Klein Ajax, grote plannen SPORT FC Boshuizen rekent op flinke jeugdafdeling Hebben ze al betaald??? Ballentests j Kippengaas en de blauwe rook Belletje met.. Wim Roos* Blessuretijd SuperBoys (2) Geen revanche voor Kloosterziel katwijk - De Katwijkse dam mer Michiel Kloosterziel is er niet in geslaagd de WK-revan- chematch te winnen. Klooster ziel en de wereldkampioen tot 20 jaar, de Rus Rim Isjmetov, kwamen de afgelopen week in Hotel Savoy in Katwijk - in een tweekamp over zes partijen - niet tot een beslissing; 6-6. In een barrage met verkorte speel tijd, om toch een winnaar aan te kunnen wijzen, won de Rus één partij en eindigde de twee de in remise. Kogelstoters in actie in Lisse lisse - Sterke buitenlandse ko gelstoters doen een gooi naar de Ter Specke Bokaal. De Ame rikaan Reese Hoffa, die dit jaar al tot 20,65 meter kwam, en de Australiër Aaron Neighbour ne men het zaterdag in Lisse op te gen de Nederlandse toppers Rutger Smith en Erik van Vreu- mingen. De wedstrijd op sport park Ter Specke is de opening van het nationale baancircuit. Op de 110 meter horden nemen Marcel van der Westen, Grego ry Sedoc en Virgil Spier het op tegen nationaal-recordhouder Robin Korving. De Nederlandse top krijgt concurrentie van de snelle Canadees Charles Allen. Ook de tienkampers Chiel War ners en Rick Wassenaar (van de organiserende vereniging De Spartaan) treden aan op de horden. Wassenaar, net terug van een buitenlandse trainings stage, komt ook in actie op het onderdeel verspringen. Ook op de 100 meter horden voor vrou wen staat de volledige nationale top aan de start. Tweevoudig winnares van de Ter Specke Bo kaal Judith Vis krijgt tegenstand van de Belgisch kampioene My- riam Tschomba. Ook Yvonne Wisse, de nieuwe aanwinst van De Spartaan, start op dit num mer. Het hoofdprogramma be gint om 13.30 uur (kogelslinge ren 11.30 uur). De uitreiking van de Ter Specke Bokaal is om 17.10 uur. Gemini loopt promotie mis vookschoten - De volleybal- sters van Gemini/Kangeroes waren gisteravond heel dicht bij promotie. Tegen Sarto had de Voorschotense ploeg een 2-1 en 20-15 voorsprong genomen. Gemini was daarmee vijf pun ten verwijderd van de tweede divisie. Op die stand stokte het ritme bij de thuisploeg. In de Vliethorst kwam de aanval van het team van coach Peter van Vliet er niet meer doorheen en Sarto maakte gelijk. De vijfde set was daarna een formaliteit: 2-3. Gemini was zo goed aan het duel begonnen. Met Aniek Hukker op de plaats van spel- verdeelster Margot Kouwen- berg nam de ploeg een 2-0 voorsprong. Ook in de derde set ging het lange tijd goed. Bij 19- 19 ging de tegenstander uit Til burg 'erop en erover'. Coach Peter van Vliet was toch tevreden. „Voor ons doen heb ben we toch een goede wed strijd gespeeld. Het hele sei zoen hebben we sets of delen van sets gespeeld dat we ons niveau niet konden vasthou den. Dat was nu in de vierde set weer het geval. Aanvallend wa ren we te bang om fouten te maken." Gemini moet nu hopen op een stunt van de derde kandidaat voor promotie naar de tweede divisie, Utrecht 2. Het is niet waarschijnlijk dat die ploeg er in Tilburg in slaagt om Sarto van de overwinning af te hou den. Als Gemini tweede wordt in deze promotie/degradatie poule, kan de ploeg nog in de tweede divisie terechtkomen als een ploeg zich uit de hogere re gionen van het volleybal terug trekt. donderdag 8 mei 2003 Marnix van der Gun. Foto: United Photos de Boer Quick Boys lijft Van der Gun in katwijk - Mamix van der Gun speelt volgend seizoen bij Quick Boys. De broer van prof voetballer Cedric van der Gun kwam de afgelopen twee jaar uit voor eerstedivisieclub Haar lem. De Hagenaar speelde daarvoor al twee seizoenen voor de Katwijkse hoofdklasser. Van der Gun speelt in de aan val, het is de verwachting dat Quick Boys nog een verdediger aantrekt. Talentendag op woensdagmiddag 14 mei leiden - FC Boshuizen rekent erop volgend seizoen van start te gaan met een flinke jeugdafdeling. De motor achter de leden werving, Frans Stouten, gaat uit van 60 a 70 leden. FC Boshuizen hoopt in elke leeftijds klasse minimaal één team aan de start te hebben staan op 1 september van dit jaar. Op woensdag 14 mei houdt de dub vanaf 16.00 uur een 'talentendag' (in samenwer king met Sparta). Stouten rekent op de komst van spelers als Van der Vaart, Bouk- hari, Van Persie, Ono en Leonardo. Stouten heeft er vertrouwen in. „Ik heb dit ook al eens voor elkaar gekregen bij UDWS en FC Rijnland." Die jeugdafdelingen be staan inmiddels niet meer. Volgens Stouten heeft het initiatief bij FC Boshuizen (de fu- siedub die ontstaat uit UDWS, LFC en VNA) wel kans van slagen. „Er staat nu veel meer kader. Vroeger deed ik alles in m'n eentje, dat doe ik niet meer. Er is bij de nieuwe club een hele goede jeugdcommissie met wel tien leden. Het zijn allemaal heel enthousi aste mensen." Als FC Boshuizen een jeugd afdeling van de grond krijgt, kan de dub in de toekomst beschikken over een derde veld. Voorlopig gaat de fiisiedub de velden van LFC bespelen. Met een goede jeugdafdeling als basis wil Stouten met de club omhoog, uiteindelijk wil hij de hoofdklasse bereiken. „Maar dat doen we niet met stappen van hier tot Voor schoten. Dat gaat geleidelijk. We willen met een vijfjarenplan gaan werken. Over vijf jaar moeten we zeker in de tweede klasse spe len." Voor zichzelf ziet Stouten een rol op de achtergrond weggelegd. „Ik heb in het verleden vaak te veel hooi op m'n vork ge nomen. dat kwam ook omdat bij de clubs waar ik was niet altijd een goede structuur was. Die is er bij FC Boshuizen wel. Ik hoop zelf een taak te vervullen in een technische commissie; met een paar anderen zodat de boel niet instort als er iemand uitvalt." Stouten denkt dat FC Boshuizen 'een mooie club' wordt. „Als dat lukt, dan volgt de rest vanzelf. Het moet iets worden waar het leuk is en je graag heen gaat. Dan komt de jeugd hier graag voetballen en dan volgen ook de sponsors." Open Talentendag bi) FC Boshuizen aan de Boshul- zerkade (oude LFC-terrein). Van 16.00 - tot 19.00 uur. Aanmelden een half uur voor aanvang op het veld. De Australische Ajacieden Alex en Adam (met pet) Westman. Foto: Taco van der Eb Broers Adam en Alex Westman geloven in de Australische aanpak door Loman Leef mans oegstgeest - „Als Nederlanders de Australische mentaliteit had den, dan waren ze al een keer wereldkampioen voetbal ge weest" De 31-jarige Adam West man meent het De Australiër woont dertien jaar in Nederland en speelt een groot deel daarvan bij cricketclub Ajax in Oegstgeest Nu het eerste elftal dit seizoen nóg vier landgenoten telt, onder wie zijn broer Alex, ér. een Zuid- Afrikaan vindt de grafisch ont werper de tijd rijp voor verande ring. De buitenlanders zijn niet alleen broodnodig om het spel peil omhoog te schroeven, maar ze zien Ajax nu ook als een psy chologisch missiegebied. In bijna Cruijffiaans taalgebruik zegt Adam: „We mogen alleen nog verliezen van tegenstanders die beter zijn." De cricketsport wordt al meer dan een eeuw in de lage landen beoefend, maar het heeft altijd onder een grote Engelse invloed gestaan. Strandstoeltjes, kopjes thee en in het wit gehulde heren voor wie het onderling plezier boven het resultaat ging. Enjoy the game, gentlemen. In de na tionale hoofdklasse is het niveau onder invloed van geld en dus buitenlanders de laatste jaren enorm opgetrokken. Het Leidse Ajax zit daar twee klassen onder. De gemoedelijke instelling is bij de middelgrote cricketclub met vier seniorenteams altijd blijven bestaan. Dat ziet Adam West man wat het eerste team betreft graag gewijzigd. „Vergis je niet, ik wil ook lol, maar dan wel na dat je hebt gewonnen. In de af gelopen jaren verloren we wed strijden door een gebrek aan vertrouwen in eigen kunnen. Ik ben ervan overtuigd dat het hui dige team goed genoeg is om te promoveren en zich vervolgens kan handhaven in de eerste klasse. Dat zie ik gewoon, laten we dat dan ook doen." Schoolpleintjes De broers Westman zijn afkom stig uit Melbourne waar cricket op (school)pleintjes net zo ge woon is als tegen een balletje trappen hier. Alex herinnert zich nog als de dag van gisteren hoe hij met zijn oudere broers Adam en Jason en enkele buurjongens op de oprit van hun huis wed strijdjes nabootsten. Dertien jaar geleden kreeg hun vader een baan als piloot bij Martinair en verhuisde het gezin naar Lei den, met uitzondering van de oudste zoon. De twee die met hun ouders meereisden, spre ken inmiddels vloeiend en ac centloos Nederlands. Adam twijfelt of zijn toekomt hier of in zijn geboorteland ligt. De zes jaar jongere Alex is sterker ver nederlandst Hij wil ooit een jeugdhotel, een echte bed and breakfast in Leiden beginnen. „Eigenlijk is hockey mijn eerste sport. Ik was brildragend en dus niet geschikt voor Australisch voetbal of rugby. Ik speelde hiernaast bij LOHC en zo kwam ik in contact met Ajax. Omdat iedereen in Australië al van jongs af aan cricket, heb je al snel een voorsprong op je Ne derlandse leeftijdsgenoten. In de afgelopen vijf jaar heb ik door mijn werk in de horeca niet voor Ajax gespeeld. Ook ik ben ervan overtuigd dat het eerste team met de huidige lichting veel ho ger kan", aldus Alex Westman. Zijn broer vroeg hem om terug te keren bij de cricketclub aan de Hofbrouckerlaan. Onder lei ding van hun landgenoten Will Sykes en Todd Harker die sa men de trainersstaf vormen, moet Ajax de weg omhoog in slaan. „De aanpak wordt serieuzer", zegt de oudste van de twee overtuigd. „De coaches hebben ervaring om de ingebakken vechtersmentaliteit van ons Au straliërs over te brengen. Hoe? Teamgeest kweken én zorgen dat iedereen het hele seizoen scherp en geconcentreerd blijft. Dat is bij cricket heel belangrijk en dat ontbrak er bij Ajax de af gelopen seizoenen nog wel eens aan. Juist doordat het een com plexe sport is waar het gaat om een combinatie van team- én individuele prestaties komt het vaak aan op de mentale gesteld heid. Cricket zit voor een groot deel tussen de oren." Adam Westman denkt dat zijn Hollandse teamgenoten wel vat baar zijn voor een veranderde instelling. Alle goede voorne mens ten spijt verloor Ajax afge lopen zondag de eerste wed strijd van het seizoen. Een schoonheidsfoutje volgens de Westmannen. „We verliezen geen wedstrijd meer", voorspelt Alex, die het bowlen (werpen) als specialiteit heeft. Adam kan zowel met de bal als het bat uit de voeten. Hij was afgelopen seizoen topscorer. WK De twee zijn ervan overtuigd dat buitenlanders de cricketsport in Nederland zullen blijven domi neren, maar ze zien wel positie ve ontwikkelingen. „Dat Neder land onlangs meedeed aan het WK, waardoor Studio Sport ein delijk aandacht aan cricket gaf, was een enorme stap in de goe de richting", zegt Adam West man. .Australië heeft de afgelo pen twee keer het WK-voetbal op het nippertje gemist Daar door is een definitieve door braak uitgebleven. De jeugd hier moet gaan beseffen dat er in de zomermaanden meer te doen is dan tennissen, op vakantie gaan en 'niksen'. Dat is een taak voor alle Néderlandse cricketspelers." SPORT EN SPEL BILJ ARTEN speelde vier wedstrijden met gionale eredivisie. De Leidse snapte tegen oud-titelhouder een hoogste game van 206. Stalgasten wonnen ruim van Edwin van Haastert (IM) uit Centraal/Pommerans en Trans- Eindstand kampioenspoule: i.bvu- het Roelofarendsveense Ram- Leiden met remise, waardoor port/v.d. Luyt verloren beide v/intermodulair 74 2.The Bowling ses Sjaffies (9-1) en liepen twee hij het toernooi met zes punten met 6-2 hun laatste competitie- Company 58 3.Bowiing Maaspoort 52. punten in op koploper United. uit zeven ronden op zijn naam wedstrijd. Centraal gaat naar de BRIDGE Het duel tussen de hekkenslui- schreef. Tweede en derde wer- tweede divisie door een ver- ters Winning Darts uit Alphen den de internationaal meesters sterkte promotieregeling. De Leidse bridgeclub Crash is aan den Rijn en het Oegstgeest- Karei van der Weide en Van Transport/v.cLLuyt kan dat nog doorgedrongen tot de laatste se Dartsworld werd met 6-4 Haastert met 5.5 punten. Het via de nacompetitie bereiken. vier in de hoofdklasse beker- door de Alphenaren gewonnen, kampioenschap kende een ster- Eindstand derde divisie: ï.wirobouw competitie van het NBB district Stand aan kop: 1. United 20-159; 2. De ke bezetting en telde negentig 26-44 2.BV jorissen 26-43 3.'t Koets- Leiden. Crash versloeg de Stalgasten 20-157; 3. Bullshit 20-138; 4. schakers uit het hele land. Het Haagse Oefen Club (HOC) met Donaas T„o 20-122; 5. De Gouwe gold ajs het eerste iubileumeve- port/v.d.Luyt 26-21. 190-126. Bridgeclub Door Durf nement van de in het nieuwe Sterk (DDS) won met 216-123 POOLBILJART seizoen (oktober 2003,75 jaar) Rowling van BC Ruit en plaatste zich jubilerende Leidse Schaakbond. eveneens voor de eindronden. The P°c^et uit Katwijk en Dijk- Angelique Petit en Paula van Loling halve finale: DDS-Bodegra- je's Predators rijn met tot de Hemen (BV Leiden) hebben ven; Tempo - Crash. laatste zesUen van de BNP-be- ENOOKER SÏïSta'SS" tarhTpCeeweMregn?e°Sp De kersverse eredivisionist, dulair de Utel m de nadonale kers derde. Dijkje's werd in zijn jumbo 1, is de enige regionale eredivisie vrouwentnoleague Koploper Brandewijn United *u W 1 snookerploeg bij de laaTste zes- geprolongeerd. Op de slotdag ondervond grote tegenstand 8 tien in de landelijke bekercom- werd de ruime voorsprong met van het KatwijkseDownstairs, SCHAKEN petitie. De Warmonders won- meer uit handen gegeven en maar won wel: 7-3 Umted-spe- nen met 5-4 van het Leidse Ho- voegde het team acht match- Ier Henny van der Ster wierp De Russische grootmeester Vy- gewoerd. Jumbo 5 werd met 5-4 punten aan het totaal toe. Van zes keer 180. Met nog twee ron- acheslav Ikonnikov won het uitgeschakeld door Snook's en Hemert speelde zes wedstrijden den te gaan is het ongemeen Open Leids rapidkampioen- het Leidse Snookerij 5 ging met (hoogste game 259) en Petit spannend aan kop van de re- schap te Voorschoten. Hij ont- 5-4 onderuit bij Breakthrough. BALLETJE MET (bij)zaken in de sport Als een profclub een speler van een amateurclub contrac teert, moeten de profs een ver goeding aan de amateurver eniging overmaken. Zo ging Martin van Leeuwen begin dit seizoen over van de w Katwijk naar Sparta Rotterdam. Jam mer dat-ie weg is, dachten ze in Katwijk, maar we krijgen wel 11.000 euro van Sparta. Dat hadden ze gedacht Tien maanden na de overgang van Van Leeuwen heeft de Katwijk se club nog niks ontvangen. „En ze reageren ook helemaal niet op onze brieven hierover", klaagt Jaap van der Bent, de voorzitter van w Katwijk. „We denken erover om binnenkort een advocaat in te schakelen." Beetje kinderachtig van Sparta om niet over de brug te ko men. Wel de amateurclubs (ook uit deze omgeving) leegroven om de eigen jeugd- elftallen te vullen en als er dan een keer betaald moet worden, niet thuis geven. We bellen met Sparta. „Toets vier voor financiën." Dat lukt. „Met Ans." „Hallo, met het Leidsch Dag blad. We horen van de w Kat wijk dat Sparta nog geld ver schuldigd is voor de overgang van Martin van Leeuwen." „Dat klopt, we zijn hierover ook al door de KNVB aange sproken. We zullen zorgen dat het geld deze week op de reke ning van w Katwijk staat." „Namens de w Katwijk, harte lijk dank." Snel brengen we de voorzitter van w Katwijk van het goede nieuws op de hoogte. Als het waar is, zou het heel mooi zijn. Krijg je provisie? „Ja, van jullie." „Kom maar een biertje halen." Klachten Een telefoontje naar de KNVB leert dat er meer amateurclubs zijn die nog op geld zitten te wachten van een profclub. „We hebben hier meer klach ten over ontvangen", zegt Rob de Leede, de voorlichter van de voetbalbond. Hoeveel vereni gingen nog geld tegeoed heb ben voor de overgang van een speler kan de KNVB niet zeg gen. „Elke club die op dit vlak pro blemen heeft, moet contact opnemen met onze juridische afdeling. Wij zorgen dat er be taald wordt, intussen schiet de KNVB het geld voor" Zonder goede bal geen g wedstrijd en zonder goe bal geen goede kantine. Leidsch Dagblad test de van de gehaktbal bij spoi enigingen in de regio. Di week; Voetbalvereniginj RCL uit Leiderdorp. Prijs: 1.10 euro Wachttijd: 30 seconden Eerste indruk: Matige si ce. Bal niet aan stukken sneden en geserveerd zo vorkje. Oordeel: Met plastic kol peltje moeilijk aan stukk krijgen. De bal zelf was v redelijke kwaliteit. Cijfer. 6.5 Top Vijf: Biljartclub DO! voetbalclub De Sleutels Voetbalclub Lugdunum nisclub Roomburg en w vereniging Swift 7. Stel je bent Quick Boys-sup porter en je wilt wat vuurwerk afsteken tijdens de komende kampioenscompetitie. Heb je toch een probleem. Het meeste Bengaalse vuurwerk kleurt oranje-rood en oranje is nou net de clubkleur van concur rent w Katwijk. Dat beseffen de Quick-Boys- supporters zelf ook weL Intus sen beschikken de Katwijkers over fakkels die blauwe rook verspreiden. Hoe komen ze daar nou weer aan? „Je kan ze niet bij Albert Heijn krijgen", merkt een supporter droogjes op die luistert naar de naam 'Kippengaas'. „Ik heb er 'een eindje' voor moeten rij den." De fakkels doen het goed, heeft een eerste test bij de uitwed strijd tegen Noordwijk al uitge wezen. Voor de uitwedstrijd te gen Harkema worden de fak kels verkocht h vier euro per stuk. Kippengaas heeft er 200 aangeschaft Is dat genoeg voor Rijnsburgse Boys gaf zater dag tegen Marken een 3-0 voorsprong weg en verloor met 5-4. Daardoor handhaaf de Rijnsburgse Boys zich in de hoofdklasse, Schevenin- gen werd land van de reke ning, die ploeg moet een pro motie - degradatie wedstrij d spelen. Even bellen met Wim Roos, de voorzitter van Sche- veningen. Leuke grap van Rijnsburgse Boys? Ach, er gebeuren wel meer rare dingen in het voetbal. We hebben het niet op één zaterdag verloren, we hadden ons al eerder veilig moeten spelen. Ik ben wel heel te leurgesteld dat Rijnsburgse Boys met zo'n spelersgroep zich zo laat wegspelen." Dus het is niet zo'n goede grap? „Het is een schande, dat zo'n ploeg z'n sportieve plicht niet vervult Ik heb nog een ex cuusbriefje gekregen van de voorzitter van Rijnsburgse Boys, maar wat schiet ik daar mee op? Heeft Rijnsburg het wegge geven? „Ik denk niet met opzet. Ik heb zelfs begrepen dat trai ner Wim Schaap boos is weg gelopen. Het is wel zo dat Rijnsburgse Boys niet zo z'n best heeft gedaan tegen Mar ken als ze tegen Schevenin- gen hebben gedaan." En nu? „We moeten op 24 mei een beslissingsduel spelen. Ik ge loof niet dat dat een makkie is. We spelen mogelijk tegen Zuidvogels en daar spelen een aantal ex-profs. Maar bij ons zijn Hans Tellier en Jim my Charité er weer bij. Jon gens die voor strijd zorgen." Tot volgend seizoen dan maar. „Laten we dat hopen." ige Blauwe-rookfakkels, je kan ze niet bij Albert Heijn krijgen. Foto: Willem-Jan Dijkdrent vier wedstrijden nacompetitie? Quick Boys. Aanvang 14 êrt .Anders maken we nog een rit- niet?. Als de wind je", vertelt Kippengaas. staat, wordt dat wel et- Mooi vuurwerk dus komende minuutjes later", denkges zaterdag bij Harkemase Boys - pengaas. Wie: Walter de Kievit van UVS, 32 jaar en woonachtig in Lei den. Wat: Op 1 april 2001 („een mooie datum om te onthou den") scheurde hij in de wed strijd tegen SO Soest zijn kruis banden. Na een revalidatie van bijna een jaar bleef hij last houden van een onwennige pees. „Daardoor sukkelde ik nog een halfjaartje langer dan aanvankelijk gedacht. Pas in augustus 2002 trainde ik weer redelijk mee. In de eerste de beste wedstrijd, een bekerduel tegen UDWS, kreeg ik een schop, met een scheurtje in mijn scheenbeen tot gevolg. Dat kostte me opnieuw vier maanden. Eind januari van dit jaar begon ik weer voorzichtig, maar laeeg ik tijdens een oe fenpotje op het kunstgrasveld een soort zweepslag in mijn kuit en daar heb ik nog de na weeën van." Hoe gaat het nu? „Ik neem nog een paar weken totale rust en dan ga ik langzaam werken aan het nieuwe seizoen. Een beetje lopen, tennissen en zwemmen om de conditie weer op peil te brengen. Een deel van de selectie komt in de zomer een keer per week bij el kaar om een partijtje te spelen. Eind juli begint de voorberei- ,05 "i ding op het nieuwe seiza dan wil ik weer volledig ir kunnen doen." chi Moeilijke momenten gel Ui „Er waren dagen dat ik er maal gek van werd. Tod ik telkens een datum om toe te werken. Dat maakl draaglijk. Als ik van te had geweten dat ik er tw |0 half jaar uit zou zijn, dai ik het moeilijker hebbe had. Het kan ook erger, een tijd samen gerevalii met Martin den Ha: Rijnsburgse Boys. Die jonger dan ik, maar hiji voetballen helemaal hoofd moeten zetten, het ook gaan." UVS? „Ik heb hooj wedstrijd gemist, ik ook doordeweeks reg» en ik denk nog zeker ei jaar mee te kunnen. Nal zijn er, zeker in het seizoen, momenten dat ik het veld in wildi pen. Niet dat het met zóveel beter zou zijn maar ik had misschien drage kunnen leveren, dramatisch seizoen hei doorgemaakt. Ik dacht toch niet gebeuren dat blesseerd raak in de hoi se en weer instap tweedeklasser is gewon Trainer Niek Oosterlee voelt zich fors benadeeld door de K Vorige week liet de coach in deze rubriek optekenen dat zij:1 tb tal, Alphense Boys Al, een grote kans had op de titel én pro tie. Afgelopen weekeinde won concurrent RVC/Rijswijk tegi VCS zijn laatste wedstrijd van het voetbaljaar. Daarmee kw< de Rijswijkers op een onoverbrugbare voorsprong van vier ten op Alphense Boys dat nog een duel tegoed heeft. Was de coach niet veel te voorbarig? „Ik heb altijd geleerd i lge laatste wedstrijden van het seizoen gelijktijdig moeten won afgewerkt", aldus Oosterlee. „Rijswijk had er belang bij om '0( lopen zaterdag al te spelen. Daarmee konden ze een schors rdT voor zijn van drie vier spelers die eerder een rode kaart h: 'j0r gekregen. Wij kwamen niet in actie. Onze tegenstanders, Bi cht- drecht, weigerden te spelen omdat zij weer in degradatiesti o n zijn verwikkeld met Katwijk en ook tegelijk met hun concui wilden aantreden. Ik geef toe: heel verwarrend allemaal. H( erom dat als Rijswijk - zonder de geschorsten - pas kómen 1U terdag tegen VCS was uitgekomen, dan hadden ze misschii '9 S lijkgespeeld, of verloren. En dan waren wij met winst op Ba drecht kampioen geworden." Cht. Voor reacties en tips: 071-5356464 of sportredactle.ld@damiate.hdc.nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22