Vacatures Natuurlijk hoeven we u niets te vertellen over teamwork. HYDRAULIEK SPECIALIST WERKVOORBEREIDER PLANNER Rexrol Wij zoeken: www.lumc.nl LOGISTIEK MEDEWERKER ELEKTROMONTEUR MEDEWERKER TEKENKAMER Universiteit Leiden Management assistent Coördinator secretariaat Management assistent Bosch Groi www.boschrexroth.nl HEB JIJ EEN OMSLAG IN JE CARRIÈRE NODIG? boekhoudkundig medewerker (m/v) www.vacatures.leidenuniv.nl ZATERDAG 15 MAART 2OO3 GATSOMETER BV Gatsometer B. V. is wereldmarktleider op het gebied van verkeerscontrole apparatuur. Gatsometer B. V. ontwikkelt en produceert roodlichtcamera 's. (radar)snelheids- meetapparatuur alsmede verwerkingsapparatuur en programmatuur. Naast een sterke marktpositie in Nederland exporteren wij onze produkten wereldwijd. Door de groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar medewerkers voor de volgende functies: De persoon in deze functie houdt zich bezig met het verzendgereed maken van de goederen aan de hand van een verkooporder. Tot de werkzaamheden behoort het controleren en het coördineren van bin nengekomen zendingen en het opbergen van de binnengekomen goederen in het magazijn. Deze handelingen moeten worden ingevoerd in een geautomatiseerd systeem. De functie bestaat voor 30% uit administratieve en voor 70% uit uitvoerende werkzaamheden. In deze functie is er dagelijks contact met zowel leveranciers als met diverse afdelingen binnen Gatsometer B.V. Wij zoeken een persoon die initiatief toont, inzicht heeft in het vakgebied en kennis heeft van de Duitse en de Engelse taal. Nauwkeurig werken is van essentieel belang. De functie-eisen zijn: MBO werk- en denkniveau Heftruck ervaring Kennis van elektronica Rijbewijs B. (E is een pré) 5 jaar werkervaring Voor nadere informatie: De heer A.J. Bierman, tel. 023-5255050 De persoon in deze functie houdt zich bezig met het assembleren van voedings platen voor roodlichtcamera's, elcopacks, displayunits etc. en het solderen van draadbomen en elektrotechnische onderdelen. Deze onderdelen vormen de halffabrikaten voor de roodlichtcamera's. Wij zoeken een persoon die kan werken onder tijdsdruk en goed kan samenwerken De functie-eisen zijn: MTS Elektrotechniek Soldeer ervaring Beheersing van de Nederlandse taal Werkervaring is een pré Voor nadere informatie: De heer L Boers, tel. 023-5255050 De persoon in deze functie houdt zich bezig met het controleren van de mechanische-, technische- (printplaat bekabeling) en productietekeningen (product opbouw) aan de hand van de bestaande modellen. Als deze gecontroleerd zijn dan moeten ze opgeborgen worden in een door de medewerker nog op te zetten systeem. Het aanvullen van service- en onderhoudsboeken met tekeningen voor reparatieafdelingen buiten Gatsometer B.V. Het gebruik van Autocad is een onderdeel van de functie. De medewerker tekenkamer zit op de tekenkamer met twee collega's. Wij zoeken een persoon die zelfstandig in een team kan werken. Structuur en nauwkeurigheid zijn persoonskenmerken. Beheersing van de Engelse taal is belangrijk. De functie-eisen zijn: MTS elektronica Autocad Beheersing van de Engelse taal Werkervaring is een pró Voor nadere informatie: De heerTh.M. Janssen, tel. 023-5255050 Wij bieden een plezierige, dynamische en innovatieve werkomgeving met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De CAO klein metaal is van toepassing op Gatsometer B.V. Interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met C.V. binnen twee weken na publicatiedatum naar het onderstaande adres: Gatsometer B.V. ClaesTillyweg 2 2031 CW Haarlem t.a.v. De heer J.P. den Edel (of e-mail naar jj Voor nadere bedrijfsinformatie kijk op www.Qatso.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Universiteit Leiden is een authentieke universiteit die soms bewust wel en soms bewust niet wil vernieuwen. Soms moet een universiteit vooroplopen. Modieuze trends moet zij willen tegengaan. Vanaf 1575 leveren ons onderwijs en onderzoek prominente bijdragen aan welvaart, welzijn en cultuur. De Universiteit Leiden streeft steeds opnieuw naar wetenschap pelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Mede daarom werkt zij in de Europese League* samen met elf andere vooraanstaande universiteiten. Kwaliteit en vernieuwing gaan in Leiden hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die met ons vooruit willen kijken. In de League of European Research Universities werken samen: Cambridge, Edinburgh, Genève, Heidelberg, Helsinki. Leiden, Leuven, Milaan, Miinchen, Oxford, Stockholm en Straatsburg. Het College van Bestuur (voor 32 tot 38 uur) vac.no. 3-029 en een -^(voor 32 tot 38 uurvac.no. 3-030 Bij gebleken geschiktheid wordt u aangesteld voor onbepaalde tijd. Het salaris is voor die coördinator maximaal 2683 en voor de managementassistent 2372 bruto per maand, op basis van een volledige dagtaak (rfesp. schaal 8 en 7). Inschaling is afhankelijk van uw opleidings- en ervaringsprofiel. Voor beide functies geldt dat een assessment deel uit kan maken van het selectieproces. De volledige tekst van deze vacature staat op www.vacatures.leidenuniv.nl Deze tekst kan ook opgevraagd worden: telefoon 071 527 30 48. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niel op prijs gesteld. Voor informatie over het adverteren op de vacature paginc kunt u bellen met Tilly "s Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Bosch Rexroth Services B.V. zoekt voor onze activiteiten bij Corus, locatie IJmuiden een De coach voor de onderhoudstechnici IV1/V De functie U werkt in een team aan het onderhouden van de hydrauliek en pneumatiek van de installaties van de plaatstaalfabriek bij Corus. Als hydrauliek specialist ontwikkelt u in samenwerking met het team een onderhoudsplan en verzamelt informatie over inspectie. U bewaakt de orderacceptatie en orderafhandeling, begeleidt onderhoudsstops, instrueert en begeleidt onderhoudsmonteurs en draagt zorg voor de juiste uitvoering van de werkzaamheden. Daarnaast verwachten wij dat u een lange termijn visie helpt ontwikkelen wat leidt tot efficiënt onderhoud. Wij vragen - HBO werk- en denkniveau met vooropleiding AOT, WTB, SWTK of Electrotechniek - enkele jaren ervaring op het gebied van onderhoud in de industrie - aantoonbare kennis van hydrauliek, pneumatiek en meet- en regeltechniek - zelfstandigheid, resultaatgerichtheid, doorzettingsvermogen - een teamplayer Die het onderhoudsproces soepel laat verlopen IVI/V Wij vragen - MBO+ opleiding of gelijkwaardig werk en denkniveau - enkele jaren ervaring op het gebied van onderhoud in de industrie - aantoonbare kennis van werkvoorbereiding, planning en inkoop, - pro-actieve houding, zelfstandig, doorzettingsvermogen en organisatie talent De functie U werkt in een team aan het voorbereiden van het onderhoud van de hydrauliek en pneumatiek van de installaties bij Corus. Als Werkvoorbereider/Planner zorgt u voor het overzicht, u denkt vooruit en organiseert de materialen, gereedschappen en mensen voor het geplande onderhoud. Basis voor het werk is het onderhoudsplan, dat aangevuld wordt met actuele informatie door diverse medewerkers, en die u voor een deel zelf verzamelt. Een belangrijke taak binnen deze functie is het administratief afhandelen van meldingen, orders, verrichtingen en rapportages. Wij bieden voor beide functies Een grote mate van zelfstandigheid, veel ruimte voor eigen initiatieven en tal van ontplooiingsmogelijkheden Naast een goede werksfeer ook passende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Wilt u reageren? Sollicitaties kunt u richten aan: Bosch Rexroth B.V., t.a.v. de heer M. van Lieshout, Personeelsfunctionaris, Postbus 32, 5280 AA Boxtel. E-mail: martin.vanlieshout@boschrexroth.nl. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Bosch Rexroth Services B.V. Boxtel, de heer M. Peeters, Hoofd Technical Services, tel. 0411-651951. Bosch Rexroth is een wereld opererend concern met vest in ruim 80 landen. Alle aandrijftechnieken met bijbehorende besturingen en dj 2ijn verenigd in dit concern. In Nederland bestaat de orgat uit de internationaal operere neming Rexroth Hydraudyne fik verkooporganisatie Bosch Rext1 en de serviceorganisatie Bosch Services B.V. Bosch Rexroth B. V. is de Nedeti verkooporganisatie voor het co productenpakket van het interi Bosch Rexroth concern. Bosch Rexroth B. V. heeft vestig Boxtel, Drachten, Rijssen, Rottt Stem en Zaanstad. The Drive Control Con Voor meer vacatures kijk op: Voor ons nieuwe filiaal in Katwijk aan Zee zijn wij op zoel naar nieuwe enthousiaste collega's die samen een leuk en professioneel verkoopteam kannen neerzetten. Voor circa 32 uur per week. Zelfstandig werkend, kennis van Exact is een pré. Schiftelijke sollicitaties aan: America Digitaal Druk BV t.a.v. Anita America Flevoweg 27 2318 BZ Leiden www.america.nl M In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. We werken met heel veel verschillende soorten apparatuur. Voor de apparatuur van de afdeling Voeding zijn we nu op zoek naar een onderhoudstechnicus. H Als onderhoudstechnicus keuken- en restauratieve apparatuur m/v zorgt u dat de keukenapparatuur in goede staat is en adviseert u over gebruik en onderhoud of bij inkooptrajecten. U verhelpt moge lijke storingen, als dat nodig is met behulp van externe firma's, en houdt de onderde- lenvoorraad bij. Daarvoor heeft u ervaring als servicemonteur van keukenapparatuur en een afgeronde MTS-E opleiding. Bovendien kunt u goed met mensen omgaan. H U werkt in een dienstverband van 36 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor één jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Uw salaris bedraagt maximaal 2.494,- bruto per maand bij een 36-urige werk week (schaal 7, CAO AZ). X Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over de functie belt u met de heer M. Boonekamp sr., waar nemend manager Facilitaire Technologie, telefoon 071 526 32 88 of met de heer ir. A.B. Mulder, hoofd Instrumentele Ondersteuning, telefoon 071 526 49 85. H Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 29 maart 2003 uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. mevrouw drs. M.A. Steffen, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer van de functie: F.03.MS.02/LD11. U k °I ook direct solliciteren via www.lu kies 'vacatures'. LUMC Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 24