TocaJurss flora holland ERVAREN MEDEWERKER FINANCIËLE ZAKEN Medewerker documentaire informatievoorziening (m/v) met een opgeruimd karakter! Klokzaken en Logistiek Rijnsburg >usias mele vd en En Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 )e afdelingen Klokzaken en Logistiek vormen het hart van FloraHolland vestiging Rijnsburg. luim 400 medewerkers voeren hier de primaire bedrijfsprocessen uit, van productaanvoer en 'erkoop via de veilingklokken tot en met het verdeel- en afleverproces bij de klanten. i_ )e functie Als secretaresse Klokzaken en Logistiek werkje in een team van vier personen. Dit team 'erzorgt de gehele secretariële ondersteuning van de manager Klokzaken, de manager Logistiek in een gedeelte van de kaderleden van deze afdelingen. Je beheert en bewaakt hun elektronische igenda's, bereidt vergaderingen voor, notuleert ze en bewaakt actie- en besluitenlijsten. Een belang- 'ijk aspect van deze functie is de secretariële ondersteuning van specifieke projectgroepen. Het archief? Dat is altijd up-to-date en volledig. Je hebt regelmatig contact met aanvoerders, topers en collega's van de verschillende vestigingen. De functie is voor minimaal 32 uur per week. Ie profiel Je raakt enthousiast wanneer jouw communicatieve en organisatorische vaardigheden «orden aangesproken. Je staat stevig in je schoenen en weetje altijd klantgericht op te stellen. Ie hebt een actieve instelling, oog voor kwaliteit en werkt nauwkeurig. Je bent geslaagd voor je Schoevers secretaresseopleiding of je bent in het bezit van een gelijkwaardig diploma. Je hebt al eerder in een soortgelijke functie gewerkt en kunt goed uit de voeten met verschillende 1 computerprogramma's (Word, Excel, PowerPoint). FloraHolland is een veiling voor bloemen, plan ten en boomkwekerijproducten. We hebben vijf vestigingen waar duizenden kwekers en kopers uit binnen- en buitenland elkaar vinden via de veilingklok of via het Bemiddelingsbureau. Circa drieduizend medewerkers zorgen ervoor dat deze handel iedere dag zo goed mogelijk plaatsvindt. FloraHolland investeert daarom flink in logistiek en in automatiseringsprocessen. We zijn continu bezig met vernieuwing en verbetering. Van onze medewerkers verwachten we dat ze hieraan hun steentje bijdragen. Vanzelfsprekend geven we je de ruimte om je te ontwikkelen door het volgen van trainingen en opleidingen. Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld. www.floraholland.nl ZON Eelde De gemeente Rjjnwoude bestaat uit de kernen Benthuizen. Hazerswoude en Koudekerk aan den Rijn en telt circa 20.000 inwoners. Week in week uit zorgen ruim 130 medewerkers van de gemeente Rijnwoude voor een optimale dienst verlening aan burgers, bedrijven en organisaties. Een gemeente met ambitie, toe komstperspectief en ruimte voor ontwikkeling. Kwaliceit, teamwork, kennis, flexibiliteit en daadkracht zijn sleutelwoorden binnen onze organisatie. Kijk ook op www.rijnwoude.nl Het Onderwijs Service Bureau te Leiden is op zoek naar een geschikte kandidaat voor de functie orgen Ie (in principe een volledige baan) NCTIE roert zelfstandig financieel administratieve werkzaamheden uit ten behoève van aangesloten onderwijsinstellingen, arnaast stelt u, onder verantwoordelijkheid van een coördinator, (concept) begrotingen en jaarrekeningen op. je rfignaleert mogelijke gevolgen van wijzigingen in de regelgeving. Tevens behoort het regelmatig controleren van de an doi0kbou(,'n9 tot uw werkzaamheden, roceck orgt wNDIDAAT een MBO opleiding in de administratieve richting (bv. MEAO bedrijfsadministratie) en eventuele aanvullende admi- de diytratieve opleidingen (bv. MBA). U beschikt over kennis op het gebied van tekstverwerkings- en spreadsheetsystemen als Excel en heeft kennis van en ervaring met Exact. U heeft een flexibele houding en klantgericht werken hoog in het eken v.andel staan- u beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. en. Bei J BIEDEN in uitdagende, verantwoordelijke en afwisselende baan met doorgroeimogelijkheden in een dynamische werkomgeving. salaris volgens schaal 5 tot en met 7, met een maximum van 2.338,00 per maand bij een volledige baan. e arbeirder beschikken wij over aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering van 4,05%, pensioen- egem<orzjening bij het ABP, flexibele werktijden, studiefaciliteiten en om en nabij 45 vakantie- en compensatiedagen, e-n FORMATIE >or meer informatie over bovenstaande functie op de afdeling financiële zaken kunt u contact opnemen met ithar Kulbatzki, Hoofd afdeling Financiële Zaken, op telefoonnummer (071) 531 30 51. 3nt u geïnteresseerd in bovenstaande functie, stuur dan een brief met CV binnen 10 dagen na het verschijnen van jze advertentie naar het Onderwijs Service Bureau, postbus 32084, 2303 DB Leiden, ter attentie van de heer W. van Assema, regiodirecteur Leiden/Rotterdam. t OSB Groep bestaat uit het Onderwijs Service Bureau (OSB), ROB Groep en ES.S Advies en Management BV. OSB en ROB Groep zijn management- Ivles en onderwijs administratiebureaus, E&S Is een organisatie- en adviesbureau. De OSB Groep Is de grootste onderwijsadministratie- en -advles- ganlsatle In Nederland met meer dan 600 medewerkers. OSB en ROB Groep begeleiden onderwijsinstellingen bij alle facetten van hun bedrijfsvoering. iveren diensten op het gebied van personele zaken, financiële zaken, bestuurs- en managementondersteuning, planmatig onderhoudsbeheer en cllltalre zaken voor alle vormen van het onderwijs. Samen hebben ze een 14-tal kantoren In Nederland. 9nts, 16 uur per week Bureau Interne Zaken heeft een ondersteunende en facilitaire functie binnen de organisatie. Een belangrijke taak is het verzorgen van de documentaire informatievoorziening via archivering en postbehandeling. Informatie kent vele vormen Het actief en passief aanbieden van informatie ter ondersteuning van het primaire proces of voor specifieke projecten binnen de gemeente Rijnwoude is een belangrijke taak en uitdaging. Hiervoor wordt gebruik gemaakt van verschillende soorten gegevensdragers en informatiestromen. Binnen een klein team worden deze werkzaamheden uitgevoerd. Om het team te versterken zijn wij op zoek naar een collega voor het verrichten van werkzaamheden bij het centrale archief. Binnen de gemeente Rijnwoude zijn er centraal en decentraal geplaatste archieven. Het centrale archief bevat de beleidsarchieven van het gehele werkveld van de gemeentelijke organisatie. Deze functie betreft het centraal beleidsarchief. De werkzaamheden: controleren van stukken op compleetheid en juiste afdoening het vormen en splitsen van dossiers en het opbergen ervan informatieverstrekking uit de dossiers het afvoeren van archiefbescheiden Profiel: inzicht hebben in het taakgebied van de gemeentelijke organisatie (organisatorisch inzicht is hierbij belangrijk) voldoende zelfstandig en initiatiefrijk om de ontwikkelingen in het vakgebied te volgen een klantgerichte attitude opleiding op MBO niveau aangevuld met opleidingen op het gebied van archiefbeheer, bijvoorbeeld SOD I Ons aanbod: Het salaris is afhankelijk van opleiding en werkervaring en bedraagt, exclusief 8% vakantietoeslag, maximaal 2.213.00 per maand (schaal 6) bij een volledige werkweek. Daarnaast bieden wij u een uitstekend, eigentijds pakket van aanvullende arbeidsvoorwaarden a la carte, vergoedingen voor reiskosten en kinder opvang. Ook gelden er ruime opleidingsfaciliteiten Overige informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Jan Visser, hoofd van het bureau Interne Zaken, tel. (071- 342 82 20. Als u zichzelf herkent in deze functie, nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie voor 10 februari 2003 te zenden aart: College van Burgemeester en Wethouders van Rijnwoude. Postbus I 15, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk. U kunt ook reageren via e-mail gemeente@rijnwoude.nl. Graag in uw sollicitatie het volgende vacaturenummer vermelden: 2003-03. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 21 en 24 februari 2003. Eventuele vervolggesprekken staan gepland voor week 10 in 2003. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Het GGZ Informatiepunt is een laagdrempelige, onafhankelijke informatievoorziening over de Geestelijke Gezondheidszorg. Het GGZ Informatiepunt geeft informatie over en wijst de weg in de geestelijke gezondheidszorg en aanverwante zaken. Doel is toegang te verschaffen tot een breed scala van informatie en de kwaliteit van informatievoorziening rond de GGZ te verbeteren. Het GGZ Informatiepunt is een consumer-run organisatie met vrijwilligers en twee parttime beroepskrachten. De Voorlichter komt in dienst van de Rijngeest Groep en wordt gedetacheerd bij de Stichting GGZ Informatiepunt Leiden. Het GGZ Informatiepunt is vijf dagdelen per week open. Het GGZ Informatiepunt in Leiden zoekt op korte termijn een VOORLICHTER UITVOEREND MEDEWERKER m/v 20 uur per week Functieomschrijving De voorlichter, tevens uitvoerend medewerker, draagt zorg voor het ontwikkelen en actueel houden van het voorlichtings pakket en de voorlichtingsmiddelen. Daarnaast geeft hij/zij inhoudelijke coaching aan de vrijwilligers van het GGZ Informatiepunt en verricht hand- en spandiensten binnen het GGZ Informatiepunt. Samen met de coördinator draagt de voorlichter/uitvoerend medewerker zorg voor de dagelijkse gang van zaken in het GGZ Informatiepunt. Plaats in de organisatie De voorlichter/uitvoerend medewerker ontvangt leiding van de coördinator van het GGZ Informatiepunt Functie-eisen - kennis van voorlichting op MB0+/HB0 niveau (bijvoorbeeld Sociaal Juridische Dienstverlening, Maatschappelijk Werk of een vergelijkbare opleiding) en/of ruime werkervaring op dit gebied - affiniteit met de GGZ, levenservaring en stressbestendig - kennis en/of ervaring met het begeleiden van vrijwilligers met een GGZ achtergrond - een grote mate van zelfstandigheid in het opbouwen en actueel houden van het informatiepakket binnen de richtlijnen van de coördinator. De voorlichter/uitvoerend medewerker heeft een visie op voorlichting en kwaliteit - goede sociale vaardigheden: hij/zij neemt initiatief, is flexibel, is in staat met uiteenlopende mensen om te gaa^zowel individueel als in groepsverband. Hij/zij is assertief en in staat andere mensen te motiveren en te coachen - goede representatie: hij/zij is in staat op een nette en correcte manier met lastige en diverse vraagstukken om te gaan - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid - bereidheid om te werken tijdens de openingstijden van het GGZ Informatiepunt - bekendheid met automatiseringstoepassingen, zoals Word, Windows, Internet en de 2ZW encyclopedie Salaris De functie is ingeschaald in FWG 45 van de CAO GGZ; het salaris is minimaal 1.527,-, maximaal 2.597,- bij een volledig dienstverband. informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de coördinator: de heer A. Bergman, GGZ Informatiepunt Leiden, (071) 514 74 20. Solliciteren Heeft u interesse in deze functie? Stuur dan vóór 15 februari 2003 uw briefen curriculum vitae naar GGZ Informatiepunt Leiden, La v. de heer A Bergman, Rapenburg 48, 2311 EX Leiden Interesse? Stuur je brief met curriculum vitae naar FloraHolland, afdeling P&O, t.a.v. Hilco de Roode, personeelsconsulent, postbus 10,2230 AA Rijnsburg. Of e-mail je brief met curriculum vitae naar werkeninrijnsburg@floraholland.nl. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Albert Haasnoot, manager Klokzaken of Marco Stokkers, manager Logistiek,T 071-409 47 00. Naaldwijk Rijnsburg Bleiswijk - .-.If

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 31