Crawis heeft het druk! ta> I Vroege vogels opgelet!! Receptionist m/v Vegro Ervaren planner Spanje Ervaren planner Italië GRAYVIS LECTURAMA Gezocht: ervaren klantenbinder! Afdelingshoofd im/vi Projectmanager (m/v) Coördinator Ziekteverzuim, Reïntegratie en Arbo im/vj ZATERDAG 1 FEBRUARI 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met Titty s Gravendijk. tet. 023 5 150 137 Jongeneel Zn. Transport B.V. is een succesvol bedrijf. We zijn o.a. gespecialiseerd in het vervoer van gevaarlijke stoffen, stukgoed en versproducten en sinds 1992 gecertificeerd volgens de NEN ISO-9002 norm. Ons wagenpark bestaat momenteel uit circa 65 trekkende eenheden. Wij zoeken nieuwe collega's om verder te kunnen groeien. Mocht je geïnteresseerd zijn in een baan bij ons bedrijf verwijzen wij je graag naar de verdere inhoud van deze advertentie. Meer informatie over onze organisatie kan je vinden op onze website: www.jongtra.com We zijn op zoek naar: Een enthousiaste fulltime Chauffeur; voor Distributie vervoer met een trekker-city oplegger combinatie; De standplaats is Valkenburg ZH. Wij stellen de volgende functie-eisen: Groot rijbewijs, incl. Aanhangwagen; Chauffeursdiploma; Relevante werkervaring en De bereidheid om in het weekend te werken Wij stellen daar tegenover: De kans om op een breed terrein ervaring op te doen; Een prettige werksfeer; Salaris volgens de CAO voor het Beroepsgoederenvervoer en Verdere opleidingsmogelijkheden Voor meer informatie kan je contact opnemen met Ard Jongeneel, tel. 071 - 5322530 Natuurlijk kan je ook schriftelijk reageren. Een reactie, samen met je CV kan gericht worden aan: A.J. Jongeneel Zn. Transport B.V. t.a.v. dhr. A. P. J. Jongeneel Voorschoterweg 52a 2235 SH VALKENBURG (ZH) Tot ziens bij Jongeneel! Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Podium Projectcommunicatie bv ontwikkelt en exploiteert publieks- en informatiecentra. Hierbij gaat het er om dat de doelgroep wordt voorzien van informatie (projectvoorlichting) en dat de mogelijkheid tot reactie en interactie aanwezig is. Ook maken wij internetsites, cd-rom's, video's en geven wij adviezen over interne en externe communicatie. In Leiderdorp staat het informatiecentrum HSL-A4, over de aanleg van de Hogesnelheidslijn-Zuid en de werkzaam heden aan de A4. Het centrum is het fysieke middelpunt van de communicatie over onder meer de geboorde tunnel onder het Groene Hart. Voor het centrum zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega: Receptionist/telefonist (V/M) voor 40 uur De receptionist/telefonist heeft een centrale dienstverlenende plaats in het informatiecentrum en is onder meer verantwoordelijk voor de ontvangst van individuele bezoekers, het aannemen van de telefoon, de boekings administratie van groepsontvangsten, het inventariseren van binnengekomen vragen en de registratie van bezoekersaantallen. Als gastvrouw/heer bent u mede 'het gezicht' van het informatiecentrum. Profiel: MBO denk- en werkniveau goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden ervaring en bekendheid met het voeren van administratie en baliewerkzaamheden zelfstandig kunnen werken.en hoge mate van servicegerichtheid kennis op het gebied van MS-Office producten beheersing van de Engelse taal Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u voor 15 februari richten aan: Podium Projectcommunicatie bv. Postbus 1590, 3500 BN Utrecht, t.a.v. de heer P. Maas Geesteranus. Hotel Restaurant Het Haagsche Schouw is een 4 sterren hotel met 73 luxe kamers, 5 suites en een bruidssuite. Tevens is er een la carte restaurant voor 130 personen en een viertal feest- en vergaderzalen voor 10 tot 150 personen. Voor onze receptie zijn wij op zoek naar een Wij vragen: - MAVO/HAVO opleiding Aanvullende toeristische opleiding op MBO-niveau geniet de voorkeur Kennis van modern tekstverwerkings programma zoals MS Word en Excel Goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift Kennis van de Franse taal is een pre - Ervaring in een soortgelijke functie geniet de voorkeur - Representatieve uitstraling Wij bieden: - Salaris conform Horeca CAO - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals spaarloon, verzekeringstotaalpakket, PC privé en fitness abonnement Afwisselende baan in een gezellig en jong team Wisseldiensten Indien bovenstaande functie u aanspreekt, kunt u voor 28 februari 2003 uw sollicitatiebrief, voorzien van curricu lum vitae sturen aan: Hotel Restaurant Het Haagse Schouw Haagse Schouwweg 14,2332 KG Leiden t.a.v. Mw. I.M.W. Schohaus-van den Assem Vegro Verpleegartikelen is een groeiende organisatie op het gebied van verhuur en verkoop van verpleeg artikelen. Wij beschikken over vijf Thuiszorgwinkels en een verkooplocatie, waar wij ons gehele assortiment verkopen. De Thuiszorgwinkels zijn gevestigd in Den Haag, Leiden. Katwijk. Voorburg. Alphen aan den Rijn en Almere. Het management team zoekt versterking in de vorm van een: Marketing en PR verantwoordelijke (m/v) (40 uur/ week) Dit betreft een zeer zelfstandige en verantwoordelijke functie welke zich bijvoorbeeld op de volgende terreinen begeeft: Aanleggen van nieuwe zakelijke relaties; Professionalisering marketing en PR beleid; Advisering aan en ondersteuning van directie. Voor deze functie zoeken wij iemand met aantoonbare kennis en ervaring binnen de zorgmarkt alsmede met minimaal een afgeronde relevante HBO opleiding. Wij bieden uitstekende secundaire voorwaarden. Een schriftelijke sollicitatie met Curriculum Vitae kunt u sturen naar.- Vegro Verpleegartikelen Noorderdreef 56 2153 LL Nieuw Vennep Daarom zouden wij jou hulp goed kunnen gebruiken. Grayvis Logistics is een jong en dynamisch bedrijf gespecialiseerd in het verzorgen van groupage vervoer naar landen als Spanje. Portugal, Italië en Griekenland. Dat de logistieke aanpak veel bedrijven aanspreekt blijkt wel uit de ontwikkeling die de organisatie de afgelopen periode heeft doormaakt; zo zijn we januari 2002 verhuisd naar een grotere lokatie in Katwijk en hebben we recent een eigen vestiging geopend in Barcelona. De transportplanning wordt verzorgd vanuit het hoofdkantoor in Katwijk. Ter versterking van ons team in Katwijk zijn wij op korte termijn op zoek naar: Functie eisen: MBO of een gelijkwaardige opleidingsniveau Ervaring in de expeditie, bij voorkeur Zuid Europa Nederlands, Engels. Spaans of Italiaans in woord en geschrift Flexibele opstelling naar klant en collega's Commercieel gericht. LOGISTICS Grayvis Logistics Taanderstraat 13 2222 BG Katwijk Tel: +31 (0)71 40912 50 Fax:+31 (0)71 40912 60 Wij bieden u: Een zeer uitdagende baan. Een goed salaris, eventueel aangevuld met resultaat gerichte bonus Goede studie mogelijkheden Sollicitaties voor 15 februari a.s. richten aan: Grayvis Logistics t.a.v. Dhr. H. Graman www.grayvis.nl Grayvis Logistics is a member of de Grayvis Expeditie groep, met kantoren in Katwijk en Barcelona UITGEVERIJ vraagt een enthousiaste Fulltime Medewerker klantenservice m/v Uitgeverij Lecturama is een unieke en toonaangevende uitgeverij in haar branche, zowel wat betreft producten als verkoopmethoden. De producten zijn te verdelen in: - comics, complete luxe uitgevoerde verzamelcollecties van bekende strips als Suske Wiske, Asterix, Donald Duck. Kuifje, Lucky Luke en Guust Flater. - boekenseries/full colour losbladige verzamelwerken over onderwerpen als Tekenen. Kreatief en Koken - collectibles, verzamelingen als kristal en kabouters. Werkzaamheden: - Telefonisch en schriftelijk te woord staan van onze abonnees - Administratief verwerken van abonnee-post Wij vragen: - Goede telefoonstem en beschaafd Nederlandssprekend - Stressbestendig - Klantgerichte commerciële instelling - Enige ervaring met computers Wij bieden: - Flexibele werktijden - Mogelijkheid tot bedrijfssporten - Goede arbeidsvoorwaarden Voor eventuele vragen kan je contact opnemen met Mevrouw S. Heemskerk 071-5613851. Uitgeverij Lecturama Donklaan 77, 2254 AB Voorschoten Of per e-mail: heemskerk@lecturama.com topa verpakking bv Nieuwsgierig? Topa Verpakking BV is onderdeel van de Topa-groep, bestaande uit: Dopak, leverancier van hoogwaardige golfkarton nen verpakkingen en het Topa Instituut, research ontwikkeling. Als groot handel in transportverpak kingen biedt Topa Verpakking haar klanten een uitgebreide keus aan innovatieve verpakkings oplossingen. Onze verkooporganisatie bestaat uit vier verschillende Klantenservicegroepen, elk met hun eigen specialisatie. Ons aanbod: Als commercieel medewerker versterk je onze Klantenservicegroep Transportverpakking. Samen met je collega's vorm je een enthousiast, jong en daadkrachtig team. Je werkt 36 uur per week voor een dynamisch bedrijf met uitstekende arbeids voorwaarden. Na een gedegen training vorm je met onze buitendienstmensen een twee-eenheid. Je hebt zeer regelmatig telefonisch contact met je eigen klanten en adviseert hen over onze verpak kingsproducten en ons dienstenpakket. Op onze website (www. topa.nl) zie je wat dat inhoudt. Jij biedt ons: Commercieel instinct en doorzettingsvermogen Een absoluut gevoel voor service Een uitstekend communicatievermogen Een afgeronde HAVO of MBO-opleiding Affiniteit met automatisering Innerlijke rust Een gezonde dosis humor Schrijf je brief met CV aan Hans Hoppenbrouwer, Manager Klantenservicegroepen'(0252 245278). Topa Verpakking BV Torenlaan 10, 2215 RW Voorhout Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VOOR ZORG. WELZIJN EN WONEN WÊÊ* Onze cliënten in staat stellen zo lang mogelijk de regie ver hun eigen leven te voeren. Die doelstelling staat in de zorgaanpak van Valent RDB. Dat stralen wij uit in onze dienstverlening en die instelling vinden wij te mensen die ons team komen versterken. De bijzondere sfeer die dat oplevert, tref je aan in alle geledingen I organisatie. Voor verscheidene Integrale Zorgrayons, divisies en afdelingen zien wij uit naar enthousiaste co Volledig gericht op de cliënt, verzorgen wij diensten als thuiszorg, maatschappelijk werk, ouder- en kindzorg i murale verzorgingshuis- en verpleeghuiszorg. Dit laatste bieden wij ook aan in woonzorgcentrum en verp Bernardus in Sassenheim, woonzorgcentrum St. Jeroen in Noordwijk en verpleeghuis en reactiverings De Wilbert in Katwijk. Ook voorzien wij in dagbehandeling en dagverzorging. Valent RDB is dagelijks met r medewerkers actief in de gehele Duin- en Bollenstreek. Vanaf januari 2003 is onze fusie operationeel, waai gaan werken met Integrale Zorgrayons (IZR's). In deze regio's zijn de intra- en extramurale zorg op elkaar afj Valent RDB biedt haar medewerkers: een gevarieerde en zelfstandige functie werken in een dynamische organisatie gezellige en creatieve teams uitstekende begeleiding ruime mogelijkheden voor cursussen en/of scholing bemiddeling bedrijfsplaatsen kinderopvang salariëring conform de CAO voor de Verpleeg- en Verzorgingshuizen en CAO Thuiszorg mogelijkheid tot deelname aan een spaarregeling en collectieve verzekeringen pc- en fietsenplan aantrekkelijke reiskostenregeling inclusief fietsvergoeding Locatie St. Jeroen Woonzorgcentrum St Jeroen is aantrekkelijk gelegen in het hart van Noordwijk-Binnen. Het omvat 132 intramuról extramurale verzorgingsplaatsen, 41 aanleunwoningen en een verpleegunit voor 15 psychogeriatrische bewoners met de afdeling Meerzorg vormt deze verpleegunit een gecombineerde afdeling voor 29 demente bewoners. In verband met de gewijzigde organisatiestructuur zoeken wij voor het woonzorgcentrum van de locatie St J in Noordwijk (IZR I) een: voor 32-36 uur per week Functie-inhoud: Het afdelingshoofd is verantwoordelijk voor de zorgverlening van één afdeling in het woonzorgcentrum (2 etages) w de nadruk ligt op het in stand houden van de zelfredzaamheid van de bewoner. Hij/zij legt verantwoordelijkheid af a unitmanager. Het afdelingshoofd geeft leiding aan de medewerkers van de afdeling. Samen met twee collega afdel hoofden draagt hij/zij zorg voor de personele bezetting in kwalitatieve en kwantitatieve zin. Functie-eisen: verpleegkundige met een afgeronde opleiding niveau 4 of 5 leidinggevende en managementervaring innovatief en creatief communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk kunnen sturen op resultaten coachende vaardigheden Wij bieden: salariëring conform de CAO V&V schaal 50 Enthousiast? Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de unitmanager, mevrouw M.M.F. van den Burg-Jansen, telefoon (071) 365 17 00. Sollicitatiebrieven kunt u tot 14 februari 2003 richten aan: Valent RDB, locatie De Wilbert, t.a.v. Personeelszaken, Post 2220 AN Katwijk. Gezondheid Service Meerzorg Gezondheid Service Meerzorg biedt activiteiten op het gebied van zorg, comfort en gezondheid, aanvullend op die van Val U kunt hierbij denken aan-particuliere zorg, zorg aan cliënten met en persoonsgebonden budget (PGB), cursussen informatie, etc. Voor Gezondheid Service Meerzorg zijn wij op zoek naar een: persoonsgebonden budget (PGB)/ particuliere zorg voor 24-32 uur per week De projectmanager is verantwoordelijk voor het verder ontwikkelen, implementeren en uitvoeren van al bestaande we dures aangaande PGB- en particuliere cliënten. Hij/zij is verantwoordelijk voor het verwezenlijken van het PGB/parti operationeel proces. De projectmanager legt verantwoording af aan de manager Gezondheid Service Meerzorg. Functie-eisen: opleiding op HBO-niveau ervaring en/of affiniteit met de zorgsector commerciële inslag ervaring met en inzicht in softwarepakketten onderhandelingsvaardigheden communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk servicebericht innovatief en creatief stressbestendigheid prioriteiten kunnen stellen in bezit van rijbewijs en auto De functie betreft een groeifunctie en is bedoeld voor een jaar. Bij geschiktheid volgt een verlenging van een jaar. Enthousiast? Voor vragen of nadere informatie over deze functie kunt u contact op nemen met mevrouw M. Buijen, voorzitter van de Raad van Bestuur telefoon (071) 406 15 08. Een taak- en functieomschrijving kunt u opvragen bij de afdeling Personeelsadministratie, telefoon (071) 409 33 73. Sollicitatiebrieven kunt u tot 14 februari onder vermelding van vacaturenummer: 21200/1 tot 2003 richten aan: Valent RDB, t.a.v. de afdeling Personeelsadministratie, Postbus 592, 2220 AN Katwijk Voor de afdeling P&0 zoeken wij een: voor 34 uur per week Functie-inhoud: De coördinator Ziekteverzuim, Reïntegratie en Arbo maakt deel uit van de afdeling P&0. Hij of zij ontwikkelt beleid, v vloeiend uit veranderende wet- en regelgeving en aansluitend op de ontwikkelingen van de organisatie. Hij of zij onl (personeels)instrumenten en procedures. De coördinator Ziekteverzuim, Reïntegratie en Arbo adviseert en geeft beleio ondersteuning aan het lijnmanagement wat betreft ziekteverzuim, reïntegratie en Arbo. De coördinator werkt direct met een reïntegratiebegeleider. Functie-eisen: kennis van relevante wet- en regelgeving en subsidiemogelijkheden of het vermogen zich dit snel eigen te maken ervaring in beleidsontwikkeling en implementatie daarvan een afgeronde, op de functie toegespitste opleiding op HBO-niveau en minimaal 2 jaar relevante werkervaring innovatief en creatief communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk stressbestendigheid en prioriteiten kunnen stellen Enthousiast? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Roos, Hoofd P&0. telefoon (071409 32 18. Uw sollicitatiebrief kunt u tot 14 februari 2003 onder vermelding van het vacaturenummer 3109/1 richten aan Valent F afdeling Personeelsadministratie, Postbus 2039, 2220 BA Katwijk. Taak- en functieomschrijvingen kunnen worden opgevraagd bij mevrouw A. Smid, coördinator werving selectie, telefoon (071) 409 93 42. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. 0 YoLyyZrre. www.thuis-en-gezom

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 36