SCHRIJF Nd IN TOUR DE KANS VODR 2003! Leidsch DIT IS HET SPEL DIT ZIJN DE PRIJZEN Voor het eindklassement zijn er drie prijzen. Van de 189 renners die op zaterdag 5 juli van start gaan in de Tour de France se teert u er vijftien voor uw eigen ploeg. Die ploeg geeft u uiterlijk volgende we< zaterdag aan ons door. Uw renners kunnen punten voor u verdienen. Als een renner uit uw ploeg een pe in de Tour de France wint, krijgt u 12 punten. Wordt een van uw renners twi dan krijgt u 10 punten en voor de renners uit uw ploeg die als derde tot en met tiende finishen, krijgt u aflopend 8 punten tot en met 1 punt. Bonuspunten krijgt u als een renner op dezelfde plaats in de etappe eindigt als hij staat in uw ploeg. U krijgt dus bonuspunten als Lance Armstrong een etappe wint en hij ook bovenaan staat in uw lijst van vijftien renners. Is die overeenkon bij een renner die bij de eerste vijf in de etappe eindigt, dan krijgt u 3 bonuspui Voor renners die zesde tot en met tiende worden, krijgt u 2 bonuspunten. Dus i scoort 2 bonuspunten als Michael Boogerd als negende finisht en hij ook op de negende plek in uw ploeg staat. Wie zo in een etappe de meeste punten scoort, wint de dagprijs. De punten die elke etappe verzamelt, worden bij elkaar opgeteld en wie aan het eind van de 1 de France de meeste punten heeft, wint de hoofdprijs. Onderlinge competitie U strijdt tegen alle andere deelnemers aan het spel. Maar als u zich inschrijft vi. website kunt u bovendien een onderlinge competitie houden met bijvoorbeeld vrienden, familieleden, collega's of clubgenoten. Op de website kunt u een sub| aanmaken en bekenden via e-mail uitnodigen om mee te doen aan uw onderlii competitie. Alle deelnemers van uw subpool doen uiteraard ook mee aan de si om de dag- en de hoofdprijzen. Volgende week zaterdag gaat de Tour de France van start. Drie weken lang zullen 's werelds beste wielren ners om de dagprijzen en de klassementen strijden. En u kunt meedoen via Tour de Kans van Leidsch Dagblad! Stel uw eigen ploeg van vijftien coureurs samen. Hun prestaties in de Tour de France bepalen of u in de prijzen valt van de Tour de Kans! Dagelijks leest u in de krant en op internet wie de dagwinnaars van het spel zijn en hoe de strijd om de hoofdprijzen verloopt. In elke Touretappe maakt u kans op een digitale foto camera. Voor de winnaar van het eindklassement staat een laptopcomputer klaar, de tweede prijs is een digitale videocamera en de derde prijs is een digitale fotocamera. Door het spel krijgt de Tour de France een extra dimen sie. U ervaart de hele Tour lang de spanning over wat uw renners zullen doen in de koers. Elke dag kan een renner uit uw ploeg de etappe winnen of u kunt uw positie in het algemeen klassement verbeteren. Bovendien kunt u met familie, vrienden of collega's onderling meten wie van u de beste ploegleider is. Deelname aan de Tour de Kans is gratis. Vanaf vandaag kunt u zich via de website www.leids- chdagblad.nl/tourdekans inschrijven. Wie kan meedoen? U kunt meedoen aan Tour de Kans als u tenminste 12 jaar bent en het verspreidingsgebied van Leidsch Dagblad woont. Als u buiten dat gebied woont, kunt u meedoen als u postabonnee van Leidsch Dagblad bent. Het adres dat u opgeeft, mag geen bedrijfsadres of postbusnummer zijn. U mag met maximaal één wielerploeg meedoen. Bedrijfscompetitie Bedrijven en instellingen kunnen met minimaal vijf werknemers mee doen aan de bedrijfscompetitie. U strijdt dan samen met collega's tegen andere bedrijfsteams uit Noord- en Zuid-Holland. Het beste bedrijfsteam trakteren we op een gezamenlijke barbecue. Meer informatie over die bedrijfscompetitie vindt u op de website www.leidschdagblad.nl/tourde- kans. Meedoen via Internet U kunt zich vanaf vandaag inschrijven voor het spel op onze website www.leidschdagblad.nl/tourdekans. Let op; de officiële deelnemerslijst van renners en hun rugnummers zijn pas vrijdagavond 4 juli bekend. Tot die tijd kunt u gebruik maken van een voorlopige deelnemerslijst. U kunt tot zaterdag 5 juli 22.00 uur de samenstelling van uw ploeg zo veel en zo vaak wijzigen als u wilt. Tijdens de Tour worden uw score en uw plaats in het algemeen klasse ment na elke etappe automatisch bijgewerkt. Op de website kunt u bekijken hoeveel punten u hebt gescoord in elke etappe, hoe hoog u bent geëindigd in de etappe-uitslag en hoe hoog u staat in het alge meen klassement. Meedoen via een inschrijfformulier U kunt zich ook inschrijven via het inschrijfformulier dat zaterdag 5 juli in deze krant staat. Die bon kunt u tot uiterlijk 's middags 17.00 uur op diverse plaatsen in de regio inleveren. Tijdens de Tour kunt u uw score en plaats in het algemeen klassement telefonisch of via internet opvragen. Meer informatie Alle spelregels staan in de krant van zaterdag 5 juli. En u vindt meer informatie op de website www.leidschdagblad.nl/tourdekans. Hoofdprijs: een Gericom webshox laptop-computer ter wa. de van 1499,- In elke etappe (met uitzondering van de ploegentijdrit) is een digitale fotocamera t.w.v. 150,- te winnen: de Samsung Digimax 201. Derde prijs: een Canon Powershot A60 digitale fotocamera t.w.v. 309,- Bovendien zijn er vele kleinere prijzen!

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 32