7t3DQ]DT35 -Timing L M U C Administratief medewerker m/v Medewerker financiële administratie m/v Verkoper m/v Ij Het Motorhuis Timing uitzendteam wenst al haar klanten en uitzendkrachten een voorspoedig 2003! Kaarten en cadeaus van Unicef Zorgen voor blije gezichten! Leerlingen m/v ms t e Ir in g Verzorgenden (IG) Eerstverantwoordelijke Verzorgenden (EW-ers) ZATERDAG 4 JANUARI 2003 rilA, ao Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 l?1 Motorhuis Groep Bij de Motorhuis Groep werken in totaal ruim 1100 mensen, verdeeld over een groot aantal bedrijfsonderdelen. Elke dag werken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat tegenover. De Motorhuls Groep is bekend om zijn goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prima begeleiding, een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons in dienst blijven. De Opel-dealerbedrijven van De Motorhuis Groep kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe Opeis én occasions) als in de werkplaatsen en op ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Voor de centrale financiële administratie te Leiden komen wij graag in contact met belangstellenden voor de functies van: voor de crediteurenadministratie Vacaturenummer. |e Komt te werken binnen een leuk team van 12 personen en gaat je -samen met enkele andere collega's- bezighouden met de crediteuren administratie. |e verzorgt onder meer het doorboeken van betalingen naar de juiste kostensoorten. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor tijdige betaling van facturen en onderhoud je contact met leveranciers. Voor zo'n functie moet je natuurlijk behoorlijk accuraat zijn en gestructu reerd kunnen werken. |e bent initiatiefrijk en flexibel en ie hebt affiniteit met geautomatiseerd administreren. We denken aan iemand met een Havo/MEAO-BA diploma. Maar als je een vergelijkbaar niveau hebt of schoolverlater bent. komen we ook graag met je in contact. Kennis van en ervanng met Windows en/of Excel is een pré Vacaturenummer. Ook in deze functie kom je te werken binnen een leuk team van 12 per sonen. |e houdt je - samen met enkele andere collega's - bezig met de afwikkeling van kosten tussen de dealerbedrijven. Ook ben je verant woordelijk voor de financiële aansluitingen, het (mede-)opstellen van de diverse belastingsaangiften en de financiële rapportage ten behoeve van het management en de holding. Voor zo'n functie moet je natuurlijk behoorlijk accuraat zijn en gestructu reerd kunnen werken. |e bent initatiefrijk en flexibel én bekend met geautomatiseerd administreren. Wij denken aan iemand met HBO werk- en denkniveau én affiniteit met boekhoudkundige en financiële zaken. Kennis en ervaring met Windows, alsmede Word en Excel is een pré. Voor meer informatie over deze functies kun je bellen met de heer I I. Sintenie (071-535 18 001. Ter uitbreiding van het verkoopteam van Het Motorhuis in Leiden zijn wij op zoek naar een: Vacaturenummer. Ben je spontaan, vriendelijk, netjes, opgeruimd, betrouwbaar en MHL0230 ijverig...? Spreek je duideli|ke taal en ben je een verkoper in hart en nieren...? Dan kun je direct bij ons aan de slag. We zoeken een enthou siaste collega die resultaatgericht is en communicatief sterk in zijn of haar schoenen staat Beschik je over een grote dosis verantwoordelijk heidsgevoel en ben je commercieel, dan ben je de juiste persoon om onze klanten te adviseren bij de aanschaf van een (nieuwe) auto. Aangezien' dat voor hen geen alledaagse zaak is. verwachten wij dat je weet waarover je praat. We vragen dan ook een passende vooropleiding en commerciële ervanng zodat je met een hoge acceleratiesnelheid zelf standig kunt gaan werken. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer M.P. Klijnsma (071-535 18 00). Ben je geïnteresseerd in een prima job bij een hartstikke goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel een brief onder vermelding van het betreffende vacaturenummer naar: Motorhuis Groep, afd. Personeel Organisatie, postbus 474. 2300 AL Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Medewerkers van de Mótorhuis Groep hebben altijd een streepje voor. Aantrekkelijke autoregeling Winstdeling Studiekostenvoorzieningen Bedtij/sspaarregeling Hoge personeelskortlngen (óók op brandstol) Aantrekkelijke condities voor verzekeringen en hypotheken We zijn momenteel op zoek naar: Financieel adviseurs (vaste baan) Ben jij een commerciële doorzetter, communicatief vaardig en enthousiast? Heb je minimaal een MBO-opleiding en HBO werk- en denkniveau en ben je in het .bezit van rijbewijs B? Dan biedt het bedrijf jou een basissalaris met provisieregeling, een lease auto. lap top en mobiele telefoon en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Je zult. na een externe opleiding van 3 weken, "s avonds aan het werk zijn. Magazijnkrachten Voor een internationale organisatie in sportieve kleding. Het is een tijdelijke, fulltime baan. Belangrijkste eisen zijn: Nederlands kunnen spreken lezen en zware dozen kunnen tillen. Schoonmakers Kan je Nederlands spreken lezen en ben je op zoek naar een bij baan? Dan kun je 's avonds aan het werk in Noordwijk (dagelijks van 17:30-19:30) en 's ochtends in Leiden (dagelijks van 9:00-11:30). Bezoek onze shop op www.unicef.nl of bel 070 333 93 00 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies meteen relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorgen onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen onderge bracht Heelkunde. Anesthesiologie. Thoraxchirurgie. Orthopedie. Urologie, Revalidatie en Intensive Care. Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele centra, te weten het Centrum Eerste Hulp. het Operatiekamer-centrum, alsmede de tot de divisie behorende klinieken, poliklinieken en het laborato rium voor bewegingsanalyse. Het Operatiekamer-centrum telt 20 operatiekamers. Deze zijn gevestigd in een groot centraal operatie kamercomplex. Voor de opleiding tot operatieassistent en de oplei ding tot anestesieassistent zoeken wij: voor de opleiding tot Operatie- en Anesthesieassistent Vac.nrA.02.IK.59.0l. LD De opleiding tot operatieassistent en anesthesie assistent zijn initiële inservice opleidingen voor een medisch assisterend beroep op het niveau van het hoger beroepsonderwijs in de gezondheidszorg. De opleidingen bestaan uit een afwisselend theoretische en praktische component Vanwege het dynamische, specialistische en afwisse lende karakter van het beroep moet je een goed aanpassingsvermogen bezrtten en je flexibel kunnen opstellen. Door de steeds veranderende anesthesie- techmeken en het in gebruik nemen van steeds meer geavanceerde apparatuur is het noodzakelijk op de hoogte te blijven van de nieuwe ontwikkelingen die zich op zijn/haar terrein voordoen. Duur eri structuur van de opleiding: De opleiding heeft een totale duur van 3 jaar en bestaat uit twee delen, te weten een beroepsvoor bereidende periode (4 maanden) en een beroeps begeleidende periode (2 jaar en 8 maanden). Toelatingseisen: Om toegelaten te worden tot de opleiding welke in september 2003 aanvangt, moet je: - bij aanvang van de opleiding de leeftijd van 17 jaar bereikt hebben; - in het bezit zijn van minimaal één van de volgende diplomas: HAVO.VHBO. HAVO/MBO. MBO (de voorkeur gaat uit naar exacte vakken). Informatie: Er wordt een informatiemiddag gehouden op woens dag 22 januari 2003. Op verzoek kun je hiervoor een uitnodiging ontvangen. Nadere inlichtingen over de opleiding worden gaarne verstrekt door mevrouw E.J.M. Schrama, clusterleider chirurgie (071 - 526 91 11 en vragen naar pieper 9802) en mevrouw N.Vlieland, anesthesieassistent (071 - 526 91II en vragen naar pieper 8749). Ook kunnen we je een informatiebrochure toesturen. Voor algemene informatie over het LUMC kun je onze website bezoeken: www.lumc.nl Sollicitatie: Je kunt je sollicitatie richten aan P&O Divisie It,a.v. mevrouw I.B. Koendjbiharie, assistent P&O, K-06-Q. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kun je binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie rich ten aan de P&O-afdeling en/of -adviseur die in de vacature staat vermeld. LUMC Postbus 9600 2300 RC Leiden Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala aan dienstel het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1750 medewcii mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, gerichte organisatie. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphe den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Het bedrijfsbureau van de Resultaat Verantwoordelijke Eenheid (R\ Thuiszorg Leiden zoekt een leidinggevende die staat voor cliënt en medewerker. Het betreft de functie: Relatiebeheerder Thuiszorg verzorging voor 32 uur die buiten kantooruren de coördinatie en continuïteit van de directe indirecte cliëntenzorg voor zijn of haar rekening neemt. Werkzaamheden: Als relatiebeheerder bent u gericht op het optimaliseren van tevred bij cliënten en medewerkers. U heeft een interactieve rol als het ga knelpunten in de zorgvoorziening. U ziet toe op de kwaliteit van de verlening en neemt acties om deze te waarborgen. U voelt zich thui zakelijk Zorgbedrijf. U bent als resultaatgericht leidinggevende en coach verantwoorde teams verzorging. Een centraal aspect daarbij is de realisatie van begrote zorginzet naar zowel omvang als kwaliteit. De planning van zorginzet gebeurt door een vaste planner. Aandachtsvelden op het van personeelsmanagement zijn onder meer: werving en selectie, I deling van functioneren, werkoverleg en opleiding/ontwikkeling, art ziekteverzuimbeleid. U weet organisatieprincipes als zelfsturing te tiseren, gericht op de medewerkers in de zorg en in samenwerking het bedrijfsbureau van de RVE-Leiden. Wij vragen: U heeft een opleiding op minimaal HBO-niveau, aangevuld met een managementopleiding. Bij voorkeur heeft u managementervaring bi zorgsector en werkervaring in de psychiatrie. U heeft kennis van pe neelsmanagement en goede coachingsvaardigheden. U bent initiën flexibel, enthousiasten resultaatgericht. Wij bieden: De functie wordt gehonoreerd volgens schaal 10 van de CAO Thuiszorg (max. 3298,- bruto per maand, op basis van 36 uur). De aanstelling is in eerste instantie voer de duur van één jaar. Een praktisch geschikt- heidsonderzoek kan deel uit maken van de procedure. Belangstelling: Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw L. Mulder, manager RVE Thuiszorg Leiden, telefoonnummer (071) 516 14 15. Uw schriftelijke sollicitatie ontvangen wij graag uiterlijk 15 januari 2( en kunt u richten aan Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. de heer G. Buchrnhornen, personeelsadviseur, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Mailen kan ook: pz@stgr.nl. -H thuiszorg Groot Rijnland www.thuiszorggrootrijnland nl toe zuii Amstelring is een organisatie voor zorg in de regio Amstelland en Meerlanden. Wij verlenen zorg en dienstverlening in een aantal verpleeghuizen en verzorgingshuizen en bij onze cliënten thuis. Werken bij Amstelring betekent volop gelegenheid voor interne doorstroming en carrière mogelijkheden. Natuurlijk bieden we een goed salaris, vele opleidingsmogelijkheden en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals vergoeding van reiskosten, kinderopvang en een prima pensioenregeling. Bomholm is een verpleeghuis in Hoofddorp met 3 somatische en 3 psychogeriatrische afdelingen en met een dagbehandeling. Wie helpt ons mee verder bouwen? Afdeling Hoogbouw 3 biedt plaats aan 30 cliënten. Sinds 2 jaar is ruim de helft van deze afdeling bestemd voor revalidanten met een indicatie voor een tijdelijk verblijf. Daarnaast wil deze afdeling onder meer ruimte gaan bieden voor cliënten die beschikken over een indicatie voor tijdelijke opname: om op te knappen na een operatie, ter ontlasting van de mantelzorg, eerste opvang door middel van een spoedopname etc. Het is een dynamische afdeling, met een wisselende zorgvraag en een hoge doorstroom van cliënten. Voor deze afdeling zoeken wij per direct: Functie-informatie: De verzorgende is, binnen het kader van de algemeen geformuleerde beleidslijnen, mede verantwoordelijk voor het signaleren, vervullen en bewaken van zorgbehoeften en het realiseren van kwalitatief goede zorgverlening. De verzorgende levert een positieve bijdrage aan het leef klimaat op de afdeling. Wij zoeken collega's die: Minimaal beschikken over een afgeronde opleiding niveau 3 Bij voorkeur ervaring/affiniteit hebben met revalidanten Bovenstaande als een goede ontwikkeling zien Willen meewerken aan de ontwikkeling van deze afdeling Beschikken over creativiteit en pioniersgeest Mee kunnen gaan in een veranderende werkomgeving Zowel methodisch kunnen werken als samenwerken in een team Bereid zijn tot het volgen van scholing m.b.t. de doelgroepen. Voor de functie van EVV-er vragen we tevens: Verantwoordelijkheid willen en kunnen dragen voor de coördinc van zorg In staat zijn tot multidisciplinai samenwerking. Wij bieden: Een aanstelling voor onbepaalde bij voorkeur vanaf 24 uur per weel Bornholm beschikt over een parke gelegenheid op eigen terrein en is goed bereikbaar. Het salaris is conform CAO V&V en afhankelijk v leeftijd en ervaring, bruto per ma; bij een fulltime dienstverband maximaal: voor verzorgenden (IG) 2.106,= functiegroep 35, voor EW-ers 2.265,12 functiegroep1 Informatie: Voor meer informatie kunt u con tact opnemen van maandag t/m donderdag met Trudy Roek, teamleider tel.nr.: 023-5549850 of Els Réthons, sectorhoofd tel.nr.: 023-5549790. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Amstelring Hoofddorp, locatie Bomholm, Bomholm 50, 2133 AA Hoofddorp of emailadres: P&0Bomholm@Amstelring. nl o.v.v. vacaturenummer AH/02/1719/JvD/JG.. Acquisitie n.o.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Van wonen tot zorg, van Amstel tot Ringvaart

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 40