Vacatures n aan het Spaarne 'één-tweetje' JONGENEEL HET HOUT NOOIT 0 medewerker patiënten- debiteurenadministratie m/v verpleegkundigen m/v koster/secretaris pastoraat m/v medewerker personeelsrestaurant m/v We zoeken verpleegkundigen met de aantekening rr„ Gevraagd: collega met het hout op de juiste plaats. ZWETV/?RUITE Spaarne Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk ïj www.spaarneziekenhuis.nl verhuurt bijna alles! Filiaalleider (m/v' Ervaren verkoper binnendienst 1 ZATERDAG 22 MAART 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature kunt u bellen met Titlu 's Gravendiik. tel. 023 5 15 De beide vestigingen van het regionale interconfessionele Spaarne Ziekenhuis staan aan de oever van het Spaarne. In Heemstede en Haarlem. Dat verklaart onze naam. maar er zit nog meer achter. Een rivier is vol leven, voortdurend vernieuwend, stromend door een steeds veran- derend landschap. Precies wat wij als eigentijdse zorginstelling met zo'n 25 specialismen ook proberen te doen. Samenwerkend zorg op maat verlenen, gebruikmakend van de meest actuele kennis en ervaring. Het aanbod daarbij afstemmend op de vraag. De inzet van elke medewerker is daarbij essentieel, ledereen levert vanuit zijn/haar functie een bijdrage aan de geïntegreerde zorg verlening. Waar nodig ondersteund door kwaliteitsopleidingen. Samen moeten we het doen. Dankzij de ongedwongen sfeer in het Spaarne Ziekenhuis is de communicatie direct en open. Zo is een professionele en goed geoutilleerde werkomgeving ontstaan met betrokken en gemotiveerde collega's die je met open armen ont vangen. De arbeidsvoorwaarden zijn uiteraard volgens de CAO Ziekenhuizen. Spaarne Ziekenhuis vergoedt een deel van de kosten voor kinderopvang en ook op andere manieren bieden we extra's, zoals bijvoorbeeld het fietsenplan en spaarloonregeling. Zo is werken in de gezondheidszorg ook voor jou gezond. En de ontwikkelingen gaan door. In 2005 verhuizen we naar een nieuw ziekenhuis in Hoofddorp met Heemstede als buitenpoliklinische locatie. Binnen de patiënten-debiteurenadministratie, onderdeel van de financiële administratie, is een vacature voor een 36 uur per week WIJ JIJ bieden je een prettige werksfeer op een afdeling die wordt gevormd door een team van zeven medewerkers. Je onderhoudt als medewerker het telefonische en schriftelijke contact met ver zekeringsmaatschappijen en patiënten. Je zorgt voor de admi nistratieve verwerking van machtigingen en afrekeningen van verzekeringsmaatschappijen. Daarnaast verzorg je de facturering. Je salaris bedraagt op FWG-niveau 40 minimaal 1.542,- en maximaal 2.282,- bruto per maand (op fulltime basis). Info: Linda Waanders, teamleider financiële administratie, telefoon (023) 514 21 37 (tussen 08.30 en 12.30 uur). Binnen de zorgeenheid interne geneeskunde zijn er vacatures voor bent een enthousiaste en gemotiveerde collega die er zin in heeft om in deze veelzijdige functie aan de slag te gaan. Je hebt een afgeronde opleiding op MEAO- of MBO-niveau en je wilt eventueel graag aanvullende praktijkopleidingen volgen. Je bent collegiaal en werkt graag in een team. Verder ben je flexibel, sta je open ten aanzien van veranderingen en ben je accuraat. Reactie: sollicitatiebrief en c.v. met vacaturenr. FINPDMW/0302/MO vóór vrijdag 4 april 2003 naar Paula Grapendaal, personeels- adviseur, pgrapendaal©spaarneziekenhuis.nl of naar onderstaan postadres. interne geneeskunde/oncologie 10e of interne/gastro-enterologie 13e WIJ JIJ bieden je een afwisselende en uitdagende baan op de 10e of 13e etage van ons ziekenhuis. Op de zorgeenheid interne geneeskunde zijn de specialismen diabetes en oncologie vertegenwoordigd. De zorgeenheid werkt nauw samen met de 13e etage (gastro-entero- logie) en de poliklinieken interne geneeskunde, gastro-enterologie. podotherapie en de cytostaticakamer. We hechten veel waarde aan een goede werksfeer en aan een goede samenwerking binnen en buiten de afdeling. Van daaruit wordt getracht kwa liteit te waarborgen en nieuwe ontwikkelingen vorm te geven. De komende twee jaar wordt veel aandacht besteed aan afstem ming van structuren en cultuur, zodat beide afdelingen als éën team over kunnen gaan naar de nieuwbouwlocatie in Hoofddorp. Je salaris bedraagt op FWG-niveau 45 minimaal 1.542,- en maxi maal 2.507,- bruto per maand (op fulltime basis). Info: Mirjam Rieu, hoofd zorgeenheid, telefoon (023) 514 15 16. sein 4751. bent een verpleegkundige met interesse voor bovenstaande spe cialismen. Je werkt graag zelfstandig en voelt je verantwoordelijk voor de zorg van patiënten. Daarnaast ben je gemotiveerd om leerlingen en stagiaires te begeleiden. Je werkt graag in een team en levert een actieve bijdrage aan de verdere ontwikkeling van de afdeling. Reactie: sollicitatiebrief en c.v. met vacaturenr. INAKLPZ/0306/IS vóór vrijdag 4 april 2003 naar Irene Staats, personeelsadviseur. istaats0spaarneziekenhuis.nl of naar onderstaand postadres. Binnen het pastoraat ziin vacatures voor de functies (evt. in combinatie*) van respectievelijk 8 en 18 uur per week WIJ JIJ bieden je een zelfstandige baan, waarbij je verantwoordelijk wordt gesteld voor de kerkdiensten, kerkelijke bedieningen en religieuze of levensbeschouwelijke riten in de zorg. Het pastoraat draagt zorg voor de geestelijke verzorging en begeleiding van patiënten, hun naasten en desgevraagd de medewerkers van het ziekenhuis. Op logistiek gebied ga je uitgebreid aan de slag. Zo behartig je de zorg van de kapel en ondersteun je medewerkers van het pastoraat. Je bereidt liturgische vieringen voor en ver zorgt de logistiek van symposia en studiedagen.Verder neem je deel aan commissies en andere overlegvormen en stuur je exter ne functionarissen en vrijwilligers aan. Je salaris bedraagt op FWG-niveau 35 (koster) minimaal 1.462,- en maximaal 2.121,- bruto per maand (op fulltime basis) en op FWG-niveau 40 (secre taris) minimaal 1.542,- en maximaal 2.282,- bruto per maand (op fulltime basis). Voor personen tot 22 jaar is een jeugdschaal van toepassing. Info: de heer Mascini, pastor, telefoon (023) 514 15 16. beschikt over een MBO-werk- en denkniveau. Zowel op admi nistratief vlak als mondeling en schriftelijk ben je vaardig. Niet alleen ben je assertief en zelfstandig maar je kunt ook uitstekend in teamverband werken. Het betreft in principe een combifunctie, maar het is mogelijk om te reageren op elke functie afzonderlijk. Reactie: sollicitatiebrief en c.v. met vacaturenr. PASTMW/0304/MM vóór vrijdag 4 april 2003 naar Ward Loggen, personeelsadviseur, wloggen©spaarneziekenhuis.nl of naar onderstaand postadres. f Binnen de bedrijfsdiensten van ons ziekenhuis, locaties Haarlem en Heemstede, is een vacature voor bepaalde tijd (minimaal 1,5 jaar) voor een 16 uur per week WIJ JIJ bent representatief en hebt een flexibele, dienstverlenende instelling. Je hebt een opleiding op minimaal LBO-niveau. De op leiding Cateringmedewerker of minimaal 1 jaar ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Je beheerst de Neder landse taal, je werkt accuraat en je functioneert graag in een team. bieden je een interessante baan in de personeelsrestaurants van Haarlem en Heemstede. Niet alleen verzorg je samen met je col lega's dagelijks de lunch voor het personeel, je verricht ook alle voorkomende werkzaamheden, waaronder kassa-, buffet- en schoonmaakwerk. Je werkt volgens een vast schema (met regel matig late en weekenddiensten) in overleg. Je salaris bedraagt op FWG-niveau 30 minimaal 1.390,- en maximaal 2.068,- bruto per maand (op fulltime basis). Voor medewerkers tot 22 jaar is een jeugdschaal van toepassing. Info: Christl Serbée-Geisler, hoofd personeelsrestaurant Heemstede, Reactie: sollicitatiebrief en c.v. met vacaturenr. HD/0203/WL vóór telefoon (023) 514 14 42 of Lenie Rabenberg-Bolijn, hoofd perso- vrijdag 4 april 2003 naar Ward Loggen, personeelsadviseur, neelsrestaurant Haarlem, telefoon (023) 514 22 10. wloggen©spaarneziekenhuis.nl of naar onderstaand postadres. Postadres: Spaarne Ziekenhuis, Stafafdeling Personeel, Organisatie Opleiding, Postbus 354, 2100 AJ Heemstede. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Als zo'n aantekening bestond, dan kon je 'm hier halen. Net als de aantekening 'strandwandelen' of'zwemmen'. Zorg bij de Willem van den Bergh heeft namelijk een heel eigen karakter. Wij zorgen voor mensen met een verstandelijke beperking. Bij hen draait zorg niet om beter maken, maar vooral om beter leven. Dat kan alleen als je een intensieve band aangaat. Lief en zeker ook leed met hen deelt. En gebruik weet te maken van alle mogelijkheden om bewoners te prikkelen en actief te houden. Leuk is dus nooit zomaar leuk, maar vooral zinvol en nodig. Interesse? Mooi, want we zijn op zoek naar nieuwe collega's met een A-, B- of HBO-V -diploma. We hebben vacatures op zowel onze hoofdlocatie als bij de woningen die op diverse plaatsen in woonwijken staan. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. We bieden je een salaris volgens FWG 40 of 45, respectievelijk tot 2.284,- of 2.508,-. Voor meer inzicht in wie we zijn en wat we doen kijk je op www.sheerenloo.nl. Of bel de Dienst Personeel, Organisatie 8c Opleiding, (071) 364 21 06. Reageren? Het adres luidt: 's Heeren Loo West-Nederland, locatie 'Willem van den Bergh', Postbus 295, 2200 AG Noordwijk. Faxen kan ook: (071) 364 21 51. Of e-mail naar poo.willemvdbergh@sheerenloo.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 's Heeren Loo West-Nederland maakt deel uit van de 's Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort Locatie Willem van den Bergh I DE BINNEI BINNENVEST Stichting De Binnenvest is een instelling voor maatschappelijke opvang in de regio ondersteuning en begeleiding, gericht op het zo zelfstandig mogelijk functioneren van de cliënten. Zij worden gestimu- minst ingrijpende begeleiding. Niemand hoeft aan de kant te staan. Mensen die zijn vastgelopen moeten de kans krijgen hun even wicht te hervinden zodat zij een nieuwe Acquisitie n.a.v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld We zijn op zoek naar CROEPSWERKER SOCIAAL PENSION 32 uur (vac. nummer 0350001) CROEPSWERKER SLAAPHUIS 22 uur (vac. nummer 0360001) NACHTWACHT SOCIAAL PENSION EN CRISIS OPVANG ziektevervanging (vac. nummer 0350002) INVALKRACHTEN GROEPSWERK EN NACHTPORTIER SP, CO (vac. nummer 0310001) In deze functies draait het om de verantwoordelijkheid voor rust, goede sfeer, veiligheid en het naleven van de huisregels in de voorzieningen. Kandidaten met een relevante MBO-opleiding en ervaring met dak- en thuislozen genieten de voorkeur. Voor ons nieuwe project DE VEEGPLOEG zijn wij op zoek naar ACTIVITEITEN BEGELEIDERS 72 tot 20 uur (vac. nummer 034001) De Veegploeg is een dagbestedingsproject waarbij zwerfvuil in de Leidse binnenstad verzameld wordt. Voor alle functies geldt inschaling volgens de CAO-Welzijn. Reageren Schriftelijke reacties tot en met 10 april richten aan de directeur, de heer W. Brandhorst, postbus 11085,2301 EB Leiden onder ver melding van het vacaturenummer. Telefonische informatie over de Veegploeg is te verkrijgen bij dhr. M. Meeuwsen, voor de overige functies kunt u bij dhr. M. Meeuwsen of mw. N. Den Ouden terecht op tel. nr. 071-5147040. Een informatiepakket is op aanvraag verkrijgbaar op het Centraal Bureau, 071-5147040. Deze vacatures worden tegelijkertijd intern en extern aangeboden. Boels Is een internationale onder neming bestaande uit een divisie Machineverhuur en een divisie Party- en evenementenverhuur. Al 25 jaar behoort Boels tot de top van Europa. Het beleid is gericht op voortdurende groei. Voor enthousiaste medewerkers betekent dit ruimte voor persoon lijke ontwikkeling. Boels Verhuur biedt een afwisselende baan met uitstekende opleidlngs- en door groeimogelijkheden. Inmiddels werken er bij Boels ruim 700 mensen. Interesse? Stuur dan binnen twee weken een brief met c.v. naar: Pierre Boels B.V., atd. P&0 t.a.v. Ellen Fischer, Postbus 666,6130 AR Sittard, e-mail p-o@boels.nl. Alleen schriftelijke sollicitaties worden in behandeling genomen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ellen Fischer, tel 046 - 459 21 98 Meer weten over Boels? wwwboels.com Acquisitie n.a.v deze advertentie stellen we niet op prijs. Boels Machineverhuur levert machines en gereedsi aan onder andere bouw, industrie en particulieren. Vt machinefilialen in Leiderdorp en Spijkenisse zijn wi naar een: Functie-inhoud: leidinggeven aan en motiveren van het filiaalteam, bestaande uit 3 medewerkers; relatiebeheer en acquisitie in het marktgebied van ht verantwoordelijk voor de commerciële, kwaliteits- en budgetdoelstellingen; verantwoordelijk voor een representatieve uitstraling filiaal. Functie-eisen: een technische opleiding op MBO-niveau; 1 tot 2 jaar ervaring in een leidinggevende functie; goede organisatorische, communicatieve en social vaardigheden; zelfstandig, flexibel en stressbestendig; in bezit van rijbewijs B(E). Koninklijke Jongeneel B.V. is een van de grootste partijen op het gebied van hout, plaatmateriaal en ofbouwproducten voor de professionele bouw en industi Het bedrijf telt ruim 700 medewerkers verdeeld over 34 regionale vestigingen ii Nederland. De directie en ondersteunende centrale diensten zijn gevestigd in Ut Ter versterking van ons team in Leiden zoeken wij een De functie: No een gedegen inwerkperiode bent u als verkoper binnendienst de steun en toeverloot van i op het gebied van deskundig advies, het verlaleo yop ngpvrogen noor offertes en het opvolgt hiervan. Wij streven naar epn degelijke en duurzame Jelatie met onze opdrachtgevers en onzi verkopers binnendienst spelen hierin een cruciale rol; Wat vraagt Jongeneel: U bent een commerciële doorzetter met een hoge inzet en overtuigingskrocht. U werkt klont] kunt zelfstandig opereren en beschikt naast goede contactuele eigenschappen over een gezo dosis humor. U heeft een resultootgerichte instelling met een sterk gevoel voor advies en set werkt graag in een team. U heelt een opleiding op MBO-niveau met succes afgerond. U weri jaren in een commerciële functie, bij voorkeur in de houtbranche of de bouwwereld. Wat biedt Jongeneel: Jongeneel biedt een uitdagende functie met ruimte voor eigen initiatief voor mensen die op zelfstandige, resultaatgerichte en ondernemende wijze willen werken hij een professionele onderneming. Verder bieden wij naast een goed salaris primo secundaire arbeidsvoorwaarde Reactie: Bent u degene die wij zoeken dan kunt u uw sollicitatiebrief, onder vermelding van vacaturenumn binnen 14 dagen zenden aan Koninklijke Jongeneel B.V. t.a.v. mevrouw A M Brefeld, Postbus 3500 AA Utrecht of via e-mail a.brefeld@jongeneel.nl. Voor meer informatie over de functit bedrijf kunt u contact opnemen met de heer W.F. Ritter, manager Jongeneel Leiden, onder telefoonnummer 071-5226151. Voor algemene bedrijfsinformatie kunt u ook lAn/TAflA onze website bezoeken: www.jongeneel.nl. J WilC In verband met een verder uitbreiding en intensivering van viteiten, zijn wij voor onze locatie in Roelofarendsveen opk mijn op zoek naar een Medewerk(st)er Bedrijfsburo I Samen met enkele collega's, draag je als (full time) Med Bedrijfsburo zorg voor uiteenlopende, administratieve take je verschillende, ondersteunende werkzaamheden ten beho verkoop, inkoop en logistieke verwerking van snijbloemenv ductie van boeketten. Behalve een enthousiast team va: beschikken we over moderne technische middelen. Wij vragen van jou een gedegen opleiding en achtergrond MBO/HBO niveau, affiniteit met geautomatiseerde ven» administratieve gegevens, een analytisch vermogen, een accurate houding en een hoge mate van verantwoordelijk en een collegiale instelling. Ben je op zoek naar een uitdagende en leuke, afwisselen spreekt ons bedrijf je aan, bel ons dan eens voor meer iri vraag naar Paul de Zeeuw. Maar je kunt natuurlijk ook een briefje schrijven: Zwet-Ruiten B.V., o.v.v. 'personeelszaken', Postbus 55, 2370 AB Roelofarendsveen. Tel. 071-3320180 of p.dezeeuw@zwetruiten.nl Zwet-Ruiten B.V. is een Import- Exportondememing van snijbloemen en is al ruim 30 jaar gespecialiseerd in het vervaardigen van een breed assortiment boeketten voor groot winkelbedrijven in Europa. Met ongeveer 100 collega's zijn we dagelijks betrokken bij het maken en afleveren van onze boeketten, welke met veel gevoel voor de markt en vakmanschap worden gemaakt Sinds enige tijd zijn wij 'Florimark' gecertificeerd. v Wij zijn bereikbaar en herkenbare locatie aan De Lasso te Roelofarendsveen.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 32