Leidsch ÉS Dagblad Ja, ik train mee met Hollen met Han 2003 Leidsch Dagblad j Leidsch - Dagblad De populaire hardloopcursus Hollen met Han beleeft zijn eerste lustrum. Het initiatief dat het Leidsch Dagblad met de twee Leidse atletiekverengingen nam is inmiddels een blijvertje. Oud-topatleet Han Kulker fungeert voor de vijfde keer als uithangbord van deze loopcursus die vijf maanden duurt. Han vormt met tien Leidse atletiek- trainers de kern van de organisatie, die zowel onervaren als doorgewinterde hardlopers voorbereidt op twee Leidse voorjaarslopen: de Singelloop (11 april) en de kortste afstanden van de Leiden Marathon (8 juni). ustrum Hollen met Han Ja, ik schrijf mij in voor de lustrumeditie van Hollen Met Han en kom langs op de eerste clinic. Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoonnummer De volledig ingevulde bon vöór 18 januari toesturen naar: postbus 54 2300 AB Leiden t.a.v. Lustrum Hollen Met Han Afgeven bij het Leidsch Dagblad kan Leeftijd: man/vrouw* natuurlijk ook: Rooseveltstraat 82, Leiden. - Ik heb nog nooit hardgelopen: ja nee - Ik heb wel geen sportverleden; - Ik ben een gevorderde loper: ja nee, ik loop aljaar; DE WERELD OM JE HEEI\I - Ik ben een ervaren loper: ja /nee ik loop aljaar. Waar bestaat de loopcursus uit? Wat krijgt u hiervoor? Allereerst zijn er vanaf eind januari tien twee wekelijkse clinics op zaterdagochtend. De trainers laten de deelnemers kennismaken met de loopsport op de weg, de atletiekbaan en in de duinen. Daaraan gekoppeld krijgen de cursisten steeds 'huiswerk' voor twee weken mee. Het derde ingrediënt een passe-partout. Daar mee kunnen de deelnemers de laatste twee maanden onbeperkt uit de voeten bij de Leid se atletiekverenigingen Leiden Atletiek en Leiden Road Runners Club (LRRC). Zes dagen na de Leidse marathon dient een reünie-in-hardlooptenue als afsluiting van de hardloopcursus. A Wanneer? Deelname aan in totaal tien clinics Deelname aan de twee Leidse voorjaarslopen een 'marathonontbijt' is bij de prijs inbegrepen een fraai thermo-shirt, een programmaboek een passe-partout voor twee maanden onbe perkt toegang tot de twee Leidse atletiekvere nigingen. Wat nog meer? De cursus biedt plaats aan maximaal 200 deel nemers. Zowel voor de beginnende als de gevorderde loper. Informatie? De eerste clinic is op 25 januari 2003, om 9.00 uur bij de Leiden Road Runners Club aan de Voorschoterweg in Leiden Wat kost het? Het inschrijfgeld voor de hele hardloopcursus bedraagt 75 euro, contant te voldoen bij de eerste clinic. Inlichtingen bij Tim Brouwer de Koning 071 - 5413307 of 071-5356484 (13.00 - 15.00 uur), op werkdagen; tim.ank.bdk@zonnet.nl Voor informatie over de clinic zijn vanaf 25 januari drie websites beschikbaar: www.leidschdagblad.nl;www.LRRC.nl; http://www.leidenatletiek.nl PLEZIER SPORT BEGINT BIJ RUNNERSWORLD Burgsteeg 7 in Leiden Maandag gesloten

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 16