Vacatures HUISMAN GROEP pi/etlanden BOUW MILIEU BOUW CIVIEL BOUW Coördinator/beleidsmedewerker Woondiensten Restaurantchef (m/v) sfiiattcass implants BROMFIETSMONTEUR M/V EEN MAGAZIJNMEDEWERKER/ VERKOOPMEDEWERKER BROMFIETSENAFDELING M/V Afdelingshoofd m/v ZATERDAG 12 APRIL 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 TRIVOOR Trivoor is gespecialiseerd in detachering en werving ft selectie van technici op mts-, hts- en tu- niveau. Voor een aannemer in de regio van Hoofddorp zoeken wij een ervaren Werkvoorbereider. Het betreft een functie waar in samenwerking met je collega's middelgrote tot grote bouwpro jecten worden gerealiseerd. |e bent verantwoordelijk voor een gedegen voorbereiding op het gebied van planning, bouwme- thodieken, materiaal, personeel en inkoop. Er worden binnen het bedrijf voldoende mogelijkheden geboden om door te groei en richting projectcoördinator of projectleider bel, schrijf of mail stationsplein 13-15 3818 LE Amersfoort T: 033 465 40 41 I www.trivoor.nl E: info@trivoor.nl Lid va TRIVOOR Trivoor is gespecialiseerd in detachering en werving selectie van technici op mts-. Voor een snelgroeiend ingenieursbureau, gespecialiseerd bin nen milieu en techniek zijn wij voor de regio Den Haag op zoek naar een Adviseur bodemonderzoek sanering. In een enthousiast team begeleid je (complexe) milieukundige bodem onderzoeken en -saneringen, onderhoud je contact met opdrachtgevers en overheidsinstanties en ben je verantwoorde lijk voor kosten- en kwaliteitsbewaking van eigen projecten. Voor deze functie is een milieukundige opleiding noodzakelijk. bel, schrijf of mail stationsplein 13-15 3818 LE Amersfoort T033 465 40 41 1 www.trivoor.nl E: info@trivoor.nl xv|ï.9- TRIVOOR Trivoor is gespecialiseerd in detachering en werving ft selectie van technici op mts-, hts- en Tu- niveau. Voor een Architectenbureau in de omgeving van Utrecht zoe ken wij een Arkey tekenaar met enige jaren tekenervaring. Het betreft een functie binnen een bureau wat zich naast nieuw bouwprojecten ook bezighoud met stadsvernieuwing. Als Arkey Tekenaar ben je in teamverband verantwoordelijk voor projecten van VO tot en met de bestek-, werk-, en detailteke ningen. Binnen het bureau worden mogelijkheden geboden door te groeien naar projectleider. bel, schrijf of mail stationsplein 13-15 3818 le Amersfoort T: 033 465 40 41 Udvan I www.trivoor.nl vr,^\ E: info@trlvoor.nl v' TRIVOOR Trivoor is gespecialiseerd in detachering en werving ft selectie van technici op mis-, hts- en tu- niveau. Voor een ambitieuze gemeente in de regio Amsterdam zoeken wij een Technisch medewerker civiele techniek. Je vervult een cruciale rol ten behoeve van herinrichting- en rioleringprojec ten. Je stelt o.a. bestekken op en het programma van eisen naar aanleiding van het rioolplan. Daarnaast heb je een sturende rol naar de CAD-medewerkers. Het betreft een verantwoordelijke en veelzijdige functie waarvoor een hts-op'eiding en ervaring in de voorbereiding noodzakelijk is. bel, schrijf of mail stationsplein 13-15 3818 le Amersfoort T: 033 465 40 41 Lid va. Iwww.trivoor.nl wi^'i E: lnfo@trivoor.nl TRIVOOR Trivoor is gespecialiseerd in ft en werving ft selectie va hts- en tu- niveau. Voor een aannemer in de regio Leiden zijn we op zoel Aankomend Projectleider ten behoeve van verbouw-, houdsprojecten en schadeherstel.ln de functie v; Projectleider ben je verantwoordelijk voor het opnen het werk. het maken van een calculatie, doen van de ding en aansturen van de uitvoering alsmede het ond< van contacten met de klant en de verzekeringsmaatst schades. Ideale functie voor iemand met praktische ei bel, schrijf of mail stationsplein 13-15 3818 le Amersfoort T: 033 465 40 41 I www.trivoor.nl E: info@trivoor.nl Hotel Het Haagsche Schouw is een 4-sterrenhotel met 79 kamers, een la carte restaurant met 130 stoelen en een viertal zalen voor recepties, diners, buffetten etc. Ons restaurant, de zalen en de hotelkamers zijn al voorzien van een nieuwe look. Nu zoeken we nog een nieuw fris gezicht ter aanvulling van ons leidinggevend team. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die: een horeca opleiding heeft op MBO niveau de Nederlandse taal uitstekend beheerst minimaal twee jaar werkervaring heeft in een leidinggevende tunctie in een soortgelijk restaurant zich kan vinden in de woorden collegialiteit en flexibiliteit Wij zullen bieden: Salaris conform horeca CAO Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals spaarloon, PC-privé, sportabonnement, deelname in voordelig verzekeringspakket etc. 38-urige werkweek Wisselend rooster per vier weken U kunt uw sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae voor 25 april 2003 sturen naar: Hotel Het Haagsche Schouw Haagse Schouwweg 14 2332 KG Leiden t.a.v. Mw. Y. van der Dussen WTU Ulla Popken is een dochteronderneming van een snel groeiend Duits filiaalbedrijf met 43 winkels in de Benelux en een postorderbedrijf in Nederland De Ulla Popken collectie biedt kleding voor elk type vrouw, voor iedere gele genheid. van vrijetijds. sport- en feestkleding, tot lingerie en nachtkleding Jonge mode. die aangenaam te dragen is en speciaal gericht is op de grote maten Bij Ulla Popken staat de klant centraal en mag zij het uiterste van ons verlangen. Voor ons filiaal te Leiden zijn wij op zoek naar: FILIAALLEIDSTER (Fulltime) Uw profiel: goede communicatieve en leidinggevende eigenschappen ervaring in de modebranche min. MBO niveau commercieel en cijfermatig inzicht Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief c.v. naar: Ulla Popken c.v. T.a.v. mevrouw A. Loog, Noordeinde 44, 2514 GJ DEN HAAG. Voor meer informatie tel.nr.:06-50673171 CAM Implants B.V., gevestigd in het Bioscience Park in Leiden, ontwikkelt en produceert producten die hun toepassing vinden in het menselijk lichaam en geëxporteerd worden naar vele landen. Ondanks, of misschien wel dankzij, onze kleinschaligheid houden afnemers en concurrenten terdege rekening met CAM Implants. Doordat elke van de 35 medewerkers een grote en zichtbare bijdrage levert aan het bedrijfsresultaat, is de betrokkenheid bij het bedrijf groot. Na een Management Buy-Out werd CAM Implants een jaar geleden een zelfstandig bedrijf dat zeer gezond is, sterk groeit en haar ambities waarmaakt. Wij zijn op zoek naar een: Hoofd Financiële Administratie (eventueel parttime) Functieomschrijving: Verzorgen van de volledige financiële administratie, dus grootboek-, debiteuren- en crediteurenadministratie, daarbij geholpen door een assistent. Zorgdragen voortijdige en accurate periodieke management-rapportages en analyses. Zorgdragen voor een efficiënte liquiditeitsplanning en uitvoering alsmede het bepalen en realiseren van werkkapitaaldoelstellingen. Het voorbereiden en aanleveren van de concept-jaarrekeningen aan de accountants. Het opstellen van de jaarlijkse begrotingen alsmede de controle op de maandelijkse voortgang. De functie-eisen zijn: Opleiding HEAO-BE/ SPD. Leidinggevende ervaring. Minimaal 5 jaar financiële comptabele ervaring als eindverantwoordelijke voor een volledige financiële administratie. Uitstekende communicatieve vaardigheden. Vloeiend Engels in woord en geschrift, Duits en Frans is een pré. Wat kunt u verwachten: Naast goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden biedt deze functie de unieke mogelijkheid uw eigen "imperium" te bestieren. Een herintreder of senior vindt bij ons misschien wel dé voedingsbodem voor zijn/haar financiële wijsheid. Uw schriftelijke reactie met bijgaand c.v. kunt u (het liefst) per e-mail sturen naar: Sollicitaties@camimplants.nl of per post naar: Cam Implants bv, Zernikedreef 6, 2333 CL, Leiden, ter attentie van dhr. G.A. Kok, Algemeen Directeur, met wie u tevens contact kunt opnemen (071-5240624). Bekijkt u onze website: www.camimplants.nl Voor onze afdeling bromfietsen in Leiden zoeken wij een: Voor 38 uur per week U heeft ervaring in het vak en dient in bezit te zijn van enkele vakdiploma's. Leeftijd vanaf 21 jaar. Voor ons onderdelenmagazijn zoeken wij een duizendpoot met technisch inzicht. Daarnaast adviseert u bij de verkoop van bromfietsen. U heeft enige ervaring met computers. Leeftijd vanaf 25 jaar. U kunt uw schriftelijke sollicitatie sturen naar: Huisman Groep T.a.v. de heer E. Meppelink Postbus 330 2300 AH Leiden Voor informatie over bovengenoemde functies kunt u contact opnemen met de heer E. Meppelink, telefoonnummer: 071-523.23.00. E-mail adres: huisman.holding@wxs.nl STICHTING PATHOLOGISCH ANATOMISCH LABORATORIUM KENNEMERLAND (OPGERICHT MEDIO 1991) Het laboratorium van SPALK is gehuisvest in locatie DEO van het Kennemer Gasthuis aan de Velserstraat 19 te Haarlem en betreft een modern geoutilleerd laboratorium. SPALK verzorgt samen met de maatschap pathologen, bestaande uit 4 pathologen, de PA-onderzoeken voor zowel het Kennemer Gasthuis te Haarlem als voor het Rode Kruisziekenhuis te Beverwijk. Daarnaast verzorgt zij een deel van de bevolkingsonderzoeken baarmoederhalskanker in de regio Kennemerland. Voor de afdeling histologie zoeken wij een ALGEMEEN LABORATORIUMMEDEWERKER (FULLTIME) Het betreft een nieuwe functie waarvan de werkzaamheden grotendeels binnen het team 'uitsnij-unit' zullen worden uitgevoerd. De totale afdeling histologie bestaat uit circa 10 fte's. Functie-inhoud: -ontvangst, registratie in geautomatiseerd systeem en verwerking van patiëntenmateriaal - het assisteren van de patholoog tijdens het uitsnijden - het zorg dragen voor afvoer van chemicaliën en afval - het op peil houden van de voorraad chemicaliën - het onderhouden en schoonhouden van de apparatuur - het mede beheren van het zogenoemde nat archief - diverse voorkomende werkzaamheden Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid door te groeien tot basis-analist (via het volgen van een interne opleiding). Functie-eisen: - nauwkeurig - servicegerichte instelling - grote mate van flexibiliteit - kalme persoonlijkheid - gevoel voor automatisering - betrokkenheid met de gezondheidszorg - mavo/vmbo Salariëring: Salaris is conform de CAO Ziekenhuizen, FWG schaal 25/30, met een maxi mumsalaris bij een fulltime dienstverband van 1.962,-- resp 2.068,- bruto per maand Definitieve inschaling conform FWG 3.0 zal na 1 jaar plaatsvinden. Inlichtingen: Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Wilkes, hoofdanalist, telefoonnummer (023) 552 52 52 en vragen-naar pieper 811 4112 Solliciteren: U kunt uw reactie sturen naar mevrouw drs. J.L. Oldenhof-de Nies, manager SPALK p/a Kennemer Gasthuis, locatie Deo, Velsterstraat 19, 2023 EA Haarlem e-mail: Oldenhof@kg.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. woningbouwvereniging De Brittenburg De Brittenburg in Katwijk is een actieve en ondernemende woningcorporatie. Door het verbeteren woonkwaliteit en een marktconform dienstenpakket willen wij onze doelstellingen realiseren. Hieraan 32 medewerkers op gemotiveerde wijze mee. Zij spelen met veel enthousiasme in op de behoefte klant en nieuwe ontwikkelingen in de volkshuisvesting. Bij De Brittenburg komt de klant van rechts! W aan de start van de uitvoering van ons Strategisch Voorraadbeheerplan, hetgeen betekent dat de k( tien jaar een groot deel van ons woningbezit in meer of mindere mate wordt geherstructureerd. Ook gebied van Wonen, Zorg en Welzijn liggen er de nodige uitdagingen. Ter versterking van ons team zij zoek naar een zakelijk - enthousiast - innovatief In de afgelopen drie jaar is ons woningbezit met 20% toegenomen. Als gevolg daarvan is dit een fulltime functie bij een zelfstandige, innovatieve corporatie waar de klanten en de medewerkers voorq U bent eindverantwoordelijk voor: het up-to-date houden van beheerplannen, zoals het Strategisch Voorraadbeheerplan; de dagelijkse processen op de afdeling Woondiensten. Uw werkzaamheden bestaan uit het: voorbereiden, actualiseren en uitvoeren van beleid o.a. klanttevredenheid, kwaliteitsbeleid, ov huurdersparticipatie, verhuur en mutaties, voorlichting, wonen en zorg en productinnovatie; samenstellen en interpreteren van rapportages ten behoeve van het management; participeren in projecten, zoals herstructurerings- en groot-onderhoudsprojecten; waarnemen van de manager Woondiensten bij diens afwezigheid. U: bent enthousiast, zit vol goede ideeën en heeft een diploma op Hbo-niveau; bent contactueel en communicatief zeer vaardig; heeft aantoonbare ervaring in bovengenoemde werkzaamheden. Wij: bieden u een zelfstandige, afwisselende functie binnen een enthousiast team. De primaire en se< arbeidsvoorwaarden, waaronder een PC-privé project en fietsenplan, zijn uitstekend en conform Woondiensten. Het salaris voor een ervaren medewerker ligt tussen 2.483,45 en 3.108,20 b maand (schaal 10), op termijn is uitloop mogelijk naar 3.403,39 bruto per maand (schaal 11). Reactie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 19 april 2003 richten aan de heer C.J. Kouwenberg, manage diensten van Woningbouwvereniging De Brittenburg, Postbus 30612220 CB Katwijk. Voor nadere informatie kunt u hem bellen: (071) 409 30 00, e-mail: c.kouwenberg@debrittenburg.nl. Uw reactie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Een assessment maakt onderdeel uit van de so procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ICHTING ZORGCENTRA! Stichting Zorgcentra Vlieti t.a.v. dienst Aaltje Noordewierl 2324 KS Stichting Zorgcentra Vlletlanden bestaat uit drie instellingen voor zorgverlening in Leiden en omgeving, namelijk Verpleeghuis en reactiveringscentrum Zuydtwijck, VI en Zorgcentrum 't Hofflants Huys en Verzorgingshuis Foreschate. Zorgcentra Vlieti biedt verzorging, verpleging en behandeling aan somatische en psychogeriatrische ners. patiënten en ouderen. De totale capaciteit van Zorgcentra Vlietlanden bedra circa 350 intramurale bewonersplaatsen, zo'n twintig dagbehandelingplaatsen en flink aantal aanleunwoningen. Binnen Zorgcentra Vlietlanden werken ruim 570 m( 't Hofflants Huys staat aan het begin van een groot veranderingsproces. Wij werken aan een nieuwe toekomst. Om aan deze toekomst invulling te geven zoeken wij enthousiaste medewerkers die hieraan mee willen werken, mee kunnen denken en initiatief tonen om met voorstellen tot wijzigingen te komen. Ben jij zo iemand dan wil len wij jou graag welkom heten! Voor onze Verzorgingsafdeling zijn wij op korte termijn op zoek naar een: (32 uur per week, 88,89%) Vacaturenummer 2003.6 Als Afdelingshoofd ben je verantwoordelijk voor het waarborgen van de continuïteit en kwaliteit van de zorgverlening. Je geeft leiding aan een team met in totaal ongeveer 45 medewerkers (26 fte), waarbij je wordt ondersteund door onze vier etageoudsten. Naast de inhoudelijke kant van het werk ben je ook verantwoordelijk voor de beleidsmatige kant Je houdt je bezig met de ontwikkeling en uitvoering van het afdelingsbeleid. Naast het afdelingsbeleid heb je ook een aandeel in het ontwikkelen van het beleid van de organisatie in zijn geheel. De komende jaren gaat het werkaanbod voor de verzorgingsafdeling veranderen. Van intramuraal werken gaan we steeds meer rich ting extramuraal; hoe dit gestalte gaat krijgen is mede jouw verantwoordelijkheid. Je bent dan ook iemand die ervaring heeft met veranderingsmanagement een innovator. Je bent gesprekspartner voor functio narissen van andere diensten waaronder maatschap pelijk werk, kwaliteitsfunctionaris, personeelsconsu lent, etc. en je neemt deel aan diverse overlegvormen. Wij vragen: - Een stevige persoon met ervaring op het gebied v veranderingsmanagement. - Een enthousiaste en stimulerende leidinggevende - Ervaring in een leidinggevende functie. - Ervaring in de ouderenzorg. - Diploma Ziekenverzorging, Verpleegkunde A/B/Z, t HBO-V of een gelijkwaardige opleiding, aangevul l met een managementopleiding. Wij bieden: - Salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en vindt plaats op basis van de FWG functiegroep 501 van de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen (minimaal 2.106,-/ maximaal 2.826,- op basis van een 36-urige werkweek). - Een dynamische werkomgeving met veel ruimte voor eigen initiatief. - De mogelijkheid tot scholing. I Meer informatie Wanneer je meer wilt weten over deze functie ku I contact opnemen met Lidy Bezemer, Locatiemana van 't Hofflants Huys. Zij is alle werkdagen, behalve donderdag, bereikbaar via 071 - 579 81 01. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 20 en 21. Belangstelling? Stuur dan voor 25 april a.s., o.v.v. het vacaturenummer een sollicitatie brief naar de dienst PO&O van Stichting Zorgcentra Vlietlanden, A. Noordewierlaan 50, 2324 KS te Leiden. Je kunt hier tevens telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen. Bel dan 071 - 579 82 48. Je kunt natuurlijk ook reageren per e-mail, via solliciteren@zorgcentravlietlanden.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 24