vbcoiws© v/m iRijneeest m/v het samenspel vernieuwing Bewaarder voor PI Midden Holland i Rijnseest Psychotherapeut Systeemtherapeut 8 Jeroep Werkbeqeleider horecavoorzieninq isuur J groep Ontdek van traditie en KATWIJK IR DAG 1 MAART 2003 nformatie over het adverteren op de vacature pagina's Kunt u betten met Titty 's Grovendijk. tel. 023 5 150 137 Gezocht Signalement: U verricht diverse beveiligingstaken. U registreert en controleert in- en uitgaande personen, goederen en voertuigen. U bedient het toegangscontrolesysteem, het omtrekbeveiligingssysteem en andere panelen. U bent verantwoordelijk voor de inname en uitgifte van sleutels en communicatiemiddelen. U bewaart de orde. rust en veiligheid in de inrichting en ziet toe op het nakomen van de veiligheidsvoorschriften. U visiteert en fouilleert gedetineerden. U regelt het gedetineerdenverkeer binnen de inrichting en houdt het toezicht tijdens diverse activiteiten. U bent in het bezit van een VMBO of gelijkwaardig diploma. U bent bereid tot het volgen van interne opleidingen en het werken in onregelmatige dienst U beschikt over een goede fysieke conditie, stressbestendigheid en een flexibele werkhouding. U bent van onbesproken gedrag. Uw leeftijd is minimaal 21 jaar. De standplaats van deze functie is Alphen aan den Rijn. Beloning: Het salaris bedraagt minimaal 1.346,26 bruto per maand en maximaal 2.006,29 bij een 36-urige werkweek Toelage voor het verrichten van onregelmatige diensten 8% vakantietoeslag Regelmatige scholing en training vormen onderdeel van de loopbaanbegeleiding Inlichtingen: Telefoniache inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer M.F. van Dalen, Hoofd Beveiliging, te bereiken onder telefoonnummer (0172) 46 14 61. Solliciteren: Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer DJI 5247 003/2003, kunt u voor 17 maart 2003 richten aan PI Midden Holland, Locatie Alphen aan den Rijn, afdeling Personeel Organisatie, La.v. mevrouw G.F.E. van der Hoek, Adviseur P&O, Postbus 762, 2400 AT Alphen aan den Rijn. Bijzonderheden: Een sporttest, psychologisch- en medisch onderzoek alsmede een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze vacaturemelding wordt niet op prijs gesteld. Altijd op zoek naar goede mensen www.dji.nl (017] 46 14 61 Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg De Rijngeest Groep is een eigentijdse organisatie voor geestelijke gezondheidszorg met circa 1.680 medewerkers. Ons werkgebied, de regio Zuid-Holland Noord telt circa 520.000 inwoners. Vanuit de subregio's Leiden en omstreken. Duin- en Bollenstreek en Rijnstreek bieden wij hulp aan cliënten met psychische en psychiatrische problemen, hun familieleden en relaties. Er is een apart aanbod voor volwassenen, ouderen en kinderen en jeugd. Dagelijks maken zo'n 1.500 cliënten gebruik van onze diensten. Een cliënt krijgt bij ons hulp die volledig is afgestemd op de persoon, de klacht en de omgeving. Wij zoeken altijd naar de meest lichte vorm van hulpverlening. Het principe is dat cliënten zoveel mogelijk thuis of in de directe woonomgeving geholpen kunnen worden. Ons aanbod is dan ook heel gevarieerd: individuele gesprekken en groepstherapieën, zorg aan huis, werkprojecten, dagactiviteitencentra, beschermde woonvormen of indien nodig tijdelijke opname in een kliniek. Voor de Rijngeest Groep, Centrum voor Specialistische Psychotherapie, afdeling De Voorde zoeken wij een enthousiaste uur op termijn is uitbreiding mogelijk Centrum voor Specialistische Psychotherapie Rijngeest Groep, Centrum voor Specialistische Psychotherapie (CSP) biedt behandeling aan cliënten in vijf verschillende programma's en beschikt over opleidingsplaatsen ten behoeve van de opleiding van arts-assistenten en psychotherapeuten. Tevens maakt wetenschappelijk onderzoek deel uit van de activiteiten. De programma's eetstoornissen en trauma- gerelateerde stoornissen zijn gevestigd in Oegstgeest. De drie behandelprogramma's persoonlijkheidsstoornissen (cluster A, B en C) zijn nu nog gevestigd in Noordwijkerhout. Voor alle onderdelen van het Centrum is een gezamenlijke huisvesting in ontwikkeling op de locatie Oegstgeest. De verhuizing zal naar verwachting in juni 2003 plaatsvinden. Meer informatie over Rijngeest Groep, CSP kunt u vinden op de website www.csponline.nl. De afdeling Afdeling De Voorde is de afdeling voor traumagerelateerde stoornissen, vooral bedoeld voor vrouwen met traumatische ervaringen. Er is een driedaagse en een eendaagse deeltijd behandeling. Wij bieden geen klinisch programma maar beschikken wel over een crisisbed. Daarnaast bieden wij ambulante behandeling, consultatie en advies. De functie U verzorgt zelfstandig systeembehandeling, -taxatie en -begeleiding binnen het kader van het behandelplan. U levert een bijdrage aan de continuïteiten kwaliteit van de behande ling. en rapporteert over de voortgang van het behandelproces in het multidisciplinaire overleg. Daarnaast verzorgt u voor lichtingsbijeenkomsten voor de naasten van diënten. Uw profiel U bent BIG-geregistreerd psychotherapeut of GZ-psycholoog met ervaring in systeembehandelingen. Ook bent u bevoegd middels registratie als (aspirant-) lid in het register van de NVRC. U beschikt over goede kennis van de principes en behandelvormen in de verschillende referentiekaders, met het accent op de cognitieve gedragstherapie. Bovendien kunt u goed zelfstandig werken en samenwerken en bent u stress bestendig. Ervaring met de doelgroep en de specifieke aspecten van systeemtherapie voor cliënten in deeltijd behandeling strekt tot aanbeveling. Ons aanbod Wij bieden u een uitdagende functie in een inspirerende werk omgeving. Inschaling vindt, afhankelijk van opleiding en ervaring, plaats conform FWC 3.0. De voorlopige indeling is FWG 65. Daarnaast bieden wij u een degelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder mogelijkheden voor kinder opvang en een collectieve verzekering. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw W.A v.d. Spek, programmacoördinator van afdeling De Voorde, telefoon (071) 517 93 77. Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 15 maart 2003 onder vermelding van vacaturecode CSP 02/2003. U kunt uw brief richten aan: Rijngeest Groep De Voorde T.a.v. de heer G. Streng Postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest of per e-mail aan gstreng@rijngeestgroep.nl Bezoek ook de vacaturepagina van onze website: www. rijngeestgroep. nl Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg De Rijngeest Groep is een eigentijdse organisatie voor geestelijke gezondheidszorg met circa 1.680 medewerkers. Ons werkgebied, de regio Zuid-Holland Noord telt circa 520.000 inwoners. Vanuit de subregio's Leiden en omstreken. Duin- en Bollenstreek en Rijnstreek bieden wij hulp aan cliënten met psychische en psychiatrische problemen, hun familieleden en relaties. Er is een apart aanbod voor volwassenen, ouderen en kinderen en jeugd. Dagelijks maken zo'n 1.500 cliënten gebruik van onze diensten. Een cliënt krijgt bij ons hulp die volledig is afgestemd op de persoon, de klacht en de omgeving. Wij zoeken altijd naar de meest lichte vorm van hulpverlening. Het principe is dat cliënten zoveel mogelijk thuis of in de directe woonomgeving geholpen kunnen worden. Ons aanbod is dan ook heel gevarieerd: individuele gesprekken en groepstherapieën, zorg aan huis. werkprojecten, dagactiviteitencentra, beschermde woonvormen of indien nodig tijdelijke opname in een kliniek. Rijngeest Groep, Dagbesteding zoekt voor het werkproject 'het Zwaantje' per direct een De eenheid Rijngeest Groep, Dagbesteding is de eenheid voor dag activiteiten, werkprojecten en trajectbegeleiding. Er wordt gewerkt vanuit de rehabilitatievisie. Emancipatie, normalisatie en participatie van de psychiatrische cliënt zijn hierbij belang rijke waarden. Uitgangspunt is mensen met psychiatrische problemen op een zo normaal mogelijk manier te laten leren, werken en (re)creëren. Dagbesteding is georganiseerd in transmurale teams per sub- regio, gericht op dagactiviteiten en een regionale eenheid voor werkprojecten en trajectbegeleiding. Er werken bij Dag besteding ongeveer 100 medewerkers (80te) en 85 vrijwilligers. Team Arbeidsrehabilitatie Rijngeest Groep, Dagbesteding biedt een uitgebreid dagacti viteiten- en arbeidsrehabilitatieaanbod voor cliënten uit de Langerdurende Zorg. Er zijn vestigingen in Leiden, Oegstgeest, Noordwijkerhout, Noordwijk, Hillegom, Katwijk en Alphen aan den Rijn. De horecavoorziening 'het Zwaantje' te Noordwijkerhout is sinds 1 januari 2002 organisatorisch ondergebracht bij het team Arbeidsrehabilitatie en is één van de 12 werkprojecten van Dagbesteding. Het project heeft tot doel een horeca-aanbod te realiseren, waarbij (ex-) GGZ-cliënten in het kader van een arbeidsrehabilitatietraject een beschutte werkplek kunnen vinden en/of werkervaring kunnen opdoen. De deelnemers hebben inspraak en vervullen naast de professionele mede werkers dan ook een belangrijke rol. De functie Als werkbegeleider heeft u twee soorten taken. Namelijk de horecawerkzaamheden, zoals het tappen en serveren van diverse dranken, het bereiden van diverse snacks en het onder houden van goede contacten met de bezoekers. Hiertoe behoort ook het toezien op het efficiënt omgaan met verschillende verbruiksartikelen en voedingsmiddelen, het (mede) inkopen/bestellen van de benodigde goederen en het (mede) verrichten van schoonmaakwerkzaamheden. Daarnaast geeft u begeleiding aan en zorgt u voor werkaanbod voor de deelnemers. Bovendien neemt u deel aan verschillende overlegvormen. Uw profiel U beschikt over een afgeronde lbo-opleiding en u heeft ruime ervaring in de horeca. Van belang is dat u een flexibele werkhou ding heeft, zowel zelfstandig als in teamverband kunt werken en dat u beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Affiniteit met de doelgroep psychiatrie is vanzelfsprekend. U bent bereid deelnemers inspraak te geven bij de verdere ont wikkeling van het werkproject. Ons aanbod Wij bieden u een contract tot 1 januari 2004. Gezien de aard van de functie is er sprake van onregelmatige werktijden. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Het salaris wordt vastgesteld in functiegroep 35. Daarnaast bieden wij u een degelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder mogelijkheden tot kinder opvang en een collectieve verzekering. Informatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw J. Lammertink, teamleider Arbeids rehabilitatie. telefoon (071) 524 19 55 of 06 5201 6537. Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 15 maart 2003, onder vermelding van vacaturecode DB 01/2003. U kunt uw brief richten aan: Rijngeest Groep. Dagbesteding T.a.v. mevrouw J. Lammertink Flevoweg 5 2318 BZ Leiden of per email: jlammertink@rijngeestgroep.nl Bezoek ook de vacaturepagina van onze website: www. rijngeestgroep. nl <1 ,'"-1L--, Katwijk is zee en strand, visserij en kerken en in Nederland lopen we allemaal op klompen. Zo zie je maar hoe beeldvorming de werkelijkheid kan vertekenen. Maar we timmeren vandaag de dag stevig aan de weg. Ontdek een eigentijdse gemeente met een herkenbare historie en een sterke regiofunctie. Benut het gezonde spanningsveld tussen traditie en vernieuwing. Medewerker Financiën en Control 36 uur per week (vacaturenummer 11C/03/LD) Binnen een klein team ontwikkel je mede financieel beleid voor Katwijk en de toe komstige gemeente Katwijk-Rijnsburg-Valkenburg. Je ondersteunt bestuur en organisatie en consolideert de sectorbegrotingen en -rapportages tot concernbegroting en bestuursrapportage. Je hebt een financiële HBO-opleiding en/of ruime financiële beleidservaring, kennis van MS Office en goede communicatieve vaardigheden. Je salaris bedraagt maximaal 3.102,-. Bij gebleken geschiktheid is plaatsing in de uitloopschaal mogelijk. Meer weten? Kijk voor uitgebreide informatie en meer vacatures op www.katwiik.nl/vacatures Je sollicitatie stuur je vóór 17 maart a.s. naar de Gemeente Katwijk, afdeling CPOI, Antwoordnummer 14009, 2220 VB Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer of je Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE r daar ga je mee in zee! De Penitentiaire Inrichtingen Midden Holland, ressorteert onder de Dienst Justitiële Inrichtingen van het Ministerie van Justitie. De inrichtingen hebben de zorg voor en de beveiliging van ongeveer 600 gedetineerde mannen. Naast deze zorg heeft de inrichting de taak waar mogelijk en gewenst aan de gedetineerden de kans te bieden een maatschappelijk aanvaardbaar bestaan op te bouwen. De organisatie streeft naar professionaliteit en taakvolwassenheid voor al onze medewerkers. Met elkaar willen we samenwerken in een veilige en prettige werk omgeving. Van alle medewerkers wordt verwacht dat men open, integer, initiatiefrijk en flexibel is.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 21