Vacatures Hoofd Medische Techniek m/v Bruin^^ Apothekersassistent m/v LD1 www.lumc.nl SWETS Hoofd Magazijn/Expeditie Welke financiële medewerker stapt in de dynamische wereld van een internationaal bedrijf Medewerker Financiële Administratie m, ZATERDAG 15 MAART 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u belten met Tilly s Gravendiik. tel. 023 5 150 137 1 zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en de charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle n zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag n geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. Diaconessenhuis www.diaconessenhuis.nl Functie voor 36 uur per week. Vacaturenummer 106. Wij zoeken: Een hoofd medische techniek die met enthousiasme en creativiteit zowel de afdeling weet te sturen maar ook relaties met afdelingshoofden, medisch specialisten en leveranciers onderhoudt. Je bent in het bezit van een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur HTS Medische Techniek of Elektronica aangevuld met een opleiding medische techniek. Weliswaar ressorteer je onder het hoofd Facilitaire Dienst, maar een grote mate van zelfstandigheid, een analytisch vermogen en goede communi catieve en leidinggevende vaardigheden zijn noodzakelijk om succesvol in deze functie te kunnen functioneren. Wij bieden: Een aantrekkelijke en dynamische werkomgeving. Je takenaanbod is gevarieerd. Zo geef je leiding aan de vier medewerkers van de afdeling Medische Techniek en ben je verantwoordelijk voor en belast met de ontwikkeling, uitvoering en evaluatie van het medisch technische beleid. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de kwaliteit van de geleverde dienstverlening. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Het salaris bedraagt maximaal 3.197,- bruto per maand. Daarnaast hebben we aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Wil je verdere informatie? Bel dan met Jan Prenger, hoofd facilitaire dienst, 071 - 5178380. Sollicitatie: De sollicitatiegesprekken staan gepland op donderdag 3 april. Je kunt je sollicitatie binnen 7 dagen richten aan: Diaconessenhuis Leiden, t.a.v. Amalia de Kroon, P&O-adviseur, dienst Personeel Organisatie, Postbus 9650, 2300 RD Leiden of via e-mail: personeel@diac-leiden.nl Voorzie je schriftelijke sollicitatie van een CV en vermeld het vacaturenummer in je brief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TAKn EUROPE B.V. Takii Europe B.V. te De Kwakel is onderdeel van Takii Co., Ltd. (Japan), een van de vooraanstaande onder nemingen op het gebied van de veredeling productie en verkoop van groente- en bloemzaden in de wereld. De Nederlandse vestiging in De Kwakel bestaat uit een verkoopkantoor en een volwaardig veredelings- en onder- zoekstation voor met name koolgewassen en uien voor de Noord-europese markt. Voor deze vestiging (23 mede werkers) zoeken wij een die de zaken graag op orde heeft Combinatie van vooraadbeheer en expeditie U draagt en neemt de verantwoordelijkheid voor de in- en uitgaande goederenstroom. Goederenontvangst, voorraadbeheer, kwaliteitscontrole, coördinatie van de in- en uitklaring van goederen zijn uw kerntaken. U onderhoudt veelvuldig contact met o.a. in- en externe leveranciers en transporteurs. U blijft hierbij goed op de hoogte van de reglementen met betrekking tot in- en uitklaringen van tuinbouwzaden en op het gebied van het "Seed Information System". U rapporteert aan de Manager Customer Service/Binnendienst U bent initiatiefrijk en neemt verantwoordelijkheid Voor deze zelfstandige functie zijn enige jaren ervaring in een soortgelijke functie en logistieke omgeving noodzakelijk. Ervaring in de agrarische sector en/of levering van uitgangsmaterialen voor de land- of tuinbouw in het bijzonder, is een pre. U bent in staat accuraat te werken en heeft geen 9-5 mentaliteit. Een goede beheersing van het Nederlands en een redelijk begrip van de Engelse taal is een must. Takii Europe B.V. biedt een interessante, veelzijdige baan binnen een multiculturele organisatie met veel aandacht voor de mens. De functie biedt, een goed salaris en bijbehorende arbeidsvoorwaarden. Uw reactie kunt u bij voorkeur per e-mail sturen naar: bruins@bruins.nl t.a.v. Saskia Bruins 0252-240 040 Voor meer informatie www.bruins.nl Bruins Recruitment bv Hoofdstraat 275 2171 BE Sassenheim Tevens gevestigd in: Oss en Wezep. gespecialiseerd in agri-f Diaconessenhuis Leiden Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en de charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle specialismèn zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. De ziekenhuisapotheek is op zoek naar een: Functie voor 24 tot 36 uur. Vacaturenummer 212. Wij vragen: Een gediplomeerd apothekersassistent die verantwoordelijkheid wil dragen en een frisse inbreng heeft. Goede vakkennis vinden wij belangrijk, maar ook goede omgang met collega's en andere medewerkers van het ziekenhuis. Als een van de apothekersassistenten verricht u op roulatiebasis alle gangbare werkzaamheden in een ziekenhuisapotheek, waaronder: werkzaamheden in de geneesmiddelen distributie, verstrekken van informatie, maken van steriele en niet-steriele (voorraad) bereidingen, *en aseptisch bereiden van cytostatica en parenterale voeding. Ook draagt u bij aan de medicatiebewaking en het oplossen van allerhande problemen. Wij bieden: Voor deze functie een afwisselende baan in een prettige werkomgeving. Wij zijn gehuisvest in een splinternieuw gedeelte van het ziekenhuis. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in functiegroep 40, het salaris bedraagt maximaal 2.282,- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek (salarispeil 1 januari 2003). Belangstelling voor deze functie? Inlichtingen kunt u inwinnen bij mevrouw M. Pels, hoofdapothekersassistent via telefoonnummer 071-5178082. Uw sollicitatiebrief kunt u met uw curriculum vitae binnen 14 dagen onder vermelding van het vacaturenummer sturen aan de afdeling P&O ter attentie van mevrouw M.R. van den Bos, P&O-adviseur, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden of via E-mail personeel@diac-leiden.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. D In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij en nascholing. Werkplekautomatisering is hierbij een belangrijke onder steuning. En daarvoor kunnen we nu een extra kracht gebruiken. I Het LUMC beschikt over een enorme varia tie aan werkplekken en automatisering. Daarom is het werk van de werkplekbeheerders in ons ziekenhuis zeer afwisselend. Soms zijn ze redders in nood, als computers of printers het laten afweten. Maar belangrijker is nog dat ze problemen voorkomen, door goed advies, beheer en onderhoud. We zijn op zoek naar een werkplek-/PC- beheerder m/v voor de Centrale Dienst Informatie Voorziening (CDIV). In deze functie analyseert en verhelpt u storingen van de werk plekautomatisering. Daarnaast installeert u nieuwe systemen en biedt u ondersteuning voor poolapparatuur. Ook bij implementatie van nieuwe standaarden bent u betrokken. U heeft Werkplek-/ PC-beheerder m Centrale Dienst Informatie Voorzienin. S minimaal MBO-informatica of ervaring op ver gelijkbaar niveau. Bovendien heeft u uitstekende sociale vaardigheden. U werkt in een dienst verband van 36 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor één jaar met uit zicht op een vast dienstverband. Uw salaris bedraagt maximaal 2.494,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 7, CAO AZ). H Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kimt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opne men. Voor vragen over de functie kunt u bellen met de heer J.P.M. Marcelis, hoofd Onder steuning Ontwikkeling Kantoorautomi met mevrouw H.Y.L.A. van Berge, coi Werkplekautomatisering. Beiden zijn via het secretariaat, telefoon 071 526! Wilt u solliciteren, stuur dan vóót 2003 uw sollicitatiebrief met motivati naar: LUMC, t.a.v. mevrouw C. van P&O-adviseur, P&O FB/CD postzone Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op di duidelijk het vacaturenummer van de G.03.RO.11/LD11. U kunt ook direct teren via www.lumc.nl, kies 'vacature LUMC, Postbus 9600, 2300 RC Leii Telefoon 071 526 91 11 Swets Zeitlinger is een innovatief en professioneel uitgeef- en informatie concern met ruim 1.350 medewerkers en vestigingen in 22 landen. Het hoofdkantoor bevindt zich in Lisse. Het bedrijf bestaat uit de volgende zes divisies: Extenza levert outsourcing diensten aan de uitgeefwereld. Swets Backsets Service levert anti quarische wetenschappelijke uitgaven. Swets Blackwell verzorgt het volledige beheer en verwerking van abonnementen op gedrukte en elektronische publicaties. Swets Farrington Document Systems opereert op de markt van document informatiesystemen en -diensten. Swets Test Publishers is uitgever van psychologische tests en levert consultaneydiensten en trainingen. Swets Zeitlinger Publishers publiceert wetenschappelijke tijdschriften en Nederlands- en Engelstalige boeken. De afdeling Swets Test Publishers, onderdeel van Swets Test International, is een sterk groeiei uitgeverij van psychologisch testmateriaal en daaraan gerelateerde diensten. Met e< veertigtal enthousiaste medewerkers richt zij zich primair op testgebruik binnen de gezondheidszorg, human resources management en het onderwijs. De organisatie kent een hoge dynamiek, de groei zal de komende jaren versterkt worden door een vergaande digitalisering van onze producten en diensten (onder andere via de Swets Test Manager). Door verdere uitbreiding van onze financiële administratie is er behoefte ontstaan aan een Fulltime, 40 uur per week De functie Je zult werkzaam z\jn op de afdeling Finance Administration, waar je verantwoord bent voor het gehele administratieve proces van de inkoopfacturen, het boeken van bankafschriften, het verwerken van de overige dagboeken, grootboekmutaties en verdi alle voorkomende administratieve werkzaamheden Daarnaast zul je je bezig houden m het telefonisch en schriftelijk onderhouden van contacten met debiteuren en crediteu Tenslotte ben je betrokken bij de royalty administratie. Jouw profiel Je hebt een afgeronde MBO-opleiding (bijvoorkeur MEAO, MBA of vergelijkbaar nivea en je hebt kennis van Exact en Excel. Ook heb je meerdere jaren ervaring in een dergelijke functie. Verder heb je een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en ben je klantgericht en nauwkeurig. Belangstelling? Voor nadere informatie over de functie kun je contact opnemen met Edward Oomen, Manager Finance Administration, telefoon 0252 435920. Een schriftelijke sollicitatie bestaande uit een gemotiveerde brief en een CV kun je sturen naar: Swets Test Publishers, T.a.v. Betty Molt, Office Manager, Haven 3A, 21.61 KS Lisse, Email: bmolt@swets.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 9' m 'test publishers

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 28