'Dit feest is van ons allemaal' AMATEURVOETBAL Bij Quick Boys ligt er nog een grote uitdaging Het lijkt wel zondag op Nieuw Zuid Hoek slaat aanval Ter Leede af Katwijk is slagvaardiger dan FC Lisse Rijnsburg vervult sportieve plicht Revan< Capellel Noordv! Dirk Kuijt droomt verder door Chris Hartman sassenheim - Op de dag van het Quick Boys-feestje duelleerden Ter Leede en Hoek om de twee de plaats. Ook na zaterdag is die plek nog voor de Zeeuwen. Zij behielden hun voorsprong van drie punten op de Sassenhei- mers door met 1-1 gelijk te spe len. De hoop Quick Boys nog te ach terhalen koesterde Hoek allang niet meer. Interim-trainer Cees Houtepen: „Die hoop hadden we al opgegeven na de neder laag tegen Capelle. Maar de tweede plaats willen we graag behouden.'' Dat laatste bleek overduidelijk. Vanaf het eerste fluitsignaal van arbiter Van der Beek ging Hoek er agressief te genaan. Ter Leede startte bedui dend minder fanatiek, dit tot ongenoegen van Arie Lagendijk. De trainer: „De strijdlust die we aan het eind van de wedstrijd toonden, had er al aan het begin moeten zijn." Toch was de eerste scoringskans voor Ter Leede. Björn Langeveld speelde de bal slordig terug op Jurgen Belpaire. In plaats van de Hoek-keeper bereikte de mid denvelder echter Alan Cam- pfens, die alle tijd en ruimte had om te scoren. De spits schoot de '•■bal tegen het lichaam van de uitlopende Belpaire aan. Een tweede mogelijkheid voor Ter Leede werd door Hicham Rbii om zeep geholpen. In plaats van de solerende Patrick Kalkema voorrang te verlenen, pikte hij de bal van diens voet af. Prompt floot Van der Beek voor buiten spel. In de 35ste minuut nam Hoek de leiding. Gunther de Meijer bereikte met een vrije trap Leon van de Ouden, een van de twee spitsen van Hoek. Die passeerde met een hard schot Thomas Waasdorp. Via de paal belandde de bal in het net. Kort voor het rustsignaal ontsnapte Ter Leede aan een 0-2 achterstand. Rogier Koordes, zaterdag de beste spe ler van Ter Leede, verspeelde de bal in eigen defensie onnodig aan Langeveld. Het schot van de Zeeuw eindigde op de buiten kant van de paal. Ter Leede begon de tweede helft met Ali Baddaou voor Cam- pfens. De invaller werd linker spits en Robin Koers verhuisde van die positie naar het centrum van de aanval. Om zijn team nog meer aanvallende impulsen te geven, liet Lagendijk na een kwartier Martin de Louw opdra ven voor Dennis Kramer. Ter Leede werd sterker, maar Hoek - met veel mensen achter de bal - verdedigde uiterst koel. Wat Ter Leede ook probeerde, geen en kele speler verscheen in sco- ringspositie. Pas in de 84ste minuut vond De Louw een gaatje in de hechte verdedigingslinie van Hoek. Jack Honsbeek zette vanaf links voor, waarna de oud-speler van Rijns- burgse Boys koppend doelpunt te. Mare Minnaert probeerde in de hectische slotfase nog met een Schwalbe een penalty te versieren, maar Van der Beek trapte daar niet in. Het num mertje van de Hoek-speler leid de wel tot een opstootje, omdat Koordes Minnaert hardhandig duidelijk maakte hoe hij over zijn theater dacht. Wijselijk floot Van der Beek enkele seconden later voor het einde. Ter Leede: Waasdorp; Roest, Van Zeist, Jansen, Honsbeek; Kramer (61. De Louw), Rbii, Koordes; Kalkema, Cam- pfens (46. Baddaou), Koers. door Nick Verwoerd katwijk - De kans dat Katwijk aan het begin van het volgend seizoen mag deelnemen aan de Amstel Cup is zaterdag groter geworden. Het team van coach John Eelman was in de streek- derby tegen FC Lisse slagvaardi ger en klom dankzij de 3-1 winst naar de zesde plaats. Naast de kampioen en de perio dewinnaars werden het afgelo pen jaar de nummers vijf, zes en zeven van de hoofdklasse toege laten tot het voor amateurclubs financieel aantrekkelijke beker toernooi. Maar de trainer ziet ook andere belangen. Eelman gebruikt de slotfase van de com petitie vooral als voorbereiding op de nieuwe jaargang. Zo expe rimenteerde hij weer met Mo hammed Bougrine als rechts achter en met Mare Helder als rechterspits. Bougrine stond de fensief zijn mannetje, maar was slordig in de opbouw. Van de lichtgeblesseerde Helder gjng veel dreiging uit. Eelman: „Hij is fysiek sterk en heeft een goede voorzet in huis. In tactisch op zicht moet hij nog het een en ander leren, maar daar zijn we rijnsburg - Rijnsburgse Boys voelt er weinig voor om aan het slot van de competitie cadeau tjes weg te geven. Het in degradatienood verke rende Kozakken Boys trof in Rijnsburg een ge motiveerde ploeg tegenover zich. Dankzij een 5- 1 zege blijft het elftal van scheidend trainer Wim Schaap uitzicht houden op deelname aan de Amstel Cup. De Rijnsburgers doen er alles aan om bij de eer ste zes ploegen van de hoofdklasse A te eindi gen nu rechtstreekse toelating tot het professio nele bekertoernooi via een periodetitel niet meer mogelijk is. De Rijnsburgers hadden nog een kans op de tweede periodetitel als Quick Boys zou hebben verloren bij Exselcior Maas sluis en dat gebeurde niet. Het Werkendamse Kozakken Boys werd het slachtoffer van de dadendrang van Rijnsburgse Boys. Bij rust stond het nog 0-0. Rijnsburg kreeg kansjes via Berry Charité, Kozakken Boys via John Verbaan en Nabil Bouchlal. Vlak na rust brak Jasper Ketting de ban en Charité volgde al snel zijn voorbeeld: 2-0. Guillermo van Berkum stak Kozakken Boys met een eigen doelpunt de helpende hand toe, maar echt spannend werd het niet meer. De degradatiekandidaat kon geen vuist maken. Charité, uit een penalty, en Nick Schnater (tweemaal) bepaalden de eindstand op 5-1. Rijnsburgse Boys: Hegie; Star, Onderwaater, Van Lochem (68. De Graaf). Van Berkum; Redel, Freke, Schnater, Ket ting; Charité, Van den Berg mee bezig." Linkerspits Chris de Bie onder scheidde zich tegen Lisse even eens. De snelle flankspeler stond een aantal keren op de goede plaats en had met twee treffers een groot aandeel in de overwinning van de oranjehem den. In de elfde minuut was De Bie voor de eerste keer nadruk kelijk in beeld. Na een voorzet van Helder volleerde hij de bal snoeihard tegen de lat. Daar voor had de weifelend gestarte thuisclub geluk toen een kop stoot van Orson Naarendorp maar net naast ging. Bij een vrije trap van Richard Goulooze stond goalie Max de Jong, de minst gepasseerde doelman van de hoofdklasse A, op de juiste plek. Het doelpunt viel even later aan de andere kant. De solide spelende Toine l'Ami stuurde Ronald Pronk op rechts weg. Pronks door de Lis se-defensie slecht verwerkte voorzet belandde bij De Bie die diagonaal binnen schoot: 1-0. De bezoekers, zonder de zieke Juul Emanuelson, beschikten in het restant van het eerste deel over een licht veldoverwicht, maar verder dan gemiste kansen voor René van Wieringen en Ralph Polman kwamen zij lange tijd niet. Lisse-trainer Ruud Bröring: „We misten de scherp te voor de goal." Pas in blessuretijd kwam Lisse op gelijke hoogte. Aanspeelpunt Robert Hoever bediende Kevin Winter, die vrij voor De Jong op dook en de 1-1 op het scorebord punterde. Na de pauze behield Brörings ploeg het initiatief, maar de uitbraken van Katwijk leverden meer gevaar op. Vooral Helder deed zich gelden. Hij be zorgde Leonel Bodo, die vlak voor rust de geblesseerde Roel de Goede was komen vervan gen, een lastig middagje. Helder stond ook aan de basis van de 2-1. Hij gaf voor en be reikte via het hoofd van invaller Sander Molenaar de volledig vrijstaande De Bie, die van dichtbij raak vuurde. Bröring liet daarna Jerrel Linger - hij gaat stoppen met voetbal - en de niet geheel fitte Berry Jansen opdra ven in een poging nog een punt je van sportpark De Krom mee te nemen. Dat lukte niet, al was Linger met een knal op de lat wel dicht bij de gelijkmaker. Bröring: „En 2-2 zou een juiste uitslag zijn ge weest." Het werd 3-1, omdat één minuut voor tijd een uittrap van De Jong over de door Mole naar gehinderde Polman heen stuiterde en Molenaar vervol gens vrije doorgang had. Hij scoorde met een mooie lob. Katwijk: De Jong Bougrine, Robbers, L'Ami, Hensen; Bon, Pronk, Van der Marei; Helder (85. Verkade), Price (55. Molenaar), De Bie (75. Starmans). FC Lisse: Heemskerk; Dekker, Gou looze, Polman, De Goede (44. Bodo); Tan (63. Linger), Naarendorp, Van Wie- ringen (77. Jansen), Winter; Opdam. Hoever. noordwijk - Noorq niet in geslaa^ vijf dagen Capelle t te verslaan. Dinsdag elftal van de coachej Wendt en Gert-Jai nog met 4-0 in de j de districtsbeker, i dag nam Capelle rei 2. De basis voor de ovt werd al binnen eenl gelegd. De Noordwij] werd verrast door e zet van rechts die d van Gelder werd ing thuisploeg probeert gens met combinal het initiatief naar zi trekken, maar door keurigheid en he hobbelige veld aan wetering lukte dat I voor rust kwam Cap 2. In de tweede h Noordwijk wel Cape druk zetten. De 1 kregen geen enkele kans meer. Aan d(T kant liet spits Floreo nelia drie bescheid! lijkheden onbenut bleef de stand onvi In het laatste kwaï laatste man Jelle Koi voorhoede geposte! ook dat leverde ge op. Voor mid Noordwijk rest nu het bekertoernooi oi zoen enige glans te Noordwijk: S. van der I der Niet, Korbee, Van d< vensbergen; Pitti, Van Reinders, Herpers (59. B Dam, Cornelia. HOOFDKLASSI Rijnsburgse Boys Kozakken 0). 48. Ketting 10, 53. Cha Van Berkum (eigen doel) 2-1 (strafschop) 3-1, 81. Schna Schnater 5-1 Toeschouwt Scheidsrechter: Prooi. Bijzonderheid: scheidsrechter vanwege een hamstringble tweede helft vervangen door Leeuwen. Rijnsburgse Boys: Hegie 8 Redel Star 7 Freke Onderwaater 7 Schnats Van Lochem 7 Ketting 68. De Graaf 7 Charité Van Berkum 7 Van den Ter Leede - hsv Hoek 1-1 Van de Ouden, 84. 1-1 De Lo rechter: Van der Beek. 600. Ter Leede: Waasdorp 6 Rbii Roest 5 Koordet Van Zeist 7 Kalkemj Jansen 7 Campfe Honsbeek 7 Baddao Kramer 6 Koers De Louw 7 Excelsior Maassluis-Quick B 4. Schaap 0-1,71. Torken 0 Mussche 0-3, 91 Van i' Scheidsrechter: Van Heusda wers: 3500 Quick Boys: Tuinenburg 6 Mussch Van Dam 6 Schaap Hoek 6 Torken Flaton 8 85. Bel Guijt 6 Van Bei Timmermans 6 90. Van 75. Bekx - Bak Katwijk-FC Lisse 3-1 (1-1). 1 0,45. Winter 1-1, 62. De Bie lenaar 3-1. Scheidsrechter: Toeschouwers: 1200. Katwijk: De Jong 7 Van dei Bougrine 6 Helder Robbers 7 85. Vet l'Ami 8 Price Hensen 7 55. Mo Bon 7 De Bie Pronk 7 75. Sta FC Lisse: Heemskerk 7 63. Lit Dekker 7 Naaren Goulooze 7 Van Wi Polman 7 77. Jai De Goede 7 Winter 44, Bodo 5 Opdam Tan 5 Hoevei Noordwijk - Capelle 0-2 (0-21 der 0-1, 44. Bazen 0-2. Si Breughem Toeschouwers: 3( Noordwijk: 5. van der Niet 6 Van dei R van der Niet 5 Remde Korbee 6 Herpa Van der Laan 5 59. T Ravensbergen 6 Van Dj Pitti 6 Cornef Marken - Scheveningen 1-3 Escalona 0-1, 54. Kenepa 0 3, 85. Hasselbaink 1-3. Van Ewijk. Kloetinge - Volendam 1-1 (1 schap Knook 1-0, 46. Tuijp rechter: Roeland. Quick Boys 24 15 8 Hoek 24 14 2 Ter Leede 24 11 8 Kloetinge 24 11 7 Rijnsb. B. 24 10 7 Katwijk 24 9 9 Noordwijk 24 9 8 Lisse 24 9 5 10 Capelle 24 7 9 Excelsior M. 24 8 5 11 Schevening. 24 5 8 11 Marken 24 4 8 12 Kozakken B 24 4 6 14 Volendam 24 4 6 14 Topscorers: 1. Charité (Rijns 17 doelpunten, 2. Hasselba 16. 3. Cornelia (Noordwijk (Quick Boys) 15. 5. Roeland Van Oost (Hoek) 14. 7. De Va 8. Van Dam (Noordwijk), dam) en De Groene (Kloetingi Programma: Ter Leede - Rijr Kozakken Boys - FC Lisse, Volendam, Hoek - Noordwi gen - Kloetinge, Capelle - Marken - Katwijk. Voorzitter Jaap Kuijt van Quick Boys had er de voor beschouwing nog eens op na geslagen. Niemand rekende bij aanvang van deze voetbalcom petitie Quick Boys' tot de favo rieten. Bestuurslid Dirk van Duijn zei dat hij iedereen die in september riep dat Quick Boys kampioen zou worden, voor gek zou hebben ver klaard. In de hoofdklasse A ging het ook het seizoen 2002 - 2003 weer zoals het de laatste jaren gebruikelijk is: de kampioen is een ploeg die vooraf niet tot de favorieten werd gerekend. Sinds de kampioenschappen van Quick Boys (1991, 1992) en Katwijk (1993, 1994, 1995) is er geen ploeg meer geweest die de strijd om de titel gedurende meer dan één jaar kon bepa len. Het is in deze krant al eerder geschreven: voor de ploeg die kampioen wordt in de hoofd klasse A komt de titel steeds uit de lucht vallen. Daarmee is niet gezegd dat een kampioenschap stom toeval is. Het gaat erom de kans dat die titel 'uit de lucht komt vallen' zo groot mogelijk te maken. Dat is de afgelopen twee jaar op sportpark Nieuw Zuid ge beurd. Quick Boys sloot na het seizoen 2000-2001, waarin de ploeg degradatievoetbal moest spelen, een periode af. De club stelde jaar na jaar weer een an der elftal op, gaf veel geld uit aan 'aankopen' en het eerste elftal dreigde het Katwijkse ka rakter te verliezen. Onder leiding van het tech nisch management van Dirk van Duijn, Hans van. der Plas en Jaap van Duijn werd een lijn ingezet om Quick Boys 1 weer een Katwijks karakter te geven. Het effect werd nog eens versterkt door de aanstel ling van Gert Aandewiel en Ar jen van der Werf, een trainers- duo met Katwijke 'roots'. Het zorgde ervoor dat er veel meer rust ontstond rond het eerste elftal dat immer wordt gevolgd door een grote schare kritische fans. 'Die 'klootzak ken' in het veld zijn nu in elk geval hün 'klootzakken',' merkte columnist Jaap Visser daar twee jaar geleden over op. Het nieuwe beleid leverde de Katwijkers eerder een titel op dan ze zelf dachten. Daarbij kan niemand eraan voorbij gaan dat de terugkeer van ex-prof en voormalig Jong- Oranjespeler Hendrik van Bee- len op sportpark Nieuw Zuid enorm belangrijk is geweest. Wanneer Van Beelen al bij aanvang van de competitie op de spelerslijst had gestaan, zou Quick Boys wél bij velen bo venaan het favorietenlijstje hebben gestaan. Quick Boys en de aanhang hebben elf jaar op een titel moeten wachten en hebben die daarom uitgelaten gevierd. Maar de club moet niet tevre den zijn, er ligt een grote uit daging. Quick Boys kan de pe riode afsluiten waarin de com petitie in de hoofdklasse A elk seizoen weer een andere kam pioen kent. Op Nieuw Zuid staan de fundamenten van een elftal dat het zaterdagamateur- voetbal nog een paar jaar kan domineren. WILLEM SPIERDIJK door Maarten Dekker katwijk - Het zonnetje schijnt, de warme lucht tussen de duintoppen trilt zachtjes. In alle rust laten wande laars hun hondje uit. In het kale doelgebied van een van de voetbalvelden is een kauw op zoek naar een smake lijk hapje. Het lijkt wel zondag op Nieuw Zuid. Terwijl Quick Boys in Maassluis toewerkt naar de sei zoensclimax, is het stil in de thuishaven van de Katwij kers. Een vader laat z'n zoontje spelen op de glijbaan die tussen de trainingsvelden staat. Verder zijn er geen tekenen van menselijk leven. Maar als de deur van het clubhuis openzwaait, blijkt het sportcomplex toch niet helemaal uitgestorven. In het jeugdhonk lopen een paar kinderen rond, sommigen met blauw en wit gespoten haren. Verderop in de 'grote' kantine staart een man naar een televisiescherm, pijpje bier in de ene hand, filtersigaret in de andere. Hij was te laat vanmiddag, toen de sup portersbussen vertrokken. Daarom volgt hij de belang rijkste wedstrijd van het jaar via teletekst. Hij lijkt al over de ergste teleurstelling heen. Aan de hoek van de bar staan nog vier mannen en een vrouw. Het zijn vrijwilligers van de kantinecommissie, strategisch opgesteld bij een van de grote boxen waaruit het geluid van VLOK-radio galmt. 'Natuurlijk', antwoor den ze stuk voor stuk, liever hadden ze het in levende lijve meegemaakt. Maar de plicht riep: vanaf tien uur 's ochtends zijn ze in de weer om de kantine klaar te ma ken voor het kampioensfeest. Maar nu even niet, daar is het te spannend voor, een paar minuten voor het rust- signaal. De spanning verdwijnt om vier over vier. Tijdens het nieuwsbulletin blijkt Quick Boys op 0-2 te zijn gekomen. Maar het derde doelpunt neemt pas alle remmingen weg bij de achterblijvers. Ze slaan elkaar lachend op de schouder en nemen de felicitaties in ontvangst. Er volgt een rondje van de zaak, waarschijnlijk het goedkoopste ooit in deze kantine. En als er ook nog een vierde goal valt, tovert iemand een doos Mild Havanna's tevoor schijn. „Die sigaren zijn uitsluitend voor speciale gele genheden. De voorbije jaren rookten we er alleen eentje als we van Katwijk wonnen. Maar nu moet het ook wel kunnen." maassluis - Zijn aanwezigheid in Maassluis was niet verras send. Dirk Kuijt, volgend sei zoen aanvaller van Feyenoord had het kampioenschap van zijn Quick Boys voor geen goud wil len missen. „Daarom heb ik de wedstrijd tussen FC Utrecht en ^Vïllem n verzet naar vrijdag avond, zodat ik er vandaag bij Kon zijn", grapte hij. Kuijt speelde kortstondig in het eerste elftal van de Katwijkse club voordat hij naar FC Utrecht vertrok. „Ik heb natuurlijk nog altijd een blauwwit hart. Óp een paar oudere 'buitenlanders' na is het mijn lichting die vandaag kampioen is geworden. Tim mermans, Van Beelen, Schaap, Van der Plas, Schoneveld, Van Dam, dat waren de jongens uit mijn oude elftal. Hun droom is nu uitgekomen. Ik wil dat ook een keer meemaken. Mijn tijd bij Quick Boys komt nog." Hendrik van Bee len houdt twee Excelsior-spelers van zich af. Foto: Cees van Hoogdalem door Janet van Dijk MJLASSLUis - 4. Jan Schaap 0-1. „De bal kwam zo voor mijn voet, ik nam 'm aan en schoot 'min het doel." 71. Remco Torken, 0-2 (straf schop). „Ik was helemaal niet zenuw achtig, ik pakte gelijk de bal. Normaal kijken Brian Mussche en ik even naar elkaar, maar nu deed ik dat niet. Brian weet dat ik de eerste neem als ik me ze ker voel. Ik was er honderd pro cent van overtuigd dat ik 'm zou gaan maken." 80. Brian Mussche 0-3. „Ik krijg de bal op het midden veld van Raymond Flaton. Ik loop twee meter, zie de keeper staan en denk: ik schiet. Ik raak te 'm perfect, ik denk dat het vanaf 35 meter was." 90. Mathijs van der Plas 0-4. „Maarten Bak nam een vrije trap. Ik zei tegen Jan Schaap: ga mee. Hij zei: Nee, ik kan niet meer. Toen dacht ik: ik ga ge woon mee, en toen maakte ik 'm." En toen was Quick Boys kampi oen van de hoofdklasse A Het klinkt eenvoudig, maar dat was het niet, bij Excelsior Maas sluis, dat niets meer te winnen of te verliezen had. De voor de gelegenheid in het wit gestoken thuisclub zette de Katwijkers in de kampioenswedstrijd vooral in de eerste helft zwaar onder druk. Pas na de 0-2 was de race gelopen, hoewel trainer Arjen van der Werf bij 0-3 zijn feest- sigaar pas op durfde te steken. De angst om het niet te redden was de afgelopen weken de grootste concurrent geweest van Quick Boys, zei de trainer na af loop, toen een blauwwitte me nigte stond te hossen op het veld. En ook zaterdag stonden veel Katwijkers stijf van de zenu wen. „Een zak aardappelen valt van je af", zei Van der Werf. Van der Werf en Gert Aandewiel kozen dit seizoen steeds voor een vaste basiself. Juist in de eerste wedstrijd dat de koploper de titel kon pakken, ontbraken drie vaste krachten vanwege schorsingen: Eef Schoneveld, Arie van Rijn en Derek van der Plas. Voor hen speelden Richard Hoek en Arie Guijt in de defen sie en Jan Schaap op het mid denveld. Uitgerekend Schaap, die een paar weken geleden als enige twee keer scoorde in de erbarmelijke wedstrijd tegen Scheveningen, maakte na vier minuten de openingsgoal. Het was weer een belangrijk doel punt, want de nerveuze Katwij kers moesten het initiatief laten aan de frank en vrij aanvallende en vroeg storende thuisploeg. Vooral door stunteligheidjes achterin leidde dat in de eerste helft tot een paar spannende momenten voor het Katwijkse doel, al kreeg Quick Boys de beste kans. Na een fout in de defensie van Excelsior Maassluis kon Torken zeven minuten voor rust vrij aanleggen maar de bal ging recht op keeper Rob Grauwmeijer af. In de tweede helft was Excelsior minder goed op dreef en kon Quick Boys wat meer tegen stand bieden. De Katwijkers kwamen beter in hun spel, wat leidde tot meer aanvallen, maar sprankelend werd het niet. Het Maassluisse verzet brak toen Torken een penalty (via de lat) had benut. De strafschop werd in de 70ste minuut aan de Katwijkers toegekencf nadat Maarten Bak - zaterdag met Raymond Flaton de beste speler van Quick Boys - in het straf schopgebied was 'gehaakt' door Richard Rasens. Torken ging op de schouders en de Katwijkse aanhang was een kleine tien minuten later hele maal niet meer te houden toen Brian Mussche met een prachtig afstandsschot de 0-3 maakte. In blauwwitte pakken geklede fans liepen de polonaise, Mussche speelde verder met een blauwe pruik in zijn broek, Torken en Hendrik van Beelen kregen een publiekswissel en het kon alle maal niet op want invaller Ma thijs van der Plas scoorde uit zijn enige balcontact in de wed strijd het vierde doelpunt. De invaller trok zijn shirt uit en vloog terug in de richting van de bank, waar hij zijn rug keerde naar de geschorste Derek van der Plas. 'Derek bedankt', stond er achterop het T-shirt van de doelpuntenmaker, die zonder de schorsing van zijn ploegma ten waarschijnlijk geen enkele speelminuut had gekregen. „Ik ben heel blij", zei Van der Werf. „Voor iedereen in Katwijk. Dit vind ik het mooiste, dat dit feest van ons allemaal is." „Ie dereen heeft zijn waarde, je wordt nooit met elf man kampi oen", zei doelpuntenmaker Schaap. „We gaan Europa in", zong de aanhang. Quick Boys: Tuinenburg; Van Dam. Hoek, Flaton, Guijt; Timmermans (75. Bekx), Mussche, Schaap; Torken (85. Beltman), Van Beelen (90. Van der Plas) Bak. Dirk Kuijt in de rol van fotograaf tijdens de rondrit van Quick Boys door Katwijk. Foto: Cees van Hoogdalem

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 20