Vacatures verpleegkundigen Enthousiaste verpleegkundige m/v begeleiders m/v CONTROLLER s- Administrateur jlstorische vakbekwame hovenier (m/v) a. Roskam 16: ^jersoonlijk hegeleider^sLm/xi ffek 4 voor deHartelcampgroep J Hé, heb jij je ADR en zoek je een nieuwe uitdaging! AG 26 APRIL 2003 Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. Voor de verpleegafdeling cardiologie hebben wij per direct een vacature voor een: Diaconessenhuis Leiden Functie voor minimaal 24 uur per week (alle diensten). Vacaturenummer 304. De afdeling cardiologie (16 bedden) is een afdeling die volop in ontwikkeling is. Sinds eind 2002 beschikt de afdeling over een Eerste Hart Hulp (EHH). De doelgroep van de EHH zijn patiënten die door de huisarts worden door verwezen met verdenking van acute cardiale pathologie. Wij zoeken: Een ondernemende verpleegkundige met het hart op de juiste plaats, die samen met de leiding aan de afdeling wil bouwen. Wij bieden: Een dynamische werkomgeving waar de serviceverlening aan de patiënt hoog in het vaandel staat. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen. Het salaris is ingedeeld in functiegroep 45 en bedraagt maximaal 2.507,-- bruto per maand, op basis van een 36-urige werkweek (salarispeil 1 januari 2003). Daarnaast hebben we aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Margret Beliën, etagehoofd, telefoonnummer 071 - 5178178, pieper 21105. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan de afdeling P&O, t.a.v. mevrouw Henriete Polman, P&O-adviseur, Postbus 9650, 2300 RD Leiden of via e-mail personeel@diac-leiden.nl www.diaconessenhuis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kennisnet is dé internetorganisatie voor het Neder landse onderwijs. Kennisnet is een informele en professionele organisatie met veel ruimte voor eigen initiatief en persoonlijke ontwikkeling. De organisatie heeft afdelingen op het gebied van de internetportal, productontwikkeling en het fysieke netwerk Kennisnet. Momenteel werken we met 90 medewerkers, waarvan 75 vaste medewerkers, aan kennisnet.nl. Voor de afdeling Financiën zijn wij op zoek naar een (If0 uur) Je gaat zelfstandig de bedrijfsadministratie voeren van twee stichtingen en een gelieerde werkmaatschappij. Taken en verantwoordelijkheden zijn onder andere: controle van inkoopadministraties en banken; verwerken van output afas salarisadministratie in het grootboek; actieve bijdrage leveren aan de productie van managementrapportage; applicatiebeheer van Exact Globe for Windows. Welke kennis, ervaring en kwaliteiten neem je mee: minimaal meao/mba afgerond en bezig met spd; vier jaar ervaring in een soortgelijke functie; goede beheersing van Exact; zelfstarter met veel eigen initiatief. Iets voor jou? Mail je cv en motivatie voor 10 mei 2003 aan Kennisnet t.a.v. PenO@kennisnet.org 8ezoek ook onze website: i kennis net. |tot behoud van Jarticuliere Buitenplaatsen De Stichting PHB is een landelijke organisatie, waarbij ruim 300 particuliere eigenaren van historische buiten plaatsen zijn aangesloten. In samenwerking met de Rijks overheid ondersteunt PHB de eigenaren bij het instand houden van hun bezittingen, die een belangrijk onderdeel vormen van het Nederlandse culturele erfgoed en veelal voor het publiek zijn opengesteld. PHB heeft een hoveniersorganisatie, waarvan de mede werkers onderhoud verrichten aan tuinen, parken, park- bossen en lanen met alle daarin voorkomende elementen, die tot de historische aanleg behoren. In de regio Heemstede/Leiden bestaat de behoefte aan een gemot veerde: Wij zoeken een enthousiaste collega met groene vingers en interesse voor en/of kennis van historische tuinen en parken. Hij/zij heeft een relevante opleiding op MBO-ni- veau, kan zelfstandig hovenierswerkzaamheden verrich ten en heeft hiermee al ervaring opgedaan. PHB biedt voor deze regio een 80% deeltjd functe met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijk heid en gevarieerd werk op unieke historische terreinen. Ook mensen voor een voltjd functe worden gevraagd te reageren. Het salaris bedraagt bij voltjd functie maximaal 1919,18 per maand, exclus-ef 8,25% vakantetoeslag, volgens functtegroep III van de CAO Bosbouw. Sollicitatebrieven worden binnen 2 weken na het verschij nen van deze advertenfe verwacht bij de Stchtng PHB, Postbus 217, 8180 AE HEERDE t.a.v. dhr. E. Korevaar. Inlichtngen bij de heer K. de Boer, projecteider, telefoon 06-53317290. Onze relatie is een succesvol modebedrijf dat trendy damesmode onder private label ontwerpt en verkoopt. De collecties, ontworpen en gemaakt volgens de laatste trends, worden verkocht in heel Europa. In verband met uitbreiding zijn we op zoek naar een: Cad Cam specialist Patronenmaker (M/V) U wordt in een team van 6 medewerkers verantwoordelijk voor onder meer: Het opstellen van maatschema's voor nieuwe modellen; Het maken van patronen; Patroonverandenngen doorvoeren; Vergroten en verkleinen en maatschema's maken; contacten onderhouden met de ateliers m.b.t. gemaakte patronen. Functie-eisen: U heeft een aantal jaren ervaring met het ontwikkelen van patronen in een commerciële setting; U hebt uitgebreide ervaring met patroontekenprogramma's, bij voorkeur met het Lectra-systeem; U bent gewend om onder tijdsdruk te werken en hebt leidinggevende capaciteiten; U beheerst de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift; U bent creatief, initiatiefrijk en communicatief; U bent bij voorkeur fulltime (36 uur) beschikbaar. Heeft U interesse in deze functie, stuur of mail uw reactie naar RetailSelect t.a.v. Bob Daems. Uw reactie ontvangen we graag binnen 2 weken. RetailSelect Werving Selectie Advies Muzenstraat 72 2511 WB Den Haag Nederland Tel 0031(0)70-3634162 www.retailsekct.nl mftxgretqiiseiect.ni Woonlocaties de Roskam" (midden niveau) en "de Dreef" (hoog niveauvan Swetterhage te Zoeterwoude-dorp bied zorg en dienstverlening aan volwassen cliënten met een verstandelijke beperking. Voor onze cliënten zoeken wij zo spoedig mogel Iminimaal 74-Tfi uur par wnekl: Rnskam/Drfifif: 5 flexibel inzetbare llfi uur pftr wflflkl: info www.gemiva-svg.nl 3 wij zoeken een collega die een op de functie gerichte MBO-opleiding (niv 4), MDGO-SPW. HBO-SPH, HBO-V heeft; ervaring heeft in de zorg aan mensen met een verstandelijke beperking. wij bieden een volwaardige plaats binnen het team met alle mogelijkheden en uitdagingen; een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Gehandicaptenzorg. 3 wij zoeken een collega die beschikken over MBO werk- en denkniveau. flexibel inzetbaar qua werkuren per dag. wij bieden mogelijkheden tot scholing en/of cursus; een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Gehandicaptenzorg. informatie op www.gemiva-svg.nl vind je de volledige tekst van deze vacatures. Je kunt hiervoor ook bellen met Susan Castelein (teamleider van de Roskam), telefoon; 071 - 580 61 16 of Aad Welsink (locatiehoofd van de Dreef), telefoon 06 - 222 114 77 solliciteren je kunt uiterlijk tot 7 mei Acquisitie wordt niet op prijs gest vacaturenummer (a) 1 522.47 (b) 1 522.49 2003 solliciteren via onze website of door een brief te sturen naar afdell P0&0. regio Noord, Blankaartweg 2. 2381 AD Zoeterwoude. Vermeld vacaturenummer. Mensen met een handicap willen actief deelnemen aan onze samenlevi Jij kunt daar een belangrijke bijdrage aan leveren Gemiva-svg groe| ONDERSTEUNT MENSEN MET EEN HANDICAP n De NSGK geeft vakantiepret... Voor diverse locaties in Heemstede en omstreken zijn wij op zoek naar: voor onze cliënten die veel verzorging nodig hebben en voor wie wij actief werken aan groepsverkleining Als ZOrgCOÖrdinator ben je naast de dagelijkse zorg voor de cliënt verantwoordelijk voor het opstellen van deelplannen verpleging en het samenstellen van het zorgdossier van zo'n zes bewoners. Voor die bewoners ben je de spin in het web: je onderhoudt regelmatig contacten met ouders en familie en overlegt frequent met collega's van de eigen afdeling, maar ook van andere disciplines over de inhoud en vormgeving van de zorg. Voor deze functie heb je een verpleegkundig diploma op minimaal MBO-niveau nodig, enige jaren ervaring in de verstandelijk gehandicaptenzorg. Je ontvangt een salaris in functiegroep 45, volgens de CAO-gehandicaptenzorg. Als groepsbegeleider draag je een grote mate van verantwoordelijkheid voor een kwalitatief optimale uitvoering van de zorg voor de bewoners van de leefgroep. Je ondersteunt de zorgcoördinator bij de opstelling en implementatie van de zorgplannen en begeleidt o.a. leerlingen en stagiaires. Voor deze functie heb je een verpleegkundig of ander voor de zorg relevant diploma op minimaal MBO-niveau nodig. Je ontvangt een salaris in functiegroep 40, volgens de CAO-gehandicaptenzorg. Wil je bij ons in de gehandicaptenzorg komen werken of wil je gewoon meer weten? Neem dan contact op met één van onze personeelsadviseurs: Ineke de Vries, 023 5124973 of Piëta Wilterdink, 023 5124974. N, Direct schriftelijk solliciteren mag natuurlijk ook. Stuur dan je brief en CV o.v.v. "ALG-02" naar St. De Hartekamp Groep, afd. P&0, Postbus 502, 2100 AM Heemstede. Zie ook www.dehartekampgroep.nl. V» V7 Wij zijn voor de zomerperiode ook op zoek naar vakantiekrachten!! Jongeneel Zn. Transport B.v. is een succesvol bedrijf. We zijn o.a. gespecialiseerd in het vervoer van gevaarlijke stoffen, stukgoed en versproducten en sinds 1992 gecertificeerd volgens de NEN ISO-9002 norm. Ons wagenpark bestaat mo menteel uit circa 65 trekkende eenheden. Wij zoeken nieuwe collega's om verder te kunnen groeien. Mocht je geïnteresseerd zijn in een baan bij ons bedrijf verwijzen wij je graag naar de verdere inhoud van deze advertentie. Meer informatie over onze organi satie kan je vinden op onze website: www.jongtra.com We zijn op zoek naar: 4 (vier) enthousiaste fulltime Chauffeurs voor vervoer van gevaarlijke stoffen met een gastank auto. t Voor allen zal Valkenburg ZH de standplaats zijn. Wij stellen de volgende functie-eisen: Groot rijbewijs met aanhanger en ADR; j Chauffeursdiploma; Relevante werkervaring en De bereidheid om in het weekend te werken Wij stellen daar tegenover: J, De kans om op een breed terrein ervaring op te doen; Een prettige werksfeer; Salaris volgens de CAO voor het Beroepsgoederenvervoer en i Verdere opleidingsmogelijkheden f Voor meer informatie kan je contact opnemen met A.RJ. Jongeneel, tel. 071 - 5322530 of mailen naar ajongeneel@jongtra.com Natuurlijk kan je ook schriftelijk reageren. Een reactie, samen met je kan gericht worden aan: A. J. Jongeneel Zn. Transport B.V t.a.v. dhr. A. P. J. Jongeneel j Voorschoterweg 52a 2235 SH VALKENBURG (ZH) Tot ziens bij Jongeneel! Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld JUS^. HEEMSKERK gesneden en xeiyakte groenten O W. Heemskerk B.V. is een van de grootste groentebewerkingsbedrijven van Nederland. Het is een sterk groeiende organisatie in de dynamische, dagverse, levensmiddelen markt. Heemsker B.V. houdt zich bezig met het op de markt brengen van vers gesneden, gewassen en panklan groenten. Voornamelijk levert zij aan de Retail-markt in Nederland en Duitsland. Daarnaast lev ze ook haar producten aan een aantal klanten in de zgn. Foodservice-markt. Bij het bedrijf werken ongeveer 550 medewerkers die wekelijks zo'n 1.800.000 verpakkingen produceren. Onze organisatie is op zoek naar een: Voor de invulling van deze vacature wordt gedacht aan iemand die het als een uitdaging ziet om de financiële gang van zaken van een grote productieorganisatie van begin tot het eind (of van Land tot Klant) te beheersen. Hij of zij is verantwoordelijk voor: Uitvoering en ondersteuning van het financiële en economische beleid van de organisatie; Het coördineren en organiseren van de administratieve organisatie met daarbij de maatrege van de interne controle en het toezien op de blijvende werking hiervan; Leiding geven aan de afdeling financiële administratie; Tijdig verzorgen van de week-, maand- en kwartaalrapportages; Meewerken aan verdere ontwikkeling van managementinformatiesystemen; Mede vorm geven aan het begrotingsproces; Alle werkzaamheden op fiscaal gebied en het gebied van sociale verzekeringen; Beleid t.a.v. verzekeringen; Implementatie en verdere ontwikkeling van de financiële module van het ERP-pakket (One world van JDEdwards). Functie-eisen: Minimaal HBO werk- en denkniveau gecombineerd met een relevante financieel administratieve opleiding; Ervaring met ERP-pakketten(bij voorkeur One World van JDEdwards); Minimaal 5 jaar ervaring bij een productiebedrijf; Analytisch werk- en denkvermogen; Goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkings-vaardigheid; Resultaatgericht; Kennis van interne organisatie en administratieve voorschriften en procedures; Grondige kennis van de moderne administratie, de relevante onderdelen van het sociale verzekerings-stelsel, belastingen, subsidies en ondernemingsrecht; Pragmatisch ingesteld; Gedrevenheid op gebied van controle van administratieve processen, zonodig tot op detailniveau. U kunt uw sollicitatie richten aan W. Heemskerk BV, t.a.v. Dhr. W.D.Zomer, Postbus 137, 2230 AC Rijnsburg. Ook k u met hem telefonisch contact opnemen voor meer informati over de vacature (071-4021338). Email: info@wheemskerk.nl HEEMSKERK gesneden en verpakte groenten www.wheemskerk.nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22