SPORT Star bereikt via omweg zijn doel Hi Bolomey: lobbyist in en naast het bad Spont Klassement topscorers '02-'03 Eelco Fielemon sta; volslagen machteloc Leiderdorp doet één helft mee Regionale inbreng in Oranje onder 16 De Roode weg, Kuhlmann komt Bollenstreek junioren sterk Grootste verlies Grasshoppers 'Ik sta juist door mijn mentaliteit in het eerste van Rijnsburgse Boys' Leidsch Dagblad WOUT BERGER SPORTAGENDA vrijdag 28 maart 2oo3 Lonneke Bransz (rechts) was top scorer tegen BC Utrecht. Archieffoto: Mark Lamers utrecht - BV Leiderdorp kreeg gisteren met 67-49 klop van BC Utrecht. De ploeg was totaal niet bij de les en werd aan alle kanten voorbij gerend. Vooral in de bucket werd er onvol doende verdedigd, waardoor Utrecht vaak kon profiteren van de vrijgekomen ruimte. Tot aan het eind van de derde kwart konden de Leiderdorpse bas- ketbalsters aanvallend nog iets uitrichten en was het bij de rust zelfs nog een gelijk opgaande strijd met 26-26. In de vierde periode sloeg de vermoeidheid met slechts zeven speelsters hard toe en was het definitief over en uit. Leiderdorp staat op een vaste, veilige zevende plaats en speelt daarmee in de eerste ronde van de play-offs. leiden - Leidenaar Timon van Leeuwen en Dorus van der Voort uit Lisse zijn opgenomen in de selectie van het Neder lands elftal voor spelers onder 16 jaar. Oranje speelt woensdag 2 april op sportpark Nieuw Zuid in Katwijk tegen Schot land. De wedstrijd begint om 18.30 uur. Van Leeuwen speelt bij Feyenoord, hij is afkomstig van ÜVS. Van der Voort is ook Feyenoorder. Hij begon met voetballen bij FC Lisse. leiden - De wegen van Rijns burgse Boys en Michael de Roode scheiden. De Leidse ver dediger en de clubleiding kre gen onlangs onenigheid toen een langer verblijf van De Roode op sportpark Middel- mors ter sprake kwam. De voormalig speler van UDWS en Haarlem is aan zijn vijfde sei zoen bij Rijnsburgse Boys be zig. Waarover de ruzie precies ging, daar wil hij niet op in gaan. „Ik moet op zoek naar een andere vereniging. Het liefst blijf ik in de hoofdklasse of ik stap over naar een club met potentie. Ik ben 26, in de bloei van mijn voetballeven, dus dat moet lukken. Ik ga er niet vanuit dat ik bijvoorbeeld naar een derdeklasser ga, want dan wordt het gat met het ni veau waarop ik nu voetbal ge woon te groot." Tegenover het vertrek van De Roode staat de komst van Joost Kuhlmann van zondagderdeklasser HBC uit Heemstede. De veelgevraagde 21-jarige spits zei 'nee' tegen FC Lisse, Katwijk en Stormvo gels Telstar. Kuhlmann komt naar Rijnsburg omdat hij de nieuwe trainer, Ted Verdonkr schot, kent. Verdonkschot, die nu EDO traint, en Kuhlmann werkten samen bij Haarlem. leiden - De junioren van wieler vereniging De Bollenstreek wa ren duidelijk aanwezig in de lichtkoers om de Rotterdamse Airport Trofee. De top van Ne derland werd afgetroefd door Wouter de Groot (Hillegom) en Roald Bode (Sassenheim), die in een massasprint de plaatsen één en twee voor zich opeisten. Leidenaar Cenny Glasbergen werd vijfde en moest alleen Niels Pieters en Arjan de Baat (beiden van de nationale selec tie) voor laten gaan. lieshout - De vrouwen van Grasshoppers leden gister avond hun grootste verlies tot dusver dit seizoen. In en tegen Lieshout werd het 77-57. De thuisploeg had voor het begin van de wedstrijd nog kans om te degraderen en basketbalde om die reden gedreven. Grass hoppers kon daar, op de eerste vier minuten na, vooral verde digend weinig felheid tegenover stellen. Aanvallend lukte er ook weinig, waardoor de speelsters al snel de 'koppies lieten han gen'. Bij de rust was het verschil nog zeven punten. Direct na de pauze pakte Lieshout een aan tal belangrijke scores op rij. Topscorers: De Zwart 10, Tanya Bröring 10. door Peter van der Hulst runsburg - Leon Star had op zijn zeventiende even tabak van voetbal. De junior kreeg geen kans om zich te bewijzen in de selectie van Rijnsburgse Boys. Hij stopte. „En ik had daar al snel spijt van." Na een verloren sei zoen toonde de Rijnsburger drie jaar lang in het eerste van Valken '68 zijn mogelijkheden en over tuigde hij de hoofdklasser alsnog. „Ik vond dat mij onrecht was aangedaan. Veel mensen zeiden destijds dat ik een waardeloze mentaliteit had, maar ik denk dat ik nu juist door mijn mentaliteit in het eerste sta." Als rechsback heeft Star dit sei zoen bewezen dat hij niet snel zijn hoofd laat hangen. „Ik geef alles wat erin zit. Als ik dan niet win is mijn weekeinde verpest. Na het duel met Kloetinge kwam mijn vader naar me toe met de vraag of ik tevreden was omdat ik goed had gespeeld. Ik was dat niet. Ik kan nog zo goed spelen, maar als we geen pun ten pakken ben ik niet blij." Star was bijna zijn hele voetbal- leven voorstopper, in het eerste van Rijnsburgse Boys verdedigt hij als back de rechterkant. Je hoort hem niet klagen. „Elke speler droomt ervan om hoger te spelen. Ik heb nooit het idee gehad dat dat voor mij is wegge legd. Ik denk dat het realistisch is om te zeggen dat de hoofd klasse mijn plafond is. Ik ben blij dat ik dit heb bereikt Daar voor kwam ik weer naar Rijns burgse Boys. Ik sta er nu en hoop dat ik mijn plekkie niet meer kwijt raak. De 24-jarige Rijnsburger is van dezelfde generatie als de Katwij- kers Hendrik van Beelen en Dirk Kuijt. In de C-jeugd speelde hij tegen hen. Van Beelen - inmid dels weer terug bij Quick Boys - en Kuijt - volgend seizoen actief voor Feyenoord - profiteerden van de goede jeugdopleiding. Star denkt niet dat hij een zelfde weg had kunnen volgen als ook de B- en A-jeugd van Rijnsburg se Boys, zoals in Katwijk, op een hoger niveau actief was geweest. „Ik was wel een van de betere spelers, maar niet iemand die er echt bovenuit stak. Het waren Leon Star: „Ik denk dat het realistisch is om te zeggen dat de hoofdklasse mijn plafond is. Ik ben blij dat ik dit heb bereikt." Foto: Mark Lamers wel altijd leuke potjes tegen Quick Boys. Ik stond meestal te genover Kuijt. Hij was moeilijk te bespelen. Hij kon goed voet ballen, maar was fysiek niet sterk. Nou is-ie een beer gewor den. Toen ik tegen 'm speelde, was het maar een klein ventje. In de C'tjes konden we nog wel eens van Quick Boys winnen, maar later waren zij beter. Ze speelden ook hoger." Waar de Katwijkers de profwe reld betraden, koos Star voor Valken '68. „Een prachtige club. Trainer Fred Eijsberg gaf me veel vertrouwen. Hij was altijd positief. Ik ben toevallig vorige week nog bij de club geweest. De mensen zijn enthousiast, vragen hoe het met je gaat. Om die reden verliet ik na drie jaar niet de club. Ik voelde dat ik ho ger kon spelen. Toen Rijnsburg se Boys kwam, wilde ik het heel graag nog een keer proberen." Star vond mede door blessures niet meteen zijn draai. „Ik heb wat tijd nodig gehad om van derde klasseniveau naar hoofd klasseniveau te groeien." Hij kon vorig seizoen slechts reke nen op een invalbeurt tegen De Beursbengels. Aan het begin van de huidige jaargang kreeg de bloemeninkoper het vertrouwen van trainer Wim Schaap. „Ik ben hem dankbaar dat hij mij de kans geeft. Aan de andere kant dwing je dat ook zelf af." Quick Boys - Rijnsburgse Boys zaterdag 15.00 uur Star beaamt dat het hem door een gebrek aan concurrentie ook wat makkelijker werd ge maakt. „Michel Roest vertrok en Peter Cadel ging lager spelen, waardoor alleen Norbert van Lochem als concurrent over bleef. Ik heb zeker geluk gehad, maar dat heb je soms ook no dig." De uitwedstrijd tegen Quick Boys wordt voor Star de eerste confrontatie met de kampioens- kandidaat. „De thuiswedstrijd tegen Quick Boys was de enige keer dat ik niet bij de groep zat. De trainer vond dat ik spelritme in het tweede op moest doen. Daarna zat ik er steeds bij." Aanvankelijk stond Rijnsburgse Boys ook in het rijtje titelkandi daten. Dat het niet lukte, wijt Star aan pech en veel blessures. „Vaak spelen we goed, maar verliezen we toch. Zoals thuis door Peter van der Hulst oegstgeest/leiden - Werk en hobby vertonen bij Alex Bole- mey de nodige overeenkomsten. Als aanvoerder van het eerste waterpoloteam van Vivax is hij intermediair tussen spelers en trainer. Als lobbyist van de Die renbescherming probeert de 38- jarige Leidenaar parlementariërs te overtuigen om de rechten van beesten beter te regelen. Zijn werkzaamheden voor de belangenorganisatie zorgen er voor dat Bolemey wel eens een training laat schieten. Zelf is hij daar niet blij mee. „Hoe oud je bent, of wat voor staat van dienst je hebt, als je een com mitment aangaat met het eerste team dan is er ook een inspan ningsverplichting om er zo vaak mogelijk te zijn. Je doet immers aan teamsport en dat mag je niet uit het oog verliezen. Toch mis ik, als het heel druk is, twee of drie trainingen per maand." „Het wordt steeds moeilijker om de sport met het werk te combi neren. Ik krijg steeds meer ver plichtingen en heb onregelmati ge werktijden. Parlementariërs vergaderen nog wel eens tot 's avonds elf uur door. Daarnaast heb je het overleg met andere organisaties en moet je in de avonduren beschikbaar zijn voor de leden van de Dierenbe scherming. Zo goed als we ons tegen de landelijke politiek aan bemoeien, zo gebeurt dat ook op plaatselijk niveau. Ik heb daarbij een adviserende rol. De vrijwilligers van de plaatselijke afdeling moeten worden voor gelicht." De terugkeer van Vivax in de hoofdklasse vergt inmiddels ook de nodige tijd. Vorig seizoen was de Oegstgeestse formatie er dichtbij. „We hebben het toen in de eerste play-offwedstrijd te gen Brandenburg laten liggen. Vier seconden voor tijd maakten zij gelijk en in de verlenging ver loren wij met twee doelpunten verschil. Zo'n wedstrijd werkt twee kanten op. Zelf ben je enorm teleurgesteld, terwijl de tegenstander enorm opgelucht is omdat die voor de poorten van de hel de overwinning weg sleepte. De tegenstander staat dan altijd voor. Jij móét immers het tweede duel winnen, zij mó gen winnen. Wij hebben in die wedstrijd nooit een reële kans gehad om nog op gelijke hoogte te komen en een derde duel af te dwingen." „Het is logisch dat je na die tweede plek van vorig seizoen enige verwachtingen voor het huidige jaar koestert. We raak ten Koen Plasmeijer aan De Zijl/LGB kwijt, maar kregen daar Ivo Dietz voor terug. Met nog vijf wedstrijden te gaan denk ik niet dat we wederom tweede worden. We moeten ons con centreren op een plek bij de eer ste vier, omdat we dan met de hoofdklassers mee mogen doen aan de bekerstrijd. De eerste klasse is ook het niveau waarop Vivax thuishoort. Het huidige spelersmateriaal is niet voldoen de om een reële kans te maken op handhaving in de hoofdklas se." „We willen wel promoveren, maar dan op een natuurlijke en gezonde manier. In principe moet je ernaar streven om zo veel mogelijk met spelers uit de eigen gelederen die stap te ma ken. Uit het verleden hebben we nogal wat negatieve ervaringen met spelers die van buitenaf kwamen. Vijf jaar geleden ver sterkten we ons in de hoofdklas se met een redelijk contingent waterpoloërs uit Den Haag. Zij speelden in plaats van de eigen jeugd. Maar toen we degradeer den, bleken het toch seizoensar beiders te zijn. Ze lieten een gat achter." Bolemey is zelf al jaren een trouwe speler van Vivax Vanaf zijn vijftiende speelde hij in het eerste van Rotterdam. Dat ver anderde toen hij rechten stu deerde. „Ik was 25 of 26 jaar en woonde al een tijd in Leiden. Ik wilde niet alleen dichter in de buurt spelen, maar vond ook de tweede klasse, waarin Rotter dam uitkwam, te laag. Via Frits Alex Bolemey: „De eerste klas se is ook het ni- I veau waarop Vivax thuis- hoort. Het hui dige spelersma teriaal is niet voldoende om een reële kans te maken op handhaving in de hoofdklas se." Foto: Taco van der Eb Welling, de beste coach die ik heb meegemaakt, ben ik bij Vi vax terechtgekomen." „Ik loop inmiddels al verschrik kelijk lang mee", zegt de 38-jari- ge speler. „Dat komt ook omdat ik zelden of nooit geblesseerd ben. Dat zegt veel over hoe wa terpoloërs met elkaar omgaan. Je hoort om je heen wel eens dat het spel verruwt, maar ik ben het daar helemaal niet mee eens. Er gebeurt wel eens wat, maar dat is eerder het gevolg van onkunde, dan dat er sprake is van opzet." „Je ziet dat het spel nivelleert. De eerste klasse van nu is niet meer de eerste klasse van tien of vijftien jaar geleden. Dat laat ruimte voor mensen die heel graag willen, maar niet altijd kunnen. Met enige zelfkritiek: het zegt iets dat iemand van 38 jaar meekan op dit niveau." Doelpuntenmaker van de week: Doelp. Pntfl Sydney van der Pluijm (LFC) 03 0 Sidney van der Pluijm (LFC) 03 26 19.50 2) Tim Kluivers (Voorschoten '97) 00 14 14.00 3) Berry Charité (Rijns. Boys) 00 14 14.00 <0 Erik Cuiper (Abbenes) 00 18 13.50 5) Florencio Cornelia (Noordwijk) 01 13 13.00 6) René Ruwaard (KRV) 00 12 12.00 2) Remco Torken (Quick Boys) 00 12 12.00 8) Bastiaan de Mooy (Valken'68) 00 12 12.00 Barry Dubbeldeman (Docos) 02 12 12.00 Bas van der Zon (Bernardus) 01 14 10.50 Wout Bergers stelt voor de topscorer van de week een waardebon van twintig euro beschikbaar. De bon wordt naar de club gestuurd. De top scorer van de maand ontvangt een bon van zeventig euro. Voor de drie voetballers die aan het einde van het seizoen het totaalklassement aanvoe ren, zijn aantrekkelijke prij zenpakketten beschikbaar ge steld. De prijzen worden uitge reikt tijdens het Amstel Voet balgala in Leiden. Wim van Duivenbode is dage- LEIDEN NOORDWIJK VOORSCHOTEN lijks tussen 10.00 en 16.00 bereikbaar voor vragen en merkingen over het to| rersklassement, tel. 5356461. tegen Quick Boys. Vijf minuten voor tijd missen wij een penalty en verliezen we met 1-0. Maar de blessures vormen de belang rijkste oorzaak. Kijk naar Berry Charité. Vorig seizoen won hij wedstrijden voor ons, dit sei zoen lukt dat minder. Begrijp me niet verkeerd. Ik wil het niet op hem afschuiven, want een niet-fitte Charité is voor elke hoofdklasser een aanwinst." Toch ligt er voor de Rijnsburgers nog een prijs in het verschiet. Wint de ploeg van Quick Boys dan heeft het elftal nog alle kans op de tweede periodetitel. „Dit is onze laatste mogelijkheid om zelf nog wat te pakken." De cij fers zijn in het nadeel van Rijns burgse Boys, want de laatste sei zoenen wonnen de Katwijkers. „Maar dit wordt de eerste keer dat ik mee ga doen", zegt Star lachend. c door Loman Leef mans leiden - Drie deelnames aan de nacompetitie en een kampioen schap. Een staat van dienst waar de Leidse trainer Eelco Fiele mon mee thuis kon komen, na zijn eerste vier seizoenen bij De Sleutels. De verwachtingen wa ren voor aanvang van de huidi ge jaargang opnieuw hoogge spannen op sportpark de Vliet; tweede klasse, we komen eraan. Amper zes maanden later is er weinig meer over van het opti misme. De Sleutels maakt nog kans op de nacompetitie, maar dan voor lijfsbehoud in plaats van promotie. Wat is de oorzaak van het ver val? „Schorsingen en blessures. Ik weet het: cliché, cliché, maar het is echt zo. Als je selectie achttien spelers telt, dan mag je er toch vanuit gaan dat je er wekelijks een stuk of dertien tot je be schikking hebt. Al bijna het hele seizoen mis ik tussen de zeven en tien man. Ik sta volslagen machteloos." Misschien peiger je je pupillen te veel af? „Ik train altijd pittig. Dat doe ik inmiddels al achttien jaar en dat heeft me tot nu toe meer opge leverd dan dat het kostte. Trou wens, lang niet alle blessures komen door de training en als er iemand uitvalt, zoals Alex van Luyk, dan is het gelijk voor maanden in plaats van weken. Wist ik maar waar het aan lag, dan kon ik handelen." De Sleutels promoveerde voor jaar 2002 bijna en kreeg Pa trick Heijmans van hoofdklas ser Katwijk in de gelederen. Je moet aan de titel hebben ge dacht „We waren er zeker van dat we om het kampioenschap zouden spelen. Het ging al in de eerste twee wedstrijden van het sei zoen mis. We verloren van Val ken '68 en Lugdunum. Omdat we voldoende verdedigers van niveau hadden, is Heijmans als middenvelder gaan spelen. We dachten dat hij op die manier van extra meerwaarde kon Patrick bleek toch meer nu te hebben dan we aanvaiü dachten om het spel naar hand te zetten. Om toch w; laten zien, gaat hij forceren, als gevolg dat hij gele en 1 kaarten kreeg. Inclusief de vi periode is hij daardoor ookl maanden niet inzetbaar weest." De Sleutels gaat toch niet p! graderen? „Ons enige overgebleven dl in de derde klasse blijven staan maar nét boven de die verplicht tot het spelen degradatiewedstrijden. Als van de resterende vijf wed den er twee drie winnen we veilig. Ik heb ook weer spelers terug die lang aft waren. Het ziet er dus gui u uit. Ik hoop dat dit seizoen eenmalige gebeurtenis is r het is slecht voor je rikketik 5( is weer een cliché, maar we m ken de kansen niet af. Zeéig goals in zeventien wedstri et dat is toch weinig en dan als trainer heel onrustig o[ ei bank." Ui Al bezig met het komende zoen? „Ik wil de selectie versterkei ik voer gesprekken met spi van andere clubs, maar een dig is dat tegenwoordig niet je met twintig jongens p mag je al blij zijn als je er voor je club kan interessen Ieder geval ga ik samenwi met trainer Marcel Groene We gaan het samen doen, ik blijf hoofdverantwoorde Levert de fusie met VCL wat op? De 'buurman' een jeugdafdeling, maar schikte het afgelopen jaar over een eerste elftal. „De A-junioren van VCL nog wat jong. Ze zijn all< net uit de B-jeugd over men. Dat is iets voor de termijn. Ik probeer wel te ii tariseren of er bij VCL sj rondlopen die eventueel vc selectie in aanmerking 1 komen. Kortom, ik heb hel maar druk mee." Blauw-Zwart - De Sleutels zaterdag 14.00 uur betaaldvoetbal Zondag Eerste divisie: FC Den Bosch - ADODen Haag amateurvoetbal Zaterdag Hoofdklasse A (14.30): Volendam - Noordwijk, FC Lisse - Kloetinge, Kozakken Boys - Katwijk, Quick Boys - Rijnsb. Boys (15.00), Hoek - Excelsior M, Schevenin- gen - Ter Leede, Capelle - Marken Eerste klasse B (14.30): Voorschoten'97 - JAC, LYRA - 's-Gravenzandse SV, Amstel veen/ Heemraad - NSW, RWH - ARC, HV0 - Rijnmond/Hoogvliet, WGZ - D0T0 (15.00) Tweede klasse C (14.30): 0S0 - Vitesse Delft. KRV - De Jodan Boys, RCL - Die Ha- ghe, WDS - Sportlust '46, BMT - Nootdorp, SV '35 - Zevenhoven Derde klasse A (14.30): Blauw-Zwart - De Sleutels (14.00), Leiden - Lugdunum, Woubrugge - Oegstgeest, DSVP - SEV, Fo rum Sport - MVKV, BSC '68 - Valken'68 (15.00) - Vierde klasse A (14.30): Abbenes - Kou dekerk (14.00), Hazerswoudse Boys - WSB, Sportief - Kagia, Alphia - TAW, Ka- merik - Linschoten, LSW'70 - Moerkapel- le. B: Wassenaar - Haagse Hout Vijfde klasse A (14.30): Marine - UVS (14.00), GWS - Aarlanderveen, Rooden- burg - Duinoord/Jagers, Leidsche Boys - RAS, Foreholte - SJC, SVOW - LFC (15.00) Zondag Eerste klasse B (14.00): SC Feyenoord UVS, Wilhelmus - DHC, EB0H - WSB, SJC - RKAW, Leonidas - Sparta, SWSMC Tweede klasse D (14.00): VEL0 - Excelsi or'20, Alphense Boys - HMSH, GDA HBS, Quick - RVC/Rijswijk, Concordia VUC (14.30), G0NA - Laakkwartier Derde klasse A (14.00): Altior - Nieuw koop, Blauw-Zwart - HW, D0SR - Delft Van Nispen - Voorschoten'97, Meerburg Alkmania, DoCoS - Foreholte Vierde klasse A( 14.00): Woerden - WSE, DONK - GSV, Floreant - Bernardus, Bode graven - MM0, Kickers'69 - Nicolaas Boys, NSV '46 - Alphen Vierde klasse B (14.00): Roodenburg Leidsche Boys, FC Rijnland - FC Lisse Warmunda - ROAC'79, Teylingen - UDWS Lugdunum - UDO, ASC - SJZ (14.30) Vijfde klasse A (14.00): LFC - Stomp- wijk'92, Quintus - G0L Sport, Graaf W II VAC - Duindorp SV jeugdvoetbal Tweede divisie B: SC Feyenoord 2 - Quick Boys (14.30), Katwijk - RVC/Rijswijk (14.30), Spartaan'20 - Alphense Boys (16.000 Derde divisie B: Elinkwijk 2 - FC Lisse, UVS - UW, ARC - Hoofddorp, HW - Voor schoten'97, Noordwijk - DCG B-junioren Tweede divisie B: UVS - SC Feyenoord (11.30), Quick Boys-Sliedrecht (14.30) Derde divisie B: Roodenburg - Zeeburgia, Haarlem 2 - ARC, RKAW - FC Lisse Vrouwenvoetbal Hoofdklasse (14.30): WFC - Ter Leede Eerste klasseB (14.30): DZSV - KRV (15.00), RCL - ASC '62 C (18.00): TYBB -Ter Leede 2 Derde klasse (14.00): Quick Boys - Rijnsb. Boys, Oegstgeest - SVOW (14.30) Zondag Tweede klasse (14.30): Bernardus - RVC '33, Floreant - SJC (11.30), UVS - Alkma nia (12.15), Oliveo Iduna (14.30). Derde klasse (10.00): UVS - UDO tafeltennis Vrouwen Eerste klasse: Bevo- Foreholte (14.10) atletiek Scheveningen/Den Haag: City-Pier-City, Koningskade (za. 11.00) Hazerswoude-dorp: Polderloop (zo. 11.15) Hoofddorp: Road Airloop (zo) basketbal Promotiedivisie: MSV-PSV(zo. 15.00) Eerste divisie: Racing Beverwijk - BS Lei den (19.30) Vrouwen Elte B: Grasshoppers - BC Shooters (19.30), BV Leiderdorp - Celeritudo (zo. 17.00) Vrouwen Tweede klasse: Kagerzoom - Kleiburg (zo) HOCKEY Eerste klasse A (14.30): Roomburg - Car touche; Alecto - Forescate Eerste klasse B: L0HC Leiden - Doorn; Derby - Leidse Studs Derde klasse A: Nieuwkoop - Catwijck; Zoetermeer-Alphen Vrouwen Overgangsklasse A (12.45): Hurley - Alec to Eerste klasse A: L0HC Leiden - Souburgh; Dopie - Forescate; Roomburg - DSHC Tweede klasse B: Soest-Alphen. Derde klasse A: Spirit - Leidse Studs. B: Kraaien - Catwijck; Noordwijk - Loenen Vierde klasse A: Evergreen - Hisalis Amsterdam: (vr-za. 12^)0) Alphen aan den Rijn: Snelschaakkampi oenschap LSB (za. 10.00) Eerste divisie 1: Salamanders - Pecos Tweede divisie 1: Treffers 2 - Midstars (17.30). 2: Avanti - Scylla 2. 4: 't Zand - Scylla 3 Derde divisie 3: Avanti 2 - Good Luck. 5: Smash - Docos Vrouwen Tweede divisie 1: FVT - Pecos ir wijk-HZC/Weusthag (19.30) Tweede klasse: Sassenheim-Aquafit Derde klasse C: Koudekerk-Het Y (16 D: Alkemade-Wilskracht (20.45) Vrouwen Tweede klasse: De Zijl/LGB-WAcj (19.15), Alkemade -Wiekslag (20.CX nn tli Zwanenburg: Landelijk Jeugdto sf wielrennen Wassenaar: Renbaan Duindigt Vierjarigen Stakes (zo. 13.30) volleybal Tweede divisie: Leython - Arvevo (14.00) Derde divisie: Nesselande 3 - W0/Aspasia (14.30) Vrouwen Derde divisie: Irene - Gemini/Kangeroes (14.00) waterpolo Eerste klasse: Vivax -Rapido (19.30), Kat- (za. 10.00) Hellevoetsluis: Criterium voor el* nieuwelingen (za. 13.00) Lisse: Finale Rijn en Bollenstreekcon tie (zo. 10.00) 'r Lisse: De Bollenstreek Ter specke, hollandse Duinentoer (zo. 8.00) Leiden: Swift De Bult, Westeinde ni (zo. 8.30) ek ilit zwemmen Alphen aan den Rijn: De thermen, S Instroom (za)

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 16