Yat^r Geen grijze muis expo tech II iV JOIN US RECEPTIONISTE HABI-COM LIFESTYLE FACILLITATOR B.V. Medewerker Huishoudelijke Dienst m/v Gemeente Noordwijkerhout Th. Langeveld B. V. Nederland heeft wat meer zorg n Wij zoeken... ZATERDAG 8 MAART 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Heb je ooit stilgestaan bij je mogelijkheden in de evenementenbranche? Er wacht je daar een enor me uitdaging! Kom kennis maken en zie wat het leven |e meer te bieden heeft Maak kennis met Expotech Expotech is marktleider in de gecombineerde verhuur van elektrotechnische, audio, video en com puter installaties t.b.v. beurzen, tentoonstellingen en evenementen Wij hebben een collegiale en informele werksfeer. Wij zoeken per direct enthousiaste: 1e Elektromonteurs en elektromonteurs met minimaal MSI opleiding (voor 1e elektromonteurs vragen wij EMSI opleiding), ervaring in het vak, zelfstandigheid, talenkennis en rijbewijs B (E) In deze functie bouw en/of coördineer je grote, moeilijke en/of gespecialiseerde elektrotechnische installaties voor beurzen, tentoonstellingen en andere evenementen. Je bent veelvuldig werkzaam op locaties in heel Nederland of het buitenland Wij bieden een goed salaris (max 2.247 1e elektromonteurs/ max. 1.910 elektromonteurs) en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, o.a. loopbaanplanning, scholingsmogeh|kheden, tijd voor tijdregeling. pensioen, etc. Interesse? Neem contact op met Expotech B V afd P&O, t.a v. Idelet Grootenhuis, Postbus 12530. 1100 AM Amsterdam Z O., e-mail igrootenhuis@expotech nl, tel 020-3128080. Meer info: www.expotech.nl PAES NEDERLAND Bouwvereeniging beheert ongeveer 4.200 verhuureenheden in Katwijk en Valkenburg. De klant, de omgeving, sociaal ondernemerschap de organisatie. De zeven afdelingen van de organisatie zijn Dagelijks Beheer, Strategisch Beheer, Boslaan 2a 2224 HH Katwijk Telefoon (071) 40 600 40 Fax (071) 40 600 60 E-mail kbv@kbv-katwijk.nl De Katwijksche Bouwvereeniging zoekt op korte termijn een Medewerker Financiële Projecten m/v De Medewerker Financiële Projecten levert een bijdrage aan het werk van de afdeling Financiële Zaken die bestaat uit drie subgroepjes: Financiële Administratie, Systeembeheer en Financiële Projecten. Bij de afdeling Financiële Zaken werken acht medewerkers; bij het subgroepje Financiële Projecten werken drie medewerkers. De afdeling Financiële Zaken valt onder de verantwoordelijkheid van de coördinator Wooninformatie, Interne- en Financiële Zaken. De Medewerker Financiële Projecten voert onder andere de volgende activiteiten uit: Samenstellen van financiële producten zoals jaarbericht, begroting, treasury jaarplan en integrale meerjaren prognose. Coördineren van de betaalcyclus. Coördineren van kostendekkende investeringen. Samenstellen van de afrekening stookkosten en servicekosten. Onderhouden van contacten met de deurwaarder in verband met de incassoprocedure. Verzorgen van de aangifte voor de BTW. Coördineren en produceren van periodieke rapportages. Beheren van de verzekeringenportefeuille. Uitvoeren van het interne controleplan. Profiel Werkervaring Flexibel Dienstverlenend Zelfstandig Leeftijd 25 tot 35 jaar Gevoel voor humor Opleidingsniveau MBO of MBA De Medewerker Financiële Projecten sluit een arbeidsovereen komst met de Bouwvereeniging voor 36 uur per week. De werktijden en de datum waarop de medewerker in dienst treedt, worden in overleg vastgesteld. De functie is ingedeeld volgens de CAO voor woningcorporaties in schaal 9-10. Ook de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn prima geregeld. Een onderzoek door middel van een assessment kan een onderdeel vormen van de selectieprocedure. De sollicitatieprocedure sluit op maandag 24 maart 2003. De eerste gesprekken zijn op maandag 31 maart 2003. Voor informatie over de functie en over de procedure kunt u bellen met Henk v.d. Meij of Karin Bink van de Bouwvereeniging. De Bouwvereeniging streeft naar een evenredige samenstelling van het personeel. Daarom vragen we allochtonen met nadruk te solliciteren. Katwijksche Bouwvereeniging Instrumenten voor Medische en Technische Toepassingen Paes Nederland is een zelfstandig opererende onderneming gevestigd in Zoeterwoude. Het inmiddels meer dan 65 jaar bestaande bedrijf is een belangrijke leverancier van geavanceerde optische en elektronische instrumenten voor medische en technische toepassingen. De onderneming heeft de afgelopen decennia een gezonde ontwikkeling doorgemaakt. Het aantal werknemers bedraagt op dit moment 75 personen. Momenteel zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functie: Fulltime Functie-inhoud: Voor onze receptie zijn wij op zoek naar een full-time medewerker. Naast de dagelijkse receptiewerkzaamheden zoals het afhandelen van binnenkomend telefoonverkeer en het ontvangen van gasten verricht u tevens uiteenlopende administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: Representatief Goede telefoonstem MAVO/HAVO/MBO-opleiding Kennis van Word en Excel Goede beheersing Nederlandse en Engelse taal Enige werkervaring is een pré Wat mag u verwachten? Een leuke en zelfstandige functie met veel ruimte voor eigen initiatief. De primaire en secundaire-arbeidsvoorwaarden (zoals 13e maand en pensioenvoorziening) zijn uitstekend. Heeft u vragen, dan kunt u bellen met de heer J. van Wezel, Office Manager, tel. 071-5450850 of kijken op www.paes.nl. Uw sollicitatiebrief met motivatie en beknopt curriculum vitae ontvangen wij graag binnen 14 dagen via: Paes Nederland bv, Postbus 18,2380 AA Zoeterwoude of info@paes.nl. OLYMPUS THE VISIBLE DIFFERENCE Voor onze Serviceflat Richard Wagner te Voorschoten zoeken wij op korte termijn een voor 20 uur in de week, werktijden in overleg. Het salaris bedraagt maximaal 1.141,60 op basis van een fulltime dienstverband. Telefonische inlichtingen op werkdagen van 9.00-16.00 uur bij Mevr. G. Duynisveld, tel. 071 -561 43 14 Serviceflat Richard Wagner Richard Wagnerlaan 73 2253 CD Voorschoten Noordwijkerhout is een woon- en werkgemeente met ongeveer 15.400 inwo ners. Onze gemeente combineert een landelijk karakter met een ligging op korte afstand van steden, zoals Leiden en Haarlem. Bovendien liggen strand, zee en duin op fietsafstand. Noordwijkerhout is een actieve gemeente. Na de raadsverkiezingen van maart 2002 is op basis van het collegeprogramma 2002-2006 een activiteiten programma opgesteld voor die periode. Dit programma voorziet in nieuwe ontwikke lingen op het gebied van ruimte, verkeer, omgeving en renovatie/onderhoud. Noordwijkerhout wil enkele nieuwe woonwijken realise ren, maar ook in Noordwij kerhout en De Zilk zullen terreinen nieuwe functies krijgen of worden verbeterd. Dit vraagt extra aandacht voor de projectleiding zowel bij de totstandbrenging als bij de uitvoering. Om deze ontwikkelingen mogelijk te maken heeft de gemeente raad onlangs het groene licht gegeven voor enkele nieuwe functies. Daarnaast zijn in de gemeente enkele vacatures ontstaan binnen de bestaande formatie, die wij tegelijkertijd aan u willen presenteren. Misschien is er ook iets voor u bij. De gemeentelijke organi satie is opgebouwd uit een drietal stafafdelingen en drie sectoren: Inwoners, Faciliteiten en Grondgebied, waar ca. 70 personen werkzaam zijn. Onze organisatie kent een informele sfeer, korte communicatielijnen en een breed werkveld. Bent u toe aan ander werk? Bij de overheid? Dat boeiend is? In mooie werkomgeving? Met uitstekende arbeidsvoorwaarden? Solliciteer dan bij de gemeente Noordwijkerhout. In verband met het uitbreiden van de formatie en het vervul van ontstane vacatures zoeken wij 4 nieuwe medewerkers 36 uur per week: Een beleidsambtenaar/projectleider bij de eenheid ruimtelijke ning (uitbreiding); Een projectleider civiele techniek bij de eenheid weg- en watert (uitbreiding); Een verkeerskundige bij de eenheid weg- en waterbouw (beste functie); Een technisch medewerker bouw- en woningtoezicht bij de gel r namige eenheid (bestaande functie). Korte toelichting op deze functies: Projectleider bij de eenheid ruimtelijke ordening (vac.nr. 03/05): - De taak van deze medewerker zal de aansturing en coördinati ruimtelijke projecten zijn, zoals de ontwikkeling van woningboi terreinen, aanleg van nieuwe wegen en het herontwikkelen va bestaande gebieden en percelen. - Wij vragen een hbo-opleiding op (bij voorkeur) administratief- juridisch gebied, ervaring in projectmatig werken en planeconij en beschikkend over onderhandelingsvaardigheden. - Wij bieden een brutomaandsalaris van maximaal 3.449,- Projectleider civiele techniek bij de eenheid weg- en waterbouw (vac.nr. 03/06): - De taak van deze medewerker zal het leiding geven aan de ci technische projecten zijn, die voortvloeien uit het ambitieuze beleidsprogramma. - Wij vragen een civiel-technicus op hbo-niveau of daarmee vergelijkbaar met leidinggevende kwaliteiten, met een helicopl view en goede contactuele eigenschappen. Enige vaardigheid' met CAD is aan te bevelen. - Wij bieden een brutomaandsalaris van maximaal 3.449,--. Verkeerskundige bij de eenheid weg- en waterboui (vac.nr. 03/07): - De taak van deze medewerker is de beleidsadvisering op het van het verkeer in de meest brede zin van het woord, waaroni het opstellen van verkeersplannen, de aansturing van externe s adviesbureaus, advisering over openbaar vervoer en het amb c vertegenwoordigen van de gemeente op dit werkterrein. - Wij vragen een verkeerskundige op hbo-niveau of daarmee vergelijkbaar met goede contactuele eigenschappen en een c uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. Enige vaardigh1 met CAD strekt tot aanbeveling. - Wij bieden een brutomaandsalaris van maximaal 3.102,- Technisch medewerker bouw- en woningtoezicht' (03/08): - De taak van deze medewerker is het toetsen van bouwaanvr; de controle op het bouwwerk met het daarbijbehorende overl met aanvragers, alsmede het opsporen of controleren van slo* en bouwactiviteiten. E - Wij vragen een medewerker op minimaal mts-bouwkundeniv( J aangevuld met het diploma bwt 1 en recente werkervaring, bi voorkeur binnen een gemeentelijke organisatie. - Wij bieden een brutomaandsalaris van maximaal 3.102,--. Meer informatie? Van alle functies is een meer uitgebreide functiebeschrijving besefi U kunt deze opvragen bij de Stafafdeling Personeelszaken, tel. 34 37 40. Telefonische informatie kunt u inwinnen bij de heer J.H. J i interim hoofd van de sector Grondgebied, tel. (0252) 34 38 52 of plaatsvervanger, de heer W. Meijvogel, tel. (0252) 34 38 59. Aanmelding? Indien u belangstelling heeft voor een (of meer) van deze func5 dan kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad sc lijk reageren bij burgemeester en wethouders van Noordwijker Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout. Solliciteren door midde van het sollicitatieformulier op de gemeentelijke website www.noordwijkerhout.nl of per e-mail is ook mogelijk: vacatures@noordwijkerhout.nl. Graag daarbij het vacaturenun de linkerbovenhoek van de envelop en brief of in het e-mailber' vermelden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs c BLOEMBOLLENEXPORTBEDRIJF Th. Langeveld B.V. is een toonaangevend bloembollenexportbedrijf dat met name exporteert naar de Verenigde Staten. Het aantal medewerkers, afhankelijk van het seizoen, varieert van 90-300 medewerkers. Omdat onze Salarisadministratrice binnenkort gebruik zal gaan maken van de VUT zijn wij op zoek naar een Salarisadministrateur m/v (voltijd) Je bent verantwoordelijk voor het voeren van de salarisadministratie (m.b.v. Paymaster-CMG). Je verzorgt de ziekteregistratie, doet de aan- en afmeldingen van ziekenfonds en ziektekosten verzekering, levert de aan- en afmeldingen aan het UWV en controleert de nota's. Tevens lever je overzichten met betrekking tot de urenregistratie. Voor deze functie vragen wij: - minimaal MBO werk- en denkniveau - bij voorkeur een aantal jaren ervaring in een dergelijke functie - een opleiding op het gebied van salarisadministratie bijvoorbeeld POL - goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift - ervaring met MS Word en Excel - goede communicatieve en sociale vaardigheden en een flexibele instelling - ruime kennis van sociale, fiscale en relevante wetgeving - ervaring met het programma Paymaster is een pré Wij bieden een uitdagende functie met veel ruimte voor eigen initiatief en een passende beloning in een groeiende onderneming met een informele sfeer. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Bob Egberink (Controller) T: 0252 43 19 43 Een schriftelijke sollicitatie met CV kun je binnen 14 dagen richten aan: Th. Langeveld B.V. T.a.v. Irene Driehuis, Personeelszaken Vennestraat 8 2161 LE Lisse E: idriehuis@langeveld.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. VOOR DE LEUKSTE BAAN VAN NEDERLAND! Kies uit de vele afdelingen op 'akantie- en attractiepark Duinrell in Wassenaar, tel: (070) 5155 155 w.duinrell.nl Verzorgende m/v Wilt u graag in de gezondheidszorg werken en heeft u een diploma in de gezondheidszorg of veel ervaring? Dan bent u degene die wij zoeken. Randstad Gezondheidszorg is namelijk voor een aantal verpleeg- en verzorgingshuizen in Leiden en in de Bollenstreek op zoek naar mensen die in de zorg willen werken. Bent u fulltime of parttime beschikbaar en wilt u graag zelf bepalen welke dagen u gaat werken, belt u ons dan snel voor een afspraak. Informatie bij Gerdine Kerkhoven, tel. (071) 524 95 70, Leiden, Schuttersveld 9. www.randstad.nl voor meer vacatures -ir randstad gezondheidszorg Protestants-Christelijke Stichting Woonzorgcentra Duinrand Salem de Vlietstede Voor de locatie Salem zijn we op zoek naar een: Waarnemend Teamleider intramurale zorg (m/v) 24 tot 32 uur per week en Waarnemend Teamleider afd. meerzorg en groepsverzorging (m/v) 32 tot 36 uur per week De Protestants Christelijke Stichting Woonzorgcentra DSV bestaat uit twee woonzorgcentra in Katwijk, Duinrand en Salem, en een woonzorgcentrum in Rijnsburg, de Vlietstede In totaal wonen 293 mensen in de woonzorgcentra van DSV. DSV heeft zich ten doel gesteld zorg op maat te bieden. Dit betekent dat de geboden zorg is afgestemd op de zorgvraag van de cliënt Aan de geboden zorg ligt een Christelijke levensovertuiging ten grondslag. Om een breed zorgaanbod te kunnen garanderen werkt DSV samen met drie woonzorgcentra en één verpleeghuis in de Zorggroep Sorgsaem, Wanneer je: Een diploma verzorgende MDGO-VZ, ziekenverzorgende of verzorgende OVDB. hebt; Op enthousiaste, stimulerende en coachende wijze leiding geefE Beschikt over goede communicatieve en organisatorische vaardigheden. Dan bieden wij je een fuinctie waarbij je: Bewoners begeleidt en verzorgt; De teamleider waarneemt bij diens afwezigheid; Ruime mogelijkheden krijgt om mee te denken in het afdeling! kwaliteitsbeleid; Contacten met relaties van ouderen en externe hulpverleners onderhoudt. Verder bieden wij je: Een leuke en afwisselende baan in een prettige werksfeer; Arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens CAO voor Verplee Verzorgingshuizen; Een aanstelling voor één jaar, met het vooruitzicht op een vast( aanstelling; PGGM-pensioenregeling en spaarloonregeling; Mogelijkheid tot deelname collectieve autoverzekering en ziekenfondsverzekering. Voor verdere informatie over de functie kan je tijdens kantoorure contact opnemen met Ariene van Duyn, teamleider afdeling meer' groepsverzorging of met Marja van Delft, teamleider afdeling 3 e' telefoonnummer 071 - 40 92 930. Je schriftelijke sollicitatie, inclusief curriculum vitae, kan je binn i 10 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan: Protestants Christelijke Stichting Woonzorgcentra DSV, locatie S1 t.a.v. mevrouw W. M. Noort, Duinoordlaan 34, 2225 RT Katwijk'

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 20