Vacatures r ADMINISTRATIEF MEDEWERKER opzichter Woondiensten één of meerdere zwemonderwijzers m/v Administratief Medewerker m/v 1*1 Het Motorhuis fi fc. akantiecentrum Kijkduinpark TOYOTA Parttime Verkoopster DAG 26 APRIL 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly "s Gravendljk, tel. 025 5 150 157 Motorhuls Groep de Motorhuls Groep werken In totaal 1100 mensen, verdeeld over een ot aantal bedrijfsonderdelen. Elke dag ken zij keihard en enthousiast mee onze centrale doelstelling: tevreden iten. Daar staat trouwens wel wat enover. De Motorhuls Groep Is bekend zijn goede primaire en secundaire eldsvoorwaarden. Prima begeleiding degelijk sociaal beleid en een meer goede onderlinge sfeer maken dat medewerkers het uitstekend naar zin hebben en graag heel lang bij ons lenst blijven. De Opel-dealerbedrijven van De Motorhuis Groep kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe Opeis én occasions) als in de werkplaatsen en op ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Ten behoeve van onze afdeling Business Service (personenauto's/bedrijfs wagens) zijn wij op zoek naar een Vacaturenummer: Een vrij nieuwe functie binnen onze organisatie waarbij je vier vertegen- MHL0309 woordigers en twee managers assisteert. |e maakt offertes, onderhoudt contacten met leveranciers en klanten, behandelt in- en uitgaande cor respondentie en verricht diverse overige administratieve werkzaamheden. Voor deze fulltime baan zoeken wij iemand die het een uitdaging vindt om mensen in hun werk te ondersteunen en die graag mede zorgdraagt voor een professionele uitstraling van de afdeling en van ons bedrijf. Heb je een opleiding op Havo of MEAO-niveau, ben je administratief goed onderlegd en heb je kennis van Word en Excel, dan is deze baan wellicht jóuw uitdaging. Ben je geïnteresseerd in een prima job bij een goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel een brief naar: Het Motorhuis, postbus 44, 2300 AA Leiden. Als je dat wilt, kun je voor meer informatie natuurlijk ook eerst bellen. Cynthia van den Bosch staat je graag te woord (071-5351800). fequisi ar aanleiding van d«e advertentie vw Medewerkers van de Motorhuls Groep hebben altl/d een streepje voor: aantrekkelijke autoregeling Winstdeling Studiekostenvoorzieningen Bedrljfsspaarregellng Hoge personeelskortlngen (óók op brandstol) Aantrekkelijke condities voor verzekeringen en hypotheken |ingbouwvereniging i;Rrrrij;üBiMt€ Irittenburg in Katwijk is een actieve en ondernemende woningcorporatie. Door het verbeteren van oonkwaliteit en een marktconform dienstenpakket willen wij onze doelstellingen realiseren. Hieraan en 32 medewerkers op gemotiveerde wijze mee. Zij spelen met veel enthousiasme in op de be te van de klant en nieuwe ontwikkelingen in de volkshuisvesting. Bij De Brittenburg komt de klant 'echts! Recent is de mutatieprocedure gewijzigd en het ZAV-beleid ingevoerd. In de nabije toekomst ons een nog betere dienstverlening aan de klant voor ogen door de instelling van een service- 1. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een zakelijk - enthousiast - duidelijk afgelopen drie jaar is ons woningbezit met 20% toegenomen. Als gevolg daarvan is dit een nieuwe, full- functie bij een zelfstandige, innovatieve woningcorporatie waar de klanten en de medewerkers voorop werkzaamheden bestaan uit: fe inspecties van niet dagelijkse reparatieverzoeken en/of de mutatie-inspecties; e beoordeling en correspondentie van zelf aangebrachte voorzieningen (ZAV) binnen het Bstgestelde beleid; e sleuteluitgifte in de woning en het verstrekken van informatie aan de huurder; et up-to-date houden van beheerplannen, zoals het strategisch voorraadbeheerplan; e dagelijks voorkomende werkzaamheden op de afdeling Woondiensten. ?nt enthousiast, zit vol goede ideeën en heeft een diploma op MBO-niveau; ïnt contactueel en communicatief zeer vaardig; seft aantoonbare ervaring in bovengenoemde werkzaamheden, bij voorkeur opgedaan in het Bdrijfsleven. n u een zelfstandige, afwisselende functie binnen een enthousiast team. De primaire en secundai- Deidsvoorwaarden, waaronder een PC-privé project en fietsenplan, zijn uitstekend en conform de Woondiensten. Het salaris voor een ervaren medewerker ligt tussen 2.329,03 en 2.892,11 per maand (schaal 9), op termijn is uitloop mogelijk naar 3.108,20 bruto per maand (schaal 10). tie: chriftelijke sollicitatie kunt u tot 5 mei 2003 richten aan de heer C.J. Kouwenberg, manager Woon- iten van De Brittenburg, Postbus 30612220 CB Katwijk. Voor nadere informatie kunt u hem bellen: 409 30 00, e-mail: c.kouwenberg<§idebrittenburg.nl. eactie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Een assessment maakt onderdeel uit van de sollici- )rocedure. itie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Mimi AElOtHT!^— In verband met ziekteverlof van één van onze collega's zijn wij ter versterking van ons team op zoek naar Zowel voor een parttime als fulltime functie. Wij vragen diploma Zwemonderwijzer, CIOS of ALO bij voorkeur aangevuld met applicaties of studerend hiervoor. Wij bieden je een prettige werksfeer binnen een leuk team en salariëring volgens de CAO Sport-, Recreatie- en Ontspanningscentra. Interesse? Meer weten? Solliciteren? Bel even naar Hans van der Linden, algemeen manager, tel. 0252-215594 Sollicitaties graag binnen 10 dagen aan: Sport- en Recreatiecomplex Wasbeek Postbus 265, 2170 AG Sassenheim t.a.v. de heer J.L.M. van der Linden &L 15 M-TUP VAN ALKEMADELAAN 12 SASSENHEIM in TELEFOON 0252 - 215594 00K op Internet: www.waslieiik.nl HEXAL 17 die wil meegroeien Onze opdrachtgever, Hexal Pharma Nederland B.V. gevestigd in Hillegom is een succesvol en sterk groeiend bedrijf, dat zich bezig houdt met de verkoop van generieke geneesmiddelen binnen de Nederlandse markt. Hexal is wereldwijd in 30 landen actief en heeft het hoofdkantoor in Duits land waar ook de Research Devolpment en Productie plaats vindt. Hexal onderscheidt zich door: Innovatie (regelmatig nieuwe producten), de uitste kende prijs-kwaliteltverhoudlng en de no-nonsense mentaliteit. Door het succes en de groei in Nederland is er i.v.m. uitbreiding behoefte aan een ambitieus en allround Administratief Medewerker. Derks Van Miltenburg werving selectie f. assessment De functie je start met een praktisch inwerkprogramma, waarin je het bedrijf, de producten en de markt en vanzelfsprekend de boekhouding leert kennen. Vervolgens word je samen met de huidige administratieve collega verantwoordelijk voor de gehele boekhouding, die je zo aanlevert dat de externe accountant de jaarlijkse controle kan uitvoeren. Taken: Verwerken van de gehele administratie in Exact Analyseren en verwerken van de financiële gegevens Debiteurenbeheer Voorraadbeheer Overige administratieve werkzaamheden Vanaf het moment dat je goed bent ingewerkt, is de verwachting dat je ook adviserend gaat werken. Hierbij kun je denken aan: het maken en geven financiële presentaties het verzorgen van speciale analyses het anders inrichten van de boekhouding het adviseren aan het management Kortom, de functie voor iemand die zich vaktechnisch en communicatief wil ontwikkelen! Hexal Pharma Nederland B.V. Uw profiel Enkele jaren administratieve ervaring binnen bedrijf of accountantskantoor MBA-diploma en bereid SPD te halen, of gelijkwaardig Bekend met MS-Office en boekhoudpakket Kennis van Engels in woord en geschrift, Duits is een pre Leeftijd: 26-35 jaar Geen 9 tot 5 mentaliteit Persoon: optimistisch, open en teamplayer! Het aanbod Hexal biedt je een gezond en groeiend bedrijf met een team van 20 enthousiaste collega's. Door de dynamische branche en de steeds nieuwe producten is er voortdurend afwisseling. Je kunt rekenen op uitstekende arbeidsvoorwaarden en goede opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Reactie Interesse? Mail dan voor 6 mei je sollicitatiebrief en CV (onder vermelding van ref.nr. W-03-57) aan de heer John van Miltenburg van Derks Van Miltenburg, het bureau dat de Werving Selectie-procedure uitvoert. E-mail: info@devm.nl. Voor meer informatie kun je Internet raadplegen: www.hexal.nl of bellen met John van Miltenburg: 033 - 4728087. Databankweg 12 3821 AL Amersfoort fax: 033 - 4726785 www.devm.nl Derks Van Miltenburg is een onafhankelijk adviesbureau dat organisaties ondersteunt bij in- en doorstroom van human talent ei hieraan gerelateerde vraagstukken. Vergunning CBA/A 01.0141 uitnodigen te reugeren. is een middelgroot recreatiebedrijf met 300 duinvilla's en chalets en 650 kampeerplaatsen. Het viersterren park heeft tevens uitgebreide horecafaciliteiten en een overdekt zwembad. Om ons technische team te versterken zijn wij op zoek naar een: Hoofd Facilitaire Dienst. F unctiebeschrij ving Het leidinggeven aan de afdelingen Technische en Huishoudelijke dienst. Het opzetten en implementeren van een gedegen plan voor herinrichting en structureel onderhoud van onze villa's en chalets. Wat wij vragen: Opleiding minimaal MBO, HBO denk- en werkniveau Relevante werkervaring in vergelijkbare functie Leeftijd tussen 35 en 45 jaar Kennis van en ervaring met het opzetten van logistieke planningssystemen Wat wij bieden: Een goede werksfeer in teamverband Salaris conform CAO Verblijfsrecreatie I Belangstelling? Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, verzoeken we u binnen S dagen een sollicitatiebrief met CV te richten aan: Vakantiecentrum Kijkduinpark T.a.v. Dhr. J. Groenewoud Machiel Vrijenhoeklaan 450 2555 NW Den Haag VAKANTIECENTRUM IN PARK VAKAP Kijkdi DEN HAAG-HOLLAND r Stichting De Binnenvest is een instelling voor maatschappelijke opvang in de regio Zuid-Holland Noord. ondersteuning en begeleiding, gericht op het zo zelfstandig mogelijk functioneren van de cliënten. Zij worden gestimu- minst ingrijpende begeleiding. Niemand hoeft aan de kant te staan. Mensen die zijn vastgelopen moeten de kans krijgen hun even wicht te hervinden zodat zij een nieuwe start kunnen maken. I C H T I N G f DE BINNEI BINNENVEST Acquisitie n.a.v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor het Sociaal Pension zijn we op zoek naar een WOONBEGELEIDER 32 uur vac.no. 03.500.03 Taken en bevoegdheden: Verantwoordelijk voor het opzetten en uitvoeren van de individuele begeleidingstrajecten Het onderhouden van de voor de uitvoering van de functie relevante externe contacten Signaleren en rapporteren Deelnemen aan teamoverleg Voor de sector Begeleid Wonen zoeken we i.v.m. ziektever vanging m.i.v.1 juni een WOONBEGELEIDER (max.) 38 uur vac.no. 03.300.01 Taken en bevoegdheden opstellen en uitvoeren van begeleidingstrajecten op het gebied van praktische woonvaardigheden, sociaal netwerk, financiën en administratie en dagbesteding adviseren en/of bemiddelen naar reguliere hulp verlening uitvoeren van de voor de functie noodzakelijke administratieve taken deelnemen aan het teamoverleg. Functie-eisen voor beide functies een relevante opleiding op HBO niveau ervaring met (ambulante) woonbegeleiding ervaring met het opzetten en uitvoeren van individuele begeleidingstrajecten in staat zijn planmatig te werken, problemen te signaleren en adequaat te verwijzen flexibel zelfstandig en doortastend kunnen optreden samenwerkingsgericht Aanstelling conform CAO Welzijn. Informatie bij: Nelleke den Ouden, sectormanager, tel. 071 - 5147040 Reacties vóór 10 mei 2003 naar Stichting De Binnenvest, Postbus 11085,2301 EB Leiden onder vermelding van vacaturenummer. l/l Toyota Dijksman Rijnsburg zoekt een ervaren autospuiter en een ervaren plaatwerker Werken bij ons Toyota Dealerbedrijf in Rijnsburg is een verantwoordelijke, bruisende baan. Want naast het repareren van schades, komen klanten ook bij ons voor een haastige klus. Natuurlijk staat u ze dan klantgericht en behulpzaam te woord. Want bij Toyota Dealer Dijksman Rijnsburg is iedere klant de belangrijkste klant van de dag. Zo moet de klant zich ook voelen, zodat hij of zij de volgende keer graag weer terugkomt. Wij zoeken: Een plaatwerker en een autospuiter met enige ervaring in de autobranche. Wij bieden: Een zelfstandige en zeer wisselende baan. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een prettige werksfeer in een klein team. Interesse? Stuur een korte sollicitatiebrief naar: Garage Dijksman Rijnsburg B.V. T.a.v. dhr Ton Beekhuis Oegstgeesterweg 17-23 2231 AR RIJNSBURG Wilt u eerst meer weten of meteen solliciteren, dan kan dat natuurlijk ook! Ons telefoonnummer is 071-4092929 Garage Dijksman Rijsburg is een onderdeel van de Dijksman Groep dat in de Bollenstreek opereert als officieel TOYOTA dealer met vestigingen in Rijnsburg, Hillegom en Beverwijk. Oase is een keten van slaapkamerspeciaalzaken door heel Nederland. Onze succesformule is gebaseerd op een unieke slaapvoorlichtingstudio. Complete presentatie slaapkamers in elke stijl. Keuze uit meer dan 100 slaapkamers, uitsluitend in topkwaliteit met 12 Vz jaar garantie en de verzekering van een gedegen persoonlijk advies. Dankzij onze succesformule heeft ons filiaal in Zoeterwoude/Rijndijk op de Woonboulevard het erg druk. Ter versterking van ons team, zijn wij op zoek naar een enthousiaste: m/v Wij bieden u: - een verantwoordelijke, afwisselende baan in onze formule - een gespecialiseerde opleiding, indien u geen branche-ervaring heeft. Wij zoeken: - een zelfbewuste, representatieve, sympathieke vrouw van 25 - 45 jaar met enige verkoopervaring die minimaal twee dagen per week ons team wil komen versterken. Bent u dië "uitgeslapen" collega die wij zoeken? Schrijf dan een brief met c.v. naar: Oase slaapkamer speciaalzaken t.a.v. Dhr. J. van Tellegen Postbus 122 2665 ZJ Bleiswijk Slaapkamer Speciaalzaken Oase" het kwaliteitsmerk voor slaapkamers en slaapcomfort fflEsssmsrai

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 19