Vacatures p vakantie? amen sterk! Jantje Beton in leerkracht aÖYleo KANNER SCHOOL Word donateur: giro 1247 Filiaalleiders randstad techniek Rabobank Noordwiik-Noordwiikerhout zoekt Der direct een Ervaren Relatiebeheerder met MKB Agrarische kennis Rabobank het Leidsch Dagblad reist met u mee! Leidsch Dagblad ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER stuur van de stichting Prof. dr. Leo Kannerschool, ier neutrale school voor speciaal onderwijs - cluster 4 ift I trumschool voor onderwijs aan jonge mensen met een fjts s in het autistisch spectrum (ASS) vraagt: orb de afdeling VSO (12 tot 18 jaar) tyigen met een autisme spectrum stoornis e Oegstgeest: rde AC 21 JUNI 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 157 SCHOOL VOOR SPECIAAL ONDERWIJS (m/v) wtf.: 1.000 vervanging bij ADV en ziekte verzorgen van onderwijs aan groepen begeleiden van individuele leerlingen bijdrage aan de ontwikkeling van een onderwijsconcept voor deze specifieke doelgroep samenwerken met ondersteunende disciplines jfifesiseni affiniteit en/of ervaring met de doelgroep volledig bevoegd; speciaal onderwijs akte strekt tot aanbeveling planmatig kunnen denken en handelen gevoel voor humor kunnen relativeren 1 augustus 2003 ngen: aa de heer P. C. Hooft, directeur of G. D. de Wolf. coördinator VSO tel 071 -5150599 nt6 omers met belangstelling voor deze speciale doelgroep worden uitgenodigd citeren. f. dr. Leo Kannerschool beidt goede scholings- en begeleidingsmogelijkheden, ooi maakt deel uit van het Regionaal Centrum "West" (regio Leiden/Den Haag) I nauw samen met het nabijgelegen centrum voor Kinder- en Jeugdpsychiatrie Centrum Autisme, Rijngeestgroep en DZB geïnteresseerd en heb je de vereiste bevoegdheden? Dan word je van harte uit- jd je schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te zenden aan: van de Prof. Dr. Leo Kannerschool, 4 sesterstraatweg 26 ]K Oegstgeest 1-5150599 p ileo.kannerschool@wolmail.nl c lp Jantje Beton projecten te realiseren die kinderen kans geven zich op evenwichtige en speelse wijze te [wikkelen. Meer weten? Neem ook eens een kijkje op ze site www.jeugdfonds.nl. NATIONAA UGD FONDS Postbus 85233. 3508 AE Utrecht. Tel. (030) 244 70 00 Voor diverse filialen in Noord en Zuid-Holland zoeken wij: Tot uw taken behoren met name de leiding over personeel en de personeelsplanning, de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u het vermogen heeft met mensen om te kunnen gaan, dan bent u voor deze positie geschikt. Om uw taken goed te beheersen, bereiden wij u intensief voor op uw inzet als filiaalleider. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op het bereikte prestatieniveau. Wij verwachten naast leidinggevende verantwoordelijk heid, persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. Uw sollicitatie met CV en diploma's, stuurt u naar: ALDI Zaandam B.V. T.a.v. dhr. R. Schippers Postbus 1504,1500 AM Zaandam Plezier in je werk. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. Vakantiekracht m/v Ben jij op zoek naar een leuke vakantie baan? Kom dan snel langs bij Randstad. Voor een groot telecombedrijf in Den Haag zijn wij op zoek naar vakantiekrachten! De werkzaamheden zijn het vervangen van componenten en onderdelen van apparatuur, het instellen van de apparatuur volgens de specificatie, het uitvoeren van testen en het bijhouden van de reparatiegegevens. Voor deze leuke vakantiejob heb je kennis van elektrotechniek/elektronica op tenminste mbo-niveau. Daarnaast heb je kennis van de werking van reparatievoorschriften en van mobiele telefoons. Heb je ervaring met het gebruik van testapparatuur, bijvoorbeeld een multimeter en een oscilloscoop. Hebben wij je interesse gewekt? Informatie bij Lonneke Burghart, tel. (071) 524 95 20, Leiden, Schuttersveld 9. Voor meer vacatures: www.randstad.nl Rabobank Noordwijk-Noordwijkerhout beeft 106 medewerkers, verspreid over 3 kantoren. Het werkgebied van Rabobank Noordwijk-Noordwijkerhout omvat de plaatsen Noordwijk en Noordwijkerhout, is gelegen in het hart van de Bollenstreek. Het beleid kenmerkt zich door een klantgerichte marktbenadering met kwalitatief hoogstaande dienstverlening. Onze bank heeft ruim 1.700 bedrijfsrelaties en ongeveer 17.500 particuliere relaties. Functieomschrijving Als relatiebeheerder heb je een eigen groep agrarische en MKB relaties onder je hoede, die behoefte hebben aan specialistische financiële advisering. Je onderhoudt de contacten, knoopt nieuwe relaties aan en geeft integrale adviezen waarbij je ons gehele producten- en dienstpakket inzet; van bedrijfsfinancieringen tot cash- en risico management. Vertrouwen win je door tijdig te anticiperen op wijzigingen in de financiële koers van jouw bedrijven. Een grondig inzicht in de regionale economie is daarbij cruciaal. Daarom vertegenwoordig je de bank in een breed scala aan lokaal netwerken. Functie eisen Denk en werkniveau HBO Juridische, fiscale en bedrijfskundige aspecten met betrekking tot de bancaire dienstverlening aan bedrijven Planmatig en op eigen initiatief persoonlijk benaderen van (potentiële) klanten Analyseren klantsituaties en inschatten afzetmogelijkheden Oordeelsvorming, overtuigingskracht, commerciële gerichtheid Inlichtingen Marius Willems, onderdirecteur Bedrijven. Telefoon: (0252) 342 932 Sollicitaties Stuur je sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar: Rabobank Noordwijk-Noordwijkerhout t.a.v. Ton J.M. Selhorst Postbus 18 2200 AA Noordwijk (ZH) Noordwijk-Noordwijkerhout Gaat u in ons verspreidingsgebied op vakantie? Dan hoeft u het Leidsch Dagblad niet te missen. De krant kan gedurende uw vakantie bezorgd worden op uw vakantieadres, zonder extra kosten. U ontvangt wel de editie die verspreid wordt op uw vakantiebestemming. Gaat u buiten ons verspreidingsgebied op vakantie? Dan kunt u het Leidsch Dagblad laten bezorgen bij vrienden, familie of kennissen Zij moeten dan wel woonachtig zijn binnen ons verspreidingsgebied. U kunt de krant op laten sturen naar uw vakantieadres in Nederland of in het buitenland. U moet wel reke ning houden dat de krant een dag later bezorgd wordt. De portokosten bedragen binnen Nederland 0,50 per dag, voor zaterdagabonnees 0.60. Voor versturen binnen Europa zijn de portokosten 2,50 per dag. Let op, gewijzigde voorwaarden. U kunt de bezorging van de krant stop laten zetten. Helaas kunnen wij niet langer zoals in voorgaande jaren het bedrag van de niet bezorgde kranten crediteren. Wij adviseren u daarom om gebruik te maken van een van bovenstaande mogelijkheden. Heeft u vragen over de gewijzigde voorwaarden dan kun u contact opnemen met onze afdeling Abonneeservice via 0800-0222888 (gratis). Uw opgave dient minimaal tien dagen voor aanvang van uw vakantie in ons bezit te zijn. Bovenstaande mogelijkheden gelden voor een periode van minimaal 6 bezorgdagen Tijdens mijn vakantie: Laat ik het Leidsch Dagblad bezorgen bij vrienden, familie of kennissen. Laat ik het Leidsch Dagblad bezorgen op mijn vakantieadres in het verspreidingsgebied* Laat ik het Leidsch Dagblad sturen naar mijn vakantieadres buiten het verspreidingsgebied* Zet ik het Leidsch Dagblad tijdelijk stop. Huisadres Naam Tijdelijk bezorgadres/vakantieadres" Naam Adres Naam vakantiebestemming Postcode Adres Plaats Postcode Telefoon Plaats -k id ei 003 Het Is van groot belang dat u het juiste adres vermeldt. Wij garanderen aflevering buiten ons verspreidingsgebied via de TPG. helaas kunnen wij voor een stipte bezorging ter plaatse geen verantwoordelijkheid aanvaarden Wij gaan zorgvuldig om met persoonsgegevens in de colofon van de krant vindt u nadere informatie Land Ik ga op vakantie van bon minimaal to dagen voor uw vakantie op naar het Leidsch Dagblad, afd. Abonneeservice, 54,2300 AB Leiden. Of bel gratis tel. 0800 - 0222888. E-mail: abonneeservice@hdc.nl Gezondheidscentrum Merenwijk zoekt per 1 september een voor 20 uur per week verdeeld over 5 ochtenden. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit: verzorgen van financiële administratie invoeren van medische brieven alle anderen voorkomende administratieve handelingen Wij verwachten van u: administratieve opleiding op MBO niveau accuraat en zelfstandig te kunnen werken goed om kunnen gaan met de p.c. Wij bieden een werkplek in een dynamisch gezond heidscentrum met gezellige collega's. Het betreft een nieuwe functie, in eerste instantie krijgt u een aanstel ling voor één jaar. Salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en ligt tussen de 765,- en 1167,- bruto per maand op basis van 20 urige werkweek. Uw schriftelijke reactie voor 2 juli sturen naar Gezond heidscentrum Merenwijk, Rosmolen 2, 2317 SJ Leiden t.a.v. Mevr. B.M. Reiss. De gesprekken zullen plaats vinden op 8 en 10 juli.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 21