SCOREBORD
HOC 986
MAANDAG 7 APRIL 2003
BUITENLANDS VOETBAL
AMATEURVOETBAL
LaXouvière-Standard Luik 0-2. Lokeren-Moes-
kfoen 3-2, Brugge-Berge n 4-2, Beveren-K V
Mechelen 6-0, Westerlo RC Genk 3-1. St.
Tcuiden-Charleroi 2-1, Germinal-Antwerp FC
1-1Lierse-Anderlecht 0-1
ferugge
27-70
L< i Louvière
27-31
AnrJerlecht
27-59
W esterlo
27-30
Lókeren
27-58
14 oeskroen
27-29
Lierse
27-55
Ek 3 veren
27-29
St. Truiden
27-51
Av itwerp FC
27-27
RC Genk
27-48
Lnmmel
26-24
Standard Luik
27-43
Germinal
27-23
Gcmt
26-38
Charleroi
27-21
Bergen
27-36
K V. Mechelen
27-14
DUITSLAND
Bayer Leverkusen - Herthn BSC Berlin 4-1 (3-
0). 14. Butt l-O(strafschcp). 31. Schneider 2-
0: 40. Neuville 3-0, 69 Neuville 4-0. 74.
Preetz4-1
Hannover 96 - Bayem Mür ichen 2-2 (2-0). 35.
Stajner 1-0, 44 Vinicius 1 NO, 77. Sangol 2-1.
85 Pizarro 2-2
Borussia Dortmund - Wedi .>r Bremen 1-2 (1-0).
29. Amoroso 1-0, 54. ilharisteas 1-1, 86
Ernst 1-2.
Hamburger SV - Arminia Bielefeld 1-0 (1-0).
9 Reinhardt 1-0 (eigen dnelpunt)
1. FC Nümberg - Schalke 04 0-0.
Energie Cottbus - VfB Sluttgart 2-3 (1-1). 1
Meisner 0-1, 7. Vagner 1-1, 75. Heldt 1-2.
84. Juskowiak 2-2, 90. Ganea 2-3 (strafschop)
VfL Bochum - 1. FC Kaiserslautem 1-1 (0-0).
81. Ramzy 1-0 (eigen doelpunt), 90 Ramzy 1-
1.
1860 MOnchen - Borussia Mönchengladbach
2-0 (0-0). 79. Schroth 1 0. 89 Max 2-0
Hansa Rostock - VfL Wolfsburg 1-0 (1-0). 3.
Arsenal
Man. United
Newcastle
Everton
Liverpool
Blackburn R.
Tottenham
Charlton
Mjddlesbor
32-67
32-67
32-61
32-57
32-53
32-52
31-46
32-46
32-46
32-45
Southampton
Man. City
Fulham
Leeds
Aston V.
Bolton
Birmingham
West Ham
West Bromw
Sunderland
32-45
32-41
31-38
32-37
32-37
32-35
32-35
32-31
32-21
32-19
FRAN iKRIJK
Lyon-Le Havre 2-1, Scichaux-Paris S.G. 0-0,
Lens-Strasbourg 1-1, l3astia-Troyes 1-1, Se-
dan-Montpellier 1-2, Auxerre-Ajaccio 1-0,
Rennes-Bordeaux 3-4, Marseille-Guingamp 0-
2, Nantes-Lille 1-0.
Lyon
32-57
Lens
32-45
Monaco
31-55
Bastia
32-45
Marseille
32-55
Strasbourg
32-38
Bordeaux
32-54
Le Havre
32-35
Narjtes
32-52
Montpellier
32-33
Sochaux
32-50
Lille
32-33
Paris S.G.
32-49
Rennes
32-32
Auxerre
31-48
Ajaccio
32-32
Nice
31-46
Sedan
31-30
Guingamp
32-46
Troyes
32-27
Juventus - Torino 2-0 (1-0). 6. Comotto 1-0
(eigen doelpunt), 88. Tacchmardi 2-0. Rode
kaart 42. Tudor (Juve ntus), Lucarelli (Torino).
56. Mezzano (Torino/J!x geel), 67. Marinelli
(Torino/2x geel).
Parma - AC Milan 1-01 0-0). 77 Adriano 1-0.
Brescia - Atalanta 3-0 (2-0). 30 Appiah 1-0,
4^-Baggio 2-0, 85. Petruzzi 3-0. Rode kaart:
36. Zenoni (Atlanta).
Chievo Verona - Udinuse 3-0 (2-0). 10. Bje-
lanovic 1-0, 36. Cossato 2-0, 68 Pellissier 3-
0.
Lazio - Como 3-0 (2-0.1 6. Fiore 1-0, 16 Cor-
ra3f2-0, 65. Lopez 3-C> (strafschop).
Perugia - Bologna 1-1 (1-0). 32. Vryzas 1-0,
67. Signori 1-1.
Piacenza - Modena 3-D (1-2). 8 Di Francesco
l'-O. 24. Milanetto 1-1 (strafschop), 26 Mila-
netto 1-2 (strafschop) 66. Di Francesco 2-2.
85-Vignaroli 2-3, 90. 'L1aresca3-3
Reggina - Empoli 1-0 (11-0). 54 Nakamura 1-0
(Strafschop).
Inter Milan - AS Roma 3-3 (0-0). 46. Cassano
CF-T, 53. Vier. 1-1. 59. Recoba 2-1, 77. Emre
3-T. 83. Di Biagio 3-2' (eigen doel), 84 Mon-
tella 3-3.
Juventus
27-60
Bologna
27-36
Inter
27-55
Perugia
27-35
AC Milan
27-52
Modena
27-31
Lazi°
27-48
Reggina
27-29
27-45
Empoli
27-28
Ctfievo
27-44
Atalanta
27-28
Udmese
27-3
Piacenza
27-20
Roma
27-3É.
Como
27-19
BreScia
27-.:;fi
Torino
27-19
SCHOTLAND
Dunferml-Motherwe-ll 3-0, Hearts of Midl.-
Dundee Utd 2-1. Kilmarnock-Hiberman 6-2,
Lïvfngston-Aberdeer1-2. Glasg. Rangers-Par-
tickThistle 2-0, Dur idee-Celtic 1-1
Glasg Rangers 32- 34 Hibernian 32-38
Celtic 30-76 Aberdeen 32-34
Hearts of Midi. 31- 53 Livingston 32-31
Kilmarnock 32- 50 Partick Thistle 32-28
Dunferml. 32- 44 Dundee Utd. 32-25
Dundee 32- 39 Motherwell 31-24
SPANJE
Real Madrid - Ra; <o Vallecano 3-1 (0-1). 8
CembranosO-1. 8f 5. Morientes 1-1, 90. Portil-
lo2-l, 90. Morient es3-l.
Villareal - FC Bare elona 2-0 (0-0). 57, Lopez
1-0. 90. Calleja 2 -0 (strafschop). Rode kaart:
73. Sorin (Barceloi ia).
Real Betis - Valem :ia 2-0 (1-0). 35 Fernando
1-0, 65. Arzu 2-0 Rode kaart: Rufete (Valen
cia). 76. Baraja (Vi Jlencia)
Espanyol - Celta dfVigo 0-0.
Alaves - Real Malic >rca 0-0.
Racing Santander - FC Sevilla 1-0 (1-0). 43.
Guerrero 1-0 (stral 'schop).
Va 11 ad olid - Huelv. 10-1 (0-1). 21 Molina 0-1
Osasuna - Malaga 0-1 (0-0). 58. Romero 0-1.
Athletic Bilbao - A tletico Madrid 1-0 (0-0). 83.
Ezquerro 1-0. Ro Je kaart: 90. Contra (Atletico
Madrid).
Deportivo La Con ina - Real Sociedad 2-1 (1-1)
15 Nihat 0-1, 55. Capdevilla 1-1, 83. Fran
2-1.
Real Madrid
2 8-60
Mallorca
28-36
Deportivo
2 8-54
Mélaga
28-35
Real Sociedad
2 '8-54
Villareal
28-35
Valencia
2 '8-47
Valladolid
28-32
Cefta de Vigo
2 8-45
Santander
28-32
R4al Betis
2'8-41
Espanyol
28-31
A*'- Madrid
2 '8-39
Osasuna
28-30
Sevilla
2 '8-39
Alavés
28-30
FC Barcelona
2 '8-36
Recreativo
28-27
Atl Bilbao
2 !8-36
R. Vallecano
28-26
Zaterdag:
Hoofdklasse B: Zwart Wit '28-Barendrecht 5-
1. Spi|kemsse-D0V0 0-0, GVW-ASWH 0-1,
SHO-TOGR 0-1, Huizen-Spakenburg 3-2, IJs-
selmeerv-Heeriansdam 1-0, Bennekom-Del-
tasport 3-0.
Huizen 22-47 GVW 22-26
Spakenburg 22-43 Zwart Wit '28 22-26
ASWH 2243 Heerjansdam 22-24
Bennekom 22-38 TOGR 22-24
Deltasport 22-35 DOVO 22-22
iJsselmeerv 22-33 Spijkenisse 22-20
SHO 22-30 Barendrecht 22-10
Hoofdklasse C: OVS '33-ACV 0-1, Be Quick'28-
Genemuiden 3-2. WHC-Nunspeet 0-1, WOG-
Apeldoorn 2-0. Flevo 8oys-SDC Putten 0-0,
Dronten-Drachtster Boys 5-0, Hark Boys-Urk 3-
0.
Hark Boys
21-41
Be Quick'28
22-32
SDC Putten
22-40
Flevo Boys
22-26
WOG
22-39
Nunspeet
22-26
ACV
21-37
Apeldoorn
22-21
Genemuiden
22-34
DVS'33
21-19
Urk
21-33
Dronten
21-19
WHC
22-33
Drachtster Boys 21-18
It 1-0.
Bayern MOn. 27-63 Rostock 27-34
VfB Stuttgart 2749 Hannover 96 27-33
Dortmund 2747 Kaiserslautem 27-32
HSV Hamburg 2743 Bielefeld 27-31
Hertha BSC 2742 VfL Bochum 27-31
Schalke '04 2740 B Leverkusen 27-30
Bremen 2740 Borussia M 27-29
1860 Mdnch. 27-37 FC Nürnberg 27-29
Wolfsburg 27-35 E Cottbus 27-23
ENCE LAND
Everton - Newcastle United 2-1 (1-1). 18.
Rooney 1-0, 40. Rober t 1-1. 65 Unsworth 2-1
(strafschop).
Manchester United - Liverpool 4-0 (1-0). 5.
Van Nistelrooij 1-0 (s trafschop), 65. Van Ni-
stelrooij 2-0 (strafschi >p), 78. Giggs 3-0, 90.
Solskjaer 4-0. Rode I taart: 5 Hyypia (Liver
pool).
Bolton Wanderers - Ma nchester City 2-0 (1-0).
32. Pedersen 1-0, 52. Campo 2-0.
Aston Villa - Arsenal 1 -1 (0-0). 56. Ljungberg
0-1, 71. Touré (e.d.) 1 -1.
Charlton Athletic - Lee ds United 1-6 (1-3). 12.
Kewell 0-1, 34. Harte 0-2 (strafschop). 42. Vi-
duka 0-3, 45. Euell 1 -3 (strafschop), 53. Vi-
duka 14, 56. Viduka 1 -5 (strafschop). 76. Ke
well 1-6.
Middlesbrough - West Bromwich Albion 3-0
(1-0). 36. Christie 1-0 76. Greening 2-0, 76.
Nemeth 3-0.
Southampton - West Ham United 1-1 (1-0).
44. Beattie 1-0, 83. Diifoe 1-1
Sunderland - Chelsea 1-2 (1-0). 12. Thornton
1-p, 52. Zola 1-1, 85. Cole 1-2.
Tottenham Hotspur - E lirmingham City 2-1 (1-
0). 7. Keane 1-0, 77. Devlin 1-1 (strafschop),
881 Poyet2-l.
Reserve-elftallen:
Hoofdklasse A: Rijns Boys 2-Vitesse Delft 2 3-3,
Katwijk 2-Capelle 2 5-0. Ter Leede 2-SHO 2 0-
2, Schevenmgen 2-Excelsior M. 2 1-1, ARC 2-
Voorschoten'97 2 0-3 Stand: Quick Boys 2 18-
42. Katwijk 2 18-36, Capelle 2 19-31, Rijns
Boys 2 19-30. Voorschoten'97 2 18-29, Excel
sior M. 2 19-26, SHO 2 18-22, L.sse 2 18-20.
Ter Leede 2 18-19. Vitesse Delft 2 19-18,
Schevenmgen 2 18-16, ARC 2 18-15.
le klasse A: Noordwijk 2-s-Gravenzandse SV 2
1-0, KRV 2-LYRA 2 2-3, Katwi|k 3-Spirit 2 2-2,
Forum Sport 2-Rijns Boys 3 3-3, Zevenhoven 2-
Sportlust '46 2 4-1. Ter Leede 3-JAC 2 2-0.
2e klasse A: RCL 3-Forum Sport 3 04. Sportver
1935 2-Valken'68 2 2-2, Semper Altius 2-Die
Haghe 2 2-3, DSO 2-ARC 3 1-3, Rijns Boys 4-
Voorschoten"97 3 3-3, Quick Boys 5-Noordwijk
4 5-2.
2e klasse B: DSVP 2-Monster 2 4-0, RCL 2-
Maasdijk 2 6-0, HVO 2-MW '27 2 3-0, 's-Gra-
venzande 2-LYRA 3 3-9, KMD 2-Honselersdijk
2 2-1, Noordwijk 3-Quick Boys 4 2-0.
2e klasse C: WOR 2-De Jodan Boys 2 1-2, Leo-
nidas 2-IJW De Zwervers 2 1-2, PPSC 2-Capelle
3 4-2. Floreant 2-Soccer Boys 2 2-2, Quick
Boys 3-Smitshoek 2 5-1, RWH 3-Rohda '76 2
3-2.
3e klasse A: Hazerswoudse Boys 2-Leiden 2 3-
1, Alphia 2-0egstgeest 2 1-5, Ter Leede 4-Voor-
schoten'97 4 2-1, Be Fair 2-Rijns Boys 5 afg
Katwijk 4-BSC '68 2 5-0
3e klasse B: Vitesse Delft 3-DUNO 2 3-1,
Naaldwi|k 2-Rozenburg3 7-1, Loosduinen 2-s-
Gravenzandse SV 3 0-1, Monster 3-Maasdijk 3
12-1, Die Haghe 3-RVORijswijk 2 1-1, Noot
dorp 2-Hoekse Boys 2 4-1.
4e klasse A: BMT 2-Semper Altius 3 5-1, Vre-
denburch 2-GDA 2 10-1, PGS/VOGEL 2-HPSV 2
3-0, 's-Gravenzande 3-RVC/Rijswijk 3 1-3.
4e klasse B: SEV 3-Kagia 2 0-1, MVKV 2-0egst-
geest 3 0-1, KRV 3-RCL 4 2-0, Valken'68 3-JAC
3 4-1, Quick Boys 6-Rijns Boys 6 4-1.
4e klasse C: SEV 4-Forum Sport 4 3-1, Val
ken'68 4-Woubrugge 2 4-1, Zevenhoven 3-
Zwammerdam 2 3-1, JAC 4-Duinoord/Jagers 2
2-1, RVC/Rijswijk 4-TAW 2 4-2, ARC 4-Haagse
Hout 2 uitg..
5e klasse A: Rijns Boys 7-Sportver. 1935 3 8-0,
RCL 5-JAC 5 2-2, Noordwijk 5-Ter Leede 5 3-2,
Alphia 3-Hazerswoudse Boys 3 uitg.. Katwijk 6-
Quick Boys 7 0-0.
5e klasse B: Rijns Boys 8-JAC 6 uitg., Wasse
naar 2-Blauw Zwart 2 3-3, Kagia 3-UVS 2 2-1,
Noordwijk 6-Van Nispen 5-1.
5e klasse C: JAC 7-SEV 5 3-6, Valken'68 6-
Rijns Boys 9 5-4, Duinoord/Jagers 3-Sportver.
1935 4 5-1, UVS 3-Katwijk 73-1, Noordwijk 7-
Lisse 5 3-3, Oegstgeest 4-MVKV 3 2-6.
5e klasse D: SVOW 2-ARC 5 2-3, TAW 3-Oos-
terheem 3 4-3, Hazerswoudse Boys 4-Be Fair 5
7-1, Aarlanderveen 2-SJZ 1-0, Alphia 4-DW0 5
4-3, DSO 4-Woubrugge 3 2-3.
6e klasse A: ARC 8-Quick Boys 8 1-1, Lugdu-
num 2-Oegstgeest 5 34, Katwijk 8-KRV 5 4-0,
Voorschoten'97 5-SEV 6 4-0, JAC 8-Valken'68
7 1-4, RCL 6-Ter Leede 6 1-0.
6e klasse B: SEV 7-0egstgeest 6 0-3, Quick
Boys 9-Lisse 6 94, Ter Leede 7-Katwijk 9 1-6,
KRV 6-Valken'68 8 3-4, Noordwijk 8-Voorscho-
ten'97 6 6-1, Rijns Boys 11-Quick Boys 10 2-3.
6e klasse C: LSW'70 3-Katwijk 12 4-1, Voor
schoten'97 7-Leiden 3 gest., Katwijk 10-Tone-
gido/Hgs. Bluf 2-0.
6e klasse D: Zwammerdam 4-Alphia 5 2-4,
Sportief 2-HVZ uitg., DSO 5-Koudekerk 3 2-1,
Katwijk 11-ARC 7 3-3, ARC 6-Quick Boys 12 1-
3.
6e klasse E: De Jodan Boys 6-Quick Boys 13 4-
8. ARC 10-DS0 6 3-0, Sportlust '46 7-Koude-
kerk 4 1-3, BVCB 8-0osterheem 4 1-3, Moerka-
pelle 3-Alphia 6 3-2, ARC 9-Zoetermeer 3-2.
6e klasse F: BVCB 4-DSO 7 1-2, DWO 6-De Jo
dan Boys 7 24, ARC 12-CVC Reeuwijk 4 1-2,
ARC 11-Gouda 4 9-1, MVKV 6-Alphia 7 1-4
6e klasse reserve VA: TAW 4-Voorschoten'97 8
afg.. Rijns Boys 10-Vitesse Delft 6 4-3, TAW 5-
De Sleutels 3 1-2, Blauw Zwart 3-JAG 4-3,
Stompwijk'92-Rijns Boys 12 0-6, Koudekerk 5-
Wassenaar3 2-1.
7e klasse A: GWS 2-Katwijk 14 2-5, Quick Boys
14-WSB 2 3-2, SJC 2-Forum Sport 7 2-2,
Oegstgeest 8-Lisse 7 14, SEV 8-Valken'68 9 2-
0. Voorschoten'97 9-RCL 9 2-6.
7e klasse B: KSD 2-SJC 3 2-2, Oegstgeest 9-
Rijns Boys 15 1-3, Blauw Zwart 4-Forum Sport
8 1-2, Wassenaar 4-JAC 9 1-4, Ter Leede 8-Kat-
wijk 13 6-0, SEV 9-Quick Boys 15 64.
7e klasse C: Alphia 9-DWO 7 1-2, Zwammerdam
5-Zevenhoven 4 2-1, SJZ 2-Nieuwkoop 3-0,
Bernardus-RCL 12 2-0, Zoetermeer 2-ARC 13
2-0, Woubrugge 4-DSO 9 2-0.
7e klasse D: DSO 10-BVCB 5 0-5, Woubrugge
5-WDS 5 24. Berkel 6-Zoeterfneer 3 1-0. Soc
cer Boys 5-ARC 14 0-6, Be Fair 7-Spirit 7 5-0,
DONK-RCL 11 2-2.
7e klasse E: SJC 4-GWS 3 uitg KRV 8-Leiden 5
1-0, WSB 3-SEV 10 0-1, Voorschoten'97 10-
Katwijk 152-6, Valken'68 10-DoCoS 2 3-3.
8e klasse A: Alphia 11-Zevenhoven 5 5-3, Wad-
dinxveen 3-Koudekerk 6 3-2, BSC '68 4-HVZ 2
12-0, Woubrugge 6-DSO 11 5-0, DWO 8-ARC
17 4-1, RCL 14-ARC 15 0-2
8e klasse B: SEV 11-Rijnland 0-0, DSO 13-
Voorschoten'97 13 uitg.. De Sleutels 4-ARC 18
1-5. Koudekerk 7-Ri|ns Boys 16 2-2, ARC 16-
Quick Boys 18 44, Oegstgeest 11-Aarlander-
veen 3 7-3
8e klasse C: Leiden 9-JAC 10 2-3, ARC 19-
Sportver. 1935 6 3-0. SEV 12-Duinoord/Jagers
6 64. Forum Sport 9-Graaf W II VAC 4-2, Tone-
gido/Hgs. Bluf 2-RKDE0 2 1-5, Voorschoten'97
14-Noordwijk 112-1
8e klasse D: Forum Sport 10-Ter Leede 10 7-1,
Sportver 1935 7-Valken'68 11 2-8, SEV 13-
Katwijk 17 3-0, Quick Boys 16-WSB 4 5-0.
8e klasse E: Valken'68 12-MVKV 5 0-1. ARC
20-Oegstgeest 12 3-6, Noordwijk 12-KRV 9 3-
•1, Quick Boys 17-Rtjns Boys 17 0-2, Katwijk
16-Lisse9 1-4
8e klasse F: Oegstgeest 7-Lisse 10 14. Forehol-
te 2-Leiden 7 2-3, Sportver. 1935 8-Noordwijk
13 uitg., Kagia 4-Rijns Boys 19 2-1, Quick Boys
19-Oegstgeest 13 1-1Rijns Boys 18-Valken'68
14 2-9
8e klasse VC: Abbenes 2-Voorschoten'97 12 4-
2. De Sleutels 6-Teylingen 2-7. RCL 13-Voor-
schoten'97 11 4-5, Leiden 10-GWS 4 3-1, Van
Nispen 2-Wassenaar 6 uitg
8e klasse VD: Koudekerk 8-Leidsche Boys 2 0-
5, Leiden 8-Hazerswoudse Boys 6 4-1, Hazers
woudse Boys 7-DSO 12 1-3, Ter Leede 11-BSC
'68 5 3-4, Valken'68 13-Alphia 10 9-1, Wou
brugge 7-Aarlanderveen 4 1-10.
Zondag
Hoofdklasse A: DHC 2-SWSMC 2 1-1, UVS 2-
TonegidcVHgs. Bluf 2 1-0, WSB 2-VELO 2 0-3,
Wilhelmus 2-Quick 2 0-8, Excelsior'20 2-Leoni-
das 2 2-1, Spartaan'20 2-Westlandia 2 2-6
Stand: WSB 2 20-37, SWSMC 2 18-35, West-
landia 2 19-33, Excelsior'20 2 20-33, Quick 2
19-32, DHC 2 19-31, UVS 2 19-31, VELO 2
19-26, Spartaan'20 2 19-26, Tonegido/Hgs.
Bluf 2 19-21, Wilhelmus 2 18-12, Leonidas 2
17-8.
le klasse A: SJC 2-Wilhelmus 3 2-2, RVC/Rijs-
wijk 2-HBS 2 2-0, Kranenburg 2-HMSH 2 5-0,
VCS 2-RKAW 2 0-1, VUC 2-GDA 2 0-1 gest.,
Alphense Boys 2-DWO 2 3-2
2e klasse A: DoCoS 2-HW 2 0-2, Concordia 2-
Voorschoten'97 2 3-1, ON A 2-Woerden 2 4-2,
WSB 3-Blauw Zwart 2 2-1, DOSR 2-ESTO 2 2-
4, Lisse 2-UNIO 2 0-1.
2e klasse B: GONA 2-DoCoS 3 2-1, Vreden-
burch 2-LENS 2 3-0, HBS 3-HMSH 3 0-1, VIOS
2-RKDEO 2 4-0, Laakkwartier 2-VELO 3 4-2.
3e klasse A: Lugdunum 2-Meerburg 2 3-0, Fore-
holte 2-VUC 3 4-1, Van Nispen 2-NSV '46 2 2-
0, Voorschoten'97 3-Roodenburg 2 2-0, Altior
2-Lisse 3 3-3, Blauw Zwart 3-Alkmania 2 2-4.
4e klasse A: ROAC'79 2-Teylingen 2 4-3, HW
3-Forum Sport 2 7-3, Blauw Zwart 4-SJZ 2 2-2,
UDO 2-VUC 4 4-4, Tonegido/Hgs. Bluf 4-RKAW
3 0-2, Wilhelmus 4-ASC 2 3-3
4e klasse B: Rijnland 2-Bernardus 2 2-3, Al-
phen 2-DOSR 3 2-1, SJZ 3-Nieuwkoop 2 3-2,
Olympia 3-Meerburg 3 2-3, Zoetermeer 2-MMO
2 5-0, ROAC'79 3-Nicolaas Boys 2 2-2.
5e klasse A: Warmunda 2-SJC 3 9-1, Teylingen
3-RKAW 4 0-5, Graaf W II VAC 2-ASC 3 7-1,
Lisse 4-UVS 3 2-1, HW 4-Forum Sport 3 2-1.
Foreholte 3-HBS 6 2-5
5e klasse B: UDWS 2-Alkmania 3 5-0, LSW'70-
DSO 2 2-3, Kickers'69 2-Ri|nland 3 3-3, SJZ 4-
GOL Sport 2 2-1. UDO 4-Leidsche Boys 2 1-1,
Bernardus 3-Graaf W II VAC 3 1-1
5e klasse C: Bernardus 4-Alphense Boys 3 7-5,
SJZ 5-Kickers'69 31-1, Stompwijk'92 2-UDWS
3 1-2, HW 5-MMO 3 54, Zoetermeer 5-DSO 3
7-1
6e klasse A: Van Nispen 3-SJC 4 0-3, Teylingen
4-UD0 3 2-3, ASC 4-KRV 7-3, Lugdunum 3-Do-
CoS 4 5-2, HW 6-UVS 4 4-2, Warmunda 3-
D0SR4 54
6e klasse B: DOSR 5-LSW70 2 2-1, Rooden-
burg 3-HW 7 1-0, SJC 5-Leidsche Boys 4 1-2,
Nicolaas Boys 3-Altior 3 9-0, DWO 3-VCL 2 2-3,
DoCoS 5-Nieuwkoop 3 3-0.
6e klasse C: DOSR 6-Altior 4 0-6, SJC 6-Duin-
oord/Jagers 6-1, MMO 4-Alkmania 4 1-1, DWO
4-Nicolaas Boys 4 5-0, Bernardus 5-SJZ 6 14.
Nieuwkoop 4-Kickers'69 4 1-1.
6e klasse D: ESTO 4-Stolwijk 6 54, Lekkerkerk
3-ONA 4 3-5, NSV '46 3-Cabauw 3 3-0. Flore
ant 3-WSE 4 2-2
6e klasse reserve VA: Meerburg 4-Alphense Boys
5 2-0 gest., VUC 5-RKAW 6 2-0, Leidsche Boys
3-Voorschoten'97 4 0-7. RKAW 5-Kickers'69 5
0-3. Alphense Boys 6-SJZ 7 5-1, Graaf W II VAC
5-Delft 5 uitg
7e klasse A: Roodenburg 4-Teylingen 5 2-2,
UVS 5-R0AC79 5 3-2. SJC 7-DoCoS 6 44.
ASC 5-VNA 2 1-3.
7e klasse B: Foreholte 6-DOSR 7 3-8, Stomp-
wijk'92 3-Lugdunum 4 14, Bernardus 6-Tone-
gido/Hgs. Bluf 7 3-5. Roodenburg 5-SJC 8 2-2,
Alphense Boys 8-DoCoS 7 uitgASC 6-RO-
AC'79 4 7-3
7e klasse C: Zoetermeer 7-Nicolaas Boys 5 3-0,
Bernardus 8-Stomjjwi|k'92 5 24. DWO 6-Ber-
nardus 7 2-0, Tonegido/Hgs. Bluf 5-DOSR 8 2-
3. Altior 6-DSO 4 24, Alphense Boys 9-Alphen
4 0-8.
7e klasse reserve VA; VCL 4-UDWS 4 2-1, Haag
se Hout 4-VUC 6 0-0, Graaf W II VAC 6-Wasse
naar 2-2, Forum Sport 4-Foreholte 5 3-2, Blauw
Zwart 5-Graaf W II VAC 7 3-1, Lisse 7-Voorscho-
ten'97 5 3-1
7e klasse reserve VB: GSV 4-DONK 4 afg., Leid
sche Boys 5-Gouda 4 1-3, Alphen 3-Stomp-
wijk'92 4 0-1, Woerden 4-ONA 5 afg., Altior 5-
Leidsche Boys 6 4-2
7e klasse reserve VC: Delft 7-Spoorwi|k 5 8-0,
De Postduiven 4-Erasmus 6 7-2, Voorscho
ten'97 6-Naaldwijk 5 1-0, Dumdorp SV 3-ADS
4 1-3, TEDO 5-RAVA 7 2-1
8e klasse A: DoCoS 8-SJC 9 0-1, Foreholte 7-
Teylingen 6 3-2, GOL Sport 4-Foreholte 10 3-2,
Lisse 6-WSB 4 3-0, LSW'70 3-Warmunda 4 5-
2.
8e klasse B: WSB 5-Warmunda 5 1-1, VCL 7-
DoCoS 9 0-3. RKAW 7-HW 8 3-2, GOL Sport
6-Teylingen 8 2-3, Rijnland 4-Foreholte 8 0-6,
Forum Sjxirt 6-SJC 11 04.
8e klasse C: Alkmama 7-Foreholte 9 8-1, DoCoS
11-Lisse 9 1-4. MMO 5-Lisse 8 6-1. WSB 6-
Bernardus 9 1-6, Meerburg 7-Alphense Boys 13
5-1Alphense Boys 11-DoCoS 10 5-0
8e klasse D: Nicolaas Boys 6-Meerburg 10 2-1,
DOSR 9-Alphense Boys 12 1-0, Alkmania 8-
DSO 6 1-3, MMO 6-Bernardus 10 2-1, Kic
kers'69 6-DoCoS 12 5-3, Alphen 5-Zoetermeer
9 4-0.
8e klasse VA: VUC 8-UDO 6 7-0, Lugdunum 6-
Forum Sport 7 afg., Teylingen 7-UVS 7 0-3,
RKAW 9-Ri|nland 5 34, SJC 10-Blauw Zwart 6
0-2, Graaf W II VAC 10-ASC 7 2-2.
8e klasse VB: Meerburg 9-Gouda 5 3-3, ASC 8-
Waddinxveen 3 1-7, DONK 5-0lympia 8 7-1,
ONA 7-Alphen 6 4-6, DWO 7-Altior 8 5-0, Kic-
kers'69 7-NSV '46 5 3-0.
8e klasse VP: Stompwijk'92 6-Graaf W II VAC 9
7-0, Forum Sport 5-KRV 2 1-2, UDO 5-Meer-
burg 8 6-2, VCL 6-Meerburg 6 1-13, ROAC'79
6-GOL Sport 5 0-1.
JEUGDVOETBAL
A-junioren
Tweede divisie B: SH0-Spartaan'20 3-0, Sparta
(AV)-Westlandia 0-2, SC Feyenoord 2-VCS 4-2,
Katwijk-Excelsior M. 2-2, RVC/Rijswijk-Alphen-
se Boys 1-0, Quick Boys-Barendrecht 1-1.
Alphense Boys 1941 VCS 19-24
RVC/Rijswijk 17-40 Westlandia 19-22
Excelsior M. 19-33 SC Feyenoord 18-20
Spartaan'20 19-28 Barendrecht 19-18
Sparta (AV) 18-27 SHO 18-17
Quick Boys 19-26 Katwijk 18-13
Derde divisie B: HBC-UW 1-1, Voorschoten'97-
Lisse 0-2, UVS-Elinkwijk 2 7-1, HW-DCG 1-2,
Abcoude-Hoofddorp 2-0, ARC-Noordwijk 1-2.
UVS
18-41
HBC
19-27
DCG
18-39
Voorschoten'97
18-23
ARC
19-37
Noordwijk
18-23
Hoofddorp
19-33
Elinkwijk
19-13
Abcoude
18-28
HW
18-12
Lisse
19-28
UW
19- 6
B-Junioren
Tweede divisie B: UVS-Sliedrecht 3-1, SC Fey-
enoord-ADO Den Haag 2 1-1, Leonidas-Alexan-
dna'66 0-2, DHC-FC Den Bosch 2 2-2,
SWSMC-Quick Boys 2-1, Barendrecht-Sparta
(AV) 2-2.
SC Feyenoord 19-40 FC Den Bosch 18-24
UVS 18-38 SWSMC 19-23
ADO Den Haag 18-35 Sparta (AV) 18-22
Alexandria'66 19-32 DHC 19-20
Quick Boys 18-30 Leonidas 19-16
Barendrecht 19-29 Sliedrecht 18- 3
Derde divisie B: DWS 2-A'veen Heemraad 1-3,
Roodenburg-Zeeburgia 04, Hoofddorp-VCS 2-
1. Haarlem 2-ARC 2-1, RKAW-Lisse 4-1, Neer-
landia/SLTO-SV Zandvoort 3-0.
A'veen Heemr
18-52
Hoofddorp
19-26
Haarlem
18-44
Lisse
18-25
RKAW
19-33
ARC
19-20
Zeeburgia
19-31
DWS
19-14
NeerTSLTO
18-29
Roodenburg
19-13
VCS
19-26
SV Zandvoort
19- 5
VROUWENVOETBAL
Hoofdklasse: Braakhuizen- Be Quick'28 0-4,
Klarenbeek- Saestum 0-3, Wartburgia- Stedoco
0-1. Reiger Boys- WFC 0-2, Ter Leede- Buiten-
veldert 6-1.
Ter Leede
18-43
Stedoco 18-26
Saestum
18-39
Buitenveldert 17-19
WFC
17-36
Klarenbeek 18-14
Wartburgia
18-34
NEC 16-12
Braakhuizen
18-29
Be Quick'28 18-10
Or. Nassau
16-27
Reiger Boys 18-7
Eerste klasse
B: KRV-
Pancratius 1-1, HZW-
Muiden 1743 ASC'62 16-22
Heerenv. B 15-32 Heino 15-18
KRV 17-30 Pancratius 16-18
CSW 18-29 Knickerb. 14-10
RCL 16-27 RWF 14- 7
HZW 15-25 DZSV 17- 6
Eerste klasse C: Zw Wit'28- Rijsoord 1-1. Noot
dorp- Alkmania 0-6, KFC- RWH 34. ODC-
TYBB 2-0. Ter Leede 2- Buitenv. 2 1-1, Oostka-
pelle- KFC'71 0-0.
ODC
18-45
KFC'71
18-20
Rijsoord
18-35
Alkmania
18-19
Oostkapelle
17-34
KFC
18-19
Ter Leede 2
18-34
Buitenv. 2
18-19
RWH
18-33
Nootdorp
18-15
TYBB
17-22
Zw. Wit'28
18- 5
Tweede klasse A (zondag): DEH- Alkmania 2 4-
3. Bernardus- VEP 04. RVC33- SJC 0-3, Flore
ant- UVS 0-5, Donk- GDA 2-3, Oliveo- DWO 24.
SJC 18-45 Donk 16-23
UVS 1844 VEP 17-21
Oliveo 19-38 GDA 19-13
RVC'33 19-33 Alkmania 2 17-11
DWO 18-29 Floreant 18-11
DEH 17-28 Bernardus 19-11
Iduna 19-28
Derde klasse A (zaterdag): Rijnsb. Boys- Lisse 2
4-0, RKAW- Duinoord 3-1, Quick Boys- SVOW
2-0, Oegstgeest- Maasdijk 7-2, Ter Leede 3-
RCL 2 2-1, Scheveningen- Die Haghe unb.
Quick Boys
18-47
RCL 2
18-25
RKAW
18-38
Ter Leede 3
17-20
Oegstgeest
17-36
Rijnsb. Boys
18-13
Duinoord
16-35
Die Haghe
15-12
Scheveningen
15-33
Maasdijk
16- 7
SVOW
17-25
Lisse 2
17- 2
ZAALVOETBAL
Mannen
Eerste divisie A: Jong Eagles- WMC 9-3, Arn
hem- Estudiantes 9-5, Urk- ZSW 2-4, Kronen
burg- ZVU'95 9-3.
Kronenburg 19-49 Inter Dako 19-23
Heerenveen 1843 Estudiantes 20-23
Jong Eagles 19-33 Bax 19-21
Urk 19-31 ZSW 19-19
ZVU'95 19-26 Arnhem 19-13
Utrecht 19-23 WMC 19-12
Eerste divisie B: ATC- Sparta'67 5-1,
Scagha'66- Lutjebroek 8-3, AORC- Paal'29 8-
2. Volend. 2- Maasstad 11-4. Koos Alb - Bax 2
34. Hovocubo- N8HW Boys 3-2, West St. 2-
Zandvoort 84
Scagha'66
23-55
Koos Alb.
22-32
ATC
23-52
West St. 2
23-29
Volend. 2
22-49
Lutjebroek
23-25
Sparta'67
23-48
Paal'29
23-23
Maasstad
22-39
Hovocubo
23-19
AORC
23-34
Zandvoort
23- 8
NBHW Boys
22-33
Bax 2
23- 3
Activitas
24-65
UVS
23-37
Simeko 2
24-50
VCS
24-29
Westland. 1
23-49
DONK
24-26
RKDEO
24-43
Zw Wit'28
24-22
SEV
24-42
GDA
23-19
Westland. 2
23-40
Tutor
24-19
Simeko 1
24-38
Blijdorp
24- 3
ATLETIEK
AUTOSPORT
Sao Paulo. Grand Prix Brazilië, WK Formule 1,
derde race: 1. Raikkonen (Fin) McLaren 53
ronden van 4,309 km in 1.29.53,179
(204,197 km/u), 2. Fisichella (Ita) Jordan op
0,831, 3. Alonso (Spa) Jordan op 0.06,695,
4 Coulthard (GBr) McLaren op 0 07,391, 5.
Frentzen (Dui) Sauber op 0.09,392, 6. Ville-
neuve (Can) BAR op 0.17,910. 7 Webber
(Aus) Jaguar op 0.20,070, 8. Trulli (Ita) Re
nault op 0.23,569, 9. Ralf Schumacher (Dui)
Williams op 0.33,556,10. Da Matta (Bra) Toy
ota op 1 ronde.
Stand WK: 1. Raikkonen (Fin) McLaren 26
punten, 2. Coulthard (GBr) McLaren 15, 3.
Alonso (Spa) Renault 14, 4 Trulli (Ita) Re
nault 9, 5. Fisichella (Ita) Jordan, Montoya
(Col) Williams. Michael Schumacher (Dui) Fer
rari, Barrichello (Bra) Ferrari alle 8. 9 Frent
zen (Dui) Sauber 7, 10. Ralf Schumacher
(Dui) Williams 6. 11. Villeneuve (Can) BAR 3.
12. Button (GBr) BAR, Webber (Aus) Jaguar
beiden 2. 14. Heidfeld (Dui) Sauber 1 WK
constructeurs: 1. McLaren 41 punten. 2. Re
nault 23, 3. Ferrari 16. 4 Williams 14. 5 Jor
dan. Sauber 8, 7. BAR 5.8. Jaguar 2
BADMINTON
Tokio. Japans Open, 180.000 euro. Mannen,
halve finales: Lin Dan (Chn/9) - Jonassen
(Den/4) 15-8 16-17 15-10, Xia Xuanze
(Chn/2) - Hidayat (lno/6) 15-9 17-15 Finale:
Xia - Lin Dan 15-12 15-10. Vrouwen, halve fi
nales: Martin (Den/7) - Pi Hongyan (Fra) 11-3
11-7, Xie Xingfang (Chn/5) - Wang Chen
(HKo/2) 11-3 11-0 Finale: Martin - Xie 11-1
11-5. Mannen dubbel, finale: Limpele/Hian
(Eng/6) - Rui/Qiqiu (Ghn) 15-5 15-12 Vrou
wen dubbel, finale: Ling/Sui (Chn) - Yili/Ting-
ting (Vhn) 10-13 11-6 11-5 Gemengd dub
bel, finale: Jun/Ling (Chn) - Eriksen/Schjolda-
ger (Den/1) 9-11 11-8 11-9.
Haarlem. Duinwijck satellite toernooi. Finales.
Vrouwen, enkel: Van Cutsen - Geertsen 11-5
11-6. Dubbel: Saleming/Geertsen - Van Doore-
malen/Asbroek 11-8 11-8 Mannen, enkel:
Massing - Lens 15-12 13-15 15-1 Dubbel:
Lens/Residay - Van Daalen de Jel/Suijkerland
15-8 15-12 Gemengd dubbel: Wouters/Van
Cutsen - Lapre/Utama 11-6 11-5
BASKETBAL
Mannen
Promotiedivisie: PSV- Astron 2 42-66, BCA-
MSV 61-97, Aris- Red Giants 99-86. ASVU- E.
Towers 2 79-92, Rowic- Utrecht 90-67, Chal
lengers- Gr. Uilen 71-68, WGW- Akrides 66-
74, Early Bird- Zwolle 2 7949
E. Towers 2 2646 PSV 26-24
Early Bird 2644 Red Giants 26-22
Gr. Uilen 26-38 WGW 26-22
MSV 26-36 ASVU 26-22
Astron. 2 26-34 Akrides 26-18
Challengers 26-30 Rowic 26-12
Zwolle 2 25-28 Utrecht 26-10
Aris 26-24 BCA 25- 4
Eerste divisie: Arnh Eagles- EBBC 2 83-75,
St. Attacus- Jugglers 108-84, Leiden- Cady
73-62. US- Almere 2 40-86, Leiden- St. Atta
cus 70-66, Dunckers- Beverwijk 62-66,
Punch- Quo Vadis 82-46, Donar 2- Voorburg
unb.
Punch 25-44 Leiden 26-22
Almere 2 2642 Beverwijk 22-20
St. Attacus 25-40 US 25-20
EBBC 2 25-34 Dunckers 26-18
Eastw. Tigers 24-30 Jugglers 25-16
Quo Vadis 24-28 Cady 26-14
Voorburg 25-26 Donar 2 23-10
Arnh. Eagles 24-22 Bouncers 19- 2
Vrouwen
Eredivisie Elite A: Lely - Noordkop 65-57, J.
Jumpers - Binnenland 79-66.
Binnenland
J.Jumpers
26-44 Noordkop
26-40 Lely
LandslakeL. 26-32 Grasshoppers 26-18
Celeritudo 26-28 Lieshout 26-12
Leiderdorp 26-22 Shooters 26-10
Utrecht 26-22
Junioren: Twente- Hoofddorp 58-63, PSV-
Grasshoppers 64-85, J Jumpers- Wildcats 62-
106, DAS- Noordkop 70-80, Early Bird- Celeri
tudo 58-70.
Noordkop
23-42
J Jumpers
22-18
Wildcats
23-42
Celeritudo
21-16
Grasshoppers
23-40
Bourgondiê
22-12
PSV
22-34
Twente
22-10
Utrecht
21-30
Shooters
23- 6
DAS
22-28
Early Bird
24- 0
Hoofddorp
23-22
BILJARTEN
Hoofdklasse: Bakkenes- Sprint 1-3, ZVOB- Jai
Swadesh 4-6, Groenoord- Westlandia 54, Si-
meko- R'damse Studs 1-9, Noordzee- R'damse
Studs 2-3. Wippolder- ZWL 4-3, BVP- Noord
zee 2-7, Semper Alt - Rozet bno.
R'damse Studs 24-61 Sprint 23-29
Jai Swadesh 24-60 Groenoord 23-29
Noordzee 2443 BVP 24-24
Simeko 2440 Wippolder 24-21
ZVOB 24-39 Bakkenes 24-20
Semper Alt. 22-36 ZWL 24-18
Westlandia 24-32 Rozet 22-17
Hoofdklasse: UVS-Westland 2 4-7, SEV- GDA
5-5. Zw Wit'28- 8lijdorp 11-1, RKDEO-
DONK 104, Westland. 1- Activitas 8-4, Tutor
Simeko 2 1-2, VCS- Simeko 1 5-2
GOLF
HANDBAL
AMERICAN FOOTBALL
NFL Europe. Eerste speeldag: Rhein Fire (Dui)
- Amsterdam Admirals 15-17 (0-3 3-7 6-0 6
7). Toeschouwers: 28.206
Frankfurt Galaxy (Dui) - Barcelona Dragons
(Spa) 15-13, Scottisch Claymores (Sch) - Ber
lin Thunder (Dui) 62-31.
Zwolle. NK Ekiden (marathonestafette voor
zestallen)
1. Prins Hendrik Vught 42.195 m in 2.13.04,
2. Phanos 2.14.11, 3. Leiden Atletiek 1
2.15.52 (Luijendijk 5 km 15.34, Brouwer de
Koning 10 km 32.23, De Knegt 5 km 16.15,
Kortekaas 10 km 32.57, René van Dijke 5 km
16.01, Jeroen van Dijke 7 195 m 22.42). 7.
Leiden Atletiek 2 2.24.29
Vrouwen: 1. Haag Atletiek 2.44.49, 2. Leiden
Atletiek 2.46.30 (Hogenboom 5 km 21.10,
Raedts 10 km 37.26, De Vries 5 km 20.26,
Boonstra 10 km 35.47, Van der Plas 5 km
20.08, Peet 7.195 m 31.33)
Brunssum. Parelloop, wegwedstrijd
1. Kibowen (Ken) 10 km in 27.39, 2. Mboto
(Ken) 28.07, 3. Kiprotich (Ken) 28.46, 4
Baligha (Mar) 29.43, 5. Gombert (Dui) 29.50,
10. Heeren 30.14
Vrouwen: 1. Wamboi (Ken) 34.06, 2. Van On
na 34.11,3. Ruyters 34.25
Parijs. Marathon
1. Rotich (Ken) 42.195 m in 2 06.33, 2.
Zwierzchwiewski (Fra) 2.06.36, 3. Onsare
(Ken) 2.06.46, 4. El Hmer (Fra) 2.06 48, 5.
Ruto (Ken) 2.08.20, 6. Toroitich (Ken)
2.08.34, 7. David Kirui (Ken) 2.08.52, 8.
Bayo (Tan) 2.08.54, 9. Kosgei (Ken) 2.11.32,
10. Musto (Ken) 2.12.03
Vrouwen: 1. Omwanza (Ken) 2.27.43, 2. Con
sole (Ita) 2.27.47, 3. Mrashani (Tan) 2.29.12,
4. Richard (Fra) 2.30.37, 5. Maraoui (Fra)
2.31.34
Berlijn. Halve marathon
1. Paul Kirui (Ken) 21.1 km in 1.01.05, 2.
Cheboror (Ken) 1.01.55, 3. Kwambai (Ken)
I.01.56, 4. Macharia (Ken) 1.02.36, 5. Tro-
tich (Ken) 1 03.00
Vrouwen: 1. Chemjor (Ken) 1.11.12, 2. Che-
ruiyot (Ken) 1.12.00,3. Siewert (Dui) 1.13.55
Austin (Vst). Gala
100 m: 1. Collins (SKi) 9,92, 2. Browne (Can)
10.09. Vrouwen, 100 m: 1. Onyali (Nig)
II,21
Cartouche
17-33
Bennebroek
17-25
Shinty
17-33
Myra
17-20
DSHC
17-33
Pollux
17-18
A'veen
17-31
Alliance
17-17
Alecto
17-29
Gouda
17-15
Roomburg
17-25
Forescate
17- 8
Eerste klasse B: Doorn- Derby 3-2, Capelle-
LOHC 2-1, VW- Overbos 3-3, Westland- HIC
1-0, Asvion- Dopie 3-1, Leidse St.- Nieuwe-
gein 0-5.
VW
16-42
Asvion
16-22
Capelle
17-41
Overbos
17-22
LOHC
17-35
Dopie
17-19
HIC
17-31
Derby
17-16
Nieuwegein
17-27
Doorn
17- 7
Westland
17-24
Leidse St.
17- 3
Victoria
17-46
Wageningen
17-20
Hurley
17-42
MEP
17-19
Groningen
17-34
Alecto
17-16
HIC
16-33
Venlo
17-12
Gooische
17-30
EHV
16-10
Amersfoort
17-21
Zwart-Wit
17- 5
Terriers
17-42
Castricum
17-24
Kraaien
17-41
Noordwijk
17-18
Catwijck
17-36
Loenen
17-11
Heerhugow.
17-34
Hoorn
17-11
Maarssen
17-30
Abcoude
17- 7
Weesp
17-24
Xenios
17- 4
JUDO
Zoetermeer. NK jiu jitsu, fighting system. Man
nen, tot 62 kg: 1 Zwalve, 2 Peute. 3 Sin-
godjojo en Pallencaoe: -69 kg: 1. Hendriks, 2
Maatjes, 3. Lucas en Struiken, -77 kg: 1. Van
Bommel, 2. Manuel, 3. De Vries en Van Caste
ren; -85 kg: 1 Hofland, 2 Habraken, 3. Wol-
ters en Karbalai-Sadegh; -94 kg: 1 De Groot,
2. Roest, 3 van Zandvoort Vrouwen, - 55 kg:
1 De Pauw, 2. Van der Meer. 3 Drent en Van
Rijt; -62 kg: 1 De Weerd, 2 Baran. 3. Bielder-
man;-70kg:l Wyatt
KORFBAL
Eredivisie Elite B: Landslake Lions - Lieshout
72-52, Shooters - Leiderdorp 85-61, Celeritu
do - Utrecht 52-65.
Overgangsklasse B: Antilopen-Avanti 12-13,
SDO (K)-Vriendenschaar (H) 10-9, KCC-Fortis
13-9, GKV (G)-TOP 17-23.
TOP 9-14 KCC 9-8
Vriendenschaar 9-11 SDO (K) 9-8
Fortis 9-10 Antilopen 9-7
Avanti 9- 8 GKV (G) 9-6
Overgangsklasse C: Meervogels-Stanfries 15-13,
BW Heerenveen-Rodenburg 16-9, Steeds Hoo-
ger-SportingTrigon 7-9, Refleks-LDODK 10-9.
Meervogels 9-16 Steeds Hooger 9-9
BW Heerenveen 9-15 LDODK 9-4
Stanfries 9-11 Refleks 9-4
Rodenburg 9-10 Sp. Trigon 9-3
Eerste klasse F: Maassluis-Kinderdijk 12-8,
HKC (H)-Pernix 7-10, Tjoba-ODO (M) 6-8, Alba-
tros-VEO 15-10.
Maassluis 9-14 Kinderdijk 9-8
Pernix 9-12 Albatros 9-8
T|oba 9-11 ODO(M) 9-8
HKC (H) 9-11 VEO 9-0
Tweede klasse F: ZKC'31-Tempo 11-17, Kios
(N)-ONDO (G) 5-11, DKV (IJ)-IJsselvogels 8-9,
Weidevogels-De Vinken 9-10
IJsselvogels 9-16 DKV (IJ) 9-8
ONDO(G) 9-13 ZKC'31 9-5
Tempo 9-12 Weidevogels 9-5
De Vinken 9- 8 Kios (N) 9-5
Driebanden. Eredivisie. Sj>eelronde 21: Servi
ce PackA Tapperi|ke - IMD Services 8-0, GSA
Schiphol - Safety Holland 0-8, Mike's Club -
Van Wanrooi) 4-4. Crystal Kelly - Zutex 6-2,
Brasserie Ockenburgh - Biljartcentrum Prin
cesse 6-2. Havermans Groep Twentevisie 6-
2 Stand: 1 Safety Holland 21-32, 2. Crystal
Kelly 21-31. 3 Van Wanrooi) 21-29. 4 Twen
tevisie 21-26, 5 Service Pack 21-24, 6. Bras
serie Ockenburgh 21-21. 7 Zutex 21-20, 8
Mike's Club 21-20, 9 Havermans Groep 21-
18. 10 GSA Schiphol 21-18, 11 IMD Servi
ces 21-8,12. 8iljartcentrum Pincesse21-5
Fiks
Luno
Valto
Fluks
8-15 Mad|oe
9-14 Thor (H)
9-12 SEV
9- 9 ESDO
8-0
Derde klasse D: Crescendo-Oosterkwartier 15-
8. GKV (H)-Velocitas 6-17, KZ Leiden-Dubbel
Zes 16-3, Aurora- De Danaïden bij 10-12 in
63ste min. gestaakt.
Velocitas 9-14 Aurora
Crescendo 9-13 GKV (H)
De Danaïden 8-12 Oosterkw
KZ Leiden 9-10 Dubbel Zes
7-8
Duluth. BellSouth Classic, US Tour, 4 miljoen
euro: Eindstand: 1 Crane (VSt) 272 (-16), 2
Tway (VSt) 276, 3. Goosen (VSt), Williamson
(VSt). Kuehne (VSt) 277
Bagkon. Thaise Open, 150.000 euro. Eind
stand: 1 Loar (VSt) 269 slagen (-19), 2. Da
wes (Aus) 274, 3 Chen Yuan-chi (Tai), Lu»
Wen-Tang (Tai) 275.
Wognum. Vrouwen, playoffs eredivisie. Finale:
Zeeman Vastgoed/SEW - Van der Voort/Quintus
25-24. Stand best-of-three: 1-0.
Mannen
Eerste klasse A: Cartouche- Gouda 3-1, Allian
ce- Roomburg 3-2, Bennebroek- Myra 2-1. Fo-
rescate- A'veen 1-2, DSHC- Alecto 3-0, Pollux-
Shinty 5-3.
7-0
Res. overgangsklasse C: Rohda 3-Sporting Tri
gon 2 18-9, Meervogels 2-Stanfries 2 11-5,
BW Heerenveen 2-HKV/0E 2 15-9, Refleks 2-
DOS'46 3 11-5.
Res. eerste klasse E: Groen Geel 4-Die Haghe
5 11-12, Fortuna 4-Koog Zaandijk 3 21-11.
HKV/OE 3-Sporting Trigon 3 10-7, BEP 3-
Blauw Wit 3 10-7; F: KVS 4-TOP 3 11-9. Vada
3-Avanti 2 9-8, DVO 4-Groen Geel 3 14-15,
Excelsior 2-PKC 5 9-10, G: KCC 2-0D0(M) 2
16-9. Maassluis 2-Swift(M) 2 8-10, HKC(H) 2-
Pernix 2 9-9, Albatros 2-PKC 3 11-11
Res. tweede klasse A: TOP 4-Fiks 2 11-10,
Di|kvogels 2-Tempo 2 6-5, Achilles 3-ONDO
(G) 2 6-9, KVS 5-VE0 2 2-12; D: Futura 3-
Ready 3 20-13, Meervogels 4-Pernix 3 9-8,
HKV/OE 4-AL0 2 4-14. KZ Leiden 2-Phoenix
213-10.
Jun. overgangsklasse B: Blauw Wit-TOP 8-14,
Sporting Delta-Meervogels 12-10, HKV/OE-
BEP 9-4. Rohda-DSC 11-8; C: ALO-WION 5-
24, OWO-Tempo 7-6, Victum-Die Haghe 7-
10. Bolnes-Odik 11-11
MOTORSPORT
Derde klasse A: Tempo'34- Zoetermeer 2-4,
Ommoord- Montfoort 3-2, Catwijck- Berkel
Rod. 5-3, Alphen- Nieuwkoop 2-1, Maarssen-
Spijkenisse 4-2.
Zoetermeer 15-40 Rijswijk 15-19
Ommoord 16-34 Alphen 15-18
Nieuwkoop 15-29 Tempo'34 16-14
Catwijck 16-27 Berkel Rod. 15-10
Montfoort 16-20 Spijkenisse 14- 3
Maarssen 15-19
Vierde klasse A: Waddinxveen- Voorhout 2-3,
Souburgh- Hisalis 2-3, Alkemade- Evergreen
0-7
Vrouwen
Overgangsklasse A: Groningen- Hurley 3-2,
Amersfoort- Wageningen 2-2, HIC- MEP 6-2,
Gooische- Venlo 3-0, EHV- Victoria 0-6, Alec
to- Zwart-Wit 5-1.
Eerste klasse A: Souburgh- Gouda 0-4, Groen
Geel- LOHC 5-4, Voorne- Roomburg 5-2, Fo-
rescate- Craeyenht 1-1, DSHC- Dopie 1-1, Hu-
dito- Cartouche 2-3
DSHC 17-44 Roomburg 17-21
Forescate 17-43 Cartouche 17-20
Craeyenht 17-33 Groen Geel 17-19
Dopie 17-29 LOHC 17-17
Voorne 17-25 Souburgh 17-15
Gouda 17-22 Hudito 17- 3
Tweede klasse B: Strawber - Leusden 2-5, My
ra- Vianen 0-2. VVV- Soest 8-2, Bennebroek-
Haarlem 2-0, Alphen- Voordaan 2-1, Almere-
Nieuwegein 3-2
VW 17-45 Vianen 17-21
Almere 17-30 Myra 17-20
Leusden 17-27 Soest 17-17
Voordaan 17-26 Strawber 17-17
Bennebroek 17-23 Nieuwegein 17-16
Alphen 17-22 Haarlem 17-14
Derde klasse A: Hoeksche W - Berkel Rod. 3-0,
Barendrecht- Asvion 1-1, Spijkenisse- Rijswijk
2-2, Forcial- Spirit 2-1, Capelle- Aeolus 2-3
Aeolus 16-44 Rijswijk 16-23
Spirit 16-32 Hoeksche W. 15-17
Asvion 16-29 Berkel Rod 16-10
Leidse Studs 15-28 Barendrecht 15-9
Spijkenisse 15-24 Cajjelle 15- 4
Forcial 15-23
Derde klasse B: Xenios- Terriers 0-7, Castri-
cum- Noordwijk 2-2, Abcoude- Heerhugow 3-
5. Catwijck- Hoorn 4-0. Weesp- Kraaien 1-2,
Loenen- Maarssen 0-3.
SCHERMEN
SQUASH
Vierde klasse A: Hisalis- Nieuwkoop 1-1.
IJSHOCKEY
Lecce. WK vrouwen, tweede divisie. Vijfde en
laatste speelronde: Nederland - Slowakije 2-2
(1-0 0-1 1-1). Nederlandse treffers: Pepels,
Van den Linden. Nederland blijft in tweede di
visie Noorwegen - Denemarken 3-1 (0-1 1-0
2-0). Noorwegen gepromoveerd
GTTC
Docos
SVE
9-59 US 9-42
9-51 Maasbree 9-42
9-46 Victoria 9-30
Courmayeur. EK. Mannen, kwartfinales: Boll
(Dui/1) - Maze (Den) 4-2, Samsonov (WRu/3) -
Smirnov (Rus) 4-0, Rosskopf (Dui/12) - Tjtsje-
tinine (WRu), Wosik (Dui/14) - Gatien (Fra) 4-
1 Halve finales: Samsonov - Boll 4-0, Wosik -
Rosskopf 4-2. Finale: Samsonov - Wosik 4-0.
Dubbelsjiel, halve finales: Chen/Tjtsjetinine
(Oos/WRu) - Grujic/Karakasevic (SMo) 4-1,
Mazoenov/Smirnov (Rus) - Jindrak/Schlager
(Oos) 4-3. Finale: Chen/Tstsjetinine - Ma
zoenov/Smirnov 4-0 Vrouwen, halve finales:
Badescu (Roe/6) - Erdelji (SMo) 4-2, Tan-Mon-
fardini (Ita) - Stefanova (Ita) 4-3 Finale: Ba
descu - Tan-Monfardini 4-3. Dubbelspiel, halve
finales: Boros/Steff (Kro/Roe) - Ganina/Palina
(Rus) 4-0, Batorfi/Toth (Hon) - Erdelji/Erdelji
(SMo) 4-2 Finale: Boros/Steff - Batorfi/Toth 4-
Davis Cup, wereldgroep, kwartfinales. Valen
cia: Spanje - Kroatië 5-0. Ferrero - Ancic 6-4
6-2 7-6, Moya - Ljubicic 6-7 6-1 6-4 6-4, Cor-
retja/Costa - Ljubicic/Zovko 6-2 6-3 6-4, Costa
- Ljubicic 6-3 6-4, Corretja - Ancic 7-5 6-3.
Malmö: Zweden - Australië 0-5. Björkman -
Philippoussis 4-6 3-6 3-6, Enqvijt - Hewitt 4-
6 2-6 7-5 4-6. Bjorkman/Enqvist - Arthurs-
/Woodbridge 4-6 2-6 2-6, Johansson - Arthurs
3-6 6-3 6-7, Norman - Philippoussis 5-7 7-5
3-6.
Toulouse: Frankrijk Zwitserland 2-3. Grosjean
Bastl 6-3 6-4 3-6 6-3, Escudê - Federer 4-6
5-7 2-6. Escudé/Santoro - Rosset/Federer 4-6
6-3 3-6 6-7, Santoro - Federer 1-6 0-6 2-6,
Escudé - Bastl 7-6 5-7 7-6.
Buenos Aires: Argentinië - Rusland 5-0. Nal-
bandian - Davidenko 6-2 6-2 7-5, Gaudio - Ka
felnikov 6-4 6-0 6-2, Nalbandian/Arnold - Ka-
felnikov/Youzhny 3-6 6-3 6-4 6-3, Zabaleta -
Youzhny 6-1 6-4, Gaudio - Davidenko 7-6 6-3.
Indeling halve finales: Spanje - Argentinië, Au
stralië - Zwitserland
Sarasota. Vrouwen, 140.000 euro. Kwartfina
les: Miskina (Rus/2) - Dementjeva (Rus/5) 6-2
3 6 6-1, Dechy (Fra/7) - Cargill (VSt) 6-3 6-4,
Molik (Aus) - Fernandez (Arg) 6-3 4-3 opgave.
Maioli (Kro) - Suarez (Arg) 3-6 6-3 6-2 Halve
finales: Miskina - Dechy 6-2 6-4, Molik - Ma|o-
li 6-3 6-4. Finale: Miskina Molik b-4 6-1
Casablanca. Vrouwen, 110.000 euro. Finale:
Grande (Ita12) - Antonella Serra-Zanetti (Ita) 6-
2 4-6 6-1.
Estoril. Vrouwen, 140.000 euro. Kwalificaties,
eerste ronde: Boogert (Ned) - Obziler (lsr/2) 6-
3 7-5. Tweede ronde: Tatarkova (Oek) - Boo
gert (Ned) 6-2 6-1.
Napels. ITF-toemooi vrouwen, 10.000 euro.
Kwartfinales: Hoogland (Ned/1) - Ramon Cli-
ment (Fra) walk over
cuda- OZV 11-5, Qtters- Meent 1(
Meent 13-2, Aquarijn- Otters 6-5, i
kemade 17-6, Watervlo- d'Elft 12-4
TURNEN
VOLLEYBAL
Suzuka. GP Japan, WK wegraces. Moto GP: 1
Rossi (Ita) Honda 122.304 km in 44.13,182
(gem 165,949 km/u), 2. Biagii (Ita) Honda
44.19,627, 3. Capirossi (Ita) Ducati
44 21,391, 4 Gibernau (Spa) Honda
44 26,391, 5. Bayliss (Aus) Ducati
44 36,281 Stand WK na 1 van de 16 races:
1 Rossi 25 punten. 2. Biaggi 20. 3. Capirossi
16 250cc: 1 Poggiah (SMa) Aprilia 110.656
km in 41.36,284 (gem. 159,581 km/u), 2
Aoyama (Jap) Honda 41.37,657, 3. Takahashi
(Jap) Honda 41.37,780, 4. Porto (Arg) Honda
41.37,984, 5. Battaini (Ita) Aprilia
41 48,055 Stand WK: 1 Poggiah 25, 2. Aoy
ama 20, 3 Takahashi 16. 125cc: 1 Perugini
(Ita) Aprilia 104,832 km in 40.53,083 (gem.
153,845 km/u), 2. Giansanti (Ita) Apri-
Iia40.53,120, 3. Jenkner (Dui) Aprilia
40.54,114. 4 Cecchinello (Ita) Aprilia
40.59,784, 5. Doviziosoa (Ita) Honda
41.01,677 Stand WK: 1. Perugini 25, 2
Giansanti 20, 3. Jenkner 16.
Talave ra (Spa). Grote Prijs van Spanje zijspan-
cross. Eerste manche: 1. Willemsen/Stupiles
(Ned/Let) VMC/Zabel, 2. Sergis/Verbrugge
(Let/Bel) BSU/MTH, 3. Sderqvist/Peters
(Zwe/Eng) VMC/KTM, 4. Kaurit/Jakk (Est)
AYR/KTM, 5 Happich/Wijs (Dui/Ned) VMC/Za
bel, 13. Van Duynhoven/Van Duynhoven (Ned)
BSU/MTH. Van Werven/Piccard (Ned) uitgeval
len Tweede manche: 1. Sergis/Verbrugge, 2.
Willemsen/Stupiles, 3. Brown/Peters (Eng), 4.
Goovaerts/Eggers (Bel) VMC/Zabel, 5. Kaurit/J
akk, 15. Van der Donk/Verhagen (Ned) VMC-
/MTH. Stand WK: 1. Sergis en Willemsen 47,
3. Kaurit 34, 4. Goovaerts32, 5. Brown 32, 6.
Happich 30, 18. Van Duynhoven 8, 20. Van de
Donk 6.
ROEIEN
Amsterdam. Skiffhead, Open NK lange af
stand. Mannen: 1. Jaanson (Est) 7,5 km in
29.37,88 (gem 15,190 km/u), 2. Blink
(Gyas) 30.08,48, 3. Backer Dirks (De Hoop)
30.44,80, 4. Ringers (De Hoop) 30.50,20, 5.
Burton (Nereus) 30.50,47, 6. Göbel (De Hoop)
30.58,89, 7. Blankert (Skoll) 31.09,49 (win
naar lichtgewichten), 8. De Vries (Gyas)
31.21,72, 9. Braak (Stern) 31.22,98, 10.
Schipper (Dordtsche) 31.25,85. Vrouwen: 1.
Van Eupen (Nereus) 7,5 km 33.02,99 (gem.
13,620 km/u), 2. Van der Kolk (Nereus)
33.36,25, 3. Klaren (Skadi) 34.06,83, 4
Poot (Proteus) 34.20,66, 5. Dijkstra (Skoll)
34.51,35.
Londen. The Boatrace-(149e editie). Oxford
University verslaat Cambridge University na
6,8 km met 30 centimeter Stand in historie:
Cambridge 77 zeges. Oxford 71. Eén keer
dead heat.
AW Keistad
21-91
Martinus 2
21-51
US
21-65
Rijnmond 3
21-50
SSS 3
21-64
HW
21-45
Croonenburg
21-60
VoCASA
21-43
Leython
21-55
WH
21-37
Arvevo
21-54
Setash
21-15
Nesselande 2
21-84 Switch
20-44
Woerden
19-69 Aspasia
20-43
Delta
21-69 Irene
20-42
Agon
21-59 Maarssen
21-39
Servia
21-52 Zovoc
21-37
Protos
21-48 Nesselande 3
20-29
Promotieklasse A: VELO- Sovicos 2 1-3, Castel-
lum- Sovicos 2 3-2, Punch- VELO 2-3, Inter
Rijswijk 2- Gemini/K. 4-0.
Inter Rijswijk 2 21-72 Punch 21-53
Sovicos 2 20-70 GSC 20-46
VELO 21-66 Waterlanders 20-37
Skania 1 21-62 Skania 2 21-36
Leython 2 21-57 NOVO 20-35
Castellum 20-53 Gemini/K 20-28
Eerste klasse A: HPSV- SKC 3-1, Aspasia 2
Leython 3 1-3, DEO- Castellum 2 3-1, Inter
Rijswijk 3- Donar 2 3-1, Tonegido 3- Tula/Smas-
hing unb., Tula/Smashing- Tonegido 3 unb
Castellum 2 21-81K SKC 21-49
Donar 2 21-60 Leython 3 21-47
Inter Rijswijk 3 20-58 Tula/Smashing 18-44
HPSV 20-53 DEO 21-40
Tonegido 3 19-50 Aspasia 20-39
Kalinko 1 21-50 Kalinko3 21-34
Eerste klasse B: Punch 2- Donar 1-3, Sovicos 3-
Agon 2 0-4, Te Werve- Ariston 1-3, Netwerk-
Thor 2 3-1, Radius 2- Kalinko 2 3-1, Nesselan-
de 4-Zovoc2 3-l.
Donar 21-90K Radius 2 20-41
Ariston 21-76 Netwerk 21-33
Nesselande4 21-65 Kalinko 2 20-32
Sovicos 21-64 Te Werve 21-31
Punch 2 21-64 Thor 2 21-29
Agon 2 20-61 Zovoc 2 20-26
Vrouwen
Derde divisie: Shot- Woerden 2 0-4, Tonegido 2-
Protos 3-1, Tonegido 3- Cito 1-3, Jupiter- VSTS
1-3, Gemini/K.- Spits 3-1, Woerden 1- Irene 3-
1.
Garderen. Zilveren Wapens. Degen, vrouwen:
1 Tol (Des Villiers), 2. Winstanley (Zaal Kardo-
lus), 3 Adam (Hon), Tiedink (Zaal Kardolus)
Mannen: 1. Samu (Hon), 2 Carosso (Ita), 3.
Horvath (Hon), Viola (Ita) Floret, mannen: 1
Rohlfs (Scaramouche), 2. Rijsenbrij (Zaal asd
zuid), 3. Nivard (Rana). Vrouwen: 1 Polner
(Gascogne). 2. Garcia (Zaal Verwijlen), 3 Atze-
ma (Scaramouche). Schaal (Les Faucons). Sa
bel, mannen: 1 Romijn (Prometheus). 2.
Plantinga (Prometheus), 3 Kardolus (Zaal
Kardolus). Laschek (Les Faucons). Vrouwen:
1Van Vuure (La Prime)
Dublin. Ierse Open. Vrouwen, kwartfinale: Atk
inson (Ned/3) - Perry (Ier) 9-3 9-0 0-9 1-9 9-
3 Halve finale: Atkinson - Geaves (Eng/5) 2-9
9-5 9-4 3-9 9-2, Jackman (Eng/2) - Macree
(Eng/4) 9-0 9-5 9-4 Finale: Atkinson - Jack
man 3-9 9-4 9-5 4-9 9-7
TAFELTENNIS
Eerste divisie: Alkmaar '71 - Disnierats 2-8,
Remax/Hendrix - Pecos 9-1. Torenstad - Sala
manders 6-4.
Torenstad 9-56 Disnierats 9-48
Remax 9-55 Pecos 9-33
Salamanders 9-54 Alkmaar 9-24
Tweede divisie 2: Avanti - Bijmaat 5-5, FTTC -
Mac 5-5, Scylla 2 - Victoria 8-2
Scylla 2 9-51 Victoria 9-42
Bijmaat 9-50 Avanti 8-38
llac 9-44 FTTC 8-35
Vrouwen
Tweede divisie 1: Vice Versa'51 - Furst Kan-
toors 2 8-2, BAD Om - Pecos 1-9, SAR 2 - FVT
Vice Versa 9-61 Furst Kantoors 9-35
SAR 9-57 BADOni 9-31
Pecos 9-55 FVT 9-31
VSTS 20-71 Irene 20-55
Gemini/K. 21-60 Tonegido 2 20-51
Tonegido 3 21-60 Woerden 2 20-49
Woerden 1 20-58 Jupiter 21-48
Spits 21-57 Shot 21-28
Cito 20-56 Protos 21-22
Promotieklasse A: Skania- Inter Rijswijk 2 3-1,
RW- Leython 2 2-3, Zovoc 2- Nesselande 2 3-1,
Greentex/Sp - Be Fair 1-3, Kalinko- Utrecht 3 0-
4, Delta- VSTS 2 0-4.
VSTS 2 21-86 Be Fair 19-46
Utrecht 3 20-77 Zovoc 2 20-43
Inter Rijswijk 2 21-68 Greentex/Sp. 21-40
Skania 21-62 RW 21-36
Delta 21-51 Nesselande 2 20-34
Kalinko 21-51 Leython 2 22-26D
Promotieklasse B: Switcn- Vives 1-3, Maarssen-
Taurus 2 1-3, Jupiter 2- Leython 0-4, Dosko-
Utrecht 4 3-1, VCV- Nivoc 3-2, Zovoc- Thor 3-1
VCV 21-93K Zovoc 19-48
Nivoc 21-79 Dosko 21-48
Taurus 2 20-64 Maarssen 21-39
Leython 22-64 Utrecht 4 20-31
Vives 21-60 Thor 21-31
Switch 22-54 Jupiter 2 19- 4D
Eerste klasse A: VELO- Donar 4-0, In Up Go- In-
ter Rijswijk 4 3-1. Castellum- Leython 3 3-1,
Sovicos 2- GSC 3-1, Delta 2- Netwerk 0-4, Ge-
mini/K.2- NOVO 4-0.
Netwerk 21-82 Donar 21-50
Castellum 21-78 In Up Go 21-49
VELO 20-74 Leython 3 19-38
Sovicos 2 21-72 Inter Rijswijk 4 21-34
Gemini/K. 2 21-61 NOVO 21-13D
GSC 20-58 Delta 2 21-11D
Eerste klasse B: GGV- Nesselande 3 0-4, Castel
lum 2- Sovicos 1 0-4, Punch- Move Over 3-1.
Sovicos 3- Tonegido 4 3-2, Radius- Jodan Boys
0-4, Be Fair 2- Inter Rijswijk 3 4-0
Sovicos 1 21-86 Move Over 21-42
Be Fair 2 20-83 Inter Rijswijk 3 21-42
Jodan Boys 21-81 Sovicos 3 21-31
Punch 20-63 Radius 21-30
Castellum 2 20-60 Tonegido 4 19-27
Nesselande 3 21-57 GGV 20-13
WATERPOLO
Mannen
Eerste klasse: UZSC- De Gouwe 7-5, Alliance-
Aquapodro 11-5, Alliance- Lumio/Ravijn 5-2,
Lumio/Ravijn- Katwijk 15-6, Rapido- Dordrecht
10-6, HZC - OZ/PC 14-12, VZC- Vivax 9-9.
Alliance
20-34 UZSC
20-20
VZC
20-30 Aquapodro
19-17
Lumio/Ravijn
20-25 OZ/PC
20-17
Vivax
19-24 Dordrecht
20-12
Rapido
20-23 De Gouwe
19- 8
HZC-Weursth.
19-21 Katwijk
20- 5
Tweede klasse C: Westland- ZWV-Nereus 6-11,
ZDHC- Sassenheim 6-5, Oceanus- DAW 6-21,
Aquafit- Vlaardingen 6-13, Dolfijn- Futen 8-14,
Hoorn- Kempvis 5-7
ZWV-Nereus
20-36
Futen
20-18
Vlaardingen
20-35
Dolfijn
20-14
DAW
20-30
Hoorn
20-13
Aquafit
20-24
Oceanus
20-12
Sassenheim
20-24
Westland
20- 7
Kempvis
20-23
ZDHC
20- 4
Derde klasse C: Vuursche- DWT 7-7, NVA/HHC-
Koudekerk 6-4, Het Y- WZK 16-0, KZC- Noord
kop 7-0, Donk- Snippen 12-0, Triton- DJK 6-9.
HetY
20-36
DJK-ZAR
19-22
KZC
18-26
Noordkop
18-17
Donk
19-26
20-12
Koudekerk
20-25
NVA/HHC
20-11
Vuursche
19-24
Snippen
20- 9
DWT
20-23
WZK
19- 1
SWNZ
Amer
Otters
Barracuda
OZV
Watervlo
20-37 Wilskracht
19-28 d'Elft
20-26 Alkemade
20-24 Aquarijn
19-21 WVZ
19-20 Meent
Tweede klasse A: WVZ oTzi|l 2-5, V
Zijl 0-11, Kempvis- De Zijl 3-5, Allian
vis 6-4, WVZ- DAW 2-4, Rapido- V
12-1. Alliance- WVZ 6-3, ROG- Alke
Watervlo- DWT 5-6.
De Zijl
Rapido
DAW
DWT
Vlaardingen
Watervlo
20-38 ROG
20-38 Alkemade
20-27 Alliance
20-22 Kempvis
20-22 Wiekslag
20-20 WVZ
WIELRENNEN
Riesa. EK ritmische gymnastiek. Landen,
meerkamp: 1 Rusland 53,75 punten. 2 Bul
garije 52,00, 3. Italië 51,30 Lint: 1 Rusland
26,55 punten. 2. Bulgarije 25,85, 3 Italië
25,60. Hoepel/bal: 1 Bulgarije 26,70, 2
Griekenland 26,10, 3. Italië 25.45 Individu
eel, hoepel: 1 Bessonova (Oek) 27,50, 2. Gi-
zikova (Rus) 26,80, 3 Jerofejeva (Oek) 26,30.
Bal: 1 Gizikova 27,85, 2 Bessonova 27,85,
3 Zoekava (WRu) 26,55. Lint: 1 Bessonova
(Oek) 26,10, 2. Zoekava 26,00, 3. Jerofeieva
(Oek) 25,90 Kegel: 1 Bessonova 27,70, 2
Jerofejeva 26,85, 3. Peychewa (Bul) 26,50.
Mannen
Tweede divisie: Arvevo- VoCASA 0-4, US- Marti-
nus 2 1-3, SSS 3- AW Keistad 1-3. Croonen-
burg- Leython 3-1, WH- Rijnmond 3 3-2, Seta-
sh- HW 1-3
Derde divisie: Switch- Servia 3-1, Agon- Nesse
lande 2 2-3, Aspasia- Woerden 1-3, Maarssen-
Protos 3-2, Delta- Irene 4-0, Zovoc- Nesselande
3 3-2.
Meerbeke Ronde van Vlaanderen, 2i
wereldbeker. 1 Van Petegem (Bel)
6.18.48 (40,232 km/u). 2. Vanc
(Bel) 0.02, 3 O'Grady (Aus) 0 19.
(Ita). 5 Mattan (Bel), 6 Guesdon
Ivanov (Rus). 8 Ekimov (Rus), 9 Boo
10 Bruylandts (Bel), 11. Celestinr
Sacchi(Ita)2.19, 13 Commessodta
(Oos), 15. Pieri (Ita). 16. Bartoli (Ita
pellini (Ita). 18 Vainsteins (Let) 2 31
hvosciks (Let) 3.03, 20. Zamm (Ita)
Freire (Spa). 42 De Jongh 6 38. 45.
Kroon. 69. Voskamp, 71 Hoffman,
11 34, 80 Schmitz 14.09. 86 Knav
WB-stand: 1 Van Petegem 100, 2. 8
100, 3. Celestino 85. 4 Vandenbrou
O'Grady 55, 19 Boogerd 20. 32 Lotz
Estella. GP Indurain. 1 Kessler (Dui)
5.02.05, 2 Vicioso (Spa). 3. Etxeba
4 Moos (Zwi), 5 Rebellin (Ita), 6 Co
7 Serrano (Spa). 8 Belli (Ita).
(Spa), 10. Torrent (Spa). 51 Dekker
De Groot, 60. Lotz. 70. Mutsaars. f
berg 16 13, 138 Moerenhout.
Eijsden. Hel van het Mergelland. 1
(Bel) 191 km in 5.02.00. 2. Si|n
0 02. 3. Heppner (Dui), 4 lacuone
Abakoemov (Kaz) 0.31. 6 R Grabsch
Kwintsheul. Omloop van de Glazen S
thur Farenhout (Zuidland) 155 km ir
2. Aerts (Riel). 3 Van Steen (Dongr
ward Farenhout (Zuidland). 5 Smi
land) 0.59. 6 Zuijderwqk (Monster).
Rennes. GP van Rennes. 1 Grisjkine
km in 4.12.33. 2 Naudzus (Let). 3 F
4 Furlan (Ita), 5. Clerc (Zwi), 6 HmaJ
Oud Gastel. Vrouwen. 1. Melchers (Mi
2. Van Alebeek (Rotterdam), 3 Bosml
dam).
Eijsden. Hel van het Mergelland
Elite/beloften: 1 Van Huffel (Bel) ll
4 55.59, 2. Sijmens (Bel) op 0.04,
(Dsl) z.t., 4 lacuone (Aus), 5. Abako
0.40, 6. Grabsch (Dsl) 0.55, 7. Poits
8. Lucassen (Ned) 0.57, 9 Poos (if
10. Harms (Ned) 3.05, 21 Zonnei
5.03.
Philippine. 34ste Omloop van de Bra,
Elite/beloften: 1 Van Pelt (WV F
streek Trap Met Lust) 144,9 km ir
2. Curvers (R&TC Groenewoud - Mo
Weyers Eikhout) op 0.11, 3. Graafma
Jonge Renner) 0.37. 4 Verstraten (f
dam) z.t., 5. Franse (Willebrord Wil V
Nederlof (WV Breda - Knooppunt) 0.;
ve (R4TC Groenewoud - Modderkoll
Eikhout) 1.54, 8. Klijnhout (WV De J
ner), 9. Kerkdijk (WV De Dommelstri
Met Lust) 2.06, 10. Groenendijk (H.5
Het Witte Kruis) 2.30, 30. Wassenbi
Trias - Het Witte Kruis) 23.32 Stam
petitie Regio Zuid (na 2 wedstrijden)
Groenewoud - Modderkolk Weyers Ei
pnt, 2. Willebrord Wil Vooruit 116,
Nijdam 104, 4. WV De Jonge Renni
WV De Dommelstreek Trap Met L
GRC Jan van Arckel 86, 7 WV Bred
punt 75, 8. PRC Delta 56, 9. TWC
Wiel 46, 10. H.S.K. Trias - Het Witte
11. HSC De Bataaf 21,12. TWC Tem
RTC De Hoekse Renners 16, 14. Z
Middelkamp 12, 15. TWC De Kemp
Westland Wil Vooruit 2, 17. RTC Buite
Genemuiden. 31ste Omloop van f
Overijssel.
Junioren (125 km): 1 Zijlstra
2.Stamsnijder (Enter), 3 Horck (Ens
Franssen (Saasveld), 5. Botman (Grcx
gel (Sappemeer), 7 Van Duimen (-
(Winkel), 9. Timmer (-), 10. Pieters (I
20. De Groot (Hillegom). Nieuwelinge
1. M. Kreder (Zevenhuizen), 2 De B
bergen), 3. Lughtenburg (Goedereed
der Lijn (Vianen), 5. Mikkers (Uden).
Oud Gastel. Wielerronde van Oud Gast
Elite/beloften (80 km): 1 Bastiaans
heide), 2. Vuurens (Meerkerk), 3 De
pen). 4. De Graaf (Ridderkerk), 5 SI
(Kapelle), 6. Zijlmans (Roosendaal), 7
meren (Kruisland), 8. Kleinhout ('s-Gr
9. Leijs (Standdaarbuiten), 10. Deli
dam) Vrouwen (60 km): 1 Melche
wijk), 2. Van Alebeek (Amsterdam).
(Amstelveen). 4. Rombouts (Rijsbergi
Moorsel-Zijlaard (Rotterdam), 6. Mos
7. Hennis (Dsl). 8 Van der Helm (M<
9. De Goede (Zoeterwoude), 10. Koed
venkarspel) Amateurs A (60 km): 1
Reep (Hillegom), 2. Jonkman
Brand (Vlaardingen), 4 Reessink (St<
Sqmens (Rucphen), 6. Grootveld (Zo
7. Gerritssen (Veldhoven). 8 Mathot
genbosch), 9. Pemen (Rosbergen),
(Sprundel). Nieuwelingen (40 k
(Haarlem), 2. IJzendoorn (Tiel),
(Zevenhuizen), 4. M. Kreder (Zevenl
De Bruijn (Rijsbergen).
Weert. Omloop van de IJzeren Man.
Amateurs A/B (78 km): 1 Thoolen
Van Gestel (Veldhoven), 3. Bastiaan
dam). 4 Verhouden (Eindhoven),
(Doornenburg). Veteranen (58,5 km)
ten (Roermond), 2 T. van Eijk (Hit
Krause (Bel), 4. Oosterbosch (Eind
Geenen (Velden).
Piershil. 17de Jeugdronde van Piershi
Junior-vrouwen (50 km): 1. Rotmens
bergen). 2 Profijt (Hoogeveen). 3.
(Roden). 4. Doedée (Kloosterzande)
pendel (Ouderkerk aan den IJssel), 8
(Voorhout). Nieuwelingen (50 km): 1
(Wateringen), 2 Zonneveldt (Bleiswiji
(Schijndel). 4. Van Roosmalen (Sch
Ariesen (Rhenen) Nieuweling-dames
1. Knetemann (Krommenie). 2 Gn
(Amsterdam). 3 Van Veen (Naaldwij
der Ree (Willemstad), 5. Bongaards (0
ZWEMMEN
1
Derde klasse D: Wilskracht- Amer 10-8, Barra-
Eindhoven. Finale grandpriicircuit.
vrij: 1 Veens (PSV) 23,65, 2
23,99, 3 Leijsen (Van liet Barracud
100 vrij: 1 Zwering (Philips) 51.24.
51,39, 3 Martens (PSV) 53,29 21
Van den Hoogenband (Philips) 1
Zuijdweg (Kempvis) 1.51,98, 3 Ten
1.56,05 50 rug: 1. Bastiaan Tammi
26,92, 2 Sander Ganzevles (TZA)
Keeman (DWK) 27,55. 100 rug: 1 Si
zevles 57,86. 2. Keeman 58,78, 3.
(VZC Ve) 1.01.14 200 rug:
2.02,91, 2 Sander Ganzevles 2.
school: 1 Van Valkengoed (TZA) 29.L
sen (AZ&PC) 29,93, 3. Gildemeeste
30,84 100 school: 1 Van I
1.03,56, 2. Stekelenburg 1.05,51..
gele (TZA) 1.06,90. 200 school: 1 V
goed 2.19,82, 2. De Wildt (PSV) 2.
vlinder: 1 Joris Keizer (Philips) 24,4
24,54, 3. Ewoud Tamminga (DWK) 2
vlinder: 1 Keizer 53,76, 2. Van c
band 54,50, 3. Aartsen (Kempvis)
vlinder: 1 Aartsen (Kempvis) 2.02,2tr
tens (PSV) 2.02.86. 200 wissel: 1
2.07,89, 2. Uit de Boogaard (DWK) 2
Karssen (DWK) 2.15,74.
Vrouwen 50 vrij: 1 Velghuis (De Wh
(handtijd), 2. Groot (TZA) 26,12, 3.
(PSV) 26,97 100 vrij: 1 Veldhuis
Groot 56,05, 3. Henneken 58,58 2
Van Stralen (AZ&PC) 2.04,30, 2. Ter
Xcess) 2.07,62, 3. Heemskerk
2.08,27. 50 rug: 1 Schreuder (Philij
2. Buur (PSV) 30,76, 3. Luiken <P5
100 rug: 1 Schreuder 1.02,98, 2 Sc
Whee) 1.04,68, 3. Buur 1.06,10. 21
Schinkel 2.20,03. 50 school: 1. 8aa
vis) 32,47, 2 Nijhuis (OZ&PC) 33,2
(PSV) 33,22. 100 school: 1 Baans 1
Bosma (PSV) 1.13,19, 3. Boot l.K
school: 1. Melanie ten Brink (Rutac
50 vlinder: 1 Veldhuis 27,45, 2. Ir
(DZ&PC) 27,54, 3. Van den Eijnd
29,05.