tocgjutbs rw Penitentiair Inrichtingswerker voor PI Midden Holland y/m'. een groepleid(st)er Assistent Horeca Supervisor m/v Parttime (20 uur) BLOEMBINDER/VERKOPER m/v ■V randstad intertech SECRETARIAATSMEDEWERKER M/ ZATERDAG 1 MAART 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Schiphol B.V. Gerzon Schiphol B.V. maakt onderdeel uit van een dynami sche succesvolle organisatie welke fashion winkels exploi teert op de luchthaven Schiphol in het shopping center voor vertrekkende passagiers. Ons assortiment bestaat uit dames-, heren- en kinderkle ding, alsmede bodywear en accessoires en omvat gerenom meerde merken. Gerzon Schiphol B.V. maakt deel uit van Gerzon Holding B.V., een concern waar op dit moment ruim 140 mensen werkzaam zijn. Pijlers van ons succes zijn: servicegerichtheid, gerenom meerde merken fashions, accessoires en bijous en boven al de professionele en enthou siaste inzet van onze mensen. Wilt u werken in een bruisende internationale omgeving en werkt u graag in wisseldiensten? Dan is een baan in een van onze mode winkels in het See Buy Fly Shopping center iets voor u! Wij voeren een breed assortiment met o.a. topmerken als: Hugo Boss, Paul Et Shark, Ermenegildo Zegna, Burberry, Ferragamo, Hermès, DKNY jeans, Claudia Strëter, Gant, en vele anderen Momenteel hebben wij de volgende vacature: TEAM MANAGER(s) (M/V) Fulltime Als team manager bent u mede verantwoordelijk voor het optimaal functioneren van één van onze vestigingen op de luchthaven Schiphol en bent u verantwoordelijk voor een team verkoopmede werkers van ca. 7 mensen. U bent modebewust en straalt een grote mate van klantvriendelijkheid en servcegerichtheid uit. Door uw opleiding, ervaring in leidinggeven en commercieel inzicht kunt u dit op een inspirerende en overtuigende manier overbrengen aan het verkoopteam. Samen met de Sales manager weet u de verkoop resultaten te maximaliseren en zorg te dragen voor de uitvoering van het bedrijfsbeleid. Wij vragen: MBO werk- en denkniveau Aantoonbare leidinggevende ervaring, opgedaan in de modebranche Goede beheersing van het Nederlands en Engels in woord en geschrift Bereid tot het werken in wissel diensten en in weekenden Te allen tijde in staat Schiphol te bereiken Wij bieden: Een goed salaris, een 38-urige werkweek, goede arbeidsvoorwaar den, kortingsregelingen en interne opleidingen. Geïnteresseerd? Herkent u zich in bovenstaand profiel, dan zien wij uw schrif telijke sollicitatie graag tegemoet. U kunt uw brief, voorzien van C.V. richten aan Gerzon Schiphol B.V., t.a.v. Mw. A. Verveld, Hoeksteen 67-69, 2132 MT, Hoofddorp of per e-mail: averveld@gerzon.nl voor info: 020-4059192 'n<W. Oegstgecsl Stichting Kinderopvang Oegstgeest (SKO) is een professionele kinderopvangorganisatie. Onze organisatie bestaat momenteel uit drie kindercentra voor dagopvang aan 0-4-jarigen, een centrum voor buitenschoolse opvang aan 4-12-jarigen, een tienercentrum voor I I -16-jarigen, een peuterspeelzaal en gastouderbureau. Kindercentrum de Kindertuin is een kindercentrum met drie verticale groepen dagopvang voor 0-4-jarigen. Wij zijn op zoek naar: voor 32 uur per week Wij zijn een enthousiast en zelfstandig team die ontwikkeling en collegialiteit belangrijk vinden. Wij willen graag samenwerken met iemand die: - Inzicht heeft in het werken in een verticale groep - Contacten weet te onderhouden met ouders - Een positieve werkhouding heeft - Goede samenwerking weet te waarderen en creëeren - Een op de werksoort toegesneden MBO-opleiding heeft Wat bieden wij? - Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Kinderopvang met daarnaast goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals spaarloonregeling, studiefaciliteiten, reiskosten, kinderopvangmogelijkheden, fietsplan etc. - Begeleiding en deskundigheidsbevordering op maat Meer informatie: Ben je nieuwsgierig en wil je meer weten over de inhoud van deze functie, neem dan contact op met Wilma Schenk, hoofd kindercentrum telefoon 071 - 5651287. Geïnteresseerd? Stuur dan voor 12 maart 2003 je sollicitatiebrief a: Stichting Kinderopvang Oegstgeest, t.a.v. de sollicitatiecommissie Kindertuin, J. P. Thijssenlaan 84d, 2343 PD Oegstgeest BV. STADSGEHOORZAAL EN DE WAAG LEIDEN Zoekt per direct een De Stadsgehoorzaal en de Waag BV is een publieksgerichte organisatie waar naast culturele voorstellingen, ook congressen, vergaderingen, presentaties en (bedrijfs)feesten gehouden kun nen worden. Wij zoeken een enthousiaste medewerker met: MBO-niveau (hotelschool of vergelijkbare ervaring) Ervaring in de horeca Leidinggevende capaciteiten Verantwoordelijkheidsgevoel Een flexibele instelling met betrekking tot werktijden Wij bieden: Een prettige werkomgeving met variatie en uitdaging Een professioneel en collegiaal team Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Als Assistent Horeca Supervisor geef je operationeel leiding aan een team van publieksassistenten die de bezoekers tijdens concerten en evenementen verzorgen en begeleiden. Je bent samen met de Horeca Supervisor verantwoordelijk voor een efficiënte indeling en aansturing van personeel en bewaakt de kosten van de horeca afdeling. Je legt verantwoording af aan de Horeca Supervisor. Stuur je reactie, met CV, naar: BV Stadsgehoorzaal en de Waag Leiden T.a.v. De Directie Postbus 11130 2301 EC Leiden of mail naar: DOSt@stadsaehoorzaalleiclen.nl Uiterlijke reactiedatum 10 maart 2003 het Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 2 centra: het Rijnlands Revalidatiecentrum/ Centrum voor Hart- en Longrcvalidatie en het Rijnlands Voorzieningencentrum. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertise centrum op het terrein van de revalidatie en de gehandicaptenzorg. Eind maart 2003 verhuist het Rijnlands Revalidatiecentrum/Centrum voor Hart- en Longrevalidatic naar nieuwbouw aan de WassenaarscWeg tc Leiden. Het Rijnlands Revalidatiecentrum, locatie Leiden, zoekt voor het Facilitair Bedrijf portier (m/v) vt Functie-informatie: - het verrichten van receptiewerkzaamheden buiten de receptie-uren overdag; - het bedienen van de telefooncentrale; - het bewaken van de algehele veiligheid in en rondom het gebouw; - het zo notjig ondersteuning bieden tijdens het gebruik van de sport accommodaties en de bar door derden; - het uitvoeren van diverse andere ondersteunende taken. Functie-eisen: - afgeronde mbo-opleiding; - bhv-opleiding of bereid deze re volgen; - ervaring irj het bedienen van de telefooncentrale; - enige kennis van computers en tekstverwerking; - goede sociale en contactuele vaardigheden en een flexibele en dienstverle nende instelling; - service- cri klantgerichte instelling. Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Zieken- huizen. ■oer 24 uur per week (avonden en weekenden) Dienstverband en werktijden: - het betreft vooralsnog een aanstelling voor de duur van een jaar, waarna bij goed functioneren verlenging voor onbepaalde tijd tot de mogelijk heden behoort; - de werktijden zijn variërend tussen 17.00 - 23.00 uur maandag t/m vrijdag en in de weekenden. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer T. Hoogcrvorst, hoofd Interne Dienst Rijnlands Revalidatie centrum, telefoon 06 22 19 33 80, of bij mevrouw H. van der Niet, hoofd Facilitaire Dienst Rijnlands Revalidatiecentrum, telefoon 06- 10 89 02 03; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt binnen 14 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 200314RC, richten aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling PO&O, Postbus 599, 2220 AN Katwijk. Gezocht Penitentiaire Inrichtingen Midden Holland, ressorteert onder de Dienst Justitiële Inrichtingen van het Ministerie van Justitie. De inrichtingen hebben de zorg voor en de beveiliging van ongeveer 600 gedetineerde mannen. Naast deze zorg heeft de inrichting de taak waar mogelijk en gewenst aan de gedetineerden de kans te bieden een maatschappelijk aanvaardbaar bestaan op te bouwen. De organisatie streeft naar professionaliteit en taakvolwassenheid voor al onze medewerkers. Met elkaar willen we samenwerken in een veilige en prettige werk omgeving. Van alle medewerkers wordt verwacht dat men open, integer, initiatiefrijk en flexibel is. Signalement: U observeert gedetineerden en maakt daarvan rapporten. U begeleidt gedetineerden in het volgen van de procedures en bij het vergroten van hun zelfredzaamheid. U bent flexibel en in staat om, onder soms hoge werkdruk, het overzicht en de rust te behouden. Van u worden nieuwe ideeën en inzet verwacht bij de verdere ontwikkeling van de uitvoeringstaken van het team. U beschikt over bij voorkeur een MBO diploma en of afgeronde basisberoepsopleiding voor Penitentiair Inrichtingswerker. U bent in staat om te werken volgens teamafspraken. U bent in staat om volgens de afgesproken begeleidingsmethodieken te werken en op een zorgzame wijze gedetineerden te bejegenen. U bent in staat om hoofdzaken van bijzaken te onderscheiden. U bent bereid tot het volgen van interne opleidingen en het werken in onregelmatige dienst U beschikt over een goede fysieke conditie, stressbestendig heid, een flexibele werkhouding en probleemoplossend vermogen. U bent van onbesproken gedrag. Uw leeftijd is minimaal 25 jaar. De standplaats van deze functie is Alphen aan den Rijn. Beloning: Het salaris bedraagt minimaal 1.512,66 bruto per maand en maximaal 2.220,40 bij een 36-urige werkweek Toelage voor het verrichten van onregelmatige diensten 8% vakantietoeslag Regelmatige scholing en training vormen onderdeel van de loopbaanbegeleiding Inlichtingen: Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer A. Vogelenzang, Afdelingshoofd, te bereiken onder telefoonnummer [0172] 46 14 61. Solliciteren: Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer DJI 5247 002/2003, kunt u voor 17 maart 2003 richten aan PI Midden Holland, Locatie Alphen aan den Rijn, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw T. Barelds, Adviseur P&O, Postbus 762, 2400 AT Alphen aan den Rijn. Bijzonderheden: Een sporttest, psychologisch en medisch onderzoek alsmede een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze vacaturemelding wordt niet op prijs gesteld. Dienst Justitiële Inrichtingen Altijd op zoek naar goede mensen Justitie www.dji.nl [0172] 46 14 61 GEVRAAGD: enthousiaste om ons team te versterken. Ervaring is een pré, maar niet noodzakelijk. Inlichtingen bij dhr. Peter Vianen tel.: 071 - 5153751 ot 06-53465043 -PETER VIANEN Wijtenbachweg 41A, Oegstgeest Plezier in je werk. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. Laborant m/v Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging en wil je graag werken in een laboratorium, dan zijn we op zoek naar jou! Voor diverse chemische en farmaceutische bedrijven in de regio zijn wij op zoek naar laboranten. Zowel voor mensen met een afgeronde mlo- opleiding als mensen met een afgeronde hlo-opleiding, hebben wij diverse mogelijkheden. Ben je geïnteresseerd? Kom dan langs bij ons op de vestiging of raadpleeg onze uitgebreide vacaturesite op www.randstad.nl. Informatie bij Lonneke Burghart, tel. (071) 524 95 20, Leiden, Schuttersveld 9. Voor meer vacatures: www.randstad.nl Leidse elzijns organisatie De Leidse Welzijnsorganisatie (LWO) is een brede, lokale welzijnsorganisatie. Aanbod en uitvoering zijn afgestemd op actuele vragen. Het beleid volgt de maatschappelijke ontwikkelingen op de voet en past de werkwijze daarop aan. De organisatie is ingedeeld in vier stadsdelen, de stedelijke activiteiten en een facilitair bureau. De LWO voert tevens het jeugd- en jongerenwerk uit in een aantl omliggende gemeenten. In totaal zijn er ongeveer 200 medewerkers werkzaam. Voor de duur van het zwangerschapsverlof met aansluitend ouderschapsverlof va één van onze medewerkers van het secretariaat van het facilitair bureau komen w graag in contact met een voor 20 uur per week. Het betreft de periode 14 april 2003 t/m 31 mei 2003 en aansluitend 11 uur per week gedurende de periode 1 juni 2003 t/m 30 november 2004. De werkplek Het secretariaat valt onder leiding van het hoofd secretariaat en richt zich op ondersteunende taken voor het gehele facilitair bureau. Het secretariaat is tevenj het visitekaartje van het bureau. 0| Je taken )i Onder leiding van het hoofd secretariaat voer je secretariële werkzaamheden uitpt zoals het verwerken van de in- en uitgaande post, het verzorgen van brieven, F1 mailingen, rapporten en Verslagen. Je verricht notuleerwerkzaamheden, maakt kopieën en verwerkt rrjutaties in diverse bestanden. Tevens vervang je de telefoniste/receptioniste bij afwezigheid. Wij verwachten Je beschikt over een relevante, op de furlctie afgestemde opleiding en hebt ruim ervaring met Word en Excel. Je beheerst de Nederlandse taal goed in woord en geschrift. Je werkt accuraat hebt een flexibele, enthousiaste instelling en je kunt in een hectsche omgeving uitstekend handhaven. Wij bieden Een salaris conform de CAOrWelzijnswerk, functiecode AB, minimaal 1.493,84 maximaal 1.950,35 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Informatie en sollicitatie Nadere informatie over de functie is te verkrijgen bij mevrouw M. Mondon, hoof secretariaat, telefoon (071 )j 516 81 68. Je schriftelijke reactie kun je vóór 15 maai^ richten aan de Leidse Welzijnsorganisatie, t.a.v. mevrouw M. Mondon, Breestraat 1 2311 CL Leiden o.v.v. 'sollicitatie secretariaat' of e-mail naar: m.mondon@lwo.n^£ Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 24