iKom langs Dankzij Zorg en Zekerheid kunt u weer uw tanden laten zien. florg en Zekerheid DINSDAG 24 DECEMBER 2002 HDC903 Gemeente Voorhout BESTEMMINGSPLAN 'HOOGH TEIJLINGEN 1997', FASE F' VASTGESTELD Op 12 december 2002 heeft de gemeenteraad het bestemmingsplan 'Hoogh Teijlingen, fase F' onge wijzigd vastgesteld. Het gebied Hoogh Teijlingen F ligt tussen de Jacoba van Beierenweg en de verlengde Componistenlaan. Hier zijn de laatste ±135 woningen van Hoogh Teijlingen gepland, bestaande uit rijwoningen en appartementen (sociale huur), rijwoningen en twee-onder-een-kap-woningen (vrije-sector koop). De precieze aantallen zijn nog niet bekend. Op de begane grond van het appartementengebouw komt ruimte voor medische voorzieningen of zake lijke dienstverlening (geen detailhandel of horeca). Het vastgestelde bestemmingsplan ligt met ingang van donderdag 2 januari tot en met donderdag 30 januari 2003 voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis (beleidsbureau ruimtelijke ordening, volkshuisvesting en juridische zaken, kamer 209). Degene die tijdig zijn zienswijze bij de gemeente raad kenbaar heeft gemaakt, alsmede een belang hebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken, kan gedu rende deze termijn schriftelijk bedenkingen tegen het bestemmingsplan inbrengen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag Voor alle duidelijkheid: het bestemmingsplan geeft alleen een omschrijving van de bestemmingen en de daarbij behorende voorschriften. Het betreft een zogenoemd globaal eindplan. Er zijn geen woning typen beschreven en het bevat geen verkoop informatie. Het is niet bekend wanneer de verkoop procedure start, wat de koopprijzen zijn of volgens welke criteria de huurwoningen worden toe gewezen. Voorhout, 24 december 2002 Burgemeester en wethouders van Voorhout, J.L. Boon, secretaris CJ. de Ronde, burgemeester hn/hm« mirifnfr Keukens Sanitair Tegels Open Haarden ftatmrfsteen Zijlbaan 20 (Winkelboulevard Baanden] Leiderdorp Tel. 071 5 Openingstijden: ma. 13.00 - 17.30 uur, di. 09.30 - 17.30 uur, wo. 09.30 171 2' Kerstdag gesloten, Acties en aanbiedingen geldig t/m 31 dec. do. 09.30 21.00 uur, vr. 09.30 21.00 uur. za. 10.00 uj.u.wrrsriAA*-«-as TANDARTSEN Ni' In 2002 hebben wij 11 tandartsen aangetrokken voor westelijk Zuid-Holland Om u zorg en zekerheid te kunnen blijven bieden, kijken we ook naar de toekomst. Daar zien we een dreigend tekort aan tandartsen. We maakten daarom tijdig afspraken met het Academisch Centrum Tandheelkunde Amsterdam en Den Haag om in één klap de capaciteit fors uit te breiden. Verder helpen we startende tandartsen bij de opbouw van hun praktijk en bij het verkrijgen van ruimte, zoals in Noordwijk. Want mondzorg moet gegarandeerd zijn, vinden wij. Wilt u meer weten over de prima dekking en de scherpe premie- van onze zorgverzekeringen? Kijk op www.zorgenzekerheid.nl of bel (071) 5 825 825. ZIEKENFONDS PARTICULIER i i i 1 I

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 18