Vacatures cb QP Vvarmond werken is oké Directiesecretaresse ilp 8* 1 Cementbouw buitengewoon opsporingsambtenaar "(BOA) m/v Enthousiaste oproepkrachten (m/v) Leiden Handel Industrie HEmsmmK Directeur Operations Bruins Commercieel Medewerker Export M/V Traffic Medewerker M/V ZATERDAG 22 MAART 2OO3 De afdeling De functie Uw profiel Het salaris Informatie Uw reactie De sleutels horen bij een stad die al eeuwenlang haar poorten wijd open zet: gastvrij en gezellig, tolerant en vernieuwend. De historische en monumentale sfeer die de stad uitstraalt gaat samen met moderne zakelijkheid. Met Nederlands oudste universiteit is Leiden een internationaal vermaard centrum van hoogwaardige kennis en innovatie. Het veelkleurige Leidse publiek (117.000 inwoners) geniet van het ruime aanbod van musea, cafés en parken en vele andere voorzieningen die de sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijk organisatie past in de Leidse sfeer: laagdrempelig, open en creatief. De Dienst Informatie en Dienstverlening wordt gevormd door de sectoren Juridische Zaken en Communicatie, Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf. Voor de afdeling Burgerzaken van de sector Burger zijn wij op zoek naar voor de functie van receptionist(e) informatiebalie Stadhuis en Stadsbouwhuis/telefonist(e) servicelijn Burgerzaken en Belastingen. U verstrekt standaardinformatie en geeft voorlichting over de gemeentelijke dienstverlening en produkten. U beant woordt standaardvragen over Burgerzaken en Belastingen. Na een inwerk periode moet u de vaste medewerkers kunnen vervangen. U bent bereid zowel ochtend- als middagdiensten en op de donderdagavond van 17.00-20.00 uur te werken. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega die beschikt over: - een opleiding op HAVO-niveau; - goede contactuele eigenschappen; -een dienstverlenende instelling; -kennis van de sociale kaart van Leiden; - enige ervaring met computers en informatiesystemen. Daarnaast verwachten wij dat u als oproepkracht: - goed bereikbaar bent; -zich onverwacht op korte termijn vrij kan maken om in te vallen; -binnen 30 minuten op het werk aanwezig kan zijn; - bereid bent om voor langere tijd als oproepkracht beschikbaar te blijven; - kunt werken in de vakantieperiodes van de vaste medewerkers. Vanwege de flexibiliteit is deze baan niet te combineren met een andere (parttime) baan. Het bruto maandsalaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, bedraagt minimaal 1.365,- (schaal 5) en maximaal 2.213,- (schaal 6) bij een 36-urige werkweek. Voor oproepkrachten geldt: - een uurloon dat afhankelijk van leeftijd en ervaring wordt bekeken; - de oproepkracht verbindt zich in beginsel de werkzaamheden, na daartoe opgeroepen te zijn, te verrichten. Een oproep kan uiterlijk 12 uur voor de aanvang van de werkzaamheden worden afgezegd. Marisa Hoeksema, teamleider publieksservice, kan u nadere informatie over de functie geven. U kunt haar bereiken op telefoonnummer 071 - 516 55 56. Uw schriftelijke reactie kunt u vóór 6 april a.s. richten aan het stafbureau PICOF van de Dienst Informatie en Dienstverlening, ter attentie van Tanja Aarts, Postbus 9100,2300 PC Leiden onder vermelding van vacaturenummer ID 03/11. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dienst Informatie en Dienstverlening Cementbouw Handel Industrie is met circa 150 vestigingen actief op het gebied van de groothandel in bouwmaterialen, de exploitatie van Gamma- en Karweibouwmarkten, de handel in verpakte en onverpakte bindmiddelen, alsmede de productie van betonmortel, betonwaren, baksteen en kalkzandsteen. De bijbehorende logistieke processen worden voor een belangrijk deel zelfstandig dooi de eigen organisatie verzorgd. Met ruim 4100 medewerkers en een omzet van meer dan 1 miljard is Cementbouw de grootste onderneming in haar soort in Nederland. De onderneming is de afgelopen jaren, met name door acquisities, sterk gegroeid en bekleedt met vijf productgroepen leidende posities in vrijwel alle markten waarop zij actief is. Binnen Cementbouw Handel Industrie vormen de divisies 'Industrie' en 'Bouwmaterialenhandel' zelfstandige groepen. De bedrijfsonderdelen zijn verspreid over heel Nederland en werken grotendeels autonoom Om de directies van beide groepen alle managementsupport te kunnen bieden, zoeken we voor het secretariële team van de thuisbasis een ervaren, full-time Door de decentrale structuur van de organisatie verblijven de betrokken directeuren regelmatig elders in het land. In deze functie bent u daarom niet alleen het aanspreekpunt, maar treedt u ook vaak op namens de directie. Wij verwachten dat u in staat bent verzoeken en contacten juist te beoordelen en af te handelen, dit op basis van inzicht in onze organisatie structuur en de plaats die relaties en medewerkers innemen. Daarbij verricht u de gebruikelijke secretariële taken, zoals het actief en correct beheren van de agenda's, verzorgen van correspondentie en archief, voorbereiden van vergaderingen en coördineren en (actief) volgen van diverse (interne) overleg structuren. Affiniteit met bouwgerelateerde bedrijven is gewenst. Gevraagd afgeronde secretariaatsopleiding op HBO niveau minimaal 5 jaar ervaring in vergelijkbare functie kennis van Office pakketten doortastend, pro-actief en vasthoudend communicatief vaardig en accuraat in bezit van rijbewijs-B Geboden een verantwoordelijke, afwisselende baan grote mate van zelfstandigheid collegiale sfeer in een compacte organisatie uitstekende arbeidsvoorwaarden Heeft deze functie uw belangstelling, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van cv, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, naar Cementbouw Handel Industrie, t.a.v. de heer P.N. Eigenhuis, postbus 567,2100 AN Heemstede. Of mail uw sollicitatie naar p.eigenhuis@cementbouw.nl Voor meer informatie kunt u contact met hem opnemen. Ook kunt u onze internetsite bezoeken: www.cementbouw.nl Bennebroekerdijk 244 2142 le Cruquius Postbus 567 2100 an Heemstede T 023 5481481 F 023 5481401 E info@cementbouvv.nl www.cementbouw.nl 1 op de vacature pagi ndijk. tel. 023 5 150 13 iQk gtsntdtn t verpaktt groenten Voor W. HEEMSKERK B.V., écn van de grootste groentcverwerkings- bedrijven in Nederland, zoeken wij versterking van de directie. Er wordt een driehoofdig directieteam gevormd. W. Heemskerk B.V. heeft de afgelopen 10 jaar ruim 40 miljoen euro geïnvesteerd waarmede een hypermoderne fabriek is verwezenlijkt. Met ruim 500 medewerkers worden Nederlandse supermarktorganisaties beleverd. Tevens wordt er naar Duitsland geëxporteerd. People manager met bedrijfskundig inzicht Organisator met drive, die de organisatie verder ontwikkelt Vanwege de geplande groei van de productie wil W. Heemskerk B.V. zich versterken met een Directeur Operation:». Het invoeren van een 4 ploegendienst en de organisatie leiden naar een verdergaande structu rering is de kerntaak. Gezien de sterke groei van de afgelopen jaren en de forse groeidoelstellingen wordt er een boeiende uitdaging geboden. U geeft direct leiding aan het kader van de productie, logistiek en transport. In totaal bent u verantwoordelijk voor ruim 475 medewerkers. Kenmerkend voor W. Heemskerk B.V. is de resultaatgerichte no nonsens bedrijfscultuur. Het optimaal bedienen van haar afnemers is het gemeenschappelijk doel. Directeur Operations met marktgevoel en toewijding Voor deze functie is minimaal tien jaar aantoonbare ervaring in productie en/of logistiek vereist. Bij voor keur opgedaan in een omgeving met dagverse of bederfelijke voedingsmiddelen, beschikt over uitstekende communicatieve en leidinggevende vaardigheden en een HBO/WO werk- en denkniveau. U bent in staat de organisatie verdergaand te structureren met behoud van het flexibel in kunnen blijven spelen op de specifieke wensen van de retailorganisaties. W. HEEMSKERK B.V. biedt een afwisselende baan met uitstekende arbeidsvoorwaarden in een sterk groeiende onderneming. Een psychologisch onder zoek assessment maakt deel uit van de procedure. Voor meer informatie over de organisatie kijk op: www.wheemskerk.nl Uw reactie kunt u bij voorka per e-mail sturen naar: bruins@bruins.nl t.a.v. Rob Bruins 06-51 396 718 Voor meer informatie www.bruins.nl Bruins Recruitment bv Hoofdstraat 275 2171 BE Sassenheim Tevens gevestigd in: Oss en Wezep. ruins gespecialiseerd in agri-fi exact personeelsintermediair leaseautobusinessdassloungelimoservicecourtesycarrendezvousflyingdutch Voor diverse interessante bedrijven in de regio Leiden zijn wij op zoek naar commerciële en administratieve medewe Beschik jij over een opleiding op MBO niveau in een commerciële of administratieve richting, heb je relevante werken en een goede beheersing van de Nederlandse. Engelse en liefst ook Duitse taal in woord en geschrift? Dan hebbe interessante banen voor jou. Je kunt via Exact personeelsintermediair bijvoorbeeld aan de slag als Commercieel Medewerker Export bij een nationaal actieve mode importeur in Leiderdorp In deze functie onderhoud je contacten met de buitenlandse vestigi Je neemt een aantal verkooptaken op je en bent het aanspreekpunt voor de afnemers. Daarnaast houd jij je bezig rr organisatie van beurzen in Duitsland. Een andere mogelijkheid is de functie van Traffic Medewerker bij een toonaangevende producent van hoogwaardige Ic middelen in Alphen aan den Rijn. Dit betreft een uitdagende baan waarbij je verantwoordelijk bent voor het plann afroepen van grondstoffen en verpakkingsmaterialen voor het productieproces. Spreekt eén van deze functies je aan of ben je geïnteresseerd in een andere commerciële of administratieve baan? Bel dan met ons kantoor in Leiden, tel. 071 - 514 20 20 of stuur een e-mail naar leiden@exactpi.nl Kijk voor een baan van nu op www.exactpi.nl ttrr g e: e e n t De gemeente Warmond heeft zo'n 5.000 inwoners en rijk aan natuurschoon. Door de bekende Kagerplassi heeft Warmond veel te bieden aan recreatie en waterspd De gemeente ligt in de Bollenstreek en gunstig ten q zichte van Amsterdam, Leiden en Den Haag. Warmond is een gemeente die ambitieus is op het gebied van bestuurlijke vernieuwing en het eigentijds vormgeven van de ambtelijke en bestuurlijke organisatie. Samenwerken en inspireren staan hoog in ons vaandel. Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klantgericht werken. Ons motto is: geen specialisten maar generalisten. Begrippen als creativiteit, verantwoordelijkheid, flexibiliteit en communicatie zijn kenmerkend voor ons werkklimaat. De gemeentelijke organisatie kent de drie sectoren Burgerzaken, Grondzaken en Middelen. In het kader van het versterken van de handhaving binnen de gemeente zijn wij op zoek naar een (voor 24 uur per week) Functie-inhoud - controleert en handhaaft de artikelen van de Alge mene Plaatselijke Verordening Warmond onder an dere op het gebied van het hondenbeleid en van dalisme - ziet toe op de handhaving van het parkeerbeleid zoals opgenomen in de Wegenverkeerswetgeving - controleert en handhaaft de artikelen van de Afvalstoffenverordening die betrekking hebben op het aanbieden van (huishoudelijke) afvalstoffen - houdt toezicht op de naleving van de in de haven en op Koudenhoorn/Boezemkade en Zijldijk gel dende gedragsregels - houdt toezicht op het op de juiste wijze aanleggen van boten - houdt toezicht op de maximaal toegestane aanleg- tijd van boten - signaleert knelpunten, meldt deze en zoekt oplos singen op het gebied van bijvoorbeeld de gemeen telijke belastingwetgeving, de Wet op de Ruimtelijke ordêning, de Wet Milieubeheer en andere wetge ving - geeft voorlichting aan het publiek - handelt klachten en verzoeken af en voert hierover overleg met burgers - voert overleg met politie en justitie - rapporteert schriftelijk aan de leidinggevende over zijn bevindingen. Het gemeentelijk beleid is erop gericht mensen aan te stellen die tot een achterstandsgroep op de arbeidsmi behoren. Daarom worden vooral zij uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkt Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Functie-eisen - vbo werk- en denkniveau - diploma buitengewoon opsporingsambtenaar - contactuele en sociale vaardigheden en diplomo - ervaring met een soortgelijke functie strekt tot ad beveling. Deze functionaris moet er rekening mee houden d de piekwerkzaamheden zich vooral concentreren ini zomer. Het gaat hierbij om de vakantieperiode en( weekenden. Salaris en rechtspositie Aanstelling vindt voorlopig plaats in schaal 6, mete maximum salaris van 2.213,- bruto per maand fulltime basis). De gebruikelijke rechtspositieregeling zijn van toepassing. De gemeente kent een mode beloningsbeleid. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over deze boeiende staffund kunt u terecht bij mevrouw M. Netto, juridisch med werker, telefoon (071) 30611 64. Wij nodigen belangstellenden uit tot uiterlijk april 2003 hun sollicitatie te richten aan het C lege van Burgemeester en wethouders van W mond, postbus 42, 2360 AA Warmond.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 26