Vöecluras NWO FV technisch medewerker (m/v) met als specialisatie medische elektronica NOTARISKANTOOR WARMOND EEN PARTTIME KANDIDAAT-NOTARIS M/V EEN NOTARIEEL MEDEWERKER MA/ De bajes uit! En er nooit meer in. Begeleider m/v 30 uur Invalkrachten m/v Als vrijwilliger aan de slag? verkoper m/v secretaresse m/v IIMNOTEC Scorpion Nederland B.V. VERKOPER BUITENDIENST regio Den Haag - Leiden 4>T Teekens Karstens INTERESSANTER DAN JE WELLICHT DE SECRETARESSE ZATERDAG 4 JANUARI 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 het Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 2 centra: het Rijnlands Revalidatie centrum/Centrum voor Hart- en Longrevalidatie en het Rijnlands Voorzicningencentrum. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op het terrein van de revalidatie er. de gehandicaptenzorg. Eind maart 2003 verhuist het Rijnlands Revalidatie centrum/Centrum voor Hart- en Longrevalidatie naar nieuwbouw aan de Wasscnaarseweg te Leiden. Algemene informatie: De afdeling Technisch Beheer, onderdeel van het Facilitair Bedrijf, is werkzaam voor beide centra. Een aantal medewerkers van het Facilitair Bedrijf, waaronder de technisch medewerker, verhuist met het Revalidatie centrum mee naar Leiden. Het Rijnlands Zeehospitium zoekt ten behoeve van de afdeling Technisch Beheer een fulltime Uw werkzaamheden: - het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden binnen het technisch bedrijf. - werkzaamheden aan (medische) elektrische en zorgondersteunende apparatuur conform de NEN 3140; - adviseren bi j de aanschaf van en het (mede) opzetten van onderhouds plannen voor (medische) elektrische en zorgondersteunende apparatuur: - het draaien van storingsdiensten; - is lid van de BedrijfsHulpVerlening; - vervangt incidenteel bij afwezigheid de veiligheidsfunctionaris. Wij zoeken: - een enthousiaste technicus/elektronicus met een afgeronde mbo-opleiding (elektronica) en goede kennis van elektronica, die techniek in de bredere zin een uitdaging vindt; - ervaring in de technische dienstverlening en de medische techniek is een pre. Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Zickenhuizen. Dienstverband en werktijden: - het betreft vooralsnog een tijdelijke aanstelling voor de duur van een jaar met -bij gebleken geschiktheid- uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer R. Sikking. hoofd Technisch Beheer, telefoon 06 - 51 75 04 42. of mevrouw H. van der Niet, telefoon 06 - 10 89 02 03; - de sollicitatiegesprekken vinden plaats op 21 januari 2003; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u. onder vermelding van vacaturenummer 200271, voor 18 januari 2003 richten aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling PO&O, Postbus 599, 2220 AN Katwijk. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. (Mr. W. A. C. Haverkamp) Vraagt i.v.m. sterke toename van de werkzaamheden alsmede ter uit breiding van het huidige team van medewerkers: A. voor de familie en/of vennootschapspraktiik: met ruime ervaring, zo mogelijk met waarnemingsbevoegdheid Her-intreders worden van harte uitgenodigd te solliciteren! B. voor de reaisterooedpraktiik: voor minimaal 4 dagen per week, die zelfstandig (eenvoudige) dossiers kan afwikkelen Notariskantoor Warmond heeft een gevarieerde en groeiende dorps praktijk en bestaat uit één notaris, een chef de bureau/notarisklerk en een 6-tal (parttime) medewerksters. Voor telefonische inlichtingen met betrekking tot de functies kunt u zich wenden tot Mr. W.A.C. Haverkamp en/of de heer A.B.W.H. Dee, beiden bereikbaar tijdens kantooruren onder nummer 071-3010407 Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uw curriculum vitae gelieve u binnen 14 dagen te zenden naar: Notariskantoor Warmond Postbus 45 2360 AA WARMOND U kunt ook u sollicitatie per e-mail verzenden naar: notaris@warmond.knb.nl Stichting Exodus Leiden helpt ex- gedetineerden weer op weg! We bieden opvang en individuele begeleiding, maximaal een jaar lang. Het programma steunt op vier pijlers: wonen, werken, relaties en zingeving. En het werkt! 70% van de bewoners rondt het programma met succes af! Vanwege het spoedige vertrek van één van onze collega's zoeken we ver sterking. Je bent zowel groepsleider als persoonlijk begeleider van een aantal bewoners. Als groepsleider zorg je voor een goede sfeer in de groep, heb je inzicht in groepsprocessen en beschik je over leiderschapskwaliteiten. Als persoonlijk begeleider zet je samen met jouw bewoners een individueel begeleidingtraject uit. Je helpt bewoners inzicht te verkrijgen in hun eigen gedrag en ontwikkeling. Je zorgt voor structuur en duidelijke afspraken en tegelijkertijd bouw je een vertrouwensband op. De weg daarnaar toe is niet altijd makkelijk. Daarom zoeken we een enthousiaste, integere persoonlijkheid, die stevig in zijn of haar schoenen staat en behoorlijk wat incasseringsvermogen heeft. Je werkt alleen of met z'n tweeën in wisseldiensten. De basisdienst is van 14.00 tot 22.00 uur. Je hebt een relevante HBO-opleiding afgerond en hebt ervaring en affiniteit met de doelgroep. De CAO Welzijn is van toepassing. Het salaris bedraagt minimaal 1902,25 en maximaal 2377,81 bruto bij een fulltime dienstverband (ex.ORT). Als invalkracht werk je op basis van een nul-urenovereenkomst en val je in voor begeleiders en slaapwachten die ziek zijn of verlof hebben. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 27 en 28 januari 2003. Voor meer informatie kan je het informatie-pakket opvragen of bellen met Marjolein Kleine, manager, 071-5147009. Reacties met C.V. voor 17 januari 2003 richten aan Stichting Exodus Leiden, t.a.v. M. Kleine, Plantage 16, 2311 JD te Leiden. Of per e-mail naar m.kleine@stichtingexodus.nl Dat kan ook! Er zijn vacatures voor de functie van administratief medewer ker, fondsenwerver en gastvrouw/-heer. Bel 071-5147009 voor een afspraak! Groot, «nel groeiend internationaal bedrijf Zoekt positieve mensen m/v, die in 8 tot 25 u p.w. 8.500 tot f 75.000 p.jr. (bij)verdienen als MANAGER EN TEAMLEIDER Het is leuk, zelfstandig en VAN HUIS UIT werken. Informatie via: www.world-widehappiness.nl Adviesbureau Paul vd Berkmortel 0348-692019 OE FIETS- EN SCHAA TSSFECIALIST Winkelcentrum "De Kopermolen" Merenwijk, Leiden Noord. Tel. 071-5211133 Profile "de fietsspecialist" is met 225 winkels Nederlands grootste winkelketen en tevens marktleider op het gebied van fietsen en het daarbij behorende onderhoud, fietskleding, onderdelen en accessoires. Daarnaast is onze winkel gespecialiseerd in schaatsen. Profile "De Molen", "de Fiets en Schaatsspecialisf is op zoek naar een met spirit. Je straalt een pro-actieve werkhouding uit en houdt ervan om je handen uit de mouwen te steken. Vanzelfsprekend heb je affiniteit met fietsen. Wij bieden je een uitdagende en veelzijdige job aan met een goed salaris en prima secundaire arbeids voorwaarden. Heb je interesse in deze baan? Schrijf dan een korte en bondige brief naar: Profile "De Molen" de Fiets- en Schaatsspecialist t.a.v. Dhr. v. Wetten, Watermolen 12, 2317 ST Leiden. Voor informatie bel je 071-5211133. vragen naar dhr. v. Wetten. De Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) stimuleert fundamenteel en toe gepast onderzoek van hoge kwaliteit. Internationale oriëntatie staat centraal. Via diverse programmalijnen financiert NWO ruim 4.300 arbeidsplaatsen in het wetenschappelijk ondeizoek, zowel bij universiteiten als bij NWO-instituten. De stichting Nationale Computerfaciliteiten (NCF) is een NWO-stichting die tot doel heeft het realiseren en instandhouden van een geavanceerde nationale computerinfrastructuur voor wetenschappelijk onderzoek, alsmede het beschikbaar stellen van deze voorzieningen aan onderzoekers op basis van onderzoeks voorstellen. Daarnaast worden binnen de stichting kennis en informatie verzameld en beschikbaar gesteld over geavanceerd computergebruik, trends en marktontwikkelingen en de computerinfra structuur in Europa. Stichting NCF heeft een klein bureau, waardoor zelfstandigheid van de medewerkers belangrijk is. Op het bureau is een vacature ontstaan voor een op basis van een gemiddelde 22,8-urige werkweek (0,6 fte). Functie-informatie: - begeleiden van behandelings- en beoordelingsproce dures van subsidie-aanvragen - zelfstandig uitvoeren van alle algemene secretariële en adrranistratief-organisatonsche werkzaamheden. Functie-eisen: - havo/vwo of vergelijkbare opleiding - bij voorkeur secretaresse-opleiding - ruime ervaring met secretariaatswerk - ervaring met pc-gebruik in een geautomatiseerde kantooromgeving - kennis van HTML of ervaring met HTML-editors strekt tot aanbeveling - beheersing vari de Engelse taal in woord en geschrift - organisatie- en improvisatievermogen - vermogen tot collegiaal samenwerken - zelfstandigheid, accuratesse, communicatieve vaardigheden en flexibiliteit. Arbeidsvoorwaarden: aanstelling zal geschieden in tijdelijk dienstverband met NWO voor de duur van ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. Salariëring, afhankelijk van opleiding en ervaring, tot maximaal 2.191,- bruto per maand, overeenkomstig schaal 6 van bijlage 1 van de CAO-onderzoekinstellingen, bij een volledige werk week. NWO kent een aantrekkelijk secundair arbeidsvoor waardenpakket met goede opleidingsfaciliteiten, kinderopvang, ruime vergoeding van premie ziekte kostenverzekering en een arbeidsvoorwaarden- keuzesysteem. Inlichtingen over de functie zijn in te winnen bij de directeur van NCF, dr. P.J.C. Aerts, tel. 070 - 3440 700 of e-mail: aerts@nwo.nl. Sollicitaties: belangstellenden kunnen hun sollicitatie onder vermelding van vacaturenummer 1.03.001 in de linkerbovenhoek van zowel de brief als de enveloppe, tot uiterlijk 18 januari a.s. richten aan het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie van NWO, Postbus 93138,2509 AC DEN HAAG. Meer informatie over NWO en actuele vacatures: http://www.nwo.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Scorpion Nederland B.V. bestaat al ruim 10 jaar en is een snel groeiende handels organisatie die onderdeel uitmaakt van de Scorpion Groep. Wij houden ons bezig met de advisering en verkoop van een ruim assortiment producten welke onder de handelsnaam INNOTEC op de markt worden gebracht, zoals; hoogwaardige lijm- en afdichtingkitten. technische onder- houd- en reinigingsproducten, ruit-, lak- en kunststof-reparatiesystemen voor de bouw-, transport-, onderhoud-, scheep vaart- en institutionele sector. Wij bieden met behulp van deze produc ten onze afnemers in zowel de bouw als techniek, technische oplossingen aan. Momenteel bestaat ons personeelsbe stand uit ca. 60 enthousiaste, overwegend jonge medewerkers. Wegens de enorme vraag naar onze top kwaliteit producten in de bouw en tech niek hebben wij dringend behoefte aan een enthousiaste verkoper buitendienst. sales® innotec-industrie.nl www.innotec-industrie.nl De verkoper buitendienst werkt in het aan hem ter beschikking gesteld rayon. Met behulp van ons verkoopsysteem worden dagelijks zowel bestaande als nieuwe klanten bezocht. Vanuit ons hoofdkantoor in Enschede wordt aan u ondersteuning gegeven in de vorm van verkoop- en producttrainingen en persoonlijke begeleiding. U heeft een technisch/commercieel MBO werk- en denkniveau. U heeft bij voorkeur verkoopervaring in de buitendienst. U heeft affiniteit met de bouwwereld. U bent gewend om zelfstandig te werken. U beschikt over een aantoonbare doorzettersmentaliteit. Een uitdagende en zelfstandige functie. Een uitgebreid scholings-, trainings- en begeleidingsprogramma. Een salaris op basis van kennis en ervaring. Een autokostenvergoeding of eventueel een auto van de zaak. Een onkostenvergoeding. Een breed assortiment topkwaliteit producten om mee te werken. Stuur dan binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatiebrief met CV en pasfoto naar: Scorpion Nederland B.V. T.a.v. afd. P&O Kopersteden 14 7547 TK Enschede Nadere informatie over deze functie kan u worden verstrekt door onze P&O manager Bert Extercate. Tel. 053 - 428 29 54 "Only quality has a future' Groene vingers? ia ed Voor de Algemene Begraafplaats gelegen aan de rand van he Groenendaalse Bos zijn wij op zoek naar een nieuwe colleg^G voor de functie van: Medewerker Begraafplaats m/v (36 uur p/w) (vacaturenummer 2003-02) Je zult je met name bezighouden met: - het onderhouden van graven en groenvoorzieningen - het del en dichten van graven - het incidenteel verrichten van grafruimin - het uitvoeren van diverse begraafactiviteiten - het verwijder en (her)plaatsen van grafmonumenten - het in voorkomende gevallen verrichten van werkzaamheden op zaterdagen, zondaj en feestdagen - het incidenteel assisteren bij plechtigheden Je beschikt over: Relevante werkervaring - het diploma "Groenverzorger". Als j niet over dit diploma beschikt, wordt van je de bereidheid gevraagd deze opleiding te gaan volgen. De cursuskosten va: deze opleiding krijg je in dat geval volledig vergoed - de bereid) om zo nodig over te werken op zaterdagen, zondagen en feestda - de sociale vaardigheden om assistentie te verlenen bij plechtigheden - het vermogen om met grafruimingen om te ga Arbeidsvoorwaarden: Voor deze-afwisselende en zelfstandige functie bieden wij afhankelijk van opleiding en ervaring een salaris van maximal 1.998,-- bruto per maand (schaal 4). Als je voldoet aan alle funq eisen is een salaris tot maximaal 2.105,— (schaal 3) bespreekb. Vanwege de aard van het werk kom je in aanmerking voor ee inconveniëntentoelage van 58,-- bruto per maand. Natuurlijk kun je daarnaast rekenen op uitstekende secundail arbeidsvoorwaarden. Zoals flexibele werktijden, extra verlof faciliteiten, de mogelijkheid om verlof te kopen en te verkope opleidingsfaciliteiten, een goede ziektekostenverzekering, kinderopvang, een spaarloonregeling, een fietsenplan, een forensenvergoeding en een verzekeringspakket (waaronder ee 24-uurs ongevallenverzekering). Meer informatie: Nadere inlichtingen kun je inwinnen bij Robbert Jan van der V hoofd Groenvoorziening, telefoon (023) 54 85 774. Solliciteren? Het college van burgemeester en wethouders verwacht je schriftelijke sollicitatie uiterlijk binnen twee weken. Wij verzoel je het nummer van deze vacature op de enveloppe te vermeldf Het"\adres voor je sollicitatie is: Postbus 352, 2100 AJ Heemste Je kunt je reactie ook mailen naar gemeente@heemstede.n t.a.v. Robbert Jan van der Vlis, hoofd Groenvoorziening De gemeente streeft ernaar het aandeel allochtone medewerk(st)ers binnen de organisatie te vergroten. Als je td deze doelgroep behoort en aan de gestelde eisen voldoet verzoeken wij je uitdrukkelijk te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs. Heemstede helpt je groeien. advocaten notarissen is het werken op ons notariskantoor. Wij zoeken ter versterking/uitbreiding een (fulltime) Heb jij "pit", ben je enthousiast en bereid je flexibel in te zetten en voldoe je a volgende eisen: - opleiding minimaal HAVO - ervaring met tekstverwerkingsapparatuur - accuraat en representatief stuur dan binnen twee weken je sollicitatiebrief aan: TeekensKarstens advocaten en notarissen, t.a.v. Conny van Wetten, Postbus 2012300 AE Leiden of per e-mail: wetten@teekenskarstens.nl. i/r

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 36