Vacatures iV HUISMAN GROEP C.N. Mens Transport B.V. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER BROMFIETSMONTEUR M/V EEN MAGAZIJNMEDEWERKER/ VERKOOPMEDEWERKER BROMFIETSENAFDELING M/V verkoopmedewerkster commercieel binnendienst medewerkster 35 miljoen vluchtelini wereldwijd Vergeet ze niet INDICATIE ADVISEUR ZATERDAG 17 MEI 2O03 voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tllly 's Gravendijk, tel. 023 5 150 137 Protestants-Christelijke Stichting Woonzorgcentra Duinrand Salem de Vlietstede Voor de locatie Salem zijn we op zoek naar: Teamleider (m/v) 32/36 uur per week De Protestants Christelijke Stichting Woonzorgcentra DSV bestaat uit twee woonzorgcentra in Katwijk, Duinrand en Salem, en een woonzorgcentrum in Rijnsburg, de Vlietstede In totaal wonen 293 mensen in de woonzorgcentra van DSV. DSV heeft zich ten doel gesteld zorg op maat te bieden. Dit betekent dat de geboden zorg is afgestemd op de zorgvraag van de cliënt. Aan de geboden zorg ligt een Christelijke levensovertuiging ten grondslag. Om een breed zorgaanbod te kunnen garanderen werkt DSV samen met drie woonzorgcentra en één verpleeghuis in de Zorggroep Sorgsaem. Wanneer je: Opleidingsniveau voldoet aan het niveau verzorgende IG of verpleeg kundige: Een leidinggevende opleiding hebt gevolgd en op enthousiaste, stimulerende en coachende wijze leiding kan geven: Beschikt over goede communicatieve en organisatorische vaardig heden; Belangstelling hebt voor de oudere mens; Een goed inzicht hebt in veranderingsprocessen op het gebied van de ouderenzorg Een Protestants-Christelijke levensovertuiging hebt. Dan bieden wij je: Een leuke afwisselende en uitdagende baan; Een leidinggevende functie binnen een jong team over 2 afdelingen (64 bewoners); Ruime mogelijkheden om mee te denken in het zorgbeleid; De mogelijkheid om als leidinggevende zorg te dragen voor de inzet van de medewerkers en de kwaliteitsontwikkeling van de zorg; Een regelmatig rooster, waarbij je geen weekenden of feestdagen werkt; In eerste instantie een aanstelling voor 1 jaar, met het vooruitzicht op een vaste aanstelling: PGGM-pensioenregeling Spaarloonregeling: Mogelijkheden tot deelname aan een collectieve autoverzekering en ziekenfondsverzekering; Arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Voor informatie betreffende deze functie kan je tijdens kantooruren contact opnemen met mevrouw Barbara de Haan, zorgmanager, tel. 071 - 40 92 932. Je schriftelijke sollicitatie kan je binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan: Woonzorgcentrum Salem, t.a.v. mevrouw W. M. Noort, locatiemanager. Duindoornlaan 34, 2225 RT Katwijk Gespecialiseed in ferry- en container transporten, verzorgen wij met 38 trekkers ferry-vervoer van de Nederlandse zeehavens naar diverse be stemingen in o.a. Duitsland en Engeland. Het containervervoer betreft hoofdzakelijk het bloembollenvervoer naar Rotterdam en Antwerpen. Per direct zijn wij op zoek naar een Het takenpakket Boekhouding/debiteurenbeheer Schade afwikkeling verzekeringen ISO Facturering Nacalculatie transporten Uitwerken black box systeem Voorbereidend werk financiële rapportages Functie-eisen Willen werken in een team Flexibiliteit MBA/SPD niveau Nauwkeurigheid Onze voorkeur gaat uit naar iemand die de Engelse en Duitse taal zowel mondeling als schriftelijk beheerst en affiniteit heeft met de logistieke sector. Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, een afwisselende baan en een informele werksfeer. Voor meer informatie of schriftelijke reacties kun u zich richten tot de heer G.N.C.C. Mens, Catharijnelaan 26, 2161 CK te Lisse, tel. 0252 219 030. Voor onze afdeling bromfietsen in Leiden zoeken wij een: Voor 38 uur per week U heeft ervaring in het vak en dient in bezit te zijn van enkele vakdiploma's. Leeftijd vanaf 21 jaar. Voor ons onderdelenmagazijn zoeken wij een duizendpoot met technisch inzicht. Daarnaast adviseert u bij de verkoop van bromfietsen. U heeft enige ervaring met computers. Leeftijd vanaf 25 jaar. U kunt uw schriftelijke sollicitatie sturen naar: Huisman Groep T.a.v. de heer E. Meppelink Postbus 330 2300 AH Leiden Voor informatie over bovengenoemde functies kunt u contact opnemen met de heer E. Meppelink, telefoonnummer: 071-523.23.00. E-mail adres: huisman.holding@wxs.nl kLilAcici-Vuvli is op zoek naar een enthousiaste: Banjers Kinderwinkel is een kleine, gezellige winkel in hei centrum van Lisse en gespecialiseerd in schoenen en kleding voor jongens en meisjes van 0-12 jaar. Wij verkopen schoenen van onder andere Naturino. Chérie, Romagnoli en Compagnucci en kleding van Tommy Hilfiger. Red Blu, Timberland. Elle en andere merken. Ben jij gemotiveerd, tussen de 25 en 35 jaar, goed in de omgang met kinderen en op zoek naar een leuke, afwisselende baan voor 2 - 3 dagen per week? Reageer dan snel! Bel, schrijf of mail naar: Banjers Kinderwinkel t.a.v. Karen Verzaal Heereweg 183 2161 BD Lisse Telefoon 0252-428628 E-mail: info@banjers.nl Van Hirtum zoekt nu zelf een die staat als een huis. (full-time) De functie: Samen met de makelaars zorg je ervoor dat de verkoop van woningen in goede banen wordt geleid. Dit betekent dat je communiceert met verkopers, (potentiële) kopers, notariaat, gemeente en verder iedereen die bij het makelen betrokken is. Wat vragen wij: een representatieve persoonlijkheid, flexibel en doortastend. ervaring in een op de consument gericht organisatie een klantgericht instelling en verantwoordelijkheidsgevoel organisatorisch vermogen accuraatheid proactieve, stressbestendige houding. Wat bieden wij: leuke afwisselende baan in een jong team informele werkomgeving met korte lijnen en een prettige werkplek prima vergoeding en secundaire arbeidsvoorwaarden Als je deze baan ziet zitten, stuur dan vandaag nog een brief met c.v. liefst met pasfoto aan: Van Hirtum Makelaardij ta.v. directie Postbus 57 2220 AB Katwijk van Hirtum nvm regiomakelaar De Regionale VW organisatie vraagt per 1 augustus 2003_ voor de afdeling Promotie Marketing met standplaats Zandvoort Coördinator Sales Marketing M/V Hij/zij is verantwoordelijk voor: exploitatie van de boekingscentrale ontwikkeling van dagtochten, incentives, congressen, arrangementen en ande re producten acquisitie voor advertenties, participaties en brochures het maken én uitvoeren van het jaarlijkse marketing- en activiteitenplan coaching van het promotieteam De Haarlemse Bloemenmeisjes vertegenwoordiging van de regio op beurzen binnen- en buitenland brede contacten onderhouden met bedrijfsleven, pers, overheid, alsmede organisaties. Gevraagd wordt: aantoonbare sales ervaring talenkennis (Engels en Duits) in woord en geschrift MBO-HBO-niveau (NHTV, TIO, MTRO of gelijkwaardig) ervaring automatisering (Word, Excel) e-mail en internet goede contactuele eigenschappen, organisatie- en improvisatievermogen kunnen uitbuiten van promotionele en toeristische mogelijkheden van Zuid-Kennemerland, met als zwaartepunten Haarlem, Zandvoort en Velsen rijbewijs B noodzakelijk (eigen auto is een pré) Honorering: van toepassing zijn arbeidsvoorwaarden ANW, al naar gelang ervaring, vanaf schaal 6; werkweek 40 uur; 13 ATV dagen. Reacties op deze oproep voor een uitdagende functie met CV, pasfoto en kopie diploma's kunt u vóór 2 juni 2003 sturen naar: Regionale WV Haarlfem, Zandvoort, IJmuiden, t.a.v. Annemieke de Jong, Schoolplein 1, 2042 VD Zandvoort. Voor nadere informatie over deze functie, bel 023-5712262 (tijdens kantooruren). ■Mn De gemeenten in de Leidse regio werken al jaren lang samen op het gebied van o.a. de gezondheids zorg In deze regio wonen ongeveer 210.000 inwoners verspreid over: Alkemade Leiden Leiderdorp Oegstgeest Voorschoten Zoeterwoude Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet o pnjs gesteld UW VRAAG OM ZORG IS ONZE GROTE ZORG Een zorgzame leefomgeving is noodzakelijk voor een ieder die zorg nodig heeft. Het Indicatiebureau Leidse Regio is een jonge organisatie, die de vertaling levert van zorgvragen van inwoners uit de regio door een indicatie voor zorg op maat op te stellen. Deze indi catie geeft recht op AWBZ gefinancierde zorg. Als gevolg van de uitbreiding van ons takenpakket zijn wij op zoek naar professionals met een brede scoop voor de functie van: M/V 30-36 uur per week Deze baan combineert binnen- en buitenwerk. Als lid van een team neem je zorgvragen in behandeling en formuleer je het indicatiebesluit, dat conform het landelijk protocol indicatie stelling en de landelijke formulierenset. qua aard. inhoud en omvang binnen de grenzen van wet- en regelgeving valt. Hierbij staan zaken als overleg en het samen zoeken van op lossingen voorop. Tot slot lever je een bijdrage aan de verdere opbouw van de organisatie en neem je zonodig deel aan interne en/of externe werkgroepen. .Ie profiel Wij zoeken enthousiaste doorzetters met een eigen kijk op de vakgebieden van: Verpleging en Verzorging Geestelijke Gezondheidszorg Wet Voorziening Gehandicapten Gehandicapten Zorg Een collegiaal iemand die verder kijkt dan zijn of haar pri maire taak en goed kan inspelen op nieuwe ontwikkelingen. Het diploma HBO-Verpleging of Maatschappelijk werk is een must, maar hoe je als persoon bent vinden wij belangrijker. Jouw persoonlijkheid kenmerkt zich door collegialiteit, accu ratesse. stressbestendigheid, relativerend vermogen en resul taatgerichtheid. Uiteraard ben je communicatief sterk en als je beschikt over relevante werkervaring en/of ervaring als transfermedewerker in een ziekenfiuis is dat een pré. Ons aanbod Uitdagend werk in een zich ontwikkelende organisatie, een collegiaal team in een veranderende omgeving. De CAO-Verpleeg- en Verzorgingshuizen is van toepassing. Het salaris voor een indicatie adviseur is ingedeeld in functie groep 50 (maximaal 2.826,72 bruto p.mnd. exclusief va kantietoeslag) bij een fulltime dienstverband. Uw sollicitatie met uw CV kunt u vóór 1 juni 2003 sturen aan: Mevr. S.J. Kieft - van Wingerde, directeur Van der Valk Boumanweg 180 D 2352 JD Leiderdorp tel. 071- 5810999

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 20