Vacatures Verpleegkundigen* - fulltime Verpleegkundigen - fulltime en parttime i Rijnseest Willem van den Bergh West-Nederland Teamleiders ADMINISTRATEUR (M/V) Arenthals Grant Thornton 55 Je kennis van salarissen is ons heel wat waard. Hé verplegende.... Zin in een werkvakantie? 0 A. leerkracht B. leerkracht C. leerkracht D. leerkracht E. administratieve kracht Leid zaterdag 15 MAART 2OO3 Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg De Rijngeest Groep is een eigentijdse organisatie voor geestelijke gezondheidszorg met circa 1.800 medewerkers. Ons werkgebied, de regio Zuid-Holland Noord telt circa 520.000 inwoners. Vanuit de subregio's Leiden en omstreken, Duin- en Bollenstreek en Rijnstreek bieden wij hulp aan cliënten met psychische en psychiatrische problemen, hun familieleden en relaties. Er is een apart aanbod voor volwassenen, ouderen en kinderen en jeugd. Dagelijks maken zo'n 1.500 cliënten gebruik van onze diensten. Een cliënt krijgt bij ons hulp die volledig is afgestemd op de persoon, de klacht en de omgeving. Wij zoeken altijd naar de meest lichte vorm van hulpverlening. Het principe is dat cliënten zoveel mogelijk thuis of in de directe woonomgeving geholpen kunnen worden. Ons aanbod is dan ook heel gevarieerd: individuele gesprekken en groeps therapieën, zorg aan huis. werkprojecten, dagactiviteitencentra, beschermde woonvormen of indien nodig tijdelijke opname in een kliniek. Rijngeest Groep, Duin- en Bollenstreek Met ingang van 1 januari 2003 is de Rijngeest Groep, Duin- en Bollenstreek volgens een nieuwe opzet en met een nieuw manage ment van start gegaan. De Langerdurende en Kortdurende Zorg in de Duin- en Bollenstreek zijn samengevoegd. Ook is een aantal nieuwe organisatieonderdelen toegevoegd. Het centrum telt circa 200 formatieplaatsen en circa 300 medewerkers. Het centrum heeft vestigingen in Noordwijkerhout, Noordwijk, Noordwijk aan Zee. Sassenheim en Katwijk. Medio 2003 wordt een multifunctioneel centrum geopend in Voorhout. De afdeling Kliniek Langehorst is de afdeling op de locatie Noordwijkerhout die zorg biedt aan cliënten met een langdurige psychiatrische problematiek. Daarnaast biedt de afdeling crisisopvang voor diverse onderdelen van de organisatie. De afdeling is bezig een ontwikkelingstraject uit te zetten voor een nieuw te vormen afdeling moeilijk plaatsbare cliënten. Voor Kliniek Langehorst zoeken wij ook 'Momenteel wordt nagedacht over de plaats en positie van deze functie (voorheen de Centrumdienst) binnen de eenheid. De medewerker die wij zoeken zal gaan werken als verpleegkun dige met overstijgende afdelingstaken. De functie U bent de eerst aangewezene bij hulp in zeer diverse acute situaties en heeft u een veiligheidsfunctie met betrekking tot cliënten, medewerkers en gebouwen. Ook beheert u de prikpoli en doet u verrichtingen ten behoeve van de prikpoli. Verder levert u een bijdrage aan het verder ontwikkelen van de specifieke functie. U verricht specifiek ondersteunende taken ten aanzien van de behandeling. Daarnaast zorgt u voor verdere ont wikkeling van de vraaggerichte zorg en biedt u ondersteuning bij zorgvragen. Voor Kliniek Langehorst zoeken wij Uw profiel U beschikt over een combinatie van het diploma B en A-verpleeg kundige of u heeft hbo-v met ruime ervaring binnen somatiek. Bovendien heeft u ruime ervaring met uiteenlopende casuïstie- ken in psychiatrische zorg. U kunt goed functioneren in teamverband en u heeft aandacht voor teamprocessen en het leveren van een bijdrage hieraan. Ook beschikt u over goede contactuele eigenschappen. Kennis van de organisatie is een pre. Ons aanbod Wij bieden u een dienstverband voor een jaar. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Het salaris is voorlopig vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezondheidszorg (FWG) in functiegroep 50. Vacaturecode 130203/AvRJ De functie Als verpleegkundige levert u een bijdrage aan het verder ontwik kelen van de specifieke functie. U verricht uitvoerende taken op het terrein van behandeling, begeleiding en verzorging. U zorgt voor de verdere ontwikkeling van de vraaggerichte zorg en het toepassen van rehabilitatiemethodiek. Daarnaast draagt u de verantwoordelijkheid voor speciale taken. U begeleidt verpleeg hulpen, leerlingen en uitzendkrachten en voert taken uit die te maken hebben met persoonlijk begeleiderschap. Uw profiel U beschikt over het diploma B-verpleegkundige, hbo-v, of een ander relevant diploma. Ook heeft u affiniteit met de doelgroep en kennis van de ziektebeelden. U kunt goed functioneren in teamverband en u heeft aandacht voor teamprocessen en het leveren van een bijdrage hieraan. Verder is het van belang dat u bekend bent met het ontwikkelen en uitvoeren van individuele verpleegplannen (methodisch ver plegen) en dat u interesse heeft in aanvullende bijscholing of het behalen van deelcertificaten. Ons aanbod Wij bieden u een dienstverband voor een jaar. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezondheidszorg (FWG) en is afhankelijk van functie-inhoud, opleiding en ervaring (verpleegkundige FWG 45). Vacaturecode 040203/AvRG Voor meer informatie over beide functies,kunt u contact opne- r. telefoon (025: men met Leo Hermans, teamleider. of via e-mail lhermans@rijngeestgroep.nl n (0252) 342 509, Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van de betreffende vacaturecode, graag uiterlijk 28 maart 2003. U kunt uw brief richten aan: De Rijngeest Groep biedt boeiende en uitdagende functies in een prettige werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden en de salarissen zijn conform de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Daarnaast kunt u rekenen op een degelijk pakket secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder een collectief verzekeringspakket en moge lijkheden voor kinderopvang. Rijngeest Groep Gebouw Langehorst T.a.v. mevrouw Nikj van Heijst Langevelderweg 27, 2211 AB Noordwijkerhout Of via e-mail nvanheijst@rijngeestgroep.nl J sroep Bezoek ook de vacaturepagina van onze website: www. rijngeestgroep. nl 's Heeren Loo 's Heef en Loo West-Nederland maakt deel uit van de landelijk opererende 's Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort. Circa 9.500 professionele medewerkers en 3.500 enthousiaste vrijwilligers werken vanuit een christelijke zorgvisie voor 7.000 diènten met een verstandelijke beperking De Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke beperking. De Willem van den Bergh is een organisatie waar ruimte is voor vernieuwingen en waar uitdagingen worden geboden. De ontwikkeling van onze organisatie naar meer vraaggerichte dienstverlening en meer integrale aansturing van zorgverlening vraagt om een actieve bijdrage van onze teamleiders. Ter versterking van het management zijn we op zoek naar Teamleiders m/v voor 36 uur per week U bent verantwoordelijk voor het creëren van voorwaarden die nodig zijn voor een goede invulling van de wensen van cliënten en u draagt zorg voor een goede personele situatie binnen het team. Hierbij wordt gewerkt vanuit het principe van coachend leiderschap. Binnen de gestelde kaders is de teamleider verantwoordelijk voor de toegekende budgetten en dient u te beschikken over een brede ervaring in het aansturen van teams en bent u bekend met financieel budgetbeheer. U werkt met een grote mate van zelfstandigheid en u valt onder de directe verantwoordelijkheid van een zorgmanager. Wij verwachten van de kandidaten een relevante opleiding op hbo-niveau, aangevuld met een managementopleiding. Ervaring in vergelijkbare werkzaamheden is een pre. Wij zoeken mensen met ervaring in de omgang met cliënten en de coaching van teams hierin. Het onderhouden van contacten met interne en externe relaties en leden van het multidisciplinair team zijn hierbij van groot belang. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 3.211bruto per maand op fulltime basis (FWG 55). Tevens kent de organisatie een aantal secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals kinderopvang, PC-privéplan en een fietsenplan conform het Meerkeuzesysteem Arbeidsvoorwaarden. Informatie Voor meer informatie over de genoemde functie kunt u contact opnemen met de heer A. Vermeer, zorgmanager, telefoon 06 - 52 53 83 66 of met één van de personeelsconsulenten, telefoon 071 - 364 21 06. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de dienst PO81O, Postbus 295, 2200 AG Noordwijk o.v.v. vacaturenummer 0803/FV. Dit kan ook via e-mail. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Willem van den Bergh. Zwarteweg 20 - 2201 AC Noordwiik (ZH). Telefoon 071 - 364 21 00 poo.willemvdbergh@sheerenloo.nl - www.w-vd-bergh.nl itie over het ellen met Till ïn op de vacature pagin endiik. tel. 023 5 150 137 Voor één van onze relaties, een reisbureau met meerdere vestigingen in de provincie Zuid Holland zoeken wij een: U bent verantwoordelijk voor: de dagelijkse financiële administratie: debiteurenbeheer; het verzorgen van de maandelijkse fiscale aangiften; het voorbereiden en opstellen van overzichten; het voorbereiden van de jaarrekening. De aan te stellen kandidaat beschikt over de volgende kenmerken: opleiding op MBA niveau, eventueel studerend voor SPD; ruime relevante werkervaring binnen een middelgrote onderneming; goede contactuele eigenschappen; initiatiefrijk, kritisch en daadkrachtig; kennis van automatisering. Het betreft hier een aantrekkelijke functie waarin veel ruimte is voor uw eigen invulling. U kunt rekenen op goede arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op de CAO Reisbranche. De mogelijkheid bestaat deze functie in deeltijd (tot 24 uur per week) in te vullen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Rob Albers, telefoonnummer 020-5475715. Geïnteresseerden in deze functie, worden verzocht de sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 10 dagen na het verschijnen van deze krant te sturen naar: accountants en adviseurs T.a.v. de heer R.F.G. Albers Postbus 71003 1008 BA Amsterdam Arenthals Grant Thornton heeft negen vestigingen in de randstad en ruim 450 medewerk(st)ers. Onze cliënten komen uit de volle breedte van ondernemend Nederland, met de nadruk op het familiebedrijf en bedrijven waar eigendom en leiding in één hand zijn. Gevestigd in: Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Boskoop, Den Haag, Gouda, Leiden, Rotterdam, Utrecht en woerden. SICdlSM® solutions that matter Payroll Consultant Je begeleidt de salarisadministratie van klanten op locatie of bij LogicaCMG. Voor de klant ben jij het aanspreekpunt en de expert die alles weet van salarisverwerking. Je bent bekend met sociale en fiscale wetgeving. Je hebt minimaal MBO en PDL en tenminste twee jaar Payroll ervaring. Je bent praktisch, servicegericht en communicatief sterk. Belangstelling voor één van onze Payroll vacatures? Mail je reactie naar: jolanda.beelen logicacmg.com. Internet: www.logicacmg.nl/payroll. Wil jij de Zonnebloem in 2003 helpen om ruim 6400 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten een onver getelijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons team van meer dan 6700 vnjwilligers. Meer informatie? de Zonnebloem Postbank 1098510 De Merenwijk is een multiculturele openbare basisschool gelegen a Valkenpad in de Merenwijk. Naast het basisonderwijs verzorgt de i onderwijs aan internationale groepen en asielzoekerskinderen in AZC-sj 't Meer. Veel aandacht wordt besteed aan de zelfstandigheid van de lea In de kleuterbouw wordt op dit moment de methode Piramide geïmpla teerd. Vanaf augustus 2003 is er aan de school een VVE-peuterspeelzai bonden. Door te werken met kleine groepen is er veel ruimte voor indivi aandacht voor de kinderen. De school is op zoek naar verschillende vervangers die kunnen helpen bij het inj van vacatures ontstaan door langdurige ziekte en een zwangerschapsverlof. groep 7 (wtf 0,6240) groep 7 (wtf 0,4612) groep 5 (wtf 0,6240) groep 2 (wtf 1,0000) tevens zijn wij op zoek naar een (wtf 0,2306) Ten aanzien van: A. het betreft de werkdagen maandag, dinsdag en woensdag B. het betreft de werkdagen donderdag en vrijdag; A en B kunnen gecombineerd worden C. het betreft de werkdagen woensdag, donderdag en vrijdag D. het betreft een zwangerschapsverlof vanaf 22 april 2003; inzet vanaf 1 april is mogelijk. E. het betreft twee ochtenden (dinsdag en donderdag) van 09.00 tot 12.00 uur; ervaring met MS Office is een vereiste. Ook studenten, die dit schooljaar afstuderen, wordt gevraagd te solliciteren. Informatie over de school wordt graag gegeven door Gert-Jan de Zwart (directeu foon 06 - 54 96 89 05 of Linda van der Zaag (adjunct-directeur), telefoon 06 - 22 43 yQ Een bezoekje aan onze website is de moeite waard: www.obs-merenwijk.nl. Uw sollicitatiebrief kan gestuurd worden naar OBS Merenwijk, t.a.v. G.J.M. de Valkenpad 1, 2317 AN Leiden. Uw reactie mag ook (en dat hebben wij liever) p ijj, e-mail: info@obs-merenwijk.nl. Uw reactie graag voor 22 maart 2003 Bureau Openbaar Onderwijs

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22