Nieuw mirakel lonkt voor Ajax SPORT Jari Litmanen niet wel tevreden Masters overschaduwd door 'Battle of the Sexes' Koninklijk Madr tikt Manchester KNVB haalt Twe niet van het veld Doelpuntloos gelijkspel in eerste duel met Milan biedt perspectief Chelsea wil van Bogarde af londen - Aan het riante week- salaris van reservespeler Wins ton Bogarde bij Chelsea, naar verluidt ongeveer 65.000 euro, komt binnen een paar maan den waarschijnlijk een einde. De voormalige Ajacied sprak gisteren in een Engelse krant de verwachting uit dat de Londen- se club zijn contract, dat door loopt tot medio 2004, wil ont binden. Bogarde kwam in au gustus 2000, toen het geld nog niet op kon in de Europese voetbalwereld, transfervrij over van Barcelona. Sindsdien speel de Winston Bogarde nauwelijks in het eerste elftal. Lommei SK speelt mogelijk weer lommel - Lommei SK speelt ko mende zaterdag mogelijk toch tegen Lokeren in de Belgische eerste voetbalklasse, hoewel de club vorige week bij gebrek aan spelers en geld uit de competi tie stapte c.q. door de Belgische voetbalbond werd gezet. Mr. H. Driessen, curator bij Lommel SK, heeft het speelplan gisteren bekend gemaakt. De ploeg zou ook de tweede halve finale van de Belgische beker tegen La Louviére alsnog spelen. Alpenlanden overwegen fusie oberwaltersdorf - De Oosten rijkse Bundesliga en de Zwitse- re Nationalliga, de hoogste voetbalcompetities in beide landen, overwegen een fusie. Vertegenwoordigers van de be langrijkste clubs, waaronder FC Basel, Grasshoppers en Austria Wien, vergaderden gisteravond over dat plan. De meeste afge vaardigden toonden zich in principe voorstander. Een pro jectgroep gaat nu een haalbaar heidsonderzoek doen naar een gecombineerd titeltoernooi. Beide Alpen-naties organiseren de eindronde van het EK van 2008 ook samen. WK junioren eind dit jaar Dubai - Het wereldkampioen schap voetbal voor spelers tot 20 jaar zal eind dit jaar toch in de Verenigde Arabische Emira ten worden afgewerkt. De FIFA besloot begin vorige maand het titeltoernooi voor onbepaalde tijd uit te stellen wegens de oor logsdreiging in Irak. De wereld voetbalbond prikte gisteren een nieuwe datum: 27 november - 19 december. Aan het WK doen 24 landen mee. Nederland, dat de organisatie voor 2005 heeft gekregen, heeft zich niet ge plaatst. Onderzoek naar Ferguson woensdag 9 APRIL 2O0g amsterdam/gpd - Het was bijna vier maanden geleden dat Jari Litmanen het wedstrijdshirt van Ajax om de schouders droeg. Na een lange revalidatie maakte de blessuregevoelige Fin gisteren weer eens een comeback. Twintig minuten kon hij spelen, twintig minuten kreeg hij van zijn trainer Ronald Koeman. Natuurlijk vierde een deel van Jari Litma nen feest, nu hij het leed van een hard nekkige achillespeesblessure definitief van zich heeft afgeschud. Maar over zijn invalbeurt tegen AC Milan was de Fin be paald ontevreden. „Voor mezelf is het wel leuk dat ik na drie maanden eindelijk terug ben", sprak Litmanen na afloop. „Maar ik had graag wat meer ballen wil len hebben. Ik kan niet zeggen dat ik blij ben, wel tevreden met het resultaat." Want de 0-0 van gisteren, daarover wa ren alle Ajacieden het wel eens, biedt houvast voor de return in Milaan op 23 april. In het moderne voetbal geldt een doelpuntloos gelijkspel in de thuiswed strijd als een prima resultaat. „Ik vond Milan typisch Italiaans spelen", aldus Litmanen. „Verdedigend sterk, aanval lend afwachtend. Maar er zijn straks ze ker mogelijkheden, geen elftal is onver slaanbaar." Voor Litmanen zelf breekt een belangrij ke periode aan. De Fin praat aan het ein de van deze maand met de leiding van Ajax over een langer verblijf in Amster dam. Door zijn blessures heeft Litmanen nog weinig kunnen betekenen voor zijn oude liefde, toch wil hij dolgraag in Am sterdam blijven. „Ik zal de komende we ken voetballen voor mezelf, de ploeg en de club, verder zien we wel hoe het loopt. Wat ik zelf wil? Ik ben hier niet voor niets gekomen en ik sta nog altijd achter die beslissing." Het weerzien met AC Milan betekende een weerzien met grote vedetten en oude bekenden. Met Clarence Seedorf bijvoor beeld, die in de finale van 1995 tussen Ajax en Milan nog het shirt van de Am sterdammers droeg. De oud-Ajacied, die voortdurend werd uitgefloten, moest ge blesseerd afhaken na een fel duel met Tomés Galasek. Door de gevolgen van die botsing moest ook de Tsjech zich na rust laten vervangen. Ook oud-Feyenoorder Jon-Dahl Tomas- son was weer even terug in Nederland. De Deen startte op de bank, maar mocht de laatste twintig minuten meedoen. „We hebben Ajax laten spelen, dat was de grootste fout. In het begin waren we fel, stoorden we vroeg. Daarna lieten we ons wat terugzakken. Typisch Italiaans. Dan groeit het gevoel dat het wel goed zit en gaat iedereen achteruit lopen. We hebben Ajax eigenhandig in de wedstrijd geholpen." Tomasson gaat ervan uit dat Milan zich over twee weken alsnog van Ajax zal ont doen. „We moeten het thuis gewoon af maken. Als we dit nog weggeven, hebben we een groot probleem. Dan is het crisis in Milaan." zürich - De UEFA heeft de tuchtcommissie opdracht gege ven een onderzoek te beginnen naar de uitlatingen van Sir Alex Ferguson. De manager van Manchester United claimde zondag dat de loting voor de kwartfinales van de Champions League was gemanipuleerd met het doel koppeling van Italiaan se aan Spaanse clubs te voorko men. Ferguson bood de UEFA maandag zijn excuses aan. Des ondanks wil de UEFA een straf onderzoek, omdat de trainer de integriteit van de Europese voetbalunie in twijfel trok, het geen strafbaar is. De tuchtcom missie van de UEFA komt op 1 mei bijeen. Sluiter moet geduld hebben estoril - Raemon Sluiter moet bij het tennistoernooi van Esto ril nog even geduld hebben. Zijn partij in de eerste ronde te gen de Portugese qualifier Ber nardo Mota werd voor het be gin van de derde set gestaakt wegens de invallende duister nis. Sluiter had op dat monent de partij onder controle. De Rotterdammer verloor de eerste set in de tiebreak, kansloos (1- 7), maar herstelde zich uitste kend. Hij kwam snel een break voor en gaf die voorsprong niet meer uit handen: 6-3. Martin Verkerk werd gisteren in de eer ste ronde uitgeschakeld. Hij verloor van de vrij onbekende Israëliër Harel Levy. Schumacher: 'Fi-jury zat fout' den haag - Formule-1 -coureur Michael Schumacher vindt dat Raikkönen niet de terechte win naar is van de Grand Prix afge lopen zondag in Brazilië. Door regenval was het ciruit in Sao Paulo een glijbaan en werd de race voortijdig afgebroken door ongelukken van Webber en Alonso. Maar volgens Schuma cher was nog geen driekwart van de race voltooid. Volgens paragraaf 153 van het regle ment moeten er twee ronden het aantal gereden ronden wor den afgetrokken. Dan komt het aantal op 53 en dat is net geen 75 procent van de 71 ronden. Op het moment dat daadwer kelijk driekwart van de race was voltooid lag Fisichella op kop. door Peter van Duyl Amsterdam - Het was al een wonder dat Ajax de eerste schif ting van de Champions League overleefde, zelfs een waar mira kel dat de Amsterdammers door drongen tot de kwartfinales. En nu, na negentig minuten voetbal tegen AC Milan, zien de Amster dammers mogelijkheden tot weer een stunt. De o-o van giste ren laat in elk geval alle moge lijkheden open voor de return in Milaan. Trots en tevreden was Ronald Koeman na het doelpuntloze gelijkspel tegen AC Milan. De manier waarop Ajax ook deze Europese topclub beteugelde, oogstte alom lof en bewonde ring. Maar ergens in het achter hoofd van de Ajax-trainer moet ook het gevoel hebben ge knaagd, dat de Amsterdammers zich een riante uitgangspositie hadden kunnen venverven voor de return in Milaan. Met iets meer branie en bravoure had Ajax de Italianen kunnen klop pen. Dat idee leefde ook bij aanvoer der Cristian Chivu. De Roemeen constateerde dat Ajax ondanks al het vertrouwen vooraf toch te veel respect voor de wereldster ren uit de Serie A had getoond. „We hadden misschien wat meer moeten durven voetbal len, zeker in de beginfase toon den we te veel ontzag", had Chi vu gemerkt. ,Aan de andere kant we hebben vandaag wel tegen het grote Milan gespeeld. Tegen deze ploeg kan één coun ter fataal zijn." Dat besef straalde Ajax negentig minuten lang uit Met een be wonderenswaardige tactische discipline werden alle scherpe kantjes uit het Milanese aan- valsspel gehaald. De spitsen In- zaghi en Sjevtsjenko, de inval lers Rivaldo en Tomasson, de Portugees Rui Costa, ze kwamen in het stuk niet voor. Als de Am sterdammers echter zelf de bal hadden, speelden ze goed, maar wél voortdurend met de hand rem licht aangetrokken. De aanvallers van Ajax waren niet te benijden. Rafael van der Vaart en Zlatan Ibrahimovic kre gen tegen de gerenommeerde Maldini en Nesta veel te weinig ondersteuning en mede daarom geen poot aan de grond. Met name de Zweed speelde een on gelukkige wedstrijd. Hij werd twintig minuten voor tijd afge lost door Litmanen. Het waren de mannetjesputters van Ajax die gisteren de hoofd rol voor zich opeisten. Het cen trale duo Chivu/Pasanen vorm de achterin een onfeilbaar blok, op rechts ontwikkelt Hatem Tra- belsi zich meer en meer tot een van de allerbeste vleugelverde digers van Europa en op het middenveld is Tomés Galasek al het hele seizoen goud waard. De meest opvallende Ajacied was echter Abubakari Yakubu. De Ghanees komt in de ArenA al maanden nauwelijks aan bod, maar werd tegen Milan tot veler verrassing voor de leeuwen ge worpen en beschaamde dat ver trouwen nooit. Yakubu was ver dedigend ijzersterk, aan de bal zo goed als foutloos. Gretig kon de middenvelder na afloop alle loftuitingen in ontvangst ne men. „Yakubu was de beste", oordeelde ook Koeman lovend. Hoewel zowel Ajax als AC Milan zich gisteren meer bekommerde om verdedigen dan aanvallen, door Henri van der Steen den bosch - The Masters. In de golfwereld is het een magische naam. The Masters op Augusta (VS) is het eerste grote toernooi van het jaar. Het wordt Tiger Woods tegen Emie Els en een aardig rijtje outsiders. Maar het gesprek van de dag is toch de demonstratie van activiste Mar tha Burk tegen golfclub Augusta, waar vrouwen nog steeds geen lid kunnen worden. Tiger Woods is in vorm. In vorm? „I'm in the best shape of my life", vertelde hij in een in terview tegen Golf World. Hij bedoelde conditie: uithoudings vermogen en kracht. Maanden was hij afwezig vanwege een knieoperatie, maar bij zijn ren tree won hij meteen weer. Het is ongehoord, het aantal overwin ningen van Woods in een veld van extreme kwaliteit. Dat veld is vanaf morgen op Au gusta zeker van extreme kwali teit. Iedereen is er voor de eerste Major van 2003. Emie Els (Zuid- Aftika)de nummer 2 van de wereld, wordt gezien als de man die Woods van een derde op eenvolgende zege moet afhou den. Natuurlijk wordt er volop gespe culeerd over de uitkomst van the Masters, maar gediscussi eerd wordt er toch vooral over iets anders: de demonstratie van Martha Burk, de befaamde cam pagneleider inzake vrouwen rechten. Zij heeft al enige tijd geleden een daad gesteld door te ageren tegen het feit dat op Augusta, thuishaven van de ge lijknamige golfclub die the Mas ters in eigendom heeft, geen vrouwen als lid worden toegela ten. De discussie in de Verenigde Staten over het onderwerp won als snel aan opwinding en is nu uitgegroeid tot een heikel on derwerp. Maandag deed de rechtbank uitspraakiïreenge- ding waarin gevraagd werd Burk te verbieden in de buurt ,r1n de Véc was het kwartfinaleduel boeiend van begin tot eind. De ope ningsfase was voor de Italianen, maar nadat de Amsterdammers de schroom van zich hadden af geschud maakten ze opnieuw indruk. Zeker na het uitvallen van de geblesseerde Clarence Seedorf - elk balcontact van hem werd begeleid door een striemend fluitconcert - impo neerde Ajax met snel positiespel en langdurige periodes van bal bezit. Ladingen kansen leverde dat niet op. De beste mogelijkheid was nog voor Steven Pienaar, die na een voorzet van Maxwell alleen voor Milan-doelman Dida opdook. De Zuid-Afrikaan be sliste echter tot een wilde uit haal, waar een bekeken tikje met de binnenkant van de voet ef fectiever was geweest. Aan de andere kant kwam Ajax zelf ook maar zelden in de pro blemen. Eigenlijk werd de fans van de thuisclub maar een keer echt schrik aangejaagd. Twintig minuten voor tijd viel de bal na een scrimmage voor de voeten van Massimo AmbrosinL De middenvelder stuurde de bal echter naast het doel van Bog- dan Lobont. AC Milan had toen al lang en breed besloten dat 0-0 een pri ma uitslag was. Koeman bracht nog wel Sneijder, Litmanen en De Jong, maar bleek ook in de slotfase niet bereid tot enig risi co, zodat al vlot duidelijk werd dat er niet gescoord zou wor den. „We waren sterker", vond de oefenmeester. „Natuurlijk hadden we thuis graag dat doel punt gemaakt. We hebben alles goed gedaan, maar we hebben te weinig gecreëerd." AJAX: Lobont; Trabelsi, Chivu, Pasa- nen (74. De Jong) en O'Brien; Pienaar, Galasek (67. Sneijder), Yakubu en Maxwell; Ibrahimovic (74. Litmanen) en Van der Vaart AC MILAN: Dida, Simic, Nesta, Maldi ni en Costacurta; Rui Costa, Gattuso, Ambrosini en Seedorf (26. Serginho); Sjevtsjenko (79. Rivaldo) en Inzaghi (74. Tomasson). Op Augusta loopt de Nieuw-Zeelandse golfer Michael Campbell een trainingsrondje voorafgaand aan de Masters. Foto: Reuters/Mike Blake golfclub te demonstreren. Uit spraak: Burk mag demonstre ren, maar buiten een cirkel van een paar kilometer van de golf baan. Om veiligheidsredenen. Toestemming om te demonstre ren kregen wel een lid van de Ku Klux Klan, die vreemd genoeg graag wil demonstreren voor Augusta en het recht om vrou wen als lid te weigeren. Ook toe stemming om te demonstreren kreeg een man die wil demon streren tegen allerhande rare demonstraties. Burk zal dus creatief moeten zijn, maar ze zal heus in beeld komen en aandacht krijgen, al was het maar omdat het meer Amerikanen een doom in het oog is dat de golfwereld nog al tijd voor een goed deel bestaat uit clubs waar met geheel eigen huisregels wordt gewerkt die het onmogelijk maken dat kleurlin gen of vrouwen lid worden. Veel Amerikanen (Woods en menige andere speler incluis!) vinden het overigens prima: elke privé club moet in eigen huis kunnen doen wat men wil. Augusta reageerde tot op heden koel op de initiatieven van Burk. Wij maken zelf wel uit wie hier lid kunnen worden, was zo on geveer het commentaar. De club nam wel actie om te bewijzen dat men meer dan baas is in ei gen huis; drie grote sponsors (Coca Cola, Citigroup en IBM) werden bedankt, zogenaamd om deze bedrijven te bescher men tegen 'the Battle of the Sex es' van Burk. Sterker: Augusta verbiedt dit jaar zelfs elke com mercial tijdens de uitzendingen in de Verenigde Staten, waar mee de club naar schatting ze ven miljoen dollar aan inkom sten misloopt. Geen punt voor deze even rijke als chique he renclub; aan televisiegelden, en treegeld en marketing inkom sten wordt zo veel verdiend dat er jaarlijks ook zomaar meer dan drie miljoen dollar aan goe de doelen kan worden geschon ken. The Masters is dit jaar dus het eerste niet gesponsorde, grote sportevenement ter wereld. Dat klinkt heel mooi. Martha Burk en haar medestanders zullen er anders over denken. Tot een discussie met Hootie Johnson, de feodale voorzitter van Augus ta zal het wel niet komen. Op een dergelijke ontmoeting kun je in Amerika wedden. De book makers bieden 450-1 voor een gesprek tussen de feministe en de autocraat. madrid/gpd - Raul (twee keer) en Figo maakten de goal, maar van alle groten was Zidane gis teravond in Bemabeu bij Real Madrid-Manchester United (3- 1) de grootste. De Fransman was weergaloos. Van Nistelrooij maakte de tegentreffer, maar voor hem moet worden ge vreesd dat de goal slechts statis tische waarde heeft. De uitslag geeft, in theorie, nog alle kans pop een sensationele return, maar feitelijk lijkt Real nu al halve finalist. Wellicht dat Manchester United, stoer als Britten zijn, vooraf niet onder de indruk waren of wilden zijn van het grote Real Madrid. In dat ge val was de Engelse topploeg gauw genezen. Real Madrid kwam binnen het kwartier op 1- 0, verdubbelde binnen het half uur de score en speelde intus sen alsof het een demonstratie betrof. Na rust werd het snel 3- 0, door Raul, waarna Van Nistel rooij in feite het einde van de wedstrijd inluidde, toen hij een door Casillas gepareerd schot van Giggs in de rebound inkop te: 3-1. Real hoefde daarna niet meer, United kon niet meer. Het was, zeker tot de 3-1, een genot naar Real Madrid te kij ken, in het bijzonder naar Zida ne. De kale Fransman als een jonge God, volmaakt baas over bal, tijd en ruimte, bovendien gezegend met meesterlijke pas seer- en schijnbewegingen. De bal ging bij Real zo vlot van voet tot voet, dat Ronaldo me nigmaal een dissonant was in de combinaties. De spits had wel dreiging als hij met h naar de goal van Unit Dat was het geval na dan een kwartier spe nog, toen hij in het st gebied door Brown mi been werd gestuit, zo strafschop te krijgen. Het waren, bijna zou uiteraard, twee assists ne die voor de eerste ten zorgen. Eerst maaljt bal, aangespeeld door schitterende wijze vrij Portugees vervolgens weer in de voeten te Met de binnenkant van terschoen boog hij de het kruis bij de tweede bereikbaar voor BartlK1 reldgoal: 1-0. De tweede van Real wa beauty. Opnieuw was verrukkelijk, messchei e van Zidane waar het mi 'f Raul nam schitteren rechts) aan, de bal nie ideale positie vrij ma11 Ferdinand zelfs de kant sliding ontnemend. He de korte hoek was har ven 2-0. Manchester United wik beschouwd, technisci derd door Real Madrite combinaties soepel aa en geen moment de over de wedstrijd verli 1 ted kwam techniek teit te kort om kansen r len. Van Nistelrooij wae enkele keren gevaarü - moest zich tevreden st a zijn elfde goal in de Cl - League. door Gijs Eijsink enschede - Mocht de rechter FC Twente vandaag failliet verkla ren, dan zal de eredivisionist ge woon doorgaan met voetballen. „Dat is geen enkel probleem", vertelde KNVB-directeur Henk Kesler gisteren. „Pas als het fail lissement onvermijdelijk is, wordt het een ander verhaal." Henk Kesler, oud-bestuurslid van de noodlijdende club, noemt zichzelf nog altijd sup porter. ,,De situatie in Enschede gaat me aan het hart, als inwo ner èn als oud-bestuurslid", zegt hij. „Het verdriet me zeer, maar ik moet als KNVB-direc- teur mijn Twentse pet even af zetten en zal de affaire zakelijk moeten beoordelen." Kesler was al langer op de hoogte van de grote problemen tussen FC Twente en de belastingdienst. „De club heeft me keurig inge licht Voor de KNVB is deze situ atie geen verrassing, want FC Twente is een nette club die de inhoudelijke kant van het pro bleem al veel eerder bij ons ge meld heeft" Allereerst wil Kesler benadruk ken dat de elftallen van de club hun competitieverplichtingen in het lopende seizoen gewoon kunnen nakomen. „Mocht de club failliet worden verklaard, dan zijn er nog mogelijkheden om in beroep te gaan en als dat ook slecht afloopt, kan de club doorgaan tot de Hoge Raad en zoiets kan jaren duren. Het is al lemaal niet zo specta het lijkt. Ik schrik niet als ik het woord fai hoor", zegt Kesler die als advocaat in Ensche faillissementen heeft Hij wil daar eigenlijk zeggen dat er voorlop: woon doorgevoetbald den, mits uiteraard de van spelers en persone taald worden. Om dat termijn te realiseren h gemeente Enschede e vesteringsmaatschappi borgh van bouwbedrij elk een lening van 5O0,t toegezegd. Daar moet het huidige seizoen noj miljoen bijkomen, waa Twente binnenkort eaj sponsors wil benaderei Rest de vraag of FC Ij het seizoen 2003-2004 de partij is. Volgens Ke,c de club voorlopig nie B zijn voor sancties van Maar of FC Twente gend seizoen een liceia is wel een grote vraag, heeft inmiddels zoals de voor 1 maart allerlei ingestuurd. Op basis beoordeelt de jicentiec^e de aanvraag. Misschiei hier en daar nog een t 1 willen hebben, maar u$e zal medio april de besli h len in de gebruikelijk thonvergadering. Dan'd paald of FC Twente 1 voor het volgende seiztc niet krijgt." SPORTUITSLAGEN BADMINTON Incheon. Zuid-Korea Open. Vrouwen, eerste ronde: Pi (Fra) - Yao Lie (Ned) 11-4 11-7, Overzier (Dui) - Meulendijks (Ned) 11-9 11-4, De Wit (Ned/7) bye, Audina (Ned/2) bye. Mannen, eerste ronde: Palyama (Ned) - Abizov (Kaz) w.o. BASKETBAL Parijs. FIBA Champions Cup mannen. Kwartfinales, eerste wedstrijd: Ventspils (Let) - Unies Kazan (Rus) 88-79, Dijon (Fra) - Sopot (Pol) 70-74, Hapoel Tel Aviv (Isr) - Vrsac (Hon) 52-56, Aris Saloniki (Gri) - Sofia (Bul) 91-73. New York. NBA. Philadelphia 76ers - Detroit Pistons 91-74, Cleveland Cavaliers - Washington Wizards 91- 100, New York Knicks - Atlanta Hawks 99-95, Miami Heat - Toronto Raptors 89-83, Mem phis Grizzlies - LA Clippers 111-108, Hous.ton Rockets - Portland Trailblazers 66-81, Chicago Bulls - Indiana Pacers 115-101, Denver Nug gets - Phoenix Suns 78-98, Sacramento Kings - Seattle Supersonics 107-85, Golden State Warriors - Utah Jazz 128-102, Los Angeles La kers-Dallas Mavericks 108-99. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3068. 5.8.11.14.17.23.24.30.33.34.37.41.43.46. 48.56.61.62.68.70. (Onder voorbehoud van typefouten). 7-6, Savolt (Hon) - Hernandef 7-6, Boutter (Fra) - Sanguinetti El Aynaoui (Mar/1) - Montanesl 6-2, Meligeni )Bra) - Clément (F 6-2. Browne (Arg) - Olivier Roch 6-3, Prodon (Fra) - Hidalgo (Spa baty (Slw/4) - El Aarej (Mar) 6-3 Charleston. Vrouwen, 1,3 miljoein Tweede ronde: Zvonareva (Ru< (Zwi/8) 6-2 4-6 6-4, Davenport C nova (Tsj) 6-0 6-1. Dubbelspel, eerste ronde: Nocfeg (Ned/Dui) - Stevenson/Zvonare«ft 1 6-7 6-4. VOETBAL Champions League. Kwartfinales, eerste wedstrijd: A Milan (Ita) 0-0. Scheidsrechter: Toeschouwers: 50.000. Gele fc Ambrosini (AC Milan). Real Madrid (Spa) - Manchestei 3-1 (2-0). 12. Figo 1-0, 28. Raul 3-0, 52. Van Nistelrooij rechter: Frisk (Zwe). Toeschoui Gele kaart: Gary Neville, Schole Nistelrooij (Manchester United). VOLLEYBAL Eredivisie mannen. Halve finale play-offs: Nesseland 0-3, Dynamo - Capelle 3-2. WIELRENN! TENNIS Estoril (Por). Mannen, 525.000 euro. Eerste ronde: Sluiter (Ned) - Mota (Por) 6-7 6- 3 gestaakt wegens invallende duisternis, Levy (Isr) - Verkerk (Ned) 6-3 7-6, Blanco (Spa) - Verdasco (Spa) 7-61-6 6-4, Lopez (Spa) - Schüttler (Dui/2) 6-1 4-6 7-5, Waske (Dui) - Etlis (Arg) 6-2 5-7 6-4, Nieminen (Fin) - Lopes (Por) 4-6 6-1 6-1, Gonzalez (Chl/4) - Ferrer (Spa) 6-2 4-6 6-4, Voinea (Roe) - Arthurs (Aus) 3-6 7-5 7-6, Mirnyi (WRu/7) - Martin (Spa) 6- 0 4-6 7-5, Hanescu (Roe) - Christophe Rochus (Bel) 6-3 6-2. Casablanca. Mannen, 375.000 euro. Eerste ronde: Mutis (Fra) - Van Scheppingen (Ned) 6-4 5-7 6-3, Lisnard (Fra) - Mathieu (Fra/2) 6-2 6-4, Arazi (Mar) - Tahiri (Mar) 6-1 Spanje, Ronde van Baskenland. Tweede etappe (Legazpia - Plent V( (Spa) 158 km in 4.01.45 (39, Astarloa (Spa), 3. Valverde (S Zberg (Zwi), 5. Rebellin (Ita). 6. Kessler (Dui), 8. Wegmann (D:f|- guez (Spa), 10. Rastelli (Ita). 55 Lotz, 58. De Groot. 127. Mm11 128. Dekker. Opgegeven: Boog® tf Algemeen klassement: 1. Vicios v Astarloa, 3. Valverde, 4. Rebellh (VSt), 6. Etxebarria (Spa), h Lotz 1.36, 113. De Groot 4.55, hout 13.39,131. Dekker 16.51. Frankrijk. Circuit de la Sarthe. Eerste etappe (Nantes - Fonter ni 1. Da Cruz (Fra) 188,4 krr (36,439 km/uur), 2. Sivakov(Ri (Ita) 5.52, 4. Clerc (Zwi), 5. M rl Giunti (Ita), 7. Nazon (Fra), 8 f p 9, Marcus Zberg (Zwi), 10. Noe rich (Dui), 26. Armstrong (VSt). Ajacied Maxwell in fel duel verwikkeld met Simic van AC Milan. Foto: Ron Pichel

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22