Vacatures Timina NFGV r Projectleider - S&O W Projectleider - S&O E Teammanagers LJJ Vvarmond NETHERLANDS REPRESENTATIVE collegesecretaresse m/v STICHTING DIENSTVERLENING LEIDEN twee cliënt-/OUDERENADVISEURS een medewerker ZORGNET/(telefonisch) hulpverlener Funkti ediair WOZ-Taxateurs TT/7" 1 creatiegeme ^BURGERS ERGON ZATERDAG 14 JUNI 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature paginc kunt u betten met Tillu 's Gravendiik. tel. 023 5 150 137 voor ouderen en mensen met een handicap Hooglandse Kerkgracht 32 2312 HV Leiden Tel.: 071 - 512 37 44 Stichting Dienstverlening Leiden biedt thuiswonende kwetsbare ouderen en mensen met een lichamelijke functiebeperking dienstverlening op maat. met als doel de zelfredzaamheid en zelfstandigheid zo lang mogelijk te waarborgen De SDL tracht dit doel o.m. te realiseren door het geven van persoonsgericht advies, informatie, begeleiding en ondersteuning door cliënt-/ouderen- adviseur en medewerkers van Zorgnet (centraal zorgloket). Verder worden er vele diensten en kwaliteiten en activiteiten aangeboden en ontwikkeld vanuit de stedelijke organisatie (Tafeltje Dek Je. alarmering, etc en vanuit de diverse accommodaties in de stad (eettafels, visitekringen, etc.) Tevens tracht de stichting een bijdrage te leveren aan het ontwikkelen van adequate vormen van hulpverlening voor ouderen en mensen met een handicap In verband met de mogelijkheid ons team (tijdelijk) te versterken zijn we op zoek naar: voor elk 20 uur per week. voor de duur van één jaar De cliënt-/ouderenadviseur is een onafhankelijke professional die in een bepaalde wijk gevestigd is en op verzoek van ouderen en mensen met een handicap werkzaam is. Hij/zij werkt op de terreinen welzi|n, zorg, wonen en financiën De functie Deze functie biedt een gevarieerd takenpakket, zoals het geven van individuele informatie, advies, hulp en kortdurende begeleiding en het leggen van contacten met de doelgroep. In samenwerking met de cliënt zoekt de cliënt-/ouderenadviseur naar een hulp- en zorgaanbod dat aansluit bij de vraag en de leefsituatie van de cliënt en stemt dit af met de betrokken aanbieder. Het ingaan op hulpvragen die voortkomen uit de signalerende huisbezoeken, behoort ook tot de werkzaamheden. Daarnaast signaleren de cliënt-/ ouderenadviseurs problematieken van de doelgroep en werken samen met anderen zoals woningbouwcorporaties en zorginstellingen. Het opbouwen van een netwerk en het onderhouden van direct uit de functie voortkomende contacten behoort ook tot de werkzaamheden. Samen met de andere cliënt-/ouderenadviseurs werken ze tenslotte aan het verder ontwikkelen en profileren van de functie. In verband met een interne verschuiving zijn we tevens op zoek naar: voor 20 uur per week, voor de duur van één jaar ZORGNET LEIDEN is het centrale zorgloket in Leiden voor vragen op het gebied van zorg en aan zorg gerelateerde dienstverlening, huisvesting en welzijnsvoorzieningen. Tevens fungeert Zognet als aanmeldpunt voor zorgvoorzieningen, waarvoor een indicatie van de Stichting Indicatieorgaan Leidse Regio (RIO) vereist is Zorgnet. maakt deel uit van de Stichting Dienstverlening Leiden voor ouderen en mensen met een handicap De functie Een belangrijke taak in deze functie is het telefonisch en aan het loket beantwoorden van individuele (hulp)vragen op het gebied van zorg, wonen en welzijn. In samenwerking met de cliënt zoekt de medewerker naar een hulp- en of zorgaanbod dat aansluit bij de behoefte en de leefsituatie van de cliënt en stemt dit af met de betrokken aanbieder. Het doen van aanvragen, waardoor het RIO (Regionaal Indicatie Orgaan) indiceert, behoort eveneens tot de werkzaamheden van de medewerker Zorgnet. Daarnaast draagt de medeweker zorg voor het actualiseren en (mede)ontwikkelen van informatiemateriaal over van belang zijnde voorzieningen en regelingen op het gebied van zorg. wonen en welzijn. Tenslotte werken ze aan het verder vorm geven en ontwikkelen van de ëén- loketfunctie. Voor beide functies zijn de volgende eisen van toepassing: De kandidaat dient te beschikken over: Een HBO werk- en denkniveau Vaardigheden in het herkennen en inzichtelijk krijgen van problemen bij cliënten; motivatie om samen met de hulpvrager te zoeken naar de best mogelijke oplossing. Goede sociale vaardigheden (klantgerichte en klantvriendelijke houding) voor het onderhouden van contacten met cliënten, mantelzorgers, professionals en bemiddeling tussen hen. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Kennis van de sociale kaart en regelingen die voor de doelgroep van belang kunnen zijn Wat bieden wij u: Een uitdagende functie waarin u veel van uzelf kwijt kunt. De aanstelling geschiedt voor de periode van een jaar. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Welzijn. Tot eind 2003 zijn voor beide functies de schalen 12 tot en met 24 van toepassing met een bruto maximumsalaris van 2263,41. Per januari 2004 treedt een nieuw loonfunctiegebouw in werking waarbij een bruto maximumsalaris van 2877.- op fulltime basis geldt. Solliciteren. Voor informatie over de functie kunt u zich wenden tot mevr G. Snelder (adjunct-directeur) tel. 071-512 37 44. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen (voor 25 juni) richten aan de sollicitatiecommissie cliënt-/ouderenadviseur en medewerker Zorgnet op bovengenoemd adres. ■^1 n Keek Coatings B.V. is een groothandel en importeur van f~Y"T ATlKJ^Cr bouwverven met vestigingen in v-.v~//"\l II NvO Leiden, Haarlem en Purmerend. I.v.m. toenemende werkzaamheden in de vestiging Lei den zijn wij op zoek naar een: VERKOPER BALIEMEDEWERKER MA/ Functie-eisen: Ervaring met de verfbranche, niet vereist Goede contactuele eigenschappen Leeftijd vanaf plm. 25 jaar Flexibele en collegiale instelling Servicegericht Geboden wordt: Zelfstandige baan met goede toekomstperspectieven Een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Een prettige werksfeer U bent geïnteresseerd? Schrijf uw sollicitatiebrief aan: Keek Coatings B.V. t.a.v. dhr. J. Schols Postbus 1127, 2302 BC Leiden. Of bel 071-531011106-53744637 ASSOCIATED BOARD OF THE ROYAL SCHOOLS OF MUSIC The Associated Board of the Royal Schools of'Music is the Tfrorld For an information pack, please telephone +44 (0)20 7467 8240 leader in the provision of instrumental music exams, each yèar exa- (24hr voice mail) or email inféDpational afrrsm.3e.uk, mining over half a million candidates in 90 countries world-wide. - rv «.«-i.» i«i«r k. We also publish a wide range of music and music education mate- Applications mcludmg a CV and covering letter should be sent to. rials and run Professional Development Courses for instrumental H'™ teac ers. Associated Board of the Royal Schools of Music The role of Representative in The Netherlands will involve the g'j"y promotion of the exams in that area, plus the Unued Kingdom administration of the exams. 0 t Telephone +44 (0)20 7636 5400 We are looking for a capable administrator with a genuine ww w.abrsm.ac.uk enthusiasm for music education. A flair for marketing and promotion and a willingness to take a pro-active approach Gosing date for appiicatjons; to promoting our exams are also essential. Friday 4 July 2003 In return for your skills and commitment you can expect competitive rewards, immense job satisfaction and the opportunity to play a part in the future of one of the world's most successful music examination boards. ASSOCIATED BOARD OFTHE ROYAL SCHOOLS OF MUSIC Scholieren en studenten opgelet! Heb je in de vakantie nog niets te doen? Meld je dan aan bij Timing voor leuk vakantiewerk in een distributiecentrem in Leiden, waar je met leeftijdgenoten in een magazijn zult werken. Je bent tenminste drie weken fulltime beschikbaar en vindt het leuk om je handen uit de mouwen te steken. Oproepkrachten gezocht Wil je veel geld verdienen? Wij zijn op zoek naar mensen die we kunnen oproepen om te gaan werken bij een reiniginasbedrijf in Zoeterwoude. Ben ie bereid om op onregelmatige tijden te werken en vindt je net leuk om gebouwen te reinigen na een fikse brand of andere calamiteiten, dan ben jij de geschikte persoon! Uiteraard hebben wij nog veel meer leuke banen voor jou. Kom gerust eens bij ons langs of neem een kijkje op onze infemetslte: www.timing.nl Sis je cm, ntet taj ons ingefchimn, bet veer meer iatenaelle. Voor alle 1 «eetlus veM m.'v Kort Rapenburg 2 Leiden tel: (071) 5121617 E-mail: leiden@timing.nl Internet: www.timing.nl Vraag de brochure aan. Bel 030 2971197, fax 030 2971198, of schrijf naar het NFCV, postbus 5103, 3502 JC Utrecht, info@nfgv.nl www.nfgv.nl Nationaal Fonds Geestelijke Volksgezondheid Ondernemende managers in Gehandicaptenzorg ##o o moc-o 's Heeren Loo West-Nederland Willem van den Bergh De Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke beperking en maakt deel uit van de landelijk werkende 's Heeren Loo Zorggroep. De orga nisatie biedt met circa 1.600 zeer betrokken mede werkers zorg aan ruim 1.000 cliënten van alle leef tijden. De meeste cliënten wonen op de hoofdlocatie in Noordwijk, een prachtig, beschut terrein aan de rand van de duinen. De komende jaren zal een deel van deze cliënten gaan verhuizen naar gewone huizen in dorpen in de omgeving. De organisatie is volop in beweging gericht op verdere professionalisering, waarbij verantwoordelijkheden laag in de organisatie worden neergelegd. Meer vraaggerichte dienstver lening en meer integrale aansturing van zorgverlening vraagt om een actieve bijdrage van de Teammanagers. Ter versterking van het management zoeken wij twee enthousiaste Teammanagers voor de locaties Oegstgeest en Voorhout. FUNCTIE De teammanager geeft leiding aan circa 45 medewerkers van diverse teams en rapporteert aan de zorgmanager. Is verant woordelijk voor het creëren van voorwaarden die nodig zijn voor een goede invulling van de wensen van cliën ten en draagt zorg voor een goede personele situatie binnen de teams. De teammanager is budgetverant woordelijk, draagt zorg voor toetsing en evaluatie van de kwaliteit van de zorg- en dienstverlening en onder houdt in-en externe contacten. PROFIEL U (m/v) heeft een relevante opleiding op HBO-niveau, aange vuld met een managementopleiding. U heeft kennis van de ontwikkelingen in de gezondheidszorg, erva ring in het omgaan met cliënten in de zorg en het aansturen van meerdere teams. Coachend, daad krachtig en enthousiasmerend. U bent bekend met financieel budgetbeheer. Uitdagende posities voor managers die de kwaliteiten van medewerkers opti maal weten te benutten binnen een organisatie in beweging. AANBOD Zelfstandige leidinggevende functies voor 36 uur per week met veel ruimte voor eigen ontwikkeling. Salaris tot 41.600,- bruto per jaar (CAO Gehandicaptenzorg, FWG 55). REACTIE Brief met CV vóór 23 juni a.s. per post of e-mail aan FunktieMediair, t.a.v. dhr. drs. M. Burger, Postbus 51255,1007 EG Amsterdam. E-mail: MartinBurger@funktiemediair.nl. U kunt hier ook nadere informatie opvragen. Een assessment center maakt deel uit van de procedure. PeopleFirst AMSTERDAM (020)504 20 20 ARNHEM (026)355 73 00 ROTTERDAM (010)206 62 22 Voor meer informatie en andere vacatures: www.funktiemediaiT.nl Iff ORGANISATIE-BOUWERS AT MP Consultancy Detachering B. V. is een persoonlijke organisatie die administratieve en taxatietechnische ondersteuning, begeleidipg en advisering op vastgoedgebied aan 'gemeèhten biedt. Wij leveren maatwerk en richten on$ in eerste instantie op alle gemeentelijke werkzaamheden in het kader van de uitvoering van de Wet WOZ. Wij bieden een goed salaris dat past bij de verantwoordelijkheid binnen de functie, goede doorgroeimogelijkheden en een prima arbeidsvoorwaarden pakket. Op dit moment hebben wij een vacature open staan voor: regio Noord-Holland Je bent verantwoordelijk voor het op de juiste w zilt conform de Wet WOZ taxeren van woningen en niet-woningen. Je voldoet aan de onderstaande functie-eisen: Je bent in het bezit van of studerend voor het SVM-diploma en het WOZ-diploma Je beschikt over minimaal 2 jaar werkervaring in alle voorkomende WOZ-werkzaamheden Voor een uitgebreide functie-omschrijving kijk op www.atmp.nl Verder beschik je over goede communicatieve vaardigheden, ben je zelfstandig, representatief, werk je zeer nauwkeurig en beschik je over de juiste motivatie en inzet. Heb je interesse in deze vacature? Stuur dan vóór! juli 2003 een gemotiveerde brief met uitgebreid cv oud ISp IHA Beu Roti 'Ct («20 ota lellii idal en. i leri het inp je ei iet/ Ol im Warmond is een gemeente die ambitieus is op het gebied van bestuurlijke vernieuwing en het eigentijds vorm geven van de ambtelijke en bestuurlijke organisa tie. Samenwerken en inspireren staan hoog in ons vaandel. Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klant gericht werken. Ons motto is: geen specialisten maar generalisten. Begrippen als creativiteit, verantwoor delijkheid, flexibiliteit en communicatie zijn kenmerkend voor ons werkklimaat. De gemeente Warmond heeft zo'n 5.000 inwoners en is rijk aan natuurschoon. Door de bekende Kogerplossen heeft Warmond veel te bieden aan recreatie en watersport. De gemeente ligt in de Bollenstreek en gunstig ten op zichte van Amsterdam, Leiden en Den Haag. De gemeentelijke organisatie is opgebouwd volgens het sectorenmodel en kent de sectoren Grondzaken, Burgerzaken en Middelen. Onder de staf vallen de afdelingen Juridische Zaken en Personeelszaken. Voor het secretariaat zijn wij op zoek naar een nieuwe medewerker. Als u zich voelt aangesproken tot de doelstellingen van de organisatie en voldoet aan de functie-eisen verzoe ken wij u te reageren op onze vacature van voor 34 uur per week Functie-informatie - fungeert als secretaresse van collegeleden en secre taris, houdt daartoe onder meer agenda's bij en maakt afspraken - houdt de werkarchieven van de burgemeester en wethouders bij - verzamelt stukken voor college-, raads- en commis sievergaderingen - bereidt vergaderingen administratief voor, notuleert en werkt verslagen uit - verzorgt (vertrouwelijke) correspondentie van college leden en secretaris - ondersteunt de burgemeester bij kabinetswerk zaamheden - organiseert en coördineert in overleg met het col lege en secretaris officiële ontvangsten en recepties, stelt daartoe zonodig een draaiboek op - verricht zonodig overig voorkomende werkzaamheden Informatie en sollicitatie Voor informatie over de functie kunt u terecht bij het sectorhoofd Middelen, mevrouw S. de Lange, telefoon (071) 3061131 of bij de heer Kleijheeg, gemeentesecretaris, telefoon (071) 3061100 Wij nodigen belangstellenden uit binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond. Het gemeentelijk beleid is erop gericht mensen oan te stellen die tot een achterstandsgroep op de arbeidsmarkt behoren. Daarom worden vooral zij uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Functie-eisen Voor deze functie zoeken wij naar een kandidaat met: - een afgeronde secretariële opleiding of studerende hiervoor - goede contactuele en redactionele vaardigheden - een klantgerichte en flexibele houding - gevoel voor bestuurlijke verhoudingen - (gemeentelijke) ervaring in het vakgebied is een pré. Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bieden wij u een salaris in schaal 5 (maximaal 1.988,- op basis van 34 uur per week). De gebruikelijk rechtspositieregelingen zijn van toe passing. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Vanwege een goedgevulde orderportefeuille zijn wij voor de regio Utrecht, Amsterdam, Leiden en Rotterdam op zoek naar met ervaring op het gebied van lucht- en klimaatinstallaties De functie: Als projectleider werk je onder leiding van de servicemanager en ben je voor klanten verant woordelijk voor meerdere kleinere projecten. Je maakt de benodigde calculaties en offertes zelf, stelt planningen op en bewaakt de voortgang en het resultaat van deze projecten. Ook stuur je (chef) monteurs aan. Daarnaast verzorg je projectrap portages. Je onderhoudt contacten met opdracht gevers, bouwpartners, adviseurs en leveranciers. Je woont vergaderingen bij en behartigt daarin de belangen van BURGERS ERGON en de klant. Bovendien zie je toe op de naleving van vastge stelde procedures en instructies betreffende kwaliteit, veiligheid en milieu. Je rapporteert aan de manager. Het profiel: Voor deze functie is een HTS-Wtb of -E, dan wel MTS-Wtb of-E opleiding aangevuld met vakgerichte vervolgopleidingen vereist. Je hebt ervaring binnen de installatiebranche en hebt een sterk organisatie vermogen en een dienstverlenende, klantgerichte instelling. Je bent bekend met geautomatiseerde projectbewaking. Het aanbod: Werken binnen een dynamische moderne onder neming, praktijkgerichte ontwikkelingsmogelijk heden, een salaris afgestenqd op de zwaarte van de functie en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. De procedure: Stuur je brief met curriculum vitae naar BURGERS ERGON, afdeling P&O, t.a.v. Leo Bosland, Postbus 61036,1005 HA Amsterdam. Informatie: Leo Bosland 020 - 6068200 of Karin van der Windt 010 - 4970500. E-mail: lbosland@burgers-ergon.nl of kvdwindt@burgers-ergon.nl www.burgers-ergon.nl installatietechniek utic ait ee ie. Ar rgen, «en ii itallei ordw, iplaal nsteni kvisse ichter |Na< rfestiv toten dien bbijr BS.V( 69 de i ival, afscl [Schi fjaar van op. E wv el; ondei st, de chter Dat ivals 1 opei tgez :ba Dezi

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 26