Arrestatie Spooren rem op vernieuwing PSV SPORT Regenrijder Martijn Maaskant plukt zijn dag Sterk EiffelTowers pakt basketbaltitel Wat moeten we met de UEFA Cup? Speldenprik Simoni is goed voor roze trui Franse douane zuivert naam van atlete Szabo IX legt Mul vast woensdag 21 mei 2003 terdam - Ajax heeft de 17- e jeugdspeler Tom de Mul ;elegd. De Belgische aan- r heeft een contract voor jaar getekend. Hij is afkom- t ran de jeugdopleiding van ninal Beerschot Antwer- waarmee de Amsterdamse een samenwerkingsver- 1 heeft. De Mul maakte vo lar de overstap naar de dopleiding van Ajax. yart vertrekt De Graafschap t( inchem - Algemeen direc- si Jacco Swart legt per 1 juli unctie neer bij De Graaf- [e p. Hij verschilt naar eigen en te veel van mening met a] lad van commissarissen a het te voeren technisch >p d van de hekkensluiter in it edivisie. Hij was het niet met de gang van zaken het vertrek van technisch teur Gerard Marsman. -] itil Hosé ug bij Sparta IERDAM - Brutil Hosé maakt ;oals voorlopig weer voor s [a. De 23-jarige aanvaller is i week na een mislukte sta- AA Gent teruggekeerd bij isteelclub. Hosé (ex-Haar- kon bij AA Gent zijn oud- t er Jan Olde Riekerink niet ,e uigen van zijn kwaliteiten. l alle waarschijnlijkheid zal it seizoen bij Sparta afma- ,r Namens Sparta was Hosé |n avond alweer twee keer je »ker tegen DSC. in een oe- Dtje dat door de Rotter- s ners met 10-0 werd ge- k ,en- •eorge Popescu ermee 3pti iover - Oud-PSVer Gheor- je ipescu beëindigt zaterdag ye leler van het Duitse Han- r 96 zijn loopbaan. De 115- ig Roemeens international anvankclijk nog een jaar ,n tallen. Popescu (35) nam al s ir afscheid als intematio- lij verklaarde dat de trai- in te zwaar waren gewor- a oor hem. tgdzwemster «horst nne - De wereldzwem- FINA heeft de Nederland- ïgdzwemster Linda van voor twee jaar geschorst, zo zwaar gestraft, omdat igerde mee te werken aan opingcontrole tijdens een nale wedstrijd. De doping- ^■ét an de FINA in het Zwitser- usanne openbaarde giste- e uitspraak in de zaak die is in de Nederlandse igeschiedenis. De affaire ruim een jaar geleden tij- tv kwalificatiewedstrijden 'Qhet NK in Amersfoort, rti de toen 14-jarige Van i na afloop een plasje i l|t inleveren bij de doping- o oleurs en dat niet wilde. St! jnmer Sijbrands slaat Heusdens tsluis - Ton Sijbrands bij het WK dammen in tsluis het Nederlands on sje met Ron Heusdens ge en. Na een voorzichtig nam Heusdens het initia- ssi i de partij, maar liet zich in >ul tfase toch nog door een el inatie van zijn tegenstan- ta< irrassen. 0 'J irt-Oscar voor |lce Armstrong -Bti carlo - Viervoudig Tour in ance-winnaar Lance Arm- g heeft gisteren in Monte de Sport-Oscar gekregen, nerikaan ging in de ver- ig van wereldsporters van |ar titelverdediger Michael 1 nacher (Formule 1), Ole Bjömdalen (biatlonwe- fempioen) en golfer Tiger vt Is voor. Voetballer Ronal- e71eeg twee onderscheidin- omeback van het jaar en ploeg van het jaar met het 111 iaanse WK-elftal. Tennis- eelerena Williams werd ge- ld tot wereldsportvrouw et jaar. Tweevoudig olym- aa' schaatskampioen Jochen ihaage was kandidaat- 1111 rkomer van het jaar. De 'oe hter legde het af tegen de aatse basketballer in de Yao Ming, fen na schorst sporters B - In China zijn 34 spor- eboet of geschorst die be- ns' rijn op het gebruik van Jfden stimulerende midde- at heeft het Chinese pers- u Xinhua gisteren be- ;emaakt. Veertien van de ;dl igden zijn gewichtheffers, 1 Mi gevallen gaat het om at- ter China, gastheer van de r i van 2008, staat al jaren r:0! dopingverdenking. Voor ^fympische Spelen van Syd- iets indigden de sportbe- "tiers een grote schoon- eindhoven/gpd - Verbijstering. Alleen met dat woord valt te om schrijven hoe bij PSV gereageerd is op het schokkende nieuws dat directeur Fons Spooren vast zit op verdenking van ontucht met minderjarige jongens. Wie had dat ooit gedacht, hoor je, als het onderwerp ter sprake komt. Iedereen bij PSV kent Fons Spooren. In het regionale zaken leven, verzameld in de business clubs van het Philips Stadion, is Spooren al even bekend. Hij was er altijd. Steevast keurig in het pak, goedlachs en goed van de tongriem gesneden. Je zag aan hem dat hij een verleden had in de horeca. Altijd een uitgesto ken hand, een ferme begroeting. Als het wat later op de avond werd, hoorde daar een glas wijn bij. Een goed glas, want Fons Spooren kent zijn wijnen, zoals hij ook de haute cuisine waar deert. Toen hij zeven jaar geleden bij PSV binnengehaald werd, was hij een vreemde eend in de bijt. Hij had geen verleden in het voetbal of in de club, zelfs niet bij Philips. Het was een onge wone zet van voorzitter Harry van Raaij om een jonge vent uit Netersel, een 33-jarige horeca ondernemer, binnen te halen in de club waarin de Philips-sfeer de toon zet. De strateeg Van Raaij had er een bedoeling mee. Hij wilde ie mand naast zich die contacten kon opbouwen met potentiële sponsors in Brabant buiten Phi lips. Van Raaij dacht namelijk dat er in het regionale bedrijfsle ven nog heel wat te halen viel voor de club. Spooren was ge knipt voor die baan. Zijn pre sentatie was goed, hij had vele contacten door zijn vorige func tie in de horeca, hij was zeer ambitieus en hij dacht commer cieel. Spooren ging aan de slag en haalde, met dank aan de bloei ende economie, de ene na de andere sponsor binnen. Het za kelijk duo Van Raaij-Spooren zorgde in vijf jaar tijd voor een spectaculaire stijging van de be groting (van 35 naar 115 miljoen gulden) en een groot aantal nieuwe sponsors die A-merken vertegenwoordigen. In 2001 haalde PSV 45 miljoen gulden sponsorgeld op, inclusief de bij drage van Philips, die getaxeerd werd op 12 tot 15 miljoen gul den. Het was de kunst om spon sors zich thuis te laten voelen bij PSV. Dat lukte Fons Spooren. De missie van Van Raaij was ge slaagd. In de loop van de jaren ontwik kelde Spooren zich meer en meer tot de rechterhand van de voorzitter. Vorig jaar werd dui delijk dat hij waarschijnlijk een nog grotere toekomst bij PSV had. Van Raaij gaf aan dat hij in april 2004 met pensioen gaat. Spooren zou in een vernieuwde organisatie de algehele verant woordelijkheid voor het zakelij ke deel van PSV krijgen. Op den duur zou hij Guus Hid- dink naast zich krijgen als eind verantwoordelijke voor de voet- baltak, was de bedoeling. Die kant zou het op moeten. Spoo ren was laaiend enthousiast over die nieuwe opzet. Van Raaij zou zich met een gerust hart kunnen terugtrekken in de raad van commissarissen. PSV zou als een kleine, Nederlandse ver sie van Manchester United de toekomst in kunnen. Bij die En gelse club, bewonderd door Van Raaij, is Peter Kenyon de bepa lende zakelijke man en Sir AJex Ferguson de baas van het voet bal. Nu de kroonprins lijkt te zijn ge vallen, is PSV weer terug bij af. Voor Van Raaij moet de arresta tie van Spooren een enorme klap zijn. Zakelijk, maar ook persoonlijk. Van Raaij was de af gelopen dagen niet voor com mentaar bereikbaar, maar inge wijden weten te vertellen dat hij gebukt gaat onder wat er zo plotseling gebeurd is. Hij is de functionaris kwijt aan wie hij zijn erfenis bij de club had wil len overdragen. Het is nauwelijks denkbaar dat Spooren terugkeert bij PSV, zelfs al zou hij onschuldig blijken. Door de arrestatie en alle publi citeit daarover is hij ernstig be schadigd. Als er intern geen op lossing kan worden gevonden, zal Van Raaij uiteindelijk, ge steund door zijn raad van com missarissen, op zoek moeten naar een nieuwe zakelijke top man. Die nieuwkomer zal zijn draai moeten zien te vinden in de club, in de voetbalwereld en in het regionale zakenleven. Dat vergt tijd. Daarmee dient zich automatisch de vraag aan of Harry van Raaij volgend jaar april nog wel kan opstappen. Dat is een afweging waarmee Van Raaij, met al zijn liefde voor de club, ongetwijfeld worstelt. hoorn/gpd - Hoe Hollandser het weer, hoe liever Martijn Maaskant het heeft. De 19-jarige wielrenner uit Zuidland zag in Wateringen, bij de start van de derde etappe van Olympia's Tour, de vlaggenmasten zwie pen. De regen kwam met bak ken naar beneden. „Dit wordt mijn dag", beloofde hij zijn vriendin bij het afscheid. En, 160 kilometer verderop in Hoorn werd het inderdaad zijn slag. In de nog altijd gutsende regen won hij - vlak voor een aanstormende groep van 25 renners - zijn eerste wedstrijd als amateur. „Je ziet veel renners bij de start al balen. Wind, regen. Ze han gen vervolgens achterin het pe loton en worden snel verrast", zei Maaskant over de slag die al binnen het uur viel. Maaskant werd niet verrast. Hoe donker der de wolken, hoe groter het moraal. „Ik hou van de regen en kan goed tegen de kou. Een kwestie van je borst goed in smeren. Pas na de koers voel ik de kou opkomen. Het gros van de deelnemers zat al te verkleumen tijdens de rit. Met name de buitenlanders. Olympia's Tour droomt van een winnaar van over de grens. Ge zien het vlakke parkoers, de vele waaiers en de deze week bijko mende regen zal het daar niet snel van komen. Alleen de Bel gen van Quick Step zijn een beetje bekend met de Hollandse omstandigheden. De overige vier buitenlandse teams zien de ze week vooral af. Gisteren tus sen Wateringen en Hoom kon den slechts twee Denen, een Canadees en een enkele Sloveen (Podgomik) zich in de voorste groep handhaven. Na de passage door Den Haag en Wassenaar gooiden de lief hebbers van regen en wind op de brede autoweg naar Lisse het tempo de hoogte in. De slapers en koukleumen, zestig in getal, werden verrast. Na de sluizen van IJmuiden brokkelde de voorste groep steeds verder uit een. Vijfentwintig koplopers be reikten de plaatselijke omloop in Hoom, die drie keer geno- nijmegen/anp - Het basketbal- seizoen in Nederland is voorbij. Er kwam gisteravond in Nijme gen een einde aan. EiffelTowers werd voor de eerste keer lands kampioen. Het speelde Omni- world Almere in de vijfde wed strijd van de play-offs van de vloer, 83-52 (42-21). Door de ze ge bepaalde de Nijmeegse ploeg de eindstand in de best-of-se- ven op 4-1. EiffelTowers was dit seizoen op permachtig in het nationale basketbal. Coach Marco van den Berg beschikte met 1,8 mil joen euro over veruit het hoog ste budget van alle ploegen en maakte dat geld waar. Zijn ploeg won alles wat er te winnen viel (de landstitel, de beker, de Cup der Lage Landen) en bereikte de tweede ronde in het Europese bekertoernooi om de Cham pions Cup. De toekomst ziet er voor EiffelTowers evenwichtig uit. Sponsor Eiffel, een detache- ringsbedrijf, gaat nog vijf jaar door. Van den Berg wil met zijn ploeg hogerop in Europa en meer Nederlands bloed in zijn selectie. In dit seizoen bestond zijn ploeg uit zes Amerikanen, een Antilliaan, een Kroaat en twee Nederlanders: Jos Frede- riks uit Den Bosch en Patrick Cortenraede uit Maastricht. Het geheel stond onder leiding van Ryan Robertson, de Amerikaan se spelverdeler en begenadigd schutter. Gisteren werd hij wederom top scorer met 19 punten, maar de show werd gestolen door Ter- rance Herbert. De 26-jarige An tilliaan van 2,03 meter stak het heilige vuur aan na een timide start van zijn ploeggenoten. Omniworld-coach Van Rootse- laar zag dat zijn spelers een col lectieve offday hadden. Top schutter Young miste alles wat er te missen viel en in de verde diging raakte steunpilaar Van Velzen binnen vijf minuten al in de foutenlast. Van Rootselaar wil volgend seizoen een nieuwe ploeg opbouwen. Hij weigerde evenwel de eerste aanbieding voor contractverlenging. „Br spreekt te weinig waardering uit", vindt de oud-intemational. De wielrenners passeren het sluizencomplex in IJmuiden. Foto: United Photos De Boer/Milan de Bie men moest worden. Martijn Maaskant zocht zijn ge luk met nog acht kilometer te rijden. Hij kreeg 25 seconden den, maar kennelijk was ook die voorsprong. „Ik verwachtte dat ploeg vermoeid", stelde Maas- Rabobank het gat dicht zou rij- kant opgetogen vast nadat hij op de meet enkele zijn voorsprong had den. tellen van overgehou- faenza/anp - Waar een spelden prik al niet goed voor is. In de Ronde van Italië was een mini- coup van Gilberto Simoni goed voor de roze trui. De Girowin naar van 2001 sprong in een middelzware etappe weg in een vluchtgroepje. Hij eindigde als derde en verdiende naast de kleine tijdwinst genoeg secon den bonificatie om zijn Italiaan se landgenoot Stefano Garzelli van de leiding in het klassement te verdringen. De Noor Kurt-Asle Arvesen ze gevierde in de tiende etappe. Hij won na 213 kilometer tussen Montecatini Terme en Faenza de sprint van de kopgroep. Het peloton met rozetruidrager Gar zelli kwam binnen met 26 se conden achterstand. Tweevoudig etappewinnaar, en intussen recordhouder etappe triomfen in de Giro, Mario Ci- pollini eindigde met minuten achterstand. Gilberto Simoni demonstreerde met zijn aanval voor de renners in het hoogge bergte zijn vorm. Hij zoekt re vanche voor de uitsluiting van vorig jaar. Hij werd beschuldigd van cocaïnegebruik. In de daar opvolgende juridische procedu re werd hij vrijgesproken. Als nieuwe leider gaat Simoni met twee seconden marge de tweede helft van de Giro in. sevilla/gpd - In Sevilla wordt vanavond de finale van het UEFA Cup-toemooi gespeeld, maar behalve de fans van Celtic en Porto ligt niemand in Europa wakker van die eindstrijd. De UEFA Cup heeft zijn magie ver loren. Jammer maar helaas. Toen alles nog heel gewoon was in voetballand werd de UEFA Cup nog gezien als een hoofd prijs. Net als de inmiddels afge schafte Europacup II trouwens. De groten der aarde hebben echter lak aan het gemijmer van de voetbalpurist. Sinds de in voering van de allesverslindende en almachtige Champions Lea gue halen de topclubs hun neus op voor het toernooi dat eens miljoenen in de wereld begees terde. In Nederland werd de devalua tie van de UEFA Cup vorig jaar nog verbloemd door de prachti ge prestatie van Feyenoord, maar inmiddels is ook in Rotter dam het besef doorgedrongen dat je als topclub niet zonder het grote geld en de uitstraling van de Champions League kunt. De venijnige strijd op en langs het veld tussen Ajax en Feyen oord om plek twee in de eredivi sie is wat dat betreft illustratief. De UEFA Cup is leuk en aardig voor clubs als RKC en NAC, maar alle grootmachten - en de clubs die pretenderen daar bij te horen - vinden het toernooi maar een speeltuin voor de ar me sloebers van Europa. Dat is wel erg zwart-wit gedacht na tuurlijk, maar het staat buiten elke discussie dat Ajax en Fey enoord het seizoen als verloren beschouwen als er volgende week geen Champions League- voetbal uit de bus rolt. De ontmanteling van de eens zo parus/rtr - De Franse douane heeft de naam van de Roemeen se atlete Gabriela Szabo gezui verd. Volgens een verklaring zijn er geen verboden middelen in haar auto gevonden en is de zaak gesloten. „Het is een routinezaak van een niet aangegeven import van me dische producten. Er is geen do ping gevonden. De zaak zal niet worden overgedragen aan de offficier van justitie", aldus een woordvoerder van de douane. De auto van Szabo, bestuurd door een vriend, werd eerder deze maand bij de Franse grens aangehouden. Er werden onder meer twaalf ampullen Actove- gin, een middel dat wordt ge- aange wonnen uit kalfsbloed, troffen. Daniel Vlad had de producten meegenomen op verzoek van de Roemeense langeafstandloop- ster Michaela Botezan. Szabo wist daar niets van. Na het inci dent overwoog de olympisch kampioene haar loopbaan te beëindigen. SPORTUITSLAGEN BASKETBAL Nijmegen. Mannen finale play-offs (best-of-7). Vijfde wedstrijd: EiffelTowers - Omniworld Al mere 83-52 (42-21) Toeschouwers: 1500. Topscorers EiffelTowers: Robertson 19. Her- bert 16 (13 rebounds). Nelson 14. Mims 12; Omniworld: Norvell 14. Van Velzen 13. Eindstand: 4-1. EiffelTowers kampioen. Detroit. NBA, finale play-offs (best-of-7). Eastern Conference: Detroit Pistons - New Jer sey Nets 86-88 Stand: 0-2. DAMMEN Supporters van Celtic hebben bezit genomen van Sevilla. Buiten de 16.000 Schotten die een kaartje heb ben bemachtigd voor de finale van de strijd om de UEFA Cup zijn in Sevilla meer dan 20.000 Schotse fans zonder plaatsbewijs. Foto: Reuters/Jeff Mitchell vermaarde UEFA Cup is uiter- teresse, maar de machtige be- aard zonde, want het toernooi leidsbepalers kunnen er niet heeft dankzij het knock-outsys- omheen dat ze zelf verantwoor- teem wel degelijk zijn charmes. Wat is er nog mooier dan een wedstrijd zoals Werder Bremen tegen Vitesse eerder dit seizoen? Een prachtig duel, waarin alle ingrediënten van een heroïsch Europa Cup-gevecht zaten ver pakt. De UEFA zit inmiddels danig in de maag met het gebrek aan in- delijk zijn voor de kwalitatieve uitholling. Door de Champions League de status aparte te geven - en open te stellen voor de nummers een tot en met vier van de grote voetballanden - heeft de UEFA het tweede toer nooi eigenhandig de nek omge draaid. De Europese bond denkt er nu over om ook in de UEFA Cup te gaan werken met het poulesysteem, maar dat plan is voorlopig weer in de ijskast ver dwenen. Hoe het nu verder gaat en moet met het UEFA Cup toernooi weet op dit moment niemand. Bij Celtic en Porto hebben ze daar dezer dagen te recht geen boodschap aan. Maar of er buiten Schotland en Portugal nog veel mensen warm fopen voor de finale in Sevilla? Dat valt te betwijfelen. Zwartsluis. WK 1 Zestiende ronde: Ndjofang (Kam) - Valneris (Let) 0-2, Erdenebileg (Mon) - Koyfman (Isr) 1- 1, Georgiev (Rus) - Samb (Sen) 1-1, Schwarz- man (Rus) - Clerc (Ned) 1-1, Miljsin (Rus) - Gantwarg (WRu) 1-1, Heusdens (Ned) - Sijbrands (Ned) 0-2, Veytsman (VSt) - Andall (Gre) 0-2, Getmanski (Rus) - Thijssen (Ned) 0- 2. Boezinski (Lit) - Ba (Sen) 1-1, Tsjizjov (Rus) - Jansen (Ned) 1-1 Stand: 1 Georgiev 22 punten, 2. Valneris 20. 3 Tsjizjov 20, 4 Clerc. Jansen, Thijssen 19. 7 Ba, Sijbrands 18. 9 Heusdens 17, 10. Koyfman i7 11. Schwarzman 16. 12. Miljsin 16, 13 Gantwarg 15, 14. Samb 15. 15 Ndjo fang 15, 16 Getmanski 15, 17 Boezinski 13, 18 Erdenebileg 12. 19 Veytsman 9. 20 An dall 5. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3103. 1.2.3.9.10.11.20.22.24.36 40.41.45.51. 55.57.62.64 72.77. (Onder voorbehoud van typefouten). Blauwe groep: Duitsland - Chili 1-2. Burgsmül- ler - Gonzalez 4-6 6-7, Behrend - Rios 3-6 7-5 7-6, Schüttler/Kohlmann - Gonzalez/Massu 6- 1 2-6 0-6. Argentinië - Zweden 3-0 Nalbandian - Björk- man 6-2 6-2, Gaudio - Enqvist 4-6 6-4 7-6, Arnold/Nalbandian - Björkman/Enqvist 6-7 7-6 6-2 Rode groep: Australië - Verenigde Staten 3-0. Hewitt - Blake 6-3 6-3, Arthurs - Martin 7-6 7- 5, Arthurs/Reid - Fish/Craydon Oliver 6-4 6-2 Spanje - Tsjechië 1-1 Corretja - Stepanek 6-4 6-4, Moya - Novak 6-4 6-7 2-6 Parijs. Roland Garros. Mannen, eerste kwalificatieronde: Hatschk (Dui) - Van Scheppingen (Ned) 6-1 4-1, opga ve Van Scheppingen. St. Pölten. Mannen, 380.000 euro. Eerste ronde: Dupuis (Fra) - Mutis (Fra) 6-3 6- Olympia's Tour. Derde etappe (Wateringen- Hoorn): 1 Maaskant (Ned) 159 kilometer in 3.28.15 (45.897 km/u). 2. Wallaard (Ned) 0.03. 3. Smink (Ned). 4 Dekkers (Ned). 5 Van Hummel (Ned), 6 Vriend (Ned). 7 Van Gulik (Ned), 8 Veelers (Ned), 9. Finnerup (Den), 10. Posthuma(Ned). Algemeen klassement: 1. Dekkers 10 01 41 2 Rosseler (Bel) 0.01. 3. De Kort (Ned) 0 07, 4. Mouris (Ned) 0.09, 5. Vriend 0.10. 6. Pod- gornik (Slw), 7. Maaskant 0.11, 8. Elijzen (Ned), 9 Posthuma, 10. Van der Wal (Ned) 0.12. Tour de l'Aude, vrouwen. te #el C e la Cabr WIELRENNEN TENNIS Praag. Challenger mannen, 100.000 euro. Eerste ronde: Schalken (Ned/1) - Martin Ste panek (Tsj) 6-4 6-4, Prieto (Arg) - Hemmes (typd) 7-6 4-6 7-5 Düsseldorf. World Team Cup. Ronde van Italië. Tiende etappe (Montecatini - Faenza): 1 Arve sen (Noo) 212 km 5.34.23 (38,040 km/u), 2. Tiralongo (Ita) op 0.01. 3 Simoni (Ita), 4 Ber- tagnolli (Ita) 0.10, 5. Figueras (Ita) 0.26, 6. Scarponi (Ita), 7. Kirchen (Lux). 8 Popovitsj (Oek), 9 Cesar (Fra), 10. Casagrande (Ita), 21 Garzelli (Ita), 95. Moerenhout (Ned) 6.13 Algemeen klassement: 1. Simoni 46.25.55, 2. Garzelli 0.02, 3. Noé (Ita) 0.56, 4. Pellizotti (Ita) 1.38, 5. Tonkov (Rus) 1 52, 6. Popovitsj 1.55, 7. Rumsas(Lit) 2.06, 8. Totschnig (0os) 2.28, 9. Casagrande 3.23, 10. Scarponi (Ita) 3.45,70. Moerenhout 26.39. Ronde van Castilla y Leon. Eerste etappe (San Abdres del Rabanede - Val- ladolid): 1. Hushovd (Noo) 165,6 km 3.46 57 (^3,622 km/u), 2 Torrent (Spa), 3. Havpt- mann (Slv), 4. Martin Perdiguero (Spa), 5. Burgos Rojo (Spa). biers - St Laurent de I (Can) 45 km in 1.14,06, 2. Slioessareva (Rus) 0.48, 3 Bessette (Can), 4. Mansveld (Ned), 5 Valen (Noo), 6. Bosman (Ned), 7. Vandromme (Ned). Overige Nederlanders: 12. Melchers, 13. Ghita Beltman, 14. Gunnewyk, 24. Doedee, 26. Rombouts, 33. Chantal Beltman, 37. Grimberg, 49. Linthorst, 58 Van Essen, 88. Van Dongen 4.33, 90. Spijkerman, 102 Van Haastert 7.39, 104 Van Melis 9.26. Tweede deel (Saint de la Cabrerisse - Durban Corbieres): 1 Teutenberg (Dui) 49 km in 1.16.17, 2 Slioessareva, 3. Valen. 4. Iturriaga (Spa), 5. Arndt (Dui^ 6. Bessette. 7 Ghita Beltman Overige Nederlanders: 10. Melchers, 15. Rombouts. 22. Mansveld 2.39, 29. Doedee. 30 Gunnewyk, 37. Van Essen, 39. Bosman, 41 Linthorst. 43. Chantal Beltman. 80. Van der Helm 7.29, 85 Spijkerman 10.29, 94. Van Dongen. 95. Vandromme. 96 Van Melis. Algemeen klassement: 1. Valen 12.23.26, 2. Bessette 0.09, 3 Katsjalka (Oek) 0.32, 4 Mo- reau (Fra) 0 39, 5. Melchers 1.57, 7. Ghita Beltman 2.00. Overige Nederlanders: 25. Rombouts 5.58, 30. Bosman 8.34, 34. Doedee 13.53, 39. Grimberg 17.18, 42. Van Essen 17.45, 43 Gunnewyk 19.25, 63. Van der Helm 36.48, 66. Linthorst 38 22, 67. Vandromme 38.31, 72. Chantal Beltman 43.13, 88. Mansveld 53.04, 103. Van Don gen 1.20.55, 105. Spijkerman 1.29.05, 106 Van Melis 1.29.26, 108. Van Haastert 1.39.54

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 19