ORTKALENDER 2003
SPORT
13
28
cc
ea
O
AC 11 JANUARI 2003
D-üfo 200
B,;seille (Fra) - Sharm el Sheikh
nsie
I a rr
>an h<
s Beik
Gezi(
Nog
26/
11-12
11-12
12-19
13-26
17-18
17-19
18-19
19
20-26
2 febr.
21-22
21-26
25
25-26
26
26
febr.
febr.
dee:
st-Ei
voo
rack
1 op
het
van
wer
le e 2
vee
1 vai
het
Schaatsen
Veldrijden
Snowboarden
Tennis
Zwemmen
Shorttrack
Schaatsen
Veldrijden
Kunstrijden
Handbal
Zwemmen
Bobslee
Marathonschaatsen
Zwemmen
American football
Veldrijden
Ski freestyle
Badminton
WB sprint
NK
WK
Australian Open
Wereldbeker
EK
WK sprint
WB
EK
WK mannen
Wereldbeker
EK mannen
Open NK
Wereldbeker
Super Bowl
Superprestige
WK
NK
Salt Lake City
Huijbergen
Kreischberg
Melbourne
Parijs
St. Petersburg
Calgary
Wetzikon, Zwi.
Malmö
Portugal
Stockholm
Winterberg
Weissensee
Berlijn
San Francisco
Hoogstraten
Deer Valley, USA
Eindhoven
irrnj
5G1
re p*
pn
Jt.
ïgt
en
suit,
nig
rme
on,
ie p
is d
tje
opi
1-3
2
4-6
6
6
6
6
t del 6-13
8-9
9
10
11
13
13
115-16
16
16-20
en 7I8-21
20
20
21
22-23
23
24
24-27
Wielrennen
Voetbal
Tennis
Autosport
Motorsport
Roeien
Wielrennen
Golf
Voetbal
Wielrennen
Voetbal
Atletiek
Atletiek
Atletiek
Wielrennen
Voetbal
Wielrennen
Paardensport
Hockey
Wielrennen
Autosport
Atletiek
Voetbal
Wielrennen
"Voetbal
Zwemmen
Tennis
IJshockey
Motorsport
Wielrennen
Driedaagse Panne
EK-kwalificatie Moldaviê-Nederland
Davis Cup (2e ronde)
Formule 1
België
GP Japan
Boat Race
Ronde van Vlaanderen
The Masters
Champions League 1/4 finales
Gent-Wevelgem
UEFA-cup 1/2 finales
Singelloop
Marathon Londen
Marathon Rotterdam
Parijs-Roubaix
1/2 finales beker
Scheldeprijs
WB-finale springen
EC 2 clubteams m/v
Amstel Gold Race
Formule 1
Marathon Boston
Champions League 1/4 finales
Waalse Pijl
NK
Fed Cup (1e ronde)
WK
GP
Luik-Bastenaken-Luik
Suzuka
Londen
Augusta
België
Leiden
"Londen
Rotterdam
Frankrijk
Las Vegas
o.a. Rotterdam
Maastricht
Imola
Boston
Hoei
Tafeltennis
NK
Cf
4-6
Voetbal
1/4 finales beker
£f<
1
Marathonschaatsen
Alternatieve Elfstedentocht
Weissensee
8
Wielrennen
Ronde van Zuid-Holland
Den Haag
1-2
Veldrijden
WK
Monopoli
8
Atletiek
Twintig van Alphen
Alphen aan den Rijn
D
1-2
Tafeltennis
Top 12
Saarbrucken
9
Autosport
Formule 1
Melbourne
CC
4-6
Voetbal
1/8 finales beker
9-16
Wielrennen
Parijs-Nice
Frankrijk
m
5-10
Hockey
WK indoor
Leipzig
11-12
Voetbal
Champions League
Lil
6-9
Darts
Open NK
Veldhoven
13
Voetbal
UEFA-cup 1/4 finales
it
7-9
Schaatsen
WK allround
Gothenburg
13-19
Wielrennen
Tirreno-Adriatico
Italië
7-9
Tennis
Davis Cup Nederland-Zwitserland
Arnhem
14-16
Atletiek
WK indoor
Birmingham
9
Veldrijden
Superprestige
Harnes, Frankrijk
14-16
Schaatsen
WK afstanden
Berlijn
12
Voetbal
Oefenduel Nederland-Argentinië
15-29
Dammen
NK
Amsterdam
12-16
Badminton
All England
Birmingham
18-19
Voetbal
Champions League
15
Marathonschaatsen
KNSB-cup
Eindhoven
20
Voetbal
UEFA-cup 1/4 finales
15
Atletiek
NK indoor
Gent
20-23
Paardensport
Indoor Brabant
Den Bosch
15-16
Schaatsen
WB
Baselga di Piné
21
Voetbal
Loting CL en UEFA-cup
16
Veldrijden
WB-finale
Hoogerheide
22
Korfbal
Zaalkorfbalfinale
Rotterdam
17-23
Tennis
ABN/Amro-toernooi
Rotterdam
2*23;
Judo
Dutch Open vrouwen
Rotterdam
18-19
Voetbal
Champions League
22
Wielrennen
Milaan-Sanremo
Italië
18-23
Badminton
WK landenteams
Eindhoven
23
Autosport
Formule 1
Kuala Lumpur
19-28
Skispringen
WK
Vla di Fiemme
23
Motorsport
GP van Zuid-Afrika
Welkom
20
Voetbal
UEFA-cup 1/8 finales
23
Roeien
Head of the River
Amsterdam
21-23
Hockey
EC Zaal (met O.Z.)
Brussel
24-30
Kunstrijden
WK
Washington DC
22
Veldrijden
Superprestige
Vorselaar, België
27-30
Paardensport
WB-finale dressuur/kwal. springen
Gothenburg
22
Schaatsen
KNSB-cupfinale
Den Haag
29
Wielrennen
GP E3
Harelbeke
22-23
Schaatsen
NK sprint
Groningen
29
Voetbal
EK-kwalificatie Nederland-Tsjechië
25-26
Voetbal
Champions League
29 m
rt.-6 april
Tafeltennis
EK
Courmayeur
26febr.-1 mrt.
Biljarten
Elite GP driebanden
Veldhoven
29-30
Atletiek
WK veldlopen
Lausanne
27
Voetbal
UEFA-cup 1/8 finales.
30
Wielrennen
Brabantse Pijl
België
6-7
Dammen
Wielrennen
Autosport
Voetbal
WK
Henninger Turm
Formule 1
Champions League 1/2 finales
Zwartsluis
Frankfurt
Barcelona
9-11
10 mei-1 juni
10
11
Volleybal
Wielrennen
Atletiek
Triatlon
EK-kwalificatie mannen
Giro d'ltalia
Ter Speckebokaal
WK lange afstand
Macedonië
Italië
Lisse
Spanje
12-18
13-14
15-18
16
Badminton
Voetbal
Judo
Voetbal
WK
Champions League 1/2 finales
EK
FA-cupfinale
Birmingham
Düsseldorf
17-25
18
19-25
21
Wielrennen
Autosport
Tafeltennis
Voetbal
Olympia's Tour
Formule 1
WK
UEFA-Cupfinale
Nederland
Oostenrijk
Parijs
Sevilla
21-25
23-25
25
25
Wielrennen
Volleybal
Motorsport
Atletiek
Midi Libre
WL, Nederland-Joegoslavië
GP
City Run
Frankrijk
Le Mans
Leiden
26 mei-8 juni
28
29
29
Tennis
Voetbal
Voetbal
Voetbal
Roland Garros
Champions League-finale
Slot eredivisie
Finale amstel-beker
Parijs
Manchester
Oegstgeest
29 mei-1 juni
30 mei-1 juni
Paardensport
Volleybal
CSI Eindhoven
WL, Nederland-Cuba
Eindhoven
CHAMPIONS
LEAGUE
Alternatieve Elfstedentocht
Kuopio
België
Inzeil
5
1
Autosport
Formule 1
Monaco
1
Voetbal
Bekerfinale
Rotterdam
3
3
Voetbal
Start nacompetitie
4-7
Hockev
EC 1 clubteams (m/v)
6-8
Volleybal
EK-kwalificatie dames
Joegoslavië
6-8
Volleybal
WL, Nederland-China
6-15
Waterpolo
EK
Ljubljana
7
Voetbal
EK-kwalificatie Wit-Rusland-Nederland
7
Atletiek
Gouden Spike
Leiden
8
Atletiek
Leidse Marathon
Leiden
7-8
Roeien
NK
Amsterdam
7-9
Paardensport
NK vierspannen
Zelhem
8-15
Wielrennen
Dauphiné Libéré
Frankrijk
Golf
US upen
ulympia Fields
13-15
Volleybal
WL, China-Nederland
13-15
Paardensport
NK dressuur
Nijmegen
14-15
Turnen
NK dames/toestelfinales
14-15
Tennis
NK
15
Autosport
Formule 1
Montreal
15
Motorsport
GP
Barcelona
16-22
Tennis
Grastoernooi
Rosmalen
16-25
Wielrennen
Ronde van Zwitserland
17-22
Paardensport
CHIO
Aken
20-22
Volleybal
WL, Cuba-Nederland
23 juni-6 juli
Tennis
Wimbledon
Londen
25
Wielrennen
Luba Classic
Noordwijk
26-28
Volleybal
WL, Joegoslavië-Nederland
27
Wielrennen
NK tijdrijden
28-29
Wielrennen
NK op de weg
28
Motorsport
GP/Dutch TT
Assen
29
Autosport
Formule 1
Nurburgring
1-13
1-6
>-14
6-14
6-28
6
6
7
10
1-14
12-13
13
14
19-21
^0
0-28
29
Hockey EK mannen en vrouwen Barcelona
Wielrennen Holland Ladies Tour
Volley Bil EK mannen Duitsland
Darts World Darts Trophy
Wielrennen Vuelta Spanje
VoetbalEK-kwalificatie Nederland-Oostenrijk
Wielrennen Holland Ladies Tour Zoeterwoude
Motorsport GP - Estoril, Portugal
Voetbal EK-kwalificatie Tsjechië-Nederland
JudoWKOsaka
Atletiek GP-finale Monte Carlo
Wielrennen Parijs-Brussel Brussel
Autosport Formule 1 Monza
Tennis Davis Cup (halve finales)
Motorsport "GP Brazilië
Volleybal EK vrouwen Turkije
Autosport Formule 1 Indianapolis
Boksen Bep van Klaveren Memorial Rotterdam
LU
7^2"
9-12
9-12
10 okt-
22 nov.
11
12
12
12
12
18-21
19
19
25
okt.-2 nov.
okt.-9 nov.
Atletiek
Motorsport
Wielrennen
Paardensport
Golf
WK halve marathon
GP
WK op de weg
CCI (Military)
Dutch Open
Japan
Hamilton, Can.
Boekelo
Hilversum
Rugby
Voetbal
Motorsport
Atletiek
Autosport
Honkbal
Badminton
Atletiek
Motorsport
Judo
Tennis
Korfbal
WK
EK-kwalificatie Nederland-Moldavië
GP
Marathon Eindhoven
Formule 1
Start WK
Dutch Open
Marathon Amsterdam
GP
NK mannen
Wheelchair Masters
WK
Australië
Sepang, Maleisië
Eindhoven
Suzuka
Havana, Cuba
Eindhoven
Amsterdam
Australië
Amsterdam
Amersfoort
Rotterdam
CC.
1-15
Volleybal
Olympische kwalificatie vrouwen
Japan
LIJ
2
Motorsport
GP
Valencia
00
3
Boksen
NK finales
Rotterdam
3-9
Tennis
WK dubbels
5
4
Atletiek
Marathon Athene
Athene
UI
4
Atletiek
Marathon New York
New York
10-16
lennis
Masters Cup
Houston
16-30
Volleybal
Olympische kwalificatie mannen
Japan
0
22
Judo
NK vrouwen
Amsterdam
2
27-30
Tafeltennis
Kwalificatie OS
Luxemburg
28-30
Tennis
Davis Cupfinale
CC
UI
1-14
Handbal
WK vrouwen/olympische kwalificatie
Kroatië
ca
8-14
Tennis
Masters
S
11-14
Paardensport
Jumping Indoor
Maastricht
14
Atletiek
EK veldlopen
Edinburgh
LU
U
31
Atletiek
Sylvestercross
Soest
LU