Het leven is meer dan korfbal alleen SPORT Judit Polgar neemt voorlopig afstand van dertien haant Leithen grijpt M' in promotiekla( Stanley Lardé wil zo lang mogelijk en zo hoog mogelijk spelen, met TOP Ralf Zwitser op podi Curovic gaat de handel in Groningen - Zijn besluit staat vast. Dejan Curovic stopt na dit seizoen met profvoetbal. De be langrijkste reden voor het be sluit van de 34-jarige speler van FC Groningen is dat hij steeds blessuregevoeliger wordt en steeds langzamer herstelt. Cu- royic speelde negen jaar in Joe goslavië en negen jaar in Ne derland. Hij kwam zeven keer uit voor het Joegoslavische elf tal! In Nederland speelde hij drie jaar voor FC Groningen en zes seizoenen voor Vitesse. Cu rovic wil de handel in. „Ik wil iets opzetten tussen Nederland en Joegoslavië, mijn twee thuis landen." Wilbert Star niet naar KRV valkenburg - Voetballer Wil bert Star speelt volgend seizoen niet bij KRV, zoals gisteren in de rubriek Duiventil stond ver meld. Star ontkent dat hij met zijn trainer Arie van Duijn mee verhuist van Valken naar KRV. Skister Montiliet boekt derde zege Cortina d'ampezzo - De Franse skister Carole Montiliet was gis teren de snelste in de super-G van Cortina d'Ampezzo in Ita lië. Het was de derde zege dit seizoen in een wereldbeker wedstrijd voor de olympisch kampioene op de afdaling, deze maand gekozen tot sportvrouw van Frankrijk 2002. De 29-jarige Montiliet klokte 1.12,91 op de afdaling van de Olimpia delle Tofane. Dat was 0,46 seconde sneller dan de Oostenrijke Re- nate Götschl. Hilde Gerg uit Duitsland, net hersteld van een knieblessure, werd derde. Fakkel Athene gepresenteerd athene - Hij hoeft pas over an derhalf jaar in de Griekse hoofdstad te arriveren, maar desondanks is gisteren in Athe ne in aanwezigheid van IOC- voorzitter Rogge de fakkel voor de Olympische Spelen van 2004 gepresenteerd. Het object be staat voornamelijk uit hout van een olijfboom, waarvan de twij gen symbool staan voor vrede. Over ruim een jaar, op 18 janu ari 2004, wordt de fakkel aange stoken. Daarna wordt het vuur doorgegeven tot op 13 augustus de openingsceremonie van de Spelen op het programma staat. Het olympische toernooi in Athene duurt tot en met 29 augustus. Simons wint Gouden Schoen brugge - Middenvelder Timmy Simons van Club Brugge is ver kozen tot beste voetballer in België. In de strijd om de Gou den Schoen 2002 kreeg hij 401 punten. Tweede werd de win naar van 2001 Wesley Sonck (Racing Genk) met 275 punten, gevolgd door Danny Boffin van Sint-Truiden met 215. De jury bestond onder anderen uit journalisten, trainers en scheidsrechters. Op de erelijst van de Gouden Schoen komen ook twee Nederlanders voor. Johan Boskamp (RWD Molen beek) won in 1975 en Rob Ren- senbrink (Anderlecht) in 1976. De Rooy op tweede plaats dakhla - Vrachtwagenchauf feur Jan de Rooy is in de der tiende etappe van de Dakar-ral ly als tweede geëindigd. De 59- jarige trucker finishte in de rit van Siwa naar Dakhla (Egypte) twee minuten en 29 seconden achter de Russische winnaar Firdaus Kabirov. Vladimir Tjsa- goein werd derde op 7.15 en behield de leiding in het alge meen klassement. De Rooy blijft op de derde plaats staan, met een achterstand van 2,5 donderdag l6 JANUi >1 wuk aan zee/anp - Voorlopig is Judit Polgar dertien mannen de baas in het Corus schaaktoernooi. De 26-jarige Hongaarse nam gisteren alleen de lei ding in Wijk aan Zee. Ze versloeg met zwart Anatoli Karpov in de vierde ron de. Het was de tweede zege van Polgar op Karpov in haar loopbaan, tegen negen nederlagen. Loek van Wely deelde voor de vierde keer het punt. De Tilburger werd met wit door de 15-jarige Radjabov zwaar onder druk gezet, maar hield het hoofd koel. Na 80 zetten en 6,5 uur berustte het jonge talent in remise. Jan Timman herstelde zich van zijn nederlaag tegen Polgar. Tegen Anand nam hij vlot genoegen met remise. Aleksei Sjirov meldde zich gisteren bij het peloton achtervolgers. De in Span je wonende Let behaalde zijn eerste overwinning in dit toernooi na drie re mises. Met zwart versloeg hij Roeslan Ponomariov op bijzonder spectaculai re wijze. De twee volgden 22 zetten de partij tussen Ivantsjoek en Sjirov uit het Corustoemooi van 1996. In dat duel vond Ivantsjoek met wit in een moment van goddelijke inspiratie het dameoffer Dg7 op de 21ste zet. De partij werd een klassieker in het schaken en de zet van Ivantsjoek werd door Tim Krabbé opgenomen in de toptien van de honderd mooiste zet ten. Sjirov wijdde later in zijn boek Fi re On Board een speciaal hoofdstuk aan de partij en het oogverblindende offer. Na zeven jaar kreeg hij gisteren tot zijn verbazing van Ponomariov de kans revanche te nemen. Echt verrassend was dat niet. Pono mariov en Ivantsjoek komen beiden uit de Oekraïne en speelden in januari van het vorig jaar in Moskou een tweekamp over acht partijen om de FIDE-wereldtitel. In de voorbereiding daarop zal Ponomariov ongetwijfeld de klassieker van zijn landgenoot uit voerig hebben bestudeerd. Ponomari ov won overigens die tweekamp 4,5- 2,5 waarmee hij op 18-jarige leeftijd de jongste wereldkampioen ooit werd. De eerste 22 zetten vlogen over het bord, inclusief het dameoffer. Op zijn 23ste zet week Sjirov af van de partij tegen Ivantsjoek. Daar speelde hij d4 wat voor Ivantsjoek het aanknopings punt bleek de partij in 35 zetten in winst om te zetten. Tegen Ponomari ov speelde hij Txg7. Voor zijn 25ste zet zonk hij voor de eerste keer in diep gepeins en trok hij drie kwartier uit. „Ik kon mijn analyses niet meer herin neren", vertelde hij. „Ik had die partij zeven jaar geleden natuurlijk uitvoerig bekeken, maar ik kon me niet meer al les voor de geest halen." Uit zijn lichaamstaal sprak weinig hoop op een goede afloop. Hij kroop haast in het schaakbord en zijn ge zicht werd met elke zet van wit roder en roder. Voor de insiders het teken dat Sjirov aan het ploeteren was. „Als hij het publiek inkijkt", wist een vol ger, „staat hij goed." Daar had de 30- jarige grootmeester uit Riga gisteren geen tijd voor in het hachelijke avon tuur. Met de ruil van zijn dame voor twee torens kwam er een eindspel op het bord van twee witte lopers tegen toren waarbij de ver opgerukte zwarte vrij pionnen op de damevleugel van zwaarwegend belang waren. Toch had Sjirov een paar misgrepen van Pono- la; .an iirk 'etfc8« JÏ6 mariov nodig om de winst „Het is onduidelijk of ik het van Ivantsjoek weerlegd hi rov ruiterlijk toe. „Wit had nen spelen." Dat had Karpov met wit r Polgar. De 51-jarige Moskot op de 16de zet een blund |M Polgar de witte stelling me lont langzaam opblies. Na gaf de oud-wereldkampioen |cfi >ro Het was haar tweede opet ja( overwinning in haar derde )ec nooi. Met drie uit vier nam en pig even afstand van de dei tjes in de A-groep. Stanley Lardé: „Hoe fanatiek ik ook ben, uiteindelijk vind ik het plezier eromheen toch nóg belangrijker dan de prestaties. Foto: Dick Hogewoning door Maarten Dekker sassenheim - Stanley Lardé zette altijd alles opzij voor het korfbal, sinds hij op zijn achtste lid werd van TOP. Feestjes en verjaarda gen vond hij geen excuus om de training af te zeggen, bezeten als hij was van 'het spelletje'. Dat was toen. Het fanatisme is nu niet minder, maar sinds een jaar of twee ziet de 25-jarige Sassen- heimer zijn sport wel in een bre der perspectief. In die periode scheurde zijn vriendin en ploeggenote Bregtje van Drongelen tot twee keer toe een kruisband. De gedroomde, glansrijke sportcarrière met uit zicht op een plek in het Neder lands team was ineens mijlenver weg. Het verdriet dat ze samen deelden, dwong Lardé tot bezin ning. „Ek relativeer makkelijker sinds ik heb gezien wat Bregtje allemaal moet doorstaan. Korf bal is daardoor niet meer het enige wat telt, korfbal is maar een spel dat je speelt voor je lol. Ik realiseer me nu bijvoorbeeld dat een goede band met je fami lie en het hebben van een relatie veel belangrijker zijn. Niet dat ik dat vroeger niet zag, maar ik weet het nu allemaal wat meer op waarde te schatten." Dat geldt ook voor de verhou ding met zijn teamgenoten. „Hoe fanatiek ik ook ben, uit eindelijk vind ik het plezier er omheen toch nóg belangrijker dan de prestaties. Lol hebben met de mensen met wie ik sa men ben. Wat dat betreft vind ik TOP een geweldige vereniging, waar ik me heel erg thuis voel. En in een omgeving waar je je prettig voelt, presteer je natuur lijk ook makkelijker." Kampioenskansen Vanuit die gedachte is het niet vreemd dat Lardé nog nooit overwoog om zijn sportieve ge luk elders te beproeven, bij een club met kampioenskansen bij voorbeeld. Hij praatte er wel eens over met Steven Baart, die TOP tijdelijk verruilde voor KVS, omdat hij daar meer perspectief zag om hoofdklassekorfbal te spelen. „Steven had een andere opvatting, hij ging puur op het sportieve aspect af. Ik zit anders in elkaar, ik hecht meer aan vas te dingen om me heen, ik houd van zekerheid. Ik ben gewoon niet zo avontuurlijk ingesteld. Voor een korfballer met zijn kwaliteiten heeft Stanley Lardé opvallend bescheiden ambities. Vrijwel wekelijks is hij de uit blinker, de man die met flitsen de acties en mooie doelpunten toch nog wat kleur geeft aan de vele verüespartijen die TOP dit seizoen incasseert. Maar hij vindt het wel mooi zo, hij hoeft niet hogerop. „Ik wil zo lang mogelijk en zo hoog mogelijk spelen, met TOP. Misschien dacht ik daar vroeger wel iets anders over. Toen wilde ik niets liever dan korfballen, maar nu heb ik ook andere interesses. Uitgaan met vrienden, spelletjes doen - gewone simpele dingen in het dagelijks leven, waar je ei genlijk nooit bij stilstaat. De voorbije jaren hebben hem completer gemaakt, als mens en als sporter. „Het is moeilijk om van jezelf te zeggen dat je goed speelt, maar ik hoor het van mensen die onze wedstrijden volgen en en ik merk het ook wel als we met het team video beelden van een wedstrijd te rugzien. Ik ben rustiger, con stanter in mijn schot, ik heb meer overzicht en het verdedi gen ging altijd al goed. Maar als ik 's zaterdags in het veld sta, voel ik niet dat ik beter ben dan een tijdje terug." Concurrenten Misschien komt dat ook door de tegenvallende prestaties van de ploeg, die zijn eigen inbreng overschaduwen. TOP speelt over het algemeen helemaal niet slecht, meent Lardé. „We heb ben het in twee wedstrijden af laten weten, maar dat waren he laas wel cruciale wedstrijden, te gen twee directe concurrenten. De thuisduels met De Lege Ge- aën en De Meervogels werden verprutst, juist de duels die TOP had kunnen winnen. Tegen de andere opponenten uit de hoofdklasse A is dat rede lijkerwijs onmogelijk, omdat het kwaliteitsverschil met die ploe gen simpelweg te groot is. Jam mer genoeg liet TOP zich juist van z'n beste kant zien in de wedstrijden waar geen punten te verdienen waren. „Ik denk dat het sport eigen is om goede en mindere \yedstrijden te wisselen. Je kunt nooit veertien wedstrijden op hetzelfde, hoge niveau spelen, al moet je daar wel naar streven", zegt Lardé, die vier dagen per week als fy siotherapeut werkt in een Sas- senheimse praktijk. Zaterdagavond is het erop-of- eronder voor zijn ploeg, als Oost Arnhem de tegenstander is in sporthal De Wasbeek. Als TOP verliest, is het verblijf in de hoofdklasse een aflopende zaak, beaamt de kleine aanvaller. „We moeten winnen. Het voornaam ste is dat we de druk op onszelf niet te groot laten worden door steeds aan dat 'moeten' te den ken. Als we maar ontspannen spelen, dan komt het wel goed." öi als het onverhoopt anders loopt, dan is TOP blijkbaar niet goed genoeg voor de hoofdklas se, zegt hij nuchter. Dat zou hem erg teleurstellen, maar uit eindelijk gaat het leven gewoon door, zelfs als TOP degradeert. assen Ralf Zwitser heeft tijdens de vijftiende krachtmeting in de reeks om de Essent Cup de der de plaats opgeëist. De mara thonschaatser uit Katwijk, num mer twee in het jongerenklasse- ment, maakte gisteravond deel uit van de kopgroep van negen man. Nadat Jeroen de Vries zich de snelste had getoond van het af- sprintende peloton, was Peter Baars uit Nieuw-Vennep de rap ste van de vluchters. Achter hem bleef Koen Lankhaar (Babylo- niënbroek) Zwitser voor. Vener Lars Hoogenboom, die dit sei zoen al een overwinning boekte, finishte als laatste van de lei ders. In het B-veld slaagden zes rij ders erin hun collega's te dub belen. Onder hen Mark Rimmel- zwaan uit Voorhout, die als zes de over de streep gleed. Joost Vink (Noordwijkerhout) werd negende. Assen. Essent Cup. Mannen A (100 rnd): L Baars (Nieuw- Vennep), 2. Lankhaar (Babyloniën- broek), 3. R. Zwitser (Katwijk), 4. Schmitz (Alkmaar), 5. Van Meggelen (Amsterdam), 6. Kuipers (Hengelo), 7. R. Ruitenberg (Wezep), 8. Wubben ra; ind da !t (Apelcijpl 2. 3. Krol" (Pijnacker), 9. Hoogenbo arendsveen), op 1 rnd 10. Nicolaasga), 15. Angenen r - ge), 42. Vergeer (Warmon (Koudekerk aan den Rijn), (Katwijk). Klassement (na 15 wnkxik Michaud (Fra) 293.4 pnt, (Oldebroek) 291.3, 3. Vl (Joure) 236, 4.1. de Vries 2 en berg (Almere) 200.2, 9. An ar 13. R. Zwitser 118, 18. 1 er 90.1, 19. Juffermans (Stom Van Es (Stompwijk) 7, 52 Sprintklassement: 1 (Loozen) 44 pnt, 2. Landn dam) 34, 3. Kromkamp Angenent 3.12. Van Es 3, i IV 2, 14. Juffermans 2. f ment: 1Van Hest (y 2. R.Zwitser3322,: 5.1. Zwitser 184. Mannen B (100 rnd): (Woudenberg), 2. Spijkert os woud), 3. Van Norel (OilSp Hijlkema (Zuidwolde), 5. gg ningen), 6. Rimmelzwaar orT op 1 md 9. Vink (Noord w en. Paauw (Rijnsburg), 36 t tl (Voorhout), 52. E Nijgh (R o Klassement (na 14 wed 8e Wennemars (Dalfsen) 218 01 Norel 213.3, 3. Spijkerra DSt Stroctinga (Oosterwolde) nil 154 22. E. Nijgh 50, 25. f 46, 26. Paauw 46, 28. Dohl I sl ten) 41, 55. G. Nijgh (Rijn >ni teranen (60 md): 1. Post jta 2. Bakker (Scharmer), 3. L terlo). Klassement (na 7 1. Post 145.3 pnt, 2. Bal Slomp (Ruinen) 119.1. u| door Jan Bey leiden - De Leidse schaakvereni ging Leithen timmert flink aan de weg en lijkt dit jaar voor het eerst in het 67-jarige bestaan te gaan promoveren naar de lan delijke KNSB-competitie. Door een 5.5-2.5 zege op het Leidse Philidor 2 gaan de Leithenaren, na de vierde ronde in de promo tieklasse van de Leidse Schaak bond, aan de leiding. Dat Leithen zou winnen was snel duidelijk nadat Jerry Bey ju nior al na elf zetten de talentvol le Philidor jeugdspeler Yme Gorter had overrompeld. Wil Turk bracht het tweede winst punt voor Leithen binnen en met de remise op het kopbord, tussen André Mes en Frank Ze ven en aan het tweede bord een remise van Jan Bey tegen Pim Braggaar, nam Leithen een rian te 3-1 voorsprong. Toen kort ema de nieuwe Leithen-aanwinst, Ben van Gef- fen, tegen de nieuwe Philidor- speler Chris Braga, met een on afwendbare mataanval de winst greep, was de zaak duidelijk. De twee matchpunten werden ver volgens veiliggesteld door een plusremise van Marcel Terluin door zetherhaling. Topscorer Dirk Gruyters maakte er met een winstpartij 5.5-1.5 van, alvo rens Leithen-preses Jan Brandt tegen Piet Zwetsloot - met slechts drie seconden voor de tijdcontrole - verloor. Brandt verzuimde een toren te winnen en gaf in plaats daarvan er een tje weg. Maar dat was toen nog alleen voor Brandt zelf belai Het jeugdige eerste èt F Leiderdorp hield zijnfcib< promotie levend dooi 3.5 van concurrent Va 2 te winnen. Na drie| i intensieve strijd brr van Splunter op het a£( Leiderdorp op voort werd uitgelopen na$U voorsprong door wi^er van Onno Verbaken, bij meend en Luuk vanlDti winnende halfje werdfcn bracht door Niels vaxtrerl die een voordelig tortan remise maakte. 9) z De Leiderdorp-resenidt ren een belangrijk divei strijd tegen de degrabesi AAS 2 werd met 5-3 vfoik Leiderdorpers begot strijd met invallerharlg, twee basisspelers ercl bleek dit de doorslag^ Alleen Edwin PoelT Glimmerveen en Loenen scoorden vojhe dorp 2. In de strijd tegen won hekkensluiter A belangrijk vierpuntd Bodegraven met 4.5 door zijn de ploegen k 2, Bodegraven en een negatief gevecht^ degrgdatieplaatsen. Promotieklasse Leidse Uitslagen vierde ronde Alphen II 3.5-4.5; 2.5-5.5; Leiderdorp- 3.5; AAS II-Leiderdorp II Stand: Leithen 4-6; L Zwarte Pion 3-5; AAS II 3-4; Voorschoten II 3-3; 2; Alphen II4-2; Leiderdi SPORT EN SPEL BILJARTEN Halverwege de nationale kader competitie werd het Sassen- heimse Sportrust/Van Diemen in z'n opmars gestuit door re- giogenoot De Plas uit Ter Aar (2-4). De Plas was natuurlijk op revanche belust voor de neder laag tegen Sportrust in de eer ste competitieronde en dat luk te. Na een 2-2 stand door een winstpartij van Niels van Noord in 19 beurten en het verlies van Herman Lijnsen in negen beur ten, moest de partij van Ben Duivenvoorde tegen P. Sassen de doorslag geven. Na een ner veuze start van beide spelers maakte Sassen uiteindelijk de hogere series en won de partij in tien beurten. De Plas staat hierdoor tweede op de ranglijst en wordt op de hielen gezeten door De Engel/vanrier Aart uit Lisse. De Lissenaren wonnen met 0-6 van Visprox door winstpartijen van Cas Juffer mans (forfait tegenstander) en Louis Opstal door een fraaie 90 caramboles van acquit in acht beurten, alsmede een zege van André van der Aart in negentien beurten. Stand aan kop: 1. HWA/Boele 12-22 2.De Plas 12-18 3.WBD 12-17 4.De En- gel/vdAart 12-16 5.H-team 12-16 9.Sportrust/Van Diemen 12-8 11. De Sport 121-8. BOWLING Het juniorenteam van Leiden Zuid West (met trainer Hans de Graaf) heeft een fraaie tweede plaats behaald in de landelijke finale van de stedenontmoe- ting. Dankzij een derde game met een teamscore van 960 (192 gemiddeld) werd deze bes te klassering in het bestaan van de bowlingvereniging bereikt. De hoogste serie (609) werd neergezet door Matthijs Hons- beek die met 220 en 201, twee 200-games noteerde. Ook Mike Smit (205 en 200) en Mare Smit (211) gooiden 200-games. Het juniorenteam, verder bestaan- Louis Opstal van De Engel/van der Aart haalde van acquit 90 caramboles in acht beurten. Archieffoto: Hielco Kuipers de uit Amanda Huschka, Jim Flanderhijn, Jeroen Plu en Wil lem van der Reijden, scoorde over de hele finale een gemid delde van ruim 178 en bleef daarmee enkele grote favorie ten voor. BV Nieuwegein won in alle drie de categorieën. De stedenontmoeting van de aller jongsten (pupillen) werd dit jaar voor het eerst gehouden en daarin bereikte Bowlingvereni ging Alphen aan den Rijn de derde plaats. BRIDGE Het Leidse Pelikaan All Stars 2 ging flink onderuit tegen lijst aanvoerder Bodegraven 1. Het Bodegraafse viertal, met de broers R. en W. de Meyere en W. en L. Pollé, verstevigde hier door zijn koppositie in de hoofdklasse van het NBB dis trict Leiden, omdat runner-up Sassem Troef verloor van het Leidse Crash 7 van captain Cees Varkevisser. Nummer drie op de ranglijst, Crash 8 met Ad van den Berg en John van der Wiel in het team, verloor eveneens verrassend van de Leiderdorpse Bridge Club (LBC) met onder anderen Erik Oosterom en Theo Piket. LBC klimt hierdoor enigszins uit de gevarenzone. Pelikaan All Stars 3 (PAS) blijft ondanks een matchwinst op Bodegraven 3 hekkensluiter. Uitslagen: PAS 2-Bodegraven 1 8-22; LBC-Crash 8 16-14; PAS 3-Bodegraven 3 17-13; Crash 10-Bodegraven 4 16-14; Crash 9-Bodegraven 2 20-10; Crash 7- Sassem Troef 20-10. Stand aan kop: 1.Bodegraven 1 6-132 2.Sassem Troef 6-112 3.Crash 8 6-108 4.Crash 7 6-102 5.Crash 10 6-99. Mede door het succes van Ray mond van Bameveld heeft de dartsport een opvallend record geboekt. Het Open NK 2003 no teerde een wereldrecord aan in schrijvingen van maar liefst 3264 mannen singles, 1156 mannen koppels, 519 vrouwen singles en 196 wouwen kop pels. Zij gaan in Veldhoven de strijd aan op 150 banen onder toeziend oog van 52 officials. Hierbij ook 'Leidse' regiogeno ten. Op donderdag 6 februari beginnen de koppels en uitein delijk staan op zondag 9 febru ari de laatste acht mannen en vrouwen op het podium. POOLBILJART De derde Grand Prix bij de mannen was in Eindhoven. Hier ging de finale uiteindelijk tussen lijstaanvoerder Nick van den Berg en Leidenaar Mi-Len Pan (speelt bij landskampioen F&M Tornado's). De finale werd uiteindelijk door Van den Berg in z'n voordeel beslist. Halve finalisten waren Moham med Hakim en Alex Bakker. Stand aan kop (na 9-Ball, 8-Ball en 14.1): Ï.Nick v.d. Berg 720 pnt. 2.Mar- cel Lamboo 520 3.Monammed Hakim 410 4.Richard Vemimmen 360 5. Mi- Len Pan 350 6-8. Niels Fijen, Mark Mulder en Huidji See 280 9.Theo Moes 270 10.Alex Bakker 250. SCHAKEN De Zwarte Pion uit Lisse werd in de bekercompetitie van de Leidse Schaakbond verrassend uitgeschakeld door een beker viertal van de Alphense Schaak club (ASC). De lissenaren wa ren met hun speelgerechtigde KNSB-spelers titelkandidaat nummer 1 voor die 'Leidse' be ker. Het bekerteam van Voor schoten wipte de jongeren van Op Eigen Wieken uit het beker toernooi, dat in de voorronden nog zo ruim van de routiniers uit Aarlanderveen (Het Sprin gende Paard) had gewonnen. Ook het 'zwakker' geachte Da niël Noteboom uit Noordwijk gaat verrassend door ten koste van Utile Dulci uit Roelof- arendsveen. Het gelijkwaardige duel tussen Sassenheim en Rijnwoude eindigde in een zege voor de Rijnwoudenaren. Uitslagen: AAS-Oegstgeest'80 5-3; De Zwarte Pion-Alphen 3-5: LSG-Leider- dorp 7-1; Leithen-Katwijk 6-2; Phili- dor-Inter Nos 5-3; Sassenheim-Rijn- woude 3-5; Daniel Noteboom-Utile Dulci 4.5-3.5; Voorschoten-Op Eigen Wieken 5-3 Loting achtste finales: Rijnwoude-Daniel Notel dor-AAS; Voorschoten-' SNOOKEI OKEBf V€ 1de ivena Martin Zevenhoven d eerde zijn zegereeks ide i tiende ronde van het t> J kampioenschap van» M Zevenhoven bereikteld ste zes ronden telkenlHu en schreef er daarvanotra naam. Dit keer ver sloferl on Alewijnse met 2-0imr ve finale hadden zij rfcrit velijk Edward Bakkerf ee; Blok verslagen. Rolf K>en won in de verliezersö mi 2-1 van Gerben Schrat Fi Tussenstand aan kop: l.fE' venhoven 119 2.Florian NT scheim 112 3.Ronald Blok# Alewijnse en Nico Seisvelf Lindhout 7.Ron Hoenson^^P Kramer 77 9-1 O.Ronald Kfflaa El-Kourhy67. laat Jan Bey

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 20