Vacatures Tencef Tencef Manager en mensenkenner. Maar wel in één persoon. ROC* Een zelfstandige, service- gerichte en leuke collega Medewerker deelnemers administratie (iwtf> Duyn Rhyn zelfstandig werkend kok m/v keukenmedewerkers m/v Deloitte Touche ONDERHOUDS MEDEWERKER Leiden ZATERDAG 26 APRIL 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature kunt u bellen met Tilly 's Gravendljk. tel. 023 5 li Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn is een dynamische organisatie en telt 400 bewoners en circa 770 mede werkers verspreid over drie locaties. De organisatie is ontslaan uil het samengaan van Overduin te Katwijk, een psychogeriatrisch centrum voor verpleging en dagbehandeling, gespecia liseerd in de ziekte van Huntington, en woonzorgcentrum Haagwijk te Leiden. Sinds eind 2000 is de stichting uitgebreid met het verpleeg- en behandelcentrum Overrhyn te Leiden. De zorgverlening van Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn gaat verder dan de drie locaties. Gezamenlijk werken we aan een zorgconcept dat het aan bieden van een compleet pakket aan zorgvragenden met name ouderen mogelijk maakt. Tevens werken we nauw samen met een aantal collega instellingen uit onze regio onder andere aan het leveren van naadloze zorg aan mensen in de thuissituatie. Teamgeest en een goede werksfeer staan hoog in ons vaandel. Overduin participeert in hel samen werkingsverband "Sorgsaem stichting verpleeg- en zorgcentra Wij zorgen voor de bewoners. Zorg jij voor de bouwstoffen? Voor de 1 te Leiden vragen wij een voor 30 uur per week vac.nr. OVR 03-01 Functie-informatie: Als zelfstandig werkend kok ben je verant woordelijk voor het leveren en bereiden van maaltijden voor personeelsleden en bezoekers van het bedrijfsrestaurant 'De Burcht'. Op je eigen creatieve wijze maak je buffetten binnen de budgettaire richtlijnen. Verder heb je contact met leveranciers in verband met het plaatsen van kleine bestellingen. Je inventariseert benodigdheden voor het restaurant en het aanvullen van de mise-en-place. Je onderhoudt contact binnen de keuken en de Civiele Dienst. Functie-eisen: Je beschikt over een diploma zelfstandig werkend restaurantkok. Ervaring in een soort gelijke functie heeft de voorkeur. Je hebt kennis van de HACCP-richtlijnen. De arbeidsvoorwaarden: Het salaris bedraagt maximaal 1.710,80 bruto per maand, conform FWG functiegroep 30. bij een 30-urige werkweek, afhankelijk van leeftijd en ervaring (exclusief 8% vakantie toelage). Voor de locatie Overduin te Katwijk en voor de locatie Haagwijk te Leiden zijn wij op zoek naar Voor de locatie Overduin: voor 36 uur per week, vac.nr. OVD 03-02 Voor de locatie Haagwijk: om het weekend op zaterdag en zondag van 07.00 tot 14.30 uur - 14 uur per twee weken, vac.nr. HW 04-01 Functie-informatie: Als keukenmedewerker bestaan je taken uit het schoonhouden van de keuken, de keuken installaties, de keukeninventaris en het verzorgen van de afwas. Verder verricht je werkzaam heden in de broodkeuken en assisteer je bij het transport en de distributie van maaltijden. Zo nodig assisteer je ook bij het portioneren van maaltijden. Functie-eisen: Je hebt minimaal een opleiding op lbo-niveau en beschikt daarnaast over een flexibele instelling. In teamverband kunnen werken is voor jou geen probleem. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris voor de locatie Overduin bedraagt maximaal 1.736,80 bruto per maand bij een 36-urige werkweek, en voor de locatie Haag wijk maximaal 337,71 bruto per maand bij een 7-urige werkweek, conform FWG functie groep 15. afhankelijk van leeftijd en ervaring (exclusief 8% vakantietoelage). Voor alle functies geldt dat wij een boeiende werkkring met ontwikkelingsmogelijkheden bieden. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Daarnaast biedt de Stichting een aantrekkelijk pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie: Voor meer informatie kun je contact opnemen met Peter van Marrewijk, manager Civiele Dienst, of Wim van Denderen, hoofd Voeding, tel. (071) 405 61 11. Reacties: Je schriftelijke sollicitatie kun je tot uiterlijk 9 mei a.s., onder vermelding van bovenvermeld vacaturenummer, richten aan de dienst Personeel en Opleidingen van de Stichting Duyn en Rhyn, t.a.v. mevrouw Filiz Arikdogan, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk. E-mailadres: pz.opl@duyn-en-rhyn.nl, website: www.duyn-en-rhyn.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. heeft volop werk! Wij zoeken o.a. Servicemedewerker bij een bedrijf in Wateringen. Rijbewijs BC is een must. Zelfstandig werkend monteurs bij diverse bedrijven. Een afgeronde MTS opleiding Electro- of motorvoertuigen techniek is een must. Schoonmakers bij een bedrijf in Waddinxveen. Eigen vervoer is een must. Voor bovenstaande functies en diverse andere functies ook op administratief gebied kun je contact opnemen met: uitzendbureau Herengracht 52 Den Haag 070-346 21 21 Lii roHfk ril Assurantie- en Financieringsbedrijf Safety Holland B.V. Safety Holland B.V. is een professioneel, onafhankelijk en gespecialiseerd financieel adviesbureau. Zowel bedrijven en instellingen binnen de profit en non-profit sector alsmede particulieren behoren tot het cliëntenpakket. Onze organisatie verzorgt alle zaken op het gebied van: Verzekeringen, schade. leven en zorg Pensioenen Hypotheken Financieringen Financiële planning Ter uitbreiding van onze organisatie zijn wij op zoek naar een; ZELFSTANDIG ASSURANTIE MEDEWERKER BINNEN-/ BUITENDIENST voor 32 tot 40 uur De functie bestaat uit het volledig zelfstandig kunnen beheren van een clientenpakkei. De werk zaamheden bestaan onder meer uit het aanvragen van offertes, het afwikkelen van schades, het ver zorgen van de aanvraagprocedure, correspondentie voeren en contacten onderhouden met de diver se verzekeringsmaatschappijen en financiële instellingen, hel voeren van overleg met de cliënten, het verzorgen van de prolongaties en het maken en beheren van afspraken voor de buitendienst. Binnen deze functie kan bij gebleken geschiktheid worden doorgegroeid naar een combinatie van werkzaamheden in de binnendienst en de buitendienst waarbij klanten direct worden bezocht en men verantwoordelijk wordt voor een cliëntenpakket. Voorde uitvoering van deze functie zijn de volgende eisen van toepassing; Algemene ervaring binnen de assurantiebranche is een pre. Gedegen assurantiekennis (niveau assurantie B); Representatief voorkomen; Goede schriftelijke en contactuele vaardigheden. Goed overzichtsvermogen Onze organisatie kent goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw sollicitatie kunt u tot 9 mei a.s. indienen. UW brief voorzien v Assurantie- en Financieringsbedrijf Safety Holland B.V. T.a.v. de directie, de heer C.W. Aukes Wilhelminapark 29 2012 KC Haarlem Telefoon: 023-5254570 i CV kunt u richten aan; Uw functie Deloitte Touche biedt haar dienstverlening aan de nationale markt aan vanuit negen verschillende regio's. Voor onze Regio's Groene Hart en Noord Holland zoeken wij een Hoofd Intern Management Het gaat hier om een geheel nieuwe functie. U bent verantwoordelijk voor het optimaal functioneren van de interne ondersteunende afdelingen zoals HRM, Financiën, Communicatie Marketing en Facilitaire Diensten. Binnen de beleidslijnen die het landelijke Bestuurscentrum uit stippelt geeft u zelfstandig sturing aan deze afdelingen. U bent het rechtstreeks aanspreekpunt van de Regio- marktdirecteur.aan wie u ook rapporteert. Een belangrijk aspect van uw taak is het fungeren als intermediair tussen de Regiomarktdirecteur enerzijds en de overige partners en medewerkers anderzijds. Dat vraagt tact, gevoel voor verhoudingen en een goede inschatting van ieders belangen. Uw profiel Voor deze afwisselende functie denken wij aan een man of vrouw van rond de 40 jaar, met een academisch werk en denkniveau. U hebt kennis van en affiniteit met HRM procedures, administratieve en secretariële werkprocessen, de invulling van corporate communicatie en marketing en ruime kennis van financiële zaken. U kunt goed plannen, organiseren en coachen, U hebt een grote overtuigingskracht, maar ook een behoorlijk inlevingsvermogen. De vaardigheid om snel problemen te analyseren en op te lossen is u aangeboren. Kwaliteit is leidraad bij alles wat u doet.U bezit brede leiderschaps kwaliteiten en verstaat de kunst binnen bestaande proce dures zorgvuldig maar handelend op te treden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw reactie Wanneer u eerst verdere informatie wenst over de functie- inhoud kunt u bellen met Tine Schuhmacher, Hoofd HR Development, tel. overdag (010) 272 1828,'s avonds 06-51337342, of met Mark Stienen, Hoofd Recruitment, tel. (010) 272 1288. Als u direct wilt solliciteren, schrijf dan een brief met CV aan Deloitte Touche, Directoraat HRM, t.a.v. Esther Hilgers, Postbus 2031,3000 CA Rotterdam. Accountants Belastingadviseurs j Consultants Juridische dienstverlening MEAS Tankstations in Leiderdorp, Leiden en Noordwijk heeft plaats voor diverse enthousiaste fulltime (38 uur) en parttime/weekendmedewerkers. Wij zoeken mensen die: communicatief vaardig zijn accuraat kunnen werken zelfstandig werk prettig vinden representatief zijn (Kassa-ervaring is een voordeel) Tevens zoeken wij een parttime (21 uur) Voor klein technisch onderhoud en schoonmaakwerkzaamheden. Wij zoeken iemand die: ervaring heeft met onderhoud in bezit is van een auto niet bang is vuil te worden (Aan uw leeftijd stellen wij geen eisen) Bent u geïnteresseerd in één van deze vacatures, dan kunt u bellen voor een afspraak: 06 30 30 50 43 MEAS Tankstations Dat is wat we zoeken voor onze vacature van De functie U draagt zorg voor het informatiebeheer en de controle daarop. U bent verantwoordelijk voor het voorraadbeheer en facilitair beheer van CHOOZ. U ondersteunt uw directe collega's en de overige clusters in het kader van informatievoorziening, zowel telefonisch als aan de balie. Tevens verricht u overige administratief-organisatorische en financieel-administratieve werkzaamheden. Het profiel U beschikt over een gerichte opleiding op minimaal MBO-niveau (4) of vergelijkbaar functionerings- niveau. Ervaring in een soortgelijke functie is gewenst. U bent pro-actief, zelfstandig en beschikt over organisatorische vaardigheden. U beheerst verschillende computerprogramma's zoals Word en Excel (eventueel Access). Meer informatie U wordt ingeschaald in schaal 5 van de CAO BVE 2001-2002, met een maximum van 2.023,- bruto per maand (op basis van 1 wtf). Gaat u ervoor zorgen dat ROC Leiden het ROC van de regio wordt? Bel dan voor meer informatie met Jan Lenselink, Manager CHOOZ of John Manuputty (plv): telefoon: (071) 516 30 20 of (071) 535 41 56. Direct reageren kan ook. Stuur uw brief, o.v.v. vaca turenummer 723, naar: ROC Leiden, afdeling P&O, t.a.v. Berty Wortman, Postbus 16158,2301 GD Leiden. Sluitingsdatum van de sollicitatieprocedure is 9 mei 2003. ROC Leiden ontwikkelt zich tot e< ondernemende leer- en werk gemeenschap. Oat wil zeggen: toegankelijk, transparant, herken en servicegericht en met een opleidingsaanbod dat is toegesm op de behoeften van de regio, de en de wijk. ROC Leiden heeft mee dan 200 beroepsopleidingen plu: opleidingen en cursussen van Volwasseneneducatie en de Taalschool. Bijna 10.000 jongerer volwassenen volgen bij ons een opleiding en zij worden daarbij begeleid door ruim 800 medewerkers. Mensen met hart onze deelnemers en die van lerer hun vak hebben gemaakt. Haal meer uit jezi

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 20