Vacatures TEXSP&RT 0 4S ERVAREN FAILLISSEMENTSMEDEWERI wonen zorgintensieve cliënten chief engineer systems design senior design engineers Teekens Karstens Handhaver ruimtelijke ordening (m/v) Alkemade Vertegenwoordiger m/v Schelde International Gemiva-SVG Groep SILVER High flying, down to earth. Silver solutions Inkoop-assistent(e) advocaten notarissen ZATERDAG 21 juni 2003 HOC 911 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel 023 5 150 137 Gezocht een collega die de ruimtelijke uitdaging aandurft. Handhaving is één van de grootste prioriteiten in onze gemeente. Ten behoeve van de afdeling Wonen en Milieu, sectie ruimtelijke ordening, zijn wij dan ook op zoek naar een enthousiaste voor 36 uur per week gemeente De afdeling Wonen en Milieu telt 20 mede werksters met als taakvelden bouwen, milieu en ruimtelijke ordening. De functie is ondergebracht bij de sectie ruimtelijke ordening, waar je werk zaam bent met 6 collega's. Samenwerking en een informele sfeer vinden wij erg belangrijk. De medewerk(st)er houdt zich bezig met het opsporen van en rapporteren over illegale bouw en aanlegactiviteiten. Een belangrijk deel van de werkzaamheden vindt derhalve plaats door middel van buitencontroles. In nauwe samen werking met andere handhavende organisaties, zoals waterschap, hoogheemraadschap en politie, zal worden gewerkt aan een consequente hand having van bestemmingsplannen. De resultaten van jouw bevindingen worden op een adequate wijze gerapporteerd aan het college. Ook de advi sering aan het college over de te nemen (vervolg)- stappen behoort tot het takenpakket. In dit kader ben je ook mede-verantwoordelijk voor het uitvoeren van het gemeentelijk handhavings beleid voor wat betreft de ruimtelijke ordening Tot slot -en zeker niet in de laatste plaats- ben je in het veld een belangrijke informatiebron namens de gemeente. Je verstrekt informatie aan bedrijven, particulieren en overige instanties. Juist door een goede communicatie ontstaat draagvlak voor handhaving. Wie zoeken wij: Wij zoeken een enthousiaste medewerk(st)er met een mbo-bouwkunde. die de nodige ervaring heeft met het uitvoeren van inspecties en con troles en het schrijven van rapportages. Voorts is het van belang dat de medewerker affiniteit Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. heeft met of interesse voor vraagstukken op het terrein van ruimtelijke ordening. Initiatief, zelf standigheid. durf, respect, samenwerking en enthousiasme zijn je op het lijf geschreven. Naast een goed juridisch gevoel en een flexi bele werkhouding heb je een resultaatgerichte en praktische instelling. Verder beschik je over goede contactuele eigenschappen en een uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wat bieden wij: Tegenover onze verwachtingen van de nieuwe medewerk(st)er staat een interessant arbeids voorwaardenpakket. Het salaris dat wij u kunnen bieden bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 2.747,-- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek (schaal 8). Deze functie dient nog beschreven en gewaardeerd te v Meer informatie en sollicitatie: Inlichtingen kunt u krijgen bij de heer JJ. Démoed, hoofd van de afdeling Wonen en Milieu, tel. (071) 332 7217 of de heer mr. M.O. van der Weide, beleidsmedewerker Handhaving, tel. (071) 332 72 08. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, tot io dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan Burgemeester en Wethouders van Alkemade, Postbus 1,2370 AA Roelofarendsveen. Het gemeentelijke beleid is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. Alkemade wil de instroom van allochtonen en gehandicapten bevorderen. Wij nodigen hen dan ook nadrukkelijk uit te solliciteren. Kjag Nieuwe Wetering Oud Ade Oude Wetering Roelofarendsveen RIJpwetering De Randstad-gemeente Alkemade bestaat uit Kaag, Nieuwe Wetering, Oud Ade, Oude Wetering, Roelofarendsveen en Rijpwetering. Alkemade is een bedrijvige gemeente met veel tuinderijen, bedrijventerreinen en recreatiemogelijkheden tussen de Kagerplassen en het Braassemermeer. Als organisatie zien we onszelf als een afspiegeling van onze bewoners: ook de organisatie kenmerkt zich door bedrijvigheid. Het belang van de burger staat centraal, de kwaliteit van onze dienstverlening verdient dan ook volop onze aandacht. www.gemeentealkemade.nl Leverancier Olympische Schelde International bv, producent van gymnastiekwerktuigen en sporttoestellen, heeft een wereldwijde reputatie op zijn vakgebied voor kwaliteitsproducten en productvernieuwing. In de 100 jaar van haar bestaan heeft Schelde International een leidende positie in de branche opgebouwd. Wij exporteren naar 102 landen. Schelde International is op zoek naar een: voor het rayon Noord- en Zuid-Holland Uw functie: Na een inwerkperiode bent u verantwoordelijk voor het gehele verkooptraject: acquisitie, offerte-aanvraag en -opvolging, orderafsiuiting en after sales. Eigen inzet en kwaliteit zijn bepalend voor omzet en eindresultaat. Onze vraag: U bent een man of een vrouw met een CIOS of ALO achtergrond. U heeft enkele jaren werkervaring in het onderwijs. U bent een enthousiaste persoonlijkheid, die kan onderhandelen met o.a. (gemeentelijke) overheden, schooldirecties, gymdocenten, verenigingsbestuurders en trainers. U kunt zelfstandig werken en heeft grote affiniteit met sport en het bewegingsonderwijs. U woont in de regio Noord/Zuid-Holland of bent bereid daarheen te verhuizen. Ons aanbod: U krijgt de ruimte uw kennis en ervaring binnen een dynamisch en groeiend bedrijf in te zetten en verder te ontwikkelen. U vervult een spilfunctie binnen een organisatie met een informele bedrijfscultuur. Uw beloningspakket is afhankelijk van opleiding en ervaring. De arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO metaal- en elektrotechnische industrie. Uw schriftelijke reactie kunt u sturen aan Schelde International BV, Postbus 21, 4460 AA Goes t.a.v. de heer J. Dekker, die u tevens nadere informatie over de functie kan geven. Tel 0113-315100. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor Wieken 10 zoeken wij zo spoedig mogelijk een: Wieken 10 is een woning waar zeven volwassen cliënten wonen in de leeftijd variërend van 33 tot 65 jaar. Naast hun ernstige verstandelijke handicap hebben enkele cliënten een visuele en/of lichamelijke handicap. De zorgvraag van de cliënten is zeer divers, allen vragen een individuele bege leiding. Van de begeleiding wordt een rustige benadering gevraagd, aangepast aan het individuele tempo van de cliënt. wij zoeken een collega die er een uitdaging in ziet zich in te leven in de wereld, wensen en mogelijkheden van cliënten met een ernstige verstande lijke handicap; in staat is om zijn begeleidend handelen hier op af te stemmen; het leuk vindt om een sfeervolle, aan de cliënten aangepaste woonomge ving te creëren; het prettig vindt om te werken binnen een team en in staat is daarin een positieve en constructieve rol te spelen; een open en warme persoonlijkheid heeft; in het bezit is van het diploma Z-verpleegkundige. SPW, SPH of gelijkwaardig, wij bieden Veel ruimte voor eigen verant woordelijkheid; prettige en zeer gemotiveerde collega's; werkbegeleiding en gerichte deskundigheidsbevordering; arbeidsvoorwaarden en salaris conform de CAO Gehandicaptenzorg, (FG 35 met een maximum van 2.122,- bruto per maand bij een volledig dienstverband), aangevuld met faciliteiten in het kader van het Sociaal Beleid van de Gemiva-SVG Groep. informatie en sollicitatie Voor meer informatie kun je bellen met Sasja Kramp, locatiehoofd. tel. 071 - 580 61 54. Je kunt solliciteren door een brief met motivatie en curriculum vitae te sturen naar de afdeling P0&0 (regio Noord) van de Gemiva-SVG Groep, Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. Solliciteren is ook mogelijk via onze website www.gemiva-svg.nl of via het e-mailadres: ans.van.alphen@gemiva-svg.nl. Sollicitaties zijn welkom tot 3 juli 2003. Vermeld in je brief het vacaturenummer. Mensen met een handicap willen actief deelnemen aan onze samenleving. Jij kunt daar een belangrijke bijdrage aan leveren. ONDERSTEUNT MENSEN MET EEN HANDICAP vacaturenummer 1521.58 vnnr ?4 uur per w<>plt Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Silver AeroSpace BV in Haarlem staat bekend als een van Europa's meest toonaangevende, in luchtvaarttechnologie gespecialiseerde ingenieursbureaus. De vakgroepen Structural design, Systems design, Stress 8< Weights en Projects hebben de beschikking over geavanceerde tools als CATIA, PATRAN, NASTRAN en VPM. Bij het ISO 9001-gecertificeerde bureau werken ruim 75 hooggekwalificeerde medewerkers aan een groeiend aantal uitdagende projecten voor gerenommeerde opdrachtgevers waaronder AIRBUS Industries Voor de vakgroep Systems design zoeken wij een fulltime AeroSpace De vakgroep Systems design bestaat uit 22 medewerkers en omvat de vakgebieden: elektrotechniek, hydraulica, pneumatiek en airconditioning, kinematica en systeemintegratie. De Chief Engineer maakt deel uit van het Management Team en rapporteert aan de CEO van Silver AeroSpace. Werkzaamheden U geeft leiding aan en begeleidt de medewerkers bij het uitvoeren van conceptuele- en detailontwerpen; stelt vast, implementeert en beheert gangbare en adequate methodieken en middelen bij het uitvoeren van ontwerpwerkzaamheden; geeft technische ondersteu- .ng bij het verkoop- Ter versterking van de vakgroep Structural design zoeken wij ervaren fulltime proces, in het bijzonder het leveren van informatie voor offertes; geeft technische ondersteuning aan de projectleiding, met name bij design reviews; draagt zorg voor het juiste kwaliteitsniveau; adviseert bij de aanname en inzet van personeel en behartigt de personeelsaspecten. 'ro ir EDI ee Lllr Besli eC ipr< !t tr. verj rerd afge .Hi eve ded rooi Be Itei Co ier I l H< lan< De vakgroep Structural design richt zich op metaal- en composietencon structies voor primaire- en secundaire vliegtuigconstructies. In verband met het internationale karakter van de projecten bent u bereid om de klant op locatie te ondersteunen. Werkzaamheden U vervaardigt conceptuele en functionele ontwerpen, maakt trade-off studies; doet de verificatie van het functionele ontwerp aan de hand van de door de opdrachtgever gestelde eisen; vervaardigt design specificaties, Ons aanbod Wij bieden u een interessante functie in een dynamische omgeving met veel variatie en ruimte voor eigen initiatief. Wij stellen u in de gelegenheid om vakgerichte opleidingen te volgen. Het salaris is afhankelijk van de opleiding en ervaring. Wij beschikken over een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals adv-dagen, bijdrage in de particuliere ziektekostenverzekering, PC privé regeling en een studiekostenregeling. Tevens hebben wij een regeling op het gebied van flexibele arbeidstijden. Profiel U heeft een WO- of HBO-opleiding richting Lucht- en Ruimtevaart of Werktuigbouw; minimaal 10 jaar relevante werkervaring binnen de lucht- en of ruimtevaart met ruime kennis en ervaring op het vakgebied systemen; leidinggevende ervaring en beheerst de Engelse en Duitse taal OOpI izoe 10 gi tter prai en. 1 laa :ege al 2 dei pior log ime beschrijvingen en technische rapporten; begeleidt Design Engineers bij de werkuitvoering en begroot de uren van projecttaken. Profiel U heeft een WO- of HBO-opleiding, bijvoorkeur richting Lucht- en Ruimte vaart; minimaal 10 jaar ervaring binnen het vakgebied structural design; kennis en ervaring met sterkteterminologie en 3D-CAD applicaties (bijvoorkeur CATIA) en beheerst de Engelse en Duitse taal. Interesse? Richt dan binnen 14 dagen uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uw curriculum vitae aan: Silver AeroSpace, afdeling Personeelszaken t.a.v. mevrouw N. van Dijk, Amsterdamse Vaart 268, 2032 EK Haarlem. U kunt uw sollicitatie ook via e-mail versturen aan: vacatures@silver-aerospace.nl Vedn Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw N. var op het nummer (023) 53 07 334 of kijk voor meer informatie op onze website www.silver-aerospace.nl. TEXSPORT BV is een middelgrote im- en export onderneming, gespecialiseerd in baby- en kinderkleding, gevestigd te Warmond. TEXSPORT B.V. - BABYKLEDING - KINDERKLEDING Ter versterking van ons team zijn wij voor de spoedige indiensttreding op zoek naar een: Functie-omschrijving: Na een ruime inwerkperiode ben je zelfstandig verantwoordelijk voor de verwerking van onze in- en verkoop administratie, alsmede de administratieve ondersteuning van onze verkopers en hun klanten. Voor de juiste functie-uitoefening sta je daarom dagelijks in contact met onze inkoopkantoren, leveran ciers en afnemers in binnen- en buitenland. Functie-eisen: - een vakgerichte en afgeronde MBO/HBO- opleiding (Bijv. Mr. Koetsier/De Maere/TMO of vergelijkbaar niveau). - goede commerciële en communicatieve vaardigheden. - een stressbestendige en flexibele werkinstelling - bij voorkeur enige jaren ervaring in de (kinder) kledingbranche - bekendheid met MS-Office (Word Excel). - een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift (Beheersing van de Duitse taal is een pre) - leeftijd 23-28 jaar Sollicitaties: Indien je interesse is gewekt, stuur dan je schriftelijke sollicitatie (binnen 10 dagen) aan: Texsport B.V., Postbus 72, 2360 AB Warmond. (Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) De maatschap TeekensKarstens richt zich vol dynamiek op juridische dienstverlening aan bedrijven en particulieren. De organisatie onderscheidt zich door een betrokken, pragmatische werkwijze. In twee vestigingen werken nu circa zeventig medewerkers onder wie ruim vijfentwintig advocaten en notarissen. De sterk groeiende vraag naar de dienstverlening vergt voortdurend uitbreiding, nu met een ii - Ter mag a mtredi De nieuwe collega (m/v) heeft MBO en ruime, relevante werkervaring1^ HBO richting MER. Zelfstandig functioneren binnen een hecht teamnjJ^Jj tweede natuur. De juiste kandidaat is in stoot zich in te leven in J.' insolventiesituaties en toont de bereidheid om zich in het recht te verdiepen. De persoonlijke eigenschoppen tonen een proktische insf'^, en goede communicatieve voordigheden. POSTBUS 1144 2302 BC LEIDEN 071.579 1700 WWW.TEEKENSKARSTENS.NL TeekensKarstens biedt uitstekende arbeidsvoorwaarden en eenpsJ^( dynamisch podium voor iedereen met kennis von en gevoel voo[ gehanteerde wijze van juridische dienstverlening. Reacties bin(^?£' 14 dagen na verschijning von deze advertentie met een brief, cfe'®^ cijferlijst oon kontoordirecteur mw mr N.J.M. Le Brun Von Nadere informatie telefonisch bij mr E.C. von Lent. toachi

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 24