Vacatures -Timing Octaaf pf/etlanden w MiMiirri TOEZICHTHOUDER (leeftijd ca. 18 jaar). ZWEMBADMEDEWERKERS (tijdelijke fulltime of parttime baan). HORECAMEDEWERKER (afwisselend werk voor 20 uur per week). WASBEEK 15 VAN ALKEMADELAAN 12 SASSENHEIM IN pt wassk* TELEFOON 0252-215594 The British School in the Netherlands Office Administrator - Full time Senior School Beleidsmedewerker belastingen Octaaf neemt inspiratie serieui A ts> Resultaatgericht en ervaren? Englebert Gebakatelier "Tr randstad techniek Twee Teamleiders ZATERDAG 24 MEI 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 No-nonsense en resultaatgericht, dat is waar Timing mor staat. Met ruim 45 vestigingen zijn we een van de grotere uitzendorganisaties van Nederland. Het dienstenaanbod is heel divers: uitzenden, payrolling, incompany, detacheren en werving selectie. Net als onze klanten die uit aiie mogelijke branches komen. Als intercedent breng je vraag en aanbod bij elkaar. Hiervoor onderhoud je het contact met bedrijven in jouw marktgebied. Je bent verantwoordelijk voor het resultaat bij je eigen accounts. En vindt het leuk deze verder uit te bouwen. Steeds weer ga je op zoek naar nieuwe opdrachtgevers. Dat betekent dat je de vrijheid hebt om vaak op pad te gaan. Daarnaast werf en selecteer je kandidaten en begeleid je hen. Dit doe je door de juiste vragen te stellen. De juiste persoon op de juiste plaats. Dat vraagt om lef. creativiteit en het vermogen om snel en alert in te spelen op verkoopsignalen. Profiel Je hebt een HBO werk- en denkniveau en werkervaring in een commerciële functie. Bij voorkeur heb je kennis van de uitzendbranche en heb je enige ervaring met verkoop. Je legt makkelijk contacten en kunt goed prioriteiten stellen. We bieden veel. Je gaat werken in een organisatie waar je kunt zeggen wat je denkt. Waar veel ruimte is voor initiatief. En waar je kunt rekenen op goede arbeids voorwaarden. Reageren Wil je meer weten over de functie, bel dan met Marlies Smit, telefoonnummer 055 - 580 58 00. Stuur je brief met c.v. binnen 10 dagen naar Timing uitzendteam B.V., t.a.v. Marlies Smit, Human Resource Executive, Postbus 572, 7300 AN Apeldoorn, e-mail P&0@timing.nl. Meer informatie vind je ook op www.timing.nl. Wij zijn voor de zomerperiode (7 juli t/m 17 augustus) op zoek naar enkele serieuze zomerkrachten voor de functie van Als toezichthouder heb je tenminste een goede zwemvaardigheid, kennis van zwemmend redden en ben je zeer oplettend. Je houdt toezicht tijdens het recreatiezwemmen en je verzorgt opruim- en schoonmaakwerkzaamheden. Ter uitbreiding van het vaste team zijn wij op zoek naar Je bent flexibel inzetbaar bij het toezichthouden tijdens de recreatieve uren en je treedt op als gastheer/ gastvrouw en je bent EHBO-medewerker. Voorts verzorg je diverse opruim- en schoonmaakwerkzaamheden. Dit is voorlopig nog een tijdelijke functie. Voor onze afdeling horeca zijn wij op zoek naar een enthousiaste Je bent werkzaam in de keuken en bar van ons sportcafé, je treedt op als gastheer/gastvrouw, verzorgt diverse opruim- en schoonmaakwerkzaamheden en je houdt bovendien toezicht in de sporthal en sportzaal. Voor alle functies vragen wij een zeer klantgerichte en collegiale instelling. Je bent flexibel ten aanzien van de werkzaamheden en bereid om in wisselende diensten te werken. Salariëring volgens de CAO Verblijfsrecreatie en Zweminrichtingen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Interesse? Schriftelijk solliciteren is niet nodig; even langskomen in Wasbeek of een telefoontje voor een afspraak is voldoende. Voor meer informatie of afspraak bel je naar Hans van der Linden, algemeen manager, 0252 - 21 55 94 QoK op Interne).. Www ,vasbeek.nl The BSN consists of a number of English speaking, independent day schools providing British international education to a total of 2000 pupils from over 70 different nationalities. The BSN invites applications for the post of Administrator to join our Senior School Office in Voorschoten. The successful candidate should have experience of working in a school environment, have excellent secretarial skills and experience of scheduling. You must be fluent in English with a reasonable level of Dutch. Salaries are dependent upon qualifications and experience. For more information, please refer to our School Website www.britishschool.nl Start date: ASAP Applicants are advised to send a full CV and letter of application to HR Services, The British School in The Netherlands, Tarwekamp 3, 2592 XG Den Haag, The Netherlands. Tel.: 00 31 (0)70 315 4063 Fax: 00 31 (0)70 315 4065. Email: hrservices®britishschool.nl. Gemeente Hillegom Hillegom is een aantrekkelijke gemeente in de Bollenstreek, gunstig aelegen ten opzichte van steden als Haarlem. Amsterdam, Leiden en Den Haag. De omgeving is rijk aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie bestaat uit vier afdelingen: Gemeentewinkel, Middelen, Openbare Werken en Beleid Ontwikkeling. Daarnaast is er een Bestuur- en Managementsecretariaat. De (afdeling) Gemeentewinkel, waar de functie onder valt. zorgt voor een integrale uitvoering van publieksgerichte taken in de brede zin van het woord. Voor de uitvoering van deze taken is de afdeling verdeeld in een tweetal clusters. Voor het cluster registratie en gegevensbeheer zijn wij op zoek naar een: (voor 36 uur per week In deze functie draag je zorg voor de ontwikkeling en implementatie van gemeentelijk belastingbeleid en neem je, voor zover van toepassing, initiatieven tot verbetering van bestaande regelgeving. Je adviseert en redigeert gemeentelijke verordeningen, stelt planningen op en bewaakt deze, voert (gecompliceerde) fiscale procedures, en beheert de in gebruik zijnde applicaties van belastingen. Je vertegenwoordigt de gemeente bij externe overleggen en bent belast met de gegevensaanlevering en het eerste aanspreekpunt voor onze afnemers. Tenslotte dien je als vraagbaak voor de overige belastingmedewerkers en bereid je adviezen aan het college van burgemeester en wethouders voor. Wij verwachten dat je beschikt over een afgeronde relevante opleiding op tenminste HBO-niveau (bijvoorbeeld HBDO financiën, aangevuld met de opleiding WOZ coördinator) en een ruime bekendheid met gemeentelijke belastingen hebt. Ervaring in het werken bij een gemeentelijke overheid is noodzakelijk. Je bent enthousiast, klantgericht, flexibel, werkt graag in teamverband en beschikt over goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden. Wij bieden je een veelzijdige en uitdagende baan in een vooruitstrevende organisatie. Afhankelijk van opleiding en ervaring kunnen wij je een salaris bieden van maximaal 3.449.00 bruto per maand (schaal 10). Daarnaast kent de gemeente Hillegom een groot aantal goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een pc-privéproject, kinderopvangmogelijkheden, flexibele werktijden en bedrijfsfitness. Parttime invulling van de functie is bespreekbaar. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kun je contact opnemen met Joost van Veen, hoofd van de afdeling Gemeentewinkel, telefoon 0252 - 537236. Bij de selectie wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties Sollicitaties graag uiterlijk 9 juni 2003 en gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Hillegom, ter attentie van het hoofd van de afdeling Middelen Hans Deul, Postbus 32, 2180 AA Hillegom. Acquisitie stellen wij niet op prijs. Octaaf verzorgt (gesubsidieerde, erkende) opleidin voor leidinggevenden en toekomstige leidinggeven in het primair onderwijs. Opleiding Schoolleider Opleiding Adjunct-directeur Opleiding Aspirant-directeur Management Ontwikkeltrajecten G< Master of Business Administration in Management of Educal INSCHRIJVEN IS NOG MOGELIJK Meer informatie? L me Kijk op www.octaaf.org, bel naar (038) 469 94 81 of mail naaLn octaaf@windesheim.nl Le topa verpakking bv Dan ben jij onze nieuwe parttime medewerker Telemarketing! Topa Verpakking BV is onderdeel van de Topa-groep, bestaande uit: Dopak, leverancier van hoogwaardige golfkartonnen verpakkingen en het Topa Instituut, research ontwik keling. Als groothandel in transportverpakkingen biedt Topa Verpakking haar klanten een uitgebreide keus aan innovatieve verpakkings oplossingen. Onze verkooporganisatie bestaat uit vier verschillende Klantenservicegroepen, elk met hun eigen specialisatie. Wat wordt er van je verwacht? Telemarketing is een nieuwe activiteit van To| onze postordershop in transportverpakkingen Samen met je manager vul je deze functie in. Vanuit je ervaring en productkennis vertaal je uitgebreide assortiment en onze mogelijkhedi naar onze (potentiële) klanten. Je bent result; gericht en to the point. Je werkt 24 uur per week voor een dynamisch met een uitstekende reputatie. Onze arbeidsv I waarden zijn prima. Je werktijden zijn in over bepalen. Kijk ook op onze website (www.topa JP pe Functieprofiel: doortastendheid, volharding en overtuiging; aantoonbare call centre-Ztelemarketingervai (bij voorkeur business-to-business) klantgerichtheid een hoog commercieel vermogen een afgeronde Havo-opleiding uitstekende communicatieve eigenschappei ondernemingszin Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stuur brief met CV naar Hans Hoppenbrouwer Manager Klantenservicegroepen Topa Verpakking BV Torenlaan 10, 2215 RW Voorhout, Tel.: 0252 2 Vraagt: Fulltime verkoopster Voor onze winkel in winkelcentrum Winkelhof is er plaats voor een fulltime, enthousiaste verkoopster c.q. lunchroommedewerkster die ons team voor 32 - 38 uur wil aanvullen. Onze 'heerlijk heerlijk' winkel kan jou opleiden om de fijne banketbakkersproducten te presenteren en te verkopen. Tel nr.: 071 - 5890040 Vragen naar Cisca Dijkshoorn Plezier in je werk. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. Auditor research m/v Voor een farmaceutisch bedrijf in Leiden, gespecialiseerd in de doorontwikkeling van medicijnen, zijn we op zoek naar een auditor research. Je bent verantwoordelijk voor de audit van QA gecontroleerde documenten en de ontwikkeling en inspectie van lab-procedures ter overeenstemming met het GRP kwaliteits systeem. Profiel: afgeronde academische opleiding in biotechno logie, microbiologie of gelijkwaardig, ervaring met moleculaire biologie, virologie of proteïne scheikunde. Tevens ben je met GLP, GRP en inspectie procedures. De juiste kandidaat heeft goede communicatieve vaardigheden, overtuigingskracht en is een teamspeler. Heb je interesse? Neem dan zo snel mogelijk contact opl Informatie bij Sander Numan, tel. (071) 524 95 20, Leiden, Schuttersveld 9. Voor meer vacatures: www.randstad.nl )n d; )el ot HftCt l^l CHTING ZORGCENTRAl Stichting Zorgcentra Vlietlan t.a.v. dienst P Aaltje NoordewierlaaI 2324 KS Lel Stichting Zorgcentra Vlietlanden bestaat uit drie instellingen voor zorgverlening in E Leiden en omgeving, namelijk Verpleeghuis en reactiveringscentrum Zuydtwijck, W en Zorgcentrum 't Hofflants Huys en Verzorgingshuis Foreschate. Zorgcentra Vlietianj biedt verzorging, verpleging en behandeling aan somatische en psychogeriatrische b ners, patiënten en ouderen. De totale capaciteit van Zorgcentra Vlietlanden bedra< circa 350 intramurale bewonersplaatsen, zo'n twintig dagbehandelingplaatsen en e flink aantal aanleunwoningen. Binnen Zorgcentra Vlietlanden werken ruim 570 men! Voor de afdelingen Wijngaerden en Roodenburch (locatie Zuydtwijck) zoeken wij: (28 tot 32 uur per week, verdeeld over vier dagen) Vacaturenummer 2003.15 De functie De teamleider draagt zorg voor het organiseren, uit voeren en bewaken van de zorgverlening aan de cliënten en leidinggeven aan de medewerkers van de afdeling. Hiervoor werkt de teamleider nauw samen met de zorgmanager. De functie van teamleider ken merkt zich door een verhouding van 50% leidinggeven en 50% meewerken als verzorgende of verpleeg kundige op de afdeling. Wijngaerden Op afdeling Wijngaerden heeft het verblijf van de cliënten een tijdelijk karakter. De zorg en behandeling zijn gericht op het toewerken naar een zo spoedig mogelijk ontslag naar huis of een andere, aanvaardbare woonomgeving. Hierbij is het belang van de diént richtinggevend. De zorgverlening is gericht op een zo groot mogelijke zelfstandigheid, onafhankelijkheid en zelfontplooiing van de cliënt Door de diversiteit van cliëntencategorieën is het een dynamische afdeling. Er worden geregeld themabesprekingen en klinische lessen gehouden. Roodenburch Afdeling Roodenburch is een chronisch somatische afdeling. Binnen Roodenburch staat de woonfunctie centraal. De bewoner krijgt waar mogelijk, ruimte en ondersteuning om de eigen leefstijl voort te zetten, met behoud van eigen normen en waarden. Kwaliteit van leven en hoe de bewoner dit beleeft staan voor op. De afdeling wordt gezien als een woon- en leef gemeenschap waar medewerkers deel van uitmaken. Belevingsgerichte Zorg Binnen de locatie Zuydtwijck wordt gewerkt volgens de ideeën van belevingsgerichte zorg (bgz). Centraal in de bgz staan zowel de beleving van de bewoner als die van de verzorgende en de interactie tussen beiden. Wij zoeken Ervaren verzorgenden of verpleegkundigen, die zelf standig kunnen werken en beschikken over leiding gevende kwaliteiten en ervaring in een vergelijkban functie. De kandidaat vindt het een uitdaging om kwaliteit van zorg op een hoger plan te brengen, zorg te dragen voor een goed werkklimaat en een optimale samenwerking te creëren binnen het team. I Wij bieden Arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg Verzorgingshuizen. Het salaris wordt ontleend aan FWG functiegroep 45. De mogelijkheid bestaat om gebruik te maken van de kinderopvangregeling van Zorgcentra Vlietlanden. I Belangstelling? Stuur dan een sollicitatiebrief onder vermelding van I het vacaturenummer vóór 7 juni a.s. naar bovenstaand adres. Of per e-mail via solliciteren@zorgcentravlietlanden.nl. Wil je meer informatie, neem dan contact op met José Dexel of Rien van Duijn, zorgmanagers, telefoon nummer (071) - 579 83 00 De sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdag 25 juni. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22