Vacatures /7HC f/iowe Katwijk DE WEERKLANK ONTSLAGEN? Parttime Verkoopster Apotheek Linnaeus Gediplomeerd Apothekersassistent(e) VERKOPER/STER K&K Global Marketing DistriQ Hé verplegende..... Zin in een werkvakantie? de Zonnebloem enthousiaste groepsleerkracht Meer informatie? ZATERDAG 31 MEI 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendilk. tel. 023 5 150 137 Rose slaapcomfort is een dynamische slaapkamer formule met diverse filialen. Voor ons nieuwe 8e filiaal te Katwijk, Ambachtsweg 7b zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Wij bieden u: - een verantwoordelijke, afwisselende baan in onze formule - een gespecialiseerde opleiding, indien u geen branche-ervaring heeft. Wij zoeken: - een zelfbewuste, representatieve, sympathieke vrouw van 30 - 40 jaar met enige verkoopervaring die minimaal twee dagen per week ons team wil komen versterken. Interesse 7 Schrijf dan een brief met uw C.V. naar onderstaand adres: Rose Slaapcomfort t.a.v. Dhr J. Eikhout Postbus 122, 2665 ZJ Bleiswijk. <Sfaaftcontft>rt Voor slapen als een runs en...lielaalbaa vestigingen in: Breda - Delft - Enschede - Naaldwijk - Sliedrecht Vlaardingen - Den Bosch - Katwijk www.roseslaapcomfort.nl pfr -T fes itï juuLkiflfSE. olfflfflffll S.O.: Robijnstraat 100.2332 KV Leiden tel. 071-5765149 tax 071-5720330 V.S.O.: Obrechtstraat 4.2324 VN Leiden tel. 071-5761990 In de regio rond de stad Leiden zorgt De Weerklank voor onderwijs en de ambulante begeleiding van slechthorende kinderen en kinderen met ernstige spraak-taalproblemen. De afdeling S.O. wordt bezocht door leerlingen van 3-12 jaar. Het V.S.O. vanaf 12 jaar met een schakel- en praktijkstroom. In totaal gaat het hierbij om ongeveer 280 leerlingen. Daarnaast worden 190 leerlingen ambulant begeleid in het reguliere onderwijs. Zorg voor de leerlingen, en dus individuele aandacht en een goed pedagogisch klimaat is erg belangrijk. Er wordt gewerkt in een multidisciplinair team. Vanuit respect voor de verschillende levensovertuigingen geven wij op eigen wijze gestalte aan de Christelijke identiteit. Zin in een nieuwe baan vol uitdaging in het speciaal onderwijs? Dan is hier je kans!! Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega die ons team gaat versterken! Met ingang van 1 augustus 2003 hebben wij vacatures voor leerkrachten >- Parttime 2-21/2 dag voor groep 2 >- Parttime 11/2-2 dag(en) voor groep 6 Tevens hebben wij een vacature voor een klassenassistent: >- Parttime V/2-2 dag(en) voor groep 4 Voor de functies van leerkracht klassenassistente zoeken we collega's: met een open en communicatieve houding en een flexibele instelling die het waardevol vinden om kennis te krijgen en te delen in een multidisciplinair team die mee willen werken aan onze onderwijsontwikkeling (adaptief onderwijs) met een positieve houding t.a.v. de identiteit van de school met een afgeronde Pabo-opleiding (leerkracht) met een afgeronde opleiding SPW (niveau 4) of daarmee vergelijkbaar - (klassenassistente) Wat kun je verwachten? leerlingen met hoofdzakelijk spraak-/taalproblemen kleine groepen, met individuele aandacht voor het kind collegiale samenwerking en ondersteuning een begeleidingstraject voor nieuwe teamleden salariëring volgens schaal LB (leerkracht) salariëring in schaal 4 (klassenassistente) Ook als je belangstelling hebt voor invalwerk voor maximaal 2 dagen per week, word je nadrukkelijk verzocht te reageren. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de locatieleider SO, Irma Krijtenburg of bij de unitleider onderbouw, Carla van Rijn, de unitleider middenbouw, Nelly Bösecke, de unitleider bovenbouw Marianne Staff horst, telefoon 071 5765149. Heb je interesse, schrijf dan je sollicitatiebrief vóór 11 juni 2003 aan het Bestuur van De Weerklank, Christelijke school voor slechthorende kinderen en kinderen met spraak-Ztaalproblemen, Robijnstraat 100, 2332 KV Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. zoekt: (liefst fulltime, minimaal 3 dagen) Studeer je dit jaar af of ben je aan verandering toe? Zoek jij een baan in een gezellige, net verbouwde apotheek, ben jij enthousiast en klantgericht, kom dan werken in Apotheek Linnaeus, gelegen in de leukste winkelstraat van Oegstgeest! Wij vormen een gevarieerd team en zoeken op korte termijn een assistente om ons team te versterken. Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Denk je dat jij de juiste persoon bent, kom dan gerust even langs. Ook kun je contact opnemen met een van de apothekers, Dhr. Eitje Zeemering of Pieter Gommers Apotheek Linnaeus De Kempenaerstraat 31 2341 GG Oegstgeest Tel.: 071 5173330 WAT KHSPORT BOT I N K I L M A W I li 1.1 zoekt voor haar Watersportwinkel een enthousiaste bekend met- en ervaring in de watersport, voor 40 uur per week. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: S. H. Troost Zijlbaan 8/10 2352 BN Leiderdorp Troost.watersport@ 12move.nl Gaat u weer op zoek naar uw volgend ontslag? Of neemt u uw toekomst in eigen hand! Wij bieden u die zakelijke mogelijkheid. Uw succes is ons doel. Bel voor een afspraak: 071 - 5150929 Distn'Q is een landelijk opererende distributie-organisatie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere De Telegraaf, Het Noordhollands Dagblad. Dagblad de Limburger, Het Limburgs Dagblad, Haarlems Dagblad, Ladsch Dagblad, Umuider Courant, De Gooi- en Eemlander, diverse huis-aan-huis bladen en reclame folders. zoekt op free-lancebasis AGENTEN M/V in: Van belangstellenden verwachten wij dat zij aan de volgende eisen voldoen: Klant- en serviceberichte instelling. Bekendheid met net betreffende gebied (o.a. stratenkennis). Goede sociale vaardigheid en kunnen omgaan met schoolgaande jeugd. De taak van een agent omvat o.a. de volgende werkzaamheden: Het goed en tijdig distribueren van onze dagbladen en/of andere Verspreidopdrachten. Het aannemen en controleren van de bezorg(st)ers. Het afhandelen van bezorgklachten. Het verzorgen van de bijbehorende administratieve werkzaamheden. Belangstelling? Bel dan op werkdagen tussen 09.00 en 18 00 uur naar 023 - 5307991. Wil je schriftelijk reageren stuur dan je brief naar Joost Bergman, Prof. Eijkmanlaan 4A, 2035 XB Haarlem. Wil jij de Zonnebloem in 2003 helpen om ruim 6400 langdurig zieken en (zwaar) ^bfs lichamelijk gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? ^WAiIa Sluit je dan aan bij ons team van meer dan 6700 vrijwilligers. Het kost je een weekje van je vrije tijd, maar je krijgt er dan ook heel wat voor terug. ATIONALE VERENIGING Postbus 2100 4800 CC Breda Postbank 1098510 E-mail info@zonnebloem nl Internet www.zonnebloem.nl De Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs te Katwijk (PCOK). is een schoolvereniging zonder specifiek kerkelijke binding. Tot de PCOK behoren acht Katwijkse basisscholen. Er komt een vacature op "De Duinroos De Duinroos is een groeischooi die momenteel 325 leerlingen telt. De Duinroos is gevestigd in een ruim schoolgebouw en werkt met moderne leermiddelen. Binnen het team van de school heerst er een gezellige sfeer en is er een goede samenwerking. Mede door de inzet van de actieve ouderraad worden er veel nevenactiviteiten georganiseerd. Prot. Chr. Basisschool "De Duinroos Kon. Julianalaan 122 2224 GA Katwijk Ben jij een die: meelevend lid is van een Prot. Chr. Kerk de christelijke visie kan vertalen naar het onderwijs een fijne en plezierige (werk)sfeer in de groep kan creëren mee wil werken aan kwalitatief goed onderwijs bereid is tot verdere professionalisering een goede relatie met kinderen, ouders en collega's op wil bouwen? Dan willen wij (van basisschool "De Duinroos" te Katwijk ZH) graag met jou in contact komen! Je kunt op onze school m.i.v. het schooljaar 2003-2004 komen werken. We hebben een vacature voor 4 dagen per week in groep 5. Een volledige baan in die groep is bespreekbaar. Als je meer wilt weten en/of een bezoekje aan onze school wilt brengen, kun je contact opnemen met: Frans Cornet, directeur, tel. 071-4016804 (school) of 0172-436699 (privé) Greet Zwaan - van Vliet, adjunct-directeur, tel. 071-4024168 (privé) Stuur je sollicitatiebrief met CV, graag voor 12 juni a.s., naar de sollicitatiecommissie, p/a Kon. Julianalaan 122, 2224 GA Katwijk. We zijn benieuwd naar je brief en hopen je spoedig uit te kunnen nodigen voor een gesprek! Biosensors BV, gevestigd in Hillegom, is een handelsorganisatie met een produktie en verkoopmaatschappij in Singapore en Eindhoven. Zij ontwikkelt en produceert hoog waardige produkten voor de medische markt op het gebied van critical care en cardiologie. Vanuit Hillegom wordt gezorgd voor de distributie naar landen in Europa, Midden Oosten en Afrika. Vanwege constante groei komen wij graag in gesprek met een: Exportmedewerker Binnendienst Taken en verantwoordelijkheden: compleet verzorgen van offertes; verrichten van prijsonderhandelingen, rekening houdend met volume, variabele vracht- en verzekeringskosten, leveringstermijn en betalingscondities; nakomen van gemaakte afspraken, beoordelen en afhandelen van vereiste export- en financiële documenten, zoals L/C's; overlegt met directeur, exportmanager en inkoper over onderhandelingsmarges en ontwikkelingen, legt alle klantinformatie vast conform afspraak; onderhoudt internationale contacten met klanten, leveranciers en vervoerders. Profiel van de geschikte kandidaat: HBO werk- en denkniveau en ruime ervaring een soortgelijke functie; communicatief zeer vaardig en klantgericht; in bezit van een sterke handelsgeest en vaard t in het onderhandelen en maken van berekeningen; mondeling en schriftelijk vaardig in dc Engel Duitse en Nederlandse taal. Beheersing van I Frans is een pre; kennis van internationale topografie, exportbepalingen en financiële documenten.: Naast een no-nonsense mentaliteit en een gezonde dosis humor, biedt Biosensors BV uitstekende arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur uw curriculum vitac met begeleidend schrijven per e-mail naar linda@bcrkcling.nl of naar Berkeling Recruitment B.V., postbus 142, 2160 AC Lisse, t.a.v. drs. Linda Janssen. Voor nadere informatie kunt u met Linda contact opnemen, telefoon: 0252 - 42 19 16. AA Het Interconfessioneel Makeblijde College in Rijswijk is een brede scholengemeenschap met een RK/PC grondslag. Wij verzorgen het onderwijs voor circa 1700 leerlingen uit Rijswijk en omge ving. Het onderwijsaanbod bestaat uit gymnasium, atheneum, HAVO en VMBO met alle leerwegen en met Leer Weg Ondersteunend Onderwijs (LWOO). De groeiende scholengemeenschap is gevestigd op drie locaties en telt ongeveer 220 medewerkers. (zie ook www.imcvo.nl1 Kenmerkend voor de school is het geven van leerlinggericht onderwijs en het besteden van aandacht aan culturele, godsdienstige en maatschappelijke vor ming van de leerlingen.Dit vraagt grote betrokkenheid van de medewerkers Het IMC maakt deel uit van de SCO Lucas. Dit is een confessioneel schoolbestuur in regio Zuid-Holland west, waaronder scholen ressorteren uit het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en speciaal onderwijs. Hiernaast bestuurt de SCO Lucas drie expertisecentra. De SCO Lucas is een dynamische, lerende organisatie die vanuit betrok kenheid haar taken vormgeeft. De SCO Lucas wil toonaangevend zijn bij ont wikkelingen en innovaties in het onderwijs en nieuwe wegen mede vormgeven. www.scolucas.nl bovenbouw 15 lessen bovenbouw 18 lessen onderbouw/bovenbouw 16 lessen onderbouw 6 lessen onderbouw/bovenbouw 22 lessen onderbouw 12 lessen onderbouw 11 lessen INTERCONFESSIONEEL MAKEBLIjDE COLLEGl Het INTERCONFESSIONEEL MAKEBLIJDE COLLEGE te Rijswijk is op zT naar enthousiaste docenten voor het nieuwe cursusjaar 2003-2004. Locatie Henriëtte Roland Holstlaan: (VWO - HAVO - VMBO tl) Nederlands Frans Natuurkunde Scheikunde Economie Techniek Muziek Locatie Burgemeester Elsenlaan: (VMBO kader- en basisberoepsgerichte leerweg en LWOO) Duits 16 lessen Engels 7 lessen Handel en Administratie 14 lessen Locatie De Schakel: (VMBO met LWOO) Binnen de locatie wordt onderwijs aangeboden op het niveau van vmbc basisberoepsgerichte leerweg met een groepsleerkrachtensysteem Wij zijn op zoek naar: Groepsleerkrachten voor 3 fte Remedial teaching voor 0,4 fte Logopedist (schaal 8) voor 0,3 fte De bezoldiging voor alle hierboven genoemde functies is in overeenstemi j met de CAO VO (schaal LB). Tevens zijn wij op zoek naar een enthousiaste: MEDEWERKER PERSONEEL ORGANISATIE 1 Onder verantwoordelijkheid van de rector verricht u werkzaamheden o gebied van de formatie, taakbeleid, ziekteverzuim en personeelsbeleid het algemeen. Salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraa maximaal 3.285,- (schaal 10) LOKAALASSISTENT TECHNIEK 0,5 fte LUCAS Wij verwachten van medewerkers van het IMC, dat zij mede inhoud gei aan de interconfessionele doelstellingen van de school. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de recto' van het IMC, de heer M.M.A.M. Klaverkamp, Postbus 48, 2280 AA Rijsii of via email m.klaverkamp@imcvo.nl. Bij hem kunt ook nadere inlichtii j verkrijgen (telefoon op school: (070) 394 88 33). Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bel (076) 564 63 62 of kijk op www.zonnebloem.nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 24