Vacatures et Hé verplegende Zin in een werkvakantie Vvarmond Teamleider Beheer v/m beheerder accommodaties m/v de Zonnebloem5 Leiden Van Wezel Meer informatie? ZATERDAG 24 MEI 2OO3 i over het adverteren op de n en met Tlllu s Gravendiik. tel De afdeling De functie Het profiel Het salaris Informatie Reageren De gemeente Leiden is onderverdeeld in vijf diensten: Milieu Sc Beheer. Cultuur Sc Educatie, Sociale Zaken en Arbeidsmarktbeleid, de Dienst Informatie en Dienstverlening en Bouwen SC Wonen. De Dienst Informatie en Dienstverlening wordt gevormd door de sectoren Juridische Zaken en Communicatie, Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf. Voor de afdeling Belastingen van de sector Burger zijn wij op zoek naar een voor 30 uur per week Je bent belast met de coördinatie en aansturing van vier medewerkers van de taakgroep Beheer. Daarnaast voer je deels ook uitvoerende taken uit. Je realiseert binnen aangegeven kaders het (afdelings)beleid op het gebied van beheer en ondersteuning van de gegevensverwerking van het WOZ-, heffings- en inningssysteem. Dit systeem is een door Centric ontwikkelde belasting applicatie. Je bent verantwoordelijk voor de in- en externe communicatie op deze gebieden en voert voorkomende operationele werkzaamheden zelf uit. Je draagt als lid van het management van de afdeling bij aan het beleid van de afdeling en bent verantwoordelijk voor een goede afstemming met andere taak groepen binnen de afdeling. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega die beschikt over: - een informatica opleiding op HBO-niveau; - kennis van (fiscaal)juridische zaken; - leidinggevende capaciteiten; - bij voorkeur kennis van belastingssysteem GH+ van Centric; - overtuigingskracht; - individu gericht leiderschap; - een klantgerichte instelling. Het bruto maandsalaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, bedraagt minimaal 1.748,- (schaal 9) en maximaal 2.874,- (schaal 10) bij een aanstelling van 30 uur per week. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij Joop van Dissel, hoofd afdeling Belastingen, telefoonnummer 071 - 516 51 49. Een schriftelijke reactie graag vóór 7 juni 2003 richten aan het stafbureau PICOF van de Dienst Informatie en Dienstverlening, ter attentie van Marian Brandt, Postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vacature nummer BD 03/08. Acquisitie op deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Dienst Informatie en Dienstverlening Van Wezel accountants en adviseurs is een professionele, middelgro'e regionaal werkende accountnts- en (belasting)adviesorganisatie. Vanuit onze centrale vestiging In Rijnsburg zijn ca. 65 medewerh(st)ers en in onze nevenvestiging te Leiden zijn 4 medewerk(st)ers werkzaam voor een zeer gevarieerde cliëntenkring. Binnen onze dienstverlening zijn de werkgebieden controle en samenstellen van jaarrekeningen en belasting- en managementadvies allen ruim vertegenwoordigd. Centraal in onze dienstverlening staat het samenspel van een kwalitatief hoogstaande, allround dienstverlening met een persoonlijke, adviesgerichte en directe aanpak. Geïnteresseerd? Stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief naar Van Wezel accountants en adviseurs ter attentie van de heer A.C. Balkenende AA, Postbus 280. 2230 AG Rijnsburg. Voor nadere informatie kun je bellen met 07140921 30. accountants en adviseurs info®vanwezelacc.nl www.vanwezelacc.nl Voor zowel onze vestiging te Rijnsburg als Leiden zijn wij op zoek naar: SENIOR ASSISTENT ACCOUNTANT (AA) Als Senior Assistent Accountant heb je de leiding over een aantal (Junior) Assistent Accountants. De betrokkenheidbij de cliënten wordt ervaren als een vanzelfsprekendheid. In dat kader is het niet meer dan logisch dat de adviserende rol op het gebied van administratieve organisatie, begrotingen en budgetteringen, jaarcijfers en andere financiële verantwoordingen je op het lijf geschreven is. Daarbij is analytisch bezig zijn een veelvoorkomende zaak. De zorg voor financiële verslaggeving behoort in deze functie eveneens tot je taak. Het opleidingsniveau voor deze functie is dat van HBO. Een (bijna) afgeronde SPD opleiding valt daaronder. De ambitie om een verder studie te volgen, denk daarbij aan een AA opleiding, is absoluut een pre. Verder is het voor deze functie noodzakelijk te beschikken over enkele jaren ervaring. JUNIOR ASSISTENT ACCOUNTANT (AA) In de functie van Junior Assistent Accountant werk je onder leiding van een ervaren collega zowel op kantoor als bij cliënten. Je werkzaamheden bestaan uit het coderen van administraties, het boeken hiervan en het voorbereiden van jaarrekeningen en andere financiële verantwoordingen. Daarnaast stel je aangiften omzetbelasting op en verricht je alle verdere voorkomende administratieve werkzaamheden. Al naar gelang jouw ontwikkeling en studieresultaten kun je doorgroeien naar de functie van Assistent Accountant. Een HAVO of VWO diploma en/of aangevuld met een MBO diploma is voor deze functie nodig. Verder is het vanzelfsprekend dat je een studie PD, MBA of SPD aanvangt dan wel voortzet. Studeren en werken vormt de basis, voor jouw toekomst. Daarnaast is er op onze vestiging in Rijnsburg plaats voor: JUNIOR SALARISADMINISTRATEUR Als junior salarisadministrateur verricht je diverse (voorbereidende) werkzaamheden op het gebied van salarisadministraties. Je verwerkt salarisgegevens op de computer en verzorgt de dossiers en de archivering hiervan. Verder controleer je de in- en output van de te verwerken salarisgegevens en zorg je voor het aanleveren van informatie aan cliënten en betrek je informatie van cliënten. Ook stel je aangiften loonbelasting samen en verzorg je de aanlevering van loongegevens aan diverse belanghebbenden. Vanuit deze functie bestaatafhankelijk van je eigen ontwikkeling, de mogelijkheid om door te groeien naar de functie van salarisadministrateur. Voor deze functie is een HAVO/MBO diploma nodig. Daarnaast ben je bereid om het Praktijkdiploma Salarisadministrateur te behalen. TELEFONISTE/RECEPTIONISTE In deze functie ben je het visitekaartje van het bedrijf en ben je primair verantwoordelijk voor de ontvangst van cliënten en het telefoonverkeer. Verder behoort hiertoe alle voorkomende secretariële werkzaamheden en het optreden als gastvrouw. De functie vereisten zijn het bezit van een MBO diploma en/of aangevuld met een opleiding voor. receptioniste/telefoniste. Uiteraard behoort een typediploma en kennis van Word tot de bagage. Verder beschik je over een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid en de basis kennis van de Engelse en Duitse taal strekt zeker tot aanbeveling. Daarbij zijn kernzaken als representativiteit accuratesse, zelfstandig functioneren en stressbestendigheid nadrukkelijk aanwezig. Warmond is een gemeente die ambitieus is op het gebied van bestuurlijke vernieuwing en het eigentijds vormgeven van de ambtelijke en bestuurlijke organisatie. Samenwerken en inspireren staan hoog in ons vaandel. Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klantgericht werken. Ons motto is: geen specialisten maar generalisten. Begrippen ols creativiteit, verantwoordelijkheid, flexibiliteit en communica tie zijn kenmerkend voor ons werkklimaat. De gemeente Warmond heeft zo'n 5.000 inwoners ei rijk aan natuurschoon. Door de bekende Kagerplas heeft Warmond veel te bieden aan recreatie en watersp< De gemeente ligt in de Bollenstreek en gunstig ten zichte van Amsterdam, Leiden en Den Haag. De gemeente Warmond kent, naast een aantal stafmedewerkers, drie sectoren, te weten: Grondzaken, Sam leving en Middelen. De sector Samenleving is voor het sociaal cultureel centrum en de sporthal op zoek TTTy GEMEENTEj 36 uur per week voor de periode van een jaar (Deze functie kan ook door twee parttimers worden ingevuld) Functie-informatie De werkzaamheden worden verdeeld over twee ac commodaties, te weten; de sporthal en het sociaal cul tureel centrum. Beide locaties liggen op korte afstand van elkaar. Meer dan de helft van de werkzaamheden vindt plc$t. I in de avonduren en in de weekenden. Op basis Z- het gemiddelde percentage avonduren heeft de 1 *ei dewerker recht op een vaste onregelmatigheidstoes 2 (ORT). Functie-eisen Onze gedachten gaan uit naar iemand die een opj ding heeft op lbo-niveau en een ehbo-diploma h ,n (of gaat behalen). Wij vinden het belangrijk dat d medewerker samenwerkingsgericht, tactvol en c< municatief vaardig is. Ervaring in een soortgelijke fu tie is absoluut een pré. Arbeidsvoorwaarden Afhankelijk van leeftijd en ervaring vindt aanstel plaats in schaal 4 (maximaal 1.998,- bruto maand op fulltime basis excl. ORT). De gebruike rechtspositieregelingen zijn van toepassing. De meente kent een modern beloningsbeleid. De beheerder - houdt toezicht op en bevordert de naleving van re gels die voor een verantwoord gebruik van de ac commodaties zijn gesteld, signaleert overtredingen en rapporteert hierover aan de eerste beheerder - vervult een bemiddelende rol bij conflicten en on derneemt actie bij ongevallen - bedient en controleert de aanwezige installaties, zoals verwarming, verlichting, toestellen, ventilatie en warmwatervoorziening - verricht kleine onderhoudswerkzaamheden aan het materieel en de accommodaties - bedient de geluids- en lichtapparatuur voor en tij dens de theatervoorstellingen - houdt de accommodaties en het materieel schoon - voert administratieve taken uit in verband met de incidentele verhuur van de accommodaties - verricht overige voorkomende werkzaamheden Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kunt u terecht bij mevrouw I. van Holland, sectorhoofd Burgerzal ^e| telefoon (071) 3061110. jde ïer Wij nodigen belangstellenden uit binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie eei sollicitatie te richten aan burgemeester en wethouders van Warmond, postbus 42, 2360 AA V^vc mond. Het gemeentelijk beleid is erop gericht mensen aan te stellen die tot een achterstandsgroep op de arbeidsm j behoren. Daarom worden vooral zij uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorin 0 Acquisitie naar oanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. sl' bl \a\ Wil jij de Zonnebloem in 2002 helpen om ruim 6400 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten een onverge telijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons enthousiaste en supergemotiveerde team van meer dan 6700 vrijwilligers, waaronder een groot aantal verpleegkundigen en zieken verzorgenden. Het kostje een weekje van je vrije tijd, maar je krijgt er dan ook heel wat voor terug. Bel (076) 564 63 62 of kijk op www.zonnebloem.nl ul Postbus 2100 4800 CC Breda Postbank 1 Oïid E-mail info@zonnebloem.nl Internet www.zonneblö

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 20