werken is oké 1,5 Medewerker Crediteurenadministratie M/V Incasso Medewerker M/V VOORSCHOTEN A. Manager afdeling Infrastructuur en Milieu m/v B. Senior beleidsmedewerker m/v le Autotechnicus allround met APK Ie Autotechnicus Duyn Rhyn logopedist m/v apothekersassistent m/v e< ZATERDAG 15 FEBRUARI 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met Titty 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 exact personeelsintermediair leaseautobusinessdassloungelimoservicecourtesycarrendezvousflyingdutchman Voor diverse interessante bedrijven in de regio Leiden zijn wij op zoek naar enthousiaste financiële medewerkers..Beschik jij over een opleiding op MBO/HBO niveau in een financiële richting, relevante werkervaring en een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift? Dan hebben wij interessante banen voor jou. i'i Je kunt via Exact personeelsintermediair bijvoorbeeld aan de slag als Medewerker Crediteurenadministratie bij een inter nationaal actieve mode importeur in Leiderdorp. Je werkt in een team van 3 personen op de crediteurenadministratie en je werkzaamheden bestaan o.a. uit het controleren en inboeken van expediteursnota's en inkoopfacturen en het verwerken van betalingen aan de crediteuren. Een andere mogelijkheid is om als Incasso Medewerker aan de slag te gaan bij één van de grootste en gezelligste deur waarderskantoren in Nederland. In deze afwisselende functie behandel je geheel zelfstandig incassozaken. Een groot deel van de tijd onderhoud je daartoe telefonische en schriftelijke contacten met derden. Spreekt één van deze functies je aan of ben je geïnteresseerd in een andere financiële baan? Bel dan met ons kantoor in Leiden, tel. 071 - 514 20 20 of stuur een e-mail naar leiden@exactpi.nl Kijk voor een baan van nu op www.exactpi.nl Voorschoten (bijna 24.000 inwoners) is een woongemeente aan de Vliet met veel ruimte, groen en water, gelegen tussen Den Haag en Leiden. gemeente PAREL AAN DE VLIET De organisatie bevindt zich in een vernieuwingsproces waarbij een optimale dienstverlening aan de burgers het uiteindelijke doel is. Belangrijke instrumenten hierbij zijn integraal management, vernieuwing van de beleids- en beheerscyclus en cultuurveran dering. De organisatie telt circa 200 medewerkers en kent de sectoren Ruimte, Welzijn en Middelen. AMBITIE EN DAADKRACHT? Kom dan onze organisatie versterken als 36 uur per week op de afdeling Infrastructuur en Milieu voor maximaal 36 uur per week De afdeling: De afdeling Infrastructuur en Milieu (19 formatieplaatsen) omvat de aandachtsgebieden civiele techniek, verkeer en vervoer, groen, milieu, APV en technische installaties. Deze afdeling maakt samen met de afdeling Woning en Bedrijven, het Projectbureau en het Uitvoerend bedrijf detel uit van de sector Ruimte. Er wordt gewerkt vanuit de opvatting dat de medewerkers zelfstandig en in teamverband zelf de verantwoordelijkheid dragen voor de opgedragen taken. Deze afdeling bestaat uit enthousiaste medewerkers. De functie A: Als manager afdeling Infrastructuur en Milieu voer je het integraal management van de afdeling. Hiernaast participeer je als lid van de staf in de afdelingsoverstijgende beleidsontwikkeling en bedrijfsvoering en draag je zorg voor de (integrale) beleidsvoorbereiding en -uitvoering op de aandachtsvelden van de afdeling. Naast datje affiniteit met het vakgebied hebt, wordt specifieke aandacht gevraagd voor outputgerichte sturing. Uw profiel: Om succesvol te zijn in de betreffende functie dien je te beschikken over een HBO/academisch werk- en denkniveau, een aanvullende managementopleiding en meerjarige (management)ervaring binnen een overheidsorganisatie, bij voorkeur een gemeente. Je hebt je geprofileerd als een enthousiaste, innovatieve manager moderne stijl die in staat is medewerkers te coachen binnen de nieuwe organisatiestructuur. Je bent goed geïnformeerd over maatschappelijke ontwik kelingen en signalen uit de omgeving en je bent in staat deze te vertalen naar de eigen organisatie. Naast politiek en bestuur lijk inzicht heb je ook kennis van en ervaring met projectmanagement. Je kunt strategisch denken en handelen en je bent resultaat- en oplossingsgericht ingesteld. Tenslotte ben je eerlijk, slagvaardig, daadkrachtig en communicatief sterk. De functie B: Als senior beleidsmedewerker van de afdeling Infrastructuur en Milieu ben je breed inzetbaar op alle beleidsgebieden van de afdeling. Het accent zal echter liggen op de Infrastructuur. Je wordt vooral ingezet op zwaardere beleidsmatige onderwerpen en projecten. Zo zul je worden ingezet bij de implementatie en ontwikkeling van het nieuw te ontwikkelen beheerssysteem voor alle aspecten van de openbare buitenruimte en de nieuw te ontwikkelen bouwlocaties. Hierbij zorg je voor de samenhang en afstemming met gemeentelijk, regionaal, provinciaal en landelijk beleid. Verder treed je op als de gemeentelijke vertegenwoordiger in regionale en gemeentelijke overlegsituaties. Bestuurlijke- en beleids advisering aan het gemeentebestuur over complexe, integrale zaken hoort verder tot de reguliere taken. Intern wordt verwacht dat je als senior een coachende rol vervult binnen de afdeling en actief een bijdrage levert aan de gemeentelijke beleidscyclus. Uw profiel: Om succesvol te kunnen zijn in de betreffende functie dien je te beschikken over een HBO werk- en denk niveau en meerjarige ervaring binnen het vakgebied. Je beschikt over een goed ontwikkelde adviesvaardigheid en bent in staat om zowel vanuit de inhoud als op het gebied van het (beleids)proces adequaat op te treden. Logischerwijs heb je een achtergrond binnen de (gemeentelijke) overheid en zie je deze functie als tussenstap op weg naar een mogelijke manage mentpositie. Ons aanbod: Wij bieden je een voor de functie passend salaris. Voor functie A: schaal 12 met een maximum van 4.519,- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. Voor functie B. schaal 10A maximaal 3.710,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een goede pensioenvoorziening bij het ABP, een ziektekostenverzekering bij het IZA, een spaarloonregeling, flexibele werktijden en studiefaciliteiten. Bij bijzonder goede functievervulling bestaan (op termijn) mogelijkheden voor een functioneringspremie of -toelage. De overige gemeentelijke arbeidsvoorwaarden en rechtspositie zijn uiteraard van toepassing. Wil je meer weten over een van de functies? Surf dan naar www.voorschoten.nl. Je kunt ook een uitgebreide advertentietekst opvragen bij de afdeling Personeel en Organisatie telefoon 071- 560 18 16. Voor inhoudelijke vragen over de functie manager afdeling kun je bellen naar de heer D.W. Diekhuis, directeur van de sector Ruimte, telefoon 071 - 560 07 20. Voor vragen over de functie senior beleidsmedewerker kun je bellen naar de heer ir. D. Wiebes, hoofd a i. afdeling Infrastructuur en Milieu, telefoon 071 - 560 07 34. Je sollicitatie kun je, onder vermelding van 2003-03 (functie A) of 2003-02 (functie B) voor 1 maart 2003 richten aan de heer D.W. Diekhuis, directeur van de sector Ruimte, Postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Mailen kan ook: EMWedman@voorschoten.nl Een psychologisch onderzoek of assessment kan deel uitmaken van de procedure. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Daarom wordt de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. A.u.b. geen acquisitie naar aanleiding van deze advertentie. Lexpoint is in Hoofddorp, Nieuw Vennep, Heemstede en Lisse gevestigd met dealerbedrijven die zich richten op de lokale markt. Zowel voor onderhoud, schadereparatie, verkoop, leasing en verhuur kan men terecht bij ons klant- en service gerichte bedrijf. Lexpoint mag zich al jaren verheugen in een goede naam en bijhorende klantenkring. In verband met de verhuizing van een van onze collega's naar het buitenland zijn wij op zoek naar: Voor het werkplaatsteam te Lisse zijn wij op zoek naar een ervaren monteur met APK diploma. Je komt te werken in een moderne werkplaats voorzien van alle middelen. Ben je collegiaal en bereid je verder te ontwikkelen d.m.v. cursussen en scholingen, dan is dit de juiste baan voor jou. De werkzaamheden bestaan uit het onderhouden en repareren van personen- en bedrijfswagens, alsmede het APK-keuren en oplossen van technische storingen. (of studerend hiervoor) Voor de werkplaats in Lisse zijn wij ook op zoek naar een aankomend le autotechnicus die d.m.v cursussen en scholingen wegwijs gemaakt wil worden in alle moderne technieken die standaard zijn voorzien op alle Volkswagen- en Audi-modellen. Naast een uitstekend salaris en bijbehorende secundaire voorwaarden, bieden wij de mogelijkheid om merkspecifieke trainingen bij de importeur te volgen. Schrijf of bel John van Beek: mobiel 06-53573057 of in Lisse 0252-419131 E-mailen mag natuurlijk ook naar beek@lexpoint.nl Bezoekadres: Gladiolenstraat 39, 2161 KM Lisse. Natuurlijk is onze werkplaatschef altijd bereid alvast vragen te beantwoorden. Bel dan even naar Simon van Went: 0252-419131 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dé Audi- en Volkswagen-dealer van de Haarlemmermeer, Heemslede en Duin- en Bollenstreek. n,9> Lexpoint gJ Hoofddorp, 1 Vennep en h Volk.^o^l btriri/fawo* (|e a(J d' H°°*y b.et Heemslede funcf Bo Hen Autoschade k gevestigd te maakt ook tea Lexpoint groeiend maakt de net bi dealergn 9- isvesti w mme fcere vestigingen ^en Lexpoint xo'n in teamverk te b mobiliteit van 'c^' c rijders in zowi ?n^e' ken; parheulm Qrg, nt de nnen li he 34, Stichting verpleeg- en zorgcentra Duvn en Rhyn is een dynamische organisatie en telt 400 bewoners en circa 770 mede werkers verspreid over drie locaties. De organisatie is ontstaan uit het samengaan van Overduin te Katwijk, een psychogeriatrisch centrum voor verpleging en dagheluindeling. gespecia liseerd in de ziekte van Huntington, en woonzorgcentrum Haagwijk te Leiden. Sinds eind 2000 is de stichting uitgebreid met het verpleeg- en behandelcentrum Overrhyn te Leiden. De zorgverlening van Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn gaal verder dun de drie locaties. Gezamenlijk werken we aan een zorgconcept dat het aan bieden van een compleet pakket aan zorgvragenden met name ouderen mogelijk maakt. Tevens werken tvt' nauw samen met een aantal collega- instellingen uit onze regio onder andere aan het leveren van naadloze zorg aan mensen in de thuissituatie. Teamgeest en een goede werksfeer staan hoog in ons vaandel. Overduin participeert in het werkingsverband "Sorgsaem stichting verpleeg- en zorgcentra Uitdagend, motiverend en innoverend: dat zijn slechts drie kwalificaties van de nieu* voor 15 uur per week t.b.v. de locatie Overduin te Katwijk, vacaturenr.: OVD 02-01 die wij zoeken voor onze werkeenheid voor zorg en behandeling van bewoners r van Huntington en psychogeriatrische bewoners. De ziekte van Huntington: De ziekte>ran Huntington is een progressieve hersenaandoening. De ziekte openbaart zich meestal tussen het dertigste en veertigste levensjaar en uit zich in een verscheidenheid van lichamelijke en psychische symptomen. In Nederland lijden naar schatting 1300 mensen aan deze zeldzame ziekte. Op de Huntington-eenheid van verpleeghuis Overduin wonen patiënten, die door toenemende problemen op psychisch, somatisch en sociaal gebied niet langer thuis kunnen blijven. Tevens wordt aan thuiswonende patiënten dagbehandeling geboden. De persoonlijke wensen en mogelijkheden van de patiënt gelden als uitgangspunt voor de begeleiding, verzorging en behandeling. Het team is multidisciplinair samengesteld en er wordt gewerkt op basis van individuele zorgplannen. De functie: De Huntington-zorg in Overduin staat op de drempel van een spannende en uitdagende periode en zal de komende jarei| tot een landelijk expertisecentrum U bent voor 8 uur per week werk Huntington-eenheid en voor 7 uirj op een afdeling met psychot bewoners. Functie-eisen: U beschikt over een afgeronde op» logopedie en bij voorkeur over relevante werkervaring. U bent i» zelfstandig te werken met ee kritische houding. U vindt het be de hoogte te blijven van ontif binnen uw vakgebied. Daarnaast i over goede contactuele eigensc! bent u in staat anderen te motiv stimuleren. Ons aanbod: Wij bieden een salaris confom Verpleeg- en Verzorgingshuizenj Daarnaast bieden wij u een af pakket secundaire arbëidsvoj U werkt binnen een groeiende en(j stichting. Tevens zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie voor 12 uur per week op de locatie Overduin in Katwijk, vacaturenr. OVD 02-02 Werkzaamheden: - is verantwoordelijk voor de receptverwerking en geneesmiddelendistributie; - overlegt zo nodig met artsen, medewerkers, verpleegafdelingen en apotheker omtrent de voorgeschreven geneesmiddelen en het juiste gebruik daarvan; - beheert de voorraad genees- en verband middelen en bestelt deze. Functie-eisen: - u beschikt over een afgeronde opleiding mdgo-ag apothekersassistent en bij voor keur enkele jaren ervaring; - u bent in staat zelfstandig te we» een klein en hecht team; - vanzelfsprekend stellen wij hoge nauwkeurigheid en het bewaken var - daarnaast beschikt u over go? vaardigheden. Ons aanbod: Wij bieden een salaris conform de O en Verzorgingshuizen. De functie is volgens de salarisschaal behorende Daarnaast bieden wij u een aantrek! secundaire arbeidsvoorwaarden. U een groeiende en dynamische st Meer informatie: Wilt u meer weten, dan kunt u voor beide functies bellen met mevrouw Y. Bro: manager behandeling, locatie Overduin, telefoon (071) 40 56 111. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van het desbetreffende vacaturenurc richten aan: Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn Rhyn, t.a.v. de dienst Personeel Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk. E-mailadres: pz.opl@duyn-en-rh; website: www.duyn-en-rhyn.nl Acquisitie n.a.v. deze advertenl op prijs gesteld. 'i

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 20