Vacatures iro Filiaalcoach m/v document Consulent maatschappelijke voorzieningen (m/v) Alkemade K A T W IJ K 5 werker Wo. dacht ie van een baan waarin Verkoeververpleegkundige m/v ZATERDAG 12 APRIL 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Om de kwaliteit van onze dienstverlening aan de burgers te waarborgen zijn wij op zoek naar een enthousiaste voor 36 uur per week gemeente De functie: Deze functie is ondergebracht bij de sectie maatschappelijke voorzieningen van de afdeling Samenleving. De sectie bestaat uit een enthousiast team van 13 medewerk(st)ers. In deze functie zijn de werkzaamheden gericht op het afhandelen van aanvragen in het kader van de aan de gemeente opgedragen bijstandregelingen en gemeentelijke sociale en minimaregelingen. Verder verricht u heronderzoeken, werk zaamheden op het terrein van werkloos heidsbestrijding en arbeidsmarkttoeleiding. Ook sociale activering behoort tot uw taken. Wie zoeken wij: U heeft ten minste 4 jaar ervaring in genoemde werkzaamheden bij de gemeente en een op de functie gerichte opleiding vol tooid, eventueel aangevuld met cursussen gericht op toetsing en juridische kwaliteits zorg. Ervaring met het automatiserings pakket VTS is een pre. Vanzelfsprekend wordt van u verwacht dat u zowel zelfstandig als in teamver band kunt werken en beschikt over goede contactuele eigenschappen en een uit stekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Initiatief, zelf standigheid, durf, respect, samenwerking en enthousiasme zijn u op het lijf geschreven, naast een flexibele werkhouding een resultaatgerichte en praktische instelling. Tegenprestatie! Tegenover onze verwachtingen staat een interessant arbeidsvoorwaardenpakket, met onder andere een 36-urige werkweek, de mogelijkheid tot kopen en verkopen van vakantieverlof, div. vormen van betaald verlof, studiefaciliteiten, vergoeding voor woon-werkverkeer, pc-privé- en fietsregeling, tegemoetkoming in kosten voor kinder opvang, enzovoort. Het salaris dat wij bieden is afhankelijk van opleiding en ervaring. Ambitie?! Uw sollicitatie met CV kunt u tot uiterlijk 14 dagen na publicatie richten aan het College van burgemeester en wethouders, Postbus 1,2370 AA Roelofarendsveen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J.J.H.M. Smulders (Jacqueline), hoofd van de afdeling Samenleving, tel. (071) 332 72 52 en/of de heer P. van den Berg (Peter), senior medewerker sociale dienstverlening, tel. (071) 332 72 54. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kaag Nltuwe Wetering Oud Ade Oude Wetering Roelofarendsveen Rijpweterlng De Randstad-gemeente Alkemade bestaat uit Kaag, Nieuwe Wetering, Oud Ade, Oude Wetering, Roelofarendsveen en Rijpwetering. Alkemade is een bedrijvige gemeente met veel tuinderijen, bedrijventerreinen en recreatiemogelijkheden tussen de Kagerplassen en het Braassemermeer. Als organisatie zien we onszelf als een afspiegeling van onze bewoners: ook de organisatie kenmerkt zich door bedrijvigheid. Het belang van de burger staat centraal, de kwaliteit van onze dienstverlening verdient dan ook volop onze aandacht. www.gemeentealkemade.nl Katwijk is zee en strand, visserij en kerken en in Nederland lopen we allemaal op klompen. Zo zie je maar hoe beeldvorming de werkelijkheid kan vertekenen. Maar we timmeren vandaag de dag stevig aan de weg. De Gemeenten Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg zullen uiterlijk op 7 januari 2006 tot een nieuwe gemeente fuseren. Ontdek een eigentijdse gemeente met een herkenbare historie en een sterke regiofunctie. Benut het gezonde spanningsveld tussen traditie en vernieuwing. Medewerker Documentaire Informatie Voorziening vacaturenummer 14C/03/LD, 36 uur per week. Je verricht alle werkzaamheden i.v.m. registratie en voortgang van brieven en docu menten, dossiervorming en archivering. Je wilt je bekwamen in digi taal documentenbeheer en je levert een bijdrage aan de ontwikkeling van procedures en beleid. Je functioneert op MBO-niveau, bent in het bezit van SOD 1 en/of hebt (liefst gemeentelijke) ervaring met infor matievoorziening De Nederlandse taal beheers je uitstekend. Je salaris bedraagt maximaal 2.424,- bruto per maand. Bij gebleken geschiktheid is plaatsing in de uitloopschaal mogelijk. Meer weten Voor informatie bel je met Hans Kroon, hoofd van het bureau Informatievoorziening Automatisering, telefoon 071 - 406 24 60. Kijk voor uitgebreide informatie op www.katwijk.nl/vacatures. Stuur je sollicitatie voor 28 april a.s. naar de Gemeente Katwijk, afdeling CPOI, Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer of mail naar. vacatures@katwijk.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE daar ga je mee in zee! je dagelijks met 't heerlijkste ijs, de smakelijkste cadeaus en de lekkerste koekjes te maken krijgt? Een baan waarin jouw leidinggevende capaciteiten, je commerciële gevoel en je creativiteit volledig tot hun recht komen? Bij Jamin, dé speciaalzaak voor lekkernijen en cadeaus, hebben we zo'n baan voor je. In de regio Leiden zijn wij namelijk op zoek naar een Met momenteel al zo'n 140 winkels is Jamin volop in beweging Het overgrote deel van de winkels is inmiddels een franchisevestiging; een aantal winkels blijft als een soort proeftuin fungeren Als filiaalcoach ben je allereerst verantwoordelijk voor het behalen van de afgesproken doelstellingen van jouw 'proeftuin', de lekkerste en leukste winkel in zijn soort. Vanzelfsprekend run je die samen met een enthousiast team van medewerkers. Jij maakt daarbij onder meer de planningen, coacht de mede werkers, verzorgt de administratie en verzamelt klanteninformatie. In overleg met de Manager Filialen zet je de lijnen uit; je krijgt hier volop ruimte voor veelbelovende experimenten. Heb je MBO-niveau en bij voorkeur leidinggevende ervaring in de detailhandel? Ben je commercieel ingesteld, trendgevoelig en kun je mensen enthousiasmeren? Heb je oog voor details en houd je tegelijk de grote lijnen in de gaten? Dan is deze baan met goed salaris én bonus systeem |e op het lijf geschreven. Geïnteresseerd? Neem dan voor meer informatie contad op met Pim Dirckx, Manager Filialen en Experimenten, telefoon 0162 - 474111. Of solliciteer meteen: stuur je schriftelijke reactie binnen 2 weken naar Jamin Winkelbedrijf B.V., t.a.v. Pim Dirckx, Postbus 148, 4900 AC Oosterhout. Acquisitie naar aonleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld EEQ FACTORY Ons bedrijf is gespecialiseerd in kleinere oplage druk- en printwerk, in kleur en zwart/wit. Wij maken handelsdrukwerk in 1. 2 en A kleuren. Het machine park is up to date. Het bedrijfs leven van Leiden e.o. is ons werkgebied. Ter ondersteuning van onze verkoopactiviteiten zijn wij op zoek naar RESULTAAT GERICHTE VERKOPERS M/V Mannen of vrouwen die het verkoopvak kennen of in de praktijk hun talenten willen omzetten in verkoop vakmanschap. Je bent zelf actief in het zoeken en benaderen van nieuwe klanten, maar onderhoud ook contact met de bestaande relaties. Je denkt mee in het ontwikkelen van verkoop-bevorderende acties. Je bent voortdurend aanspreekpunt voor je klant en op zoek naar nieuwe relaties. Jij bent het gezicht van de zaak. Je bent in het bezit van een rijbewijs, bent representatief en ca. 20-24 jaar jong. Inzet en doorzettingsvermogen zijn jouw kenmerken. Het werkgebied en de verkoopkansen zijn ruim. Je bent verantwoordelijk voor je eigen verkoopresultaten. Wij geven je een degelijke training en ondersteuning zodat je resultaten kunt behalen. Je salaris en extra emolumenten staan in verhouding met je taken. Je kansen om meer te verdienen zijn ruim aanwezig. Ben jij de persoon die wij zoeken, neem dan contact op met Christel Driessen. I Rooseveltstraat 12 2321 BM Leiden Tel.: 071 - 573 09 09 I «ww.documentfactory.nl the@document-factory.nl De Stichting Ambulante Fiom is een landelijke, innovatieve hulpverleningsorganisatie gericht op de aandachtsgebieden zwangerschap en ongewenste kinderloosheid, afstand, adoptie en zoekacties, seksueel geweld en huiselijk geweld. De Fiom heeft een landelijk bureau in 's-Hertogenbosch en negen regionale bureaus verspreid over drie districten: Noord-Oost. Zuid-Oost en West. District West bevindt zich op dit moment in de eindfase van een reorganisatie. In district West, voor het districtsbureau in Leiden, zoekt de Fiom een: BUREAUSECRETARESSE (m/v) voor 32 uren per week De belangrijkste taken: tekstverwerking van alle voorkomende brieven, verslagen en brochures behandeling van in- en uitgaande post geautomatiseerde cliëntregistratie bedienen van telefoon en het geven van algemene informatie over de orgat ondersteunende werkzaamheden ten behoeve van de leidinggevende en d medewerkers overige secretariële/administratieve werkzaamheden Functie-eisen: secretariële/administratieve opleiding op MBO-niveau ruime ervaring als secretarieel/administratief medewerker ervaring met Word en Excel dienstverlenende en klantgerichte instelling grote mate van zelfstandigheid en improvisatievermogen een goede beheersing van de Nederlandse taal zowel mondeling als schrift Wij bieden: een arbeidsovereenkomst voor de periode van 1 jaar, daarna bestaat de ka een vaste aanstelling een salaris van maximaal 2.210,91 bruto per maand bij een volledig diem band 36 uren) en de CAO Welzijn is van toepassing Informatie over de functie is te verkrijgen bij het bureausecretariaat op maand dinsdag en woensdag van 9.30 tot 12.00 uur. Telefoon: 071-5226199. Sollicitatiebrieven, voorzien van CV, kunnen worden gestuurd naar: Fiom-bun Leiden, t.a.v. de sollicitatiecommissie, Haven 32, 2312 MJ te Leiden. De sluitingsdatum is 22 april 2003. www.fiom Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voejen in ons ziekenhuis. Diaconessen Leid Wij zijn op zoek naar een: Functie voor minimaal 24 uur per week. Vacaturenummer 310. Wij zoeken: Een enthousiaste verpleegkundige niveau 4 of HBO-V, die stevig in zijn schoenen staat. Naast het feit dat je positief bent ingesteld, ontwikkelingsge creatief en stressbestendig bent, ben je in staat collega's te enthousiasmeren stimuleren. Wij bieden: Een zelfstandige functie op de verkoeverkamer. Dit is een goed geoutill# afdeling met 8 bedden en een diversiteit aan patiënten. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen. Het salai ingedeeld in functiegroep 45 en bedraagt maximaal 2.507,- bruto per mi op basis, van een 36-urige werkweek (salarispeil 1 januari 2003). Daan hebben we aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen Margret Beliën, etagehoofd, telefoonnummer 071 - 5178178, pieper 2110 Sollicitatie: Je schriftelijke sollicitatie kan je binnen 14 dagen, onder vermelding val vacaturenummer, richten aan de afdeling P&O, t.a.v. mevrouw H. Pol P&O-adviseur, Postbus 9650, 2300 RD Leiden of via e-mail personeel@diac-leiden.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.diaconessenhuis.nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 26