"VbcoJuras Gemeente Zoeterwoude NWO \y beter dewerker bouw- en woningtoezicht m/v Universiteit Leiden dewerker secretariaat vw.vacatures.leidenuniv.nl secretaresse m/v -ir randstad Kennemer werkt Gasthuis 1 aan Kwaliteitsfunctionaris mf\ Hoofd revalidatie/paramedische diensten m/x K.N.F.-xaatlaborant m/x Verpleegkundige of ziekenxerzorgende huisartsenkliniek m/x Verpleegkundige (n) orthopedie/KNO/ oogheelkunde m/x Psychiatrisch xerpleegkundige m/x Begeleiders PAAZ m/x 15 februari 2003 1 iuc au/ Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendiik. tel 023 5 150 137 eenle Zoeterwoude is met 8.600 inwoners een aantrekkelijke groene e aan de rand van het Groene Hart van de Randstad Bij de sector r»bied, team Bouwen, Ruimtelijke Ordening en Milieu (BROM) is een functie ontstaan voor r 24 uren per week It team BROM heeft: piend en gevarieerd takenpakket, dat onder meer bestaat uit werkzaam st betrekking tot bouw- en woningtoezicht, Wet op de Ruimtelijke U, Woningwet, bestemmingsplannen, welstand, Wet stedelijke vernieuwing, zesting, grondtransacties, sloopvergunningen en beheer van gemeentelijke mmen. >ereiding van deze werkzaamheden en de uitvoering wordt momenteel Igen medewerkers (inclusief de teamleider) verricht t, te benoemen medewerker: jcht alle technische werkzaamheden ten behoeve van de totstandkoming, Indeling en controle van vergunningplichfige en vergunningvrije bouw en, •>rgt de algemene voorlichting over (duurzaam) bouwen; [nl deel aan regionaal overleg over en maakt beleid op het gebied van fzaam bouwen; :ht zo nodig andere werkzaamheden binnen het team. een zeer gevarieerd takenpakket. vragen wij? ipleiding !3>opleiding bouwkunde; maal twee jaar ervaring met genoemde werkzaamheden; tis van en ervaring met geautomatiseerde beheersystemen; wLeiide communicatieve vaardigheden; zakelijke, flexibele en klantgerichte werkhouding. ■ris: =5 lijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris voor de functie maximaal - bruto per maand bedragen bij een 36-urige werkweek (niveau 9, I 1 oktober 2002). moet nog worden gewaardeerd. hebben wij te bieden? I zijdige functie met een grote mate van zelfstandigheid en veel ontwikkelings heden beidsvoorwaarden met ruime studiefaciliteiten, een gunstige werktijd- vert een collegiale en informele werksfeer, een doorlopend pc-privé- en fiets- reiskosfenregeling woon-werkverkeer, het (ver)kopen van verlofuren en ïling kinderopvang. teren een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden idicapten. Bij gelijke geschiktheid voor de functie hebben sollicitanten uit deze groepen voorrang op andere kandidaten. nteresseerd? e over de functie kan worden ingewonnen bij de heer H.G. Kooke, er BROM, tel. (071) 580 63 80 of de heer D.H.P. de Ruiter, hoofd randgebied, tel. (071) 580 63 60. nformatie over de gemeente Zoeterwoude kunt u vinden op ieterwoude.nl. (men 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatie- in het college van burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, 34, 2380 AA Zoeterwoude, onder vermelding van "medewerker bouw- jngtoezichf" in de linkerbovenhoek van de enveloppe of per e-mail aan jk@zoeterwoude.nl. «tie stellen wij niet op prijs. nforrl lizeni dsvol 3 en e tie is? De Universiteit Leiden is een authentieke universiteit die soms bewust wel en soms bewust niet wil vernieuwen. Soms moet een universiteit vooroplopen. Modieuze trends moet zij willen tegengaan. Vanaf 1575 leveren ons onderwijs en onderzoek prominente bijdragen aan welvaart, welzijn en cultuur. De Universiteit Leiden streeft steeds opnieuw naar wetenschap pelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Mede daarom werkt zij in de Europese League* samen met elf andere vooraanstaande universiteiten. Kwaliteit en vernieuwing gaan in Leiden hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die met ons vooruit willen kijken. 'In de League of European Research Universities werken samen: Cambridge, Edinburgh, Genève, Heidelberg, Helsinki, Leiden, Leuven, Milaan, München, Oxford, Stockholm en Straatsburg. ntrc n.U' Faculteit der Sociale Wetenschappen, Departement Psychologie (16 uur p/w) vac. no. 2-227 De aanstelling geschiedt in tijdelijk dienst voor de duur van 3 jaar. De werktijd wordt bij voorkeur verdeeld over 4 ochtenden per week. Het salaris bedraagt maximaal 2052 bruto per maand (schaal 5) bij een voltijdsdienstverband. Inschaling is afhankelijk van ervaring. -rhyrv tlledigc tekst van deze vacature staat op www.vacatures.leidenuniv.nl tekst kan ook opgevraagd worden: telefoon 071 527 30 48. ir aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. entii De Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) stimuleert fundamenteel en toe gepast onderzoek van hoge kwaliteit Internationale oriëntatie staat centraal. Via diverse programma lijnen financiert NWO ruim 4.300 arbeidsplaatsen in het wetenschappelijk onderzoek, zowel bij univer siteiten als bij NWO-instituten. Het Gebied Exacte Wetenschappen opereert binnen het kader van NWO en heeft tot taak het onderzoek op het terrein van de exacte weten schappen te bevorderen. Eén van de middelen die het daartoe inzet, is het financieel steunen van onderzoeksprogramma's. Bij het gebiedsbureau Exacte Wetenschappen (E) werken ongeveer 25 personen, de helft met een wetenschappelijke achtergrond en de andere helft met een secretariële en/of administratieve achtergrond. We werken veel in teamverband. Vooral voor het secretariaat van een aantal grote subsidieprogramma's hebben we versterking nodig. We vragen een op basis van een gemiddelde 38-urige werkweek (1,0 fte) Functie-informatie: - ondersteunen van de behandelingsprocedure en het verwerken van subsidie-aanvragen - regelen en ondersteunen van vergaderingen van diverse commissies - regelen en organiseren van symposia, e.d. - verrichten van secretariële en administratieve werkzaamheden - archiefwerkzaamheden. Functie-eisen: - havo/vwo of vergelijkbare opleiding, bij voorkeur aangevuld met een secretaresse-opleiding - ervaring met secretaressewerkzaamheden - ruime ervaring met pe's, met name met MS-office - beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift - enige kennis van andere moderne talen is een pre - organisatie- en improvisatievermogen - zelfstandig, accuraat, communicatief, flexibel, stress bestendig en collegiaal. Arbeidsvoorwaarden: aanstelling zal geschieden in een tijdelijk dienstverband met NWO, vooralsnog voor de duur van een jaar, met uitzicht op verlenging met drie jaar. De salariëring is afhankelijk van oplei ding en ervaring tot maximaal 2.191,- bruto per maand, overeenkomstig schaal 6 van bijlage 1 van de CAO-Onderzoekinstellingen, bij een volledige werkweek. NWO kent een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden met opleidings faciliteiten, kinderopvang, vergoeding van de premie ziektekostenverzekering en een arbeidsvoorwaarden- keuzesysteem. Inlichtingen over de functie zijn in te winnen bij dr. ir. C. Klöditz, programmacoördinator bij het gebieds bureau Exacte Wetenschappen, tel. 070 - 3440 561 of e-mail kloditz@nwo.nl. Sollicitaties: belangstellenden kunnen hun sollicitatie onder vermelding van vacaturenummer 1.03.004 in de linkerbovenhoek van zowel de brief als de enveloppe tot uiterlijk 1 maart a.s. richten aan het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie van NWO, Postbus 93138, 2509 AC DEN HAAG. Wij nodigen vrouwen met nadruk uit te solliciteren. Meer informatie over NWO en actuele vacatures: http://www.nwo.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs Werkervaring. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. Secretarieel Management Assistent m/v Internationaal georiënteerde Spin in het web gezocht! Wij zoeken voor Akzo Nobel in Sassenheim een management assistent ter ondersteuning de Engelstalige manager. Onder de werkzaam heden valt het organiseren van conferenties en tentoonstellingen, het opzetten en beheren van de intranet site, het regelen van zakenreizen en meetings en alle bijkomende secretariële werkzaamheden. Bent u fulltime beschikbaar, heeft u tenminste drie jaar werkervaring in een vergelijkbare functie en beheerst u de Nederlandse en Engelse taal uitstekend in woord en geschrift? Dan is deze zelfstandige en uitdagende baan wellicht iets voor u! Informatie bij Marieke Boekee, tel. (071) 524 95 40, Leiden, Schuttersveld 9. Voor meer vacatures: www.randstad.nl Met 2.500 medewerkers (inclusief 165 medisch specia listen) is het Kennemer Gasthuis in Haarlem een groot ziekenhuis in de regio Kennemerland en daarmee één van de grootste werkgevers. Onze visie is een klantgerichte attitude waarbij het werken in teamverband onontbeerlijk is. En toch staat binnen onze organisatie het individu centraal. Als opleidingsziekenhuis hechten we waarde aan loopbaanbegeleiding en vinden we het belangrijk dat onze medewerkers zich kunnen blijven ontplooien en kwalificeren. Op dit moment zijn we op zoek naar een (vacaturenummer 03-423) Het cluster kwaliteitszorg is een relatief jonge afdeling van de centrale concernstaf ressorterend onder de directie. Het cluster levert als stafafdeling kennis, informatie, advies en ondersteuning op het gebied van kwaliteitsmanagement, projectmanagement en verandermanagement aan de zie kenhuisorganisatie. Het cluster beslaat uit een coördinator, kwaliteitsfunctionarissen, de afdeling infectiepreventie en secretariaat. Het cluster kwaliteitszorg is op zoek naar een enthousiaste, creatieve en innovatieve collega die in staat is ideeën te ontwikkelen en vorm te geven op het gebied van kwaliteitsmanagement en het herontwerp van zorgproces sen Als kwaliteitsfunctionaris genereert u sturings informatie en vertaalt dit in beleidsvoorstellen U analy seert en herontwerpt (zorg)processen. U selecteert, bege leidt en bereidt projecten voor, gericht op kwaliteitsverbe tering van de dienstverlening. Tevens ondersteunt u lei dinggevenden en medewerkers bij het ontwikkelen van kwaliteitsbeleid en geeft u voorlichting en training op gebied van kwaliteitszorg. Neem voor informatie over deze functie contact op met drs. M. van Essen, coördinator Kwaliteitszorg, telefoonnummer (023) 552 57 87 of via mvessen@KG nl (van maandag tot en met donderdag). (vacaturenummer 03-424) Binnen deze nieuwe functie bent u de spil in de samenhang lussen de verschillen-de paramedische disciplines. U bent verantwoordelijk voor de organisatorische en beheersmati ge aspecten van de vakgroepen fysiotherapie, ergotherapie, logopedie, maatschappelijk werk en diëtetiek. U ressorteert onder de divisiemanager ondersteunende diensten. Als hoofd revalidatie geeft u, in nauwe samenwerking met (revalidatie)artsen, leiding aan de medewerkers werkzaam in de revalidatiedag-behandeling en de hartrevalidatie. Als hoofd paramedische diensten organiseert en coördineert u via de vakgroepsleiders de klinische en enkelvoudige poli klinische activiteiten. U levert een bijdrage aan verdere (vacaturenummer 03-420) Bij de afdeling klinische neurofysiologie/vaatlaboratonum van ons ziekenhuis hebben wij plaats voor een K.N.F-labo- rant(e) voor 20 uur per week voor onbepaalde tijd. U bent in principe werkzaam op locatie EG. Op de afdelingen werkt u samen met meerdere collega-K.N.F- en vaatlabo- ranten, de neurologen, arts-assistenten, doktersassistenten en medisch secretaresses. Als K.N.F-Iaborant(e) verricht u een uitgebreid pakket van bijzondere onderzoeken. De verrichtingen hebben betrekking op E E G., E.M.G., E.N.G., VE.P, B.A.E.P, S.S.E.P. en in de toekomst ook beleidsvorming en organisatorische ontwikkeling van de paramedische diensten en de revalidatie. Een manage mentfunctie, die een combinatie vraagt van samenspraak met zelfstandige professionals enerzijds én daadkracht/ besluitvaardigheid anderzijds. Deze nieuwe functie biedt de uitdaging mede vorm te geven aan een nieuwe locatie. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer R Sneep, divisiemanager ondersteunende diensten, telefoon (023) 552 41 36 of met mevrouw I. Amoldi, hoofd revalidatie/paramedische diensten a i telefoon (023) 552 41 63. De sollicitatiegesprekken voor deze functie zullen plaatsvinden in week 12 en 13. H.T.G. en Duplex (na het volgen van de opleiding Vaat Diagnostisch laborant). Voorts verwachten wij dat u de neurologen kunt assisteren bij E.M.G.- en E.N.G.-onder zoek en de patiënt kunt begeleiden. U draagt mede zorg voor de apparatuur en zowel de medische als financiële afwikkeling van de onderzoeken. Ook bewaakt u mede de voorraad van de nodige materialen. Voor informatie over deze vacature kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw A. Peen, hoofd poliklinieken, telefoonnummer (023) 552 21 21 (vacaturenummer 03-427) De huisartsenkliniek (HAK) is een verpleegafdeling van ons ziekenhuis op de locatie Zeeweg in IJmuiden. Hier wordt dezelfde zorg verleend als in andere locaties van het Kennemer Gasthuis met het verschil dat niet de specialist, maar de huisarts verantwoordelijk is voor de medische zorg. De huisartsen in Velsen zorgen ervoor dat deze zorg 24 uur per dag gewaarborgd wordt. Er worden verschillende categorieën patiënten verpleegd zoals patiënten van de huisarts, voor de dagverpleging. herstellende patiënten na een behandeling of operatie en verpleeghuis- patiënten. Op de afdeling heerst een gezellige werksfeer waar de tijd nog bestaat om een praatje met de patiënten te maken. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer P Duin, hoofd verpleegkundige, telefoon (023) 552 51 93 of met mevrouw E. Raspoort, teamcoördinator, tele foon (023) 552 54 32. (vacaturenummer 03-423) Momenteel bestaat de afdeling waar u komt te werken uit 14 bedden orthopedie. In het vootjaar van 2003 vindt er een interne verhuizing plaats naar een gerenoveerde afde ling, waarbij het aantal bedden en de specialismen zullen worden uitgebreid. Vanwege deze uitbreiding zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's Voor de functie geldt dat wij op zoek zijn naar fulltime verpleegkundigen voor alle diensten en naar fulltime en parttime verpleegkundigen voor de nachtdienst. In 2004 zal een integratie plaatsvin den van de afdelingen orthopedie op de locaties EG en Deo. Voor informatie over deze functie kunt u contact opne men met de heer J van Hooff, afdelingshoofd, telefoon 1023) 552 52 86. 32 uur per week (vacaturenummer 03-419) oproepbasis (vacaturenummer 03-420) flexcontract (vacaturenummer 03-426) voor 12-24 uur per week (vacaturenummer 03-418) De Psychiatrisch Afdeling Algemeen Ziekenhuis (PAAZ) functioneert op drie locaties. Zeeweg, Deo en EG. Op de PAAZ ligt de nadruk op diagnostiek en kortdurende behan deling, crisisopvang en behandeling van gecombineerde problematiek. Ook moeder en kind kunnen worden opge nomen. De komende jaren staan in het teken van de regio nale samenwerking met de GGZ-partners. Er wordt gewerkt aan een vraaggericht aanbod door diverse settings heen Als verpleegkundige PAAZ begeleidt u patiënten individueel en in groepsverband. U verpleegt op grond van behandel- en verpleegplannen en door middel van geïntegreerd verplegen en sociotherapie Als begeleider PAAZ bevordert u een goed therapeutisch klimaat. Voor informatie over de functie van verpleegkundige kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw M. Voogd, verpleegkundig hoofd, of mevrouw M. Lambregts, teamleider, telefoon (023) 552 21 82. Voor informatie over de functie van begeleider kunt u telefonisch contact opnemen met de heer D. v.d. Klein, verpleegkundig hoofd of met mevrouw B. van Hensbergen, manager psychiatrie, telefoon (023) 552 51 78. Meer informatie of direct solliciteren? Voor uitgebreide informatie over alle vacatures kunt u kijken op onze internetsite www.kg.nl Maar direct solliciteren kan natuurlijk ook. Stuur een brief inclusief CV, binnen veertien dagen, onder vermelding van hetgenoemde vacaturenummer naar Kennemer Gasthuis, afdeling werving en selectie, Postbus 417, 2000 AK Haarlem. Per e-mail reageren kan ook: p&ropv@kg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld!

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 21