Vacatures bauak Fiscaal juris ssistent-accountant ASSISTENT-BEHEERDER (M/V) R.K. Zorgcentrum ROOMBURQH TEAMVERPLEEGKUNDIGE ACTIVITEITENBEGELEIDER VERZORGENDE Medewerker Verzekeringen en Hypotheken mn met Rijnland ben je uit en thuis. praktijkassistente BEVEILIGINGSGROEP Jou!!!!!!!!! en PARTNERS ZATERDAG 12 APRIL 2003 voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Administratiekantoor Crematoria BV voert het beheer uit over de crematoria te Uden. Leiden, Capelle a/d IJssel, Spijkenisse en Rosmalen. Door interne reorganisatie is beschikbaar een vacature bij crematorium Rhijnhof in Leiden als: Als assistent-beheerder geeft u meewerkend leiding aan een team van circa 15 personen. Gezamenlijk wordt zorggedragen voor alle voorkomende werkzaam heden op dienstverlenend, huishoudelijk en op technisch gebied onder eindver antwoordelijkheid van de beheerder. Onze gedachten gaan uit naar een representatieve kandidaat met een goed inlevingsvermogen. Een man of een vrouw die op stimulerende wijze leiding kan geven aan een professionele organisatie waarbij dienstverlening het belangrijkste is. Iemand met een goed gevoel voor persoonlijke verhoudingen en die goed in kan spelen op de wensen van nabestaanden. Indien u belangstelling heeft kunt u uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae, binnen 14 dagen, richten aan: Administratiekantoor Crematoria BV mevrouw C. H. M. A. van de Sande-van Hal Postbus 71 5680 AB Best erematoriabest@xs4all.nl Q Hof van Roomburgh 46 2314 ZC Leiden Tel. 071 5892200 Fax 071 5410173 Roomburgh is een prachtig aan het Rijn-Schiekanaal gelegen RK. zorgcentrum. waar 113 ouderen volgens de modernste inzichten worden verzorgd. Extra faciliteiten: - restaurant en maaltijdvoorziening thuis - tijdelijke öpnamen/herstelplaatsen - psycho-geriatrische dagverzorging - psycho-geriatrische groepsverzorging/combizorg. - verzorgingshuiszorg thuis - 36 aanleunwoningen met servicepakket - medisch centrum met o.a huisarts, fysiotherapie, psychotherapie en tandarts - apotheek In verband met het aanvaarden van een andere functie binnen onze instelling door de huidige functionaris zoeken wij een voor ca 20 uur per week De functie bestaat o.a. uit: het mede leidinggeven in het dagteam verpleegkundigen aan de dagdienst en het leiding geven aan het team van de weekendploeg: het instrueren van het verzorgend en verplegend personeel en de controle op de juiste uitvoering: het verrichten van alle voorkomende verpleegkundige handelingen: meewerken met het team inzake de verzorging van onze bewoners. De verpleegkundige die wij zoeken: is in het bezit van het diploma HBO-V/verpleegkundige A; is in staat zowel in teamverband als geheel zelfstandig te werken: toont een grote mate van betrokkenheid en inzet. Voorts zoeken wij voor een nieuw op te starten p.g. dagverzorging een 4 voor 36 uur per week De functie bestaat o.a. uit: het organiseren van activiteiten voor psycho-geriatrische bewoners/cliënten in I de groeps- en/of dag verzorging; De activiteitenbegeleider die wij zoeken: A - is in het bezit van het diploma MDGO-AB of SPW-AB; I - is in staat zowel in teamverband als geheel zelfstandig te werken: j - toont een grote mate van betrokkenheid en inzet. Tenslotte zoeken wij in verband met uitbreiding van onze activiteiten een De functie bestaat o.a. uit: Het leveren van lichamelijke hulp. sociale begeleiding en verzorging/verple ging aan bewoners/cliënten op basis van zorgplannen en werkschema's, zowel binnen Roomburgh als bij mensen thuis. De verzorgende die wij zoeken: is in het bezit van het diploma verzorgende niveau 3 of gelijkwaardig: is in staat zowel in teamverband te werken als geheel zelfstandig; toont een grote mate van betrokkenheid en inzet. Voor deze functies bieden wij: een gezellige werksfeer; regelmatig werkoverleg; salaris volgens CAO-verpleeg- en verzorgingshuizen; secundaire arbeidsvoorwaarden, spaarloonregeling Informatie over de functies kunt u telefonisch of schriftelijk inwinnen bij de adjunct-directeur, mevrouw W.M. Oosterhof-Weststeijn (tel. 071-5892200). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de algemeen directeur, de heer R. H. A. Stuurman. MAKELAARSKANTOOR Bv Veurseweg 143 2251AB Voorschoten T(071) 5617940 F(071) 5612149 email: info@rijnland-hyp.verz.nl Makelaarskantoor Rijnland is met een zelfstandige afdeling Hypotheken en Verzekeringen actief in de regio's Voorschoten, Leiderdorp en Leidschendom. Doordat wij de verkoop en verhuur combineren met een uitstekende advisering op het gebied van hypotheken en verzekeringen, bieden wij onze cliënten optimale mogelijkheden. Zowel op privé- als op zakelijk niveau Onze cliënten verwachten en krijgen dan ook de beste kwaliteit in advisering, flexibiliteit en begeleiding. Voor onze vestiging Voorschoten zoeken wij een nieuwe collega. Heb je een positieve instelling en een vrolijk karakter en ben je op zoek naar een prettige werksfeer waarin je jezelf helemaal thuisvoelt? Solliciteer dan meteen Wij vragen: We veiwachten dat je enige werkervaring hebt in de verzekeringsbranche en ook bekend bent met hypotheken. Nog belangrijker vinden we dat je goede administratieve en communicatieve vaardigheden bezit. Want we hechten veel waarde aan een goede commerciële, flexibele en klantgerichte instelling. Wij bieden: Een goed en bij de functie passend salaris, vergezeld van prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Je schriftelijke reactie, vergezeld van een curriculum vitae, kun je richten aan: Directie Makelaarskantoor Rijnland b.v Postbus 56, 2250 AB Voorschoten Informatie? Neem contact op met Tanja van Egmond: (071) 5617940 Homeopathie In een groepspraktijk van 5 homeopathisch artsen zoeken wij een voor 1 dag per week, naast onze huidige assistente, van 09.00 tot 15.00 uur. Wij zoeken een vriendelijke, representatieve en efficiënte assistente met goede contactuele vaardigheden, ervaring als secretaresse en/of praktijkassistente en aantoonbare ervaring met automatisering en tekstverwerking, niveau minimaal havo. Wij bieden een leuke en veelzijdige baan, met veel contacten met mensen. Informatie op www.artsencentrumvoorhomeopathie.nl bij W. van Kordelaar, praktijkassistente, tel. 071-5315900 (09.00 - 13.00) of bij D. Koster, arts. tel. 071-5323100 (12.00 - 13.00). Sollicitatiebrieven met c.v. binnen 2 weken naar: Artsencentrum voor homeopathie, T. Mansholtstraat 5A, 2331 JE Leiden. Bavak Beveiligingsgroep BV is een toonaangevend beveiligingsbedrijf op het gebied van totaalbeveiliging van terreinen en gebouwen en is gevestigd in de regio Leiden. Onze klanten bevinden zich op de particuliere en de zakelijke markt zoals banken, luchthavens, overheid en multinationale ondernemingen. Wij werken internationaal en leveren maatwerk aan de klant. Onze organisatie kent een viertal divisies die nauw met elkaar samenwerken en bestaan uit explosieve detectiesystemen, elektronische, en bouwkundige beveiliging, en parkeertechniek. De toegangsbeveiliging vormt een eerste schil in de keten van beveiligingsmiddelen. Wij leveren een sluitend pakket aan producten variërend van Slagbomen en Road-Blockers tot geavanceerde Speedgate installaties. In combinatie met de elektronische en bouwkundige divisies kan er een waterdichte beveiliging van terrein en gebouw worden gerealiseerd. De organisatie bestaat uit ca. 50 medewekers. Voor de divisie Parkeer-, en Toegangstechnieken zoeken wij per direct een Commercieel Technisch Medewerker Binnendienst Met een team van zo'n 10 medewerkers draag je zorg voor een correcte ondersteuning van de buitendienst. Je bent mede verantwoordelijk voor het vergroten van de omzet door het correct beheren van bestaande relaties en het binnenhalen van nieuwe relaties. De divisie bestaat reeds een fors aantal jaren, en is nog steeds volop in ontwikkeling en groeiende waardoor er diverse doorgroeimogelijkheden zijn. Dit vraagt logischer wijs een flinke dosis inzet, motivatie en zelfstandigheid van de nieuwe commercieel technisch medewerker binnendienst. Kerntaken Verrichten van telefonische acquisitie Maken van afspraken t.b.v. de buitendienst Opvolgen van offertres Verkopen van servicecontracten Onderhouden van telefonisch contact met binnen- en buitenlandse klanten De wensen van de klant vertalen in een goede en uitvoerbare oplossing Kennis en kunde: Opleiding MTS-elektrotechniek Enige kennis van werktuigbouw Kennis van PLC-techniek is een pré Enige jaren werkervaring op een verkoop binnendienst Zeer klantgerichte instelling Uitstekende communicatieve vaardigheden Beschikken over een grote mate van initiatief en zelfredzaamheid Goede kennis van de Engelse en Duitse taal Sterke persoonlijkheid Resultaat- en doelgericht Wij bieden: Een prima arbeidsvoorwaardenpakket, doorgroeimogelijkheden, veel zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Wil jij ih aanmerking komen voor deze afwisslende functie waarin je jezelf verder kunt ontwikkelen, stuur dan je CV samen met je motivatie en loopbaanwensen naar: Bavak Beveiligingsgroep B.V. t.a.v. Afd. Personeelszaken Postbus 3024 2220 CA Katwijk. Voor telefonische informatie kun je contact opnemen met Dhr Marcel van Dijk, Divisie Manager Parkeer- en Toegangstechniek, tel.nr.: 071 - 4091940 Zorgcentrum voor ouderen Met hart voor mensen werken Met de mensen van Groenhoven GROENHOVEN zorgcentrum voor ouderen Stichting Groenhoven zorgcentrum voor ouderen met Protestants-Christelijke grondslag Stichting "Groenhoven" beheert het verzorgingshuis Groenhoven met 105 verzorgingsplaatsen, gelegen nabij het centrum van Leiden (in de wijk "Vreewijk") en de hofjes. Het Schachtenhof en Juffrouw Maashofje. Groenhoven biedt verzorgingshuiszorg, groepsver- zorging voor psychogeriatrische bewoners en dag- verzorging in Nieuw Groenhoven, een complex met 200 woningen (oaderen) in hel centrum van Leiden. In Groenhoven wordt na een verbouwing op de begaande grond een etage voor verpleeghuisvervnn- gende zorg (meerzorg) gerealiseerd. Groenhoven wil het wijkcentrum zijn voor ouderen en is gestart met extramurale zorg voor ouderen in de woonwijk "Vreewijk". Om een breed zorgaanbod te kunnen garanderen wordt er samengewerkt met andere zorgpartners in Leiden. De organisatie heeft circa 80 medewerkers. Vanuit de locatie Groenhoven worden de zorg en dienstverle ning van het zorgcentrum technisch, financieel en organisalorisch geleid Onze organisatie kent kone communicatielijnen, een prettig werkklimaat en streeft naar continue vooruitgang waarbij wij uitgaan van behoefte van cliënten. Voor meer informatie kunt opnemen met Liny Bijl, zorgmanager. Telefoon 071 - 512 07 45. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Zorgcentrum Groenhoven, Witte Rozenstraat 21, 2311 XS Leiden. Wij zijn op zoek naar Verzorgenden m/v niveau 3-2-1 Activiteiten begeleider dagverzorging extramuraal Door het toenemen van de zorgzwaarte en daarbij horende reorganisatii ons dienstenprofiel zijn er binnen onze zorgteams vacatures ontstaan Verzorgenden niveau 1-2 en 3 Verzorgenden voor de afdeling PG ouderen Verzorgenden voor PG huiskamer Een wisselend rooster wordt aangeboden. Werkzaamheden zijn in de dl avond- en nachtdienst. Tevens is er ruimte voor een vaste tweede wacht, niveau 1-2 Activiteitenbegeleider dagverzorging amuraal Het salaris is overeenkomstig de CAO Verpleeg- en Verzorginghuizen Wil jij tijdens de schoolvakantie wat bijverdienen? Dan zijn wij op zoek naar Wij zijn op zoek naar vakantiewerkers die onze medewerkers willet helpen met de volgende werkzaamheden: het verschonen van bedde het ronddelen van thee en koffie. Maar ook voor werkzaamheden it de keuken en huishouding. Je ontvangt het minimumloon met daarbovenop een toeslag zijnde de vakantietoeslag en de toeslag voor vakantiedagen. Werk je meer dan 60 uur krijg je een Netto bonus van 60 Werk je meer dan 90 uur krijg je een Netto bonus van 90 U kunt uw sollicitatie binnen twee weken na verschijnen van deze kr zenden aan: Zorgcentrum Groenhoven. Acquisitie n.a.v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Zie jij jouw werk ook als een uitdaging? En heb je de juiste instelling? Dan vind je bij Van der Geer Partners een fantastisch parcours. Het betreft hier een modern bureau van ca. 40 medewerkers, volop actief in accoun tantszaken in de breedste zin van het woord. Opvallend zijn de grote mate van zelfstandigheid en de flexibele arbeidsvoorwaarden. Daarbij is ivel een professionele instelling en inzet vereist. Mede hierdoor vertoont ons kantoor een gezonde groei. In dat kader zoekt ons team versterking in de vorm van een De fiscale afdeling bestaat uit een kleine groep medewerkers die zich bezig houden met fiscale en juridische advisering in zo breed mogelijke zin. Je taken zijn (afhankelijk van kennis en ervaring): het geven van fiscale adviezen op het gebied van ondernemingsrecht en fiscaal recht, liet uitvoeren van deze adviezen, begeleiden van cliënten en collega's en het fungeren als interne vraagbaak voor collega's van verschillende disciplines. Deze functie vraagt om een (bijna) afgeronde studie fiscaal recht of Federatie Belastingadviseur. Je hebt de ambitie om door te groeien tot zelfstandig fiscaal adviseur. Daarnaast beschik je over de juiste betrokkenheid bij cliënten en collega's. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat met enige ervaring binnen een adviespraktijk. Anderzijds kunnen kandidaten die een soortgelijke opleiding volgen natuurlijk ook reageren. Wij zijn op zoek naar iemand die kan meedenken in het financiële reilen en zeilen van onze cliënten. Uiteindelijk venvachten wij dat je als financieel adviseur onze cliënten kan adviseren en begeleiden. Je taken zijn (afhankelijk van kennis en ervaring): het assisteren bij de uitvoering van controle- en beoordelings opdrachten, het voorbereiden van fiscale aangiften en meewerken aan bijzondere onderzoeken en adviesop' drachten. Verder wordt van je verwacht dat je jongere assistenten zal coachen. Deze functie vraagt oin een opleidingsniveau van HEAO-/SPD-niveau lot studerende voor AA of RA of een gelijkwaardige opleiding en tenminste 2 jaar relevante werkervaring op een accountantskantoor. |e bent bereid tot verdere studie. Voorts ben je betrokken bij cliënten en collega's en beschik je over goede communicatieve vaardigheden. Een inspirerend prestatieklimaat Bij Van der Geer Partners vind je een inspirerend prestatiekiimaat. Je treft hier een collegiale werksfeer een modern ingericht kantoor met een informele en plezierige werkambiance. De juiste kandidaten (m/v) kunnen rekenen op een prima beloning en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Al met al een mooie kans om een nieuwe uitdaging te vinden. Meer weten over alle mogelijkheden voor c nieuwe loopbaan bij Van der Geer Partners? Kijk dan voor meer informatie op www.vandergeerpartners.nl Dirc bellen kan ook. Vraag dan naar mevrouw A. de Priester. Je schriftelijke sollicitatie, inclusief cv, stuur je onderstaand adres t.a.v. de heer J.D.F. Aartman AA. van der GEER ::rc i ircc Postbus 3223, 2220 CE Katwijk Telefoon (071) 409 04 09 Fax (071) 402 75 84 E-mail jaartman@vandergeerenpartners.nl Internet: www.vandergeerenpartners.nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22