co, Vacatures Onroerend Goed NTROLLER TE KOOP Hoofd financiële afdeling m/v Accountantskantoor CÏJ van der Meer Locatiehoofd dagopvang (M/V) 20 uur per week - Feel Free Feel Esprit VERKOOPMEDEWERKERS Esprit wants you! RENAULT Leiderdorp, Achthovenerweg 17 Grote garagebox 35 m2 aan de Burggraven laan te Leiden ZATERDAG 26 APRIL 2003 HDC 91S JOL HEEMSKERK gesneden 01 verpakte groenten O s- W. Heemskerk B.V. is een van de grootste groentebewerkingsbedrijven van Nederland. Het is een sterk groeiende organisatie in de dynamische, dagverse, levensmiddelen markt. Heemskerk B.V. houdt zich bezig met het op de markt brengen van vers gesneden, gewassen en panklare groenten. Voornamelijk levert zij aan de Retail-markt in Nederland en Duitsland. Daarnaast levert ze ook haar producten aan een aantal klanten in de zgn. Foodservice-markt. Bij het bedrijf werken ongeveer 550 medewerkers die wekelijks zo'n 1.800.000 verpakkingen produceren. Onze organisatie is op zoek naar een: Voor de invulling van deze vacature wordt gedacht aan iemand die het als een uitdaging ziet om de financiële gang van zaken van een grote productieorganisatie van begin tot het eind (of van Land tot Klant) te beheersen. Hij of zij is verantwoordelijk voor: Uitvoering en ondersteuning van het financiële en economische beleid van de organisatie; Het coördineren en organiseren van de administratieve organisatie met daarbij de maatregelen van de interne controle en het toezien op de blijvende werking hiervan; Leiding geven aan de afdeling financiële administratie; Tijdig verzorgen van de week-, maand- en kwartaalrapportages; Meewerken aan verdere ontwikkeling van managementinformatiesystemen; Mede vorm geven aan het begrotingsproces; Alle werkzaamheden op fiscaal gebied en het gebied van sociale verzekeringen; Beleid t.a.v. verzekeringen; Implementatie en verdere ontwikkeling van de financiële module van het ERP-pakket (One world van JDEdwards). Functie-eisen: Minimaal HBO werk- en denkniveau gecombineerd met een relevante financieel administratieve opleiding; Ervaring met ERP-pakketten(bij voorkeur One World van JDEdwards); Minimaal 5 jaar ervaring bij een productiebedrijf; Analytisch werk- en denkvermogen; Goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkings-vaardigheid; Resultaatgericht; Kennis van interne organisatie en administratieve voorschriften en procedures; Grondige kennis van de moderne administratie, de relevante onderdelen van het sociale verzekerings stelsel, belastingen, subsidies en ondernemingsrecht; Pragmatisch ingesteld; Gedrevenheid op gebied van controle van administratieve processen, zonodig tot op detailniveau. U kunt uw sollicitatie richten aan W. Heemskerk BV, t.a.v. Dhr. W.D.Zomer, Postbus 137, 2230 AC Rijnsburg. Ook kunt u met hem telefonisch contact opnemen voor meer informatie over de vacature (071-4021338). Email: info®wheemskerk.nl HEEMSKERK gesneden en verpakte groenten www.wheemskerk.nl De Stichting Kinderopvang Oegstgeest (SKO) is een professionele kinderopvangorganisatie. Onze organisatie bestaat momenteel uit drie kindercentra voor dagopvang aan 0-4 jarigen, een centrum voor buitenschoolse opvang aan 4-I2 jarigen, een tienercentrum voor I I-I5 jarigen, een peuterspeelzaal en een gastouderbureau. Voor kindercentrum Het Kindercircus zoeken wij een kandidaat voor de vacature van: de functie: Als locatiehoofd ben je verantwoordelijk voor de organisatie, voortgang en kwaliteit van de dagopvang van het kindercentrum. Het Kindercircus heeft een capaciteit van 36 kindplaatsen verdeeld over drie verticale groepen. Als hoofd geef je leiding aan circa 10 leidsters. Je participeert in het managementteam van de SKO en levert een bijdrage aan de algemene beleidsontwikkeling. jouw profiel: Je bent een inspirerende persoon die op verschillende niveaus kan communi ceren en samenwerken. Je staat voor een hoge kwaliteit van dienstverlening. Vereist is een op de werksoort toegesneden HBO-opleiding. Je hebt een pedagogische visie op kinderopvang voor 0-4 jarigen en bent op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen en inzichten met betrekking tot deze opvangvorm. wat bieden wij? Arbeidsvoorwaarden volgens CAO Kinderopvang (hoofd B, schaal 20-29) met daarnaast goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals spaarloonregeling, studiefaciliteiten, kinderopvangmogelijkheden, fietsplan, etc. meer informatie: Als je meer wilt weten over de inhoud van deze. functie dan kun je contact opnemen metWilma Schenk, waarnemend hoofd, telefoon 071 - 565 12 87. Ook kun je kijken op onze website: www.sko-oegstgeest.nl geïnteresseerd? Stuur dan vóór 7 mei 2003 je sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae aan: Stichting Kinderopvang Oegstgeest, t.a.v. de sollicitatiecommissie Kindercircus Lavendelhof 12343 CW Oegstgeest. Accountantskantoor De Koning begeleidt MKB-ondememingen o.a. op het gebied van financiële advisering en bedrijfsvoering. Eén van onze relaties is een onderneming die zich bezighoudt met de handel in bouwmaterialen ten behoeve van aannemersbedrijven, groothandel en particulieren. Voor de afdeling administratie van dit bedrijf zijn wij, per direct, op zoek naar een: Bij deze functie behoren de volgende werkzaamheden: Naast de verwerking van financiële gegevens in de verschillende deeladministraties wordt van u verwacht te rapporteren aan de directie over de uitkomsten van de administraties. Een aantal zaken zullen geschieden in nauw overleg met de directie. Wij zijn op zoek naar een "doener" die zelfstandig kan werken in een klein team en vragen: - Enthousiasme en openheid; - Flexibiliteit en verantwoordelijkheidsgevoel; - Een opleiding op HEAO- c.q. SPD-niveau en relevante werkervaring; - Ervaring met Grote-Beer, Word, Excel en algemene automatiseringskennis. Wij bieden u een interessante werkkring, een goed salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u interesse heeft in deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken richten aan onderstaand adres. - Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld - De Koning Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tillu s Gravendiik. tel 023 5 150 137 enegouwen installaties b.v. is een jong en dynamisch bedrijf gespecialiseerd in het engineren, leveren en installeren van Audio. Video en beveiliging installaties op grote luxe privé jachten. Voor ons team bestaand uit 10 enthousiaste medewerkers zijn wij op zoek naar een ADMINISTRATIEVE DUIZENDPOOT MA/ (fulltime) De werkzaamheden bestaan o.a. uit het zelfstandig uitvoeren van de gehele boekhouding (debiteuren- en crediteurenbeheer, aangifte BTW, bankverwerking). douane-, order- en urenadministratie, postverwerking, telefoonopname, etc.. Spreken de bovengenoemde werkzaamheden jou aan, heb je een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift, ben je bekend met de meest gangbare computerprogramma's en bij voorkeur in het bezit van rijbewijs B stuur dan je CV naar: van Berge Henegouwen Installaties BV, t.a.v. Arthur. De Lasso Zuid 3 F. 2371 EV te Roelofarendsveen of e-mail je CV naar arthurQbergeheneoouwen.com. Wil je meer informatie bel dan met 071 - 33 111 40. De Lasso-Zuid 8 - 2371 EW Roelofarendsveen - info@accountonline.nl partnershipstor Esprit is een internationaal bedrijf dat kleding, accessoires en lifestyle- producten vervaardigt en in meer dan 44 landen verkoopt. Aan de basis van het succes van Esprit liggen de collecties met een stijlvol en jong karakter, een steeds groeiend assortiment, een dynamisch imago en een bedrijfscultuur die draait rond openheid en verantwoordelijkheidszin. Een belangrijke rol is daarbij weggelegd voor de medewerkers bij Esprit. Met hun combinatie van persoonlijkheid, talent, ervaring en energie vormen ze onze drijvende kracht. In augustus openen wij een nieuwe store in de Haarlemmerstraat. Voor onze nieuwe Esprit store in Leiden zijn wij op zoek naar (m/v): fulltime - parttime Je uitdaging: Uiteraard sta je in voor het verkopen van de collecties en het verlenen van service aan onze klanten. Verder waak je over de voorraad en het aanvullen van de producten. Je profiel: Je bent een enthousiaste persoonlijkheid met een jonge sportieve uitstraling. Je valt op door je commerciële flair, flexibiliteit, gevoel voor mode en spontaniteit. Ons aanbod: Allereerst een leuke job met eigen verantwoordelijkheden Je volledige persoonlijkheid komt tot haar recht in een ongedwongen sfeer van openheid en teamwerk. Leuke collega's én aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden maken deel uit van ons aanbod, alsook een aantrekkelijk loon volgens de Mitex-CAO. Spreekt dit je aan? Stuur dan zo snel mogelijk je sollicitatiebrief met cv en recente pasfoto naar: ESPRIT. Blokhuis 40. 2161 EW, Lisse, t.a.v. Brigitte, tel. 06-28845330 svww.esprit.com Het gaat goed met Renault en Finesse, Renault-dealer voor Haarlem en Schalkwijk. In verband met uitbreiding en sterke groei van Renault zijn wij op zoek naar gemotiveerde en enthousiaste medewerkers die ons team komen versterken. Op korte termijn zoeken wij: Serviceadviseur m/v Je zoekt een leuke afwisselende functie en je bent een autoliefhebber in hart en nieren. Je bent klantvriendelijk en servicegericht Je ontvangt en begeleidt cliënten bij onderhoud en reparatie van hun auto. Je houdt je bezig met het inplannen van de werkplaatsuren en zorgt voor de afhandeling van werkorders, garantieclaims en facturatie. Enige jaren ervaring is een pre. Hoofd Receptie m/v Die met een opgeruimde en representatieve instelling het visitekaartje van ons bedrijf wil worden. Je hebt oog en goed gevoel voor wat op allerlei momenten voor de organisatie nodig is en vindt het vanzelfsprekend en plezierig om dan aan te pakken. Je coacht en geeft leiding aan het receptieteam en je bent verantwoordelijk voor de werkplaatsplanning. Daarnaast heb je ook de zorg voor de afhandeling van werkorders, garantieclaims en facturatie. Een veelzijdige baan met doorgroeimogelijkheden. Ervaring in een soortgelijke functie op MBO-niveau is gewenst. Verkoopadministratie m/v Je bent mede verantwoordelijk voor het bestellen van auto's en de administratieve afwikkeling daarvan. Opleiding minimaal MEAO, leeftijd tot ca. 25 jaar. Het gaat om functies van 40 uur per week. Wij bieden je een aangename werksfeer en een veelzijdige en uitdagende baan met uitste kende arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je cv naar onderstaand adres ter attentie van de Directie. Finesse maakt deel uit van de Smeesgroep. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. FINE! erkend Renault-dealer it r Zuld-Kenncmerland EYSINKWEG 65 (AUTOBOULEVARD PIJLSLAAN) 2014 SB HAARLEM TEL. 023-5533333 FAX 023-5533335 BEDRIJFSHUISVESTING woon-/kantoorvilla monumentaal pand 3 bouwlagen van elk ca. 150 m2 kelder riante tuin eigen parkeergelegenheid uitzicht op 'Oude Rijn' uitermate geschikt als advocatenkantoor, praktijkruimte etc. opleveringsniveau in overleg Koopsom: 895.000,k.k Vrijheidslaan 35 2321 JR LEIOEN TB-(071) 5233277 NVM-BOG Info Pb 136, 2350 AC Leiderdorp Adviesgroep Makelaardij I Assurantiën I Hypotheken I RegioBonk vbo(^makeI Zuideinde 7-2371 BP Roelolari Postbus 42 - 2370 AA Roelofara Tel (071)331 90 19 - Fox (071) 33) lepenstraat 17, In de nabijheid van winkels en scholen gelegen ruime eengezinswoning mei dubbele berging en tuin op het zuid westen v.v. sierbestrating. Gelegen op 158 m2 eigen grond. In goede staat van onderhoud. Bouwjaar 1965. Beg grond: Woonkamer belegd Frans grenen vloerdelen en vv. vectorpuiten en schuifpui noar de nige ochlertuin. Afzonderlijke keu Bijkeuken mei bergruimte, aansl gen wosmachine en droger, uil! gootsteen en toegong noor de kei le Verd.. Twee sloopkomers (ooi drie) waarvan één zeer ruim met kon. Bodkamer met douche en wj fel. 2e Verd.: Ruime sloopkomerl bergruimte en dakkapel Div. woning is de laatste joren aan de lenzijde opgeknopt, woordoor woning nu geheel voorzien is kunststof kozi|nen mei isolere beglazing. Dubbele berging metj tra en opstelling cv-kelel. Opl! overleg 225.000,-k Piet van der Veldenstraat 1, In de nabijheid van winkels en scholen met uitzicht op plantsoen gelegen ruime hoekwoning met garage en achtertuin op het zuidwesten met sierbestrating. Gelegen op 170 m2 eigen grond. Bouwjaar 1968. Beg. grond: Doorzonwoonkomer rookkonoal en wonden v.v. Iamb ring. Afzonderlijke keuken v.v. kookplaat, wasemkap, spoel elektrische oven, koelkast, oonsl gen wasmochine en deur naa zonnige tuin. le Verd Drie sloc mers waarvan één mei inbouw Badkamer mei douche en wosl 2e Verd.. Grote, geheel ofgew ruimte mei dakkapel, laminooh voldoende bergruimte en opstelp van c.v. ketel en geiser. Div. woning is geheel v.v. kunstslof I nen met isolerende begloi Vrijstaande goroge met opensloi deuren en een seporole berginc elektra. OplIn overleg. 235.000,-k. info@vandermeeradviesgroep.nl - www.vandermeeradviesgroep.nl - www. Makelaardij I Assurantiën I Hypotheken I RegioB GIRO 5855

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 24