertuin met achterom. Indeling: entree, hal met toilet en garderobe, woonkamer met openhaard en serre (over de gehele breedte) die toegang geeft tot de tuin, verhoog de keuken met diverse inbouwapparatuur °n schuifpui naar balkon. De parterre is voorzien van een lichte tegelvloer. 1e Etage: overloop met mogelijkheid tot studeerhoek, waskamer, royale slaapkamer met inloop- kast en badkamer met ligbad en 2e toilet, trapje naar slaap/studeerkamer 2e Etage: badkamer met douche en toilet, overloop met bergruimte, stookruimte, grote slaapkamer (voorheen 2) mei vaste kastenwand. Voorzien van C.V gas combiketel, dubbel glas. Bouwjaar circa 1978. Aanvaarding: in overleq. Vraagprijs 355.000,- k.k. KIEVIT 20 Tot in de puntjes verzorgde en zeer charmante hoekwoning met schuur, zonnige achtertuin (zuiden) met achterom. De woning is gelegen nabij het centrum van het dorp en heeft aan de achterkant vrij uitzicht. Indeling: ruimte entree, hal, toilet (recentelijk vernieuwd), tuingerichte woonkamer met schouw (gas openhaard), trapkast, luxe open Siemalic keuken met inbouwapparatuur. De parterre is voorzien van een travertin vloer. 1e Etage: overloop, voorslaapkamer, luxe badkamer mei ligbad, 2e toilet en badmeubel, grote (voorheen 2) achterslaapkamer mei balkon en badmeubel voorzien van een crème laminaatvloer 2e Etage: flinke zol derruimte mef (onderhoudsvrije) dakkapel, stookplaats. Voorzien van C.V. gas. badgeiser en het hele huis dubbel glas. Dak schuur en entree zijn recentelijk vernieuwd Mogelijkheid parkeren op eigen terrein Bouwjaar 1978 Inhoud circa 375 m2. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs 284.000,- k.k. De mogelijkheid bestaat om een aparte GARAGE (voorzien van electra) Ie kopen. BURG. BRANDTSTRAAT 9 Keurig verzorgde middenwoning met voor- en zonnige achtertuin (op het zuiden en fraai aangelegd), vrijstaande stenen schuur en achterom. Indeling: entree, gang. garderobe, woonkamer met openhaard, dichte keuken met inbouwapparatuur. 1e Etage: overloop 3 slaapkamers, nieu we badkamer met ligbad (bubbelbad), 2e toilet en badmeubel 2e Etage: overloop met stookruimte en wasapparatuur, zolderkamer met dakkapel en bergruimte. Voorzien van dubbel glas en CV gas combikelel Aanvaarding: in overleg Vraagprijs 252.000,- k.k. ZWAAN 25 Verrassend ruime maisonnette met berging op de begane grond, gelegen in kindvriendelijke omgeving. Indeling: halletje met opgang naar 1e etage overloop met toilet, woon kamer met ruime nieuwe open keuken en balkon. 2e Etage: overloop, badkamer met ligbad, 2e toilet en badmeubel, 3 slaapkamers met vaste kasten. 3e Etage: grote zolderruimte mei berging. Voorzien van C.V gas combiketel (2000) en dubbel glas. Inhoud circa 350 m3. Bouwjaar 1981. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs 195.000,- k.k. JAN ALBERT DE GRAVENLAAN 32 Rustig gelegen ruime en lichte drive-in woning met vrij uitzicht van uit de woonkamer en de keuken. Zeer geschikt voor kantoor/praktijk aan huis. Indeling: entree, gang, toilet, provisiekast, garage (momenteel in gebruik als waskamer en berging), kantoorkamer met toegang naar de tuin. 1e Etage: woonkamer met vaste kast en open keuke voorzien van parket vloer. 2e Etage: overloop met C.V. kast, 2 voorslaapkamers, achterslaap kamer met balkon, badkamer met badmeubel, ligbad en 2e toilet Vlizotrap naar vliering. Bouwjaar 1972. Inhoud circa 400 m3. V.v. gedeel telijk dubbel glas. nieuwe C.V. combiketel. Aanvaarding: in overleg Vraagprijs 269.000,- k.k. BURG. BRANDTSTRAAT 9 Keurig verzorgde middenwoning met voor- en zonnige achtertuin (op het zuiden en fraai aangelegd), vrijstaande stenen schuur en achterom Indeling: entree, gang, garderobe, woonkamer met open haard, dichte keuken met inbouwapparatuur. 1e Etage: overloop, 3 slaapkamers, nieu we badkamer met ligbad (bubbelbad), 2e toilet en badmeubel. 2e Etage: overloop met stookruimte en wasapparatuur. zolderkamer met dakkapel en bergruimte. Voorzien vna dubbel glas en CV gas combikelel. Aanvaarding: in overleg Vraagprijs 252.000,- k.k. SCHENKELWEG 99 Hoekeengezinswoning in goede staat met voor- en achtertuin met achterom. Speciaal aan deze woning is de extra grote schuur met aparte verwarming, elektra, water en een extra brede deur; dus ide aal voor de motorliefhebber! Indeling: halletje met meterkast, woonkamer, dichte keuken met inbouw apparatuur, douche en toilet. De hal en de woonkamer zijn voorzien van een lichte tegelvloer met vloerverwarming 1e Etage: grote overloop, 2 slaapkamers, dakterras 2e Etage: slaapzolder mei bergruimte. Voorzien van C V. gas combiketel HR, dubbel glas. Inhoud circa 250 m3. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 209.000,- k.k. makelaardij in onroerende goederen Dè makelaar voor de Vlietstreek NVM Uw verkoopopdracht heeft altijd onze persoonlijke aandacht Bij aankoopbegeleiding verzorgen wij desgewenst een bouwkundig rapport Taxatierapport binnen 24 uur gereed Dit is een selectie uit ons totale aanbod. Zie ook onze website www.devlietstede.nl Leidseweg 37, 2552 LA Voorschoten. Tel. 071-5614684. Fax 071-5617806 E-mail: vlietstede.25064@nvm.nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 29