ezocht: clublied ARC AMATEURVOETBAL RCL heeft het in eigen hand Voorschoten kan nacompetitie vergeten oordwijk in slotfase ngs Volendam: 3-4 S5 auricio Cabeza gaat naar Elinkwijk maandag 31 maart 2003 Janet van Dijk erkerk - In misschien wel zijn p te wedstrijd voor ARC stond ■l ricio Cabeza aan de basis van vinnende doelpunt. Hij legde verdediger in de luren en gaf de an Robin Kant, die in Ridder de winnende treffer maakte: i- lor deze eindstand bij RWH en gelijkspel van DOTO liep de Al- ise koploper zaterdag twee en uit. npioenen, kampioenen", er tijdens de wedstrijd al leikf de kant geroepen en erna de ontlading groot in de dkamer. „Het wordt tijd dat een clublied krijgt", zei Den van den IJssel die, zoals het goede trainer betaamt, wel ag om de arm hield. „We zijn ig lang niet, hoor." ARC is met zes punten voor- ng op DOTO wel bijna terug Ie hoofdklasse, waar het zal en zonder Cabeza. De snelle aardige speler stapt over naar iaghoofdklasser Elinkwijk, s%[ hij assistent-bedrijfsleider frorden in de Utrechtse sport- waar hij werkt. Dat betekent hij ook op zaterdag aanwezig t zijn. „Ik word 27, ik moet mijn toekomst gaan denken", ie voetballer die de baan te en heeft aan Van den IJssel. Cabeza bij ARC kwam was lazenwasser en 's avonds vaak oe als de training nog moest men. Via een kennis vond de ler de fysiek minder inspan- le baan. Van den IJssel vindt gd jammer, maar niet zuur dat ■Hverk de reden is dat Cabeza ekt. „Het is ook goed voor geweest dat hij ander werk chorsing van Cabeza vanwege rode kaart tegen Voorschoten vas nog niet binnen, en pas agavond kwam de medede- van de KNVB dat Stanley )be en Stefan Schaafsma aan kant moesten blijven. „Alle clubs houden de formulieren even vast, als je wilt dat belangrijke spe lers nog niet geschorst zijn. Maar net deze week is er in ons district een onderzoek naar gehouden", mopperde Van den IJssel. Ook met de vervangers Marcel van Dorp en Ruud de Vos achterin, en de doorgeschoven Maurice Balk- hoven als linkermiddenvelder, presteerde ARC naar behoren. In de eerste helft bood het sterk op de verdediging leunende RWH, nummer vier op de ranglijst, nog aardig verweer, maar in de tweede helft lukte dat nauwelijks meer. De Ridderkerkers kregen wel de beste kans om de score te openen. Via een voorzet vanaf de rechter flank, een in de eerste helft veel vuldig beproefde methode, bereik te Martijn de Nobel de bonkige spits Arthur Ruinard. Doelman Mark Kranendonk redde knap. Na een half uur kopte Robin Kant een comer binnen, een minuut nadat de spits op de paal had ge schoten. De doelpaal bracht daar na nog twee keer redding voor RV- VH. Pal voor rust maakte de thuis ploeg gelijk uit een vrije trap. De Nobel schoot de bal vanaf 20 me ter mooi over de muur in het doel. In de tweede helft kreeg De Nobel veel minder vaak de gelegenheid om zijn goede trap te showen. Het middenveld werd beheerst door René van Meggelen, Maurice Balk- hoven, die zijn 200ste duel voor ARC speelde, en Cabeza, die de ruimte toen veel beter kon benut ten. Na de snelle treffer van Kant ging RWH steeds slordiger spelen. De thuisploeg perste er nog wel een slotoffensiefje uit, maar dat baarde ARC nauwelijks zorgen. De zorgen van ARC zijn toch al niet zo groot. Van den IJssel ver wacht dat de spelersgroep, afge zien van Cabeza, intact blijft. Bij het aantrekken van spelers, zoals een vervanger voor Cabeza, is het uiteraard wel van belang dat zo snel mogelijk bekend is of de club promoveert. Hoewel de Alphena- ren ook in Ridderkerk niet briljant Mauricio Cabeza speelde waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor ARC. Hij ziet een schorsing tegemoet en vertrekt naar zondaghoofdklasser Elinkwijk. Foto: archief speelden, is de groep goed genoeg voor de hoofdklasse, denkt Cabe za, die in beroep wil gaan tegen zijn schorsing. „Het is in de eerste klasse lastig voetballen. Ik denk dat we in de hoofdklasse beter tot ons recht komen." RWH - ARC 1-2 (1-1). 30. Robin Kant 0-1, 45. De Nobel 1-1, 47. Robin Kant 1-2. Scheidsrechten Brant. Toeschouwers: 400. ARC: Kranendonk: Toxopeus, Van Dorp, Van Schie, De Vos; Cabeza, Van Megge len, Balkhoven; Verheij, Kant, Verlaan. Valken '68 maakt het zichzelf alleen maar moeilijker TWEEDE KLASSE ZATERDAG RCL heeft de kansen op de tweede plek in de eindrangschikking in eigen hand gehouden door Die Haghe met 3-0 te verslaan. RCL maakt bovendien kans op de vervangende eerste perio- detitel als Vitesse Delft kampioen wordt. De Leiderdorpers speelden overigens niet best en kwamen pas laat in de wedstrijd op stoom. Die Ha ghe maakte het RCL ook niet makke lijk door zeer defensief te spelen. Rem- co Visser en Benjamin Mieremet kre gen kansen, maar Racing had over ge luk ook niet te klagen. De eerste treffer kwam na ruim een uur spelen. Nadat de roodwitten een aanval van Die Ha ghe hadden overgenomen, knalde Marcel Laterveer op de Haagse lat. De rebound was een prooi voor de attente Mieremet. In de 82ste minuut kopte Leen Guyt onder de doelman door het tweede Leiderdorpse doelpunt bin nen. Nauwelijks een minuut later maakte Mieremet 3-0. KRV speelde met 0-0 gelijk tegen De Jodan Boys. Onder de nieuwe trainer Arie van Duijn speelden de Katwijkers met veel inzet. Huig Hoek, Geerlig Azier, Alex Verloop en Jaco de Jong ontbraken. De Goudse ploeg had een optisch overwicht, maar stichtte wei nig gevaar. Na de rust speelde KRV meer vrijuit. Op een inzet van René Ruwaard, die in de eerste helft een kans miste, maakte de Goudse doel man hands. Dat bleef onbestraft. Een kopbal van Martijn Vooys trof vijf mi nuten voor tijd de lat en verdediger Edwin Bamhoom joeg de bal in kans rijke positie hoog over het Goudse doel. DERDE KLASSE ZATERDAG Valken '68 maakt het zichzelf wel heel erg moeilijk. Na de zege op DSVP dachten de Valkenburgers de zaak weer op de rails te hebben. Niets blijkt minder waar. Wederom was een laag geplaatste ploeg een te grote hindernis voor de titelkandidaat. Nummer laatst BSC '68 hield de lijstaanvoerder op 0- 0. Met good-old Floor van Duyn voor Joeri van der Hoek in de gelederen bleek Valken toch niet genoeg routine te hebben. Kansen waren er wel voor Wilbert Star en Vincent Zandbergen flat). Blauw-Zwart en De Sleutels hielden elkaar in evenwicht: 3-3. Voor rust leidden de Leidenaars door doelpun ten van Michel van der Broek en Ed win de Roo. In de tweede helft brach ten Raymond Brouwer en Joffrey Hoo- genboom (2x) Blauw-Zwart op voor sprong. Matthijs Noppe hielp De Sleu tels aan het verdiende punt. Leiden won met 1-0 van Lugdunum. Marvin Bok kreeg tot tweemaal toe de kans om Leiden-doelman Thomas van der Steen te passeren, maar hij faalde. Een fout van Lugdunummer Goran Danilovic werd door Emile van Dui- venbode koel afgestraft. De voor sprong gaf Leiden niet meer uit han den, ondanks gevaarlijke doelpogin gen van de Lugdunum-aanvallers Harm de Vos en Marcel de Best. Woubrugge verloor met 1-3 van Oegstgeest. Nadat Chris Molleman had verzuimd Woubrugge aan de lei ding te brengen, mikte Oegstgeeste- naar Arvid Buys raak. Pogingen van Randy Buntsma en Dennis van Luiing om voor Woubrugge de bakens te ver zetten strandden. Doelpunten van Roel Driessen (via de binnenkant van de paal) en Maurice Dijkstra brachten Oegstgeest de zege, ondanks de tegen treffer van Buntsma. Zijn ploeggenoot Fred van der Meer schoot in het zijnet. MVKV is na het 2-1 verlies bij Forum Sport nog niet veilig. De Katwijkers ga ven de Voorburgse nummer twee van de ranglijst goed partij en kwamen dankzij Maarten Kuit op voorsprong. De ommekeer kwam na het uitvallen van de geblesseerde doelman Jacco Schaap. Pieter de Vreugd kreeg de moeilijke taak om zijn ervaren collega in het MVKV-doel te vervangen. Fo rum Sport slaagde erin hem tweemaal te passeren, de laatste maal ver in blessuretijd. VIERDE KLASSE ZATERDAG Aan kop blijft het ongemeen span nend. Alphia handhaafde zich naast Kamerik bovenaan de ranglijst door TAW met 2-1 te verslaan. Voor de Al- phenaren scoorde Mark van Munste- ren tweemaal en voor TAW schoot David van der Pijl raak. Kagia won nipt bij Sportief (1-0) door een eigen doelpunt van de tegenstan der, op een voorzet van Lisserbroeker Sander van der Burg. Hazerswoudse Boys bleef WSB met 5-2 de baas. Jan Sol (2), Raymond van der Laan (2) en Rick van der Berg scoorden voor de Hazerswoudenaren, Nick Caseley en Ton van Vondelen voor de Noordwijkerhouters. Ook Koudekerk blijft in het spoor van de koplopers. Door goals van Arjan Lindstra, Barry Scheer (2) en Ramon den Haan, werd nummer laatst Ab- benes met 0-4 afgeserveerd. Het duel tussen LSW '70 en Moerka- pelle werd in de 60ste minuut bij een 1-1 stand gestaakt. Een poging om LS- Wer Peter Wierenga af te stoppen moest de doelman van Moerkapelle bekopen met een gebroken scheen been. Arbiter Nieboer maakte daarop een einde aan het duel. Het Leidse doelpunt werd gemaakt door Gerben Waasdorp. Wassenaar klopte Haagse Hout met 2- 0. De Wassenaarse treffers kwamen op naam van Boy Houtman en Dennis Prins. VIJFDE KLASSE ZATERDAG De koplopers wonnen fors. Sidney van: der Pluijm (3) en Sander Blikman schoten LFC naar een 4-1 zege bij s SVOW. Antonio Serafino scoorde voor de Weteringbruggers. SJC versloeg Foreholte door doelpun ten van Hans de Ridder, Martijn, Steenvoorde, Jeroen van der Zalm en/ Kees Brouwer: 0-4. UVS verloor bij Marine met 2-1. Nadat: Thijs Schippers de blauwwitten op voorsprong had gezet, pakte Marine in de slotfase de zege. Danny Kortekaas en Jan Pieter Kuijt konden met hun treffers niet voorko men dat GWS met 2-4 van Aarlander- veen verloor. Roodenburg had tegen Duinoord/De Jagers geen reservespelers en werd mede daardoor met 0-1 geklopt. Vlak voor tijd brak een speler van Duin oord/De Jagers zijn scheenbeen. Leid- sche Boys ging ook onderuit, met 0-1 tegen RAS. Fdklasse a - Door een doel- van Vincent Herpers in de minuut, greep Noordwijk verwinning in en tegen Vo- „Het was een aardige itrijd", luidde het oordeel Noordwijk-trainer Andries dt. „Volendam kwam aan- nd goed voor de dag, verde- ïd hebben ze problemen." J°s luisploeg kwam aan de lei- door een schitterend doel- van Johan Tuyp. Hij ot de bal vanaf dertig meter Sander van der Niet, de inger van doelman Marco Noordwijk kwam goed te lg s loor een doelpunt van Pa- van Dam, waarna Johan een dekkingsfout in de de- van de bezoekers afstraf- "gj og voor rust kon Noordwijk and keren. Eerst zorgde Pe- os voor de gelijkmaker, Jelle 3 maakte 2-3. >t was het Johan Tuyp die zijn derde treffer de stand 1-3 bracht. Bij Noordwijk n Michael van der Laan in veld voor Wouter van der die met een gebroken liet veld moest verlaten. De itrijd leek uit te draaien op juntendeling toen Herpers klissende treffer maakte: 3- o Ve proberen een plaats in bracht. Daarna kreeg het team van Eelman meer grip op het spel van de Werkendammers. De Katwijkers kregen een hand vol open kansen, maar faalden keer op keer in de afwerking. Pas in de 75ste minuut vergroot ten de oranjehemden de marge. Helder bekroonde zijn spel als aanvaller met een doelpunt: 0-2. Katwijlc De Jong; Bougrine, Robbers, l'Ami, Hensen; Van der Marei, Pronk. Bon; Helder (90. Ederveen), Molenaar (78. Verkade), De Bie (66. Starmans). TER LEEDE 7oe, mstel Cup veilig te stellen' i Wendt. „Maar we hebben Ter Leede, Quick Boys, en Capelle nog een lastig tamma." van der Niet; Scholten, (orBee, R. van der Niet; Van der 1 M 65. Van der Laan), Reinders, Pitti; rs, Van Dam, Cornelia. KATWIJK veldspel wordt steeds be- concludeerde Katwijk-trai- ^ohn Eelman na de 0-2 over- '^ing bij Kozakken Boys. Kat- experimenteerde al voor nd seizoen door Mare Hel- 11 1 >p rechts in de aanval te iren. „Mare sticht gevaar in kt k 111 Het 1S lastig als ikt sachter steeds veertig me- ïeer 10et overbruggen, voor hij 'oor kan zorgen." 1 31 ikken Boys streed voor een e8e*de laatste kansen om in de onfpklasse te blijven. „Het was ïard, maar Kozakken Boys ^jde wel met inzet. Na de te- effer gingen de koppies en en begonnen de spelers r onderling verwijten te - vond Eelman. De eer- 1 effer kwam op naam van 11161 er Molenaar. Eelman: „Hij es.t 5 !r nog meer kunnen maken eUat. eerste hejft ais hij de bal t eei ,eter had aangenomen." °P tweede helft had Katwijk ven moeilijk toen Kozakken twee invallers in het veld Ter Leede miste in de eerste helft een handvol kansen om Scheveningen op achterstand te zetten. Hicham Rbii kreeg de beste mogelijkheid toen Scheve- ningen-doelman Toet de bal in zijn schoenen schoof. De Sas- senheimse aanvaller miste voor open doel. In de tweede helft kreeg Ter Leede een strafschop. De scheidsrechter honoreerde een fraaie buiteling van Robin Koers met een penalty. Jim Blom zag dat keeper Toet zijn inzet keerde. Scheveningen (waarbij oudgediende Ron Cra mer weer speelminuten kreeg) leek een punt veilig te stellen, totdat Koers met een fraaie tref fer voor 0-1 zorgde. Ter Leede: Waasdorp; Hoogkamer, Van Zeist, Jansen, Honsbeek; Kramer, Blom, Koordes; Kalkema, Rbii, Koers. Motivatie gaf zaterdag de door slag in het duel tussen FC Lisse en Kloetinge (0-1). „Kloetinge was meer gebrand op de over winning dan wij. De spelers stonden na afloop te zingen dat ze weer een club uit de Bollen streek aan de zegekar hadden gebonden. Wij hebben datzelfde gevoel wel tegen Ter Leede, maar missen het in dit soort wedstrijden", aldus FC Lisse- trainer Ruud Bröring. Hoog staand was het niet wat zich af speelde op sportpark Ter Spec- ke. FC Lisse kreeg op het hobbe lige veld al snel een grote kans, maar kon die niet verzilveren. Aan de andere kant kopte Erik de Groene voor rust net naast. Na een uur spelen kon Berry Janssen de opmars van de voor hoedespeler niet stuiten. De Groene passeerde vervolgens met een prachtige actie keeper Kenny Heemskerk. FC Lisse kwam niet verder dan enkele kleine kansjes. Bröring: „Het was zo'n duel van: wie het eerst scoort, die wint 'm ook." FC Lisse: Heemskerk; Bodo, Polman (73. Tan), Janssen, Dekker, Van Wierin- gen, Naarendorp, Emanuelson (83. De Goede); Winter, Opdam, Linger. HOOFDKLASSE A Frank Buizer ontwijkt een tackle. De aanvoerder van Voorschoten '97 liet in de zesde minuut een grote kans liggen om zijn ploeg op voorsprong te zetten tegen JAC. Foto: Henk Bouwman - door Peter van der Hulst voorschoten - JAC liet Voor schoten '97 zaterdag zien wat prijsvechten is. Kwalitatief ont liepen de ploegen elkaar weinig, maar op het gebied van inzet en mentaliteit konden de jongens van trainer Gerard Désar veel le ren van hun Wassenaarse colle ga's. „Ik miste de absolute ge drevenheid", luidde de milde conclusie van Désar. Daarmee was ook de vaak apa thische houding bij de tegen doelpunten verklaard. De 'pre miejagers' van JAC kunnen zich dankzij de 4-1 zege op gaan ma ken voor de nacompetitie in de eerste klasse. Voorschoten kan die extra wedstrijdenreeks zo goed als zeker op zijn buik schrijven. Voorschoten '97 heeft zijn eigen kansen in de laatste vier duels aardig om zeep geholpen. Na twee gelijke spelen en een ne derlaag volgde zaterdag op nieuw een grote teleurstelling. Dat begon al voor het duel. Top scorer Tim Kluivers kreeg don derdagavond tijdens de training van Carl Roest een tik tegen zijn linkerenkel, waardoor hij zijn banden verrekte. Niet alleen voor Voorschoten een probleem - middenvelder Ivo Nolet moest zich in de spits melden - maar ook voor Kluivers zelf een hard gelag. De aanvaller, die het ko mend seizoen de kleuren van Katwijk gaat verdedigen, staat volop in de belangstelling van het betaalde voetbal. „Ik zou woensdag een proefwedstrijd bij Groningen spelen. Dat gaat nu niet door." Kluivers liep zater dag nog op krukken, maar hoopt snel weer inzetbaar te zijn. „Komende zaterdag komt nog te vroeg, maar de twee laat ste competitiewedstrijden moet ik wel kunnen redden." Voor Voorschoten '97 is dat ze ker te hopen, want aanvallend bakte de ploeg van Désar er za terdag niet veel van. De voor hoedespelers namen nauwelijks de moeite om vrij te lopen, ter wijl het middenveld er slechts mondjesmaat in slaagde om een bruikbare pass af te leveren. De enkele keren dat het lukte, was het gelijk gevaarlijk. Zo had Frank Buizer al na zes minuten met het hoofd moeten scoren na een voorzet van Ronald van Delft, en ging ruim tien minuten later een volley van Eelke van Dijken voorlangs. Voorschoten ontbeerde de crea tiviteit die Mark van de Berg JAC wel bood. De Wassenaarse aan voerder, die zijn voerbaluurtjes op een veel te laag niveau slijt, profiteerde van dom balverlies en stelde Tinus de Haan simpel in staat om te scoren. Het was niet het enige tegen doelpunt met een hoog knullig heidsgehalte. Nadat een inzet van Jan Bouwe Blankert werd geblokt, Van Delft vlak voor rust met een hard schot vanaf links gelijk maakte (1-1) en Maurice Fransen en Buizer Voorschoten bijna op voorsprong zetten, vond de ploeg van Désar het klaarblijkelijk tijd om JAC een handje te helpen. Bij een lage corner keken de verdedigers toe hoe Bas Lambooy bij de tweede paal doeltreffend uithaalde. Vöorschoten-keeper Marijn Mokveld maakte het helemaal bont. Carl Roest stelde, met aanvaller Stefan Pronk in zijn rug, Mokveld in staat om de bal uit te verdedigen. De keeper kon niets anders bedenken dan een wilde trap. De bal kwam vol te gen het lichaam van Roest en Pronk liep, begeleid door hoon gelach van zijn eigen suppor ters, vrij door naar het doel. Van de Berg speelde vervolgens met Voorschoten en met name met Blankert. Na enkele mooie kan sen deelde hij in de 92ste mi nuut de genadeklap uit 1-4. De nacompetitie is voor Voor schoten zo goed als verkeken. „Het wordt nu wel heel erg moeilijk. We staan niet alleen drie punten achter op JAC, maar hebben ook nog een minder doelsaldo. Vorig seizoen eindig den we als vijfde in de competi tie en het ziet er naar uit dat het nu weer gaat gebeuren. Dat is geen verbetering", besefte Désar maar al te goed. Voorschoten '97 - JAC 1-4 (1-1). 30. De Haan 0-1, 43. Van Delft 1-1, 63. Lam booy 1-2, 71. Pronk 1-3, 90 (+2). Van de Berg 1-4. Scheidsrechten Van der Graaf. Toeschouwers: 350. Voorschoten '97: Mokveld; Blankert, Roodakkers, Roest, Luykx; Borsboom (81. Immink), Buizer, Van Delft; Fran sen, Nolet en Van Dijken (71. Stahlie). Quick Boys - Rijnsburgse Boys 2-2 (1-0). 26. Van Beelen 1-0, 56. Van den Berg 1-1, 69 Charité 1-2, 79. Torken 2-2 Rode kaart: Van der Plas (62. Quick Boys, 2x geel), Van Wijk (86. Rijnsburgse Boys, 2x geel).Scheidsrech ter: Van Loenen. Toeschouwers: 2500. Quick Boys: Tuinenburg 7 Van der Plas 5 Van Dam 7 Timmermans 7 Schoneveld 6 49. Guijt 7 Flaton 7 Torken 6 Van Rijn 6 86. Beltman 76. Bekx - Van Beelen Mussche 7 Bak Rijnsburgse Boys: Hegie 7 Schnater 6 Star 7 Ketting 4 Van Wijk 5 Redel 7 Van Lochem 8 Van den Berg 6 Van Berkum 7 Charité 7 Freke Volendam - Noordwijk 3-4 (2-3). 15. Tuyp 1-0, 16. Van Dam 1-1, 30. Tuyp 2-1, 44 Bos 2-2, 44. Korbee 2-3, 75. Tuyp 3-3, 83. Herpers 3- 4. Scheidsrechter: De Graaf. Toeschouwers: 250. Van der Niet 6 65. Van der Laan 7 Scholten 6 Reinders Bos 7 Herpers 6 Korbee 8 Van Dam 6 Van der Niet 6 Cornelia 6 Van der Kolk 7 Pitti 6 Scheveningen - Ter Leede 0-1 (0-0). 85. Koers 0-1. Scheidsrechter: Lommensteiin. Toeschouwers: 800. Ter Leede: Waasdorp 6 80 Baddaou Hoogkamer 6 Blom 6 Van Zeist 6 Koordes Jansen 7 Kalkema 6 Honsbeek 6 Rbii 6 Kramer 7 Koers 7 FC Lisse - Kloetinge 0-1 (0-0). 59 De Groene Scheidsrechter: Breebaart Toeschouwers: 500. Heemskerk 6 Naarendorp 6 Bodo 6 Emanuelson Polman 7 83. De Goede 73. Tan Winter 6 Janssen 5 Opdam 6 Dekker 4 Linger 6 Van Wiermgen Hoek - Excelsior Maassluis 3-1 (2-0). 24. De Vreede 1-0 (eigen doelpunt), 40. Poppe 2-0 (strafschop), 58 Vermaas 2-1, 80. De Meyer 3- 1. Rode Kaart: Nicolaï (38. Excelsior Maas sluis) Scheidsrechten Vos. Toeschouwers: 450. Capelle - Marken 2-1 (0-1). 43. Ben Said 1-0, 47. Hasselbaink 1-1, 86. Roeland 2-1 Scheidsrechter: Prooi. Quick Boys 22 14 7 1 49 52-26 Hoek 22 14 1 7 43 43-40 Ter Leede 22 11 6 5 39 43-27 Kloetinge 22 W 6 6 36 40-43 Noordwijk 22 9 7 6 34 42-31 Rijnsb. B. 22 9 6 7 33 43-31 Katwijk 22 8 8 6 32 29-23 FC Lisse 22 9 4 9 31 34-31 Excelsior M. 22 8 5 9 29 33-39 Capelle 22 6 8 8 26 32-28 Marken 22 4 7 11 19 32-44 Schevening. 22 4 7 11 19 25-40 Volendam 22 4 4 14 16 29-56 Kozakken B 22 3 6 13 15 33-$ 1 Programma volgende week: Capelle - Quick Boys, Katwijk - Rijnsburgse Boys, Kloetinge - Excelsior Maassluis. Kozak ken Boys - Hoek, FC Lisse - Schevenin gen, Noordwijk - Ter Leede, Volendam - Marken. Topscorers Hoofdklasse A: 1. Charité (Rijnsb. Boys) 15 doelpunten, 2. Roe land (Capelle), Van Oost (Hoek) en Has selbaink (Marken) 14 doelpunten, 5. Cornelia (Noordwijk), Torken (Quick Boys) 13 doelpunten, 7. Van Dam (Noordwijk), De Groene (Kloetinge), De Valk (Kloetinge), 10. Kalkema (Ter Leede) 10 doelpunten.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 23