KRV strandt in nacompetitie De Zijl en Vivax streven naar fusie SPORT 'Flesjes bier na afloop was achteraf niet verstandig' s Voorschoten weigert terugkeer naar Houtrust Geen receptie bij Lugdunu woensdag 14 MEI 2OO3 Voorzitter Max de Haan gaat kampioenscompetitie met Harkemase Boys gewoon afmaken DUIVENTIL Wilt u iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivenbode) dj tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-5321921. E mail; redactie.ld@damiate.hdc.nl door Gertjan van Geen harkejma/leiden - Voorzitter Max de Haan van Harkemase Boys had gisteravond alweer een klein feestje te vieren toen het veteranenteam kampioen werd. De gebeurtenissen van af gelopen zaterdag na afloop van hét duel tegen Quick Boys lig gen echter vers in het geheugen. Maandag twijfelde het bestuur van Harkemase Boys nog of de club verder wilde deelnemen aan de strijd om het algemeen zaterdagkampioenschap. De 43- jarige De Haan, in het dagelijks léven onderwijzer op een basis school, is sinds elf jaar voorzitter van de eerste Friese hoofdklas sekampioen uit de geschiedenis. Hij wijst elke verantwoordelijk heid voor de massale vechtpartij af. Gaat Harkemase Boys zaterdag naar Huizen toe en de kampi oenscompetitie uitspelen? De Haan: „We hebben dinsdag met het bestuur bij elkaar geze ten en we gaan naar Huizen. We verwachten geen problemen. De burgemeesters hebben contact gehad met elkaar en de veilig heid is gegarandeerd.'' U heeft beweerd dat er tijdens Harkemase Boys - Quick Boys evenementenbier (bier met een laag alcoholpercentage) is verkocht. Ooggetuigen bewe ren anders. De Haan: „Het was een voor waarde van de burgemeester dat evenementenbier in plaats van gewoon bier werd verkocht. Normaal verkopen we bier per fles. We hebben nooit een tap. Wij hebben evenementenbier besteld en ik neem aan dat we dat ook gekregen hebben." De supportersgroepen werden niet gescheiden. Iedereen kon door elkaar heen lopen. De Haan: „Voor de supporters die georganiseerd met de bus kwamen, hebben we de ruimte links van de tribune vrijgehou den. De jongens die ergens an ders heen wilden, werden niet tegengehouden. Wij hebben ze duidelijk niet gescheiden." Er wordt beweerd dat suppor ters van Quick Boys vuurwerk afstaken. Het ging om zoge naamde rookpotten, dezelfde als de supporters van Harke mase Boys voor de wedstrijd ontstaken. Bovendien staken zij ook vuurpijlen af. De Haan: „Ik kan niet ontken nen dat er vuurpijlen werden af gestoken. Ik heb foto's waarop staat dat vuurwerk van beide kanten werd afgestoken. Schit terend toch?" Waarom was de toegangsprijs voor bezoekende supporters hoger dan voor die van Harke mase Boys? „Dat is verkeerd geïnterpre teerd. Alleen in de voorverkoop in het dorp lag de prijs lager." Waarom zijn de adviezen van de burgemeester van Katwijk, aangegeven aan de burgemees ter van Achtkarspelen, de ge meente waartoe Harkema be hoort, niet serieus genomen dan wel niet opgevolgd? „De burgemeester van Katwijk heeft zelf zijn excuses aangebo den voor de rellen en gezegd dat hij een inschattingsfout heeft gemaakt. Hij heeft gezegd dat het allemaal fatsoenlijke jongens waren. Ik ga er nog steeds van uit dat 97 procent ook fatsoenlij ke jongens zijn. Ik heb gezien dat er een heleboel waren die de vechtenden uit elkaar probeer den te houden." Na afloop werden vanuit of uit de richting van de kantine bierflessen richting het veld ge gooid. Hoe kan dat als er slechts evenementenbier werd verkocht in plastic glazen? De Haan: „De afspraak met de KNVB was dat er na afloop fles jes mochten worden verkocht Dat heeft de kantinebaas ge daan. Ik denk achteraf dat het niet verstandig was. Zodra de ongeregeldheden begonnen, zijn we er ook meteen mee ge stopt" Heeft u gezien of gehoord dat er met bierflessen werd ge gooid richting supporters van Quick Boys op het veld? „Nee, maar het zou kunnen." Uit uw woorden in diverse me dia blijkt dat u geen enkele verantwoordelijkheid neemt voor de gebeurtenissen. Is er niets wat in uw macht lag om te voorkomen wat zich heeft voorgedaan? „Nee. Wij hadden de organisatie goed voor elkaar. Er waren vijf tig man in touw en we hebben er een week aan gewerkt We kunnen onszelf niets verwijten. De stewards van Quick Boys zouden de regelgeving doorge ven. Supporters zouden niet op het veld komen. Ik denk niet dat iedereen ervan op de hoogte was dat er na afloop strafschop pen genomen zouden worden. Daar hadden ze mee moeten wachten tot het veld weer leeg was." Zijn er intern maatregelen ge nomen tegen leden van Harke mase Boys, die hebben meege vochten? „Nee, want daarvoor was het te massaal. Het was deels uit ver dediging en deels als gevolg van provocatie." Geldt dat ook voor supporters van Quick Boys? „Dat denk ik wel Nogmaals, 97 procent van de supporters is vredelievend. En dat geldt ook voor die van Harkemase Boys." door Peter van der Hulst katwuk - Arie van Duijn had acht weken om het zwalkende KRV weer in het gareel te krij gen. De van Quick Boys overge komen trainer, die het roer overnam van Fred Eijsberg, leek aardig op weg. Zaterdag ver schafte de Katwijkse ploeg zich met een 2-1 zege op Honselers- dijk een aardige uitgangspositie voor de volgende ronde van de nacompetitie. In de return ging het gisteren voor eigen publiek alsnog mis. Op sportpark De Kooltuin gaf KRV een 1-1 gelijk spel in de slotfase uit handen, 1- 2. Honselersdijk nam de straf schoppen beter en ontmoet in de volgende ronde Xerxes/DZB. Van Duijn was teleurgesteld. „Ik had de spelersgroep graag meer gegund." De voorsprong waarmee KRV aan het tweede treffen met Honselersdijk kon beginnen had voor rust moeten zorgen. Toch moest Van Duijn al snel consta teren dat de spanning bij zijn élftal de overhand had. De Kat- wijkers leken toeschouwers bij fyjn eigen wedstrijd. Van Duijn schreeuwde daarom al snel zijn longen schor om zijn team in het gareel te krijgen. „Ik miste beleving en bezieling en dan moet je de boel een beetje wak ker maken." Na tien minuten had het enig effect KRV ging beter combine ren. Zo vond Alex Verloop aan valler Martin van Beelen die de bal even vasthield voor de inko mende René Ruwaard. Zijn schot ging over. Even later was een kopbal van Martijn Vooys op een voorzet van Geeriig Azier eenzelfde lot beschoren. Veel meer kansen dwong KRV voor rust niet af, vooral ook doordat de ploeg naarmate de rust dich terbij kwam onrustiger ging spe len. De vele lange ballen leidden tegen de lange verdedigers van Honselersdijk tot veelvuldig bal verlies. De kopkracht van de Westlandse ploeg bleek vlak voor tijd. KRV-keeper Richard Hartevelt kwam te laat om de door Peter van der Valk met het hoofd verlengde comer te keren, 0-1. Meteen na rust maakte Harte velt zijn fout meer dan goed. Hij voorkwam met twee fabuleuze reddingen doelpunten van Bar ry van Koppen en Marco Gar- dien. KRV kwam maar niet echt los. Voor een deel viel dat ook toe te schrijven aan de blessures van Kees van Duyn (schouder), Edwin Bamhoom (meniscus) en Jaco de Jong (spier). Zij maakten zaterdag nog deel uit van de ba sis en werden vervangen door respectievelijk Marcus Herlin- ger, Alex Verloop en Martin van Beelen. „Toch is dat geen door slaggevende factor geweest Het door Charlotte de Meyere leiden - De gehele waterpolo-af- deling van het Leidse De Zijl/LGB vormt een 'startgemeenschap' met Vivax uit Oegstgeest. De twee verenigingen 'verloven' zich vooralsnog. Of het tot een huwe lijk - een fusie - komt, wordt over twee jaar bekeken. Gisteren zet ten de twee besturen hun hand tekening onder de overeenkomst. De clubs willen het waterpolo- niveau in Leiden verhogen door talentvolle spelers bij elkaar te brengen. De twee willen ook LZ 1886 bij de plannen betrekken. „Met die club zitten we nog in de onderhandelingsfase", zegt Vïvax-voorzitter Hans Reesink. Voorlopig heeft de samenwer king alleen betrekking op het waterpologedeelte. Voor hard- zwemmen, triatlon en leszwem- men verandert er niets. Sinds 2000 praten Reesink en De Zijl-voorzitter Kees van der Moolen met elkaar over nadere samenwerking. De regiotrainin gen, voor talenten onder de 18 uit de hele Leidse regio, waren de eerste stap tot toenadering. Voor het tweede seizoen trainen Martijn Vooys (links) speelde gisteren zijn laatste wedstrijd in KRV 1. Vooys stopt met voetballen en gaat mountainbiken. Foto: Dick Hogewoning zijn spelers die een meerwaarde hebben, maar ik had ze niet Klaar", aldus Van Duijn. Uiteindelijk had KRV de hulp van Jasper Bravenboer nodig. De verdediger van Honselersdijk pakte geheel onnodig Van Bee len net binnen het strafschopge bied vast. Huig Hoek schoot de penalty slecht in, maar de bal had genoeg vaart om keeper Janco Koole kansloos te laten. Ruwaard - kopbal in handen van Koole - en vooral Van Bee len hadden KRV daarna op voorsprong kunnen zetten. Van Beelen koos voor eigen glorie waar hij de bal af had moeten leggen op de vrijstaande André van Dijk. Zo kon Ard Koole Honselersdijk alsnog aan de zege helpen. Hij tikte de bal simpel binnen nadat invaller Simon Varkevisser een voorzet van Barry van Koppen niet tijdig kon wegwerken. Hon selersdijk dwong daarmee een strafschoppenserie af. De West landse ploeg zegevierde doordat de penalty van Geeriig Azier werd gestopt en Van Beelen on besuisd naast schoot. Van Duijn bleef met tweeslach tige gevoelens achter. „Ik ben tevreden met het bereikte resul taat in de competitie, maar ik houd een beetje vreemde na smaak over doordat we op pe nalty's zijn uitgeschakeld. Toch kunnen we met opgeheven hoofd de laatste acht weken af sluiten." Van Duijn, die al een contract had getekend voor komend sei zoen, nam het roer over nadat de spelersgroep uitgekeken was op trainer Eijsberg. „Ik heb acht weken de tijd gehad om de neu zen weer een kant op te krijgen. Dat is gelukt Op basis van hun instelling gunde ik het de groep om door te gaan in de nacom- leiden/voorschoten - Bij Voorschoten '97 moeten ze er niet aan denken. Morgen avond opnieuw afreizen naar Houtrust in Scheveningen voor één minuutje voetballen zonder publiek en als daarin geen treffer valt; strafschoppen nemen. Dat is wat de KNVB heeft besloten naar aanleiding van de afgelopen zondag gestaakte wedstrijd tussen Scheveningen en Voorschoten '97 (2-0) die eindigde in een massale vechtpartij. Ook het nacompetitietreffen tussen Docos en Lens (3-3) moet morgenavond op die manier worden vervolgd, maar dan mogen er wel toeschouwers komen en duurt het nog vier minuten voor het eindsignaal klinkt Spelers die al gewisseld waren of een rode kaart kregen, mogen in beide restanten niet meedoen. Bij Voorschoten heeft de selectie gister avond in een gesprek met het bestuur dui delijk gesteld geen trek te hebben in een nieuw optreden op Scheveningse bodem. Spits Mourat Kassi heeft een lichte hersen schudding en een scheurtje in zijn oor over gehouden aan het pak slaag dat hij van ver schillende Scheveningse toeschouwers kreeg. „Hij kan dus niet meedoen en dat is in ons nadeel. Verder hebben de gebeurte nissen een dusdanige indruk gemaakt op de andere jongens dat ze onder geen beding terug willen", aldus Voorschoten-bestuurs- lid Jelle Raap. „Dat gaan wij de KNVB ook meedelen, met het verzoek om het restant onder dezelfde condities op neutraal terrein af te werken." Het wedstrijdprogramma voor morgen is onder voorbehoud aan de vier clubs door gegeven. De tuchtcommissie van de KNVB doet vanavond uitspraak en zou mogelijk een of meer van de betrokken verenigingen uit competitie kunnen nemen. Docos-voor- zitter Ton van Zijp houdt er 'voorzichtig re kening mee' dat tegenstander Lens met uit sluiting wordt bestraft „Zo niet, dan wordt er gewoon gevoetbald. In tegenstelling tot wat ik over de wedstrijd van Voorschoten de herenselecties al met elkaar. En niet zonder resultaat: De Zijl handhaafde zich in de hoofd klasse, het tweede team werd kampioen van de reserve hoofdklasse en de hoofdmacht van Vivax eindigde op een derde plaats in de eerste klasse. „Alle maal het resultaat van de ge meenschappelijke trainingen", oordeelt Van der Moolen. De startgemeenschap, met de officiële naam 'De Zijl-LGB/Vi- vax (sg)', stuit op een aantal problemen. De nieuwe afdeling is verdeeld over twee zwemba den, twee gemeenten en twee clubhuizen. Zwembad De Zijl wordt het thuisbad van het hoofdklasseteam omdat het bad in Oegstgeest niet de officiële af metingen heeft. Waar de onge veer 24 andere teams gaan spe len, is riog niet bekend. Het grootste nadeel van de sa menwerking is dat Vivax zijn plek in de eerste klasse kwijt kan raken. Mocht de samenwerking mislukken, dan moet Vivax weer onderaan in de kring beginnen. Reesink: „Natuurlijk gaan we daar niet vanuit. Onze visies lig gen op één lijn." Niek Oosterlee, nu nog jeugdtrainer bij Alphense Boys, wordt hoofdtrainer van het Delftse DHC. Arjan Groe nendijk en voetbalvereniging Kickers '69 hebben in onderling overleg besloten aan het eind van het seizoen uit elkaar te gaan. Joop Lamers (Abbenes) wordt jeugdtrainer bij de w Leiden. Dick Zwartepoorte (KDS) neemt de B-junioren on der zijn hoede. Trainer Leo Dekker en RWH zijn uit elkaar. Arie Schans is bij GVW ontslagen en Silvio Dili- berto en Zwervers hebben hun samenwerking ook verbroken. Gijs Zwaan, vertrokken bij Zwart Wit '28, gaat naar OHW. Nieuwenhoom heeft zich ge plaatst voor de finale van de Amstel Beker door een 4-2 overwinning op Deltasport. Nieuwenhoom speelt op He melvaartsdag in Oegstgeest de finale tegen de winnaar van Noordwijk-Tonegido. Bij Noordwijk nemen Maurice Bar- tels en Saïd Elmadadi afscheid. Om in conditie te blijven voor de beslissende promotie/degra datiewedstrijd oefende Scheve ningen (za) tegen Voorschoten '97. Door een doelpunt van Ste fan Roodakkers wonnen de be zoekers met 1 -0. Zaterdag speelt Scheveningen tegen Blauw-Zwart. Transfergeruchten: Patrick Pe- trici (FC Kranenburg) gaat naar RVA, Jurgen Faerber (Scheve ningen) is in beeld bij Ter Leede en de ADO Den Haag- spelers Mounier El Omari en Joeri van Duijn kiezen voor RKAW. Tony Alberda (Harke mase Boys) praat met Achilles '94. Bij die club vertrekt Michel van Oostrum (WKE). Raymond Evenblij, Raymond Buis en Wilfred Kwestro stop pen bij RKAW. De laatste van wege drukke werkzaamheden. Zekere overschrijvingen zijn die van John van Otterloo (van ODB naar KRV) en Romeo Wouden (van Neptunus naar ZwartWit '28). Topscorer Sidney van der Pluijm (LFC) heeft in twee sei zoenen 56 doelpunten ge maakt. Berry Charité (Rijns- burgse Boys) was als hoofdklas sespeler bijzonder productief met 42 goals in twee jaar. Doel man Cor Varkevisser is met de reserves van eerstedivisieclub Excelsior kampioen geworden. De 17- jarige Wesley Lancel (Al phense Boys) verkiest Al; Haag boven Feyenoord. De bunker op de rand v Valkenburg en Katwijk is blauwe kleuren kwijt. Sup ters van Valken '68 hebbe rood-gele kleuren aanheb De wedstrijd VUC-Alphi Boys begint zondag om 1 uur. De landelijke A-junio van UVS en het Amsterdj DCG spelen zaterdag om drie bij WSB een beslism wedstrijd. Walter de Kok zet zijn loopbaan op een laag pitj Bollenstreker gaat meer a zijn studie doen. De Kokl wel bij zijn club Trias acb mecanieker. Suzanne de( werd vijfde bij demywed den in Rotterdam. Matthi Wassenburg kwam in eec sasprint in het Begischel ren als achtste over de eu streep. Dirk van Dorp was beste regionale C-klasser Zand. Hij werd vierde, ne Rick van Leersum. L Wielrenster Olga van uit Hazerswoude is als ga ster opgenomen in de Fa Frites/Hartolploeg die va mei deelneemt aan de ini tionale Tour de 'L Aude. 1 Velzen rijdt normaal vooi van Bemmelen Sports. In de landelijke finale in tinchem (LOS-systeem) b de gymnast Julius Volder (Excelsior) een tweede pl Timon van Diemen en tL Smit (Slank en Kwiek) kw op een elfde en twaalfde De jeugdige tafeltennis mon Goessens (15) blijft cessen behalen. Werd hij week in Helmond Neder! kampioen, in Panningen hij tot een vierde plaats ii top acht Door zijn goedi taties is de Leidenaar opg men in Jong Oranje dat 0 melvaartsdag in Zweden Olivier Altenburg, evene* Scylla, won de top acht b pupillen. Tijdens het NK lange ai (3 km) in Drachten is Ma Drenth (LZ 1886) eerste den. Hij won voor zijn Za woudse clubgenoot Loui Schaarenburg. Ian van d( Hulst werd vijfde en Joosi Krommenhoek negende Zeiler Michiel Peeters Oegstgeest heeft een ei| coach: Ronald van Viana voormalig bondscoach vi Spanje. leiden - De receptie van w Lugdunum van komende vrijd niet door wegens tragische familie-omstandigheden bij een leden van de Leidse club. De voetbalvereniging zou de pr naar de derde klasse vieren. petitie. Met jongens als André van Dijk, René Ruwaard en Mar tin van Beelen krijg je ook altijd mogelijkheden. Er gaat er altijd wel eentje in. Alleen vandaag niet." Van Duijn krijgt volgend jaar in de tweede klasse een nieuwe kans. Hij moet het dan wel stel len zonder Arjan Bamhoom (MVKV), Martijn Vooys (stopt) en Martin van Beelen (Quick Boys). Versterkingen komen in de personen van Patrick Heemskerk (Rijnsburgse Boys), John van Otterloo (ODB) en Kees Guyt (Quick Boys). KRV - Honselersdijk 1-2 (0-1). 41. Pe ter van der Valk 0-162. Hoek 1 -1 (pen.) 78. Koole 1-2. Honselersdiik wint strafschoppenserie met 4-3. Scheids rechten Aarden. Toeschouwers: 400. KRV: Hartevelt; Herlinger, Bamhoom, Azier, Verloop; Hefkens (46. Varkevis ser), Hoek, Vooys; Van Dijk, Ruwaard. Van Beelen. heb gelezen, was er bij Lens en Docos hele maal geen sprake van problemen tussen de voetballers onderling of de aanhang. De wedstrijd werd gestaakt door toedoen van paar spelers van Lens. Daar heeft het be stuur van die club ook excuses voor aange boden." Bij een eventuele nieuwe ontmoeting tussen Scheveningen en Voorschoten ligt dat an ders. Beide clubs kunnen als schuldige wor den aangemerkt Een aanhanger van Voor schoten betrad het veld om de grensrechter na een omstreden beslissing een duw te ge ven. Daarop ontketenden supporters en spelers van Scheveningen een grote vecht partij. „Wij erkennen dat iemand van onze club de oorzaak was van het staken van de wedstrijd. Het bestuur neemt binnenkort een besluit over maatregelen tegen hem. Het zou in en in triest zijn als wij voor die duw worden uitgesloten en al het andere van Scheveningen onbestraft blijft", aldus Raap. /r UIT DE DEKKING Naam: Chantal de Vries. Sport en club: Korfbal bij De Danaïden. Bijnaam: Kwallebal en Shanty. Geboren: op 12 mei 1978, te: Dordrecht. Woonplaats: Leiden. Vorige clubs: Quick, dat be staat niet meer, en Deetos. Daar heb ik in de A1/A2 ge speeld en bij de lagere senio ren. Bij De Danaïden sinds: Vier seizoenen. Ik ben begonnen bij Argos, de studentenafdeling van De Danaïden. Toen speel de ik ook nog bij Deetos. Het seizoen daarna heb ik ervoor gekozen om in Leiden te gaan korfballen. Andere sporten: Nee. Beroep: Leerkracht op basis school De Springplank in Oegstgeest, groep 6. Opleiding: Ik heb orthopeda gogiek gestudeerd en nu doe ik de zij-instroomopleiding van de Pabo, dat is leren en wer ken. Volgende maand ben ik klaar. Het onderwijs: Hartstikke leuk, het is elke dag anders, net zoals ze in het reclamespotje zeggen. Hoogtepunt: Het blijft wel lang stil, hè? Dat we met de A-juni oren van Deetos werden uitge zonden naar het NK voor afde lingskampioenen. We hebben niet gewonnen, maar het was wel leuk om mee te maken. Dieptepunt: Niet echt. Sterke punt: Het spel verdelen. Zwakke punt: Eén tegen één aanvallen. Team: Een mjengeling, de oud ste is begin 30, de jongste 18. We hebben relatief veel sco rende manen en we zijn een werkteam, we kunnen goed verdedigen. Club: Toen ik bij De Danaïden kwam, voelde ik me gelijk wel kom. Het is heel gezellig. De intentie om te presteren is er ook wel, maar het is heel an ders dan bij Deetos, waar het er harder aan toe gaat. Maar iedereen traint bij ons wel twee Foto: Hielco Kuipers keer in de week Andere activiteiten voor de club: Ik train en coach de Dl. Vorig seizoen zat ik ook in de technische commissie van de jeugd maar het werd een beet je veel. Aanvoerster Sinds dit seizoen. Ik vind het wel leuk. Crescendo, de tegenstander van zondag: Tegen Leidse te genstanders speel je altijd gek ke wedstrijden, heel fysiek, en het verschil is altijd maar een puntje. Er is meer publiek en je kunt nooit van tevoren den ken: we gaan winnen, want het lijkt altijd of iedereen 200 pro cent geeft. Trouwste fan: Mijn vriendje komt altijd kijken. Kampioenschap: Ik denk dat het uitdraait op een beslis singswedstrijd tegen Velocitas. Ik heb wel vertrouwen in een goede afloop. We hebben ze al twee keer verslagen, al wil dat niet zeggen dat het de derde keer ook gaat lukken. Promotie: Is belangrijk Vroe ger was De Danaïden hoofd klasser. De derde klasse is best wel laag voor de club. Er spe len veel jonge mensen in het tweede en voor hen is het ook belangrijk dat we een stabiele tweedeklasser worden. Hobby's: Winkelen, het liefst in Den Haag of in Arnhem. Daar kwam ik vroeger vaak met mijn moeder. En uit eten gaan. Korfbal: Heel belangrijk. Ik breng zoveel tijd door veld, ik heb er mijn vrii een groot deel van mijn is ermee verbonden. Het leuke van korfbal elke tegenstander met e dere tactiek moet probe verslaan. Achterverdedigen: Ik vin heel saai. Het is wel bet het te doen dan om het je te krijgen. Dat getol c kaar heen werkt heel sp tragend. Mooiste tenue: De st vrouwelijke shirts bij 1 klassers vind ik al sti mooier dan de wijde shit wij hebben. Maar ik mo tuurlijk zeggen: het tent De Danaïden. Lelijkste tenue: Dat van ra uit Den Haag. Een l paars glimmend stofje e hebben ze ook nog va glimmende rokjes erbij. Film: Ik kijk nooit naar daar heb ik geen geduld Ik heb altijd het gevoel het niet snap, waarsd omdat ik al na vijf minui ga staan en andere din| doen. Boek: Waargebeurde va en psychologische ro spreken mij aan. Zoals J de tralies van Hamea Bangkok Hilton van S Gregory. Tv-pro gramma: Spo< Vermist, dat soort pro ma's. En documentaires, ik kijk niet veel. Internetsite: www.knkv. tot we een huis vonden' .funda.nl Mooiste plekje in de rejji de Burcht. Droom: Dat ik later een baan vind als orthopedi Maar dan denk ik aan mijn van vijf a tien jaar. Toekomst: Ik hoop no| paar jaar in De Danaïde kunnen spelen, maar da niet vanzelf, ik moet el weer mijn best doen en I dat ik erbij zit. En daarna mezelf nog heel lang korfl in twee of drie. rti

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 16