Vacatures n Werken in een monumentale omgeving NOORDWUK am[g De verpleegkundigen van de toekomst komen 25 april naar het AMC. En jij? Ut'li Medewerker Planning begroting onderhoud en woninginspectie m/v Medewerker communicatie m/v 4 Begeleider (m/v) gemeente Medewerker Uitkeringsadministratie V/M I ZATERDAG 19 APRIL 2OO3 kunt u betten met Tillu 's op de vacature pagina's dijk. tel. 023 5 150 137 Amsterdam. Sud win toekomst en verleden, van openheid, kleur en dynamiek. Rijk aan multiculturele impulsen. Voedingsbodem van onze maatschappelijke betrokkenheid, onze kuahteitsdrang. ons vernieuwende denken en doen.Waaatoor we een leidende rol hebben in de zorg.Verdieping geven aan de rol van onze hoofdstad als academisch centrum, samen met de Universiteit van Amsterdam. En een wereld van mogelijkheden bieden aan talenten die een plekje zoeken om te excelleren In panenten. org. onderwijs of wetenschappelijk onderzoek. Vandaag en morgen Kijk voor meer informatie op svww.amc.nl. Het AMC biedt verschillende opleidingsmogelijkheden voor mensen die verpleegkundige willen worden. Op HBO-nivcau (niveau 5) hebben wc. in samenwerking met de Hogeschool van Amsterdam, de voltijdsopleiding en de werken-lcren- (du.de) variant. Op MBO-niveau (niveau 4) starten we in september a.s. in samenwerking met het ROC Amsterdam de wcrken-lerenvariant (BBL). Een opleiding volgen in het AMC is een unieke kans Wij zijn een internationaal vooraanstaand academisch zieken huis. Dus als stagiair of lerende werknemer kom je terecht in een dynamische en innovatieve werk- en leeromgeving. Tijdens de praktijkperioden in het AMC maak je met veel verschillende specialismen kennis en kom je in aanraking met de meest uiteenlopende patiëntcncatcgoriecn. Hogeschool van Amsterdam Informatieochtend vrijdag 25 april a.s. van 9.30 tot 13.00 uur Kom dus naar onze informaticochtcnd op vrijdag 25 april in collegezaal 1 van het AMC. Mcibcrgdrccf 9. Amsterdam-Zuidoost (metrohalte Holendrecht). Vanaf 9.00 uur zullen we jou, misschien met partner en/of ouder(s), graag verwelkomen. Het programma begint om 9.30 uur. Wij vertellen dan uitgebreid wat de mogelijkheden zijn en natuurlijk kun je ook met al je vragen over de opleidingen bij ons terecht. Tevens kun je een kijkje nemen achter de schermen: een rondleiding door het AMC. Kun je de bijeenkomst niet bijwonen, maar wil je wél meer informatie? Bel of mail dan met Rita Mossel, stagecoördinator. (020) 566 85 12. r.in.inosscl@amc.uva.nl. Academisch Medisch Centrum van een Wereldstad De Stichting Leidse Studenten huisvesting (SLS) is voor studen ten en andere jongeren de grootste aanbieder van woonruimte in de Leidse regio. De SLS is een woningcorporatie met ruim 5.500 verhuureenheden in eigendom en beheer, ivaarvan 1.200 in monu mentale panden in de historische binnenstad van Leiden. De SLS is een open en innovatieve organisatie die nieuwe kansen zoekt voor haar huidige en nieuwe klantengroepen. Daarbij staat voor de SLS haar maatschappe lijke verantwoordelijkheid als woningcorporatie centraal. Bij de SLS werken 54 medewerkers. Binnen de SLS is de afdeling Vastgoed verantwoordelijk voor het ontwikkelen en beheer van het onroerend goed. Op deze afdeling werken 21 medewerkërs7 Stichting Leidse Studentenhuisvesting Doelengracht 4b 2311 vm Leiden Tel. (071) 516 17 IS Fax. (071) 512 01 28 E-mail info@sls.nl Website www.sls.nl Voor de afdeling zijn wij op zoek naar een veelzijdige collega in de functie van: (36 uur) Werkzaamheden stelt (meerjaren) begrotingen voor onderhoud op; ontwikkelt en actualiseert de technische woningcartotheek: controleert en beoordeelt offertes inhoudelijk en op prijstechnisch gebied; draagt zorg voor het documentatiebestand technische zaken; voert nacalculaties uit op uitgevoerd onderhoud; verricht technisch tekenwerk in eigen beheer; levert een bijdrage aan het onderhoudsbeleid; ontwikkelt procedures voor meerjarenplanning; ontwikkelt schetsplannen en calculaties van nieuw te ontwikkelen projecten; Profiel opleidingsniveau op HTS bouwkunde; kennis van: - de volkshuisvesting - begrotings- en calculatietechnieken - automatiseringssystemen met name Excel en Auto Cad accuraat, flexibel, en zelfstandig; analytisch vermogen. Aanbod Het salaris voor de functie bedraagt in aanvang maximaal 2.892,11 bruto per maand met uitloop tot 3.108,20 bruto per maand bij een werkweek van 36 uur. De SLS biedt een prettige, informele werksfeer binnen een organisatie die volop in beweging is. Aan medewerkers wordt daarbij ruimschoots de gelegenheid geboden zich verder te ontwikkelen. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor personeel in dienst van woning corporaties. De SLS biedt uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals opleidingsmogelijkheden, spaarloonregelingen, kinderopvangregeling en pc- privé. De SLS kent een 36-urige werkweek. Het kantoor is op vrijdagmiddag gesloten. Reacties Inlichtingen met betrekking tot de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer N.G. Stikkelorum, hoofd van de afdeling Vastgoed, telefoon (071) 516 17 18 of per e- mail naar n.stikkelorum@sls.nl. Uw sollicitatie kunt u t/m vrijdag 2 mei 2003 richten aan: Stichting Leidse Studentenhuisvesting, Postbus 11275, 2301 EG Leiden, o.v.v. 'sollicitatie' op de envelop of per e-mail aan eerdergenoemd adres. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. r— H -J -jUj lij communiceert met alles en iedereen Gemeente Rijnsburg zet de wereld in bloei 'Krachtig met karakter'. Dat is het motto van het fusie proces waar de gemeente Rijnsburg momenteel in zit. Samen met Katwijk en Valkenburg hopen we in 2006 een nieuwe gemeente te vormen van 60.000 inwoners. De drie gemeenten geven nu gezamenlijk invulling aan de nieuwe koers. Reageren Stuur je sollicitatiebrief inclu sief cv, en onder vermelding van het vacaturenummer, binnen veertien dagen naar de gemeente Rijnsburg, t.a.v. het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 349, 2230 AH Rijnsburg. Wil je eerst meer informatie? Bel dan met joke Busschots, senior medewerker communicatie, telefoon (071) 405 7162. Of kijk op www.rijnsburg.nl. (22 uur tot 2006, hierna minimaal 14 uur) vacaturenummer 3.05 Wie wil proeven van alle facetten van het communicatievak, moet bij de gemeente Rijnsburg zijn. Binnen een kleine organi satie als de onze (80 m/v), belandt alles waarover moet worden gecommuniceerd op jouw bureau. Nou ja, bijna alles: de voorlichting over onze fusie met Katwijk en Valkenburg wordt verzorgd door een senior collega. Je kunt je voorstellen dat hier veel tijd in gaat zitten. De weken hebben te weinig dagen, de dagen te weinig uren. Daarom maken wij tot 1 januari 2006, wanneer de fusie een feit is, graag 22 uur per week gebruik van jouw diensten. Daarbij werk je in ieder geval op woensdag. Als junior beleidsmedewerker communi catie, zoals deze functie officieel heet, adviseer je onze vakafdelingen over com municatievraagstukken. Welke (f)actoren spelen een rol, welke middelen zetten we in, op welk moment en op welke manier? Keer op keer maatwerk. Jij bepaalt niet alleen hoe we een plan of project 'verkopen' aan onze publieks- en doel groepen, je brengt je eigen voorstellen ook ten uitvoer. Dit betekent dat je activiteiten voor genoemde doelgroepen organiseert en alle perscontacten verzorgt. Ook bewonersbrieven, persberichten, webteksten, folders en andere publicaties komen uit jouw koker. Daarnaast heb je de regie in handen als het gaat om het verbeteren van onze internetsite. Al met al kun je rekenen op een veelzijdige functie binnen een klein team - de unit communicatie bestaat uit drie personen - waarin je duidelijk je stempel kunt drukken op het uitvoeren van beleid. Wij denken aan een communicatiespecialist (hbo-niveau) met een scherpe pen, een fluwelen tong en enige ervaring met persvoorlichting. Wij bieden je een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden en een marktconform salaris (maximaal 2.747,- bruto per maand bij een volle dig dienstverband). het Het Rijnlands Voorzieningencentrum zoekt per 1 juni 2003 ten behoeve van de sector Wonen voor de Catamaran een: voor 32 uur per week Algemene informatie: Het Rijnlands Voorzieningencentrum (RVC) biedt 130 mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap de mogelijkheid te wonen, tc werken en deel te nemen aan dagactiviteiten, en biedt zorg en ondersteuning. Het RVC bestaat uit een sector Wonen, een sector Zorg cn Ondersteuning en een sector Dagbesteding. Het RVC heeft een proces van deconcentratie en vraagsturing in gang gezet en ontwikkelt diensten voor interne en externe cliënten. De Catamaran is een woning waar 8 bewoners tussen 35 en 50 jaar zo zelfstandig mogelijk wonen binnen de woonvorm. Wij bieden: een gemotiveerd team: opleidings- en doorgroeimogelijkheden: salaris conform de CAO-Gehandicaptcnzorg: goede secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. kinderopvang, spaarloonregeling). Herken je jezelf hierin? Durf je iets en solliciteer! aan te pakken? Aarzel dan Wij zoeken een enthousiaste en gemotiveerde collega om samen met de bewoners inhoud te geven aan een woon- en leefklimaat gericht op hun wensen en mogelijkheden. Initiatieven nemen, flexibiliteit, uitdagingen aandurven, collegialiteit en assertiviteit zijn sleutelwoorden die passen bij de mensen die wij zoeken. Wij vragen o.a.: SPW diploma: affiniteit met het begeleiden en verzorgen van mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap; invulling kunnen geven aan het begrip vraaggestuurd werken; zowel zelfstandig als in een multidisciplinair team kunnen werken. Sollicitaties: voor meer informatie over deze functie kan contact worden opgeno met mevrouw H. Visscher, teamleider Catamaran, bereikbaar dinsd woensdag en donderdag, telefoon 071 - 4060100; uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u bin 14 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 200304, richten Rijnlands Zeehospitium t.a.v. afdeling POöcO Postbus 599 2220 AN Katwijk ^eHhacipi^ Noordwijk 'de BloemenBadplaats' is een gemeente van circa 25.000 inwoners met internationale allure en goede recreatie- en uitgaansmogelijkheden. Noordwijk werkt met enthousiasme aan de verbetering van de gemeentelijke organisatie. De sleutelwoorden hiervoor zijn klantgerichtheid, flexibiliteit, kwaliteit en bedrijfsmatig werken. Bij de afdeling Sociale Zaken, ontstaat wegens het vertrek van een medewerker de vacature van voor 36 uur jjer week Draagt zorg voor budgetoverzichten. Verstrekt informatie en voorlichting aan collega's en afdelingsleiding. Houdt statistieken bij ten behoeve van o.a. Centraal Bureau voor de Statistiek, Inlichtingenbureau ABW en kennissysteem Mre. Functie-eisen Onze nieuwe collega heeft: Een op de functie gerichte opleiding op MBO-niveau, aangevuld met enige ervaring op het werkterrein. Kennis en ervaring met het MS Office softwarepakket Goede communicatieve vaardigheden. Functie-informatie Onze nieuwe collega: Verricht administratieve en/of ondersteunende werkzaamheden van o.a. de ABW, IOAW, IOAZ, WVG, Vangnetregeling, en andere voorkomende sociale regelingen, zoals Kinderopvang Regeling Opvang Asielzoekers (ROA) etc., volgens vaste procedures. Verzamelt, completeert en verwerkt gegevensbescheiden in een geautomatiseerde administratie. Controleert gegevens op volledigheid, correcte verwerking, vereiste parafen etc. Stelt eenvoudige rapportages op en rapporteert signalen aan casemanagers. Verzorgt terugvorderingsberekening ten behoeve van debiteuren, casemanagers, en stelt zonodig berekeningsoverzichten samen voor teamleider en/of afdelingshoofd. Wat bieden wij Wij bieden een boeiende functie in een informele werkomgeving. Wij bieden een goed salaris. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden in de aanloopschaal 5, maximaal 2.105,- of de functieschaal 6, maximaal 2.213,- bruto per maand bij een volledige werkweek. Ook bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Te denken valt aan de mogelijkheid tot flexibel werken, reiskostenvergoeding, kinderopvang en PC privé-regeling. Ook bestaat de mogelijkheid tot koop en verkoop van verlofdagen. Verder hechten wij veel waarde aan ontwikkeling door begeleiding en opleiding en bieden wij hiervoor goede faciliteiten Informatie: Het hoofd van de afdeling Sociale Zaken, de heer M. Stempher, (tel. 071-3660372) is gaarne bereid nadere informatie te verstrekken. Sollicitaties: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u tot uiterlijk 7 mei 2003 sturen naar: het college van burgemeester en wethouders van Noordwijk, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Dit onder vermelding van vacaturenummer 2003-06 in de linkerbovenhoek van brief en envelop. U kunt uw brief ook e-mailen naar de gemeente Noordwijk. Het e-mailadres is: vacatures@noordwijk.nl Vrouwen, gehandicapten en allochtonen zijn ondervertegenwoordigd in onze organisatie. De gemeente Noordwijk voert een beleid om deze achterstandspositie op te heffen. Kandidaten uit deze doelgroepen worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 2 centra: het Rijnlands Revalidatiecentrum en her Rijnlands Voorzieningencentrum. Het Rijnlands Zechospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op het terrein van de revalidatie cn de gehandicaptenzorg.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 26