omRCi HELPDESK MEDEWERKER L u M C www.lumc.nl Contactmedewerker v/m COMPLETELY COMMITTED Leiden Boekhoudkundig medewerker m/v Medewerker medische techniek m/v ZATERDAG 8 MAART 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met TiUy 's Gravendljk. tel. 023 5 150 137 Boekhoudkundig Medewerker m/v Financiële administratie In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. Om dat werk goed te kunnen doen is het nodig dat onze boekhouding op orde is. Daarvoor zoeken wij een collega. H Op de Financiële Administratie werken we dagelijks aan het registreren en rapporteren van financiële gegevens. Een belangrijke taak voor een omvangrijke organisatie als het LUMC. Niet alleen omdat de administratie op orde moet zijn, maar ook omdat we moeten voldoen aan in- en externe regelgeving. H Voor dë afdeling Financiële Administratie zoeken wij een boekhoudkundig medewerker m/v. U ondersteunt de sectie Boekhouding waarbij u met name inventariswerkzaamheden uitvoert. Daarnaast heeft u een aantal boekhoud kundige taken. Ook functioneert u als back-up voor collega's op de afdeling. U heeft de HAVO afgerond en/of het Praktijkdiploma Boekhouden behaald R U werkt in een dienstverband van 36 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor een jaar, met uitzicht op een vast dienst verband. Uw salaris bedraagt maximaal 2.261,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 6 CAO AZ). I Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons'op nemen. Voor vragen over deze functie kunt u bellen met de heer R. van den Hoek, hoofd Bpekhouding, telefoon 071 526 27 07, of de heer E. Diepenbach, hoofd Financiële Administratie, telefoon 071 526 48 87 H Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 22 maart 2003 uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. mevrouw C. van Oudshoorn, P&O adviseur Facilitair Bedrijf en Centrale Dienst, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer van de functie: G.03.R0.05/LD10. U kunt ook direct sollici teren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11 Heerema Marine Contractors Nederland B.V. (HMC), gevestigd in Leiden, richt zich op engineering, transport en installatie voor de offshore industrie. HMC maakt deel uit van de Heerema Groep, een aantal wereldwijd opererende onafhankelijke ondernemingen. Behalve de offshore installatie activiteiten, richt de groep zich op staalbouw voor de offshore industrie en de civiele bouw, het vervoer van zware lading over zee. Binnen HMC is de afdeling Information Systems verantwoordelijk voor de ondersteuning van HMC's business processen door middel van het aanbieden, ondersteunen en onderhouden van ICT oplossingen. De ICT omgeving wordt gekenmerkt door een divers aonbod van applicaties en infrastructuur, voornamelijk gebaseerd op een Windows 2000 platform. De afdeling Information Systems besloot uit twee secties, namelijk Infrastructuur en Applicaties. Binnen de sectie Infrastructuur is er een vocature ontstaan voor: Hij/zij rapporteert rechtstreeks aan de Section Head Infrastructure Taken en verantwoordelijkheden: Ist en 2de lijns support op vragen in de kantoor automatisering omgeving Registreren en monitoren von de probleem- fouten Voor deze functies geldt: Kennis Windows 2000 Minimaol 2 jaar relevante helpdesk ervaring in een vergelijkbore omgeving Goede communicatieve eigenschappen Een IS specialist zijn in de kantoor automatisering omgeving. Verantwoordelijk zijn voor dagelijkse gang van zaken op de helpdesk bestaand uit 2 FTE's Goede beheersing van de Engelse taal Service gerichte houding Goede kennis van de Microsoft producten zoals Office XP en Windows 2000 Opleiding: Opleidingsniveau op MBO Informatie Technologie of gelijkwaardig Werken bij HMC biedt: Veeleisende afwisselende functies in een dynamische internationaal opererende organisatie omgeving en Goede primoire en secundaire arbeidsvoorwaarden Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen met dhr. W. Korndorffer, Monager Information Systems tel: 071-5799538 Zie ook onze website www.heerema.com Geïnteresseerde kandidaten wordt verzocht hun curriculum vitae met begeleidend schrijven te sturen naar: dhr. A.C. Huson, Sr. Humon Resource Officer, Heerema Marine Contractors Nederland B.V. Vondellaan 47,2332 AA Leiden. Tel 071-5799470 of via e-mail: ahuson@hmc-heerema.com HEEREMA MARINE CONTRACTORS, A HEEREMA GROUP COMPANY Wij stellen geen prijs op acquisitie naar aanleiding van deze advertentie. De afdeling De sleutels horen bij een stad die al eeuwenlang haar poorten wijd open zet: gastvrij en gezellig, tolerant en vernieuwend De historische en monumentale sfeer die de stad uitstraalt gaat samen met moderne zakelijkheid. Met Nederlands oudst universiteit is Leiden een internationaal vermaard centrum van hoogwaardige kennis en innovatie. Het veelkleurige Lei, publiek (117.000 inwoners) geniet van het ruime aanbod van musea, cafés en parken en vele andere voorzieningen die d sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past in de Leidse sfeer: laagdrempelig, open en creatief De Dienst Informatie en Dienstverlening wordt gevormd door de sectoren Juridische Zaken en Communicatie, Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf. Voor de afdeling Belastingen van de sector Burger zijn wij op zoek naar een (voor 36 uur per week) De functie Uw profiel Het salaris Informatie Uw reactie Je verstrekt aan het loket en telefonisch inlichtingen over diverse gemeentelijke belastingen. Je registreert de post. Ji e boekt bezwaren en verzoekschriften in en vraagt indien nodig aanvullende informatie op. Je doet onderzoek naar, V beoordeelt en doet de afhandeling van ontheffingsverzoeken hondenbelasting en afvalstoffenheffing. Je neemt spe cialistische vragen in behandeling en speelt deze eventueel door naar de betrokken taakgroep in de backoffice. Je maakt afspraken tussen burger en specialist in de backoffice en legt deze vast. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega die beschikt over een: - MBO/MEAO-niveau; - HALO of soortgelijke opleiding: - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Het bruto maandsalaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, bedraagt minimaal 1.459,- (schaal 6) en maximaal 2.424,- (schaal 7) Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij Simone Mattheus-de Vetten, telefoonnummer 071 - 516 56 10. Een schriftelijke reactie kan je vóór 29 maart a.s. richten aan het stafbureau PICOF van de Dienst Informatie en Dienstverlening, ter attentie van Marian Brandt, Postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vacature nummer BD 03/07. Acquisitie op deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Dienst Informatie en Dienstverlening OMRON Corporation is een Japanse multinational met wereldwijd zo'n 25.000 medewerkers in 35 landen en een jaaromzet van 4.5 miljard. OMRON ontv en produceert de nieuwste high-tech producten voor o.a. Industriële automatisering (Fabrieksautomatisering), Elektronische Componenten (schaki sensors, etc.), Gezondheid (medische elektronische apparatuur), Sociale systemen (bijvoorbeeld verkeerssystemen, informatieborden en bankautomatei credo van OMRON voor al haar handelen is: "The Human Side of Technology". Dit geldt zeker ook voor de omgang met haar medewerkers. OMRON Healthcare Europe in Hoofddorp is de gezondheidszorg divisie voor Europa, Midden-Oosti Afrika en is een vooraanstaande producent van medische apparatuur en instrumenten gezondheidszorg. De organisatie heeft tot doel de kwaliteit van het leven te ondersteunen met innova medisch verantwoorde producten. Het assortiment bestaat o.a. uit bloeddrukm i beademingsapparatuur, elektronische thermometers, massage-apparatuur en vetpercentagemeters. Omdat de boekhoudkundige activiteiten van onze Engelse dochter naar Hoofddorp verhuizen hebbi1 een vacature voor een accurate De functie: in deze functie ben je het aanspreekpunt voor adminstratieve activiteiten voor ons Engels<e kantoor. Je bent verantwoordelijk voor het verwerken (coderen, invoeren en boeken) van de verschillet» facturen. Tevens ben je verantwoordelijk voor het bijhouden van de betalingscondities van de verschill organisaties en het mede verzorgen van de maandelijkse rapportages. Je hebt veel contact met ons Engelse dochterbedrijf, haar klanten, leveranciers en lokale accountants. Jouw profiel: heb je een MBO- werk en denkniveau met kennis van financiële administratie, een aant jaren relevante werkervaring, goede communicatieve eigenschappen zowel in woord als geschrift en ei uitstekende beheersing van de Engelse taal? Ben je accuraat, flexibel en verantwoordelijk? Wij bieden: een leuke uitdagende functie, goede ontwikkelingsmogelijkheden binnen een internationa bedrijf, prima arbeidsvoorwaarden en een marktconform salaris. Informatie: meer informatie vind je op www.omron-healthcare.com. Heb je belangstelling voor deze fi schrijf of mail je sollicitatie en CV onder vermelding van de functie binnen 10 werkdagen naar: Omron Healthcare Europe BV, Afdeling Human Resources, ter attentie van Marianne Delemarre, Postbus 2050, 2130 GL Hoofddorp. Email: marianne_delemarre@eu.omron.com A Good Sense jlpalth Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en de charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. Diaconessen www.diac-leiden.nl Functie voor 32/36 uur per week. Vacaturenummer 103. Wij zoeken: Een medewerker met een afgeronde MTS-opleiding, richting elektronica. De opleiding me technicus A en/of B heeft de voorkeur. Je werkt zelfstandig op een kleine en dynamische afde Tezamen met jou zullen wij een opleidingsplan opstellen om binnen de diverse specialism kunnen werken. Wij bieden: Een aantrekkelijke en dynamische werkomgeving met een gevarieerd takenaanbod. Je 1 bestaan voornamelijk uit het repareren en (preventief) onderhouden van medische appara het onderhouden en instandhouden van communicatiemiddelen zoals de telefooncentra intercominstallaties. Daarnaast geef je instructie en adviezen aan gebruikers. Verder 1 meehelpen met het op orde houden van de werkplaats. Voorraad- en documentatiebehee hiervan taakonderdelen. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen. Het salaris bedraagt bij aan maximaal 2.507,-- bruto per maand. Daarnaast hebben we aantrekkelijke secun arbeidsvoorwaarden. Wil je verdere informatie? Bel dan met Gerben Posthumus, hoofd medische tech 071-5178605. Sollicitatie: Je kunt je sollicitatie binnen 7 dagen richten aan: Diaconessenhuis Leiden, t. a. v. mev A. de Kroon, P&O-adviseur, dienst Personeel Organisatie, Postbus 9650, 2300 RD Le of via e-mail: personeel@diac-leiden.nl Voorzie je schriftelijke sollicitatie van een vermeld het vacaturenummer in je brief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 24