Vacatures ES RELL. luba opdrachtleider m/v Ambities die je herkent Stichting Dienstverlening Leiden Administratief medewerker voor Tafeltje Dek Je Administratief medewerker voor Alarmering Technicus voor Alarmering "Ik wil heel goed worden." PRAKTIJK- VERPLEEGKUNDIGE Fransen Administratiekanto< Consultancy B.V. ALLROUND FINANCIEEL MEDEWERKER M/V MEDEWERKERS SALARISADMINISTRATIE M (20 UUR) Wilt u lid worden van de Raad van Afgevaardigden van Radio TV West "v randstad techn Je maakt werk van koele cijfers. Met warme betrokkenheid. ZATERDAG 22 MAART 2003 kunt u bellen met Tilly s Gr i op de vocoture pogin ndijk. tel. 023 5 150 137 Voor ons kantoor in Katwijk zijn wij op zoek naar een Accountants zijn bij Berk op een zeer breed terrein actief. Uiteraard met 'traditionele' accountantstaken. Maar als Berk-accountant wil je natuurlijk meer. Ondernemers ondersteunen bij tal van uitdagende bedrijfseconomische kwesties, bijvoorbeeld. Dit maakt deze functie wel zo boeiend en stimulerend. Jouw taak als opdrachtleider gaat nog een stap verder. Je geeft namelijk rechtstreeks leiding aan opdrachten, onder verantwoordelijkheid van de accountant of de vennoot. Zo begeleid en coach je assistent-accountants, controleer je jaarrekeningen en tussentijdse rapportages en stel je die ook op. In je contacten met klanten signaleer je behoeften en trends en speel je daar snel en adequaat op in. Bovendien krijg je de ruimte en de mogelijkheden om je verder te bekwamen en je carrière uit te bouwen binnen de organisatie. Verantwoordelijk en boeiend werk dus, waarvoor je wel wat in je mars moet hebben. Je hebt je heao ac/SPD opleiding (bijna) afgerond. Daarnaast beschik je over enige jaren relevante werkervaring. Uiteraard heb je de nodige sociale en leidinggevende capaciteiten. Herken jij jezelf in onze ambities? Dan nodigen wij je van harte uit voor een nadere kennismaking. Voor algemene informatie over werken bij Berk: kijk op www.berk.nl. Meer weten over de functie? Neem dan contact op met Herman de Best AA of Maarten Souverijn AAtel. (071) 409 72 00. Wil je meteen solliciteren, stuur dan een brief met c.v. naar Berk Centrale diensten, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 200, 2800 AE Gouda. E-mailen kan ook: ambities@berk.nl Vestigingen: Aalst (België), Almelo, Almere, Amsterdam. Boxtel, Breda, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Cent (Belgie), Helmond, Kampen, Katwijk. Leiden, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Velsen. Zaandam. Zwolle, Centrale diensten Gouda voor ouderen en mensen met een handicap Hooglandse Kerkgracht 32 2312 HV Leiden Tel.: 071 - 512 37 44 De stichting Dienstverlening Leiden biedt thuiswonende kwetsbare ouderen en mensen met een lichamelijke functiebeperking dienstverlening op maat, met als doel de zelfredzaamheid en zelfstandigheid zo lang mogelijk te waarborgen. De werkzaamheden van de SDL worden uitgevoerd door verschillende afdelingen, waaronder de afdeling Stedelijke Diensten. Deze afdeling zorgt voor diensten als: Tafeltje Dek Je, Alarmering, de Klus aan Huisdienst, vervoer middels de Sterbus etc., die vanuit een centraal punt voor Leiden en omlig gende gemeenten worden georganiseerd. Het kantoor van de Stedelijke Diensten is gevestigd in de Roos- eveltstraat 6. Voor de afdeling Stedelijke Diensten zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers in de functie van: Voor 12 a 15 uur per week, verspreid over 4 of 5 dagen waaronder de vrijdag (vooralsnog) voor de periode van 1 jaar (met vooruitzicht op verlenging) Wij zoeken een prettige en gemotiveerde collega voor de administratieve afhandeling van de aangevraagde Tafeltje Dek Je-maaltijden met behulp van de daarvoor bestemde software. Hieronder vallen deeltaken als: het (elektronisch) bestellen van maaltijden, het invoeren en verwerken van mutaties van klanten, het verzor gen van diverse lijsten voor de bezorgers, het te-woord staan van klanten bij telefonische vragen e.d. De collega die wij zoeken dient te beschikken over enige ervaring met het geautomatiseerd verwerken van gegevens. Verder moet hij/zij in staat zijn redelijk zelfstandig de werkzaamheden te organiseren en uit te voe ren maar ook in teamverband kunnen werken. Daarnaast zijn een dienstverlenende en klantvriendelijke in stelling van belang. voor 20 uur per week (vooralsnog) voor de periode van 6 maanden Alarmering is een voorziening om in onverwachte noodsituaties hulp van buitenaf te kunnen inroepen. Wij zoeken een enthousiaste, flexibele en gemotiveerde collega. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het automatisch verwerken van gegevens bestemd voor de meidcentrale in Gouda, het maken van telefo nische afspraken met cliënten voor het plaatsen c.q. weghalen van de alarmapparatuur en het doen van huis bezoeken bij de cliënten. De collega die wij zoeken dient te beschikken over enige ervaring met het geautomatiseerd verwerken van gegevens (MBO-niveau). Verder moet hij/zij in staat zijn redelijk zelfstandig de werkzaamheden te organise ren en uit te voeren maar ook in teamverband kunnen werken. Daarnaast zijn een dienstverlenende en klant vriendelijke instelling van belang. voor 20 uur per week (vooralsnog) voor de periode van 6 maanden Alarmering is een voorziening om in onverwachte noodsituaties hulp van buitenaf te kunnen inroepen. Wij zoeken een prettige en enthousiaste collega met gevoel voor techniek en enige ervaring met telecommu nicatie en elektrotechniek op LBO-niveau. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het aansluiten van alarmapparaten en het verhelpen van storingen. Een dienstverlenende en klantvriendelijke instelling zijn van belang. Arbeidsvoorwaarden: De aanstelling geschiedt op basis van de CAO Welzijn. Voor inlichtingen over de vacature bij Tafeltje Dek Je kunt u zich wenden tot mevrouw E.H. Korbee (teamleider Stedelijke Diensten) en voor Alarmering tot me vrouw A.N. Roelofs, tel. 071 - 512 24 43. Sollicitaties kunt u voor 5 april aanstaande richten aan de sollicitatiecommissie Stedelijke Diensten en sturen naar: Hooglandse Kerkgracht 32, 2312 HV Leiden. Estrella Carpet Collections B.V. is gevestigd in een gloednieuw bedrijfspand op zichttakatie te Venlo en houdt zich bezig met import en groothandel van moderne handgeknoopte karpetten uit o a. India. Nepal eri Marokko. Onze klanten zijn o,a. woninginrichters, meubeldetaillisten en grootwinkelbedrijven. Voor het rayon (Randstad) West en Midden-Nederland zijn wij op zoek naar: Parttime vertegenwoordig(st)er (m/v) gem. tot 24 uur week - Leeftijd 30 - 40 jr Het bezoeken en verder uitbouwen van bestaande en nieuwe relaties in je eigen rayon 100% buitendienst functie met bijbehorende administratieve werkzaamheden Verantwoordelijk voor het behalen van een bepaalde omzet. Jonge onderneming Informeel en actief bedrijf Collegialiteit, behulpzaamheid, leren van elkaar Pionieren, graag autorijden en resultaat gericht Enthousiast en geen drempelvrees. Overtuigingskracht, creatief en oplossings gericht. Kennis van Windows Word Interne opleiding en begeleiding E Individuele klantenbonus. Auto van dé zaak Een prettige werksfeer Zoek je een baan binnen een kleine, informele organisatie, waar inzet en betrokkenheid worden gewaardeerd, stuur dan je brief vooizien van c.v. binnen tv.ee weken naar. Estrella Carpet Collections B.V. Postbus 1003. 5900 ba Venlo Weten we toch. Of ie nu een vaste baan wilt of een tijdelijke, of je loopbaanbegeleiding wilt of een extra opleiding, gedetacheerd wilt worden ol alleen maar advies wilt hebben: jouw wensen en mogelijkheden staan voor ons voorop. Dus informeer naar wat Luba voor jou kan doen. Administratief Administratief medewerker, secretaresse, receptioniste/telefoniste, boekhoud kundig medewerker, office manager, datatypistc, baliemedewerker, financieel/ administratief medewerker, verkoop binnendienst, vertegenwoordiger, logistiek medewerker, personeelsfunctionaris, reisadviseur, commercieel medewerker Productie Productiemedewerker, schoonmaker, groenteverdeler, boekettenmaker, box medewerker, verdeler, agrarisch medewerker, ordcrvcrzamclaar, verkoper, magazijnmedewerker, vakkenvuller, catering medewerker, kok, afwashulp. kel ner/serveerster, inpakker. belader, pompbediende, bollcnpcller, kamerdame. Techniek/industrie Hovenier, stoffeerder, frezer, electricien, koerier, expediteur, draaier, ingenieur, planner, chauffeur, metselaar, verhuizer, losser, bankbediende, diverse monteurs (auto, electro, koel, cv ,etc), timmerman, machine operator, loodgieter, engeneer, technisch medewerker algemeen, heftruckchauffeur, reachtruckchauffeur. Zorg Wijkverpleger, kinderverzorger, thuishulp (A)/ Alphahulp, ziekenverzorgende, verpleegkundige IIB0-V, verzorgende/helpende, activiteitenbegeleidcr. begelei der verstandelijk gehandicapten/bejaarden, flexpool begeleider van (pre) termi nale patiënten, SPW 2/3, assistent begeleider, laborant, tandartsassistent. Ga voor één van de bovenstaande óf andere functies naar de Luba vestiging bij jou in de buurt! Of bel. Adressen en telefoonnummers vind je in de Telefoongids, de Gouden Gids en op onze site www.luba.nl. Luba. Het menselijke bureau. Vier huisartsen in Voorschoten, samenwerkend in de huisartsenpraktijl B. M. F. Gerts en dr A. P. M. Meiman zoeken per 1 juni een Het betreft een nieuwe functie, waarbij de taken vooral liggen op het terrein van de preventieve huisartsgeneeskunde, van de intensieve zorj voor ouderen en van de patiënten met chronische aandoeningen. We vragen: - opleiding HBO-V of verpleegkundige A - interesse in ouderen en patiënten met chronische aandoeningei - interesse in preventieve geneeskunde - interesse voor automatisering (systeem Medicom) - flexibiliteit, zelfstandigheid en goede contactuele vaardigheden We bieden: - een interessante, uitdagende baan, prettige collega's - parttime dienstverband van 20-24 uur - salariëring volgens LHV richtlijnen Sollicitatiebrieven voor 7 april 2003 richten aan: Hr B. M. F. Gerts, huisarts Prof. van der Waalslaan 25, 2251 GH Voorschoten. Wij zijn op zoek naar een die zich voornamelijk bezig houdt met het opstellen van jaarrekeningen ei verzorgen van de aangiften IB en VPB. Daarnaast adviseert hij/zij cliënten financieel en fiscaal gebied en tevens assisteert u het management zowel i| als extern. Functie eisen: in het bezit van minimaal diploma MBA flexibele werkhouding goede contactuele eigenschappen zelfstandig en nauwkeurig sterk verantwoordelijkheidsgevoel Tévens zijn wij op zoek naar een: Functie taken: verwerken salarisadministraties in Microloon verzorgen aangiften loonbelasting bijhouden personeelsadministratie van cliënten Functie eisen: in het bezit van diploma PD loonadministratie of vergelijkbaar niv goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid nauwkeurig en accuraat Interesse voor één van deze functies, schrijf dan uw sollicitatie naar Fransen Administratiekantoor Consultancy B.V. t.n.v. de heer E. Fransen Rijndijk 306-a 2394 CH Hazerswoude-Rijndijk tel.: 071 - 341 62 19 of mail: fransenadm@cistron.nl :o Radio TV West is een regionale publieke omroep die de 1.7 miljoen inwoners van haar uitzendgebied uitstekend wil informeren over zaken die zich in de regio afspelen. De Stichting Regionale Omroep West heeft haar statuten zojuist gewijzigd en hiermee, dit uiteraard geheel in overeenstemming met de Mediawet, een nieuw 'programmabeleidsbepalend' orgaan opgericht, de Raad van Afgevaardigden. en hierin tenminste tweemaal per Jaar meepraten en beslissen over het programmabeleid van Radio TV West! Dat kan... als u De raadsleden worden voor een periode van vier grote affiniteit heeft met de publieke regionale |aar benoemd door het provinciebestuur van omroep in het algemeen en Radio TV West in het bi|zonder: door werk of ervaring beschikt over kennis van en inzicht in één of meer maatschappelijke stromingen in de provincie Zuid-Holland Die tien hoofdstromingen zijn: maatschappelijke zorg en welzijn; kunst en cultuur; kerkgenootschappen en genootschappen op geestelijke grondslag; onderwijs en educatie. werkgevers. werknemers; etnische minderheden en ontwikkelingssamenwerking: e sport (recreatie en toerisme); emancipatiebewegingen. milieu en natuurorganisaties De Raad van Afgevaardigden gaat bestaan uit ten minste negen en ten hoogste dertien mensen. onder wie de voorzitter van het stichtingsbestuur. Zuid-Holland, op voordracht van het stichtings bestuur van de omroep Van een raadslidmaatschap zi|n uitgezonderd leden van het dagelijks bestuur van de provincie of van een gemeente in Zuid- Holland Bij de selectie van kandidaten zal het stichtings bestuur zich mede laten leiden door evenwichtige spreiding naar woonplaats. evenwichtige spreiding naar leeftijd. evenwicht tussen mannen en vrouwen; evenwichtige afspiegeling van belangen en overtuigingen Sollicitaties naar Radio TV West. t.a.v. Annemarie Koning, Postbus 2402S, 2490 AA Den Haag. Wij verzoeken u in uw brief duidelijk aan te geven tot welke hoofdstroming(en) u uzelf rekent en uw brief vergezeld te doen gaan van uw curriculum vitae. De sluitingsdatum voor aanmelding is vrijdag I I april 2003 Plezier in je werk. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. Technici m/v Op 29 maart opent Randstad Techniek haar deuren voor technici. Van 10.00 tot 15.00 uur kun je vrijblijvend binnef voor mooie banen in de techniek. Op vast contract of op basis, maar altijd tegen prima arbeidsvoorwaarden en me begeleiding. Ook als je gewoon wilt kijken wat jouw loop gelijkheden zijn of informatie wilt over opleidingen, benj harte welkom op onze Banenmarkt. Kom dus langs op on vestiging aan het Schuttersveld 9 in Leiden. Informatie bij Sander Numan, tel. (Ó71) 524 95 30, Leiden, Schuttersveld 9. Voor meer vacatures: www.randstad.nl Berk legt zich toe op accountancy en belasting- adviserlng, aangevuld met bedrijfsjuridische advisering. Vanuit zo'n 20 vestigingen bedienen ruim 800 medewerkers 1 5.000 klanten, met name in het grotere middenbedrijf. De Berk- organisatie neemt in de markt een geheel eigen plaats in door ambities en professionaliteit te koppelen aan een sterke betrokkenheid bij de klant. De informele bedrijfscultuur staat tevens borg voor een collegiale, stimulerende werksfeer.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 20