Directeur Ben jij het nieuwe technische talent? ~ir randstad MEDEWERKER BINNENDIENST KANTOORARTIKELEN (M/V) WÓNINGSTICHTING WARMUNDA WARMOND Woon- en Zorgcentrum "Hofwijck" ir randsté ts> Goed met tekst? »j Zelfstandig werkend kolf ZATERDAG 1 MAART 2OO3 voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 025 5 150 157 Keurder technische apparaten m/v Leuk werk. IViede mogelijk gemaakt door Randstad. I Administratief Voor een groot logistiek bedrijf in Katwijk zijn wij op zoek naar een kandidaat die elektronische apparaten Europa specifiek maakt. Je verricht elektrotechnische reparaties en aanpassingen en borgt de kwaliteit. Ook zorg je ervoor dat de verpakkingen aan de Europese normen voldoen, bijvoorbeeld door er 5-talige stickers op te plakken. Heb jij een diploma lts-Elektrotechniek en beheers je de Engelse taal, dan is dit de uitdaging die je zoekt! Informatie bij Jessica Krewinkel, tel. (071) 407 50 41, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Mts'e m/v Administratief medewerker m/v Voor diverse technische bedrijven in de regio zijn wij regelmatig op zoek naar onderhouds-en servicemonteurs-E/WTB. Ben je in het bezit van een mts diploma in één van beide richtingen en heb je een rijbewijs B? Kom dan bij ons langs op de vestiging en informeer naar de mogelijkheden of raadpleeg onze uitgebreide vacaturesite op www.randstad.nl. Informatie bij Lonneke Burghart, tel. (071) 524 95 20, Leiden, Schuttersveld 9. Ben jij op zoek naar een parttime administratieve baan? Dan is dit wellicht iets voor jou!! Jetaken bestaan voornamelijk uit telefo nisch contact met afnemers en leveranciers. Daarnaast verricht je andere administratieve taken. Het is belangrijk datje goed overweg kunt met Word en Excel. Engels in woord en geschrift moet voldoende tot goed zijn, Duits en Frans zijn een pre. Het betreft een functie voor verkoop binnendienst en inkoop binnen dienst. De functie is voor twee dagen per week (dinsdag en donderdag). Ben jij per direct beschikbaar voor langere tijd. kom dan langs op onze vestiging en we bespreken de mogelijkheden. Informatie bij Caroline Corssmit, tel. (071) 407 50 41. Katwijk, Voorstraat 62. I Horeca Nachtportier m/v Medewerker loonadministratie m/v Voor een bedrijf in Katwijk wat voor een groot aantal cliënten in diverse branches de loonadministratie verzorgt, zoeken wij een ervaren medewerker loonadministratie. Je werkt samen met vier collega's die zich naast de reguliere loonverwerking bezig houden met personeelsadvisering in de ruime zin. In deze functie kan je uitgroeien tot adviseur op het gebied van personeelsmanagement. We zoeken een kandidaat met een opleiding op meao-niveau, betrokkenheid bij cliënten en collega's en goede communicatieve vaardigheden. Is dit de functie die helemaal op jouw profiel past, aarzel dan niet en neem contact met ons op. Informatie bij Marijke Wetselaar, tel. (071) 407 50 41, Katwijk. Voorstraat 62. Commercieel medewerker binnendienst m/v Voor een verkoopkantoor van een Duitse creditcardorganisatie zijn wij voor de afdeling Benelux, gevestigd te Noordwijkerhout, op zoek naar een Franstalige commercieel administratief medewerker binnendienst. Je werkzaamheden bestaan uit ondersteuning verlenen aan de verkoop buitendienstmedewerkers, het onder houden van klantencontacten en administratieve en commerciële afhandeling van de buitenlandse BTW service. Je onderhoudt contacten met collega's in buitenlandse vestigingen en/of het hoofdkantoor in Duitsland. Functie-eisen: afgeronde mbo- opleiding, beheersing van het Frans en Duits en enige jaren relevante werkervaring. Ben jij in voor deze uitdagende baan? Laat het ons weten! Informatie bij Caroline Corssmit, tel. (071) 364 20 50, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 Voor een managementcentrum in Noordwijk zijn wij op zoek naar een parttime nachtportier voor de receptie Je. werkt van 23.00 tot 8.00 uur Je werkzaamheden bestaan uit het ontvangen van gasten en het verrichten van licht administratief werk. Het is dus van belang datje met de computer kunt omgaan. Zoek jij een bijbaan voor ±9 uur per week, dan is dit de uitdaging voor jou! Daarnaast zoeken we hier voor de zomer voor 2,5 week een fulltime nacht portier. Dus wil je nu een bijbaan, maar straks in de zomer 2,5 week fulltime werken, laat het ons dan snel weten! Informatie bij Ingrid Leander, tel. (071) 407 50 41, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. I Detailhandel Assistent bedrijfsleider m/v Voor een landelijk woondiscount-concern zoeken we twee assistent bedrijfsleiders voor hun filiaal in Rijnsburg. Je wordt hier gedurende een jaar opgeleid en getraind tot bedrijfsleider en daarna zal je ook op andere filialen werkzaam zijn. Je voornaamste taken bestaan uit het openen/sluiten van de winkel, financieel winkelbeheer, voorraadbeheer en personeelsbeheer Heb jij mbo-niveau, ben jij ontzettend gemotiveerd en heb je wilskracht? Dan ben jij degene die we zoeken! Neem snel contact met ons op! Informatie bij Ingrid Leander, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Winkelbediende m/v Voor een schoenenwinkel in Noordwijkerhout welke gespeciali seerd is in pasvormschoeiselzoeken we een fulltime verkoop medewerker. De werktijden zijn van dinsdag tot en met zaterdag (geen koopavond, maandag zijn ze gesloten). De functie-eisen: gezonde dosis motivatie en verkooptalent. Je wordt opgeleid middels diverse interne cursussen. Kun jij hiermee uit de voeten, neem dan contact met ons op! Informatie bij Marijke Wetselaar, tel. (071) 407 50 41, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 I Industrie Productiemedewerker m/v Voor een groot bedrijf in de omgeving van Katwijk zijn wij op zoek naar parttime productiemedewerkers. Je werkt in de verdeling van 06.15 tot einde werk 10.00 uur). Met een opstap- truck verdeel je de bloemen naar de juiste klanten. Spreek je Nederlands, ben je langer dan 1.65 m (om veiligheidsredenen) en voor onbepaalde tijd beschikbaar, reageer dan snel! Informatie bij Jessica Krewinkel, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. I Voor meer vacatures: www.randstad.nl GEELKERKEN LINSKENS ADVOCATEN Heb je zin in een nieuwe uitdaging en ben je toe aan iets anders? Dan hebben wij misschien de baan die je zoekt! Wie zijn wij Geelkerken Linskens Advocaten is een advocatenkantoor met een lange geschiedenis. Sinds 1902 is het kantoor gevestigd in Leiden en vanaf 24 januari 2003 is het gehuisvest in het historische pand "de Zeevaarstschool", Noordeinde 2A. Er zijn 20 advocaten en 16 secretaresses werkzaam. Wij zoeken een Wij vragen Een enthousiaste secretaresse die van aanpakken houdt en zelfstandig kan werken. Je beschikt over een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, je hebt affiniteit met cijfers, je hebt kennis van Word en Excel en ervaring met een dictafoon is een pré. De uit te voeren werkzaamheden zijn: snel en goed kunnen typen; het maken van afspraken; het beantwoorden van de telefoon; administratieve ondersteuning; overige secretariële werkzaamheden. Wij bieden Een voltijd dienstverband (37,5 uur per week), goede arbeidsvoorwaarden en een goede werksfeer. Sollicitatie Schriftelijke reacties met curriculum vitae kunt u tot n maart 2003 sturen T.a.v. mevr. C.G.M. Fernandes Mendes, Postbus 2020, 2301 CA Leiden Voor eventuele vragen is zij telefonisch bereikbaar op 071- 5124443. Het is ook mogelijk een reactie via e-mail te zenden: c.fernandes@gl-advocaten.nl OFFICE PRODUCTS Jager Office Products bestaat sinds 1994. Het bedrijf is door autonome groei en overnames in kor te tijd fors gegroeid. Wij leveren kantoorartikelen, -inrichtingen, -automatisering en -machines aan zakelijke afnemers binnen het midden- en kleinbedrijf. Met vestigingen in Amsterdam, Rot terdam, Leiderdorp, Zoetermeer, Rijswijk en Schiphol (WTC) zijn wij altijd'in de buurt' van onze klanten en kunnen daardoor maatgesneden services verlenen. Voor ons call-center in Leiderdorp zoeken wij een: Functie-omschrijving: - Verwerken van telefonische, schriftelijke en internet-orders - Ondersteunen en intensief samenwerken met account manager - Verzorgen van verkoopcorrespondentie - Actief nabellen van acties - Actieve telefonische bewerking van eigen rayon - Verantwoordelijk voor klantenrayon Functie-eisen: - Middelbaar opleidingsniveau - Commerciële instelling - Accuraat - Branche ervaring is een pré WAT HEBBEN WIJ JE TE BIEDEN! Je gaat werken in een jong en ambitieus bedrijf waar eigen inbreng wordt gewaardeerd en gestimuleerd. De lijnen zijn kort en de sfeer is informeel. Wij bieden je een grote mate van zelfstandigheid bij de invulling van de functie. Doorgroeimogelijkheden zijn in ruime mate aanwezig. SPREEKT DEZE UITDAGING JE AAN? Bel dan voor meer informatie naar Saskia van der Brugge. Haar nummer is 071-5459903. Als je wilt reageren schrijf hem dan een korte brief en stuur deze met je CV naar Jager Office Products, t.a.v. Saskia van der Brugge, Postbus 235, 2350 AE in Leiderdorp of via mail naar: saskia.vd.brugge@jager.net. 'OFFICES POWERED BY JAGER' De Woningstichting Warmunda beheert en exploiteert bijna 700 huurwoningen verspreid over geheel Warmond. Voorts onderhoudt zij alle gemeentelijke pan den. De Woningstichting Warmunda is een kleine-en initiatiefrijke onderneming die de dienstverlening hoog in het vaandel heeft staan. Zij ziet zich voor de nabije toekomst gesteld voor een aantal volkshuisvestelijke opgaven, zoals het uitvoe ren van een aantal omvangrijke bouwprojecten en de uitvoering van haar voor- raadbeleidsplan. Om aan bovenstaande beter vorm te kunnen geven, is zij op zoek naar een m/v, 36 uur per week) Inhoud functie: Uitwerking doelstellingen onder'nemingsvisie en voorraadbeleidsplan; Leiding geven/aansturen werkorganisatie (4 medewerkers); Operationeel en organisatorisch verantwoordelijk voor het functioneren van de werkorganisatie; Ontwikkelen personeelsbeleid; Beleidsvoorbereiding en -uitvoering; Aanspreekpunt voor Raad van Toezicht en huurdersvereniging; Aansturen projecten; Onderhouden interne en externe contacten; Participeren in en bijdragen aan regionaal overleg collega-corporaties. Eisen ten aanzien van deze functie: Hbo/WO niveau; Ervaring met volkshuisvestelijke vraagstukken; Ervaring met beleidswerkzaamheden; Teamwerker; Sociale en contactuele vaardigheden; Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO voor woning corporaties. Belangstellenden voor deze functie worden uitgenodigd om binnen 14 dagen hun schriftelijke reactie, voorzien van curriculum vitae, te sturen aan het bestuur van de Woningstichting Warmunda, Postbus 37, 2360 AA te Warmond. Indien u nadere informatie wenst over deze functie kunt u contact opnemen met de voorzitter, de heer J. P. C. van Mameren, telefoon 071-3010658 (tussen 19.00 en 21.00 uur). Woon- en zorgcentrum Hofwijck zoekt enthousiaste collega's om hun teams te completeren. Hofwijck geeft op een eigentijdse wijze vorm aan de hulpvraag van hun klanten. Om dit te bereiken heeft een organisatie aanpassing plaatsgevonden die tot doel heeft bewoners en personeel een actievere rol te geven bij de invulling van de dienstverlening. Sleutelwoorden hierbij zijn o.a. respect, gelijkwaardigheid, waardigheid en flexibiliteit. Om richting te geven aan deze termen is een scholingsprogramma gestart die medewerkers ondersteunt in het verbeteren van hun kennis en sociale vaardigheden. Op korte termijn zoeken wij kandidaten voor de functie van: 1. teamassistente M/V fulltime/parttime 2. verzorgende niveau 3 M/V fulltime/parttime 3. nachtdienst verzorgende niveau 3 MA' 14 dagen per 4 weken Bovenstaande functionarissen begeleiden bewoners in hun ADL/HDL activiteiten. De teamassistente geeft daarnaast op een coachende wijze sturing aan een team medewerkers. Van kandidaten verwachten wij: enthousiasme, betrokkenheid en openheid lef om verantwoording te nemen een goed gevoel voor verhoudingen een heldere dienstverleningsvisie dat hij/zij in staat is kritisch naar zichzelf te kijken Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan mevrouw T. van Es (personeelszaken) Hazenboslaan 38, 2341 SC Oegstgeest. Voor informatie over de functies kunt u zich in verbinding stellen met mevrouw M. Ohm (manager zorg) of de heer A. van Keeken manager welzijntelefoon 071 -5194200 Douwe Egberts Coffee Systems (DECS) is een Nederlandse werkmaatschappij van Sara Lee/DE. DECS levert machines, service en ingrediënten voor drankensystemen aan de horeca, bedrijven en instellingen. Het bedrijf heeft een leidende marktpositie met bekende merken als Douwe Egberts, Van Nelle, Kanis en Gunnink en Pickwick. Verdeeld over de verschillende commerciële units heeft DECS circa 750 mensen in dienst. De afdeling Technische Service bestaat uit een binnen- en buitendienst. De buitendienst is opgesplitst in districten ver spreid over het land, met per district drie zelf sturende teams. Momenteel zoeken we een kandidaat voor de functie van servicetechnicus voor de regio Den Haag/Leiden/Zoetermeer. De functie Randstad zoekt klant gerichte technici voor Douwe Egberts Het profiel Voor een succesvolle invulling van deze fun< O beschik je over een mts-diploma Elektro/ Elektronica, ofwel een mts-niveau dankzij praktijkervaring en aanvullende relevante 0 opleidingen. Je bent representatief en klant'-' gericht en je communicatieve vaardigheden e uitstekend. Bovendien woon je in de regio v31 Den Haag/Leiden/Zoetermeer. Ervaring in ve gelijkbaar werk is een pre. Je flexibele en zelfstandige instelling onderstrepen je gesd 1 heid voor deze functie. De aanbieding Als servicetechnicus werk je in de buitendienst, je verzorgt zelfstandig reparaties en je onder houdt de door DECS geplaatste automaten. Daarnaast verstrek je technische informatie en je geeft instructies en adviezen over koffie- en aanverwante artikelen. Je signaleert commer ciële kansen en geeft deze door aan de verkoop organisatie. Je werkt zelfstandig binnen een hecht team. In de functie van servicetechnicus worden ji uitstekende arbeidsvoorwaarden geboden. Je wordt gedegen ingewerkt, zodat je al sni zelfstandig aan de slag kunt. Bij Sara Lee/DE staan een collegiale samenwerking en c prettige werksfeer voorop. Je kunt al solliciteren met één telefoontje L Elvira Koot (030) 2979456 of per e-mail. Elvira.koot@nl.randstad.com Voor meer vacatures: www.randstad.nl topa verpakking bv pe el Wij zoeken een free-lancer voor onze PR Marketing-afdeling Topa Verpakking BV is onderdeel van de Topa-groep, bestaande uit: Dopak, leverancier van hoogwaardige golfkarton nen verpakkingen en het Topa Instituut, research ontwikkeling. Als groothan del in transportverpakkin gen biedt Topa Verpakking haar klanten een uitgebrei de keus aan innovatieve verpakkingsoplossingen. Onze verkooporganisatie bestaat uit vier verschillende Klantenservicegroepen, elk met hun eigen specialisatie. Ai la Je werkt mee aan mailings. Je redigeert en corri geert onze postordercatalogus. Je schrijft voor onze verschillende vakbladen. Je interviewt op locatie. Verder onderhoud je contacten met reclamebureau's en drukkerijen. Je werktijden worden in overleg vastgesteld en bedragen ca. 15 uur per week. Flexibiliteit is het sleutelwoord. Een part-time dienstverband is eventueel mogelij cl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Jij biedt ons: Een hands-on mentaliteit Een grote dosis accuratesse Commercieel instincten uitstekende schrijfvaardigheden Ervaring in een soortgelijke functie Een actieve kennis van het Engels Vaardigheid met MS Office Wij bieden jou: Een flexibele werkindeling Een prettige werksfeer Een grote mate van zelfstandigheid Een passende honorering Schrijf je brief met CV aan René v.d. Horst (0252 245200) Topa Verpakking BV Torenlaan 10 2215 RW Voorhout cl Hotel Het Haagsche Schouw is een 4-sterrenhotel met 79 kamers, een a carte restaurant met 130 stoelen en een viertal zalen voor recepties, dineaï buffetten etc. De leuke 33-jarige personeelsfunctionaris van Hotel Het Haagsche Schouw zoekt voor een smaakvolle relatie ui Al m AM Ste Fulltime Leeftijd en uiterlijk niet belangrijk maar wel graag: Een afgerond SVH diploma Ervaring in een soortgelijk restaurant Liefde voor het koken Zij zal bieden; Salaris conform horeca CAO Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals spaarloon, PC privé, sportabonnement, deelname in voordelig verzekerings pakket etc. 38-urige werkweek Wisselend rooster per vier weken Tevens hebben wij plaats voor keukenhulpen voor één of meerdere avondfaf, doordeweeks en/of in het weekend. Bel voor een afspraak naar 071-5731731 of stuur uw sollicitatiebrief voor nni 12 maart 2003 naar: Hotel Het Haagsche Schouw Haagse Schouwweg 14 2332 KG Leiden t.a.v. Mw. Y. van der Dussen eer nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 26