TOP grijp laatste ka SPORT Tempo is na moeizame zege terug in de eerste klass Niet-aanvalsverdrag redt dammers Samen Sterk Tweeling Van der Velden zet alles opzij voor Spelen Athene Gemini keert terl in de middenmo Eenzame race Wubben achter Afrikaanse atleten Voor de vijfde keer Hollen met Han Foreholte in volledig van competi slag gera, Uitstel inhaalduel van Foreholte handbal - Foreholte hoeft pas volgende week dinsdag aan de bak tegen hekkensluiter ESC '90. Het uitgestelde competitie duel stond aanvankelijk voor morgenavond op het program ma, maar dan moeten de hand- balsters uit Stein al een andere wedstrijd inhalen. De wedstrijd in de Voorhoutse sporthal De Gaasbak begint om 20.45 uur. Rijnstreek raakt poulegenoot kwijt handbal - Doordat Atomium 2 zich heeft teruggetrokken uit de handbalcompetitie, heeft Rijn streek gisteren een vrije zondag gehad. De beoogde tegenstan der van de ploeg uit Alphen aan den Rijn meldde zich onlangs definitief af, omdat de voorraad spelers te klein bleek. Door het afhaken van de Rotterdammers, die troosteloos onderaan bun gelden in de regioklasse C, ver vallen alle resultaten van de wedstrijden van Atomium 2. Rijnstreek houdt zijn plaats in de middenmoot. maandag 27 JANUARI 20 i ie D door Michel van Cent korfbal - Sporting Trigon is door de 21-15 nederlaag tegen Stanfries vaster op de laatste plaats van de overgangsklasse C gedrukt. Het achttal van trainer Robin Sommeling, met Li- selotte van der Berg in de basis voor Wendy van Hooven (schouderblessure), raakte na ze ventien minuten met 7-2 achter, maar kwam sterk temg. Misja IJzerman (3), Sander de Haas (2), Liselotte van der Berg, Mirjam Duin en Daan Niesing haalden op tot 13-10. De thuis club maakte met enige rake afstandsschoten een einde aan deze opmars (18-11). TWEEDE KLASSE Tempo mag na één seizoen afwezigheid weer temg naar de eerste klasse na de 23-18 zege op ADO. De Alphenaren kregen de promotie ech ter niet cadeau. Zij kregen in de eerste helft liefst zeven strafworpen tegen, waardoor zij geen afstand konden nemen (11-9 rust). Coach Aat van Rijthoven zag zich bij een 12-13 achterstand genoodzaakt om Martijn Hooijer als nieuwe aanvaller in te zetten. Dat bleek een gouden wissel, want de routinier hielp zijn ploeg met vijf doelpunten uit vijf schoten over het dode pimt heen. Ook Irma van Weeren had een goede invalbeurt met drie treffers. Lijstaanvoerder Pernix maakte door het ge brek aan reserveheren een moeilijke wedstrijd door tegen ZKC'31. Sander Houweling moest al na twaalf minuten invallen voor Frans Treur, die door zijn enkel ging. Zijn vakgenoot Mark Piket kreeg kort hierop last van kramp in rijn kuit, maar hij kon niet meer vervangen worden. Piket was desondanks met Inge Hom berg, Saar Karstens, Inge Treur, Ewoud van der Kooij en Huig Schoondeiwoerd mede ver antwoordelijk voor de spurt van 9-9 naar 10- 15. In de overige achttien minuten werd deze voorsprong met langdurige aanvallen vastge houden: 16-13 winst. Voor Fiks lijkt promotie naar de eerste klasse te hoog gegrepen, afgaande op het spel tegen VZOD. Het achttal van Theo Vreeken kwam tussen 5-6 en 7-14 vaak niet verder dan lange combinaties zonder een doeltreffende afron ding. Toen keerde de zuiverheid alsnog temg. Jelle Hooimeijer, Arjan Wildschut (3), Michiel Vreeken (2), Judith Hogendorf, Maaike van der Kraan en Tineke Visser brachten hun club te mg tot 17-18 en 18-19, maar daar bleef het bij. Dat betekende de derde nederlaag op rij. De Danaïden behaalde in de strijd om hand having dure punten tegen DKV/Victoria dank zij een 17-16 zege. Mark Rietbergen (3), Suzan ne de Roode (2), Ed Dubbeldeman en Ame Heijman bouwden na 5-4 via 8-4 (mst) een 12- 6 voorsprong op, maar de bezoekers kwamen met enige zuiver schietende invallers sterk te mg. Invallers Paul Hüsken en Karen Nood wis ten na een aarzelend begin deze schutters aan banden te leggen. De eerstgenoemde maakte de enige achterstand ongedaan (16-16), waar na Ame Heijman twee minuten voor het eind signaal de ontsnapping compleet maakte. DERDE KLASSE Madjoe liet een goede kans liggen om Weide vogels de eerste nederlaag toe te brengen. De formatie uit Rijnsburg speelde in de eerste helft door overconcentratie slap en schotloos. Wendy Heemskerk, Erwin Kellner en Michael Star scoorden als enigen (6-3 mst). Na de pau ze gooiden de oranjehemden alle schroom van zich af, resulterend in 8-11. De koploper wankelde, maai- kreeg mede door een fortuin lijke goal (een pass die door de mand viel) nieuwe hoop (12-11). Michael Star, die een trainingsstage kreeg aangeboden bij hoofd klasser Blauw Wit, redde vlak voor tijd een ver diend punt: 12-12. „Het was echt appeltje-eitje vandaag", zo ty peerde trainer Klaas Bosman van Velocitas de 19-11 overwinning op SEV. Zijn selectie was met name defensief sterk op dreef. De verde digers verstoorden de opbouw van de bezoe kers zó goed, dat de tegenaanvallen nooit lang duurden. André van Wallinga (3), Mar linde Oosterhoff, Wendy Plijter, Arjen Bakker (2) en Arjan van Meeteren zorgden via 6-1 voor een mstgevende 10-5 ruststand. Na de pauze scoorden Elsbeth de Mooij, Janneke Olden- kamp en Emanuel Vlagsma als laatsten van het achttal. De opening van Crescendo was veelbelovend, want het was na krap zes minuten al 4-1 tegen Aurora. De Leidenaars hadden in het echter veel pech bij de afwerking en zich ook te vaak afleiden door de arbitn han Baak liep zelfs tegen een rode ki "e'[e voor zijn ongezouten commentaar op jjne ding. Het stond na 34 minuten liefs \e Coach Martin Verhorik wist met drie rijn ploeg weer aan het spelen te Nisha Verweij (3), Gertjan Hensing, Ed\ der Kraan (2), Linda Meijers, Ben Baak chel Wijnen haalden op tot 15-17, m< treffers konden de eerste nederlaag zaalseizoen niet meer voorkomen: 15-! stand. KZ Leiden had geen enkele moeite mi |f|| bel Zes, zoals uit de 21-10 cijfers blijkt. Erik van Lunteren vond dat het verschi I3i had moeten rijn, omdat er enige vrijt loopballen werden gemist. Het duun EN ook nog zo'n 35 minuten alvorens de d ke cijfers werden gehaald (15-5). René Ai en" Rik Noordervliet (5), Joost Kwestro (4), 1111 Kalkman (3), Viviane Klein (2), Maaif111? Berkum en Bianca Witteveen waren woordelijk voor deze productie. door Lukas van de Wetering atletiek - Hans Wubben is op de sterkbezette 10 Engelse mijl bij de Kenwood Run in Uit hoorn als zevende geëindigd. Als vanouds beheerste een handvol Keniaanse en Ethiopi sche gelukszoekers de derde wedstrijd uit het Zorg&Zeker- heid Circuit. De atleet uit Roe- lofarendsveen kon zich gister ochtend niet mengen in de strijd om de ereplaatsen. Ontevreden was Wubben echter niet. „Ik had wat sneller willen lopen", zei hij. „Maar ik liep het grootste deel van de race alleen, en dat kost tijd". De atleet van AAV '36 startte in een groepje, maar dat tempo bleek iets te hoog voor hem. In de laatste ki lometers schoof hij weer iets op, waardoor hij als derde Neder lander finishte. Henk van Velzen besloot de 16,1 kilometer als negentiende. De loper van Leiden Atletiek won daarmee bij de vijftigplussers. Van Velzen keek tevreden terug op rijn race. „Ik begon niet al te hard en daardoor kon ik een vlak schema lopen", zei hij. De Warmonder eindigde vlak ach ter de Leidse triatleten Casper van den Burgh en Pablo Tejera Cuesta. Van Velzen bereidt zich voor op het Nederlands kampi oenschap cross in Harderwijk die begin maart wordt gelopen. Daar hoopt hij de titel bij de vijf tigplussers te behalen. Na het NK op de weg, drie weken na het veldloopkampioenschap, stopt Van Velzen met het lopen van grote wedstrijden. „Ik ben het na 12 a 13 jaar spuugzat", zei de Warmonder. .Altijd maar weer het moeten winnen, dat vergt te veel." In Uithoorn boekte Edgard Cre- emers op de tien kilometer op nieuw succes. De atleet van Lei den Atletiek won met liefst een minuut voorsprong. De Leide- naar had eind december al de tweede wedstrijd uit het circuit op rijn naam geschreven. Cree- mers was net temg van vakantie en besloot pas zaterdag om in Uithoorn deel te nemen. De pu pil van Bram Wassenaar was aangenaam verrast dat het hem zo gemakkelijk afging. Zijn grootste concurrenten voor de overwinning in het circuit ont braken op de tien kilometer. Hans Wubben koos voor de langste afstand, terwijl Erik Bak ker helemaal niet aan de start verscheen. Willem Boon, even als Bakker uitkomend voor De Spartaan uit Lisse, eindigde als derde. Hij legde het in de eind sprint net af tegen Hagenaar Al- bert Beekhuizen. Op dezelfde afstand bij de vrou wen werd Jolanda van Beelen tweede. De atlete van AV Rijn soever moest een straatlengte toegeven op de Amsterdamse Linda van Wely. Op de vijf kilometer eindigden Leny van der Plas en Sabine Gorter (beiden van Leiden Atle tiek) op de tweede en derde plaats. De overwinning ging naar Kim Fairley van AV Nijme gen. Gorter, die klaar lijkt te rijn voor de Europa Cup-wedstrijd van aanstaande zondag in het Spaanse Jaén, won een dag eer der al een korte cross in Wad- dinxveen. Haar ploeggenote Mi randa Boonstra liep als voorbe reiding op de veldloop in Spanje gisteren een halve marathon in Best Zij werd vijfde in 1.20.49, ruim zes minuten achter de Bel gische winnares Aboulahcen. Romara van Noort heeft bij het NK indoor voor A-Junioren (17- 19 jaar) in het Groningse Zuid broek goud behaald op de 200 meter. De atlete van De Spar taan won in 25,41 met over macht de Nederlandse titel. Daarnaast pakte Van Noort ook nog het zilver op de 400 meter en eindigde ze als vijfde op de 60 meter. Haar clubgenoot Rick van Ruiten veroverde met een hoogte van 1,94 zilver bij ftet hoogspringen, terwijl Rory van Noort, de broer van Romara, brons behaalde. Remona Fran sen won zowel het zilver bij het verspringen als het brons bij het hoogspringen. Leomar Albertoe (Leiden Atletiek), een nieuwe pupil van trainer Jerry Monsels, werd derde op de 60 meter. Zijn clubgenoot Martijn Ungerer eindigde in Zuidbroek als vierde in een sprintmeerkamp over 50 en 60 meter. leiden - Zo'n honderd hardlopers drommen rond oud-atleet Han Kulker (midden op de fo to met een jeugdige fan) aan het begin van de vijfde hardloopcursus Hollen met Han. De groep zette zaterdag de eerste schreden op weg naar een succesvolle Singelloop en een onderdeel van de Leiden marathon. Zowel 'absolute beginners' als gevorderden kijken de komende maanden de kunst af van Kulker en zijn collega-trainers van Leiden Road Run ners Club en Leiden Atletiek. Het Leidsch Dag blad was in 1999 initiatiefnemer van de hard loopcursus, die dit jaar bestaat uit veertien centrale bijeenkomsten en negentien weke lijkse porties 'huiswerk'. Foto: Eric Taal door Vincent Ronnes synchroonzwemmen - Het is voorwaar geen flau wekul om aan de finale van het Nederlands kam pioenschap synchroonzwemmen te mogen deel nemen. Toch moeten de finalisten zich laten wel gevallen dat alle aandacht uitgaat naar de zusjes Sonja en Bianca van der Velden. Je hoeft geen kenner of jurylid te rijn om na het aanschouwen van hun kunsten tijdens de finale in Harderwijk te concluderen dat die eenzijdige aandacht ook wel terecht is. Waar bij ieder ander stel de benen on tegenzeglijk niet gelijktijdig uit het water opstij gen, rijn de parallelle bewegingen van de zusjes praktisch onberispelijk. Waar voor die andere wonderlijke zwemsters het bereiken van de landelijke finale het hoogtepunt van het jaar en misschien wel hun carrière is, daar gaat de in Nijmegen geboren tweeling voor het al lerhoogste. Zij willen er op de Olympische Spelen van Athene volgend jaar zomer bij zijn. Ook voor de Spelen van Sydney in 2000 waren rij al de besten in Nederland, ze haalden zelfs de in ternationale limieten, maar mochten van KNZB en NOC*NSF niet naar Australië afreizen omdat ze daar niets te zoeken zouden hebben. Een plaatsje op het podium in de Griekse hoofd stad zien de 26-jarige Sonja en Bianca ook nu nog niet in het verschiet. „Dan moet je al op veel jon gere leeftijd met deze sport beginnen", zegt Bian ca. Zelf nam ze met haar zusje overigens ook al op haar zesde deel aan wedstrijdzwemmen, de keuze voor het synchroonzwemmen - toen nog kunst- zwemmen geheten - werd pas veel later gemaakt. De hoop dat de Nederlandse sportbonzen hen nu wel naar de Spelen zouden wülen laten gaan ba seren ze op de stevige vooruitgang die ze de laat ste jaren hebben gemaakt. Het verschil in punten met de rest van de deelnemers in Harderwijk is veelzeggend. Ze hebben er dan ook wel wat voor over gehad. Bianca: „In de zomer van 2001 hebben we tegen onszelf gezegd: als we verder willen komen, dan moeten we het vanaf nu anders gaan aanpakken." Er werd met hulp van pa en ma wat geld bij elkaar geschraapt en de onafscheidelijke zusjes trokken naar de Verenigde Staten, het land waar het syn chroonzwemmen in een veel hoger aanzien en dus op een veel hoger niveau staat. Die stage be viel zo goed dat ze in augustus van het vorig jaar de overstap definitief maakten. Bij de zwemclub van het Californische Santa Cla ra, de beste van het land, vonden ze onderdak. Tijdens hun eerste verblijf daar liepen ze Nathalie Bartleson tegen het lijf, de olympisch kampioen van 1996. Of die niet iemand wist die hen zou kunnen begeleiden op het olympisch pad naar Athene 2004. „Dat wil ik zelf wel doen", ant woordde ze. Consequentie van dat antwoord was haar aanwe zigheid gisteren op het NK in Harderwijk Niet dat dit NK van enig belang was voor de zusjes. Het begint pas echt spannend te worden als in juli het WK in Barcelona is. Als ze daar bij de eerste twaalf eindigen is deelname aan de Spelen zo goed als zeker. „Het moet kunnen", zegt Bianca, de meest spraakzame van de twee. „Twee jaar geleden wa ren we veertiende en we rijn sindsdien echt wel verbeterd. Maar de concurrentie ook We zetten er nu alles voor oprij, we volgen onze studie nog wel, maar het staat op een laag pitje." Er wordt gedurende zes dagen per week een uur tje of acht getraind om het doel te bereiken. Ter plekke traint ook de Amerikaanse selectie. Sonja en Bianca zeggen dat ze gemerkt hebben dat ze steeds meer als concurrenten van de Amerikanen worden beschouwd. Op het onderdeel solo won Bianca van der Velden goud en haar zus Sonja zilver. Kitty Zonderop werd derde. De 19-jarige Koudekerkse, die in Zwitserland woont en traint, was tevreden over haar optreden op het NK, ook al was het verschil met de zeven jaar oudere tweeling groot, vooral op de lange kür. door Jan Bey dammen - De Rijnsburgse Damclub (RDC) kwam met de schrik vrij tegen hekkensluiter Het Noorden en ontsnapte ter nauwernood aan een bescha mende nederlaag (13-13). In Groningen zette Richard Meijer de toon door in de tijd noodfase enkele 'valletjes' te ontlopen, maar op de 49ste zet door z'n vlag te gaan. Daarna moest Arjan Hogewoning in een vreemde grote ruil een voorpost toestaan, die hem uit eindelijk noodlottig werd. Deze onverwachte achterstand zorg de voor nog meer 'bokken': Er ic Hogewoning verzuimde in een theoretische voortzetting een schijf te winnen en moest in remise berusten. Captain Cor van Dusseldorp gebruikte te veel tijd om enig voordeel te bereiken en moest ook een re mise toestaan. Hans Tangelder maakte de aansluitingstreffer door in een vier-om-vijf-ruil een schijf te winnen en Arjen de Mooij bracht de ploegen weer op gelijke hoogte, omdat in een wilde partij z'n oppo nent meer oog had voor De Mooijs klok dan voor de stel ling. Marc Bremer raakte in een makkelijke opening plotseling een schijf kwijt en hij verloor. Toen daarna Richard Krom hout op het eerste bord z'n voordelige stand net niet kon verzilveren (remise), hield RDC rekening met een nederlaag. Eric-Jan van Reenen schoof z'n voordelige stelling echter wel naar een zege, en daarna loodste Pieter-Jan Rijken - wel iswaar onder grote druk - z'n stelling zo snel mogelijk in een remisehaven, want anders had den de Rijnburgers een blame rende nederlaag geleden. Samen Sterk hield het degra datiespook nog eventjes van zich cif door een 11-11 gelijk spel tegen PSV Dammen (Eind hoven). Na een voorzichtige start met een paar remises, ging Micha van Tol plotseling onderuit. Toen direct daarna captain Raymond van Es de ploegen weer op gelijke hoogte bracht, werd er een ongeschreven 'niet-aanvalsverdrag' gesloten en werd aan de resterende zes borden remise gegeven. Samen Sterk ontmoet in de laatste twee ronden andere degrada tiekandidaten, waardoor het de degradatie nog kan ontlopen. Het Leids Damgenootschap LDG) won met 15-12 nipt van de RDC-reserves. Hierdoor spelen de Leidenaars de na- competitie voor een extra pro motieplaats naar de eerste klas se. LDG werd tweede in de eindstand op doelsaldo (bord- punten). Het LDG begon enigszins ge flatteerd aan de wedstrijd met drie winstpartijen, omdat de Rijnsburgers in 'zetjes' liepen. Mirjam Hol liep in een zetje te gen Hans Kreder en André van de Kwartel tructe RDC'er Cees van der Bosch in een voor hem mindere stelling. Toen daarna voor Gera Hol LDG'er Evert Bronstring een maatje te groot bleek, keken de Leidenaars naar een riante 9-0 stand. Na enige remises leek er nog niets aan de hand voor het LDG, maar nadat de Rijnsburg se meisjeskampioene Laura Andriessen aan LDG-kant Piet Swart in hoge tijdnood zag blunderen, kregen de RDC'ers weer enige hoop. Casper Vroegop versloeg Dick den Ou den waardoor het verschil nog maar drie bordpunten was. Jan Slingerland nam alle Leidse twijfels over de uitslag weg door Arie Schoneveld te ver slaan. Doordat Fons van der Plas LDG'er Jack van der Plas (geen familie) verrassend ver sloeg en Nico Mul remise maakte, stond de Leidse zege vast. Jeu Bo] m,' nett t eed' iror LGI Ens met nali >urg iefi door Michel van Gent korfbal - TOP heeft de laatste strohalm met beide handen ge grepen. De formatie uit Sassen- heim veroordeelde met de 22-17 overwinning hekkensluiter De Le ge Geaën vrijwel zeker tot degra datie uit de hoofdklasse. TOP moet in de resterende vier duels flink scoren om hetzelfde lot als de tegenstander te ontlopen. Met enige praatsessies had trai ner Gert-Jan Kraaijeveld het mo reel van rijn ploeg opgekrikt na de teleurstellende thuisneder laag tegen Oost Arnhem. „Ga gewoon ballen en doe waar je goed in bent", had de Dordte- naar de spelers voorgehouden voor het duel tegen De Lege Ge aën in Sneek Deze wedstrijd was voor beide ploegen cruciaal, want het was volstrekt duidelijk dat de verliezer een terugval naar de overgangsklasse nauwe lijks meer kan ontlopen. Het bleek dat TOP beter omging met de druk om te moeten win nen. De Sassenheimers dicteer den het scoreverloop en bereik ten voor mst eenmaal een mar ge van drie doelpunten (6-9). Vooral Sander Harmzen had een belangrijk aandeel in deze ontwikkeling, want hij hield het Friese kanon Arnold van der Kooij behoorlijk in bedwang. De thuisclub leek desri^. even het initiatief naar ^na te trekken door na ru naar 12-10 uit te lopt |Q| raakte niet in paniek. Lardé gaf als aanvoer VI goede voorbeeld en bra vijf doelpunten in drie voor de vijandelijke pian ploeg temg op het goedBns 1 Dat leverde in een kwa root de ommekeer op (13- n)e Sassenheimers kondei De rustig met Claudia Baake m, Moolenaar, Amoud Kok P van der Sommen hun h!'ae tingent wisselspelers inet' zonder dat het overwich me Daardoor viel er op de 2100Ë ge niets af te dwingen, |Pe het resultaat belangrijk i^8c de ontknoping van het [j® a zoen moet nog blijken. „Wij moeten het nu gev> week tot week gaan b blikte coach Kraaijeveld [j „Wij moeten winnen Meervogels en ergens 1 ick punten zien te halen 01 h de blijven. Dan kunnen evii Oost Arnhem en De M< der nog erg lastig maken. I genlijk moeten we nie inae gaan rekenen en gewi nal best blijven doen." Kee De Lege Geaën - TOP 17 vro lev et m| Doelpunten: van Stanley Steven Baart, Sander Harma^ rijke van der Berg, Tim v (2) en Johanna van lent ïegt inbc tege del it né irve >te t im f isc volleybal - De mannen van Leython boekten een gemakke lijke 3-1 overwinning op WH uit Harderwijk. De Leiderdorpse ploeg kende een zwakke fase in de tweede set toen de tegen stander van 12-8 achter op een 13-17 voorsprong kwam. In de overige sets was Leython veel sterker. Marcel Boeren en Mare Stronkhorst waren aanvallend goed op dreef en in de verdedi ging bleek invaller Bas Donkers (die als libero speelde) een ver sterking: 25-10, 15-25, 25-16, 25- 19. Leython klom door deze overwinning naar de vijfde plek. De mannen van WO/Aspasia wonnen met 3-2 van Zovoc. „Het was een wonder dat wij deze wedstrijd wonnen, want aanvallend spelen we momen teel helemaal niet zo sterk", al- BVl 'i; de: fstig 'Ogï dus coach Hans Broe veel servicedruk kwam woudse ploeg op 2-(ft kwam goed temg toen pass het lieten afwete H thuisploeg. In de vijfde WO/Aspasia aan het eind onder meer door van Rik Holleman. Bij de vrouwen staat G ,j de nederlaag tegen Cit< de middenmoot. Uiü meer is er nog steeds geen enkele ploeg steekt in de derde divisi Peter van Vliet miste vi geestering bij zijn ploe onze ambities hebt, mi zo flets spelen." Van V dat Gemini kansen meer. „Maar we kondi op beslissende momei op de grond krijgen. handbal - Foreholte is in com petitie aan een vrije val bezig. Gisteren verloren de Voorhoutse handbalsters in eigen zaal met 20-17 van Hellas 2. Na de neder laag van vorige week tegen Wings rijn de kansen op de titel in de hoofdklasse B danig ge slonken. Foreholte kan slechts troost putten uit het bekertoer nooi, waarin het is doorgedron gen tot de beste zestien ploegen van Nederland. Aanvankelijk leek Foreholte het sterke bekeroptreden van dins dag, toen het Quintus 2 uitscha kelde, een vervolg te geven. Na negen minuten stond Hellas 2 al met 5-1 achter. Kim Geerlings was met drie doelpunten goed op dreef. Daarna ging de Fore- holte-machine haperen. Vlak voor mst liet de Voorhoutse ploeg de Haagse tegenstander terugkomen van 10-7 naar 10-9. In de tweede helft viel Foreholte stil. De thuisclub scoorde tien minuten niet, terwijl Hellas zorgvuldig aanvallen bleef op- 'De irhe moj and irste E ue DIO aoi was SCOl bouwen. De ervaren F keeper Anita Seur had weer tegen de Haagse worpen. In de slotfasi de scheidsrechters enk euze beslissingen. moest Esther Hoek goed voor drie treffers) nuten naar de kant. He teerde onmiddellijk Voorhoutse minderheii de de overwinning veili qj Stompwijk '92 stevent gioklasse C af op HVL scoorde in Den F twee keer zo veel als van trainer Jos Stigti „Het was een blamag [e Stigter, die nog steeds1 een wonderbaarlijke Hij had de speelsters waarschuwd: „Onze winning tot nu toe thuis tegen HVL. Die belust op revanche, van Evelien van der Li ren wij niet gemotft i( noeg. Wij misten zei worpen, HVL benutte e oer: s d n dj mo iral- In IK n. I ian< n, DIC te* lo heir 55 tv\ 5 n a efyten bo 31 iret he r's a n di The r0-£

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 20