Technisch medewerk(st)er milieu (mbo) "Ik wil heel goed worden." lulxi möTEUNPÜNT MEDELANDERS Wij zoeken een Directeur (24 uur) Randstad Medewerker postregistratie (m/v) die graag een stempel op zijn werk drukt! [Rutgers ZATERDAG 1 MAART 2003 I IDC 913 Gemeente Hillegom Hillegom is een aantrekkelijke gemeente in de Bollenstreek, gunstig gelegen ten opzichte van steden als Haarlem, Amsterdam, Leiden en Den Haag. De omgeving is rijk aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie bestaat uit vier afdelingen: Gemeentewinkel, Middelen, Openbare Werken, Beleid Ontwikkeling, daarnaast is er een Bestuur- en Managementsecretariaat. De (afdeling) Gemeentewinkel zorgt voor een integrale uitvoering van publieksgerichte taken in de brede zin van het woord. Voor de uitvoering van deze taken is de afdeling verdeeld in een tweetal clusters. Voor de cluster vergunningverlening en handhaving en meer specifiek het onderdeel milieu zijn wij op zoek naar een: voor 36 uur per week In deze functie draag je zorg voor de milieukwaliteit in een aangewezen gebied middels een integrale aanpak met behulp van met name de Wet milieubeheer (vergunningverlening, meldingen, handhaving). Je hebt affiniteit met één of meerdere taken op het gebied van bodem, agrarische bedrijven, afval, energie, verkeer en vervoer. Tenslotte draag je bouwstenen aan voor het operationeel beleid van het taakgebied milieu en bereid je adviezen aan het college van b&w voor. Wij verwachten dat je een afgeronde opleiding hebt op tenminste mbo-niveau, richting milieu. Milieukundige ervaring bij een gemeentelijke overheid en ervaring in handhaving is een pré. Je bent tenslotte enthousiast, klantgericht, flexibel, werkt graag in teamverband en beschikt over goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden. Wij bieden je, afhankelijk van opleiding en ervaring, een salaris van maximaal 2.747,00 bruto per maand (functieschaal 8) bij een 36-urige werkweek. Daarnaast kent de gemeente Hillegom een groot aantal goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een pc-prive project, kinderopvangmogelijkheden, flexibele werktijden en bedrijfsfitness. Inlichtingen en sollicitaties: Voor nadere informatie kun je je richten tot Joost van Veen, hoofd van de Gemeentewinkel, telefoon 0252-537236. Bij de selectie wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken. Sollicitaties kun je tot uiterlijk 12 maart 2003 sturen aan: het college van burgemeester en wethouders van Hillegom, ter attentie van het afdelingshoofd Middelen, Hans Deul, Postbus 32, 2180 AA Hillegom. r - .1 - MS J Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Weten we toch. Of je nu een vaste baan wilt of een tijdelijke, of je loopbaanbegeleiding wilt of een extra opleiding, gedetacheerd wilt worden of alleen maar advies wilt hebben, jouw wensen en mogelijkheden staan voor ons voorop. Dus informeer naar wat Luba voor jou kan doen. Administratief Administratief medewerker, secretaresse, receptioniste/telefoniste, boekhoud kundig medewerker, office manager, datatypiste, baliemedewerker, financieel/ administratief medewerker, verkoop binnendienst, vertegenwoordiger, logistiek medewerker, personeelsfunctionaris, reisadviseur, commercieel medewerker. Productie Productiemedewerker, schoonmaker, groenteverdeler, boekettenmaker, box medewerker, verdeler, agrarisch medewerker, orderverzamelaar, verkoper, magazijn-medewerker, vakkenvuller, catering medewerker, kok, keukenhulp, ober, inpakker, belader, pompbediende, bollenpeller, kamerdame, heftruckchauffeur. Techniek/industrie Hovenier, stoffeerder, frezer, electromonteur, koerier, expediteur, draaier, inge- nieur, planner, chauffeur, metselaar, verhuizer, lasser, bankbediende, diverse monteurs (electro, koel, cv ,etc), timmerman, machine operator, loodgieter, engeneer, technisch medewerker algemeen, heftruck- en reachtruckchauffeur Zorg Wijkverpleger, kinderverzorger, thuishulp (AAlphahulp, ziekenverzorgende, verpleegkundige, verzorgende/helpende, activiteitenbegeleider, begeleider verstandelijk gehandicapten, flexpool begeleider van (pre) terminale patiënten, SPW 2/3, assistent begeleider, laborant. Ga voor één van de bovenstaande óf andere functies naar de Luba vestiging bij jou in de buurt! Of bel. Adressen en telefoonnummers vind je in de Telefoongids, de Gouden Gids en op onze site www.luba.nl. pwyjlick ifcc irstcn Luba. Het menselijke bureau. r\ TicirriNd Stichting Steunpunt Medelanders Is een semi-professionele organisatie ontstaan uit een fusie tussen de Stichtingen voor Vluchtelingenw van Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg. Wij richten ons op vluchtelingen, asielzoekers, nieuwkomers ei oudkomers. De werkzaamheden bestaan uit het bieden van eerste opvang, maatschappelijke begeleidin juridische ondersteuning en begeleiding, culturele activiteiten, noodfondsactiviteiten, taallessen, traject geleiding, open spreekuur, pr-activiteiten, voorschoolse educatie en antiracisme activiteiten. De organi bestaat uit 300 cliënten, 65 vrijwilligers, 7 beroepskrachten en 7 bestuursleden. Door het herinrichten de organisatie is een nieuwe functie ontstaan. Functiebeschrijving: Geeft algehele leiding aan de organisatie en stuurt aan op hoofdlijnen Legt hiervoor verantwoording af aan het bestuur Is de verbindende schakel tussen vrijwilligers, beroepskrachten, bestuur en externen Verantwoordelijk voor vrijwilligersbeleid, personeelsbeleid, financieel beleid materieelbeleii Verantwoordelijk voor beleidsontwikkeling, implementatie en uitvoering Verantwoordelijk voor de begroting, jaarplannen en jaarverslagen Vervult de pr. functie en bouwt verder aan het netwerk van externe contacten Profiel: Beschikt over leidinggevende capaciteiten passend in een semi-professionele organisatie. Heeft visie o verdere beleidsontwikkelingen binnen dit spanningsvolle werkveld. Is in staat om veranderingsproeess binnen de organisatie aan te sturen.. Is bekend met het ambtelijke, bestuurlijke en politieke werkveld. Beschikt over goede communicatieve, contactuele eigenschappen en is stressbestendig. Vereiste opleiding en ervaring: Academisch werk- en denkniveau en aanvullende managementopleiding Ervaring in deze werksoort en opgebouwde managementervaring Salariëring: Conform CAO Welzijn U kunt uw sollicitatie voor 12 maart a.s. sturen naar het volgende adres: Stichting Steunpunt Medelanders, t.a.v. de sollicitatiecommissie. Postbus 399, 2220 AJ Katwijk. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 26 maart a.s. De gemeente Rjjnwoude bestaat uit de kernen Benthuizen, Hazerswoude en Koudekerk aan den Rijn en telt circa 20.000 inwoners. Week in week uit zorgen ruim 130 medewerkers van de gemeente Rijnwoude voor een optimale dienst verlening aan burgers, bedrijven en organisaties. Een gemeente met ambitie, toe komstperspectief en ruimte voor ontwikkeling. Kwaliteit, teamwork, kennis, flexibiliteit en daadkracht zijn sleutelwoorden binnen onze organisatie. Drukkerij Rutgers in Leiderdorp is een middelgrote grafische onderneming, waar 30 vakbekwame medewerkers zich dagelijks bezighouden met de diverse grafische disciplines welke het bedrijf onderdak biedt. Het bedrijf kenmerkt zich door een open en informele cultuur. Als specialist in het bedrukken van karton opereren wij nationaal en internationaal. Een goede motivatie, technische kennis en materiaalbeheersing maakt drukkerij Rutgers een goede partner in het zoeken naar en het aanbieden van een oplossing voor haar klanten. In verband met verdere ontwikkelingen binnen het bedrijf zijn wij op zoek naar een: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Het betreft een functie die gericht is op het verwerken en vastleggen van aan elkaar verwante administratieve taken, zoals de verwerking van de geautomatiseerde urenadministratie, de loonadministratie, de debiteuren en crediteuren administratie en verricht werkzaamheden t.b.v. de grootboekadministratie. Grote accuratesse is vereist, je beschikt over een boekhoudkundige opleiding op MEAO/MBA-niveau en hebt kennis van de pakketten Word en Excel. ACCOUNT/ORDER MANAGER m/v Het betreft een commerciële functie gericht op het gehele ordertraject. Je onderhoudt de contacten met de opdrachtgevers, stemt diens wensen af met de planning en productie en verzorgt alle aspecten rond het regelen van de orderstroom, van de voorcalculatie tot en met de facturatie. Je beschikt over de nodige ervaring en bent bekend met de grafische technieken. Accuratesse, commerciële, klantgerichte en communicatieve vaardigheden zijn belangrijke eigenschappen voor deze functie. Je hebt doorzettingsvermogen, een goed probleemoplossend vermogen en bent een positief ingestelde teamplayer. Geïnteresseerd? Stuur of mail je brief en CV, ter attentie van Wouter van der Maat. Postbus 55 2350 AB Leiderdorp Telefoon 071 581 07 90 E-mail info@drukkerijrutgers.nl Internet www.drukkerijrutgers.nl 24 uur per week ThyssenKrupp Liften behoort met ca. 250 medewerkers tot de grotere liftenleveranciers in Nederland en installeert, onderhoudt, repareert en renoveert liften en roltrappen van uiteenlopende aard en omvang. De commerciële en operationele acti viteiten worden in regionaal verband uitgevoerd, ondersteund door onder meer logistieke en administratieve diensten die in het hoofdkantoor in Krimpen zijn gevestigd. Voor de regio Leiden/Den Haag zijn wij op dit moment op zoek naar een (aan komend) Servicemonteur roltrappen (m/v) die voornamelijk zal worden belast met het zelfstandig verzorgen van periodiek onderhoud aan bestaande roltrappen in een eigen rayon. Het verhelpen van sto ringen, het verrichten van kleine repara ties en het assisteren bij de installatie van nieuwe trappen behoort eveneens tot zijn taak. ThyssenKrupp Liften A ThyssenKrupp Elevator company Sponsor van de Thyssen Liften Marathon Schaatsploeg 'I e Voor deze functie zoeken wij kandidaten u met een opleiding op LTS-E niveau of t, gelijkwaardig, affiniteit voor mechanica en bij voorkeur ervaring in het zelfstan- dig onderhouden van roltrappen of vergelijkbare installaties. Wij bieden een aantrekkelijke functie met prima studie- en doorgroeimoge- lijkheden en een uitstekend pakket u arbeidsvoorwaarden, waaronder een bedrijfsauto die privé mag worden gebruikt. n Meeliften met een gezond en groeiend it bedrijf? Schrijf dan een korte sollicitatie- n brief naar onderstaand adres, t.a.v. r de heer M. van der Laan (Hoofd Personeelszaken). ThyssenKrupp Liften BV a. Postbus 753 U 2920 CB Krimpen aan den IJssel Telefoon (0180) 530 288 svanderlaan@thyssenkruppliften.nl Het bureau Interne Zaken heeft een ondersteunende en faciliterende functie op het gebied van informatievoorziening ten opzichte van de organisatie. De medewerkers van het bureau zijn onder meer belast met archivering en postbehandeling. Het actief en passief aanbieden van informatie dient ter ondersteuning van de primaire processen in de organisatie. Hierbij is de postbehandeling van essentieel belang. Binnen een klein team wordt de postbehandeling vormgegeven en verder uitgebouwd. Hiervoor wordt het post registratiepakket van Centric, PosHU gebruikt De werkzaamheden: Binnen de gemeente Rijnwoude wordt de informatie op centraal en decentraal niveau verwerkt Als medewerker postregistratie bent u verantwoordelijk voor de centrale verwerking van de inkomende en uitgaande post De postbehandeling is in ontwikkeling, waarbij organisatiebreed de postbehandeling wordt geïntroduceerd, Hierbij bent u actief betrokken. De werktijden betreffen 5 ochtenden en een middag in de week. De taken van deze functie: registratie van de inkomende en uitgaande post aangeven van de afdoeningsroute uitvoering van de afdoeningscontrole van de post verzendklaar maken van de uitgaande post verstrekken van informatie inzake de postverwerking overige voorkomende werkzaamheden: o.a. inkoop kantoorbenodigdheden, ondersteuning tb.v. commissie- en raadsvergaderingen Profiel: inzicht in het taakgebied van de gemeentelijke organisatie voldoende zelfstandig en accuraat binnen het taakgebied van de functie klantgerichte houding bekend met geautomatiseerde systemen. Bekendheid met geautomatiseerde postregistratiesystemen (het pakket Post4U) strekt tot aanbeveling opleiding op MBO-niveau, aangevuld met opleidingen op het gebied van documentaire informatievoorziening (bijvoorbeeld de opleiding SOD I) Ons aanbod: Het salaris is afhankelijk van opleiding en werkervaring en bedraagt, exclusief 8% vakantietoeslag, maximaal 1.998,00 per maand (schaal 4) bij een volledige werkweek. Daarnaast bieden wij u een uitstekend, eigentijds pakket van aanvullende arbeidsvoorwaarden a la carte, vergoedingen voor reiskosten en kinderopvang. Ook gelden er ruime opleidingsfaciliteiten. Overige informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Jan Visser hoofd van het bureau Interne Zaken (tel. 071 -342 82 20). Als u zichzelf herkent in deze functie, nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie voor 10 maart 2003 te zenden aan; College van burgemeester en wethouders van Rijnwoude, Postbus I 15, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk. U kunt ook reageren via e-mail (gemeente@rijnwoude.nl). Graag in uw sollicitatie het volgende vacaturenummer vermelden: 2003-05. Bij interne sollicitatie op de envelop vertrouwelijk vermelden of afgeven bij P&O. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 25 maart 2003. Eventuele vervolggesprekken staan gepland voor week 15 in 2003 Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Met de roltrap naar de volgende etage in je carrière. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 30