VtasOlurss Secretaresse© Rijn\and Werk in T^WtÊ uitvoering! flowering the future -W Hé verplegendeZ/i in een werkvakantie'I Mensen voor mensen Commercieel Medewerker Service technicus www.leidschdagblad.nl Manager Facility Management m/v fulltime w Secretaresse (Raad van Bestuur) m/v fïorg en Zekerheid de Zonnebloem ZATERDAG 4 JANUARI 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature.pagina's kunt u belten met Tilly s Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Rijnlands Zeehospitiutn bestaat uit 2 centra: het Rijnlands Revalidatie centrum/Centrum voor Hart- en Longrevalidatie en het Rijnlands Voortieningenccntrum. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op het terrein san de revalidatie en de gehandicaptenzorg. Algemene informatie: Het Rijnlands Revalidatiecentrum (RRC) werkt 'met vier multidisciplinaire behandelteams onder leiding van teamcoördinatoren en revalidatieartsen. Het team VroegTijdigc Hulpverlening (VTH) behandelt en begeleidt kinderen in de leeftijd van 0-4 jaar met stoornissen in de (motorische) ontwikkeling. In 2003 verhuist het revalidatiecentrum naar een nicuwbouwlocatie in Leiden. Het Rijnlands Revalidatiecentrum zoekt, wegens OR-werkzaamheden van een van de logopedisten, voor het team VroegTijdige Hulpverlening - kinderrevalidatie per 1 januari 2003 een ervaren logopedist (m/v) voor gemiddeld 7 uur per weck Uw werkzaamheden: - participeren in multidisciplinair teamverband; - onderzoeken, begeleiden en behandelen van kinderen van 0-4 jaar van een therapeutische peutergroep, op 2 vaste dagdelen per week: - begeleiden van de ouders van de kinderen: - vanuit het eigen vakgebied een meerwaarde kunnen leveren aan het multidisciplinaire behandelteam en de vakgroep logopedie. Uw profiel: - diploma logopedie: - ervaring in het behandelen van kinderen; - NDT-aantekening en opleiding pre-logopedie; - ervaring met ondersteunende communicatie; - zelfstandig kunnen werken; - flexibiliteit en stressbestendigheid; - kunnen werken in multidisciplinair teamverband; - goede sociale en communicatieve vaardigheden. Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Ziekenhuizen. Dienstverband: - het betreft een aanstelling voor bepaalde tijd; de duur van de aanstelling is gekoppeld aan de (gedeeltelijke) vervanging van de huidige logopediste in verband met haar werkzaamheden als secretaris van de OR. De ver wachting is dat dit voor minimaal 2 jaar zal zijn; - de werktijden zijn op maandagochtend van 08.30-12.30 uur en op donderdagmiddag van 13-00-16.00 uur. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw L. Fonvillc, teamcoördinator team VroegTijdige Hulpverlening, tel. (071) 40 60 100. toestel 271, of bij mevrouw C. Voogd, logopediste team Vroegtijdige Hulpverlening, tel. (071) 40 60 100, toestel 294; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 200270, vóór 18 januari 2003 richten aan Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling POScÜ, Postbus 599, 2220 AN Katwijk. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wilt u een leuke baan in een preliige werkomgeving waarin uw bijdrage belangrijk is en u uw talenlen volledig kunt ontplooien en benutten? Grijp dan nu uw kans Wegens de samenvoeging van de secretariaten klinische en poliklinische zorg ontstaat een vacature voor onbepaalde tijd voor een parttime enthousiaste en energieke t voor 20 uur per week (55,56%) Werkzaamheden: Hel bijhouden en bewaken van de agenda, hel organiseren, voorbereiden en notuleren van vergaderingen zijn uw taken. Tevens verzorgt u interne en externe correspondentie, werkt gedicteerde teksten uil en levert administratieve en registratieve werkzaamheden. Postbehandeling en archief beheer. bewaken van actielijsten d.m.v. voortgangscontrole, afhandelen van telefoon-, fax- en e-mailverkeer alsmede het ontvangen van bezoekers behoren tevens tol uw werk zaamheden. De werkzaamheden worden in principe verricht op woensdagochtend en donderdag en vrijdag de hele dag. De bereidheid moet beslaan om incidenteel meer te werken. Tijdens vakanties vervangt u uw collega. Wij vragen: U kunt zelfstandig werken vanuit een pro-actieve houding en u beschikt over goede sociale en contactuele eigenschappen. U treedt - vanuit een dienstverlenende instelling - represen tatief en tactvol op. Tevens beschikt u over organisatietalent, hel vermogen om prioriteiten te stellen en stressbestendig heid. U bent vertrouwd met accuratesse en efficiency. Goede communicatieve en redactionele vaardigheden zijn u eigen en u kunt omgaan met vertrouwelijke informatie. U beschikt over HAVO VWO-diploma, aangevuld met een beroepsgerichte secrelaresseopleiding zoals MEAO-secre- tarieel of Schoevers; kennis en vaardigheid op het gebied van kantoorautomatisering (Word. Outlook. Excel). U heeft werkervaring als secretaresse. Wij bieden: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 2.282.- bruto per maand (FWG 40) bij een fulltime dienstverband. De overige arbeidsvoorwaar den zijn conform de CAO-Ziekenhuizen. Tevens is er een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden als kinderopvang. PC prlve ed. Voor informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Spilt, secretaresse directeur klinische en poliklinische zorg. telefoonnummer 071 - 545 44 43 of de heer drs. H.M. Beurskens. directeur klinische en poliklinische zorg. Bent u geïnteresseerd, stuur dan voor 14 januari a.s. uw schriftelijke sollicitatie aan hel Rijnland Ziekenhuis, afdeling personeel en organisatie. Postbus 4220, 2350 CC. Leider dorp. onder vermelding van vacaturenummer 140LD. De gesprekken vinden plaats op maandag 20 januari en woensdag 22 januari in de middag. TiA//nr,ni 11r ziekenhuis We hopen u te kunnen verwelkomen in enze organisatie die volop in beweging is! 09 09 C/3 Vocas Sales Services B. V. is een jonge onderneming gespecialiseerd in maatwerk voor de professional op film en ENC Broadcast video gebied. Serviceverlening, advisering en klantgerichtheid staan bij ons hoog in hel vaandel. Voor onze verkoopafdeling zoeken wij op korte termijn een; Hij/zij wordt mede verantwoordelijk voor de verkoop van Professionele (DV) en ENG Broadcast camera/(DV) laptop-editing sets. Vereist: MEAO/MTS opleiding, affiniteit met Video, goede contactuele eigenschappen, minimaal twee jaar aantoonbare ervaring in soortgelijke functie, engels/duits in woord en geschrift, rijbewijs BE. Voor onze serviceafdeling zoeken wij op korte termijn een ervaren: Hij/zij voert zelfstandig reparaties en modificaties uit aan; professionele video, camcorders en randapparatuur. Heeft goede contactuele eigenschappen, denkt mee, is klantvriendelijk, is stressbestendig en is gewend onder tijdsdruk te werken. Vereist: MTS elektronica, affiniteit met fijnmechanica/ informatica, twee jaar aantoonbare ervaring in soortgelijke functie en rijbewijs BE. Vocas biedt: Een zelfstandige functie binnen een bedrijfscultuur die veel ruimte geeft voor persoonlijke initiatieven en ontplooiing. Een goed salaris en a bijbehorende arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties met c.v. kunt u richten aan: Vocas Sales Services B.V. Postbus 191, 1200 AD, HILVERSUM ADMINISTRATIEKANTOOR L.A.N. Stokman B.V Op korte termijn zijn wij op zoek naar een assistent accountant (m/v) (fulltime) Tot de taken behoren het zelfstandig opstellen van jaarrekeningen en belastingaangiften, alsmede het onderhouden van contracten met de cliënten. aankomend assistent accountant (m/v) (fulltime) Tot de taken behoren het verwerken van administraties en het opstellen van jaarrekeningen Parttime werken is mogelijk. Het kantoor is gevestigd in Zoeterwoude-Rijndijk. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan: Administratiekantoor L. A. N. Stokman B.V. Postbus 79, 2390 AB Hazerswoude-Dorp De afdeling De hoofdafdeling Facility Management vormt met 75 medewerkers de supportafdeling van de vestiging Rijnsburg. De afdeling Is verantwoordelijk voor de planning van de ruimtelijke ordening, het plannen, ontwikkelen en uitvoeren van bouw-, civieltechnische- en logistiek-technlsche projecten, het milieubeheer, energie beheer en beheer en onderhoud van het veilingcomplex, het risico en securitymanagement. de interne diensten en de Arbo-coördinatle. De Manager Facility Management rapporteert rechtstreeks aan de Vestigingsmanager Rijnsburg en is lid van het managementteam van de vestiging. Je taken Als Manager Facility Management geef je leiding aan vier subafdelingen. Je draagt zorg voor de meerjarenvisie en stelt jaarlijks het afdelingsplan op. Je bent binnen de afdeling verantwoordelijk voor het managementproces gericht op het optimaal functioneren van de afdeling als geheel en de uitvoering van het beleid, activiteiten en projecten binnen de op voorhand gestelde voorwaarden op het gebied van kwaliteit, tijd en kosten. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het opstellen en uitvoeren van het masterplan ruimte en de planologische procedures en lever je als lid van het management team actieve bijdragen in afdelings- en vestigingsoverschrijdende onderwerpen. Wij zoeken Je bent een stevige persoonlijkheid met uitstekende communicatieve, commerciële en managementvaardigheden. Je bent resultaat- en doelgericht zonder processen uit het oog te verliezen en handelt vanuit een duidelijke visie op het gebied van de fysieke marktplaats Rijnsburg. Je bent in staat een multidisciplinair team te inspireren. Je bent in het bezit van een afgeronde HBO- of TU-opleiding Bedrijfskunde of Bouwkunde en hebt minimaal vijfjaar managementervaring in een profitorganisatie met uiteenlopende disciplines en belangentegenstellingen. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jan de Bruin, chef technische dienst, telefoonnummer 071-4094850. Je kunt je schriftelijke sollicitatie met CV tot 14 dagen na publicatie sturen naar FloraHolland t.a.v Hilco de Roode. personeelsconsulent, postbus io, 2230 AA Rijnsburg. Je kunt ook mailen hilco.de.roode@flora.nl FloraHolland is - met vier veilingen landelijk opererend bemiddelingsbu toonaangevend in de wereld van bl< en planten. Een dynamische en intej nationale marktplaats; vanuit onze vestigingen gaan de producten van leden de hele wereld over. FloraHoll; een innovatief en veelzijdig bedrijf r diversiteit aan functies. Ruim 2600 betrokken en enthousiaste collega's sarrlfcn aan een omzet van i,3 miljan per jaar en een marktaandeel van 52 Vestiging Rijnsburg Vestigirfg Rijr is een complete marktplaats met ee en diep snijbloemenassortiment, hee grote afzetpotentie met nadruk op handelsdynamiek en koopkracht. Do slimme oplossingen en geavanceerd techniek heeft Rijnsburg een snelle flexibele interne logistiek. De cultuu kenmerkt zich door korte lijnen en informeel contact. Het Secretariaat Raad van Bestuur van Zorg en Zekerheid wordt aan gestuurd door het diensthoofd en is verantwoordelijk voor de bedrijfsvoering van de Raad van Bestuur. De medewerkers van het secretariaat dragen als team zorg voor alle werkzaamheden die nodig zijn voor het optimaal functioneren van de Raad van Bestuur van Zorg en Zekerheid GEMIDDELD 25,5 UUR PER WEEK (IN IEDER GEVAL WERK JE OP DE MAAN- EN WOENSDAG gespecialiseerd in ziekte kostenverzekeringen, zowel ziekenfonds als partieul 'Ons persbneelsbeleid gericht op ontwikkeling. waarbij aandacht traal staat. Immers, de sleutel werkers! Een belangrijk doel organisatie is dan werkomstandigheden. Dat betekent: oog werktijden, inspraak goede combinatie privé-leven, handvatten verdere ontwikkeling open cultuur, waardoor iedereen wordt gehoord. Spreekt dit jou aan Als secretaresse Secretariaat Raad van Bestuur zorg je voor de behandeling van de post, bereid je vergaderingen voor en notuleer je deze. Tevens stel je brieven en memo's op en houd je de agenda bij. Verder verricht je alle voorkomende secretariële werkzaamheden. Je bent bereid je kennis actueel te houden en je weet goed om te gaan met vertrou- I welijke informatie. Wij zeggen jou toe Een aantrekkelijk salaris tot maximaal 2.423,- bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek en een interessant pakket aan arbeidsvoorwaarden, waar onder een 13e maand. Ons oog valt op jou, als je dit in hui opleiding MBO+ niveau, (secretar ruime ervaring in een soortgelijke functie; je bent een allround teamspelerd zelfstandig opereert oinnen de g kaders; uitstekende communicatieve vaa" heden in woord en geschrift; plannen en organiseren; organisatiesensitiviteit; integriteit. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun je contacl opnemen met Helen Pronk, diensthi Secretariaat Raad van Bestuur, telefi (071) 5 825 100. Je schriftelijke sollic kun je, onder vermelding van vacatu nummer 0211-083, binnen 2 weken! naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekef dienst Personeel en Organisatie, t.a' Sjanie Starre, HR-adviseur, Postbust 2300 AK Leiden. De sollicitatiegespr worden gevoerd op 21 en 23 januari ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Meer informatie? Bel (076) 564 63 62 of kijk op www.zonnebloem.nl Wil jij de Zonnebloem in 2003 helpen om ruim 6400 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicap- ten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons team van meer dan 6700 vrijwilligers. Het kost je -een weekje van je vrije tijd, maar je krijgt er dan ook heel wat voor terug. Postbus 2100 4800 CC Breda ATIONALE VEI Postbank E-mail info@zonnebloem.nl Internet www.zonjif

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 38