0 Distr Onze cliënten in staat stellen zo lang mogelijk de regie over hun eigen leven te voeren. Twee Staffunctionarissen Kwaliteit ons tweede thuis'w' Firm Hazerswoude Rijndijk ZATERDAG 1 MAART 2003 met de juiste instelling en een sterke teamgeest als één van de grotere ondernemings pensioenfondsen verantwoordelijk voor het beheer van een moderne en flexibele pensioenregeling van bijna 40.000 (oud) medewerkers van Corus IJmuiden. Het pensioenfonds heeft een belegd vermogen van circa 4 miljard, internationaal gespreid over beleggingen in vastrentende waarden, aandelen en vastgoed. Op de pensioenadministratie beoordelen onze medewerkers het recht op pensioen, zij berekenen de hoogte van de verzekerde aanspraken en zorgen voor de administratieve verwerking daarvan. Daarnaast geeft het team voorlichting aan de verzekerden over de pensioenregeling in het algemeen en over de pensioenaanspraak in het bijzonder, alsmede over de daarmee samenhangende regelingen op het gebied van belastingen, ziektekosten en sociale verzekeringen. Verder geven zij informatie aan de (aanstaande) pensioentrekkers over de inkomenssituatie na pensionering en de diverse keuzemogelijkheden die men daarbij heeft. Ats Ai'round Medewerker Pensioenservice krijg je als extra taak de coördinatie van de werkzaamheden van de overige medewerkers. Je hebt een opleiding op HBO- niveau, aangevuld met Pensioen Praktijk 1 of Techniek Leven. Je beschikt tevens ovér kennis op het gebied van personal financial planning. Naast de ervaring die je hebt opgedaan op een pensioenadministratie beschik je over goede contactuele eigenschappen. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband uitstekend functioneren. En je bent bereid tot het volgen van relevante opleidingen. Het pensioenfonds Hoogovens heeft goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder flexibele werktijden. Het kantoor bevindt zich in Beverwijk en is zeer goed bereikbaar, zowel via het openbaar vervoer als over de weg. Zie je m de functie van Allround Medewerker Pensioenservice bij de Stichting Pensioenfonds Hoogovens een nieuwe uitdaging? Bel dan voor meer informatie tijdens de kantooruren met het hoofd van de Pensioenadministratie, de heer A.P. Kostermans, tel 0251 49 83 94. En schrijf binnen 14 dagen een brief met cv onder vermelding van de vacature naar Stichting Pensioenfonds Hoogovens, ter attentie van mw mrC.L.M. van Doremalen, Personeelszaken, Postbus 10.000, 1970 CA IJmuiden. Solliciteren per e-mail kan ook: carla.vanDoremalen@pfhoogovens.nl Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. STICHTING PENSIOENFONDS HOOGOVENS Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met Tilly "s Gravendijk. tel. 023 5 150 137 PA ES NEDERLAND Instrumenten voor Medische en Technische Toepassingen Paes Nederland is een zelfstandig opererende onderneming gevestigd in Zoeterwoude. Het inmiddels meer dan 65 jaar bestaande bedrijf is een belangrijke leverancier van geavanceerde optische en elektronische instrumenten voor medische en technische toepassingen. De onderneming heeft de afgelopen decennia een gezonde ontwikkeling doorgemaakt. Het aantal werknemers bedraagt op dit moment 75 personen. Onze grootste afdeling is de groep Technische Service. Voor deze afdeling zoeken wij ambitieuze kandidaten voor de volgende functies: FIJNMECHANISCH TECHNICUS m/v medische en technische endoscopen Functie-inhoud: De werkzaamheden zullen enerzijds voor een belangrijk deel bestaan uit het beoordelen van de technische staat van ter reparatie aangeboden endoscopen. Uw beoordeling is de basis vooreen kostenopgave voor onze klanten. Anderzijds voert u zelfstandig grote en kleine reparaties uit aan deze kapitaalintensieve instrumenten. Om deze werkzaamheden op het noodzakelijke hoge niveau te kunnen uitvoeren kri jgt u een uitgebreide interne opleiding. De gegevens over de reparaties dient u zelfstandig in een geautomatiseerde administratie te verwerken. Indien noodzakelijk zult u ook algemene werkzaamheden ten behoeve van de Technische Service of werkzaamheden in de buitendienst verrichten. Functie-eisen: Fijnmechanische opleiding op middelbaar niveau of aantoonbare werkervaring met fijnmechanisch werk Goede beheersing van de Engelse taal Ervaring met het gebruik van Office-pakket Rijbewijs B Enige kennis van elektronica en ervaring in een soortgelijke functie is een pre. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Functie-inhoud: De werkvoorbereiding van de Technische Service is verantwoordelijk voor alle administratieve en logistieke processen van onze service-activiteiten. Een deel van uw werk bestaat uit het aannemen en behandelen van telefonische storingsmeldingen en vragen van klanten. U overlegt met leveranciers en collega's over de uitvoering van werkzaamheden en de administratieve afhandeling van reparaties. Ook assisteert u bij het opstellen van serviceovereenkomsten en voert zelfstandig correspondentie met klanten en leveranciers. U houdt de voortgang van de werkzaamheden bij en neemt waar nodig de noodzakelijke maatregelen. Doordat het werkaanbod per dag sterk kan variëren zijn wij voor deze full-time functie op zoek naar een collega die de juiste prioriteiten weet te stellen. Functie-eisen: MBO werk- en denkniveau ervaring met het gebruik van Office-pakket belangstelling voor logistieke en cijfermatige aspecten enige jaren werkervaring Wat mag u verwachten? Bovengenoemde vacatures zijn zelfstandige functies in een prettige en moderne werkomgeving met veel ruimte voor eigen initiatief voor iemand met ervaring in een soortgelijke functie. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (zoals 13e maand en pensioenvoorziening) zijn uitstekend. Heeft u vragen, dan kunt u bellen met de heer R. van Bladel, Manager Technische Service, tel. 071-5450803 of kijken op www.paes.nl. Uw sollicitatiebrief met motivatie en beknopt curriculum vitac ontvangen wij graag binnen 14 dagen via: Paes Nederland bv, Postbus 18, 2380 AA Zoeterwoude of info@paes.nl. OLYMPUS THE VISIBLE DIFFERENCE VOOR ZORGWELZIJN EN WONEN Die doelstelling staat centraal in de zorgaanpak van Valent RDB. Dat stralen wij uit in onze dienstverlening en die instelling vinden wij terug in de mensen die ons team komen versterken. De bijzondere sfeer die dat oplevert, tref je aan in alle geledingen van onze organisatie. Voor verscheidene Integrale Zorgrayons, divisies en afdelingen zien wij uit naar enthousiaste collega's. Volledig gericht op de cliënt verzorgen wij diensten als thuiszorg, maatschappelijk werk, ouder- en kindzorg en extramurale verzorgingshuis- en verpleeghuiszorg. Dit laatste bieden wij ook aan in woonzorgcentrum en verpleeghuis Bernardus in Sassenheim, woonzorgcentrum St. Jeroen in Noordwijk en verpleeghuis en reactiveringscentrum De Wilbert in Katwijk. Ook voorzien wij in dagbehandeling en dagverzorging. Valent RDB is dagelijks met ruim 2400 medewerkers actief in de gehele Duin- en Bollenstreek. Per januari 2003 is onze fusie operationeel, waardoor wij. gaan werken met Integrale Zorgrayons (IZR's). In deze regio's zijn de intra- en extramurale zorg op elkaar afgestemd. Valent RDB biedt haar medewerkers: een gevarieerde en zelfstandige functie werken in een dynamische organisatie gezellige en creatieve teams uitstekende begeleiding ruime mogelijkheden voor cursussen en/of scholing bemiddeling bedrijfsplaatsen kinderopvang salariëring conform de CAO voor de Verpleeg- en Verzorgingshuizen mogelijkheid tot deelname aan een spaarregeling en collectieve verzekeringen pc- en fietsenplan aantrekkelijke reiskostenregeling inclusief fietsvergoeding Voor de afdeling Marketing, Communicatie, Kwaliteit en Innovatie (MCKI) zijn wij op zoek naar: elk voor 30 uur per week (m/v) Functie-inhoud: Als kwaliteitsmedewerker maak je deel uit van de afdeling MCKI. Een van je werkzaamheden is het leveren van een bijdrage aan het ontwikkelen en implementeren van het kwaliteitsbeleid van Valent RDB. Je neemt deel aan projecten op het gebied van Kwaliteit en in het verlengde hiervan op het gebied van Marketing, Communicatie en Innovatie. Daarnaast heb je als kwaliteitsmedewerker ondersteunende, signalerende en adviserende taken richting het management. Je vertaalt signalen van relevante in- en externe ontwikkelingen die van belang zijn voor de organisatie in beleidsinitiatieven. Functie-eisen: kennis op HB0+ en/of academisch niveau, op het specifieke vakgebied, op het terrein van zorg, welzijn en wonen, het management van organisaties en beleidsontwikkeling van organisaties kennis van recente ontwikkelingen en ervaring met kwaliteitsmanagement projectmatig kunnen werken uitmuntende uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk, is gezien de onderwerpen absoluut noodzakelijk Enthousiast? Wil je meer weten over deze functie, neem dan contact op met mevr. A. Willemze, Clusterhoofd MCKI, telefoon (071409 33 66. Solliciteren? Sollicitatiebrieven kan je onder vermelding Vu,i het vacaturenummer 3209/5 tot 14 maart 2003 richten aan: Valent RDB t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 2039, 2220 BA Katwijk. Acquisitie wordt niet op prijs www.thuis-en-gezond.nl Start een loopbaan als croupier Spreekt de fascinerende wereld van Holland Casino je aan en wil je onze gasten een onvergetelijke tijd laten beleven? Dan hebben wij een unieke kans voor jou. Wij zijn namelijk op zoek naar enthousiaste croupiers die ervoor zorgen dat het spel goed verloopt. Je hebt de spelleiding over Blackjack en Roulette en je weet op een verrassende en persoonlijke manier met onze gasten om te gaan. Je hebt minimaal een mavo/vmbo-t-opleiding, beheerst de moderne talen en kunt goed hoofdrekenen. Je wérkt graag in wisseldiensten en bent tussen de 1,63 en 1,93 meter lang. Wij bieden je een opleiding, een bijzondere werkomgeving met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een salaris dat begint bij 2.426,- bruto per maand (vanaf 21 jaar). Ben jij enthousiast en servicegericht? Solliciteer dan nu bij Holland Casino Scheveningen en stap in de wereld vol spanning en avontuur. Stuur je sollicitatie binnen 2 weken naar de heer N. Staal, personeelsadviseur, postbus 84510, 2508 AM Den Haag. E-mailen mag ook: nstaal@hol1andcasinol.nl. Of bel voor meer informatie met de afdeling human resources: 070 3067833. Scheveningen. Een mooie gelegenheid om uit te gaan. -jo lTan^-^SuÏb fASiNn Oris Tweede Thuis zoekt professionals met hart voor mensen met een handicap. Ons Tweede Thuis is een stichting ten dienste van menset met een handicap in Amsterdam, Amstelland en de Meer landen. Met ruim 1000 medewerkers biedt de stichting eer compleet en flexibel pakket aan zorg op het gebied var wonen, dagbesteding en dienstverlening aan circa 110( mensen in de regio. Tevens wordt een breed aanbod var ambulante zorg aangeboden, zoals gezinsondersteunende thuishulp en begeleid werken. Ons Tweede Thuis blijft zich ontwikkelen en breidt haa dienstverlening nog steeds uit. Ook dit jaar worden weei nieuwe voorzieningen geopend en wordt er volop gebouwr op diverse nieuwe locaties. Door doorstroming van huidige functionarissen en uitbrei ding van voorzieningen zijn er diverse vacatures ontstaan Daar hebben wij professionals voor nodig, zowel leidingge venden als uitvoerenden, allen met hart voor de gehandi captenzorg. Ons Tweede Thuis is dan ook op zoek naa enthousiaste kandidaten voor de volgende functies. Clustermanagers (100% - vacaturenummers 03/015 en 03/016) Voor wooncentrum De Ring in Hoofddorp. De Ring is eei kleinschalige intramurale voorziening waar 63 verstandelijl gehandicapte en meervoudig complex gehandicapte men sen wonen. Informatie bij de heer C. Malipaard, sector manager Wonen. Inschaling: FWG 65. Voor woonvoorziening Nieuweweg in Hoofddorp, die eer Protestants Christelijke signatuur heeft. Nieuweweg is eer appartementengebouw waar 69 verstandelijk gehandicap ten wonen. Informatie bij mevrouw M. Heijstee, sectorma nager Wonen. Inschaling: FWG 65. Hoofd (100% - vacaturenummer 03/017) Voor woonvoorziening Mastbos in Hoofddorp en w voorziening De Singel in Amsterdam (Osdorp). Mastbos er De Singel zijn kleinschalige intramurale voorzieningen vooi totaal 39 verstandelijk gehandicapte mensen. Informatie bi mevrouw M. Heijstee, sectormanager Wonen. Inschaling FWG 60. Coördinerend Begeleiders (100%-88,89% - vacaturenummers 03/018 en 03/019) Voor dagcentrum Amstel-Meer in Aalsmeer. Amstel-Mee biedt aan ongeveer 90 cliënten met een verstandelijke han dicap dagbesteding. Informatie bij mevrouw K. Keizer, dus termanager of mevrouw E. van Sloten catiehoofd. Inscha ling: FWG 50. Voor woonvoorziening Nieuweweg in Hoofddorp, die eer Protestants Christelijke signatuur heeft. Nieuweweg is eei appartementengebouw waar 69 verstandelijk gehandicap ten wonen. Informatie bij de heer E. van der Beek, cluster manager, telefoon 06 2077 6866. Inschaling: FWG 50. Logopedist (44,44% - vacaturenummer 03/020) Voor de sector Dagbesteding. Informatie bij de hee L. Brederveld, sectormanager Dagbesteding. Inschaling FWG 50. Kwaliteitsmedewerker (66,67% 88,89% - vacaturenummer 03/021) Voor de afdeling Beleid, Kwaliteit en PR bij het Diensten centrum in Aalsmeer. Informatie bij mevrouw I. van Dam directeur'of mevrouw H. Siemeling, kwaliteitsmedewerker i Inschaling: FWG 55. Kijkt u voor een uitgebreide advertentietekst op onze web site: www onstweedethuis.nl of vraag die op bij de Perso neelsadministratie, telefoon 0297 353 800. Voor meer informatie kunt u onder hetzelfde telefoonnum mer ook contact opnemen met de bij de functies vermeld< contactpersonen. Wij hebben ook vacatures voor diverse andere functies bin nen onze woon- en dagvoorzieningen. Kijk voor meer infor matie eveneens op www.onstweedethuis.nl L het draait gewoon om mensen Ons Tweede Thuis, Postbus 12, 1430 AA AALSMEER. Voor ons distributiecentrum in Zaandam zoeken wij: Chauffeurs m/v met groot rijbewijs B-C-E (Chauffeursdiploma) U zorgt voor het transport van de europallets met goederen naar onze filialen in Noord- en Zuid-Holland. U laadt en lost deze pallets met een elektrische paliettruck. Wij bieden: - vast dienstverband na een half jaar mogelijk; (parttime of alleen zaterdag is ook mogelijk) - salaris conform VGL-CAO voor grootwinkelbedrijven;!1 - chauffeurstoeslag; - bonus-malus regeling bij goed rijgedrag/schadevrij rijden - reiskostenvergoeding. Wij verwachten een vriendelijk en correct optreden. U kunt telefonisch contact opnemen met dhr. A.J. Timmerman (Distributiemanager), tel.nr.: (075) 6517407 of u stuurt uw sollicitatiebrief met CV naar: ALDI Zaandam B.V. T.a.v. dhr. A.J. Timmerman Postbus 1504,1500 AM Zaandam KWALITEIT IN MEDIA DISTRIBUTIE DistriQ is een landelijk opererende distributie-organi! tie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere De legraaf, Het Noordhollands Dagblad, Dagblad de Limbur Het Limburgs Dagblad, Haarlems Dagblad, Leidsche Dagb IJmuider Courant, De Gooi- en Eemlander, diverse huis-a huis bladen en reclamefolders. Leidsch Dagblad Zoekt flinke bezorg(st)ers in: Bel: 023-5307991 Of: mail bezorgersnw2@distriq.i ']j Of stuur de bon op naar: DistriQ, antwoordnummer 4005, 3755 ZV Eemnes. Postcode/plaats: Geb. datum:dl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 28